De Missie wedstrijd Holland-Brabant te Amsterdam schitterend geslaagd MAANDAG 23 MEI 1938 JE LEIDSCHE COURaNT VIERDE BLAD PAG. 14 Uit het katholieke kamp Brabantia door Vosta geklopt DOS eerste klasser door een geliik spel van Graat Willem Onze verwachtingen ten aanzien van de kampioenscompetitie zijn in vervulling ge gaan. VOSTA heeft n.L gezorgd voor nieu we spanning door de Brabantsche kam pioenen met 64 te' verslaan. Thans heb ben vier van de vijf kampioenscubs vijf punten en de positie van HBC met vier gespeelde wedstrijden is daardoor weer verstevigd, maarde resultaten zeggen het reeds: de kampioenen zijn ten volle aan elkaar gewaagd: gesp.gew.geLverl. v.t. pnt. HBC 4 2 11 12—10 5 Brabantia 5 2 12 1311 5 Volendam 5 2 1 2 9—9 5 WH 5 2 12 10—14 5 VOSTA 5 2—3 12—12 4 In de promotie-degradatiecompetitie van West II is toch nog onverwacht de beslis sing gevallen. Graaf Willem, dat de degradatie-wedstrij den zoo uitstekend begonnen was, kon het ook gisteren niet tot een overwinning bren gen. Weliswaar kostte het gelijke spel WP heel veel moeite, doch het werd toch een gelijk spel en daardoor legde DOS uit Roe lof arendsveen op eervolle wijze beslag op de eerste plaats en tegelijk op de plaats in de eerste klasse, van den IVCB. Een hartelijk woord van gelukwensch aan de nieuwe kamjioenen, die dit resul taat na jaren van hard werken hebben bereikt is hier zeker op zijn plaats. En wij voegen er den wensch aan toe, dat de komende seizoenen zullen bewij zen, dat Roelofarendsveen niet ten on rechte een eerste klasser gekregen heeft. De eindstand is nu: DOS 4 3—1 12—4 6 Gr. Willem 4 2 11 8—11 5 VVP 4—13 5—10 1 In West I bleef de beslissing nog weer uit, want Jhans speelden WY en Fortitudo gelijk, zoodat er een beslissingswedstrijd noodzakelijk is. VVY Fortitudo DOSS 4 2 9—5 2 11 9—5 1—3 3—11 De uitslagen Missiewedstrijd: DHVBRKVB Bosch (Amsterdam) 4J2. Om het kampioenschap: Vosta—Braban tia 64. Promotie en degradatie, le klasse: Zuid I: FCVBe Quick 52, Almania Chevremont 31. Zuid II: DongenSCO 01, Boxmeer Zwaluw 23. Oost: RVWHuihuizen 41. West I: FortitudoVVY 11. West n: Graaf WillemWP 33. DOS promoveert naar de eerste klasse IVCB Het klinkt als een sprookje, maar toch is het de volle werkelijkheid geworden, dat Dos-Roelofarendsveen het volgende sei zoen haar kleuren mag verdedigen in de eerste klasse IVCB. WP namelijk heeft het klaargespeeld om Graaf Willem één punt afhandig te maken door een gelijkspel 33, wat juist voldoende was om DOS in de 1ste klasse te brengen. DOS, dat het vorig seizoen voor de eer ste maal onzeker rondtastend door de 2de klasse IVCB trok en meteen maar den kampioenstitel veroverde, begon weliswaar op goede wijze tegen VVP. Maar in den uit-wedstrijd tegen Gr. W. werd een on fortuinlijke partij gespeeld ,en doordat de Grafelijken VVP op hun eigen terrein wis ten te kloppen, leek het wederom, dat Gr. Willem ook dezen keer iederen belager van zich zou afschudden. Dan kwam de groote ommekeer: de wedstrijd DosGr. Willem te Roelof arendsveen, waarin de Hagenaars met 5 O in het zand moesten bijten. Daarna had DOS het klaargespeeld om WP met slechts 10 in bedwang te handen. De wedstrijd Graaf WillemVVP kon dus de beslissing brengen, maar toen we de ver schillende pers-commentaren nalazen, bleek wel, dat een beslissing Gr. W.DOS het meest waarschijnlijke zou yjn; dan moest Gr. W. van WP