De voetbalwereldkampioenschappen VRIJDAG 10 JUNI 1938 OE LEIDSCHE COURANT VIERDE BLAD - PAG. 14 A.s. Zaterdag, 6 uur n.m. Terrein: Zoeterwoudsche Singel BEZOEKT OEN WEDSTRIJD U.lfaSo - Overmaas (Kampioen 2e klasse) Ten bate van de Leidsche Buitenschool te Katwijk a/Zee (De Leidsche Bleekneusjes) Zittribune50 cent Werkloozen op vertoon Staantribune 40 cent van beurskaart 15 cent Staanplaatsen 30 cent Jongens 15 cent Rijwielstalling op het terrein 5 cent. N.B. Bij doorgaan van den wedstrijd U.Y.S.-vlaggen op Eltax-bussen en taxi's. 4152 Zwitserland wint van Duitschland 2-0 achterstand In 4-2 over winning omgezet Cuba slaat Roemenië met 2-1 Met 42 heeft Zwitserland op volko men verdiende wijze van Duitschland gewonnen en zich daarmede geplaatst in den kwarteindstrijd tegen Hongarije. Te Toulouse werd de ontmoeting tusschen Cuba en Roemenië overgespeeld en te gen veler verwachting in slaagdeden de Cubanen er in met 21 de zege te be halen. Cuba komt nu Zondag a.s. te Antibes tegen Zweden uit. De volgende kwarteindstrijden staan voor Zondag 12 Juni op het programma: Frankrijk—Italië te Parijs, Brazilië— .Tsjecho-Slowakije te Bordeaux, Cuba Zweden te Antibes en ZwitserlandHon garije te Rijssel. Zwitserland heeft de ontmoeting volko men verdiend gewonnen, laten wij dat nog maals duidelijk uitstippen. Het opmerke lijke was, dat het team van het land der bergen op dezelfde wijze was samengesteld als Zaterdagavond jj., doch Duitschland kwam met verscheidene nieuwe spelers uit. Het is wel de moeite waard even te ver tellen, hoe dit team van Duitschland er uit zag. In he doel stond wederom Raftl, achter Janes en Streitle, midden Kupfer, Gold- brunner en Skoumal, voor Lehner, Stroh, Hahnemann, Szepan en Neumer. Wederom had men dus vijf Weensche spelers opgeno men, en evenmin als Zaterdag klopte het in de Duitsche ploeg. Men kan nu eenmaal niet uit twee voetbalscholen twee halve klassen halen en zij bij elkaar zetten in de hoop, dat het wel een eenheid zal worden. Zoo iets moet groeien, maar men kan het niet forceeren. De verdediging en de middenlinie van Zwitserland waren zeer sterk. In de achter hoede schitterde Minelli opnieuw, terwijl Lehmann zich uitstekend bij hen aansloot. In de middenlinie blonk Vernati uit, die vooral zijn voedende taak op uitnemende wijze verrichtte. In de voorhoede was Trello Abegglen weer de tacticus, de ziel van het vijftal. In de tweede heft hadden de Zwitsers hun voorhoede gewijzigd. Aebi ging linksbui ten spelen, Amado, de snelle rechtsbuiten, verhuisde naar de middenplaats, terwijl Bickei de plaats van Amado ging innemen. Abegglen en Wallucek hadden voor de rust reeds van plaats verwisseld. Deze omzet tingen hadden tot gevolg, dat de voorhoede veel gevaarlijker werd door haar snelle aanvallen, over de vleugels geleid. Een 2—1 achterstand, in de eerste helft verkregen, werd spoedig omgezet in een 42 voor sprong, en toen in het laatste kwartier Abegglen zich veiligheidshalve in de mid- denline terugtrok, was de overwinning een feit. In de eerste helft heeft het Duitsche elf tal niet slecht gespeeld. Men kreeg kansen genoeg en later bleek, dat de 2—1 voor sprong niet voldoende zou zijn voor een uit eindelijke overwinning. In de tweede helft was de Duitsche ploeg na een kwartier volkomen leeggespeeld. Het zwakke punt vormde ditmaal de ach terhoede. Janes en Streitle waren slechts matig en dat men een back als Schmaus verving om er een volkomen onervaren speler als Streitle voor in de plaats te zet ten, is ons, zacht