OMGEVING BIOSCOPEN TE LEIDEN RIJNSTREEK AGENDA Burgerlijke Stand MAANDAG 30 MEI 1938 DE LEIDSCHE COURANT VIERDE BUD - PAG. 13 KATWIJK Villa 't Waerle verkocht. De villa's ,,'t Waerle" en „Hoogcate", eens bewoond door H. K. H. Prinses Ju- lina tijdens haar studietijd, gelegen aan de Noord-Boulevard, zijn door aankoop overgegaan in eigendom aan den heer R. Trousselot, alhier. Kleine tuindersregeling. B. en W. heb ben bekend gemaakt, dat deze gemeente is toegetreden tot de Rijkssteunregeling voor kleine tuinders. Zij, die meenen onder de regeling te vallen, kunnen zich hiervoor ter gemente-secrtarie vervoegen op Dins dag 31 Mei en Woensdag 1 Juni tusschen 2 en 4 uur. Op de bon. Het is veelal gebruikelijk, dat als visschers gaan uitvaren, zij hetzij naar IJmuiden, hetzij naar Vlaardingen, worden uitgeleide gedaan door hunne vrouwen. Dat is natuurlijk erg hartelijk en vroeger was daar geen enkel bezwaar te gen. Doch nu zulks dikwijls met autobus sen plaats heeft, wordt het een beetje an ders. Die autobusondernemers hebben ni. een (tijdelijke) vergunning om visschers te vervoeren doch niet visschersvrouwen. En zoo gebeurde het, dat de autobusonder nemer v. S. alhier, onder de gemeente Den Haag werd bekeurd omdat er in de bus ook „visscherinnetjes" hadden plaats geno men. Dat men in visscherskrirtgen daar over niet blijmoedig gestemd is, laat zich begrijpen. SASSENHEIM Training senioren van „Teylingen"! Naar we vernemen heeft het bestuur van de R.-K. Sporvereeniging „Teylingen" aan de oud-international, ex-Blauw Wit-spe- ler, van Gent opdracht gegeven de senio ren van Teylingen te trainen. Van Gent speelde 7 jaar in het Ned. Elftal als mid denvoor van het roemruchte elftal J. de Natris en H. Denis. Ruim 40 leden hebben zich voor deze training aangemeld, zoodat verwacht mag worden, dat Teylingen de aanstaande competitie met betere perspec tieven zal ingaan dan vorig jaar. De aan vang is bepaald op a.s. Woensdagavond te 8 uur. LEIDSCHEN DAM Wandelsport. Onder begunstiging van goed wandelweer heeft de wandelsportaf- deeling van O. D. I. L. O. op Hemelvaarts dag de viering van haar 1-jarig bestaan besloten met de door haar georganiseerde wandelmarschen. Evenals de eerste maal werd hetzelfde parcours geloopen over de 20 en 35 KM. Voor de 20 K.M. hadden zich 20 deelnemers doen inschrijven, benevens de W. S. V. „Rijswijk", voor de 35 K.M. waren en 9 deelnemers. Mede door de gunstige weers gesteldheid had alles een vlot en prettig verloop en konden allen den tocht tot een goed einde brengen. Des avonds te 8 uur kon de heer A. M. Paardekooper, die ook deze dag wederom de leiding had, de prijzen aan de winnaars uitreiken. Door de W. S. V. „Rijswijk" werd den len prijs in ontvangst genomen, terwijl aan den jongsten deelnemer, de 11- jarige M. Huijsstede uit Leidschendam voor zijn kranige prestatie een zilveren tak werd overhandigd. Voor de 35 K.M. wa ren geen bijzondere prijzen beschikbaar ge steld; deze deelnemers ontvingen evenals de anderen een herinneringskruis. Gecon stateerd kon worden, dat met genoegen op deze wandelmarschen kan worden terug gezien, waarbij een woord van hulde toe komt aan den heer Paardekooper voor zijn vele werk en goede leiding. VOORSCHOTEN De voorzitter kreeg een geit cadeau. De geitenfokvereeniging V. O. V. hield Zaterdagavond een keuring van de geiten der leden van de vereeniging op het ter rein van café Verstegen aan den Veusche- weg, alhier. Er was veel belangstelling van de burgerij. Burgemeester M. F. Berk hout was ook aanwezig. De heer W. Vis sprak een woord van welkom. Namens de vereeniging werd den