DINSDAfï 22 MAART 1338 DE LEIDSCHE COURAN» TWEEDE BLAD - PAG. fi GEMENGDE BERICHTEN AAN ZIJN VERWONDINGEN BEZWEKEN. De heer Loock, volontair ter gemeente secretarie te Bergen (L.), die met zijn mo torrijwiel tegen een auto reed, is in het zie kenhuis aan de bekomen verwondingen overleden. OP EEN JACHTOPZIENER INGEREDEN. In Ginneken en Ulvenhout gingen gister morgen sensationeele geruchten over een aanranding in het Ulvenhoutsche bosch, waarvan de jachtopziener van het jachtge zelschap „De wilde faisanterie", de heer Ceustermans, het slachtoffer zou zijn ge worden. Bij onderzoek is gebleken, dat hij welis waar Zaterdagayond laat bewusteloos met een zware hersenschudding in het bosch werd gevonden, doch of hierbij van een on geluk of van opzet moet worden gesproken, is nog niet zeker. C., die tevens onbezol digd rijksveldwachter is, bevond zich dien avond samen met den agent van politie Van Berkel uit Ginneken. Uit een der lanen midden in het bosch kwam een man op een onverli<^it rijwiel aanrijden, van wien men vermoedde, dat hij de voorrijder van een smokkelaarsbende was. De agent van B. liep den wielrijder eenige tientallen meters tegemoet en stelde zich tusschen de hoo rnen verdekt op. Toen de wielrijder was ge- naderd, gaf hij het gebruikelijke lichtsig naal en sommeerde den man tot stoppen. Deze hield zijn vaart iets in om vervolgens met een paar flinke trappen den agent voor bij te schieten. Deze liet hem gaan in de verwachting, dat C. die zich eenige tiental len meters terug verdekt had opgesteld, den man wel zou aanhouden. Inplaats echter, dat C. een tweede sommatie tot stoppen hoorde, vernam hij plotseling een harden slag en een gil. Hij spoedde zich naar de plaats waar C. had gestaan en vond hem en den wielrijder bewusteloos op den grond liggen. Een ijlings gewaarschuwde genees heer constateerde bij beiden een zware hersenschudding, waarna zij naar hun wo ningen werden vervoerd, waar een verhoor niet kon plaats hebben. Aldus kon nog niet komen vast te staan of de wielrijder, een bekend smokkelaar •uit Chaam, met opzet op den jachtopziener is ingereden dan wel of hij dezen in zijn haast om den agent te ontsnappen, niet heeft gezien. De toestand van beiden was gistermorgen bevredigend. „Vad." PAARD OP HOL GESLAGEN. Oude man aan gevolgen overleden. Terwijl de 83-jarige landbouwer J. Vis- scher uit Rouveen met paard en wagen huiswaarts keerde sloeg het paard op hol. V. kwam onder de wielen terecht en werd zwaar inwendig gewond opgenomen. Me dische hulp heeft niet meer mogen baten. Aan de gevolgen vanhet ongeval is de oude man overleden. KOLENDAMPVERGIFTIGING. Twee vrouwen bewusteloos. Zooals eerst hu bekend is geworden heeft zich Vrijdag in het Cathareinahof, een aan tal woningen van het St. Cathafeinagast- huis in de Beekstraat te Arnhem, een ge val van kolendampvergiftiging voorge daan. Toen een der huisjes den heelen morgen gesloten bleef maakten buren zich onge rust over de bewoonsters. Zij forceerden de deur en vonden de twee vrouwen, mej. C G. de G. en wed. H. C. W. de G bewus teloos in de woning. De eerstgenoemde lag voor de kachel, de andere in bed. De geneeskundige dienst werd gewaar schuwd die trachtte met behulp van een zuurstofapparaat de levensgeesten weer op te wekken, wat echter niet gelukte. Beide slachtoffers zijn naar het gemeentezieken huis overgebracht waar men er na gerui- men tijd in slaagde mej. wed. de G. tot be wustzijn te brengen, doch het andere slacht offer bleef bewusteloos tot Zaterdagavond, waarna zij is bijgekomen. Haar toestand is echter zorgwekkend. MT'SJE IN BRAND GERAAKT. Aan de gevolgen overleden. Zaterdagmiddag was men in het gehucht Goor, onder de gemeente Deurne, bezig met het afstoken van een slootkant. Het ze venjarig dochtertje van den landbouwer K. kwam