winnen. Edoch, de Grafelijken hebben alle vrien den teleurgesteld, en moeten nu hun plaats inruimen voor een club, welke door sterken innerlijken drang zich omhoog heeft gewerkt. Wat zal het verdere ver loop zijn? Nog maar kort geleden is er ge juicht óm het behaalde kampioenschap. Met een blik in de toekomst werden de uiterst-optimisten herinnerd aan het moeitevolle, wat komen ging. Ondertus- schen heeft trainer Schouten zijn mannen nog eens geducht aan den tand gevoeld door in-door-training en concentratie. On willekeurig dringt de vraag zich naar vo ren: „Vanwaar dit DOS-succes de laatste jaren?" Het antwoord kan slechts in één richting gevonden worden, nl. DOS heeft een leider, die de kunst verstaat een 11- tal in het veld te sturen en niet elf spelers. Het voetbal-seizoen is nu ten einde. Bra vo harde werkers voor uw club, voor uw vereeniging en de idee der R.K. Sportbe oefening. Van harte profiat en good luck in de eerste klasse van den IVCB. HAARLEM WINT VAN DEN BOSCH MET 4-2 De Zuidelijken hadden schitterend voet- balweer naar de hoofdstad des lands mee gebracht. Vergezeld door enkele suppor ters arriveerden zij even voor twaalf uur, en na enkele bezienswaardigheden onder deskundige leiding van eenige hoofdstede lingen op Amer. manier bezichtigd te hebben werden zij op hartelijke wijze in de Roode Leeuw op het Damrak ontvangen. Na een gezellig reünie, heel veel offi cials gaven acte de presence, werd de in wendige mensch wat versterkt, waarna per speciale autobusdienst naar De Meer werd gereden. Het terrein van Wilskracht zag er keu rig uit. Er waren reeds eenige duizende toeschouwers, die met spanning den in teressanten voor wedstrijd tusschen het Amsterdamsche D. H. V. B.- en I. V. C. B.- elftal volgden. In het beginne hield de diocesane macht goed stand, doch na de rust moest zij voor de overmacht dei Interdiocesanen wijken. De I. V. C. B.-ploeg had een actieve, schot- vaardige voorhoede, die niet minder dan achtmaal het net der diocesanen deed tril len. Zelfs de traditioneele eer werd ditmaal niet gered, een elfmeterschap hield v. d. Meer, de Zwaluwen-doelman, nog uit zijn goal. Tegen half drie was het aantal bezoekers tot ruim 1500 gestegen. Weer was er de Fe- deratie-voorziter ir. H. Hopster met rector Vissers, de adviseur der R. K. F. Dan na tuurlijk de bestuurders van de beide bon den Haarlem en 's Bosch. De wereldlijke overheid was vertegenwoordigd door wet houder Kropman van Amsterdam. En lest- best, Mgr. Pesers S. V. D., die de vorige week in Valkenswaard het missiefeest op luisterde, gaf ook nu in Amsterdam acte de précence. De beide ploegen betreden het veld on der de tonen van het Wilhelmus. De Haar lemmers zijn in blouw-witgestreepte shirt gekleed, de Bosschenaren dragen hun uit zonderlijke zeegroen, hemelsblauw gekleur de shirts. Scheidsrechter van 't Bolscher roept dan de beide aanvoerders, de partners in het Federatie-elftal Gigengack en van Bree tot zich voor den toss. Op het middenve'd houdt de missie-bis schop een vriendelijk speechje tot de spe lers. Dan stellen de ploegen zich als volgt op: Bisdom Haarlem werk. Dan een critiek moment voor het Haarlemsche doel. Wim Alsemgeest stopt daarbij driemaal achtereen een schot van enkele meters afstand. Daarbij had hij over geluk niet te klagen. Nauwelijks zijn wij deze sensatie te boven of Wijbenga rent langs van Bree; dat geschiedde echter