voorzitter een geit aangeboden, daar de voorzitter het onge luk had gehad dat twee zijner geiten ge storven waren, voor welk bewijs van sym pathie door den voorzitter werd bedankt. Daarna werd aangevangen met de keuring der geiten dor de keurmeesters H. Roest uit Den Briel en J. de Jong uit 's-Graven- hage. De prijzen werden toegekend als volgt: Voor éénjarige wit ongehoornde geiten: W. Alblas, le pr., J. Varkevisser 2e pr„ J. Pijnakker 3e prijs en T. J. Togni 4e prijs. Voor éénjarige wit gehoorne geiten: J. Rijsdijk le prijs, Verheusser 2e pr., Jac. Vogelaar 3e pr. Overjarig wit ongehoornde geiten: W. Alblas le pr., J. Noort 2e prijs, J. Noort 3e prijs, Jac. Bijleveld 4e prijs en J. Rijsdijk 5e prijs. Overjarig wit gehoornde geiten: J. Blan- kenspoor le prijs, Geitenbeek 2e prijs. Bont overjarige geiten: A. Westdijk le pr. J. Vogelaar 2e prijs, J. Grüter 3e prijs, J. Bijleveld 4e prijs. Voor lammeren werd een prijs toege kend aan den heer J. Splinter. De voorzit ter dankte de winkeliers voor het beschik baar stellen van de prijzen. VOORHOUT DE INTOCHT VAN BURGEMEESTER VAN BERCKEL Omtrent de feestelijke intocht van den nieuwen burgemeester, mr. G. van Berckel, is hians bepaald, dat de zanghulde van de kinderen niet gehouden zal worden vóór doch na de officieele installatie. Als plaats van deze zanghulde is aangewezen het plein voor oe katholieke kerk. Na de zanghulde zal de burgemeester in bet Parochiehuis aan de raadsleden en de burgerij gelegenheid geven met hem kennis te maken. WARMOND Warmondsche Fanfare. De Warmond- sche Fanfare heeft Zaterdag op het natio naal muziekconcours te Rotterdam, zoowel in den concertwedstrijd als in den marsch- wedstrijd een eerste prijs weten te beha len. Wij wenschen den heer Bolderdijk met zijn korps van harte geluk met deze mooie prestatie. R.-K. Zangvereeniging. De afdeeling zang van de R.-K. Muziek-, Zang- en Too- neelvereeniging „St. Matthias" heeft gis teren deel genomen aan het groot con cours te Rotterdam. Zij wist daar beslag te leggen op een eerste prijs met een pun- tenaantal van 317. In de eerste plaats komt een woord van gelukwenschen toe aan den ijverigen en talentvollen directeur, den heer Martin, die de vereeniging op zoo'n hoog peil wist te brengen, doch ook den leden van harte proficiat met dit mooie succes. Geen watersportkamp. Van de vereeni ging ter bevordering van de watersport onder de jongeren te Amsterdam is bericht ontvangen, dat de vereeniging besloten heeft dit jaar geen waterkamp te Warmond te houden doch dit in Friesland te doen plaats vinden. Warmond zal van dit be richt met teleurstelling kennis nemen. De vele jongens en meisjes van het water.r kamp brachten altijd heel wat leven in de brouwerij. Laten wij hopen, dat zij het volgende jaar de Kagerplassen weer als vacantie-oord zullen uitkiezen. Verkooping. Het dubbel woonhuis van den heer Heenk is hij afslag gekocht door den heer C. Heyl voor een bedrag van ƒ8258 (de inzet bedroeg ƒ8250). Het pand van den heer Immerzeel is gekocht door den heer L. Versluys eveneens bij afslag voor een bedrag van 2300 (inzet ƒ2000). THEATER HOOFDFILMS INHOUD AANVANGSUUR KEURING Casino: Verloren in de wil dernis (Clyde Beat- ty). Het witte gevaar. (Tom Tyler). Avontuurlijk Wild West lederen avond 8 uur Zondag van 47 en 8—11 uur. Za terdag en Woensdag 2 30 uur inatinée. Toelaatbaar v. volwassenen. Luxor: Orkaan (Dorothy Lamour John Hall). Artistenliefde (Inge Schmidt). Avontuurlijk Humoristisch lederen avond 8 uur. Zondag om 2, 4.30 ei Zaterdag, Woensdag 8 uur. Matinée: en Donderdag 2 uur. Zaterdag, Woensdag Toelaatbaar