OPENING OMGEVING RIJNSTREEK Consumptietent „Willy" Fa. A. N. TURKSMA MAANDAG 23 MEI 1938 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD - PA(J. 6 HILLEGOM T.B.C.-bestrijding. De speldjesdag, alhier gehouden ten bate van de nazorg der t.b.c.-bestrijding heeft 34.— opge bracht. Bond van Bedrijfsautohouders. Na een rede van den heer Casteleijn is alhier opgericht een af deeling van den Ned. Bond van Bedrijfsautohouders. In het voorloopig bestuur hebben zitting geno men de heeren Volbrecht, Van der Lee- den, Beelen, Scholte en Bakker. KATWIJK AAN DEN RIJN Geitenfokvereeniging. In „Duinzicht" hield de Geitenfokvereeniging „Vios" een ledenvergadering. De voorzitter sprak de opgekomen leden een hartelijk woord van welkom toe en herdacht wijlen den heer J. M. v. d. Moolen, in leven Hoofdbestuurs lid van den Provincialen Bond in Zuid- Holland. Voorts werd mededeeling gedaan, dat Zaterdag 28 Mei a.s. nam te 5 uur op een terrein bij Pension „St. Joseph" de jaar- lïjksche Zomerstamboekkeuring zal plaats hebben. Alle leden werden aangespoord om zooveel mogelijk hun dieren op de keuring voor te leiden. Verder werd ge sproken over het onderling verzekeren der geiten. Dit werd in overweging geno men. Door het bedanken van twee be stuursleden, de heeren C. v. d. Kamp en Cor v. d. Kamp, moést verkiezing plaats hebben. Gekozen werden de heeren W. Kralt en D. Durieux. Hierna sluiting. Een jolige boel. Als slot van de lus trumfeesten van K. R. V. waren gisteren nog wedstrijden belegd, een junioren en een gecostumeerde veteranen-wedstrijd. De Junioren speelden tegen Docos en de uitgeloofde medaille ging naar Docos: 1—5. En toen volgde het jolige deel. Veteranen van allerlei schakeering, oud en nog ouder, gestoken in costuums, de een al dwazer en maller dan den andere. Voor het pu bliek, dat natuurlijk thans in grooten ge tale was opgekomen, buitengewoon ver makelijk, dikwijls om het uit te gieren van het lachen. De stand was ten slotte 23. Het was een mooi en zeer vermakelijk slot van de festiviteiten. K. R. V. is het 2de lustrum ingegaan. KATWIJK AAN ZEE Het conflict in de visscherijbedrijven. Er is in den toestand sinds Zaterdag nog geen wijziging gekomen. Te Katwijk heb ben 100 man gemonsterd en zijn uitgeva ren. Hiervan zijn 90 ongeorganiseerden, 9 leden van den Christelijken Bond en een lid van den Modernen Bond. Hiertegen wordt thans geageerd en vanaf Maandagmorgen 7 uur zal er te Katwijk worden gepost en propaganda gevoerd voor voortzetting van den strijd. De reeders toonden zich nog niet bereid tol toenadering. Ook de Protestantsche Bond doet nog niet mee aan den strijd. Het is dus op heden de Centrale Bond en de R. K. Bond die samen den strijd voor staan. Noorderstrand Katwijk aan Zee Vanaf heden geopend. Tenten en ligstoelen te huur, ook bergplaats voor tenten en ligstoelen. De Ondernemer, WILLY LANGE. LISSE St. Josephgezellen. I. Gisteravond werd in het K. J. C.-gebouw een ouders- avond gehouden door de St. Jozefgezellen, waarop eigenlijk meerdere ouders tegen woordig hadden kunnen zijn. De gezellen waren in grooten getalen aanwezig, aange zien deze avond was bedoeld als sluiting van het winterprogram en alzoo een eenigszins feestelijk karakter droeg. Aan wezig waren ook de zeereerw. heer Pastoor Van Zuylen, de leden van den Raad van Bestuur. Bovendien was behalve de vice- Praeses kapelaan W. E. Egberts aanwezig Kapelaan de Bot, uit Delft en Centraal praeses van den Kring Delft, De vice-prae- ses opende met welkomstwoord en schetste de vooruitgang van de Jozefsgezellen- vereeniging in de parochie van St. Agatha. Dezen avond zullen wederom zes adspirant leden tot leden worden geïnstalleerd. Hierna werd door