RIJNSTREEK Het Boskoopsche bloemen-festijn VRIJDAG 15 APRIL 1938 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD - PAG 10 Een wandeling langs de verschillende inzendingen Al dragen wij nog de herinnering van de voorgaande tentoonstellingen, onze aandacht wordt nu gevraagd voor de nieuwe sensatie van onze bloemis tententoonstelling. Want sensatie rs het juiste woord voor deze kleuren pracht en bloemenweelde. Waren de voorgaande tentoonstellin gen met heuvellandschap en boschbe planting, ditmaal is geheel van dit systeem afgeweken en heeft men in hoofdzaak de rechtlijnige Engelsche stijl doorgevoerd op den achtergrond wat verhooging en landschapstijl. Was het bij de vorige entrée, alsof men in een sprookjestuin kwam, waar achter elk hoekje een nieuwe verrassing werd ont dekt, thans is deze indruk totaal anders. Het is een plotseling alles overschouwende en machtige indruk van het geheel, waar tij men bij eiken stand afzonderlijk nieuwe ideeën en nieuwe wondertjes ontdekt. Gaan we vanuit dea ingang eens een rondwandeling maken, dan staan we om te beginnen voor een grootsch grasgazon met aan weerskanten vroolijk oranje-geel ge tinte Azalea groepen, met achteraan Rho dodendrons waartussohen het zachte groen van Acers een rustige afwisseling biedt tusschen de kleurschakeeringen. Hier is het de firma M. Koster en Zn., die deze eentrée verzorgd heeft. Vanuit dit punt krijgt men tevens een overzicht van- de geheele show. We wenden ons links af en gaan het buitenpad langs, waar de firma G. v. d. Stam is vertegenwoordigd. Hier zijn 't vooral de rhododendeons in donkerroode schakeering, die de aandacht vragen welke Rhodo's de ondergrond vormen voor een prachtige groep hoogopgaande coniferen, taxas, kiburnum, ceders en malus. Deze eenigszins donkere groep wordt echter aan de andere zijde van het pad prachtig op gelicht door een fraaie collectie witte Hortensia's, welke als sneeuw aan den voet van een berg lijken te liggen. Deze Hor tensia, genaamd Mad. Emile Moulière, is een specialiteit van de firma P. Hooftman Jzn., die tevens een gynerium argentium (Pampagras) in volle pluimentooi tentoon stelt, iets wat in dezen tijd van het jaar wel aLs curiositeit kan worden beschouwd. Aan onze andere zijde zien we bij de zelfde groep de Spirea astilbe Etna met ■prachtige paarsroode bloemtrossen en Magnolea Lenné met haar paarswitte kel ken. Weer verderop, aan de binnenzijde, trekt een groote Rhododendeongroep van de fa. Adr. v. Nes onze aandacht. Brittannia is de naam van deze wijnroode, reusachtige kelkbloem, welker grootte des te meer af steekt tegen de kleinere azalea's en de azalea japonica. Beatrix in bloemenletters. Aan de muurzijde wordt ons oog geboeid door de expositie van de firma K. Stoudjj-k en allereerst is het de clematis Nelly Moser, die de aandacht vraagt met haar nuances van wit-lila- bloembladen, ietwat over schaduwd door de wereldberoemde clema tis Prins Hendrik, die in lichtpaarse kleur baar geweldige bloem tentoonspreidt. Ook hier bestaat de achtergrond uit hoog- cpgaande Cerasus Hisakura, Laburnum Vossii en Coniferen, waartusschen de Spi rea van Houttii met haar witte bloemstros- sohen een aangename afwisseling biedt. Een aardige afwerking van deze groep vormt wel het randje lichtpaar viooltjes, die in zachte tint de naam „Beatrix" neer schrijven op den grond. Aan de andere zijde staan we plotseling verrast door een groep van de firma Endz en Co., die als specialist op het gebied van Rhododendrons de Koningin op dit gebied, e.L de Pink Pearl in al haar pracht heeft uitgestald. Een nauwkeuriger beschouwing van deze groep is de moeite wel waard. Want al is ze op het oogenblik voor nie mand een onbekende, toch blijft