uitgedrukt, een raadsel. Goldbrunner heeft nu toch werkelijk af gedaan. Zijn grooten vorm van twee, drie jaar geleden, is hij al lang kwijt en wij vonden Mock Zaterdag j.l. veel beter spe len. In de voorhoede rammelde het af en toe geweldig. Opnieuw is gebleken, dat het „mixen" van Duitsche en Weensche spe lers geen kwestie van 1 of 2 wedstrijden is. Szepan was voor de rust de tacticus, hij dirigeerde den aanval goed, doch kon in de tweede helft niet meer meekomen. In het algemeen bleken de Duitschers meer last van de ontzettende warmte te hebben dan de Zwitsers. Er waren 25.000 toeschouwers in het Pare des Princes, waaronder ruim 2500 Zwitsers. Het contingent Duitschers was veel geringer dan Zaterdag j.l. De ont moeting werd uitstekend geleid door den Zweed Eklund, goed geassisteerd door de grensrechters dr. Van Moorsel en Baert (België). Het spel heeft ook ditmaal een zeer span nend verloop gehad. Beide doelen verkeer den ieder oogenblik in gevaar, dan dacht men Duitschland te zien scoren, dan was de Zwitsersche voorhoede weer gevaarlijk. Na acht min, scoorde Hahnemann uit een voorzet van Lehner onberispelijk. Uit een vrijen trap tegen Zwitserland belandde het leder bij Szepan, die een scherp schot loste, dat via de lat en een Zwitsersch been langs Huber ging, 20. Na ruim 20 minuten spelen leidde Duitschland dus met 20. Zwitserland oefende hierna geruimen tijd een hevigen druk uit op het Duitsche doel en het was enkele malen op het nip pertje, dat Raftl of een der backs kon redden. Vijf min. voor rust passeerde Abegglen fijntjes naar Wallucek, die van korten afstand onhoudbaar inschoot, 21. Vlak voor de pauze kwam Goldbrunner in botsing met Aebi. Beiden bleven liggen. Na enkele minuten kon het spel hervat worden. Goldbrunner hinkte, Aebi was in de kleedkamer verdwenen. Aebi kwam pas tien minuten na de hervatting terug, dus aanvankelijk stonden er slechts tien Zwit sers in het veld. Zooals wij reeds schreven ging Aebi na zijn terugkeer linksbuiten spelen en werden er nog meer omzettin gen aangebracht, welke even zoovele ver beteringen bleken te zijn. Na een keurige combinatie van den rechtervleugel zond Abegglen een schot in, dat door Raftl in het veld werd gestompt. Het leder belandde bij Bickei, die den gelijkmaker in de touwen joeg. Duitschland veranderde ook zijn op stelling, Hahnemann ging rechtsbuiten spelen, Lehner rechtsbinnen. Stroh mid- voor. Doch deze omzetting bleek geen ver betering te zyn. Na 25 min. gaf Abegglen zijn land de lei ding uit een voorzet van Amado. De moed was er by de Duitschers uit. Een kwartier voor het einde werd de voor sprong van Zwitserland tot 42 opgevoerd, toen Abegglen van 20 meter afstand een prachtig schot loste, dat voor Raftl niet te houden bleek. In den wedstrijd tusschen Cuba en Roe menië waren de Roemenen voor de rust aanzienlijk sterker. Zij wisten dit uit te drukken in één doelpunt, gemaakt door den linksbuiten Dobai. In de tweede helft waren de Cubanen in de meerderheid. Na vijf min. scoorde mid- voor Socoro tegen en enkele minuten later maakte Fernandez, de rechtsbinnen, een tweede doelpunt voor zijn land. Ondanks moedige pogingen van de Roemenen den achterstand in te halen, mocht dit niet gelukken, zoodat het einde kwam met een vrij verrassende 21 zege van Cuba. A.Z.L.L.S.V. 2—5. Gisteravond speelde A.Z.L. een vriend- schappelijken wedstrijd tegen het sterke L.S.V. Voor de rust was het een gelijk op gaand spel; tot doelpunten kwam het niet, zoodat met blanken stand werd gerust. Na de thee is L.S.V. direct in de meerderheid - wat zij door drie fraaie doelpunten weet uit te drukken. A.Z.L. doelpunt daarop tweemaal. Ook L.S.V. weet dan twee maal het doel te vinden. Het einde kwam met 52. U.V.S.