Twee Spoorwegonge vallen bij Amsterdam Ernstige stagnatie in het verkeer. De dienst tussehen de hootdstad en het Gooi geheel gestremd Wilt U leis wetesi? DONDERDAG 24 FEBRUARI 1938 DE LEIDSCHE COURANT GIERDE BI AD - PAG. II GEMENGDE BERICHTEN JONGEN ONDER VRACHTADTO. Aan verwondingen overleden. Het achtjarig zoontje van de familie B. uit de Adriaan Coenenstraat, te 's Graven- hage, dat gistermiddag op het Kolenwagen slag te Scheveningen onder een vrachtauto geraakte en met ernstige inwendige kneu zingen naar het Juliana kinderziekenhuis moest worden vervoerd, is in den loop van den avond overleden. WOONHUIS AFGEBRAND. De kinderen gooiden een gasstel om. Gisteren is te Deventer de woning van de familie Van Ewijk door brand vernield. De brand is ontstaan, doordat kinderen een gasstel omwierpen. Het vuur nam zulk een omvang aan, dat niets gered kon worden. De belendende perceelen kregen water schade. De bewoner is verzekerd. DRIE BRANDEN IN ééN PERCEEL. Gisteren is de brandweer te Amsterdam twee maal uitgerukt naar perceel School straat 15; gisterochtend om half elf werd zij gealarmeerd voor een schoorsteenbrand welke aan de achterzijde van de eerste étage was ontstaan. Dit brandje was spoe dig gebluscht, doch 's middags tegen half twee ontdekten de bewoners van het ge- lijkstraatsche gedeelte van hetzelfde pand op hun beurt, dat er brand in den schoor steen was, terwijl even later dit eveneens het geval bleek te zijn op de tweede ver dieping. Bovendien waren daar in een achterkamer eenige houten balken, welke in verbinding met den schoorsteen staan, in brand geraakt. Ook met dit schoorsteen- en binnenbrandje hadden de blusschers weinig moeite. Er werd evenwel voor het perceel, even als voor het aangrenzende pand no. 17, een verbod om te stoken uitgevaardigd. DE OVERVAL TE OTERLEEK. Gefingeerd verhaal van een overspannene. De politie te Heer Hugowaard, die het onderzoek naar den in den nacht van Zondag op Maandag gepleegden overval met roof bij Oterleek ter hand nam, om dat dit misdrijf in deze gemeente had plaats gehad, heeft den 24-jarigen J. S. aan een streng verhoor onderworpen, om dat haar het geheele geval verdacht voor kwam. Ten slotte heeft S., die geestelijk in een overspannen toestand verkeerde, bekend het verhaal te hebben verzonnen en zichzelf de messteken te hebben toege bracht. S. heeft een zwaarmoedige natuur en is in een waanvoorstelling, waar hij niet overheen kon komen, tot zijn zonder linge daad gekomen. Hij wordt thans in de woning van zijn pleegouders te Bergen verpleegd. JEUGDIGE KERKDIEVEN. Twee jeugdige Ossche jongens hebben kans gezien in een der kerken te Oss een vrouw, die zat te bidden, van een beurs met geld te berooven. De gemeentepolitie, die met het geval in kennis werd gesteld, slaagde er in de jongens op te sporen. Het bleken twee broertjes te zijn uit het huis gezin van v. d. B. te Oss. De jongens, die 13 en 14 jaar oud zijn, hadden de beurs uit de tasch van de vrouw weggenomen. Een deel van het geld hadden zij versnoept Tegen hen is proces-verbaal opgemaakt. AUTOMATENDIEVEN GEKNIPT. De gemeente- en rijkspolitie te Meeden (Gr.) heeft Woensdagmiddag de hand we ten te leggen op twee automatendieven, den 20-jarigen C. te Veendam en den 18- jarigen L. uit Wildervank, die bekend hebben met nog 4 kornuiten eenige auto maten in de gemeenten Meeden en Win schoten en Veendam te hebben geplunderd. Toen de veldwachter zich voor het onder zoek met de arrestanten op het politiebu reau te Winschoten bevond deed de be stolen automatenbezitter juist aangifte van' den diefstal. INBREKERS AAN HET WERK. Terwijl de bewoners sliepen. Gisternacht is ingebroken in de woning van den landbouwer F. Schurer te Her- baium en bij het hoofd der school te Mid- lum. Tot de woning van den heer Schu rer verschaften