de Pink Pearl een nieuwigheid, welke een groote sprong voorwaarts was in de geschiedenis der Rhododendrons. De firma Endz heeft hier eenige exem plaren staan, waarvan de bloem een meel draad-vergroeiing vertoond. Deze ver groeiing is daarom van belang, omdat zy de bloemkelk verdubbelt. Alhoewel nog n;et 'tot volle tevredenheid deze verdub beling kon worden vervolmaakt, blijft de hoop er na verloop van tijd een stabiele soort van te maken. Ook de randvorming hiervan is door de vergroeide meeldraden gehandicapt, aangezien geen voldoende stuifmeel kan worden geproduceerd. Even wel wenschen we de firma Endz van harte succes, opdat we bij de volgende tentoon stelling hier de sensatie mogen beleven. We zijn nu langzamerhand aan de achter- Kant van het gebouw gekomen, waar in oploopende landschapsstijl de firma Felix en Dijkhuis het daar heeft afgewerkt. Hier domineeren tegen den witten muurachter grond de bloemen-wolken van de bloeien de Kersen en Malus, van de Coniferen en hoogopgaande heesters. De paarse trossen van de Glycine sinensis ('blauwe regen) hangen hier als een waterval omlaag, aan welks voet onder een witgeschutte beek een riant zitje den bezoeker noodigt even V rusten. Vanuit dit punt dringt pas goed tot ons door, welk een machtigen indruk b'er het geheel geeft. Op en aan den voet van deze helling heeft de heer D. Neuman een keurcollectie van alle mogelijke soor ten Genista's geëxposeerd in haar afwis selende nuances van geel en bruin. We dalen van deze helling af naar de rndere zijde van het gebouw en dolen nu rond in de schitterende aanleg van de fa. Gebr. Goudkade. Een majestueuze bloeien de Christusdoorn treki hier alweer onze aandacht, evenals de lichtgroene Acers, afgewisseld door kleurige dralea's en Rhododendrons, omringd door lage struik jes van de Niburmum Davidii met haar witte bloemtrossen en donkerblauwe bes sen. Hiernaast brengt de N.V. C. Frets en Zonen haar stand naar voren, waar we e.en in bewondering komen voor de Me- sembrianthemum, een hangplan't met cas- tusachtige blaadjes en paarse astervor- mige bloemen. Deze groep wordt begrensd door een keurcollectie groenblijvende hees ters. Hierachter komen we bij een kleine expositie van de firma Ballego uit Leiden, die hier een perk dwergdahlia's in bloei heeft staan, welke een bijzonderheid is. Terwijl „Terra Nova" de firma Keesom uit Aalsmeer, daarnaast een collectie hees ters tentoonspreidt. Aan de muurzijde staan we voor een heestergroep van den heer Jac. Bony Mzn., waar onder andere een zeer mooie Niburnum-plicatum-grandi- florum (sneeuwbal) te bewonderen is, die, in tegenstelling met haar soortgenooten, welke alle rechtopgaand groeien, hier ech ter een zeer decoratief geheel vormt. In de stadstuintjes. De firma Kluis en Koning vraagt nu onze speciale belangstelling. In een fraai opgezette expositie wordt hier getoond, wat voor stadstuintjes met klein oppervlak te bereiken valt. Omringd door Gouden Regen, Rhodo's en Azalea's, is van dit plekje een stukje paradijs gemaakt. We gaan dit stadstuintje, waarin een verlokkelijk zitje staat, echter verlaten om te genieten van eenige nieuwe rozen van den heer F. J. Grootendorst. Vooral de Erna Grootendorst" trekt onze speciale aandacht voor haar bijzonder fraaie roode groote bloemen. We worden alweer afge leid door den volgenden stand van de fa. Gebr. Ellerbroek, waar ons de geheimzin nige Camelia even in verrukking brengt. Deze verrukking gaat echter ook weer voorbij en wanneer we ons van dit beeld losmaken, komen we langs den stand van de fa. Gebr. Kromhout, die in een rots partijtje de grootst mogelijke afwisseling en schakeering op dit gebied vertoont. Onze rondwandeling komt ten einde en we bevinden