dagen Historie Docos l-fllph. Boys I SPORT A.S. ZONDAG ZATERDAG 5 MAART 1938 DE LEIDSCHE COURANT VIERDE BLAD - PAG. 13 DE DOOD VAN SCHUTZHAFT. d'Annunzio. De dood heeft den Italiaanschen dichter-schrijver-patriot Ga- briele d'Annunzio weliswaar niet overval len op de wijze zooals hij dat gewenscht had, maar toch op een voor hem aanvaard bare wijze.Hij had willen sterven tijdens een luchtgevecht, of weggeschoten uit den mond van een kanon. Een dergelijke fan tastische dood is den excentrieken fantast niet beschoren geworden. Hij kreeg een aanval van beroerte aan zijn schrijftafel. Hiermede is een vreemd mensch van deze wereld heengegaan, een dichter en schrij ver, die ongetwijfeld groote talenten had, maar deze gebruikte op een buitensporige meinier. Hij woonde op een fantastisch in gerichte villa, aan het Garda-meer, waar hy o.a. ook een paar kanonnen had opge steld. Nu is het hebben van kanonnen een ongevaarlijke liefhebberij, maar d'Annunzio heeft eens gedreigd er de villa van zijn buurman mee in puin te schieten, omdat deze zijn huis had laten schilderen in een kleur, welke het kleurgevoelige oog van den geëxalteerden dwaas mishaagde! Wegens zijn nauwe relaties met het fas cisme werd d'Annunzio beschouwd als de nationale dichter van Italië. Bij zijn dood werd een nationale rouwdag voorgeschre ven en werd hij op staatskosten begraven. Heel ver behoefde men het stoffelijk over schot niet weg te dragen, want het is bij gezet in een klein tempeltje, dat d'Annun zio in den binnenhof van zijn villa had la ten oprichten voor de helden van Fiume. Daarmee was hijzelf op de eerste plaats bedoeld, want de dolle overval op Fiume geschiedde indertijd onder zijn aanvoering. Moge God zijn ziel genadig zijn. Ds. Niemöller. Een andere figuur: ds. Niemöller, de gewezen duikbootkapitein, thans de leider van de Belijdende Kerk in Duitschland. Deze profeet is niet geëerd In zijn land, althans niet bij de wereldlijke machthebbers. Hij is danook van een heel ander slag dan d'Annunzio; hij praat den machtigen niet naar den mond, doch toont hun feilen. Deswegen is hij voor den rech ter gedaagd en deze heeft hem deze week veroordeeld tot een gevangenisstraf, welke echter uitgeboet werd beschouwd door het voor-arrest. Het was een buitengewoon di plomatiek vonnis; de rechtbank dacht daar mede waarschijnlijk alle partijen bevredigd te hebben. Aan den eenen kant een vrij zwaar vonnis, maar aan den anderen kant een milde toepassing. De regeeringsauto- riteiten dachten daar echter anders over en pakten hem op, zoodra de justitie hem had vrij gelaten. Hij werd in Schutzhaft geno men totdat hij beloven zal te zullen predi ken, zooals de heeren het voorschrijven. Ds. Niemöller is er de man niet naar zich op dat gebied de wet te laten voorschrij ven en zoo kan hij nog lang in Schutzhaft zitten „voor zijn eigen veiligheid". Bloedraad. Ih leder geval Is de Schutzhaft nog veiliger dan de positie van de Sovjet-autoriteiten. Wij zijn allang de tel kwijt geraakt, maar van de oorspronke lijke machthebbers in Moskou zyn er niet veel meer ovèr. Stuk voor stuk worden ze als verraders uitgekreten en voor het exe cutie-peloton gezet. Thans is er weer zoo'n proces aan den gang; een en twintig van de bekendste kopstukken der communisti sche partij