„Durf je dat oók met jouw colbert te doen 99 19.75 25.75 29.75 35.- 40.- 45.- 7.50 9.75 12.50 15.75 9.75 11.50 13.75 4.75 6.50 8.75 C A Vormvast Costuums van wollen Fantasie Kam- garens, Cheviots of Tropicals, vlotte modellen, in nieuwe kleuren bruin- of blauw-fantasie en andere mode-tinten: Voor een bescheidener beurs bieden wij echter een even rijke verscheidenheid moderne Costuums aan voor Jongens-C A Vormvast-Plusfour pakjes, leeftijd 9 jaar Aardige Plusfour pakjes, leeftijd 9 jaar, ook reeds voor Met kleine stijging per maat ,Nee, maar dat doe je toch ook niet!" „Weet ik wel, maar met 'n Vormvast Costuum kun je 't, zonder gevaar van kreuken! Hier, ik sla 't uit en de stof is meteen weer glad getrokken!" ,,'t Is 'n krachtproef!" „O, ik heb nog sterker staaltjes gezien Bij Vormvast-demonstraties in de étalage werd 'n Vormvast-colbert zelfs onder een copiëer-pers gelegd!" „Om aan te toonen, zeker, dat 't nor male dragen een C A Vormvast- Costuum heelemaal niets doet?" „Precies! Ik ben er al jaren reusachtig tevreden mee! Je moet ook het gewel dige prijsverschil niet uit 't oog ver liezen! Ik heb twee C A Vormvast- Costuums tegen één maatpak!" „Dat is enorm! 't Zijn toch dierharen, die het binnenwerk zóó'n veerkracht geven, nietwaar?" „Ja, probeer 'n haar maar 'ns te breken, dat lukt je niet. Die haren zijn dan nog met wol omsponnen, zoodat het heele maal 'n wollen weefsel is, dat de stof steeds weer glad trekt!" „Jij bent niet de eerste, die er zoo enthousiast over spreekt. Dat geeft natuurlijk vertrouwen. Het is toch zoo wat de tijd voor 'n nieuw pak - het wordt 'n C A Vormvast Costuum!"

Leidsche Courant | 1938 | | pagina 16