ons tegenover den hoofdin gang, waar de fa. J. v. Gelderen met hoog- cpgaand heestergoed en verdere reeds be sproken planten den hoek schitterend camoufleert. Doch alvorens deze tentoon stelling te verlaten, staan we, last not least, voor een alles overweldigende middenbe planting, waar de N.V. Kersbergen de ge heele oppervlakte in beslag neemt met haar rieywe babyrozen, die naar onze Nederl. zwemsters bij de opening zijn vernoemd. Als een gordel van smaragd wordt deze siand begrensd door de expositie van Gebr. Goudkade, waarachter de schier eindelooze ZIEKENHUIS VERPLEGING IN DE RUNSTREEK. De derde jaarvergadering van het Streek verband voor vereenigingen van Zieken- huisverpleging Rijnland en omstreken, v/erd gisterenavond gehouden in Hotel „Toor" te Alphen a.d. Rijn onder leiding van den voorzitter, den heer D. van Dien, die in zyn openingswoord ook welkom heette den heer de Koning uit Leiden en mededeelde, dat de voorzitter en secreta ris van de Federatie omstreeks 9 uur ter vergadering zouden komen. Na lezing der uitgebreide notulen, volgde het jaarverslag van den secretaris en van den penningmeester; dit laatste sloot met een saldo in kas groot f 75.57.5. Het ver slag van het tusschen tarief waarbij zyn aangesloten 2590 gezinnen met 11054 per sonen, sloot met een winst over 1937 van f 694.16. Bij monde van den heer Groenendijk uit Bodegraven, werd verklaard, dat alle be scheiden in orde bevonden zijn. In de con trole-commissie voor het tusschen-tarief werden aangewezen de vereenigingen te Eoskoop, Bodegraven en Aarlanderveen en in de controle-commissie voor het Streek- verband de vereenigingen te Alphen, Lei derdorp, Zoeterwoude en de R.K. vereeni- ging te Boskoop. De aftredende bestuursleden, de heeren dr. Batelaan te Reeuwijk, dr. Lucardie te Zevenhoven en W. Boekhorst te Bodegra ven, werden met groote meerderheid van stemmen herkozen. Door den voorzitter werd naar aanleiding van de gestelde vragen op de vorige ver gadering medegedeeld, dat het bestuur ook wil trachten voor die afdeelingen, welke geen speciaal tarief of operatiefonds heb ben, een specieaal tarief voor het Streek- verband op te richten. Ook werd medege deeld, dat het bestuur niet op zal treden tegen de Maatschappij Ziekenfonds, omdat e" geen enkel verband met de maatschap pij bestaat. Nog werd medegedeeld, dat door het Streekverband „de Bollenstreek" ran de directie van het Academisch Zieken huis te Leiden is verzocht om eenige ver ruiming van de bezoekdagen, door b.v. ook Donderdags bezoek toe te laten en dan het uur van 1 tot 2 te verzetten naar 2 tot 3 u. Vanuit de vergadering werd reeds mede gedeeld, dat de directeur ernstige bezwaren hiertegen had. Nadat de voorzitter en secretaris van de Federatie waren gearriveerd, werd begon nen met de behandeling van de beschrij vingsbrief voor de 12de algemeene jaar vergadering der Federatie, welke zal wor den gehouden op 7 Mei in het Jaarbeurs gebouw te Utrecht. De voorstellen van het Federatiebestuur om niet te voorzien in een bestuursvaca- ture in verband met de plannen tot reor ganisatie en het instellen van een onder linge verzekering tegen fraude en diefstal, waren de meest besproken punten van deze uitgebreide agenda. De afdeelingen "an het Streekverband hadden als candi- daat gesteld den heer Groenendijk uit Bo degraven en meende, dat het Federatie bestuur daar een candidaat tegenover had moeten stellen. Het instellen van een fraude-ver zekering vond nogal bezwaren, omdat er reeds ver eenigingen zijn, welke hierin hebben voor zien en omdat men zi<fh niet zal laten ver plichten tot aansluiting. Door den voorzitter van de Federatie werden de voorstellen verdedigd; de be slissing hierover zal genomen