OMGEVING DE SPAANSCHE BURGEROORLOG BUITENLAND Instantine RIJNSTREEK DINSDAG 16 AUGUSTUS 1938 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD - PAG. 11 DE UITWISSELING VAN KRIJGSGEVANGENEN. Een neutrale commissie te Toulouse. Officieel wordt medegedeeld, dat de bei de Spaansche partijen toegestemd hebben in de aanstelling van een commissie van drie leden, die aangewezen zullen worden door de Engelsche regeering ten behoeve van de uitwisseling van krijgsgevangenen en andere desbetreffende problemen. De commissie zal onder leiding staan van veldmaarschalk Sir Philip Chetwode en ge- domicileserd zijn te Toulous, waar, naar men verwacht, ook de beide Spaan sche partijen zullen zijn vertegenwoor digd. De werkzaamheden der commissie zullen van zuiver humanitairen aard zijn. Alle categorieën gevangenen zullen in het werk der commissie betrokken worden, wet inbegrip van leden der strijdende troe pen, politieke leiders, en uitgewekenen. Naar Reuter verneemt omvatten de voor waarden ook de buitenlandsche gevange nen, ofschoon die niet in het bijzonder ge noemd zijn. DE KRIJGSVERRICHTINGEN. Aan het front van Estremadura gaat het rechtsche offensief voort in de sectoren Herrera del Duque en Cabeza de Buey. De rechtsche vorderingen worden slechts be haald ten koste van zware verliezen. Zon dag zijn bloedige gevechten geleverd langs de rivieren Guadiana en Guadalupeja. De rechtschen slaagden er in, het dorp de Ca- balleros te bezetten. In den sector van Ca beza del Buey hebben de regeeringstroe- pen den rechtschen opmarsch ten Zuid- Oosten van het dorp gestuit. TSJECHO SLOWAKIJE HET NATIONALITEITENPROBLEEM. Geen onderhoud van Runciman met Hitier. Ten aanzien van berichten, volgens welke Runciihan een onderhoud met Hitier zou hebben, meldt Havas, dat men te Berlijn voor het oogenblik geen onderhoud tus schen Runciman en Hitier verwacht. Offi- cieeel kringen verklaren, dat zij geenerlei kennis dragen van een voornemen van dien aard. De gedachte aan een dergelijk onder houd komt dezen kringen bovendien voor barig voor. Men moet, zoo zegt men te Berlijn, de resultaten afwachten van de zending van Runciman bij de Tsjecho-Slowaaksche lei dende instanties. Duitsch vliegtuig passeert de grens. Het volgende officieele communiqué is uitgegeven. Zaterdagmorgen hebben Tsjechoslo- waaksche grenswachten te Rozvadov een eendekker waargenomen, die van Schoen- bach kwam en die via Cesky Rozvadov en Katerina naar Eisendorf vloog, waar hij het Tsjechoslowaaksche gebied weer verliet. Het toestel droeg de kenteekenen van een Duitsch militair toestel, d.w.z. een zwart kruis op rood veld, een z.g. Balkenkreuz, en op het roer een hakenkruis. Het toestel vloog op een hoogte van 500 M. MGR. HLINKA STERVENDE. De gezondheidstoestand van mgr. Hlinka is steeds achteruitgaande. De zieke is 75 jaar oud en lijdt aan tuberculose. Hij rea geert niet meer op kampferinspuitingen. Uit verscheidene streken zijn de boeren gekomen, zij bidden op straat voor den zieke. Volgens inlichtingen uit welingelichte kringen zal mgr. Hlinka een politiek testa ment nalaten, doch de commissie van lei ders van de partij heeft besloten dit testa ment niet te publiceeren, aangezien men vreest, dat hierdoor een scheuring in de partij zal ontstaan. In de partij zijn n.l. twee stroomingen, een gematigde stroo ming onder leiding van den vijf tig jarigen mgr. Joseph Tiso, vice-president van de partij en een meer radicale groep, onder leiding van den 38-jarigen Carel Sidor, po litiek directeur