staan voor den bloedraad, o.a.: Boecharin, de voornaamste wijsgeer van het sovjet-bolsjewisme en intieme vriend en medewerker van Lenin; Rykoff, Lenins op volger als voorziter van den raad van volks commissarissen: Rakowski, gewezen gezant te Londen en Parijs; Yagoda, de vroegere leider van de Gpoe, die meedoogenloos mil- lioenen menschen den dood ingejaagd heeft; Rosenholz, de man, die don buiten- landschen handel van sovjet-Rusland ge organiseerd heeft; Krestinski, Stalins on middellijke voorganger als partijsecretaris; prof. Pietnieff, Ruslands beroemdste hart specialist; prof. Levin, de directeur van het Kremlin-ziekenhuis. Al deze Sovjet-sterren zijn van den he mel gevallen door deze eene alles omvat tende beschuldiging: Trotzkisme. Trotzki schijnt overal achter te zitten, landverraad, spionnage, moord, sabotage, alles komt op naam van Trotzki en wee dengenen, van wie beweerd wordt, dat zij met hem in verbinding hebben gestaan. Het D'ANNUNZIO. DS. NIEMÖLLER IN DE BLOEDRAAD TE MOSKOU. eigenaardige by deze processen is, dat de beklaagden allen volledig bekennen en zich zelf nog harder beschuldigen dan de open bare aanklager. Zij deelen verbluffende bij zonderheden mede over hun aandeel in de groote organisatie, geïnspireerd door Trotz ki, welke in betrekking zou hebben gestaan tot het buitenland en getracht zou hebben de Oekraine, Centraal-Azië, Georgië, Azer beidzjan en Armenië van de Sovjet-Unie af te scheuren en de bedoeling zou hebben gehad, den socialistischen staatsvorm in Rusland te vernietigen. Dat de beschuldigden alle zoo voorbeeldig bekennen kan niet anders verklaard wor den dan dat zij van te voren in de gevan genis murw zijn gemaakt. Hoe dat gebeurt, vertelt de Warschausche correspondent van het Duitsche Nieuwsbureau, die zelf in in dienst van de Gpoe is geweest. Zooals men weet, is dezer dagen één van de be schuldigden, Krestenski, uit de band ge sprongen en heeft geweigerd te bekennen. Algemeene ontsteltenis; hoe was het moge lijk! De zitting van den bloedraad werd oogenblikkelijk geschorst en de weerspan nige beklaagde werd even aan de tand ge voeld, met het gevolg, dat hij den volgen den dag braaf alles bekende. De bovenge noemde correspondent zegt, uit betrouw bare bron te Moskou bijzonderheden ver nomen te hebben, over de methode, waar mede men Krestinski in de Lubjankage- vangenis gedwongen zou hebben zijn ont kenning te herroepen. Volgens deze inlich- tingen zou Wyschinski woedend den Gpoe- commissaris Jesjof verwijten hebben ge maakt over het falen der Gpoe in deze aan gelegenheid. Jesjof zou daarop met Kres tinski per auto naar de Lubjanka zijn ge reden, waar Krestinski in den kelder in handen gegeven zou zyn van de „speciale brigade", die hem tot na middernacht ge marteld heeft. De martelingen zouden ge woonlijk door de „speciale brigade" als volgt worden uitgevoerd: In een kelderver- trek wordt de delinquent blootgesteld aan een temperatuur van ruim vijftig graden Celsius. De man moet blijven staan en ieder half uur een glas zout water drinken, terwijl hem voortdurend de vreeselijkste folterin gen verteld worden, waaraan hij zal wor den onderworpen, wanneer hij niet bekent. Op deze wijze zou spoedig de krachtigste tegenstand zijn gebroken. Kort na middernacht zou Wysjinski