den secr., den heer J. Salman, het zeer keurig en welverzorgd jaarverslag uitgebracht. Vervolgens werd het woord gegeven aan Kapelaan A den Bot om de installatierede uit te spreken. Spreker zette de taak der gezellen uiteen. Zij moeten mobiel en strijdvaardig ge maakt worden, nu met ruwe hand gebeukt wordt aan de poorten der Kerk. Wij moe ten het program van Kolping kennen en helpen verwezenlijken. Spr. ging na de beweegredenen, welke Vader Kolping ertoe hebben geleid de Gezellenbeweging te stichten. Het is, zooals uw vice-praeses straks zeide, om te vormen kwaliteits- menschen, mannen welke, steun zouden zijn voor Kerk en maatschappij. De fun damenten van de St. Jos-Gezellen-vereeni- ging zijn gebouwd op het gezin en den ar beid! Daarom koos Kolping St. Jozef tot patroon. De heerlijke gezinsgedachte moet steeds op den voorgrond staan bij den jongenman. Helaas is door den mechanisatie het eer zame handwerk naar den afgrond gegaan. Doch men onthoude, dat Kolping heeft zegd: „Gij moet uw arbeid beschouwen als roeping Gods." Dan zal de arbeid aun de machine ook vreugde geven, ook al is het werk geestdoodend en saai. Daarom ope nen en sluiten we onze bijeenkomsten nog steeds met de Kolpingsgroet „God zegenen het eerzame handwerk". Daarom zullen wij aan onze jongemannen blyven voorhouden dat zij den arbeid blijven beschouwen als een roeping Gods. Dan zult ge worden een echt gezel. Daarom verwelkom ik hier de nieuwen gezellen welke plaats willen ne men in het groote gezin der gezellenver- eeniging om daarin te helpen bouwen aan een nieuwe maatschappelijke orde. Hier na had de installatie plaats van de zes nieuwe leden. De eerw. vice-praeses wees hierna de jongens op hun verplichtingen. Vervolgens werd het woord verleend aan den Praeses, Pastoor G. A. v. Zuylen. Spreker zeide door zyn ziekte een retraite te hebben ge had van negen maanden, waarvan hij over de toestanden in Lisse heeft kunnen na denken. In dien tijd is uw oud-pastoor Thomann gestorven, die hier voor de jeugd heeft gewerkt, waarvoor God zeker tot hem zal hebben gezegd: „Goede en ge trouwe Knecht, ga binnen in de vreugde des Heeren". Als ge de lessen van uw oud-pastoor blijft volgen en deze onder mijn leiding blijft voortzetten dan heb ik misschien ook de kans zelf eens deze blijde woorden te mogen hooren. Ouders en gezellen, besloot spr. blijft trouw aan God en Kerk en het loon zal overvloedig zijn in den hemel. Vervolgens werd na een korte pauze door een paar leden een voordracht, geti teld „Segeant en Recruut" uitgevoerd. Hierna had de uitreiking plaats van de prijzen van het biljarten en jassen, welke competities in den afgeloopen winter zijn gehouden. Hierna richtte de vice-praeses zich meer speciaal tot de ouders. Hij wees op het nut der Militaire Vereen, voor de jongens, die in dienst moeten, en op de goede gelegen heid tot ontspanning, welke aan de Gezel len in het parochiehuis wordt geboden. Met het zingen van twee strofen van het „Vlaggenlied" werd deze goedgeslaagde ouderavond besloten. LEIDSCHEN DAM De Princevlag. Op plechtige wijze had Zaterdagavond de installatie plaats van de afdeeling Leidschendam van „De Prin cevlag" in café restaurant „Vronesteyn". Tusschen 7.30 en S uur kwamen de af- deelingen Leiden en Den Haag in hun fleu- '•ige kleeding, met tamboers en pijpers, aan gemarcheerd. Om 8.15 uur opende de Voor zitter de bijeenkomst. De verschillende afdeelingen gaven demonstraties op het tooneel; de afdeeling Leidschendam bracht een demonstratie „Wandelsport" ten too- neele. Een en ander had veel succes. Het woord werd gevoerd door den heer Ber- lott, algemeen voorzitter van het Hoofd bestuur. Spreker deelde mede dat de