de inbrekers zich toegang door het raampje van de W. C. en tot de woning van het hoofd der school door op schuiving van een raam in de woonkamer. Bij den heer Schurer werd de telefoon on bruikbaar gemaakt en hier is een vrij aan zienlijk bedrag aan geld buitgemaakt. Naar wij vernemen wordt te Midlum alleen zil verwerk vermist. De bewoners zijn in hun nachtrust niet gestoord. Onder leiding van den burgemeester van Franekeradeel wordt door de politie naar de onbekende daders een onderzoek inge steld, o.a. met behulp van een politiehond, GEEN „AARDSCHOK" OP URK. Tot ontploffing gebrachte mijnen waren de oorzaak. Het begon met berichten over een aard beving op Urk en spoedig volgden ook uit andere plaatsen van Noordelijk Noordhol land berichten over gevoelde schokken. Het raadsel is evenwel spoediger opgelost dan na de eerste berichten verwacht kon Worden. Personeel van de marine heeft n.l. Dins dagavond een drietal aangespoelde mijnen nabij Wieringen tot ontploffing gebracht. Dit heeft, daar alle drie de mijnen te gelijk exploideerden, een geweldigen klap en waterverplaatsing tengevolge gehad. De „aardbeving" is hiermede gelukkig verklaard. In den zeer vroegen ochtend hebben nabij Amsterdam twee spoorwegongevallen plaats gehad, waarbij gelukkig, voor zoo ver dusver bekend, geen persoonlijke on- soonlijke ongelukken zijn voorgevallen. Het geheele spoorwegverkeer van en naar de hoofdstad is namelijk tenge volge van beide ongevallen, (behalve op de lijn naar Utrecht en die in de richting Zaandam) gestagneerd. Het eene ongeval geschiedde op het spoorwegemplacement Watergraafs meer, waar twee locomotieven op een stilstaanden goederentrein zijn gereden en een groote ravage hebben aange richt. Hier werden de beide sporen in oostelijke richting geheel versperd, zoodat geen trein uit het oosten en noorden des lands Amsterdam, verder dan Weesp kon naderen. Het geheele verkeer uit deze rich tingen moest voorloopig over Amers- foort-Utrecht ofwel Hilversum-Utrecht worden geleid. Van Utrecht uit kon Amsterdam weer spoedig worden bereikt. Ongeveer gelijktijdig geschiedde hel tweede ongeval, nabij de voormalige spoorweghalte Halfweg. Ook hier is een locomotief tegen een stilstaanden goederentrein gereden en werden ten gevolge daarvan beide sporen op het traject Haarlem-Amsterdam versperd. Nader wordt gemeld: Twee spoorweg ongevallen, een ten Oosten en een ten Westen van het Centraal Station te Am- sterdan hebben het spoorwegverkeer met de hoofdstad ernstig gestagneerd. Hoe wel gelukkig geen persoonlijke ongeval len hebben plaats gehad, is de schade belangrijk. Het eerste ongeval geschiedde vannacht om kwart over twee. Tengevolge van het rijden door een onveilig 9ein is op dat tijdstip op het spoorwegemp'acemcnt in Oud Watergraafsmeer een tweetal losse locomotieven op een rijdenden goederen trein ingereden, waardoor zeven wagons uit de rails werden gelicht en de spoor baan voor een groot gedeelte werd ver nield. Volgens de dienstregeling reed een lange goederentrein, doorgaans bestaande uit vijf tig tot zestig wagons, van het centraal sta tion over het emplacement Watergraafs meer naar Weesp, terwijl ongeveer tege lijkertijd, ook volgens vaste dienstregeling, een tweetal aan elkander gekoppelde losse locomotieven van het station Muiderpoort over het opgaande hoofdspoor naar Hilver sum ging. Klaarblijkelijk heeft de machinist van de alleen rijdende locomotieven het op on veilig staande signaal over het hoofd ge zien en niet gelet op den schuin voor hem rijdenden goederentrein. De mogelijkheid bestaat ook, dat hij wegens den dikken mist, die op dat oogenblik zwaar over de polders hing, het roode licht van het sein niet heef' kunnen onderscheiden. Hoe het ook zij, nog voor dat de laat- vier vijf wagons van den goederentrein