Mider, U kunt ook voor Pinkster nog gemakkelijk 'n nieuw VofcmVo&t- pak hebben 99 19.75 25.75 29.75 35.- 40.- 45.- 7.50 9.75 12.50 15.75 9.75 11.50 13.75 4.75 6.50 8.75 C A Vormvast Costuums van wollen Fantasie Kam- garens, Cheviots of Tropicals, vlotte modellen, in nieuwe kleuren bruin- of blauw-fantasie en andere mode-tinten: Voor een bescheidener beurs bieden wij echter een even rijke verscheidenheid moderne Costuums aan voor Jongens-C A Vormvast-Plusfour pakjes, leeftijd 9 jaar Aardige Plusfour pakjes, leeftijd 9 jaar, ook reeds voor Met kleine stijging per maat „Bemoei je met je eigen kleeren, hé!" „Dat doe ik ook, vader, ik ben Vorm vast!" „Vader, Hans wil maar zeggen, dat 't niet zoo lang hoeft te duren om een nieuw costuum te krijgen. Ik was ook in 'n half uur geslaagd met 'n Vorm vast-pak!" „Goed voor blagen onder de twintig, maar „Nee man, je moet bij C A maar 'ns gaan zien hoeveel heeren van jouw leeftijd „Van jouw leeftijd! Ik sta nog aan de goeie kant van de vijftig hoor! Hebben jullie soms iets tegen me?" „Néé, maar 't huis is schoon, de jon gens hebben allebei 'n nieuw Vormvast- Costuum,ik een keurigen Vormvast- Mantel, ik zou zoo graag zien, dat jij voor Pinkster nu ook nog een nieuw Costuum nam, en dan 'n Vormvast!" ,,'t Is veel voordeeliger dan 'n maatpak! „En U hebt er veel meer keus in „En dan hebt U geen last meer van kreuken of plooien „En binnen 't half uur bent U er zeker mee geslaagd „Wat deksel, als 't nu maar uit is! Ik ben al onderweg naar C& A!"

Leidsche Courant | 1938 | | pagina 12