niet geheel zuiver, van Bree werd naar ons oor deel opzettelijk en strafbaar gehinderd, geeft dan door naar van Riel, die een har den kogel lost van dichtbij, voor Willems onhoudbaar (20). Nauwelijks is hervat, of er moet gestopt worden voor een ongeval van Kuypers, den linkshalf van den Bosch. Hij verlaat het veld en wordt vervangen door zijn club genoot de Vries, die vorige week midden voor speelde. Inmiddels is van Osch er al leen tusschenuit, zijn schot gaat over de lat. Door missen van Gigengack krijgt van Gooi een kans, in moeilijke positie schiet hij juist naast. De derde goal voor Haarlem ontstaat als de Vries den bal in het strafgebied met de hand speelt, Letschert benut den elfmeter- schop keurig. De Bosschenaren geven den moed niet op, jammer dat Seykens, die in deze periode eenige kansen krijgt, deze door treuzelen verloren laat gaan. Bij een aanval van v. d. Linden geeft hij een vin nig schot, dat Willems hoog opspringend juist over de lat kan stompen. De hoek schop wordt door Wijbenga slecht genomen, even later maakt hij dat goed met een keu- rigen voorzet, die Willems onderschept. Een scherpen voorzet van v .Ierse! werkt Gigengack tot hoekschop. Deze wordt fraai genomen en door van Gooi juist over de lat gekopt. Voor het Bossche doel redt de Vries, als Kaldenbach alleen op Willems afrent. Een mooi schot van v. Riel volgt, de bal gaat juist over de lat. Eindelijk aan de overzijde eens een kogel van Seykens, Wim Alsem geest is echter paraat. De Vries steunt zijn voorhoede goed. hij plaatst ver naar den rechtervleugel, Seykens komt echter te laat om succes te hebben. Willems ont neemt dan v. Riel een goede kans tot doel punten als hij hem den bal van de voe ten wegpikt. Met den Bosch in den aanval komt de rust. Na de rust. Eerst zitten de Bosschenaren voor het Haarlemsche doel, doch direct daarop for- W. ALSEMGEEST (D. H. L.) A. NOOM M. GIGENGACK (G. V. O.) (D. H. L.) H. TROOST H. LETSCHERT KEEHNEN (Excelsior) (V. V. A.) (Spartaan) IL. WYBENGA v. d. LINDEN J. v. RIEL C. ALSEMGEEST H. KALDENBACH (V. V. Z.) (H. B. C) (T.Y. B. B.) (D. H. L.) (Santpoort) Scheidsrechter O F. in 't Bolscher uit Tiel. VAN IERSEL VAN OSCH (Sarto) (Schijndel) KUYPERS (Mulo) L. VAN BREE (Kolping) VAN GOOL (R. K. T. V. V.) SPREN GERS (Kolping) DAMS (Kolping) v. d. DUNGEN (Schijndel) SEYKENS (Kolping) Diocees Den Bosch: WILLEMS (Kolping) TH. v. d. BURGHT (Schijndel) Mgr. Pessers geeft een forschen aftrap voor de Boschenaren. De Bossche spelers nemen dien aanval op de Haarlemsche ves te over, doch weldra wordt het spel ver plaatst en volgt een goede aanval van den Haarlemschen klinkervleugel die van Bree bezweert. Een aanval van den Bosschen linkervleugel volgt, de snelle van Iersel brengt het leer voor het doel, doch Dams mist de kans. Dan een goede doorbraak van Kaldenbach, hij passeert handig naar v. Riel, deze schiet echter naast. Direct daar op is de linkervleugel van de Haarlemmers er echter weer van door. Kaldenbach plaatst naar Tok Alsemgeest, deze geeft door naar van Riel, die nu den bal in het doel loopt. Na tien minuten spelen leidt Haarlem met 10, De Bosschenaren vallen direct heftig aan. Eenige goede voorzetten van Seykens wor den in deze periode onvoldoende benut. Van Gooi lost een onverwacht schot dat Wim Alsemgeest echter grijpt. Van Osch plaatst dan goed ver naar den rechtervleugel waar Suykens eerst