worden op Zaterdag 7 Mei. Te ruim 11 uur werd deze druk bezochte vergadering gesloten. ALPHEN AAN DEN RIJN Eieren voor de Dajaks van Father van den Bergh De K.J.C., die elke actie voor God en thousiast aangrijpt, heeft een lumineus idee gekregen. De jongens zullen Paascheieren verzamelen, die met origineele kleuren be schilderen en verpakken om ze daarna op Paasch-Zaterdag den parochianen tegen den hoogsten prijs te koop aan te bieden. De geheele opbrengst komt ten gunste van de verbrande Missiepost van Pater L. van den Bergh, die voor den Alphenaar geen onbe kende is. Bijna een menschenleven heeft deze Missionaris in de Missie doorgebracht, slechts enkele malen afgewisseld door een roodzakelijk bezoek aan zijn Vaderland, ihzonder aan zyn geboorteplaats Alphen aan den Rijn, om daar weer het allerdrin gendste voor zijn zware arbeid te verzame- ltn by familie, vrienden en kennissen. Een zware ramp heeft Pater van den Bergh thans opnieuw financieel ten gronde ge richt. Een geweldige brand verwoestte zijn geheele Missiepost. In een alarm-brief schrijft Pater Leon van den Bergh het volgende ,En meen nu niet, dat deze catastrofe met een brandje of brand by U is te vergelijken. Wij zijn ten onder gegaan. Radeloos staan cuizende menschen in een onderbroek of soort hemd langs de zwarte aschhoopen van den wanhoo pk weekenden brand en rade loos loop ik, hun herder, hun dokter, hun Itidsman, hun eenige troost, langs de han den wringende drommen in diep gepeins.." en verder vervolgt Z.E.is het te bloementinteling verwaast en eindigt in het zachte blauw van een geweldige groep Clematis Prins Hendrik Een laatste afscheidsgroet by den uit gang is de groep van de heeren J. Spek e~ K. Rosberger, die met haar felle roode gele kleuren van azalea's en Rhododen- dreons een onvergetelijken indruk mede- geeft. verwonderen, dat ik hier luidkeels U toe roep ontferm U over ons, gij tenminste, mijn vrienden en Hollandsche landgenoo- ten Natuurlijk zal deze wanhoopskreet uit de Binitang-streek hier een goede en doel treffende weerklank vinden in een goed geslaagde Eierengaar en verkoopactie van de K.J.C.-ers Aanbesteding. Door den architect de heer J. Snijders Lzn. te Vlaardinger-Am- bacht, werd Donderdagmiddag in hotel „De Vergulde Wagen", namens de erven van wijlen H. S. Arriens aanbesteed: het sloopen van een woonhuis met stallen, schuren, hooibergen, enz. „Gouwezicht" nr. 18 te Alphen aan den Rijn, aan de Gouwekade nabij Gouwsluis. De inschrij vingen waren als volgt: Vastenhout en Gouwens Vlaardinger-Ambacht f 106. Gebr. v. Wijk, Alphen 355.Fa. J. v. Seumeren, Hazerswoude 336.B. P. Boers, Hazerswoude 225.A. A. Pouw van der Kraan. Hoogmade f 522.H. de Bolster Leiden 200.(toebetaling); J. Koster, Moercappele 151.J. J. de Carpentier Nieuw-Vennep 217.J. v. Coert, Nieuwkoop 425.F. Mulde, Bo degraven 170.W. Kok, Apeldoorn, 387.N. v. d. Akker, Zoeterwoude (hoogste inschrijver) 553.W. Schotten Rotterdam, 426.G. L. de Bruin, Bos koop 369.30; H. Witjes, Alphen 20. G. v. Zanten, Vlaardingen f 430.en A. Spareboom, Zevenhoven 105. Geboren: Leendert Johannes, zoon van Nicolaas Donker en van Lena Pieter- tje Eerland. Anna Cornelia, dochter van Bastiaan Morgenrood en van Anna Cor nelia van der Haven. Pieternella, doch ter van Arie de Rover en van Apolonia Antoinette van Oost. Petrus Hubertus Hendrik, zoon van Johannes Hendrikus Paardekooper en van Klazina Theresia Maria van Leeuwen. Cornelia Adriana, dochter van Jan van de Stouwe en van Adriana Cornelia de Vries,. Dirkje, dochter van Teunis van Leeuwen en van Margaretha Alberdina Smaling. Willem Gerardus, zoon van Willem Gerardus van Wijk en van Pietronela Jozina Muller. Poulina Martina Hendrika, dochter van Corneüs