met Jesjof in de gevangenis zijn verschenen, waar hij tot ongeveer twee uur is gebleven. Krestinski werd naar een ander vertrek overgebracht. Hij was geheel apathisch en gebroken en maakte den indruk van een waanzinnige. De gevangenisdokter heeft hem toen een inspuiting gegeven. Jesjof kwam des morgens nogmaals alleen naar de gevangenis om zich er van te overtuigen, dat Krestinski thans zou bekennen. Wat hy dan ook gedwee gedaan heeft. WAT ANDERE BLADEN SCHRIJVEN STANDBEELDEN De Morgen toont zich zeer ingenomen mét de weigering van de Koningin om een standbeeld van H. M. toe te laten bij ge legenheid van haar a.s. 40-jarig regeerings- jubilé: „Het oprichten van standbeelden voor nog in leven zijnde personen, vorstelijke personen inbegrepen, ligt niet in den Ne- derlandschen aard, en men behoeft daar in bet geheel niet rouwig om te zijn. Er zit iets voorbi'rigs, iets onevenwichtigs in, nog in leven zijnde personen reeds te vereeuwi gen in standbeelden. En het is ook voor hen, die men op die wijze wil eeren, niet aan genaam Men wachte met zulke dingen den juis- ten tyd af. Er is geen twijfel aan, of de langdurige en voor <^e ontwikkeling van land en volk zoo belangrijke regeering van Koningin Wilhelmina zal te zijner tijd ook door standbeelden in herinnering worden gehouden; zoowel de persoonlijkheid van de Koningin als de duur en de beteekenis van Haar regeeringsperiode staan daar borg voor. Men houde echter, als men zelf niet gevoelt, dat het thans reeds oprichten van een standbeeld ongewenscht zou zyn, rekening met den wensch van Hare Majes teit zelve. In dien zin moge dan ook nog de hoop worden uitgesproken, dat het nog vele jaren moge duren, vooraleer Neear*,nd zyn eerste standbeeld van Koningin Wilhelmina ziet verrijzen!" VOETBAL Uil het katholieke kamp DE STRIJD TUSSCHEN DE HEKKE- SLUITERS WORDT STEEDS FELLER. DE BESLISSING VOOR TEYLINGEN ZAL WEL VALLEN. Het programma van morgen is vooral voor de degradatiecandidaten van veel belang. Reeds zijn in de eerste klasse en in de tweede klasse A van West II de kam pioenen bekend geworden, nu blijven de degradatiecandidaten nog over. In de 2de klasse B. is het zoover nog niet en daar moeten we nog eenige weken geduld hou den voor de beslissing. In de eerste klasse gaat de strijd oogen- schijnlijk alleen tusschen Onze Gezellen en Graaf Willem, maar zij hebben minder wedstrijden gespeeld dan bijv. Leonidas en T. Y. B. B., zoodat deze clubs ook even gemakkelijk nog in gevaar kunnen ko men. Onze Gezellen ontvangen thuis Sant poort, dat, nu de beslissing inzake het kampioenschap reeds gevallen is, niet zul- ken tegenstand meer zal bieden als en kele weken geleden het geval zou geweest zijn. Daarom achten we de thuisclub ook niet kansloos. Van Graaf WillemSpar taan mogen we hetzelfde verwachten. De Hagenaars, die leelijk onderaan hangen, hebben nu een kans op de punten omdat de Rotterdammers niets meer te verliezen hebben. H. B. C. moet zich natuurlijk haar kam pioenschap waardig toonen er. derhalve van Excelsior winnen. Ook D. H. L. heeft tegen Leonidas een goede kans op beide punten. In de 2e klasse A kan morgen ook de beslissing inzake de laatste plaats vallen en het is wel zeer waarschijnlijk, dat het zoover komt. Immers Santpoort II speelt haar laatsten