van de partij en hoofd redacteur van de „Slovak". Om een scheu ring te voorkomen is besloten na den dood van mgr. Hlinka de functie van voorzitter vacant te laten. PALESTINA DE TERREURDADEN. Gisteren zijn wederom talrijke daden van terreur gepleegd. Bij Ramallah zijn soldaten slaags geraakt met een gewapende bende. Verscheidene leden van de bende werden gedood. In Jerusalem werd een Arabisch politieman zwaar gewond en een andere Arabier gedood. Te Nabloes hebben de op standelingen van een der rijke ingezete nen duizend pond sterling geëischt. Autobus in hinderlaag gevallen. Laat in den middag is een autobus op den berg Karmel bij Haifa in een hinder laag gevallen. Van de inzittenden werden zes Joden gedood en twee Jodinnen wond. Britsche militairen waren spoedig ter plaatse. Zij hebben zeven bandieten neergelegd. HILLEGOM De jeugdhuldiging. In een ten ge meentehuize gehouden bijeenkomst van vertegenwoordigers der Hillegomsche Jeugdvereenigingen is besloten deel te ne men aan de jeugdhuldiging van H. M. de Koningin op 6 September. Vier léden van verschillende organisaties zullen met de gemeentevlag naar Amsterdam vertrek ken. Blijvennde daling der werkloosheid. aantal werkloozen, ingeschreven bij het Gemeentelijk Arbeidsbemiddelingsbureau bedraagt naar de laatste opgave 101, d.i. 23 minder dan een week geleden en 82 min der dan op denzelfden datum vorig jaar. Electriciteitsbedrijf. Aan de firma C. J. Janssen en Zn. is bij onderhandsche aan besteding opgedragen het verbouwen van het transformatorstation Hillegom-Zuid voor rekening van de N.V. Electriciteitsbe drijf Hillegom-Lisse-Sassenheim. Personalia. Te Utrecht slaagde voor het examen Fransch L. O. onze plaatsge noot de heer H. A. Littooy. KATWIJK Wedloop. De voetbalvereeniging „Katwijk" heeft weer eens iets nieuws uit gedacht als attractie in het badseizoen. Zij zal n.l. Vrijdag 19 Augustus een wed loop organiseeren onder den naam „De ronde van Katwijk". Het te loopen par cours zal voor het grootste gedeelte door de gemeente gaan. Het begin- en het eind punt zal zijn bij de Baron Sweerst de Landas Wyborghstraat. Door het bestuur van V.V.V. is voor deze wedloop een mooie beker beschikbaar gesteld. De doktoren Hueting en Steinz schonken ieder een me daille. Feestterrein. De Oranjevereeniging te Katwijk aan Zee heeft voor feestterrein gehuurd het weiland „Het Witte Hek", ge legen buiten de kom der gemeente aan den ouden Zeeweg, tegenover de Parklaan. Het einde van de V.V.V.-festen. Deze feesten werden besloten met een zwem wedstrijd in de Uitwatering. Er was buiten gewoon veel belangstelling voor dit num mer. Jammer dat de regen de vreugde wat kwam verstoren. Er werd gezwommen 25 M. schoolslag voor meisjes; 1ste pr. Anneke Wilmans. Idem 25 M. Vrije slag, No. 1. Henny Silebes. Idem 80 M. schoolslag, No. 1. Antje Maarse. Voor jongens 100 M. schoolslag No. 1, Alb. Heetveld. 100 M. vrije slag dames, No. 1. A. Witmans. Voor heeren 200 M. vrije slag, No. 1. A. Heet veld. De feesten zijn voor 1938 thans be ëindigd. KATWIJK AAN DEN RIJN Volkszang. De volkszang werkt aan stekelijk. Nadat men op het zeedorp op een feestavond van V.V.V. een volkszang avond organiseerde, heeft ook het bestuur der Or an j ever. alhier besloten tot het hou den van een volkszangavond ter gelegen heid van de te houden jubileumfeesten. Collecte. Een collecte, gehouden na een Liefdadigheidspredikatie op 1.1. Zondag in de Kerkdiensten door Pastoor Hesp bracht f 280.