—OVERMAAS Het U.V.S.-elftal dat morgenmiddag op het terrein der Sportstichting aan den Zoe terwoudsche Singel tegen het Rotterdam- sche „Overmaas" uitkomt is als volgt samengesteld: H. Kramp G. Burgy P. v. d. Plas J. Delfos B. v. d. Horst B. v. Duijl L. Platteel J. Fasel W. v. Weerlee T. Oosterom N. v. Leeuwen Deze wedstrijd wordt gespeeld ten bate van de Leidsche Buitenschool. LAWNTENNIS DE INTERNATIONALE FRANSCHE KAMPIOENSCHAPPEN. Mej. Rollin Couquerque verliest. Bij broeiende hitte zijn gisteren de in ternationale Fransche tenniskampioen schappen in het Roland Garrosstadion te Parijs voortgezet. In haar halven eindstrijd tegen de vroe gere Belgische kampioene, mej. Adamson, thans de Frangaise mevr. Landry, verloor onze landgenoote, mej. Rollin Couquerque met 26, 46. In den anderen halven eindstrijd scha kelde de Fransche kampioene mevr. Ma- thieu haar landgenoote mej. Halff door een 61, 61 zege uit, zoodat in den eind strijd mevr. Landry en mevr. Mathieu om den titel zullen strijden. Bij de heeren won Budge zonder moei te van den Zuidslavischen speler Pallada met 62, 63, 63, terwijl de Tsjech Ro- derich Menzel zich in den eindstrijd te genover Budge plaatste, door een fraaie- 64, 64, 64 overwinning op den an deren Zuidslaaf Puncec. Menzl speelde in schitterenden vorm. In het gemengd dubbelspel kwam het EngelschNederlandsche dubbel mej. Yorke en van Swol in de kwarteindstrijden tegen de AustralischFransche combina tie mej. Wynne en Boussus uit. Eerst na feilen strijd wisten mej. Wynne en Bous sus de zege uit het vuur te sleepen. De cijfers waren 36, 63, 75. ZWEMMEN DE A.S. EUROPEESCHE KAMPIOENSCHAPPEN. Startverbod voor spelers en speelsters. De technische commissie van den K.N. Z.B. heeft met het oog op de aanstaande Europeesohe kampioenschappen, welke in de eerste helft van Augustus te Londen worden gehouden, aan de volgende zwem sters en zwemmers een startverbod opge legd: Iet van Feggelen (Y), D. Heeselaar (O. D.Z.), G. de Hooge (R.D.Z.), J. Groeneweg (R.D.Z.), D. Kerkmeester (Z.C. Rotterdam), C. Kint (Z.C. Rotterdam), T. Malcorps (B.Z. Zwolle), Willy den Ouden (R.D.Z.), N. Senff (A.D.Z.), J. Stroomberg (Y), A. Stijl (A.D.Z.), G. Sweeres (H.D.Z.), L. Tholen (H.D.Z.), R. van Veen (R.D.Z.), J. Waal- berg (A.D.Z.) en C. van Zuuren (R.D.Z.). Verder de heeren W. Geerling (Y), K. Ho ging (R.Z.C.), D. van der Kuil (S.Z.C.), P. Metman (Y), S. Moolenaar (Y), H. A. Ramack (R.Z.C.), W. Schatens (A.Z.), J. C. Scheffer (D.J.K.), A. H. Sipkema (D.J.K.), H. Smitshuyzen (A.Z.) en D. van Schou wen (D.J.K.). In bepaalde gevallen kan de T. C. ont heffing van dit startverbod verleenen. Wat is n.l. het geval? De T. C. zal er zooveel mogelijk naar streven om de candidaten voor de uitzending naar de Europeesche kampioenschappen in de nog resteerende weken op wedstrijden te laten uitkomen met een 50 meier baan, omdat dit te Lon den in de Wembleypool ook het geval zal zijn. De bovengenoemde zwemmërs zullen hun krachten met elkaar kunnen meten te Bergen op Zoom, waar Zondag a.s. om den HollandFrankrijk wedstrijd een nationaal programma is samengesteld, op de natio nale wedstrijden van de Z.C. Bilthoven op 18 Juni, op de wedstrijden van 19 Juni in bad Boekelo, op de nationale wedstrijden, welke rond den landenwedstrijd Nederland —België