M GE VING DO'EERDAG 10 FEBRUARI 1938 i)E LEIDSCHE COURaNT VIERDE BLAD - PAG. II HILLEGOM. Pluimvee-vereeniging. De Pluimvee- en Konijnenvereeniging „Streven tot Ver betering" voor Hillegom en Omstreken hield gisterèn haar jaarverg. in „Flora". De voorzitter, de heer G. P. Kroon, heet te de aanwezigen hartelijk welkom en me moreerde het groote succes der leden op verschillende tentoonstellingen. De pen ningmeester sloot zijn boeken met een klein batig saldo, de finantieele toestand der vereeniging is thans weder gezond. De heeren Kroon en A. Hey, die als bestuurs leden aftredend waren, werden bij enkele candidaatstelling herkozen. In de vacature A. Peters werd gekozen de heer B. Frijlink, die de functie van se cretaris zal bekleeden. Met den heer E. Kuigrok is het bestuur thans weer volle dig. De plannen tot viering van het 12^-jari? beslaan der vereeniging werden tot de vol gende vergadering aangehouden. DE KWAKEL. Film van den R.K. Blindenbond. Dins dagmiddag 2 uur werd deze film voor een driehonderdtal kinderen gegeven en des avonds 8 uur voor grooteren. De zaal was zeer goed bezet. De kinderen waren goede propagandisten geweest voor deze mooie aantrekkelijke duidelijke film. Een goed beeld werd gegeven van 't onderwijs, dat gegeven wordt aan de blinden, tevens ook op het nijverheidsonderwijs en andere vak ken. Met groote aandacht werd dit ge volgd. De voorzitter van den R.K. Blinden bond afdeeling Haarlem wist heel duide lijk alles te vertellen. Jammer, dat er geen subsidie gegeven wordt van regeeringswege voor dit onder wijs. Des avonds werd de pauze opgeluisterd door het zangclubje van dames. Allen gin gen dien avond voldaan huiswaarts. Ook de blinden, die flink gesteund waren. De voorzitter hoopte, dat de blinden steeds mochten staan in een blijvende zorg van de ziende menschen, want elk kind dat onderwijs geniet, kost per jaar 300. Een ieder steune dus dit mooie liefdewerk. L. T. B. A.s. Zondag viert „St. Aman- dus" haar 12^-jarig bestaan. Dit zal fees telijk gevierd worden. LISSE. DE ORANJEFEESTEN. Wedstrijden in de Hobalio. Bal op een reuzen dansvloer. Gisteren, de derde dag van de Oranje feesten, werd te half 10 in de Hobaho be gonnen met een wedloop voor mannelijke personen van 14 tot 60 jaar, welke waren verdeeld in drie groepen. Aan deze wed loop werd deelgenomen door 170 perso nen. De eerste serie, in den leeftijd van 1418 jaar, moest viermaax de ronde ma ken. Hiervan was de uitslag: le pr. K. de Jong; 2e pr. C. Buurman en 3e pr. K. v. d. Voort. De 2e serie, in den leeftijd van 1230 jaar, moest vijfmaal de ronde ma ken. De le pr. behaalde J. Kortekaas Cz., de 2e pr. W. Goedemans en de 3e pr. J. Kortekaas Pz. De 3e serie, van 30 jaar en ouder, behoefde slechts tweemaal de ron de te maken. Van deze verscheen als eer ste aan de finish Joh. de Kuiper, als tweede K. Goedemans en als derde J. Beijk. Bij deze laatste serie, voordat de finale werd geloopen, waren zooveel grijs aards als kaalhoofdigen en zoo kon het gebeuren dat de twee oudsten, van 57 en 5o jaar. hand aan hand als allerlaatsten de finish passeerden. Als het feest is, moet men lachen, en dat hebben de honderden belangstellenden gedaan! Het sub-comité "voor deze Volksspelen verzocht nog als aanvulling te vermelden, dat voor boven- genoemden wedloop van de eerste serie 'de acht eersten, van de tweede serie zes en van de derde serie ook acht, voor een prijs in aanmerking komen. Nadat men gemiddagmaald had, begon te twee uur het feest opnieuw, of liever v.erd het voortgezet en wel met het spel met den voetbal voor mannelijke perso nen boven 30 jaar in Hobaho wij wa ren haast geneigd te schryven het „Las ser Stadion". Rondom de voetbalbaan stond het reeds opgepropt met belang stellenden en wij meenen niet te over drijven als we het aantal op ruim 2000 schat ten.