mist, dan hoog over het doel schiet. Even later rent Kaldenbach weer langs de lijn, hij geeft een scherpen voorzet, die van Bree onderschept. Een snelle aanval van Den Bosch wordt door buitenspel van Suykens onderbroken. Van Gooi zet goed door, zijn schot gaat echter over. In deze periode doet van Gooi, de nieuwe midden voor den Den Bosch, herhaaldelijk goed ceeren de Haarlemmers een hoekschop. De ze wordt door Kaldenbach goed genomen, Tok kopt over de lat. Van Gooi krijgt dan weer een kansje, zijn schot gaat echter weer over. Even later schiet de Tilburgenaar weer over het doelalshyuit een voorzet van Seykens den bal ineens wil benutten. Bij een aanval der Haarlemmers gaat een kans verloren door falen van Wijbenga. Het spel is nu zeer snel. Nauwelijks heeft Tok Alsemgeest een kanjer ingezondqr op het Bossche doel, waarmee Willems nog al last heeft, of van Gooi lost een kei op de Haar lemsche veste, die Wim klemvast grijpt. Eerst wordt een Haarlemsche aanval door buitenspel onderbroken, doch even later gaat het beter; van der Linden besluit de zen aanval met een ferm schot, dat Wil lems weer over de lat werkt. De hoek schop wordt door Wybenga scherp geno men, van Riel kopt nu over het doel. Even later krijgt van Iersel een hoek schop te nemen, ook hij plaatst zuiver voor doel; het schot van v. Gooi, zwaar gehin derd, gaat naast het doel. Even later komt een hoekschop, weer door van Iersel geno men, bij Sprengers, de Bossche spil kopt fraai in, doch Wim Alsemgeest grijpt weer safe. Aan de overzijde probeert Kalden bach het nu zelf met een schot; de bal gaat echter over de lat. Bij een snellen aan val van de Bosschenaren schiet Seykens naast. Weer neemt Kaldenbach een hoek schop zeer fraai, weer neemt Tok den bal op zijn hoofd en weer weet Willems het leer te bemachtigen. Dan een gevaarlijke scrimmage voor het Bossche doel, van der Linden ziet een gaatje en de bal ligt voor de vierde maal in het Bossche doel (40). De Haarlemmers blijven nu eenigen tijd sterker. Van Bree redt ten koste van een hoekschop na een duel met Wijbenga. Een knal van Tok grijpt Willems. Onmiddellijk daarna een gevaarlijke situatie voor het Haarlemsche doel, waarbij Kehnen den bal met de hand speelt. Seykens neemt den elf- meterschop onfeilbaar (41). Zoo redde den Bosch de eer. Maar daarmede waren zij niet tevreden. Stormloop na stormloop op de Haarlem sche veste wordt ondernomen. Voorloopig echter zonder succes. Kaldenbach kanjert na een Haarlemschen aanval tegen de lat. De Haarlemsche middenlinie blyft in de ze periode angstig dicht in de buurt van het eigen doel. De voorhoede wordt nu veel te weinig gesteund. Toch breken de Haar lemmers in deze periode van Bosch over wicht nog herhaaldelijk gevaerlijk door. Van Riel schiet uit een voorzet van Wij benga tegen de paal. Even later schiet hij over de lat, weer uit een voorzet van Wijbenga. Dan krijgt van Iersel kans een afgemeten voorzet te geven naar van Osch die vallende den bal met zijn hoofd onhoudbaar langs Wim Alsemgeest in het Haarlemsche doel stoot. Ook een prachtgoal die luide wordt toe gejuicht. Den Bosch blijft na deze goal sterker nog, doch er wordt niet meer ge- doelpunnt. Spel en spelers. De wedstrijd was er een van goed ge halte, wellicht de beste missiewedstrijd dit seizoen gespeeld. Het weer werkte schitterend mee, alleen het veld was wat hard en zeer effectvol, het