te Utrecht op 10 Juli worden ge organiseerd en natuurlijk op de nationale kampioenschappen, welke een week later te Haarlem worden gehouden. Al deze wed strijden worden gezwommen op 50 meter "banen, dus bieden een prachtige oefenge legenheid voor de Londensche candidaten. De technische commissie heeft met het noemen van deze namen geenszins te ken nen gegeven, dat deze candidaten ook zul len worden uitgezonden. Dit is geenszins het geval, want daaromtrent staat nog niets vast. Veel meer heeft men een en ander te beschouwen als een eerste selectie, waar op verder kan worden gebouwd. WATERPOLO DE ZIJL—ZWIP G—0. Doordat de tegenpartij met zes man verscheen, speelde De Zijl met zeven te gen zes eerst een gemakkelijken wed strijd. Uit een vrijen worp maakte D. Kraaienbrink mooi 10, Geeve zorgde even later voor 20, waarna D. Kraaien brink na vlug opzwemmen goed voor 30 zorgde. Het spel was voor de thuisclub zeer gemakkelijk en steeds lag een speler vrij. Arnoldus zorgde voor 40, waarna de keeper van Zwip eindelijk in het water kwam. Toch wist D. Kraaienbrink nog 50 te scoren, waarna vlak voor de rust twee spelers voor wegzwemmen het wa ter uit moesten. De tweede helft gaf nu met zes tegen zes een normale krachtsverhouding, maar toch speelde de Zijl beter en Kloots in het doel kreeg geen .schot te verwerken. Goede aanvallen bijna alle door D. Kraai enbrink geleid hadden aanvankelijk geen succes totdat eindelijk Arnoldus voor 60 wist te zorgen. Beide uit het water gezon den spelers kwamen echter niet meer te rug, maar nochtans bleef de Zijl sterker zonder dat doelpunten kwamen. -Twee kostbare puntjes heeft de Zijl bin nen. Vóór dezen wedstrijd werd nog gespeeld de Zijl IIA.Z.C. II en hier kwam de te genpartij met vijf man op. Toch werd na onderling overleg met zes tegen zes ge speeld. Voor de rust leidde de Zijl met 20 om tegen het einde met 60 te win nen. Bij den wedstrijd Poelmeer IIIDe Zijl III verscheen de thuisclub slechts met vier spelers. Poelmeer kreeg dus twee verlies- punent en zal nu tweemaal op bezoek bij de Zijl moeten komen. Voor de competitie reserve derde klasse K.N.Z.B. speelde De Zijl II te 's-Graven- hage tegen het vijfde zevental van H. Z. P. C. Onze stadgenooten wonnen met 3—2. A. Z. C.DE GOUWE 3—1. De eerste competitiewedstrijd tusschen A.Z.C. en de Gouwe had plaats met geslo ten deuren (zonder publiek). In een ove rigens aan beide zijden slecht gespeelden wedstrijd wist de thuisclub er in te sla gen een 31 zege te behalen. WANDELSPORT DE GROOTE WANDEL-REUNIE TE LEIDEN. Z. H. Exc. Mgr. J. P. Huibers stelt prijs beschikbaar. Voor de Groote Wandel-Reünie welke het Katholieke Sportblad „De Spil" a.s. Zondag te Leiden organiseert ter gelegen heid van het vijf-jarig bestaan der R. K. Wandelsport in het Bisdom Haarlem, heeft Z. H. Exc. Mgr. J. P. Huibers een prijs be schikbaar gesteld voor die groep, welke door houding, kleeding enz. de meeste pro paganda voor de wandelsport maakt. Ver der zijn er nog prijzen beschikbaar gesteld door de Kath. Jongens Centrale van het Bisdom Haarlem voor de best marcheeren- de K.J.C.