wedstrijd en ontvangt daar voor Lisse. De Lissenaren hebben nu niets meer te winnen of te verliezen, terwijl de Santpoorters alleen nog belang hebben by een overwinning op Lisse. Dan toch heb ben ze een aantal punten, dat door Tey- lingen niet meer kan benaderd worden en dus heeft Lisse het lot van Teylingen in handen. Hopen we, dat het een eerlijke strijd worde en dat ieder zijn sportieven plicht moge doen. In de 2e klasse B. kan Blauw Zwart morgen eindelijk in aantal gespeelde wed strijden met V. V. P. gelyk komen. En met het beëindigen van deze partij tegen Wilhelmus kunnen we tegelijkertijd zien of de kansen der Wassenaarders en V. V. P. nog vrij gelijk staan. De laatste vier, neen de wedstrijd V. V. P.Blauw Zwart, zal dan wel de beslissing brengen. V. V. L. krijgt bezoek van Aeolus en zal deze kans moeten benutten om een beet je uit de gevaarlijke zone te komen. De Voorschotenaren hebben deze competitie maar een heel pover figuur geslagen, in dien zij op deze wijze voortgaan. De laatste drie wedstrijden kunnen evenwel nog wat goed maken endaar rekenen we op. VAN DE D. H. V. B.-VELDEN. DOCOS OPNIEUW TEGEN ALPH. BOYS. Meerburg en Nicolaas Boys voor de beslissing? 't Begint zoo langzamerhand vervelend te worden wanneer men telkenmale op nieuw moet schrijven over vroeger vast gestelde en daarna weer niet doorgegane wedstrijden. Zoo is het in de le klasse B. der afdeeling Centrum tusschen Docos en Alphensche Boys. Reeds eenige keeren werd deze wedstrijd vastgesteld en telkens opnieuw bespraken we hem in ons over zicht. Er is sindsdien nog niets veranderd ten aanzien van Docos, w- -t nog altijd dreigt het gevaar voor de iaatste plaats en opnieuw moeten we weer schrijven: Docos, pas toch op; zorg, dat de punten binnenkomen! Dan alleen is er behoud mogelijk. Alle spelers zullen weten, dat het niet gemakkelijk is weer in een oude klasse terug te komen. Daarom moet be houden worden wat os verkregen, daar om moet morgen gewonnen worden. De tweede wedstrijd in deze klasse, D. E. K.Alliance, zal wel voor de Bloemen dalers zijn, waarmede ze hun laatste klein kansje op het kampioenschap behouden. De strijd om de eerste plaats in de res. le klasse is nog niet beslecht. Daarvoor zijn H. B. C. II en Lisse II de nog ernstige gegadigden. De Lisse-reserven ontvangen morgen de hekkesluiters A. D. O. II en kunnen dus ongetwijfeld wel winnen, doch ot T. Y. B. B. II de Heemsteedsche reser- ven in bedwang kan houden dienen we af te wachten. Gelukt het echter dan staan de kansen van H. B. C. II en Lisse II nog gelijk. S. J. C. II ontvangt D. O. S. S. n en kan de punten zeker wel thuis houden. In de 2e klasse B. nog geen uitsluitsel betreffende S. N. A. Vorige week bericht ten wij reeds het uittreden van het eerste elftal uit de competitie. Niettemin staat toch weer een wedstrijd voor S. N. A. in Foreholte vastgesteld. Ra, ra! Intusschen kan Meerburg morgen een stap in de goede richting doen door een overwinning op K. R. V. in Katwijk te behalen. Gelukt dit, dan is de oplossing spoedig een feit, want Meerburg is dan bijna niet meer in te. halen. Concordia kan zich handhaven op S. M. C. en St. Bernardus op V. V. S. B. In de res. 2e klasse B. D. E. M. IIH. B. C. III, welke wedstrijd nog van belang is voor het derde elftal van