ver- eeniging, thans meer dan 40.000 leden telt. Wij zijn geworden een nationale organisa tie met een vrijwillige discipline, waaraan ieder lid zich onderwerpt. Een ieder kan in onze gelederen zijn, mits hij met ons is voor God, Nederland en Oranje. Na deze woorden had de installatie plaats. Tijdens de pauze traden de tamboers en pijpers met succes op het terras van het café op. Het slotwoord werd gesproken door den heer G. v. d. Maaden. Hierna werd een tombola gehouden, terwijl een gezellig sa menzijn deze installatie besloot. Te water. Door onvoorzichtigheid geraakte Zaterdagmiddag de nog jeugdige Mart. v. d. Meer te water en schoot kopje onder. De heer Chr. Boon zag het ongeluk gebeuren en begaf zich gekleed te water en slaagde er in den drenkeling op het droge te brengen. Collecte Gew. Dienst De in deze ge meente gehouden collecte ten bate van het fonds ter aanmoediging en ondersteunning van den gewapenden Dienst in Nederland (Fonds voor Oud-Militairen) heeft opge bracht 39.40. Geboren: Jacobus Wilhelmus, zoon van A. Bennis en J. A. E. van Rhijn Cornelia Adriana, dochter van C. A. Oly- hoek en J. Ver woerdHendrik Corne lls, zoon van H. van Egmond en M, C. C. v. d. Wetering. Getrouwd: M. Th. Blokland en I. Th M. van Heiningen J. C. Wooning en M. J. Belt P. J. Oudshoorn en G. G. Bergman. Overleden: C. M. Priem man 49 jaar. WARMOND GOUDEN HUWELIJKSFEEST. Het echtpaar Meerleveld mocht gisteren bij de viering van het gouden huwelijks feest van vele zijden blijken van belang stelling ontvangen en zij zullen zeker niet gedacht hebben dat zoo velen met dit fees telijk gebeuren medeleefden. Zoowel de heer Oudshoorn als het personeel van diens bedrijf hebben den jubilaris gehuldigd en hebben het niet alleen bij woorden gelaten maar hem ook stoffelijke blyken van waardeering aangeboden, in welke huldi ging natuurlijk ook zijn echtgenoote be trokken werd. Des middags bracht de mu ziekvereniging St. Matthias het feestelijk paar een muzikale hulde, waarbij het ge- heele hoofdbestuur zoomede de pastoor aanwezig was. Ook de kapelaan deed van zijn belangstelling blijken. De voorzitter van „Mathias" de heer Zwetsloot, heeft het echtpaar in hartelijke bewoordingen toege sproken. De heer Oudshoorn heeft, als patroon, namens de familie van „Matthias" dank gebracht voor deze muzikale hulde. Wy wenschen het gouden paar nog een ge lukkig en lang leven toe en hopen dat zij ook eenmaal in de beste gezondheid hun diamanten feest mogen herdenken. Graalwacht. Vorige week Woensdag werden in het clubhuis de reeds eerder aangekondigde „Vuurproeven" genomen. Aanwezig waren: De districtscommissaris, kapelaan Verhoofstadt uit Leiden de as sistent ecclesiasticus, Prof. v. Trigt en mej. Koedooder, Vrouwe v. Nazareth. De proeven bestonden, zooals eerder ge meld, uit koken, netjes werken, bloemen- schikken en tafelversieren. Als er ooit be drijvigheid in ons graalhuis geweest is, spande deze avond toch wel de kroon. Het was voor de jeugd dan ook 'n aangename taak behoudens eenige nuttige op en aanmerkingen de diploma's van volle tevredenheid te mogen uitreiken Nadat kapelaan Verhoofstadt nog een pittig woordje had gesproken waarin hij de meisjes aanspoorde zoo door te gaan, werd deze leerzame en prettige avond met het bekende Graal-gebed, „Heer tèat uit ons groeien waar Gij ons voor gemaakt hebt" besloten. NOORDWIJK EEN TERBRUGGHEN TERUG GEVONDEN. Thans in het bezit van den burgemeester. De burgemeester van Noordwijk de heer J. B. V. M. J. van de Mortel, is tot zijn verrassing eigenaar geworden van een Terbrugghen uit den besten tijd van den meester, aldus meldt „Het Vaderend". Op Huize Ter Baast, diep in de bosschen van Oirschot, hing een oude