-groep, door „De Graal" voor de damesgroep, die den besten indruk maakt, door den Dioc. Haarl. Athl. Kring voor de heerengroep die den besten indruk maakt, en door den heer H. J. Averdieck, Hoofd- Redacteur van „De Spil" voor de groep, die met het grootst aantal deelnemers zonder uitvallers den tocht volbrengt. De Jury die deze prijzen toekent zal be staan uit de volgende personen: Mej. R. Donders en de heeren H. Goris en Hubert Koemans. Deze jury zal geen gemakkelijke taak hebben, daar momenteel reeds meer dan veertig groepen, waaronder verschillende zeer groote, definitief hebben ingeschre ven. Op verzoek laten wij hieronder het par cours van den 25 K.M. Jubileum Wandel tocht volgen. Start 12 uur vanaf het Stationsplein (startbureau's en kleedkamers zijn in Café- Rest. „Zomerlust". Vandaar Rijnsburger- weg, Houtlaan, langs Leidsche Hout, Johan de Costerweg, Oegstgeest, Warmonderweg, Emmalaan, Waldeck Pyrmontlaan, Oranje laan, Rijngeesterstraatweg, Rijnzichtweg naar Rijnsburg, Oegstgeesterweg, Tram- straat, Heerenstraat, Sandtlaan Overrijn, Katwijk, Voorstraat, Molentuinweg, Kat- wijkscheweg, Ruigelaan, Oostdorper weg, Wassenaar, Schoolstraat Aohterweg, Lan- gestraat, Lange Kerkdam, Den Deijl, al waar een half uur gerust wordt. In ver band met het buitengewoon groot aantal deelnemers, moeten zij daar over een zes tal café's verdeeld worden. Vervolgens Papenlaan naar Voorschoten, Schoolstraat, Leidseheweg, Hofweg, langs Allemansgeest, Delftsche jaagpad, Vrouwe- weg, Heerenstraat, Douzastraat, Steen- schuur, Breestiaat, Kort Rapenburg, Prin- sessekade, Steenstraat, Stationsweg, Café Rest. „Zomerlust". Inschrijvingen kunnen nog steeds ge schieden bij de Redactie van het Katholieke Sportblad „De Spil", H. J. Averdieck, Oude Singel 148, Leiden. WIELRENNEN RONDE VAN OUDE-WETERING. Aan de L. R. en T. V. Nieuw Swift is vergunning verleend tot het houden van een wielerwegwedstrijd op Woensdag 29 Juni a.s., den verjaardag van Z. K. H. Prins Bernhard, op een traject aan de Ringvaart onder de gemeente Oude-We- tering. Bovengenoemde vereeniging heeft haar rechten overgedragen aan de Federatie van Wielerclubs in Zuid-Holland, opdat de wedstrijd een meer Nationaal karakter zal dragen. Er zal worden gereden door nieuwelin gen en verder door amateurs en onafhan kelijker Bij de nieuwelingen is de hoofd prijs een compleet racerijwiel, terwijl bij de amateurs en onafhankelijken reeds f 200.aan prijzen bijeen zijn gebracht. De start en finish zullen beide vlak bij het café van den heer Jonkman worden gehouden, alwaar tevens de prijsuitreiking zal worden gehouden. De inschrijving is opengesteld bij den secretaris der wed strijd-commissie, den heer J. A. Otten, Haarlemmerstraat 185, alhier. ZUID-HOLLANDSCHE WIELER- FEDERATIE. Door bovenvermelde organisatie worden op Zondag 19 Juni a.s. op de Rijs wij ksche wielerbaan wederom groote wielerwed strijden georganiseerd waaraan door circa 25 aangesloten vereen igingen met haar beste renners zal woi'den deelgenomen. De sprintwedstrijden hebben de ver wachtingen hoog gespannen in verband met het fraaie debuut van Fr. Dispo in de Pinksterwedstrijden op de Rijswijksche baan, terwijl tevens de winnaar van den vorige maal J. Bootsman wederom zal deelnemen. Men verwacht fraaie series tegen renners als Buchly, J. van Rossum, kamp. v. Nederland, Gebrs. Leene enz. Voor de half uurs eigen kracht voor baanmateriaal hebben de sterkste ren ners ingeschreven, waarbij vooral de ster ke Rotterdammers zullen domineeren. Voorts zullen de veteranen sprintritten rijden en is er voor wegrenners een 30 ronden-wedstrijd ingelascht op wegfiet sen. Met het oog op het groote programma zullen de series sprint reeds te 1 uur aan vangen, zoodat te twee uur direct met de demi-finales kan worden begonnen. A. VAN AMSTERDAM ACHTER DEN MOTOR. Het Nieuw Swift-lid van Amsterdam, de bekende wegrenner, krijgt na een maand intensief te hebben