— op. T.B.C. Een bloempjesdag, gehouden ten bate van „Herwonnen Levenskracht" bracht de som op van 36.25. Hulde aan de volijverige jongedames. LISSE Eerste plechtige H. Mis. Wij willen er de parochianen van de St. Agatha-pa- rochie nog even aan herinneren dat onze plaatsgenoot, de weleerw. neomist Joh. Dankelman, Redemptorist, a.s. Zaterdag avond te ongeveer 7 uur feestelijk zal worden ingeheeld en Zondag 21 Aug. té 9.15 uur zijn eerste plechtige H. Mis in de parochiekerk zal opdragen. Men denke er dus aan .de vlag uit te steken en -daardoor het feest meer luister bij fa zetten! Zilveren kloosterjubileum. Maandag 22 Augustus a.s. hoopt de Eerwaarde Zus ter Casparcana (in de wereld Margaretha Zandbergen) van hier, den dag te her denken dat zij 25 jaar geleden geprofest werd in de orde der Franciscanessen te Heithuizen. Personalia. Onze plaatsgenoot, de heer G. J. Prijkel slaagde voor de hoofd- acte L. O. LEIDSCHEN DAM Huwelijksfeest Burgemeester en Me vrouw Keijzer. In verband met het feit, dat burgemeester en mevrouw Keijzer op 27 Aug. a.s. den dag herdenken, dat zij voor 25 jaren in het huwelijk werden ver bonden, werd Vrijdagavond in het raad huis een bijeenkomst gehouden van voor zitters van diverse plaatselijke vereeni- gingen en andere personen, ten einde te beraadslagen over de wijze waarop ge meentebestuur en burgerij blijk zouden kunnen geven van hun belangstelling en medeleven bij gelegenheid van deze heug lijke gebeurtenis. Voor deze vergadering was zeer veel belangstelling. Vrijwel alle uitgenoodigden waren tegen woordig of hadden bericht van verhinde ring gezonden. Op deze bijeenkomst werd medegedeeld, dat het de. wensch van bur gemeester en mevrouw Keijzer is hun 25 jarig huwelijksfeest in intiemen familie kring te vieren. De vergadering wilde de ze wensch gaarne eerbiedigen, doch deelde ten volle de meening van den voorzitter, dat de aanbieding van een passend ge schenk met inscriptie namens de burgerij van Leidschendam niet achterwege kon en mocht blijven. De vergadering besloot voor de uitvoering van dit plan een klein comité samen te stellen bestaande uit de wethouders de heeren L. C. de Koning, loco-burgemeester, H. A. Smits en den waarnemend gemeente-secretaris den heer B. Bieleveld. Bijdrage van vereenigingen en particulieren voor den aankoop van het geschenk zullen gaarne in ontvangst wor den genomen door de heeren H. A. Smits, Dr. van Noortstraat 34 en B. Bieleveld, raadhuis Leidschendam, of kunnen wor den gestort op gironummer 23771 van den heer L. C. de Koning te Leidschendam met vermelding „geschenk Burgemeester en Mevrouw Keijzer". Met het oog op den korten tijd die ons nog scheidt van 27 Augustus, woi;dt vriende lijk verzocht om bijdragen te storten vóór 20 Augustus a.s. Het is de bedoeling den gevers vóór de aanbieding in de gelegenheid te stellen het geschenk te bezichtigen. Vdlkspelendag. Ten bate van de St. Elisabeths-vereeniging hield de St. Joseph- gezellen-vereeniging gistermiddag een groote volksspelendag op het A.V.V.-ter- rein. Ongeveer 2,15 uur vertrok de gecostu- meerde groep vanaf het Patronaats-gebouw met voorop „De Kolping Boys", welke op het terrein verder htm muzikale mede werking verleenden. Op het terrein aan gekomen, werd direct een aanvang ge maakt met een behendigheidswedstrijd op de fiets. Deze wedstrijd trok aller belang stelling, zoowel de handigheid als het ko mische gedeelte. Bij deze wedstrijd werd de 1ste prijs behaald door A. Tas; 2de prijs L. v. d'. Meulen; 3e pr. Th. Meester; 4e pr. P. v. Heijnigen; 5e pr. C. Starrenburg; 