te dicht bij het vuur, waardoor de kleeren van het kind vlam vatten. Onmid dellijk schoten omstanders toe. De kleine had ernstige brandwonden opgeloopen. Het kind werd naar het St. Antonius-gasthuis te Helmond overgebracht, waar het gister ochtend is overleden. ARBEIDER BIJ BRAND GEWOND.. Gistermiddag is te Zaandam brand uit gebroken in de verffabriek van de firma Heijme Vis in de Oostzijde bij de „De Hoop- brug". Terwijl een der knechts, de 18-jarige H. Jongejans, uit Westzaan, bezig was in de amarilloods parafine te smelten, geraakte de vloeistof, vermoedelijk door te sterke verhitting, plotseling in brand. Eer de betrokkene dit kon verhinderen, vatten zijn kleeren vlam en zoo snel ver breidde het vuur zich over zijn lichaam, dat de man een brandende fakkel gelijk was. Hij had echter de tegenwoordigheid van geest zich zonder te bedenken in de Zaan te storten, waardoor hij zijn leven wist te redden. De ernstige brandwonden, vooral aan zijn armen, maakten het nood zakelijk hem naar het ziekenhuis over te brengen. De brand zelf kon spoedig met behulp van een in de fabriek aanwezigen schuim- blusscher, eenige emmers water en een hoe veelheid gemalen krijt gebluscht worden. BOERDERIJBRAND TE SUAWOUDE. Veertien stuks vee in de vlammen omgekomen. Gisterochtend te ongeveer half tien ont stond brand in de schuur van de boerderij, bewoond door P. van der Meulên. gelegen aan de kom van het dorp Suawoude. De vlammen grepen door de droogte van het houtwerk met groote snelheid om zich heen, zoodat de bewoners en dorpsgenoolen geen kans zagen, al het vee uit de stallen te redden. Een achttal koeien, vijf hokke- lingen en een paard kwamen in de vlam men om. De brandweer uit Bergum wist het woon huis te behouden. Verder brandde alles tot den grond toe af. Een groote hoeveelheid hooi, dat op het erf opgeslagen was, werd eveneens een prooi der vlammen. De oorzaak van den brand is te wijten aan het feit, dat - kinderen in de schuur met lucifers hebben gespeeld. Verzekering dekt de schade. De boerderij was eigendom van den heer L. D. van der Meulen. HONDERDEN H.A. HAKHOUT EN DENNENBOSCH VERBRAND. Gistermiddag omstreeks twee uur is brand ontstaan in de heide onder het Broek te Netersel. De brand breidde zich snel uit en sloeg over naar het Kwikbosch. Door wind en vluchtend wild werd de brand in verschillende richtingen verspreid langs randen hakhout, zoodat in korten tijd op tal van plaatsen brand was uitgebroken. Ondanks het feit, dat tallooze personen het blusschingswerk hadden aangevat, bleek dit onbegonnen werk. De brand plantte zich over de Beerse op het gebied van Westel- beers en Casteren voort. Honderden H.A. gemeentelijke en particuliere bosschen hak hout en jong dennenbosch zijn door het vuur verteerd. BOSCHBRAND TE SCHINVELD. Uit de bosschen, welke gelegen zijn aan den Neutralenweg te Schinveld steeg tegen één uur gistermiddag een dichte rookwalm op. In de afgevallen dennennaalden, welke daar rijk bezaaid over den bodem liggen, bleek een felle brand te zijn ontstaan, wel ke spoedig zoodanige afmetingen aannam, dat voorloopig aan blusschen niet te den ken viel. De brandweer uit Brunssum stond dan ook voor een uitermate zware taak. Slechts zeer geleidelijk wist zij het vuur meester te worden Om zes uur eerst was de brand gebluscht. Negentig hectare bosch waren toen door het woedende element ver teerd. De verbrande bosschen zijn eigen dom van de Limpensstichting. Omtrent de oorzaak van den brand tast men in het duister. De aangerichte schade wordt door verzekering gedekt. De burge meester van Brunssum heeft het blus schingswerk bijgewoond. ZWARE UITSLAANDE BRAND TE 's-GRAVENHAGE. In den afgeloopen nacht omstreeks twee uur is een zware brand uitgebroken in de bovenwoning van een werklooze, A., aan de Hemsterhuisstraat 