- Het aantal deelnemers bedroeg voor deze wedstrijd 248 personen van 30 tot 65 jaar oud. Onnoodig te zeggen, dat het tal rijke publiek bij wijlen in lachsalvo's los brak! Alhoewel elke deelnemer, zooais gis teren een prijs had. ontvingen zij, die bij iederen omloop als eerste den bal in het net hadden, telkens een hoogeren prijs. Wij zul len daarom den wensch van het comité op volgen en ae zes namen vermelden van hen, die in de finale wonnen. De le prijs viel ten deel aan J. Beyk, de 2e aan C. v. Haasteren er. de vier volgende gelijke prijzen aan C. Slobbe, L. C. Elfering, H. v. d. Vlugt en C. Boogert. Het was intusschen half zes ge worden, zoodat het „Stadion" verlicht was, toen de talrijke bezoekers huistoe togen. Velen hunner, en meer in het bijzonder de jongere generatie, begaven zich, gesterkt tn opgefrischt, tegen 8 uur wederom naar Hobaho, waarin een groot gedeelte tot bal zaal met een dansvloer van 2000 meier, was ingericht of naar het Bondsgebouw, om den derden dag met een gezellig bal te besluiten! Aanbesteding. Burg. en Weth. dezer gemeente hebben het uitbreiden van het houten gebouw voor de gemeentelijke ar beidsbeurs in de Bondstraat Woensdagmid dag in het openbaar aanbesteed. Ingeschre ven werd door A. L. Beugelsdijk te Lisse voor 2235.Jeek Casteleijn te Lisse voor 1647; Fa. Kruidhof en Horsman te Lisse voor 1950; W. Olijslagers en Zn. te Sassenheim voor 2240 en D. Schaap te Lisse voor 1795. Laagste inschrijver was Jeek Casieleyn voor 1647. De gunning is aangehouden. Verlof Burgemeester. De Burgemees ter dezer gemeente, de Edelachtb. heer dr. S. F. A. C. M. Baron van Wijnbergen, is voor eenigen tijd met verlof, wegens ver blijf buitenlands. LEID SCHEND AM. Oranje bloeit weer. Gisteravond had in het R.-K. Vereenigingsgebouw aan de Damlaan ter gelegenheid van de geboorte van Prinses Beatrix, de eerste opvoering plaats van het spel met zang „Oranje bloeit weer", welk spel werd opgevoerd door de kinderen der hoogste klassen van alle scho len. Onder de aanwezigen merkten wij o.m. op: den zeereerw. heer pastoor, kap. Went- holt, en kap. van Niekerk, ds. Vermet en Boukema, wethouders en raadsleden, dok toren en notabelen, enz., welke allen door Burgemeester Keijzer namens de hoofden van alle scholen hartelijk werden welkom geheeten, en dank wordt gebracht voor hunne aanwezigheid. Spreker geeft een uiteenzetting, hoe men tot deze opvoering waaraan niet minder dan 125 kinderen me dewerken, is gekomen. Hij brengt dank aan allen, die hieraan medewerkten, niet in het minst aan de heeren Kasbergen, Klooster en van Reijsen en schetst ook de prettige samenwerking tusschen de ver schillende scholen. Ten slotte wenscht hij allen een genoeglijken avond, die zooals hem is medegedeeld, zeker succesvol zal verloopen. Allereerst wordt dan gezongen door een koor van meisjes en jongens met begelei ding van orkest „Welkom Koningskind", waarna het zeer uitgebreide programma vrij vlot werd afgewerkt, waarbij wij voor al waardeering hadden voor de verschil lende liederen voor koor en voor koor en orkest, welke liederen op keurige wijze werden gezongen en veel bijval oogstten. Het geheel was heel aardig in elkaar gezet, zoodat het een mooie avond is geworden, vooral ook voor de medewerkende kinde ren. De jeugdharmonie onder bekwame lei ding van den heer B. van Veen vroolijk- *te den avond met zeer goede muziek zeer aangenaam op. Nadat burgemeester Keyzer allen harte lijk dank had gebracht en allen had aan gespoord propagandist te zijn voor de vol gende avonden, werd de avond besloten met het gezamenlijk zingen van het Wil helmus. Vermeld zij nog, dat des morgens alle kinderen op alle scholen waren getrac- teerd op beschuit met muisjes, waarbij o. m. ook de burgemeester aanwezig was. Reclamecursus. Gisteravond werd in het R.-K. Vereenigingsgebouw de door de Hanze georganiseerde reclamecursus ge opend. De opening geschiedde door den voorzitter der Hanze, den heer Scholtes. die o.m. wees op de groote noodzakelijk heid van groote kennis van zaken in deze tijden en wat er gedaan moest wor den om de concurrentie het hoofd te bie den, waarvoor zeer zeker kennis van een goede reclame een groote plaats innam. Met ruim 30 leden werd hierop een aan vang gemaakt met den cursus. Uitdeeling krentenbrood. Ter gelegen heid van de geboorte van Prinses Beatrix werd gistermiddag aan aangeveer 125 ar me gezinnen een half pond krentenbrood per hoofd uitgedeeld, wat door