de wissel, waarover de trein van het zij spoor van het emplacement op hei hoofd spoor terecht komt, waren gepasseerd, re den beide locomotieven met flinke vaart een zwaar geladen wagon van den trein in den flank aan. De gevolgen waren ruïneus. De aangere den wagon wipte uit de rails en door den schok vielen vier daarvoor rijdende wa gons over het afgaande spoor, dat daardoor geheel werd versperd en gedeeltelijk ont wricht. Bovendien werd een in den goede rentrein tusschengevoegde D-trein wagon schuin over de beide sporen geworpen, waarvan de ondersteilen zich diep in den kruin van den spoordijk drongen. De beide aanrijdende locomotieven ble ven door hun grooter gewicht nog in de rails staan en konden later op eigen kracht weer naar de rietlanden, vanwaar zij wa ren gekomen om op het emplacement naar het hoofdspoor te wisselen, terugkeeren. De schade die zij opliepen is betrekkelijk ge ring. Erger is het daarentegen met de uit de rails geschoven geladen goederenwagons en het doorgaande rijtuig, waarvan de as- stellen werden afgerukt en de voor- en ach terzijde gedeeltelijk ingedrukt. De belangrijkste schade, die den mees ten tijd voor herstel vraagt, is aan de rails toegebracht. Op ongeveer vier plaat sen zijn de hoofdsporen, zoowel het op gaande als het afgaande, uit hun voegen gedukt en verbogen, terwijl de wissel, waaop het ongeluk geschiedde, geheel is vernield. Onmiddellijk nadat de botsing op het centraal station te Amsterdam was bekend geworden is de technische dienst der N. S. te Utrecht gewaarschuwd, waarvan eenige deskundigen korten tijd later op de plaats van het ongeluk waren. Uiteraard begon men onmiddellijk met de opruimingswerk zaamheden, waarvoor zeer spoedig een flinke ploeg wegwerkers was bijeengeroe pen, doch men berekende, dat het zeker niet voor drie uur vanmiddag zou zijn voor dat één spoor, het afgaande, zou kunnen zijn vrijgemaakt, afgezien nog van de her stellingswerkzaamheden, die aan de rails zelf moeten worden verricht. Het opruimen van de ravage op het opgaande spoor zal meer tijd in beslag nemen. Daar zijn de rails op twee plaatsen over een gezamen lijke lengte van ongeveer twintig.meter on bruikbaar geworden, terwijl de wissel, waarop het ongeluk gebeurde, aan deze zijde geheel is verwrongen. De verwachting werd uitgesproken, dat men niet voor laat in den avond gereed zou zijn met het leg gen van nieuwe rails, waarvan vooral het werk aan den verwoesten wissel een moei lijke karwei is. Het grootste gedeelte van den goederen trein ise met een vertraging van ongeveer twee uur naar Weesp doorgereden. Vijftien wagons, waarbij de verongelukte, zijn blij ven staan, de onbeschadigden om naar Amersfoort te worden vervoerd, waar zij hun bestemming hebben, de andere om door een kraan wagen, welke omstreeks acht uur uit Nijmegen arriveerde, weer in een nor male positie gebracht te worden. Het is ech ter waarschijnlijk, dat het vernielde perso nenrijtuig ter plaatse gedemonteerd zal moeten worden, aangezien dit volkomen onbruikbaar is geworden. Merkwaardig is, vooral wanneer men de groote verwoesting in oogenschouw neemt en waaruit men de hevigheid van de botsing kan afleiden, dat er in het ge heel geen persoonlijke ongelukken zijn voorgevallen. Noch de beide machinisten nog de treingeleider, die in het hokje van den laatsten wagon zat en de ramp dus wel van zeer nabij moet hebben aan schouwd, hebben eenig letsel opgeloo- pen. Het geweld van de aanrijding was zelfs zoo groot, dat op enkele plaatsen de grond diepe scheuren vertoont, terwijl langs de geheele baan brokken hout en verwrongen ijzeren staven liggen verspreid. Toen w(j op de plaats des onheils aan kwamen was men reeds druk doende bij het licht van gasfakkels en petroleum lampen voorzoo veel mogelijk de schade te herstellen. De