Boot en van Maria Hermina van de Wetering. Maria Jacoba, dochter van Dirk Hunink en van Pietertje van Ooste- rom. Ernstina Marianne Joanna, doch ter van Evert Willem van Wilgen en van Christina Johanna Amersfoort. Olga Marie, dochter van Cornelis Frederik Jur- rie van Winkel en van Anna Bauer. Johannes Bernard us, zoon van Jacobus Hoogeveen en van Johanna Elisabeth Wet ter. Gehuwd: Abraham Nicolaas Borg- houts, oud 28 jaar, wonende te Bergen op Zoom met Wilhelmina Catharina Doro thea van den Bosch, oud 26 jaar. Pieter van Egmond, oud 28 jaar met Aaltje Ma- rijtje Domburg, oud 23 jaar. Overleden: Willem Hendrik Zout man, oud 14 maande Cornelis den Ouden, oud 77 jaar, echtgenoot van Catha rina van Dijk, overleden te Leiden. Ju liana Frederica Carolina Tillemans, oud 69 jaar, weduwe van Arie Pieter Versluijs Leentje van Loon, oud, oud 76 jaar, echtgenoote van Filinpus Adrianus Goe- bel. Ingekomen van: Koudekerk a. d. Rijn, C. 125 b, Pancras den Hollander, fa brieksarbeider, Hortensiastraat 12. 's-Gravenhage, Badhuisstraat 172, Alida Kleyn, zonder beroep, Hooftstraat 784. Rotterdam, - Henegouwerlaan 63 b, Johan Chr. Piek, zonder beroep, Hazeveld 14. 's-Gravenhage, Anna van Hannoverstraat 25, Antje C. van Rijn, hulp in de huish., Gnephoek 10. Leiden, van 't Hoffstraat 12a, Hendrik Boon en gezin, expediteur, v. Boetselaerstraat 85. Assen, Talmastraat 132, Hendrika van Dalfzen, zonder beroep, Gnephoek 47. Vertrokken naar: Dinteloord, B. 53, Johannes Th. P. Balink, manufacturier, Raadhuisstraat 269. 's-Gravenhage, Ko ninginnegracht 63," Sijtje van Geen, dienst bode, Hooftstraat 148. Voorbrug, Broek- slootkade 7, Wilhelmina Betram, dienstbo de, Raadhuisstraat 170. 's-Gravenhage, le v. d. Kunststraat 49, Paulus J. Kapteijn, monteur, 's-Molenaarsbuurt 41. Mariën- spring (Duitschland), Ernst Kuhrt en ge zin, metselaar, Woubrugscheweg 3. Moërs (Duitschland), Dirk van der Bijl, bloemist, Wilhelminastraat 11a. Weert, Markt 12, Cornelis L. Jongenburger, le lt. b. d. Infanterie, Zaalbergstraat 36. 's-Gravenhage, Timorstraat 1, Willemijn- tje Reijneker, dienstbode, Aarkade 77. AARLANDERVEEN Verkooping. Ten overstaan van no taris H. B. J. v. d. Kreke werd Donderdag in het Koffiehuis van den heer W. van den Berg te Aarlanderveen, in het open baar verkocht: Het huis met schuren, boomgaard, en eenige perceeltjes weiland tezamen groot 61.81 centiaren te Aarlan derveen, Zuideinde nr.69, eigendom van den heer P. Eikelenboom en zoons. Na veiling in 4 perceelen stond het geheel in combinatie in bod op 2350.en werd af gemijnd op 100.door den heer J. J. Heemskerk te Aarlanderveen; doch werd niet gegund. LEIDERDORP Emmabloem-collecte. De collecte ten bate van de T.B.C.-bestrijding heeft opge bracht f 65.63.5. Geboren: Arthur Jan Willem, z. van 3<J. van Veen en F. L. Brans. Hendrik, z. van R. Minnee en M. H. Ravensbergen. Levenloos aangegeven kind van R. Minnee en M. H. Ravensbergen. HOOGMADE Volksbond. Woensdagavond hield voornoemde vereehiging haar gewone le denvergadering in de zaal van den heer Witteman. Bij de ingekomen stukken en mededee- lingen kwam allereerst bespreking der op 22 Mei a.s. te houden meeting te Voorhout. Na langdurige discussies werd besloten zoo mogelijk (bij voldoende deelname) per bus te gaan. Gelegenheid tot het zich opgeven hiervoor bestaat tot 15 Mei by den secretaris en bij den bode der R.K. Volksbond, waarvan hopenlijk ook door vrouwen en meisjes gebruik zal worden gemaakt. Na nog eenige minder belang rijke ingekomen stukken o.a. over leden- kaarten en legitimatiekaarten, volgde de agenda der Centrale Raad. De hierbij- gaande toelichtingen met praeadvies le verden nogal eenige stof tot bespreken en tenslotte werd besloten