6e pr. P. Hooijmans en 7e pr. G. Remmerswaal. Dan volgt de gecostumeerde voetbalwedstrijd tusschen de blauwkielen en de witkielen. Van den aanvang af, toonden de blauw kielen, op hun klompen, de sterkste te zijn, welke den wedstrijd ook wonnen met 2—1. Tijdens de pauze werd door een blinddoek- spel gehouden, waarbij de 1ste en de 2de prijs werden gewonnen door de heeren W. v. Heijningen en G. Remmerswaal. Tot slot tonnetje steken, waarbij de jeugd zich kostelijk vermaakte, als een der deelnemers, een kuip met water over het lichaam kreeg. Met dit spel werd den lsten prijs gewonnen door A. Tas; 2de pr. P. Disseldorp; 3e pr. J. Heijne; 4e pr. J. Demeijer en 5e pr. K. v. Nouwland. Hier mede was de spelendag afgeloopen en werden met een toepasselijk woord, door kapelaan Wentholt, de prijzen uitgereikt. Onder de talrijken aanwezigen, merkten wij op het terrein op, Pastoor Kammers, Wethouder Smits en burgemeester Keijzer, alhoewel met vacantie, die nog eenige tijd van zijn belangstelling had blijk gegeven. Geboren: Johanna Gerarda d. van H, B. v. Leeuwen en A. J. Rutten Johanna Wilhelmina d. van G. M. Pieterse en J. Bolleboom Arie Jan z. van M. P. Vrij en J. Nootenboom Gerrit z. van P. v. Leeuwen en M. Boot Albertus Johannes Maria d. van A. C. Koot en M. A. v. Haas- tert Renée Cornelis Hendrikus z. van J. v. Rijswijk en J. M. v. d. Heij Aart z. van C. D. v. Dool en S. Bregman. Getrouwd: A. Kleingeld en K. Doge Overleden: A. J. Enze, 21 jaar. STOMPWIJK De Harddraverij. Voor de op 17 Augustus te houden hard draverij, zijn de volgende paarden inge schreven: Maya Todington; Sister Bond; Pinkterton; Anna Bradfort Guy; Quita; Gretchen H; Glossy Silk; Princess; Wel kom; Janet Harvester; Fatima; Aura V; Uilenspiegel; Xuthus; Zoo Doorlooper; Rose Morgan; Betty Worthy; Xantippe; Y Zelda Peter; Senator Bedel; Fanfare; Zonnestraal Johanna M; Nora Scott; Ed- zard; Dtermination; Anzolor; Ginaporta; Max Gregor; Our Dream en Rosy Moran, Totaal 31 paarden. NOORDWIJKERHOUT Gevaarlijke hond. Een hond van een bewoonster uit de Kerkstraat heeft Za terdag een juffrouw uit Haarlem in een harer beenen gebeten. De beet kwam zoo aan, dat zij zich onder geneeskundige be handeling moest stellen. Dit schijnt reeds in korten tijd de derde keer te zijn, dat deze gevaarlijke hond iemand heeft ge beten! St. Jeanne d'Acr. Zaterdagavond hield de muziekvereeniging St. Jeanne d'Arc een muzikale, rondwandeling waar bij gecollecteerd werd ten bate van de kas dier vereeniging. De opbrengst be droeg ruim 41.—. SASSENHEIM K. J. M. V. De feestdag van Maria'; ten Hemelopneming is voor de K.J.M.V., die op dien dag haar traditioneele boot tocht inhield, een groot succes geworden. Om half elf vertrok de „Prinses Beatrix'' ditmaal niet meer -van de Oosthaven, daar de Sassenheimerbrug dit belemmerde, met ongeveer 150 opvarenden. De stem ming aan boord was spoedig best, mede door het feit, dat-het weer, hetgeen de laatste dagen niets beloofd had, goed was. a(s je wakker wordt! en je voelt je loom en je hebt hoofdpijn, dan helpt Instantine. Dus onthoudt stilt en voorkomt pijnen! Doosjes a 12 tabletten 70 ct, zakjes a 2 tabletten 15 ct. Na een kleine omvaart langs de Kaag sociëteit werd via Oude-Wetering het Brasemermeer bereikt om na een vaart op de Westeinderplassen voor Hotel „De Uil" in Aalsmeer voet aan wal te zetten en de lunch te gebruiken, welke, na de aangename watertocht, zich zeer goed liet smaken. Na de lunch wend gedanst en gezellig bijeen gezeten tot ongeveer 3 