198 te 's-Gravenhage. De brand werd ontdekt door den buurman op No. 202, een winkelier in rijwielonderdee- len, die onmiddelijk de brandweer telefo neerde en maatregelen nam om de buren te waarschuwen, voorzoover deze niet reeds door den rook wakker waren geworden. In het brandende huis woont genoemde A. met vrouw en vijf kinderen varieerend van twee tot elf jaar. A. had intusschen zelf reeds de kinderen van wie er twee op de eerste en drie op de zolderverdieping slie pen, in veiligheid gebracht, terwijl zijn vrouw van emotie flauw viel en moest wor den weggedragen. Zij kwam gelukkig spoe dig weer bij kennis. Bij den genoemden v/inkelier, Beek geheeten, werden allen voorloopig onder dak gebracht, later wer den de kinderen door het Leger des Heils liefderijk opgenomen. Van de bovenwoning brandden de voor kamer en een zolderverdieping geheel uit. De vlammen waren fel naar buiten gesla gen, zoodat ook de raamkozijnen en de dak goot door het vuur werden verteerd. De brandweer heeft met eenige stralen op de motorspuit uit de Prinsestraat de vuurzee gebluscht, de spuit van de Archi- medestsraat die mede wa suitgerukt, behoef de geen dienst te doen. Wel heeft de lad derwagen goede diensten bewezen. De schade is vrij groot, doch zy wordt door verzekering gedekt. Een in het bene denhuis op No. 196 gevestigde slagerswin kel bekwam geringe waterschade. EERHERSTEL. Geen verduistering te Delft. De hoofddirectie van de Incassobank te Amsterdam deelt ons mede, dat in het geval van het ontslag, verleend aan de beide vroegere directeuren van het kantoor te Delft, de heeren van E. en van K., van verduistering geen sprake is, hetgeen in de pers is mede gedeeld. HOE DE OSSCHE BANKIER ZIJN CLIëNTEELEN BEDROOG. Geknoei met verzekeringen. Voor het kantoor van den gearresteer den bankier en makelaar te Oss verdron gen zich gisteren vele menschen uit Oss en omgeving, meestal kleine boertjes, met de bedoeling hun belegde gelden terug te halen. Het was naar het „Hbld." meldt vergeefsche moeite, want het kantoorge bouw is verzegeld en blijft voor iedereen gesloten. Intusschen blijkt steeds duidelij ker aan welke practijken de man zich heeft schuldig gemaakt. Zeer groot is het aantal menschen, dat bij hem gelden belegd heeft. Dat is tot op zekere hoogte verklaarbaar, want hij betaalde een beduidend hoogere rente dan de Rijkspostspaarbank. Deze rente betaalde hij regelmatig uit en de boe ren koesterden dan ook niet de minste ver denking tegen hem, te meer daar hij steedc bereid was iedereen te helpen. Thans vra gen zij zich echter af, wat er met de door hen belegde gelden is geschied en of zij deze nog wel ooit terug zullen krijgen. Kwam er iemand op zijn kantoor om geld te leenen, dan verklaarde de bankier zich daar aanstonds toe bereid. Hij begaf zich dan daags voor 't geld zou worden uitbe taald, naar zijn cliënt en wist hem te be wegen een levensverzekering af te sluiten tot een aanmerkelijk hooger bedrag dan het gevraagde crediet, welke verzekering dan als onderpand moest dienen. Vanzelf sprekend gaven de boertjes toe, bang als zij waren het gevraagde geld niet te zullen krijgen. De uitbetaling geschied de steeds op het kantoor. De bankier liet de menschen de noodige stukken teekenen, waarop de bedragen niet ingevuld waren. Rente en aflossing van de leening, alsmede de premie van de verzekering, werden re gelmatig geind, maar een polis kregen de menschen niet en de schuldbekentenissen liepen tot belangrijk hoogere bedragen op dan aangevraagd was. Zoo maakte hij niet aleen een woekerrente, maar lichtte de menschen bovendien nog op. Wat den zwendel met brandverzekerin gen betreft, dikwijls' begaf hij zich naar lieden, die reeds verzekerd waren en deel de hun mede. dat de maatschappij deze ver zekering had opgezegd. Hij zag