S. J. C. Im mers indien D. E. M. Hl nog een punt VOETBALWEDSTRIJD Aanvang 2.30 uur Entrée 20 cent - Jongens 10 cent OEFENWEDSTRIJD A EN B DISTRICT JUNIOREN. Dat wordt morgen voor onze Junioren beweging een mooie propagandadag te Hoogmade! En wij hopen, dat alle voetbal liefhebbers dien dag zullen benutten om onze jeugd eens te zien in hun spelkwali- teit. Wanneer het weer medewerkt kan het wel eens een buitengewone drukte zijn op het VCH-terrein. Jongens denkt er wel aan, speelt eerlijk en fair en zorgt allen op aangegeven tijd en plaats aanwezig te zijn. De vereenigings- bestuurders willen in deze medewerken op dat alles een vlot verloop moge hebben. haalt, is de Noordwijksche club definitief hekkesluiter. Teylingen IISantpoort in is een wed strijd, waarbij geen van beiden nog iets te winnen of te verliezen heeft. In de 3e klasse B. ontvangt Nic. Boys de club uit Leimuiden. Dat beteekent de strijd om de leiding, want winnen de Nic. Boys, dan staan zij in verliespunten ge lijk met O. D. I., wint deze club echter, dan heeft zij vier verliespunten minder met nog twee wedstrijden meer voor den boeg. We houden het echter voorshands op een overwinning der gastheeren. Docos IILisse IV kan door de Leide- naars gewonnen worden en V. C. H.D. E. S. II door de club in Hoogmade. In de Res. 3e klasse D. eveneens een strijd tusschen de buurtclubs O. %D. I. H en Nic. Boys II. Ook hier is de meeste winstkans voor de Nieuwveensche club. Meerburg IIDocos III brengt misschien winstkans voor de Rijnbewoners. In de res. 4e klasse F. krijger, de reser- ven van v. Nispen een kans om hun po sitie te verbeteren wijl zij van S M. C. II wel kunnen winnen. In den wedstrijd Meerburg inTeylingen III zullen de punten wel naar Sassenheim verhuizen. In de Afdeeling Zuid is de leidende club SI. Lodewijk door de vele afgekeurde ter reinen verschillende wedstrijden ten ach ter. Toch staan de Rotterdammers nog aan den kop en zij kunnen zich ook morgen te gen P. F. C. zonder veel moeite handha ven. R. C. D. kan van S. G. V. winnen, G. D. S. van Velo, terwijl Westlandia de punten wel van Rava zal meebrengen. In de res. 1ste klasse A is een aardige strijd te wachten tusschen D. O. N. K. II en D. H. L. II. De Gouwenaars kunnen den zegetocht van de Delftenaars nog even stuiten. Gelukt dit, dan blijft de spanning nog bestaan. De Blauw Zwart- reserven trekken naar Poeldijk, waar P. F. C. II wel zal zorgen de punten, thuis te houden. Clubnieuws dep Kalh. Sportvereenigingen Docos: Morgen speelt Docos I tegen Al phen Boys I. Jongens je weet wat er op het spel staat, geeft je voor honderd pro cent, dan blijven de punten wel thuis; aan vang 2.30 uur op het sporapark Haagweg. Docos II speelt ook thuis tegen Lisse IV. Uit werd gelijk gespeeld, nu winnen jon gens; aanvang 12.30 uur. Docos m speelt uit tegen Meerburg H. Wat hiervan de uitslag zal worden is moei lijk te zeggen. Vertrek per fiets 1.30 uur vanaf Gezellenhuis. Afd. Junioren. Het junioren-pro gramma vermeld voor Docos drie wedstrij den morgen. Het „D"-elftal speelt om 2 uur tegen Teijlingen b en kan wanneer de spelers zich voor 100 pet. geven, ons in ziens wel winnen. Docos E kan ook win nen, want zij spelen tegen het nog niet erg ingespeelde F-elftal. Deze wedstrijd vangt aan om 3.10 uur. De