schilderij, zwaar onder het vuil en de vernis, waar niet veel aandacht aan werd besteed, maar die er nu eenmaal hing. Door erflating werd ze eigendom va,n den heer Van de Mortel, die er toch wel zooveel in zag, dat hij haar ter onderzoek en restauratie gaf aan den heer C. B van Bohemen, te Den Haag. Bij de schoonmaak kwam in den linker benedenhoek de handteekening voor den dag van Hendrick Terbrugghen, den befaamden DeventerUtrechtschen schil der, met het jaartal 1610. De schilderij, welke blijkens de sleutels, voorstelt den apostel Petrus in gebed, is goed bewaard gebleven en vertoont in kleur en lichtwerking geheel de Utrechtsche school. Terbrugghen is dan ook leerling van A. Bloemaert geweest. Het geding met Graaf van Limburg Stirum. Gelijk bekend werd in de jl. Vrijdag avond gehouden raadsvergadering het eer-ige punt van de agenda, n.l. het voor stel van B. en W. tot vaststelling van scha devergoeding aan den heer L. Graaf van Limburg Stirum in verband met de Woens dagschs Watering, onmiddellijk na de ope ning dier vergadering in comité generaal behandeld. Thans vernamen wij, dat de raad daarna heeft besloten met den heer Graaf van Limburg Stirum een overeenkomst (da ding) aan te gaan, waarbij het bedrag der kosten, schaden en interessen, tot vergoe ding waarvan de gemeente bij arrest van het gerechtshof te Den Haag van 30 No vember 1936 was veroordeeld, is vastge steld op 16.398.—. Geslaagd. Voor het examen radio-te legrafist op visschersvaartuigen slaagde onze plaatsgenoot de heer D. v. d. Niet. NOORDWIJK AAN ZEE SCHAAKTOURNOOL Het Internationale Schaaktournooi, het welk den 7en Juni a.s. in het Rembrandt- Hotel aanvangt, belooft buitengewoon in teressant te worden. Niet minder dan 10 der beste schaakmeesters zullen hieraan deelnemen. Buiten het partij geld, is voor 1400.aan prijzen beschikbaar gesteld. Wedstrijdleider is de heer Kmoch, die, niettegenstaande dr. Euwe en Keres mee spelen, zich niet waagde aan een voor spelling, wien van de schaakmeesters wel een prijs zal toekomen. Dit tournooi heeft plaats van 7 tot en met 21 Juni. ALPHEN AAN DEN RIJN AUTO OVER DEN KOP GESLAGEN. Niet ééns, doch meerdere malen. Op den Steekterweg nabij de Vinkebuurt is Zondagmiddag een luxe auto, bestuurd door A. T. uit Amsterdam, waarin een viertal personen waren gezeten, eenige malea over den kop geslagen en daarna met de voorzijde in een langs den weg ge legen sloot terecht gekomen. De auto werd vrijwel geheel vernield en moest door een kraan wagen worden weggesleept. De inzittenden kwamen er wonderlijk ge noeg met enkele onbeduidende schrammen af. De oorzaak dezer duikelpartij wordt geweten aan het vastloopen van het gas pedaal; toen de bestuurler daarna tracht te te remmen, sloeg de wagen over den kop. ALKEMADE Geboren: Leonardus Cornells Maria z. van J. N. van der Meer en A. M. C. Bos man. Marcellina Maria Anthonia d. van Chr. J. van der Geest en M. J. C. Waas dorp. Cecilia d. van N. A. van den Berg en A. Kroon. Overleden: Cornelia Horsman 75 j. Gëhuwd: Theodorus Cornelis Wille- brordus Baker 28 j. en Bernardina Maria Warmerdam 26 j. Wilhelmus Franciscus van der Geest 30 j. en Theodora Maria Wes- selman 28 j. pd. BOSKOOP Wandelsportclub „Sport na Arbeid" opgericht. Den laatsten tijd werd er in de Gezellen- vereeniging steeds meer behoefte gevoeld aan een wandelclub. Waren het in den be ginne slechts enkelen die zich daarvoor in teresseerden, de animo is dermate geste gen dat een behoorlijke club kon worden opgericht. Er deed zich echter een groote moeilijk heid voor en wel deze. Vanuit de Gezel len-vereen. ging het plan uit, om deze club' op te richten, doch daar zouden dan tevens niet-gezellen leden in de