evenwel kans, zoo deelde hij hun mede, bij een an dere maatschappij de verzekering onder te brengen, waar weliswaar iets meer premie moest worden betaald. Een nieuwe verze kering werd dan afgesloten en hiervoor begon de man alvast 25 a f 35 taxatie kosten te rekenen. Nimmer hebben de boe ren bemerkt, dat zij voor de premie geen kwitantie van een verzekeringmaatschap pij kregen, maar kwitanties van het ban kierskantoor. Het ligt dan ook voor de hand, dat vele van deze z.g. nieuwe ver zekeringen in werkelijkheid nimmer zijn afgesloten en dat de bankier zich de pre mie heeft toegeëigend. KERK-INBRAAK TE JOPPE. In den nacht van Zondag op Maandag is ingebroken in de kerk van O. L. Vrouw ten Hemelopneming te Joppe (Gem. Gors- sel) Toen de huishoudster van de pastorie gis termorgen tegen 7 uur in de sacristie kwam, vond zij hier alles overhoop gehaald Terstond waarschuwde zij den pastoor en eenige andere personen alsmede de politie en bij het onderzoek bleek, dat er inbre kers aan het werk waren geweest. Door het verbreken van een glas-in-lood raam boven het gebouwtje van de verwarmings installatie hadden zij zich toegang tot d$ kerk verschaft en hier een viertal offer blokken geforceerd; een vijfde was in tact gelaten. Door forceering van een paneel in de deur hadden zij zich vervolgens toe gang verschaft tot de sacristie, waaT zij al les hadden doorzocht. Kelken en andere gewijde voorwerpen waren echter blijkbaar niet van hun gading; alleen een flesch mis wijn werd hier vermist. Door een paar bidstoelen op elkaar te plaatsen wisten de indringers ten slotte weer het verbroken raam te bereiken en hiedoor te verdwijnen, meldt de „Msbd." De buit, dien zij in de offerblokken heb ben gevonden is niet groot, omdat de pas toor ze nog Zaterdag had geledigd, naar schatting zullen zij met een bedrag van on geveer 2.genoegen hebben moeten ne men. De politie heeft verschillende vin gerafdrukken gevonden, terwijl er ook en kele andere aanwijzingen zijn, die zouden kunen leiden tot arrestatie van de daders. POGING TOT AANRANDING. Zaterdagavond omstreeks half elf is in de Leenheerenstraat te Tilburg een poging tot aanranding geschied op een 25-jarig meisje, mej. E, B., wonende in die straat en winkeljuffrouw in een zaak op het Prins plein. Op weg van de zaak naar huis ont moette ze een verdacht uitziend individu, dat de pet diep op het hoofd gedrukt had, zoodat zijn gezicht moeilijk viel te onder scheiden. De man ging naast het meisje loopen, doch zei geen woord. Op een nog onbebouwde plek van de Leenheerenstraat, op enkele honderden meters afstand van de woning van mej. B., greep de kerel het meisje plotseling bij de keel en wierp haar SPOKT VOETBAL KON. NEDERLANDSCHE VOETBALBOND. OM HET KAMPIOENSCHAP. Zondag zal voor de competitie om het kampioenschap gespeeld worden de wed strijd FeijencordD. W. S. WEDSTRIJDEN R. K. O. V. Vrijdag a.s. te 3 uur spelen de veteranen van R. K. O. V. tegen de Fabrieks Vetera nen en de R. K. O. V. tegen het Land- bouwelftal te 4.30 uur op het Gemeente- terrein, Zwarte Pad. LAWNTENNIS DAVISBEKER NEDERLAND—FRANKRIJK. Op 7, 8 en 9 Mei te Scheveningen. De Fransche Bond gaat accoord met de data, we'.ke de N. L. T. B. heeft voorge steld, n.l. Zaterdag 7, Zondag 8 en Maandag 9 Mei. De wedstrijd zal op de banen van de M. E. T. S. te Scheveningen worden gespeeld. WANDELSPORT DE LENTETOCHT VAN DE GRAAL. Zooals U waarschijnlijk gehoord zult hebben, noudt de Graal in ieder seizoen een wandeltocht. Zoo worden in alle groote plaatsen van ons Bisdom een lente-, zomer-, herfst-, en wintertocht georganiseerd. Leiden staat op 3 April op het programma en wij ho pen, dat de R. K. Spo.