uur- Toen voegde zich de zeereerw. heer pas toor Th. de Haan( moderator van de K.J. M.V., zich bij het gezelschap. Langs Schiphol werd de tocht daarna voortgezet naar „De Nieuwe Meer". Na aldaar eenigen tijd verbleven te zijn noodzaakte de nog be schikbare tijd het plan eenigszins te wij zigen en fullspeed, zonder onderbreking, langs de Ringvaart naar Sassenheim. Een ieder was dankbaar gestemd tegenover de organisatoren van deze tocht, die gezorgd hadden dat alles prima in orde was. Speldjesdag De Zaterdag gehouden collecte 'voor „Hulp in Nood" heeft opge bracht de somma van 52.70. Diefstal Ten nadeele van Mej. A. K. alhier is Zaterdagmiddag een zoogoed als nieuw rijwiel ontvreemd. De politie heeft de zaak in onderzaak. Waterhoos. Het slechte weer in den nacht van Zaterdag op Zondag heeft ook hier zich danig doen gevoelen en veel scha de bezorgd. Behalve dat op de nieuwen weg gedeelten werden weggespoeld, waar door het tramverkeer, belemmerd werd, is Zondag een motorschip gezonken. Het schip werd overbelast en zonk. Voor den schipper Plagmeijer een tegenvaller. Ver schillende riolen konden het water niet verzwelgen, zoodat het een andere weg koos. In de Berkenlaan kwam het water met een geul van een meter breed onder de huizen vandaan. Aanrijding. Toen gistermorgen de 15 jarige bakkersbediende N. v. d. Mey. de Bijdorpstraat in wilde rijden werd hij, doordat zijn vrachtfjets te veel aan een kant was geladen, aangereden door den chauffeur P. en kwram hij in botsing met de auto. Met een gebroken enkel werd hij opge nomen en naar het St. Elisabeth-gesticht overgebracht, waar bleek dat zijn enkel ver- plinterd was. VOORSCHOTEN Aanrijding. Gistermorgen te half elf had op den Veurscheweg ter hoogte van Rozenburg een aanrijding plaats tusschen een vrachtauto, bestuurd door H. O. te Bergschenhoek en een luxe auto komen de uit Leidschendam, bestuurd door J. J. te Zevenbergen (N.-B.). Beide motorrij- .tuigen bekwamen materieele schade. WARMOND Oranjevereeniging. De Oranjecommis sie zal heden (Dinsdag)-avond in Hotel „De Stad Rome" zitting houden om in lichtingen te verstrekken aan belangheb benden die plannen zouden hebben deel te nemen aan den optocht „Voorheen en Thans" die op 6 September a.s. bij gele genheid van het 40-jarig Regeeringsjubi leum van H. M. de Koningin in deze ge meente zal worden gehouden. WASSENAAR MOTOR TEGEN DEN GROND GESLAGEN. Zondagmiddag omstreeks twee uur is op den rijksstraatweg alhier ter hoogte van de Eikenlaan een ernstig motorongeluk gebeurd. De heer B., uit Amsterdam, reed op dat tijdstip met zijn motorrijwiel in de rich ting Den Haag met zijn vrouw als duo- passagiere. Plotseling sprong de achterband van het motorrijtuig, waardoor de heer B. zijn macht over het stuur verloor en tegen den grond smakte. Hij zelf kwam er met eenige lichte schaaf- en kneuswonden af, 'doch zijn vrouw vloog over den motor heen en kwam met haar hoofd tegen den grond terecht, waardoor zij een schedelfractuur opliep. Een juist passeerend geneesheer ver leende de eerste geneeskundige hülp, waarna de heer en mevrouw B. per zieken auto naar het Academisch Ziekenhuis te Leiden werden overgebracht, waar me vrouw B. is opgenomen. ZOETERMEER Schuur met tuinbouwproducten door brand vernield. Zondagmiddag omstreeks half vijf uur, werd de brandweer gealarmeerd voor een brandje op de Leidsche Wallen alhier. Door omwonenden werd opgemerkt, dat een rookwolk opsteeg uit een van hout en riet opgetrokken bergplaats voor tuinbouwproducten van den