de afgevaardigde vrij mandaat* te geven. «Eventueel te stel len vragen moeten uiterlijk 14 dagen voor de vergadering, welke op 16 Mei a.s. zal worden gehouden, zijn opgegeven, waar mede men dus goed rekening gelieven te houden. Het hierna volgende punt: inkoop van kolen, leverde weer stof voor heftige dis cussie, aangezien de verbruikers er heel weinig voor voelden te blijven afbetalen aan de aflossing der oude schuld van de inkoopcommissie. Door 't bestuur wordt voorgesteld om de rente ten laste der ver bruikers en de aflossing ten laste van het kassaldo der Volksbond te brengen, waar mede tenslotte z.h.s. accoord mede wordt gegaan. Gegadigden voor het rondbezorgen der kolen kunnen zich opgegeven bij d« inkoopcommissie, waarbij aan verbruikers de voorkeur zal worden gegeven. Bij de hierna volgende rondvraag werd alleen mededeeling gedaan dat de Biblio theek was gesloten terwijl men er tevens de aandacht op vestigde, dat voortaan slechts Vrijdagavond tusschen 7 en 8 uur uitbetaling van ziekengeld van „Onder linge Hulp" aan het bekende adres zou plaats hebben. Hierna sluiting. LEIMUIDEN Mond- en klauwzeer. Alhier is weder om een geval 'van mond- en klauwzeer voorgekomen. Korte koeien-vreugde. Terwyl de vee houder van D. alhier, zijn koeien van stal naar de weide zou brengen, ontvluchtte een koe uit de koppel en liep een naburig erf op. Het dier geen uitweg meer ziende, sprong daarna over een yzer hek met scherpe punten, hetgeen haar noodlottig werd. Een ijzeren punt drong het dier in het lichaam en verwonde het dier zoo ern stig, dat het op advies van den veearts moest worden afgemaakt. Geboren: Mathea Margaretha Johan- ra, d. van H. Weenink en M. J. Hillebrand. Ondertrouwd: W. C. Blommen- steijn, 35 jaar en H. C. Harteveld, 25 jaar. TER AAR Brandverzekering. Een geringe be langstelling bestond er voor de algemeene jaarvergadering van de onderlinge brand verzekering tegen brandschade, welke werd gehouden in het Café Hoogendyk, onder praesidium van den heer W. Hoogstraten. De secr., de heer H. v. d. Kroon, braoht het jaarverslag uit, waaraan wij het vol gende ontleen en Het ledental is met een teruggeloopen en bedraagt thans 572, het verzekerd bedrag aan vaste goederen is ge klommen tot f 3.307.085, aan roerende goederen f 2.879.740, in totaal f 6.186.825. A an brandschade werd uitgekeerd f 127.54. De rekening van ontvangsten en uitgaven sloot op een bedrag van f 36.036. De exploi tatierekening gaf een batig saldo van f 2825, waarvan een bedrag van f 926 aan de reserve wordt toegevoegd, die hiermede de f 64.500 heeft bereikt, terwijl het restant f 1899 aan de leden wordt gerestitueerd. Het rapport van de controle-commissie, hetwelk geen aanleiding gaf tot op- of aan merkingen, kon de goedkeuring van de ver gadering verkrijgen. De aftredende bestuursleden, de heeren C. M. Kroft en P. M. van Egmond, werden met algemeene stemmen herkozen. Waar na sluiting. Je weet het maar nooit. Toen de héér V. vorig jaar met het slootuitbaggeren z'n portemonnaie kwijt raakte, waarin een bankbiljet van tien gulden was geborgen, deed de man alle pogingen om het voor werp weer in z'n bezit te krijgen, doch zon der resultaat. Nu dezer dagen, terwijl hij lezig was de toemakerij over het land te strooien, vond de eigenaar zyn portemon naie terug. Alhoewel het bankbiljet byna riet meer was te herkennen, overhandigde de Ned. Bank hem een nieuw. WOERDEN Verbetering in den weg Leiden-Utrecbl. - Op 15 April zal de korte omlegging in den weg LeidenUtrecht, ten westen van Woerden voor het verkeer worden openge steld. Het nieuwe wegvak is als voorrangss- weg aangewezen. Koopt bi) hen, die In Uw Dagblad adverteeren

Leidsche Courant | 1938 | | pagina 10