-tliefhebbers(sters) met een spontane en groote inschrijving voor den dag komen, opdat de eerste wan de'tocht, die de Graal in Leiden organi seert, een groot succes zal worden. De tocht gaat naar de bloembollenstreek, zoodat U van een prachtige natuur zult kunnen genieten. De afstand bedraagt 25 km. zoowel voor dames als voor heeren. Inschrijfgeld f 0.50; hiervoor ontvangt men een diploma, bij voorkeur tegelijk met het inschrijfgeld te voldoen vóór 26 Maart en wel aan de volgende adrersen: S. Duin dam, Heerensteeg 17 en Mej. B. v. Noort, Cobetstraat 46. Wij rekenen op een groote deelname van ale R. K. Sportvereenigingen, Kruisvaar ten. St. Franciscus Liefdewerk en de ove rige Jeugdgroepen. R. K. WANDELSP. VER. „DOCOS". Zooals reeds gemeld, hebben wij van het Bondsbestuur toestemming gekregen om op Zondag 3 April a.s. deel te nemen aan de Leidsche CariTon-Marsch. Echter was er het bezwaar, dat de start van deze marsch reeds des morgens om 10 uur zou plaats hebben. De organisatoren zijn ons echter in deze tegemoet gekomen door de R. K. Wande- laar(sters) in de gelegenheid te stellen om na 12 uur te starten. Reeds gaven zich voor deze bijzondere marsch een twintig tal Docos-tippelaars op. Zij die dit tot nog toe niet gedaan hebben, gëlieven dit nog vandaag te doen bij H. J. Averdieck, Oude Singel 148, Leiden. GYMNASTIEK JAARVERGADERING K. N. G. V. In Kransnapolsky te Amsterdam is Zon dag de jaarlijksche algemeene vergade ring van het Koninklijk Ned. Gymnastiek- verbond gehouden, geleid door den voor zitter, de heer W. de Graaf. In een snel tempo gingen toen een aan tal verslagen onder de hamer door. Er b eek een behoorlijk batig saldo aanwezig te zijn, de contributie over 1938 werd van 1.25 op 1.gebracht. De Nederlandsche kampioenschappen zullen dit jaar in Leeuwarden v/orden ge organiseerd. Bij de bespreking van het technisch werkplan bleek later voldoende belangstelling te zijn voor een nieuwe teournee van de befaamde Zwitsersche kunstturners en voor de aanstelling gedu rende drie maanden van een Zwitserschen trainer. De heer Metz, leidei van het Neder- landsch keurcorps heeren, werd in ver band met zijn afscheid dank gebracht voor het verrichte werk. Tot opvolger werd de heer K. H. J. Meyer (Rotterdam) benoemd Herkozen werden in het bondsbestuur de heeren Van den Burg. Rrenth, Rijswijk en Hop; tot redacteur van het bondsorgaan werd wederom de heer J. J. Th. Bakker benoemd. Verschillende voorstellen tot wijziging van artikelen in het huishoudelijk regle ment en bondsverordeningen werden snel aangenomen. op den grond. Mej. B. gaf een gil, maar desondanks zou het voor haar toch nog slechter zijn afgeloopen, indien niet toeval lig drie personen zich in de buurt, hadden bevonden, die een en ander hadden gezien. Zij kwamen op het tweetal toegestormd, waarna de aanrander het ijlings op een loopen zette en, door de duisternis gedekt, wist te ontkomen. Het meisje was intusschen weer van den grond opgestaan uiteraard was ze zeer overstuur, doch zij bleek echter geen let sel te hebben bekomen. De zaak is in handen der politie gesteld. Het behoeft geen betoog, dat het geval, nauwelijks veertien dagen na den laffen sluipmoord op de 19-jarige Netty Reijn- ders in de Meikantschebaan, eenige onge rustheid in Tilburg heeft gewekt. SCHAKEN EEN MATCH EUWE-CAPABLANCA Met Kerstmis van dit |aar In het Carlton Hotel te Amsterdam werd gisteravond de slotvergadering gehouden van het Nationaal Nederlandsch Comité Wereldkampioenschap Schaken, kortweg genoemd EuweAljechinComité. In sa menwerking met den Koninklijken Neder- landschen Schaakbond is in de plaats van het EuweAljechin-Comité een nieuw lichaam gevormd, EuweComité genaamd, dat zich ten doel stelt matches voor Euwe te organiseeren of tournooien te doen plaats vinden, waarin de ex-wereldkampioen kan uitkomen. In matches of in tournooien krijgt Euwe dan de gelegenheid zich vol komen van zijn nederlaag