tuinder J. M. A. Met emmers water trachtte men den brand te blusschen, dat gedeeltelijk gelukte. In verband met de gevaarlijke belendingen en een aantal in de nabijheid zittende varkens werd optreden .van de brandweer noodig geoordeeld. Spoedig was men het vuur meester. De schade bepaalde zich tot gedeeltelijke verbran ding va nhet schuurtje en waardeloos worden der opgeslagen tuinbouwproduc ten. De oorzaak van den brand is onbekend. Door de politie werd onmiddellijk een on derzoek ingesteld. ALPHEN AAN DEN RIJN Hengelsport. Door de Hengelaarsver - eeniging „Ons Genoegen" werd Zondag in Rijn en Kanaal een prijs wedstrijd gehou den, waaraan door een flink aantal perso nen werd deelgenomen. De wedstrijd werd onder een flinke regenbui aangevangen, doch weldra klaarde de lucht op en be gonnen de vischjes wat beter te bijten. Ie en 2e prijswinnaar werden J. Bauer en P. Herry, 3. P. H. Spek, 4. A. Bloos, 5. Ra- vensberg, 6. A. Hoek, 7. L. Jansen, 8. P. J. Rogaar, 9. J. v. d. Born, 10. Annaars. Boottocht. Door- de A. V. V. „Alphen" wordt Zondag 28 Aug. een boottocht geor ganiseerd naar Amsterdam. Muzikale op luistering verleent „Crescendo". Onder de attracties aldaar behoort het spelen van wedstrijden tegen een drietal Meteoor elftallen. Zwemdiploma. Bij de gehouden vaar- digheidsproeven voor het zwemdiploma slaagden voor diploma B. de heeren: Arie Kemp; Wim Beck; P. Hoogteijling; Jan van 't Riet; Ton Jongens. Het diploma A. voor jongens werd be haald door: Gerrit Honselaar; Hans Beek; Eef Jongens; Teun Zwaan; Jetse Spreij; Henk Pieneman; Hans Werneke; Henk Werneke; Ton Werneke; Gerard Werneke; Bram Griethuizen; Ton Kamper; Wim Kamper; Peter Waardenburg en A. C. Terlouw. ALKEMADE Geboren: Frederik Hendrik z. van K. J. Berkhemer en A. E. Blokspoel. Theo- dorus Henricus Ignatius z. van G. van Rui ten en E. Th. van Berkel. Cornelia Ma ria d. van P. J. van Es en V. Scholte. Michael Joseph z. van J. G. Castelijn en M. J. Jansen. Overleden: A. M. A. de Moerloos 25 j. geh. met M. A. E. van der Straaten. Maria van Kints 82 j. Ondertrouwd: Reinerus Cornelia Jo- han Paauw jm. 26 j. en Petronella Helena Maria Groen in 't Woud jd. 21 j. Anto- nius Theodorus Wilhelmus van Houdt 27 j. jm. wonende te Rotterdam en Alida Geertruida Schouten jd. 29 j. Adrianus Cornelis Pennings 26 j. en Maria Catha- rina Heemskerk jd. 22 j. Jacobus Johan nes van der Putten jm 25 j. en Cecilia Ma ria van der Meer jd. 20 j. Johannes Pe trus Pecht jm. 23 j. en Engelina Johanna Turk jd. 23 j. Getrouwd: Cornelis Mattheus Olijer- hoek jm. 24 j. en Cornelia Hendrika Ma ria Verhaar jd. 25 j. HAZERSWOUDE Geboren: Wilhelmina Maria, d. van R. M. Broekhuizen en M. J. van der Geest Jan z. van P. de Gelder en A. M. Slappendel Adriana Maria d. van G. Alkemade en M. J. Verbeij. Ondertrouwd: A. Pannebakker, 26 jaar en H. C. M. Verdegaal, 25 jaar P. van Zwieten, 31 jaar en E .W. van Eijk, 24 jaar. Getrouwd: G. C. B. de Frankrijker, 27 jaar en J. A. Timmermans, 27 jaar W. C. Nobel, 25 jaar en L. Kooren, 22 jaar N. A. van Schaik, 31 jaar en G. Prins, 27 jaar. Overleden: J. B. van Zonneveld, 6 maanden Geertje Vet, 17 jaar Elisa beth Kef, 52 jaar, echtgenoote van D. Heijnis. HAZERSWOUDE (Groenendiik) Rijwielplaatjes voor tuberculose-bestrij- ding. De plaatselijke Santoscommissie zal gaarne aan het adres van haar lid, den heer D. v. Niekerk, Groenendijk, alle oude rijwielplaatjes in ontvangst nemen. Men be hoeft ze slechts in de brievenbus te werpen.

Leidsche Courant | 1938 | | pagina 11