getraind op de bekende stadionbaan te Utrecht een kans zich een naam te verwerven achter groote motoren. Na zijn prachtige resultaten in verschillende trainingsritten heeft de di rectie besloten hem in een wereldpro gramma te laten uitkomen en wel op Dins dag 14 Juni a.s., waar hij o.a. als tegen standers krijgt de bekende specialisten. Krewer (Duitschland); Lemoine (Frank rijk); Ronsse (België) en verder Cor Wals en van der Wulp. De officials, die van Am sterdam aan het werk hebben gezien, spraken als hun overtuiging uit, dat zij verwachten, dat van Amsterdam zich in dit programma zal kunnen handhaven. Voorts zal er dien dag een omnium wor den gereden tusschen Dipaco (Italië), Loncke (België); G. Schulte en Pijnen burg. Een nieuwelingen wedstrijd, waarin een viertal Nieuw .Swift-leden zullen starten en een tandem wedstrijd completeeren. dit werkelijk Internationaal programma. ROEIEN DE BOOTSMAN VAN NEREUS OVERLEDEN. Ten gevolge van een noodlottig onge val is bij de uitoefening van zijn beroep overleden Hannes Zonsveld, in leven, bootsman bij de A. S. R. V. „Nereus". Hij kwam op den dag van de Varsity, toen hij met een zolderschuit op den te rugweg was van de Boschbaan naar den Amstel, met het hoofd in aanraking met een der' bruggen over de Leidschegracht te Amsterdam, waarbij hij een zware her senschudding opliep, waaraan hij thans bezweken is. Meer dan twintig jaren diende hij op onovertrefbare wijze de door hem zoo geliefde roeisport. Menigmaal vergezelde hij vertegenwoordigende Nederlandsche- en Nereusploegen naar het buitenland, o.a. naar Luzern, Parijs, Henley en Frank fort. Ook in het buitenland werd hy be schouwd als een van de vooraanstaanden op zijn gebied en gold hij als vraagbaak voor vele natiën. DAMMEN HET KAMPIOENSCHAP VAN KATWIJK. .Gisterenavond 'had in het Jeugdhuis de prijsuitdeeling plaats, behaald met de wed strijden om het Kampioenschap van Kat wijk. De heer A. Wassenaar van K.D.C. te Katwijk aan den Rijn sprak een welkomst woord vooral aan Notaris Matthijs te Kat wijk aan den Rijn, die zoo bereidwillig was geweest de prijzen te willen uitreiken. Hij bedankte den heer de Wit, hoofdleider en J. Schouten, leider, voor hun ijverig wer ken voor deze wedstrijden. Dan verkreeg Notaris Matthijs het woord voor het uit reiken der volgende prijzen: 1ste klasse J. G. Snel 1ste prijs, kampioen van Katwijk; 2de pr. A. de Vletter; 3e pr. P. Freke; 4de pr. A. Peeters; 5de pr. R. Haasnoot; 6e pr. C. Korpelshoek. 2de klasse: no. 1 Q. de Lange, 2 J. Dubbe- laar, 3 A. Vooys. 4 G. Koele wijn, 5 L. Vlie land, 6 C. v. d. Spek. 3de klasse: no. 1 W. Koele wijn, 2 W. Berk- heij, 3 A. v. Duyn, 4 D. Zuyderduin, 5 J. Houwaard, 6 H. de Koning, 7 H. Vlieland, 8 M. v. d. Gugten, 9 J. v. d. Holst, 10 J. Langeveld. Aan de derde klassers werd tevens een diploma uitgereikt, n.l. aan Q. de Lange en W. Koele wijn. Na een sympathiek woord door Notaris Matthijs sprak de heer A. Wassenaar een slotwoord. Achtste finales 5 Juni Frankrijk 3 België 1 (Parijs) Italië 2 Noorwegen 1 (Marseille) Brazilië 6 Polen 5 (Straatsburg) Tsjechoslow. 3 Nederland 0 (Le Havre) Cuba 2 -j Roemenië 1 I (Toulouse) j Zweden Oostenr.. (n.o.) j Duitschland 2 Zwitserland 4 I (Parys) J Hongarije 6 Ned.-Indië 0 I (Reims) Hongarije Kwart finales 12 Juni Frankrijk (Parijs) Brazilië (Bordeaux) Tsjechoslow. Cuba (Antibes) Zweden Zwitserland (Rijssel) Halve finales 16 Juni Finale 19 Juni (Parijs) Eindstrijd le/2e plaat (Parijs) (18 Juni Bordeaux)

Leidsche Courant | 1938 | | pagina 14