Jun. die een aanschrijving hebben voor de distriets- proef wedstrijden, zorgen natuurlijk op tijd aanwezig te zijn. De verdere A, B en C- Jun. trekken natuurlijk óok mede naar Hoogmade, om daar de proefwedstrijden te zien. Docos Jun. toont ook vooral van julie kant voor de districts wedstrijden vol doende belangstelling. Vertrek vanaf par keerterrein op de Steenstraat om 12.30 uur Teylingen: Voor morgen is het program ma als volgt: Teylingen IGeel Wit I, vriendschappelijk, aanvang 2.30 uur. Tey lingen IISantpoort Hl, aanvang 12.30 uur. Teylingen ni gaat op bezoek bij Meerburg III, aanvang 12.30 uur. B-elftal speelt om 2 uur tegen Docos d te Leiden. C elftal speelt om 1 uur tegen SJC c te Noordwyk. Het A elftal heeft rust, daar er 3 spelers uit komen in de District-elftallen te Hoog made. Van Nispen: Voor morgen luidt het pro gramma: Van Nispen nSMC II, 2.30 uur. Van Nispen juniorenAlliance, 12.30 uur. De spelers ontvangen geen aanschrijving, maar moeten in de gewone opstelling ver schijnen. Het eerste is vrij. Ons tweede zal morgen ongetwijfeld een goeden stap doen naar het kampioenschap van haar afdeeling. Zullen wij dit jaar toch nog een kampioensvlag moeten aan schaffen? Jongens zet je beste beentje voor en houdt de Warmonders er onder. Het zal aan belangstelling niet ontbreken, daar het een aardige wedstrijd kan wor den tegen twee ongeveer gelijkwaardige elftallen. Morgen is het de eerste Zondag van de DE HISWA-WATERSPORT- TENTOONSTELLENG Veel zeiljachten De Hiswa-watersport-tentoonstelling, wel ke van 25 Maart3 April in de Apollo- hal te Amsterdam gehouden wordt, zal bijzonder ryk gesorteerd zijn in kleinere jachtjes en wel speciaal in zeiljachtjes. Er komt naturlijk als ieder jaar een aantal motorkruisers, waaronder een twee tal flinke schepen van ongeveer 10 meter lengte, maar het aantal kleine zeiljachten is toch wel opvallend. Zoo zal er op meer dere stands een complete Olympiajol te bewonderen zijn, terwijl er in de zoo pu- pulaire B. M. en vergroote B. M. jachtjes, ook keuze genoeg zal zijn. Een fraaie „Regenboog", enkele over dekte zeiljachten waaronder een schip van 8 1/2 meter lengte met ingebouwden 4 cyL hulpmotor, en nog andere kleinerê scheep jes alle met vol tuig, zullen in de Apollo- hal te bezichtigen zijn. De Hiswa zelf exposeert op een specia- len prij zenstand nog een drietal complete zeiljachten, de drie hoofdprijzen uit de loterij. maand en tevens van de Vasten. Een goed begin, is het halve werk, zegt het spreek woord. Daarom is er Zondag na de Vroeg mis een algemeene Heilige Communie voor onze leden, waar niemand mag en zal ontbreken. Laten allen nu eens geza menlijk een daad stellen en toonen, dat er in de vereeniging een ware en oprechte roomsche geest heerscht en beleden wordt Meerburg: Het 1ste elftal gaat een be zoek brengen bij KRV I te Katwijk aan den Rijn. Dit belooft voor beide clubs een span nende wedstrijd te worden, want zij vol gen elkander op de ranglijst op. De thuis wedstrijd werd door Meerburg gewonnen, maar of deze wedstrijd zal lukken is nog twijfelachtig, daar KRV ook nog ongesla gen staat op eigen terrein. De reis naar Katwijk wordt gemaakt per autobus. Sup porters kunnen zich opgeven Hooge Rijn dijk F 96e vertrek om circa half twee. Het 2e elftal speelt op