wagons, die het gemakke lijkste „lagen", werden met domme krachten door sterke mannen weer eenigszins in hun oorspronkelijken stand gebracht, terwijl hier en daar lastige brokstukken werden verwijderd. De mist trok langzamerhand op en allengs wer den de grillige contouren van de uit zijn fatsoen gesmeten trein in het grauwe morgenlicht zichtbaar. Het was een vreemd gezicht de gekan telde wagens dreigend over de strakke lijn van het vrije spoor te zien hangen, een perspectief, dat zijn einde vond in de chaos van de schots en scheef over de noodlottige wissel staande voertuigen. En fantastischer werd dit alles nog toen langzaam het oosten wazig werd en ein delijk de afgeplatte zonneschijf boven de Zuiderzeedijk opdook, die het geheel met rijp overdekte verongelukte gevaarte in een wonderlijken gloed zette. Maar in dit tooverbeeld van prille schoonheid over een grillig wrak, keerde al spoedig de nuchterheid van de zake lijke beslommeringen weer, die er op ge richt waren zoo spoedig mogelijk de hin derlijke gevolgen van een vergising te verhelpen. Met man en macht wordt er aan ge werkt om de oorspronkelijken toestand te herstellen. HET TWEEDE ONGEVAL. Ontsporing van een werktrein bij Halfweg. Nog grooter moeilijkheden zouden de spoorwegen ondervinden, doordat ook in andere richting een groote stagnatie in het verkeer met de hoofdstad ontstond, toen tegen vijf uur, dus kort voordat de normale halfuurdienst tussehen Amster dam en Rotterdam begon, tengevolge van den dichten mist nabij Halfweg twee werktreinen op elkaar reden, waardoor een montagewagen voor de electrische tractie vernield werd en ontspoorde, en het afgaande spoor van Amsterdam ver- Op dit spoor, waarlangs dus de uit Am sterdam komende treinen passeeren, stond een werktrein, bestaande uit een locomo tief en een aantal met dwarsliggers en ander spoorhout geladen wagon, in ver band met ter plaatse te verrichten werk zaamheden, runm een halve kilometer voor het thans gesloten stationnetje van Halfweg. Op hetzelfde spoor naderde uit de rich ting Haarlem een locomotief, die een mon tagewagen voor de electrische tractie voortduwde, om eveneens op dezelfde plaats te werken. De machinist wist dat de werktrein reeds op het spoor stond en reed dus vrij langzaam. Aan den dichten mist en de nog heer- schende duisternis moet het geweten wor den, dat hij de lichten van de locomotief van den werktrein niet zag, zoodat de montagewagen, een klein rijtuig, op een twee-assig onderstel, tegen de locomo tief van den werktrein .werd geschoven. De wagen werd gedeeltelijk vernield en uit de rails gelicht. Dank zij de geringe snelheid liepen de beide locomotieven wagons van den werktrein geen schade op, terwijl ook in dit geval niemand ook maar eenig letsel kreeg, zoodat ook deze botsing zonder persoonlijke ongelukken is afgeloopen. Inmiddels was het echter het afgaande spoor versperd en moesten tegen zes uur de eerste treinen tussehen Amsterdam en Haarlem de plaats van de botsing pas seeren. Bij het station Halfweg werden maatregelen genomen, evenals op het Cen traal station te Amsterdam, om de trei nen uit beide richtingen over het eene overgebleven vrije spoor te leiden. Voor het oude rangeerspoor van Halfweg moes ten de treinen uit de richting Haarlem stoppen om te wachten op de treinen uit de richting Amsterdam, die even buiten het Centraal station, bij post 3, op het linker spoor werden geleid, om voorbij Halfweg- weer op het rechter spoor ge bracht te worden. Omgekeerd moesten de treinen uit Amsterdam, wanneer een trein uit Haarlem in aantocht was, voor post 3 op het statonsemplacement wachten tot de binnenkomende trein het spoor had vrijgemaakt. Hoewel het verkeer in de richting Haarlem daardoor groote vertra ging ondervond en slechts onregelmatig kon geschieden, kon het