v. volwassenen. Lido: De Schrik van Brim stone (Wallace Bee ry Virginia Bru ce). Vrouwen zijn lastig. (Stuart Ervin Florence Rice). Sensationeel Detective. lederen avond 8.15 uur. Zondag van 2-7 uur. Zaterdag en Woensdag 2.30 uur matinée. Toelaatbaar v. volwassenen. Rex: The Texas Rangers. (Fred Mac Murray) De Koning en het Revue-meisje. (Fer- nand Gravell Joan Blondell). Wild West Comedie. lederen avond 8 uur. Zondag bovendien van 2 tot 7 uur. Matinée iederen werkdag om 2 uur. Goedgekeurd v volwassenen. Trianon: Ik beschuldig. (Vic tor Francen). Een avontuurlijk meisje. (Gene Ray mond, Ann Sothern) Dramatisch Klucht Iederen avond 8 uur Zondag van 2—7 uur Zaterdag, Woens dag 2 uur matinée. Goedgekeurd v volwassenen. ALPHEN AAN DEN RIJN VLAM IN HET GELAAT GESLAGEN. Uit een brandende kachel. De 16-jarige zoon van L. in de Juliana- straat kreeg gisteren bij het inwerpen van brandstoffen in de kachel, de uitslaande vlam tegen het gelaat. Hij bekwam zoo ernstige brandwonden, dat de dokter hem onmiddellijk naar het Acad. Ziekenhuis te Leiden deed overbrengen. De Kruisvaart vierde Moederdag. Gis teren vierde de Kruisvaart op waardige wijze Moederdag. Des morgens naderden een tachtigtal leden met de Cohortleiding en herauten ter H. Tafel. Des avonds vond, na het Lof, een gezamenlijke bijeenkomst plaats van leden, leiding en vele ouders in den Burcht, het vroegere patronaatsgebouw aan de Paradijsiaan. De Deken en Kapelaan C. M. Klaver woonden dezen avond mede bij, terwijl natuurlijk ook aanwezig was de Directeur van de K.J.C., Kapelaan C. M. Broers. Voor in den Burcht was met be scheiden middelen, maar toch smaakvol en goed een groot podium opgesteld, waarom heen in het half rond paarse gordijnen de kale witte muren bedekten. Op de gordijnen waren de verschillende banvlaggen beves tigd, terwijl in het midden de Cohort Ori- f'.amvlag afhing. Schilden waarop spreu ken als „Wij helpen", „Een voorbeeld zijn" en „Wij geven" verrieden reeds aanstonds bij het binnentreden var. den burcht, het diepere, het innerlijke van de K.J.C., de karaktervorming van de leden. Boven al aeze schilden prijkte er een mét het op schrift „Maria onze Moeder". In het teeken van haar vereering stond deze avond. Nadat alle gasten zich van een plaats hadden verzekerd, stelden de leden zich onder leiding van de herauten op en mar cheerden onder het zingen van „De kruis vaart treedt aan" door de Burcht naar het podium, waar zij een plaats vonden rondom het Kruis. Na de opening door een der leden en een kort welkomstwoord door den Directeur werd direct overgegaan tot de af werking van het uit ruim 17 punten be staan program De verschillende voor drachten zooals „Christene Zielen", „Moe- oers Slaopliedeke", „Een aordig misver stand", „Kruisken", Moederken" en na de pauze „Maria te Canne" werden afgewis seld door zang en muziekstukken, waarvan Romanzetto van Pergolesi. Rêverie van Ch. Dancla en het eerste deel uit het Vioolcon cert in G dur van Oscar Rieding werden vertolkt op viool en piano. In de pauze lie ten de fiere K.J.C.-ers meerdere van hun clubliederen hooren. Nadat de Litanie op kruisvaartwijze was gebeden voor het in middels met de door de Moeders meege brachte bloemen versierd Mariabeeldje, werd besloten met een lied „Aan Maria Kruisvaartkoningm". Ter gedachtenis aan dezen avond, welke in het bijzonder 'tot doel had den leden gelegenheid te geven aan Moeder hun bijzondere dankbaarheid, gezamenlijk door de Kruisvaart, te doen toonen, ontvingen de aanwezige Moeders van Kruisvaartleden een door de jongens onder leiding van de heeren Gebrs. v. d. Putte vervaardigde en geschilderde lepel. Door een aantal K.J.C.