tegen Aljechin te rehabiliteeren, terwijl hij een uitsteken de oefengelegenheid krijgt om het bewijs te leveren, dat men in de topklasse der wereldschakears geducht rekening met hem moet blijven houden. Het nieuwe EuweComité kwam reeds direct met plannen, welke zich in vrij vasten vorm voorde den. Het ligt namelijk in de bedoe ling in de Kerstvacantie van dit jaar Euwe een match van veertien partijen tegen Capablanca in Ne derland te laten soepen. Drie par tijen zouden te Rotterdam, een zelfde aantal te Den Haag en de overige acht partijen te Amster dam worden gespeeld. De voorwaarde, aan dezen tweekamp verbonden, luidt, dat de onderhandelingen tusschen Aliechin en Capablanca voor een strijd om den were'dtitel voor dien tijd moeten zijn afgeloopen, hetzij in defini tieven vorm, n.l. dat de match zal door gaan, in negatieven zin, nl. dat de strijd voor den hoogsten schaaktitel tusschen beide spelers niet doorgaat. Men neemt aan, dat binnen drie maanden een beslis sing omtrent dit punt zal zijn verkregen. Mocht dit niet het geval zijn, dan over weegt het Euwe-Comié, waarin naar men weet ook enkele bestuursleden van den K. N. S. B. zitting hebben genomen, een match te orgaoiseeren tusschen Euwe en den jeugdigen Keres uit Estland. Het is volkomen logisch, dat de voor waarde inzake de match AljechinCapa blanca bij den tweekamp tusschen Euwe en den Cubaan geste'd is. Capablanca n.l. moet van tevoren weten, waar hij aan toe is, hetzij dat hij van Euwe wint, hetzij, hetgeen toch ook mogelijk is, dat hij van Euwe verliest. DAMMEN. DAMCLUB STULTUS PONENS. De uitslagen van de gehouden wedstrij den zijn: Groep 1: M. Rademaker, C. J. Verde gaal, W. Verdegaal, G. Rademaker, W. Ra demaker, P. Verdegaal, H. van Teylingen, L. de Groot. Groep 2: D. Bos, A. v. Diemen, L. Verde gaal. D. de Boer, W. Hoogeveen, C. Groen, J. Koot. Groep 3: J. Spierenburg, C. de Boer, P. van Es, P. Hoogenboom, C. van Es, D. G. v. d. Voort, W. v. d. Poel. De winnaar van groep 6 won van den eerste van groep 2. Daarna speelde Spie renburg om het clubkampioenschap tegen den winnaar van groep 1. Dit werd door Rademaker gewonnen. Zoodat deze even als vorig jaar kampioen is. Donderdag op den clubavond uitreiking van de prijzen; daarna simultaan te ge ven door den kampioen. Tevens mededee- lingen over een interessanten wedstrijd, die heel spoedig gehouden zal v/orden. LEIDSCH JEUGD KAMPIOENSCHAP 1938. Zooals uit onderstaanden stand blijkt is F. H. Klinkenberg dit jaar ongeslagen jeugdkampioen geworden. Een prachtig re sultaat voor dezen eerst 14-jarigen dam- meer, te meer daar dit tournooi zeer sterk bezet was. De titel en beker is dan ook v/el verdiend. De tweede prijswinnaar is F. Franken. Deze nieuweling met goeden aanleg belooft veel voor de toekomst, daar in dit tournooi zijn spel en s'agvaardig- heid opvallend goed v/as. De beslissing voor den 3den en 4den prijs kan eerst by de laatste partij vallen. In aansluiting op deze wedstrijden orga niseert de L. D. V. wed?rom jeugdwed strijden, waarvoor alle deelnemers een prijs ontvangen, zoodat er voor de jeugd nog veel damgenot kan zijn. Iedere jeug dige dammer die aan deze wedstrijden wenscht deel te nemen kan zich opgeven bij A. ter Haar, Schutterstraat 13a. De stand is nu: gesp. gew. rem. verl. pnt. F. H. Klinkenberg 12 11 1 23 F. Franken 12 10 2 20 W. Piëete 12 8 1 3 17 J. Wagemaker 10 7 1 2 15 J. Haasbeek 10 6 4 12 J. Barthen 12 6 6 12 K. Klein 12 5 2 5 12 K. Nievaart 12 6 6 12 J. Bosman 12 4 1 7 9 R. Smit 12 3 1 8 7 E. 't Hart 11 2 1 8 5 K. Schipaanboord 12 2 10 4 W. Wijsman 11 1 10 2 WATERPOLO L. Z. C.—S. Z. C. Morgenavond zal in de „Overdekte" aan de Haarlemmerstraat voor de Competitie gespeeld worden de wedstrijd L. Z. C. I S. Z. C. I. Aanvang 10 uur.

Leidsche Courant | 1938 | | pagina 6