althans gehand haafd blijven, zoodat de verbinding tus sehen Amsterdam en Rottedam geen oo»enblik verbroken is geweest. Te ruim zeven uur kwam hij Halfweg een werktrein uit Amsterdam, die via het rangeerspoor op de versperde lijn werd gebracht om den ontspoorden wagon op te ruimen. Het reizlgersvervoer van het Centraal Station te Amsterdam. De forensen, die zich hedenmorgen van het Gooi en uit de richting Haarlem naar de hoofdstad wilden begeven, ondervon den daarbij ernstige moeilijkheden. Deze hadden echter slechts geringe beteekenis in vergelijking met de problemen, waar voor men zich op het Centraal station te Amsterdam, dit knooppunt van belang rijke verbindingen en uitgangspunt van spoorlijnen naar alle hoeken des lands, ge steld zag. De inspecteur van het vervoer, ir van Meurs, en de stationschef, de heer Jong stra, hebben met een staf van werkers in het seinhuis onder den kap alles wat in hun macht was gedaan om den duizenden reizigers, die Amsterdam in de vroege ochtenduren verlaten, zoo goed mogelijk te helpen. Slechts in de richting Zaandam en in de richting Utrecht kon het verkeer normaal voortgang vinden. In de richting Haarlem konden de treinen eveneens vertrekken, zij het ook met groote vertraging. Men liet de treinen vertrekken, zoodra het eenige berijdbare spoor vrij was. Een aantal treinen kwam daardoor uit te vallen, doch de reizigers werden slechts in geringe mate gedupeerd, doordat zij, wanneer zij op het perron kwamen, na eenig wachten weer een trein vonden, die naar Haarlem ver trok. Naar het Gooi en naar Amersfoort was echter geen verbinding mogelijk, Hilver sum en Amersfoort zijn gemakkelijk van Utrecht uit te bereiken, zoodat een deel van het voor deze plaatsen bestemde ver keer over Utrecht werd geleid. Om ook aan de nooden van de reizigers voor Weesp en Bussum tegemoet te komen werd reeds zeer vroeg in den ochtend een aantal autobussen beschikbaar gesteld, die van onder de overkapping voor de'ooste lijke bagageloodsen vertrokken. Het was echter te voorzien, dat deze autobussen tussehen acht en negen uur niet zouden zijn opgewassen tegen den stroom van werkers, die zich uit Weesp en Bussum naar de hoofdstad en de honderden, die zich uit de hoofdstad naar hun werk in Weesp of Bussum, begeven. De spoorwe gen deden een beroep op de Gooische tram, die haar dienst aanzienlijk versterkte en extra tramtreinen tussehen Amsterdam en het Gooi in legde. Groote borden in de hal en op de per rons van het Centraal station verwezen de reizigers voor Hilversum en Amers foort naar de verbinding over Utrecht en de reizigers voor het Gooi naar de auto bussen. De internationale treinen liet men zoo veel mogelijk op tijd vertrekken, hoewel ook de Berlijnsche trein over Utrecht moest worden geleid. Tengevolge van het geringe aantal ver trekkende, doch vooral binnenkomende treinen leek het Centraal station op dezen zonnigen wintermorgen een toonbeeld van rust en kalmte, doch in het seinhuis onder den kap en bij de diensten van ver voer en tractie werd in koortsachtig tempo gewerkt om zoo spoedig mogelijk het ver keer weer in normale banen te leiden en de storing in het nauw luisterende rader werk der spoorwegorganisatie op te heffen. Vraag naar het adres van de N.V. Ad ministratiekantoor voor Kerkelijke Instel lingen. Antwoord: Wij hebben het adres van dit kantoor niet kunnen vinden. Wend u eens tot een bankinstelling. Vraag omtrent vergunning voor een melkzaak. A n t w o o r d: Daarvoor is noodig de er kenning van de Crisis-Zuivelcentrale. Deze kan door een der zoons zelfstandig worden aangevraagd. De vader kan, als hij dat wil, de samenwerking met zijn zoon beëindigen. Vraag inzake het omzetten van een zaak in een N.V. Antwoord: Voor het stichten van een N.V. is meer noodig dan een „beschrijving" door een notaris. Daarvoor moeten statuten gemaakt worden, welke door den minister moeten worden goedgekeurd. Dat komt u veel te duur. WATERPOLO H. U. S.L. Z. C. H 0—10. is* L. Z. C.