eigen terrein om half drie tegen Docos ni uit Leiden en het 3e elftal speelt eveneens op eigen terrein om 12.30 uur tegen Teylingen Hl uit Sassen heim. S.M.C.: Morgen gaat het le elftal op be zoek bij Concordia I. Vertrek van af de Baan om 1.15 uur. Daar alles op alles ge zet moet worden om te winnen, raden wij onze jongens aan flink hun best te doen, zulks door keurig samenspel. Het 2e elftal gaat op bezoek by van Nis pen H. Ook hier is flink je best doen de boodschap. Vertrek eveneens om 1.15 uur vanaf de Baan. Voor de Junioren is het Zondag „vrij af'. K.R.V.: Zondag ontvangt ons eerste elf tal Meerburg I. 't Zal een wedstrijd wor den, waarvoor zeker veel belangstelling zal zijn. Meerburg heeft zich lang op dezen wedstrijd geprepareerd. KRV zal duchtig van zich afbijten en de puntjes zeker niet cadeau geven. Aanvang half 3. De juniores spelen om 1 uur in Voorschoten tegen VVL a. V.V.L.: Morgen krijgt het 1ste bezoek van Aeolus, welke ook van dit jaar nog niet veel van zich heeft doen spreken. Maar wij willen de 1ste elftallers wel even op het hart drukken, dat als er Zondag gewon nen kan worden, het eerste dan veilig staat. Het 4de gaat een bezoek brengen bij K. R.V.C. Jongens, denk er aan beter dan jj. Zondag. Vertrek per fiets 11.15 uur. De a Junioren krijgen thuis bezoek van KRV. Aanvang 1 uur. i NVS: Daar voor a.s. Zondag geen com petitiewedstrijden zijn vastgesteld, heeft het bestuur gemeend het voetbalminnend Noord wij kerhout als attractie den wed strijd NVC I tegen oud-NVC-spelers te la ten spelen. Dat dit een felle kamp zal worden, daaraan zal wel niemand twijfe len. Wij raden dan ook een bezoek aan het NVC-veld aan. Nic. Boys: Morgen zal Nic. Boys I op eigen terrein den strijd aanbidden tegen hun naaste concurrent ODI uit Leimuiden. Deze wedstrijd is van groot belang voor beide partijen. Winnen de Boys dan ligt het kampioenschap in 't verschiet. Verlie- ze ze dan is de kans vrijwel verkeken. Wij verwachten dus een spannenden wedstrijd eneen record aantal bezoekers. Aan vang 2.30 uur. Nic. Boys II speelt in verband met bo- venstaanden wedstrijd te Leimuiden tegen ODI II. Deze wedstrijd zal aanvangen om 12 uur. Voor Nic. Boys n is het kampioenschap als deze wedstrijd gewonen wordt, zoo on geveer wel behaald. Wij verwachten dan ook, dat dit elftal alle zeilen zal bijzetten. ODI: Morgen speelt ODI I uit tegen Nic. Boys I. Daar dit een strijd is tusschen de twee pretendenten van het kampioen schap belooft deze spannend te worden. Dat de sterkste in een fairen strijd moge winnen. Aanvang half drie. ODI II ontvangt Nic. Boys H op bezoek. Aanvang half drie. 't Is nu maar te wen- schen, dat 't slechte weer, weer geen spel breker wordt. V. C. H.: Morgenmiddag te 1.15 uur spe len twee districtsjunioren-elftallen een pro paganda wedstrijd op het V. C. H.-terrein. Daar dit de beste spelers uit de A-junioren zijn hoopt 't bestuur, dat veel publiek dezen wedstrijd bij komt wonen, om zoodoende V. C H. te steunen. Te half drie V. C. H. I D. E. S. II. Dit belooft ook een spannende wedstrijd te worden daar V. C. H. met 21 ir. den uitwedstrijd heeft verloren en nu de punten thuis zal trachten te houden. Het tweede gaat een vriendschappelijken wed strijd in Voorhout spelen.

Leidsche Courant | 1938 | | pagina 13