-ers werd nog een oemonstratie gegeven in vlaggenseinen, waarvoor hun toegewijde medewerking had den verleend de heeren J. Ponsioen Jr. en P Slingerland. Aan het slot van den avond dankte de Directeur al deze personen, maar in het bijzonder en op de allereerste plaats den Teken voor diens geregelden bijstand, raad en steun. Ook Kapelaan Klaver voor zijn groote belangstelling voor de Alphensche K.J.C. In het bijzonder noemde spr. nog de door zijn collega vervaardigde kaarten met speciale opschrift voor de ouders, waarop ae Kruisvaartieiding al haar medewerking toezegt in het belang van de opvoeding van cie jeugd. De leiders van de onderscheidene clubs krijgen hierna nog een dankwoord an den Directeur, waarn? spr. besloot mei een speciaal woord van dank aan den heer J. J. C. Böckling, die in de geheele leiding een groot werkzaam aandeel heeft. Al met al heeft de K.J.C. hedenavond weer duidelijk geleerd, dat zij niet alleen is louter om de jongens te vermaken, maar dat zij vooral is een rechterhand in de op voeding van de R. K. jeugd. Na een hartelijk dankwoord van den Deken, waarin deze nogmaals wees op de plicht van de kinderen jegens hun ouders, zongen de aanwezigen uit volle borst het „Lied voor Eer en Deugd". OUDE-WETERING Reddingsbrigade „Oude Wetering en Om streken". In het paviljoen te Oude-We- tering werd de jaarvergadering gehouden van de reddingsbrigade „Oude Wetering en Omstreken". Voorzitter dr. A. v. d. Bijl, opent de ver gadering. Hij zegt, dat het af geloopen jaar voor de reddingsbrigade een gunstig jaar is geweest. Door 15 leden werd het diplo- maB en door 3 leden het diploma C be haald, welke diploma's door hem worden uitgereikt. Uit het jaarverslag van den se cretaris blijkt, dat de brigade thans zoo ver is gevorderd, dat uit de leden instruc teurs kunnen worden benoemd. Aan de zuster-brigade te Woubrugge wordt reeds les gegeven. Blijkens het jaarverslag van den penningmeester is er dit jaar een batig saldo hetwelk werd afgeschreven op het .tekort van 1936. Het aftredend bestuurslid mej. A. van Berkel wordt bij acclamatie herkozen. Als nieuw lid van de kascommis- sie wordt aangewezen de heer J. Schou ten. De voorzitter deelde mede, dat de oefe ningen voor de heeren zullen beginnen op Dinsdag 7 Juni en voor de dames op Maandag 13 Juni. Onder auspiciën van den heer F. Beil- sc'nmidt met medewerking van mej. Geer- lings voor het muzikale gedeelte werd de avond besloten met tooneel en voordrach ten. NIEUWKOOP Poider Nieuwkoop. In hotel „Het Vlie gende Paard" alhier werd de jaarvergade ring gehouden van den Polder Nieuwkoop (Nieuwkoopsche Droogmakerij). Na opening door den Dijkgraaf, den heer A. van Dam, las de secretaris, de heer H. Mol de notulen. Ovtereenkomstig het advies van de con trole-commissie werd de rekening over 1937 vastgesteld aan inkomsten op 70.969.71 en aan uitgaven op 74.672.60, nadeelig saldo 3.702.89. De begrooting voor 1938 werd vastgesteld aan inkomsten en uitgaven op een bedrag van 198.000.33. Daarin zit de conversie van een geldleening groot 129.000. Goedgekeurd werd een voorstel om aan de gemeente Nieuwveen te verkoopen een gedeelte van den Nieuwveenschen weg met een stukje bouwland, groot 35 Aren, voor 1.100, alsmede een voorstel om aan T. Hiemstra te Nieuwveen tot 1980 in erfpacht te geven 3 Aren eigendom a 6 per Are. Besloten wordt uitvoering te geven aan het besluit van de Staten d.d. 15 Juni 1937 omtrent het aangaan van een verzekering voor het beheer van den penningmeester. Tegen een door Gedeputeerde Staten toe gezonden ontwerp „Wachtgeldverordening" voor de waterschappen in Zuid-Holland wordt geen bezwaar gemaakt. NOORDEN Ccop. Boerenleenbank. Zaterdagavond hield de Coop. Boerenleenbank in café Kuijf alhier haar jaarvergadeding. De op komst was (misschien wel dank zij het boete-systeem ad 1) zeer goed te noe men. De voorzitter van den Raad van Toe zicht, het Kamerlid de heer M. P. van der Weijden, opende als gewoonlijk de verga dering met een rede, waadaan wij het vol gende ontleenen. Met enkele woorden den algemeenen toe stand van den land- en tuinbouw aanstip pende, constateerde spr. dat de opgaande conjunctuur van verleden jaar zier helaas niet heeft kunnen handhaven en dat er in algemeenen zin van een loonende land en tuinbouwbelrijf nog niet gesproken kan worden, vooral niét als men daarbij be trekt de inschakeling van voldoende ar beidskrachten. Het crisispak kan dan ook nog niet wor den uitgetrokken en zij, die meenen dat dit toch maar moet geschieden, doch in gebreke blijven aan te geven, dat dit ze genrijke gevolge zal hebben, hebben wel iets weg van den ledigen halm, die boven het karenveld wuift. Waar echter thans de Overheod zoo groote invloed uitoefent op de inkomsten- vorming van de verschillende groepen en de samenleving, heeft de land- en tuin bouw echter recht zulke maatregelen te eischen, dat zij ook aan redelijke ver plichtingen kan voldoen. In één opzicht constateerde spr. verbe tering, n.l. in de schuldpositie. De rente is gedaald, mede daardoor de vaste goederenprijs gestegen en de schul den zijn gelijk gebleven. Voorts releveerde spr. de op te richten plaatselijke commissies om tot saneering van de tuinbouwbedrijven te komen, de mogelijkheid van een overbruggingsfonds en de geweldige geldruimte op de crediet- markt, die natuurlijk ook de spaarders aan de Bank niet geheel voorbij gaat. De spaarders zullen echter bedenken, dat de rentedaling feiltelijk een correctie is op een scheef gegroeide toestand en te vens, dat zij gelukkig waren hun geld be legd te hebben op de Boerennleenbank, waar nooit een cent verloren ging, terwijl overal elders in de wereld kapitalen ver loren werden. Wat de plaatselijke bank betreft is het afgeloopen jaar in sommige opzichten een belangrijk jaar geweest. Al naar mate de omstandigheden gunstig of minder gun stig waren, al naarmate verwikkelingen of bijzondere omstandigheden stemming en meening van de ledne beïnfluenceerden, was de waardeering wel eens wisselend. Ten allen tijde is er echter een groote kern van getrouwen overgebleven wat spr. hoopt dat allen in de toekomst blijven betrachten. Uit het jaarverslag van den kassier zal u blijken, zegt spr., wat dit paar alzoo ver en behandeld werd. Deze arbeid was veel omvattend al is het uiteraard maar een klein deel van dat gene wat verwerkt werd. Gelukkig kunnen we zeggen, dat de toe stand van de bank goed is en dat iedereen met vol vertrouwen zijn belangen bij haar kan onderbrengen. Dat de leiding en inspectie der Centrale Bank ons steeds met raad en daad ter zijde stond houden we in dankbare herinnering. Spr. memoreerde voorts het betrekken door de Bank van een nieuw kantoorge bouw en woning voor den kassier. Hij wenschte de leden daarmede geluk en sprak de hoop uit, dot vele nuttige za ken daar in tot stand mogen komen. Ook de kassier feliciteerde spr. met zijn nieuwe woning en sprak de hoop uit, dat hij steeds door nauwe plichtsbetrachting het vertrouwen van bestuur en leden waardig zou blijven en met zijn gezin vele gelukkige jaren daarin moge slijten. Natuurvriend zijndat maakt je handig. Blijmoedig, practisch en zelfstandig. Je leert de dingen hier op aarde Te schatten naar hun juiste waarde. Je houdt, op tijd, van je gemak Maar 't méést... van Roode Ster Tabak 6, 10, 13ct. per half ons. LEIDEN. Woensdag, Leidsche Kunstkring „Voor Allen", In den Vergulden Turk, 8.15 uur. Donderdag, R. K. Reclasseeringsvereeni- ging, afd. Leiden, zitting gebouw St. Vinc.