-reserven waren gisteravond tegen het eerste zevental van H. U. S. in Den Haag in uitstekenden vorm. Niet min der dan tien gaten werden in het Haag- sche doel geschoten, gelijkelijk verdeeld over beide speelhelften. De makers waren: Hofiteenge 3, v. Weeren 3, H. A. C. Walen kamp 2, Ouwerkerk 1 en Stallinga 1. OM HET WERELDKAMPIOENSCHAP ALLER GEWICHTEN. Louis slaat Mann k.o. in de derde ronde Gisteravond werd in Madison Square Garden te New York een gevecht gele verd tussehen Joe Louis, wereldkampioen aller gewichten en Nathan Mann uit Con necticut, waarbij de titel op het spel stond. In de derde ronde van den strijd, welke op 15 ronden was bepaald, sloeg Louis zijn tegenstander voor de noodige tellen neer, zoodat de eerste zijn titel wist te behouden. De uitdager begon in de eerste ronde goed. Hij viel veel aan en behaalde daar mede een kleinen puntenvoorsprong. In de tweede ronde evenwel bokste Mann zeer ondoordacht, hij verwaarloosde zijn dekking, waardoor Louis verscheidene keeren zijn tegenstander met rechtschen en linkschen kon raken. Aan het eind van de tweede ronde ging Mann zelfs voor ne gen tellen neer. In de derde ronde kwam reeds het einde tot groote teleurstelling van de 20.000 toeschouwers, die de Garden bevolkten! Twee maal ging Mann neer, doch tel kens stond hij direct weer op. Tenslotte trof een harde stoot van Louis hem zoo zwaar, dat hij door scheidsrech ter Donovan moest worden uitgeteld. Louis had daarmede zijn titel met succes verdedigd. De wereldkampioen zal op 8 April tegen Jimmy Adamick in den ring treden. SCHAAKBOND VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN. De competitie 2e kl. A. Caisra I wint van Voorschoten I met 6.52.5, stijgt daardoor naar de 3e plaats, terwijl Voorschoten I nu definitief onder aan staat. CaissaVoorschoten. H'. E. ChristiaanseK. Waasdorp 1/21/2 A. H. HooijerJ. J. Braggaar 1—0 L. A. den OudenN. J. v. d. Eist 10 F J. B. v. ZuylenA. Oudshoorn 10 J. VerduijnW. Verver xx F. v. MastrigtA. v. Kooij 10 Ir. J. D. HouthoffMevr. J. Braggaar 01 P. VlugtJ. J. Dijkman, res. 10 A. J. A. Hooft van Tuysduynen H. Noort, res. 01 J. P. H. HemerikJ. Kroon, res. 10 Totaal 6 l/2x—2 l/2x De 3e klasse B. De L. Arb. Sch.cl. Ill wint, waarschijn lijk met 64, van Leithen I en neemt nu de derde plaats in deze groep in. L. Arb. Sch.cl.Leithen. P. TelengJ. Galjaard 01 C. BaartA. H. de Vos xx J. BeurzeH. M. Pont 10 C. J. MosiesN. Hamerling 10 J. NieuwenburgC. Kwaadgras 10 F. BourgeoisP. Verstraaten, res. 10 W. BeyJ. Hamerling 01 D. J. Weeber—H. H. v. Capel 0—1 B. van LeeuwenJ. J. v. d. Linden 01 H. v. d. Waals—J. Sap 1—0 Totaal 5x4x De 4e klasse C. Oegstgeest II wint met 5.52.5 van Schaakgenoegen II en staat met Caissa III ongeslagen no. 1 en 2. OegstgeestSchaakgenoegen. g. FrankenW. Oostveen (n.o. 10 l. KantebeenH. de Pree 10 J van RijB. Jouke 01 J BrusseeJ. Zwaan 10 a. P. Kraaija. Ober 10 H. JagermanW. de Jong 01 J. v. NiehoffJ. Kanbier 1/21/2 g. a. KaterJ. W. Kraan 10 Totaal 5 1/2—2 1/2 Alphcnsche Schaakclub. Het 2e tiental van de a. S. C. speelde voor de competitie tegen de Studsnten- zaakclub II uit Leiden. Wederom behaalde men een stevige overwinning. a. s. c. n—st. n. J. KempenW. Bos 01 D. VroomH. Versloot 10 H. Verschuur—J. a. Noordzij 01 a. BreedijkJ. J. Teidel 10 a. H. BalkJ. a. Driesen 10 B. SchmidtF. Tjerkstra 1/21/2 J. v. d. LindenC. H. de Heus 10 J. van WijkB. Grijner 10 H. VerhagenJ. J. de Jong 10 H. Schuurman—H. v. d. Wel 10 Totaal 7 1/2—2 1/2 De uitslagen van de bordenwedstrijden van het le tiental zijn: W. RoestJ. Brunt 01; F. v. OordtG. v. d. Horst 10.

Leidsche Courant | 1938 | | pagina 11