pleit voor de spelers, dat zy deze onvolkomenheid ech ter zeer goed wisten te overwinnen. Technisch waren de Haarlemmers beter. Het positiekiezen en plaatsen was meer verzorgd dan van de Brabanders. De Haarlemsche ploeg was beter dan die tegen Utrecht in het Hilversumsche sport park in het veld. werd gebracht. Ook de Bossche ploeg was beter dan die verleden Zondag in Valkenswaard speelde. Toch moet het Bossche diocees een nog betere ploeg in het veld kunnen brengen. De Haarlemsche achterhoede vormde meer een geheel dan die van den Bosch ofschoon het tusschen Noom en Gigen gack nog met altijd klopte. Bij de Bossche naren was de samenwerking tusschen v. d. Burght en van Bree nu nog niet veel beter dan vorige week. Jammer, wijl v. d. Burght toch ongetwijfeld een achter- speler is met goede kwaliteiten. Men vult echter elkaar niet aan, de eene back voor voelt niet wat de andere zal doen. De middenlinie van Haarlem leek ons ditmaal ook sterker dan in de vorige sa menstelling. Runderkamp is een terrier, doch Kehnen is technisch fijner. Ook Let schert zouden wij boven Tuyp verkiezen. Trost bleef ditmaal ver beneden zijn ge wonen vorm. Wij begrijpen daarbij niet goed, waarom vooral in de tweede helft de Haarlemsche middenlinie maar steeds verdedigend bleef spelen. De Bossche spil was beter dan in Val kenswaard, doch wij meenen, dat in Zuid I een betere spil dan de Helmondenaar, die hard gewerkt heeft, kan gevonden worden, v. d. Dungen was voldoende en de Vries heeft op de voor hem zeer onge wone plaats uitstekend voldaan. De Haarlemsche voorhoede was onge twijfeld beter en gevaarlijker dan die van den Bosch. Van Riel toonde zich nu ook weer een speler die van iedere kans pro fiteert. Kaldenbach was een uitstekend partner van Alsemgeest die dezen mid dag zeer actief was en ook als schakel uitstekend werk heeft verricht. Wijben ga is altijd nog niet in ziji^ ouden vorm, van der Linden was wel de minste van het vijftal. Van de Bossche voorhoede roemen wij vooral van Iersel. De kleine Tilburgenaar heeft uitstekend gespeeld. In de tweede helft kreeg hij niet zooveel te doen als voor de rust, dat.was jammer. Seykens blijft te sloom, daardoor gaan heel wat kansen verloren. Dat is des te meer te betreuren, wijl hij een speler is met tech nische kwaliteiten, die schier onovertrof fen zijn. Dams viel dezen middag wat te gen, in Valkenswaard speelde hy nutti ger. Van Gooi is een middenvoor waar stuwkracht genoeg van uitgaat, die echter het spel nu en dan te veel remt, omdat hij altijd met zijn rug naar het doel der te genpartij den bal afwacht en zeer slecht stopt. Van Osch was actief, zonder uit te blinken. De wijze waarop hij echter het tweede Bossche doelpunt scoorde was een pluimpje apart waard. Al met al een wedstrijd die wel bevre diging heeft geschonken, èn door het ver toonde spel, èn door de groote belangstel ling èn om het goede financieel resultaat voor de missie, dat, naar wij vernamen, niet ver van de duizend gulden zal blij ven. GRAAF WILLEM—WP 3—3 Met verheugende ijver heeft VVP den plaatselijken wedstrijd tegen Gr. W. ge speeld, en kans gezien een gelijken eind stand te bemerken. Hierdoor is Den Haag in het geheel niet meer vertegenwoordigd in de eerste klasse IVCB. Reeds van den beginne werd vooral door VVP een zeer vlotte partij gespeeld, waar bij na enkele oogenblikken een VVP-back even onklaar raakt, maar