-Ver., Hoogl. Kerkgracht 32, 89 uur. De avond-, nacht- en Zondagdienst der apotheken wordt van Zaterdag 28 Mei tot en met Vrijdag 3 Juni a.s. waarge nomen door de apotheken P. du Croix, Ra penburg 9, tel. 807 en J. Doedens, Wilhel- minapark 8, Oegstgeest tel. 274. LEIDEN. Geboren: Jan zn. van C. v. Zeist en G. Koppeschaar Alida Johanna Jacoba Margaretha dr. van J. Brouwer en J. J. de Wijs. Ondertrouwd: H. A. G. v. Bem- mel jm. 30 j. en C. de Haan jd. 25 j. J. Segaar jm. 22 j. en S. Slijkhuis jd. 19 j. A. v. d. Laan jm. 24 j. en J. v. d. Steen jd. 23 j. J. A. P. Moonen jm. 27 j. en E. C. Bouter jd. 24 j. W. F. Wijting jm. 32 j. en P. A. Planken jd. 32 j. D. J. v. d. Born jm. 25 j. en J. M. Rijsbergen jd. 20 j. L. de Leeuw jm. 26 j. en J. S. J. v. Dehn jd. 20 j. C. G. v. d. Tuin jm. 22 j. en J. Crama jd. 22 j. Overleden: J. v. Rijn m. 58 j. J. Guleij m. 74 j. Bouwt allen mede, zoo zeide spr., aan onze bank. Gij zult dan iets in stand hel pen houden wat bewezen heeft nuttig te zijn en ook in de toekomst niet zonder groote bezwaren gemist zal kunnen wor den. Talrijke besluiten, waarbij nu de een dan de ander soms nauw betrokken was, zijn genomen, aan u het recht te beoordeelen in hoeverre al dit werk tot tevredenheid heeft gestmd. Dit kan spr. getuigen, dat steeds naar beste weten en vermogen werd gehandeld en mocht het zijn dat we in ons werk ge slaagd zijn dan is dit zeker te danken aan uw aller medewerking, een enkele uitzon dering daargelaten, die dan de regel be vestigt. Met een dringend beroep zoo goed moge lijk aan de verplichtingen te voldoen en de hoop uitsprekende, dat Gods zegen op het werk mogen rusten, opent spr. de ver gadering. Vervolgens leest de kassier, de'heer Ant. van den Berghe voor de rekening en ba lans, waaruit wij het volgende releveeren. In den loop van 1937 kwamen er 51 nieuwe spaarders bij en 34 gingen er of, waardoor op het einde van het jaar 353 spaarrekeningen overbleven. In 1937 werden 31 nieuwe voorschotten verstrekt, terwijl er 14 geheel werden af gelost. Per 31 Dec. 1937 stonden er nog 114 uit. Het aantal loop-rekeningen bedroeg be gin 1937 in totaal 69. In den loop van het jaar werd één nieuwe rekening geopend en drie in totaal afgeboekt, waardoor het aantal rekeningen op eind 1937 nog 67 be draagt. Een drietal nieuwe leden traden toe; uit tredingen hadden niet plaats. Het bestuur vergaderde 14 maal en de Raad van Toezicht 7 maal. Vergelijken wij de cijfers der balans en rekening met die over 1936 dan komen we tot de navolgende resultaten: aan spaar gelden werd ontvangen in 1936 93.350.11; dit bedroeg in 1937: 128.691.01, of 35.340.90 meer. Aan voorschotten werd terugbetaald in 1936 12.944.11; dit was in 1937 14.569.36. Het bedrag der terug betalingen op de voorschotten vermeerder de met 1.625.25. De ontvangsten in de loop-rekeningen in 1936 bedroegen 159.127.29; over 1937 was dit 163.238.61. Een vermeerdering dus van 4.111.32. Aan spaargelden werd uitgegeven in 1936: 81.895.56. In 1937 bedroeg dit 108.218.39 of 26.322.83 meer. Aan nieuwe voorschot ten verstrekt in 1936 12.730; in 1937: 12.855, of 155 meer. In loop. rekeningen werd uitgegeven in 1936 171.622.04; in 1937 190.832.82, of f 19.210.78 meer. De voorzitter sloot met een passend dankwoord.

Leidsche Courant | 1938 | | pagina 13