gelegenheid kun nen worden gesteld mede te wandelen. Dit is echter geheel tegen het reglement der Gezellenvereeniging. Er werd dus on) te beginnen een schrij- •ven gericht aan het Centraal verband, waarop het antwoord luidde, dat voor on derafdelingen van Gezellen vereenigingen een aparte bond bestaat, de D. E. A. K., waarvan de G. W. C. der Gezellen-Wandel- Centrale deel uitmaakt z. g. en bloc is aangesloten. Naar aanleiding van deze mededeeling kwamen Zondagmiddag de liefhebbers voor deze sport bijeen. De weleerw. heer ka pelaan H. van Drunen (vice-praeses) open de de vergadering met den Kolpingsgroet, waarna de plannen in bespreking werden genomen. Na lang en breed bovengenoem de kwestie te hebben behande'd, werd be sloten, dat als onderafdeeling (dus alleen voor de Gezellen) een wandelclub kon worden opgericht. Echter met dit onder scheid, dat, wanneer moet worden uitge komen met een groep van 10 personen met leider, en men heeft er slechts 9 dit ontbrekende getal eventueel zou kunnen worden aangevuld door een niet-lid, die echter geen medezeggenschap krijgt als lid, en slechts is aangesloten voor één marsch. Alzoo kwam men tot resultaat, dat een achttal Gezellen-leden zich opgaven als lid om in de verschillende marschen uit te komen onder den naam S. N. A. „Sport na Arbeid". Een bestuur werd nog samenge steld, waarbij als vice-voorzitter werd ge kozen de heer W. Vermeulen J. C.zn., en als secr. penningm. de heer A. Rijnbeek. Nadat nog besloten werd zoo spoedig mo gelijk een schrijven om „erkenning" tot het Centraal'Verhand te richten, werd met den Kolnines'roet dp7e geanimeerde ver gadering gesloten. We wenschen de hee ren wandelaars succes met hun onderne ming. VOORHOUT De saneering van de huizen der Heeren laan. Naar wij vernemen is het bestuur der Diaconie van de Ned. Herv, Gemeente alhier ertoe overgegaan om een vijftal on bewoonbaar verklaarde woningen, welke nog steeds hun eigendom waren, staande aan de Heerenlaan, voor afbraak te ver- koopen. Serenade. Gisterenmiddag omstreeks 7 uur werd het echtpaar A. v. d. Lans Wilhelmina van der Lans geboren van Werkhoven, ter gelegenheid van hun 50- jarige echtvereeniging, welk jubileum gis teren feestelijk werd herdacht, een sere nade gebracht door de plaatselijke R. K. Harmonie-vereeniging „St. Cecilia" alhier. Vele ingezetenen toonden hun belangste- ilng bij dit jubileum. ZOETERMEER Voetbal. Om 12 uur Zondagmiddag rolde de bal weer over het DSO-terrein. DSO 4 speelde tegen Postalia 4. Het ging er heet van langs. Bij de rust was de stand, hoewel er verwoed gevochten werd, nog steeds 00, doch na de rust kwam er verandering ten voordeele van DSO en men eindigde met een 20 overwinning. Om 2 uur speelde DSO 2 tegen Postalia 2, doch leverde geen felle strijd op En kele betere spelers van Postalia waren niet aanwezig, zoodat minderen hun plaats innamen. Daardoor had DSO gemakke lijk spel. Bij de rust was de stand 31 voor DSO en men overwon met 112. BODEGRAVEN Auto over den kop geslagen. Zondag is op de Noordzijde, binnen de kom der gemeente Bodegraven, een ernstig ongeluk gebeurd. Een auto, waarin 5 per sonen waren gezeten, waarvan drie bejaar de personen achterin, reed in gematigd tempo in de richting Utrecht. Nabij de melkfabriek „Oud Holland", waar zich in een weg een kleine bocht voordoet, meende de naastzittenden van den chauffeur dat deze een verkeerde stuurbeweging maakte en trok toen het stuur om; tengevolge waarvan de auto eenmaal over den kop sloeg. Hierdoor werden de ruiten ver splinterd en de carrosserie ernstig bescha digd. Gelukkig-kwamen de vijf inzittenden met enkele lichte schrammen en den schrik \rjj. De auto was gehuurd bij den heer G. 4 