spoedig weer terug komt. Gr. Willem speelt nu sterk opgedrongen, Delust op doelpunten, moet echter telkens stranden op de hechte verdediging van V VP., waar de keeper op zeer goede wijze iederen aanval onschadelijk maakt. De rust komt met gelyken stand, doch reeds twee minuten na de hervatting weet VVP de score te openen en het duurt geen 3 minuten of wederom mag van Doorn den bal uit het net ophalen (20). Dan na 10 min. heeft een snelle aanval der Grafely- ken succes en kan Klaassen den stand tot 21 verkleinen, en in de 20ste minuut is het de linkshalf Marinus, die de partijen op gelijken voet brengt. Opeens krijgt na een schermutseling Gr. Willem een penalty toegewezen; Wolf belast zich hiermede, maar zijn bekende vuurkogel wordt recht op den keeper geschoten en schitterend gestopt. Als 5 minuten voor het einde nog eenmaal een fraai doelpunt aan Gr. Willem de leiding bezorgt, lijkt de partij beslist. Maar in de laatste minuut mag na een dui delijke hands ook VVP een elf-meterschop nemen, welke onberispelijk in een doel punt wordt omgezet. Dan fluit de scheids rechter het einde van deze bijzonder span nende en beslissende party. Gr. Willem exit. NEDERLAAGWEDSTRIJD. LISSE—SANTPOORT 3—8. Dat Lisse van Santpoort zou verliezen stond al bij voorbaat vast, maar! met zulke cijfers dat is weer de schuld der Lisser- voorhoede, welke na de rust geheel futloos was. Waarom Jcan er in de tweede helft van een wedstrijd niet met dezelfde ener gie en snelheid worden gespeeld als in de eerste helft? Santpoort trapt af en stevent al direct goed combineerend op het Lisser-doel af, doch de achterhoede kan weg werken. Dan onderneemt Lisse een aanval, doch deze loopt eveneens op niets uit. Snel golft dan een tijdlang het spel heen en weer en van ovejwicht is geen sprake. Het wil ons voorkomen dat Lisse voor doel wel een tikje gevaarlijker is dan Santpoort, doch de achterhoede weet steeds weer op te rui men. Aan beide zijden worden eenige cor ners genomen, doch deze leveren ook niets op. Santpoort speelt den bal steeds op links en van de tien keeren, dat de links buiten een bal krijgt toegespeeld, staat hij er wegens buitenspel, doch den scheids rechter ontgaat dit. Dan krijgen we weer een aanval van Santpoort en weer staat de linksbuiten buitenspel; deze zet echter voor, de keeper van Lisse grijpt mis en het is voor den rechtsbinnen een klein kunstje in het verlaten doel te trappen (01). Met nog meer energie werpt Lisse zich in den strijd. Het gevolg hiervan is een corner, deze wordt schitterend voor doel geplaatst en als de keeper den bal laat vallen, schiet de rechtbinnen keihard in en de stand is gelijk (11). Hard wordt er van waers- kanten gestreden om de leiding te nemen doch de achterhoeden geven geen krimp. Toch heeft Lisse in den resteerenden tijd der eerste helft zich nog wel kansen weten te scheppen, maar ze werden niet benut. Na de thee is het Santpoort, dat de eer ste aanvallen doet. Aan het spel te zien zou men zeggen: Santpoort komt nu pas los, want als na 8 minuten Santpoort een pe nalty krijgt toegewezen, wordt deze in een doelpunt omgezet(l2). Het is nu met Lisse gedaan. Santpoort krijgt hoe langer hoe meer gelgenheid zijn spel te ontplooien en het wordt dan ook een stryd van de Santpoort-voorhoede en de Lisser achter hoede. Geleidelijk aan weet Santpoort de score op te voeren tot 16. Dan krijgen we nog een aardige doorbraak van de uit vier man bestaande Lisser-voorhoede te zien, de midvoor speelt zich vry en met een laag schot is de Santpoort-keeper voor de twee de maal gepasseerd. Het antwoord van Santpoort brengt nog twee mooie doelpun ten welke de stand op 28 brengen. Dan krijgt de linksbuiten van Lisse den bal toe gespeeld. hij maakt zich handig vrij een schot óp den hoek en de keeper werkt den bal in eigen doel. (38) Zoo kwam het einde van deze eenzijdige tweede helft en heeft Lisse waarschijnlijk haar grootste ne derlaag te pakken. UIT HET LEIDSCHE DISTRICT. OEFENWEDSTRIJD A EN B ELFTAL D.H.V.B. Gisterenmiddag vond bovenvermelde wedstrijd plaats op Sporthof te Sassen- heim. Wij maken allereerst ons compliment over de goede opkomst en het buiten ge wonen goede en vlugge spel, dat dezen middag werd te zien gegeven. Zoowel het A als het B elftal gaven zich ten volle, zoodat het werkelijk voor de elftal com missie een moeilijke taak was om het juis te elftal séram te stellen. Wij zijn er van overtuigd, dat het Haarlemsche DHVB elf tal een goede partij zal vinden en dat deze wedstrijd zeker het aanzien zal woard zijn. Wij laten hier volgen de opstelling voor a.s. Donderdag. Doel: Jac. de Koning (DOC). Achter: W. Mooiekind (SJC), R. War merdam (Lisse). Midden: G. Ulje (DOCOS), B. v. Werk hoven (Foreholte), C. v. Egmond (DO- COS). Voor: P. Rodewijk (DOS), W. Kraan (DOCOS), J. Groenewoud (SJC), H. de Reus(WSB), J. Scheltens (SMC). Reserven: J. v. Leeuwen (DSV-doel), C. de Koning (DOS, achter), Nic. Rietmeyer (SJC midden), A. Lans (Lisse voor), J. Pietersen Fz. (DSV voor). De reis wordt gemaakt als volgt: Vertrek per bus van Noordwijk 12.15 uur. Van Leiden, Turfmarkt 12.40 uur. Van Sassenheim 1 uur KSA. De spelers van Warmond en Noordwijkerhout komen per fiets naar Sassenheim en stallen fiets in het KSA. Van Lisse 1.10 uur, aankomst Hille- góm 1.30 uur. Allen z. .rgen op tyd aan- wazig te zijn. JUNIOREN ELFTAL A HAARLEM- JUNIOREN ELFTAL A LEIDEN. Alvorens de DHVB elftallen in 't veld komen zal eerst de ontmoeting plaats heb ben tusschen de twee Districtsjunioren elftallen om 1 uur op het terrein van Con cordia te Hillegom. De opstelling van Leiden is als volgt: Doel: J. v. Bakkem (SMC). Achter: W. Varkenvisser (DOCOS), K. Geitenbeek (DOCOS). Midden: H. Commandeur (SJC), B. v. d. Mey (Teyl.), G. Hoogervorst (Teyl. aanv.). Voor: v. Dorp (DOCOS), H. Groenewoud (SJC), L. v. Berge Henegouwen (DOCOS) G. v. Lith (DOCOS) en F. v. d. List (SJCL Reserven: J. v. d. Mey (Teyl.), H. 't Hort (Lisse), v. d. Veek (Lisse), G. v. Kesteren (Teyl,). Vertrek uit Leiden 11.30 uur. Oegstgeest Kerkbuurt 11.35 uur. De Noodwijksche spelers komen met de rram van Noordwijk en zorgen voor aansluiting 11.35 uur Kerk buurt. Sassenheim 11.50 uur. Warmond draagt zorg voor aansluiting Sassenheim. Lisse 12 uur. Aankomst Hillegom 12.25 uur. De Junioren commissie reist mede en draagt zorg voor de spelers. Zoowel senio ren als junioren dragen zorg voor schoenen en zwarte broek. Voor shirts wordt van Districtswege zorg gedragen. De juniorencompetitie Afd. C.: Teijlingen bDocos e 10; Meerburg aSJC c 00; Docos dDocos f 3—1. Het competitie programma voor Donder dag (Hemelvaartsdag) luidt als volgt: Afd. C.: DOSb—Meerburg a, 12 uur. G. Bouwmeester. Docos fDocos e, 12 uur. P. Speel. H. HOOGERVORST, Secretaris.

Leidsche Courant | 1938 | | pagina 14