v. d. Meer. Geslaagd. Voor het examen assistent bouwkundig opzichter B.N.A., afgenomen door den Bond van Nederlandsche archi tecten, slaagde te Utrecht de heer N. J. van Niekerk uit Bodegraven. KOUDEKERK Ned. Herv. kerk. Ds. van Binsbergen overgekomen van Koudum Fr. deed Zon dagmiddag voor een stampvol kerkgebouw zijn intrede in de Ned. Herv. kerk alhier, na des 's morgens bevestigd te zijn door zyn ambtsvoorganger ds. Odé uit Goes. LEIMUIDEN Steun kleine tuinders. B en W zijn toegetreden tot de regeling inzake steun aan kleine tuinders. Het college zal de uit voering in eigen handen houden. De Brandweer. De heer J. W. de Ren is benoemd tot secretaris van den gereor- ganiseerden brandweer. R.K. S. V. ODI. Zondag j.l. speelde O Dl I thuis éen vriendschappelijker. wed strijd tegen Concordia I uit Hillegom. Beide elftallen speelden met eenige invallers. Het weer en het veld waren best. Direct na den aftrap werd flink aangepakt. Het spel verplaatste zich snel en na circa 10 minuten spelens brak Concordia door en nam uit een mooie voorzet de leiding met 10. ODI liet zich echter hierdoor niet ontmoedigen en scoorde weldra den gelijkmaker waarna 't al spoedig de leiding nam met 21. Nu kwam Concordia weer hevig in den aanval en bracht achtereenvolgens de stand op 32 voor Concordia. De beurt van scoren was nu weer aan ODI dat tweemaal den bal in Concordia's net deed verdwijnen en zoo den stand voor ODI op 43 bracht, waarmee de rust intrad. Na 't keeren leek 't of de stand zoo zou blijven, totdat Con cordia een penalty kreeg toegewezen, die in een doelpunt werd omgezet, zoodat de stand nu 44 was. 't Einde begon te naderen, toen ODI in een paar minuten tijds nog twee keer doelpuntte en toen het einde kwam de overwinning had behaald met 64. 't Was wel een spannende, doch geen mooie wedstrijd. Hierna speelde ODI II tegen Concordia II. Deze beide elftallen waren aan elkaar gewaagd. Concordia speelde echter wat beter. Niettegenstaande trad de rust in met 20 voor ODI. Na rust kwam Concordia er beter in en na een heele poos bracht dit de stand gelijk 22. Het spel verzwakte nu echter, doch ODI had het geluk nog twee puntjes te maken, zoodat 't einde kwam met 42 voor ODI. Geboren: Jacobus Johannes Antho- nius z. van J. Droog en J. Veenswijk. Gehuwd: N. C. Groen i/h Woud en J. C. Vis. Overleden: H. H. Lek, 36 jaar, echt- gen. van J. M. de Jong. Vertrok ken: C. Vlasman naar Bloe- mendaal E. H. v. Oostwaard naar Nieuw veen Gevestigd: A. v. d. Greft van Alke made H. G. v. Rijn van Woubrugge. NIEUWVEEN Winkelsluiting. De leden der beide middenstandsvereenigingen hebben beslo ten met den zomertijd de winkels te slui ten des avonds te half negen uitgenomen Zaterdagavond, waarvooï de sluiting op 10 uur is bepaald. Sportuitslagen. Gisteren speelden Nic. Boys I een vriendschappelijken wedstrijd tegen Alphensche Boys II. Voor de rust ging het spel gelijk op en neer zoodat de ruststand 11 was. Na de rust kregen de Alphensche Boys een penalty te nemen, welke benut werd 21. Spoedig brengen de Nic. Boys de stand weer gelijk 22. Tien minuten voor het einde namen de Nic. Boys de leiding en in de stand 32 kwam het einde van deze wel wat te forsch gespeelden vriendschap pelijken wedstrijd. Aan de leden van Nic. Boys wordt ter kennis gebracht dat Vrijdag a.s. de leden vergadering wordt gehouden te 8.30 uur in café Lok. Aller opkomst dringend ver zocht. Hemelvartsdag wordt op eigen veld een wedstrijd gespeeld tusschen Nic Boys I en R. O .D. A. II uit Bovenkerk. Aanvang 2.30 uur. DINSDAG 24 MEI a.s. van ons filiaal Jn FIJNE HANDWERKEN en HEERENMODE te Noordwijk aan Zee, Oude Zeeweg 14 HAARL.STRAAT 171 - LEIDEN

Leidsche Courant | 1938 | | pagina 6