allen onder dank werd aanvaard. Eieren voor Prinses Juliana. Door een deputatie uit het bestuur van de eieren- veiling „Het Wapen van Veur" te Leid- schendam en burgemeester JCeijzer is he denmiddag aan het paleis te Soestdijk een speciaal daarvoor vervairdigde, prachtige kist met eieren aan het Prinselijk Paar aangeboden. NOOTDORP. Kruising van den autosnelweg 's-Gra- venhage—Utrecht met den Achterweg. De K.N.A.C. heeft destijds gewezen op het gevaar, dat zou kunnen ontstaan door de kruising a niveau van den Achterweg te Nootdorp met den gedeeltelijk reeds in gebruik zijnden- autosnelweg den Haag- Utrecht. Naar aanleiding hiervan mocht zy be richt ontvangen, dat bij Koninklijk Be sluit van 3 December 1937 No. 80 is goed gekeurd het besluit der Provinciale Slaten van Zuid-Holland van 15 Juni 1937 no. 22a tot onttrekking aan het openbaar ver keer van een gedeelte Achterweg in de Gemeente Nootdorp. Door dit besluit is een gevaarlyke ver keerssituatie opgeheven, zij het, dat daar door het verkeer dat van den Achterweg gebruik maakte zich thans een kleinen omweg zal moeten getroosten door van den nabijgelegen Veenweg, die onder den autosnelweg door middel van een viaduct wordt gevoerd, gebruik te maken. NOORDWIJKERHOUT. Voor vaccinatie maar weinig animo. In het afgeloopen jaar zijn in deze ge meente slechts 35 kinderen gevaccineerd en wel 5 in het 2e levensjaar, 3 in het der de, 11 in het vierde, 6 in het vijfde, 5 in het zesde en 5 tusschen 7 en 12 jaar. Rectificatie. Het verslag in ons blad van gisteren van den feestavond Kruis vaart-cohort St. Jozef is abusievelijk ver meld onder het plaatselijk nieuws van W assenaar. NOORDWIJK. BELANGRIJKE VERBETERING HUIS TER DUINSTRAAT. Oude tram-remise wordt afgebroken. Naar wij vernemen stellen B. en W. den Raad voor een gedeelte van de Huis ter Duinstraat. n.L van den Nieuwen Zeeweg tot aan villa „Duna" (dit is dus bijna tot den Ouden Zeeweg) aan een belangrijke verbetering te onderwerpen. Het ligt in de bedoeling om de trambanen in het midden 'van de straat te leggen en de geheele straatbreedte te bestraten. Aan beide zij den van de straat komt een trottoir. Voorts zal de oude tramremise, thans een weinig fraai gebouwtje, van de N.Z.H.T.M. worden aangekocht en afgebroken, terwijl ook nog enkele andere strookjes grond moeten wor den aangekocht. De totale kosten van de voorgestelde ver betering (dus met inbegrip van aankoop van een en ander) worden door B. en W. geraamd op f 36.700. Voorwaar een heele som, die echter deze mooie en dringend noodzakelijke verbetering wel. waard is. Zij zal de entree van de badplaats ongetwijfeld in belangrijke mate verhoogen! Feestavond ouden van dagen. Het jaarlijks terugkeerende feest voor de ouden van dagen, dat altijd zoo omstreeks dezen tijd wordt gehouden, is door de goede zor gen van het comité tot een avond gewor den, waar de oudjes nog lang met genoe gen aan zullen terugdenken. Mej. Alie de Groot heette alle aanwezi gen hartelijk welkom namens het comité en herdacht verder in haar openingswoord de blijde gebeurtenis, die ook de harten van de oudjes in vuur heeft gezet. Vervol gens herdacht spreekster nog met enkele gevoelvolle woorden het verscheiden van Jan van Kan, die altijd zoo actief was wan neer het ging om den ouden van dagen een feest te bereiden. Mej. de Groot dankte de medewerkers aan dezen avond, te weten het dubbel mannenkwartet. onder leiding van den heer J. van den Berghe en den heer E. de Groot voor de moeite, die zij zich hebben willen getroosten om dezen avond hun krachten en gaven beschikbaar te stel len. Ds. J. P. Niekerk sprak hierna nog in zijn kwaliteit als voorzitter der O.V. te Noord wijk-Binn en, waarna met het zin pen van eenige liederen door alle aanwezigen het programma een aanvang nam. De heer H. C. van der Werf had tot taak de confé rence te verzorgen en die was hem ten volle toevertrouwd. In zijn inleiding wees hij er op, dat de tekst der gezongen liederen niet van hem was, maar van den heer Jac. de Groot, wien dus de eer toekomt. Dat was het Welkomst lied en een lied gemaakt op alle comité leden, waarin hulde werd gebracht voor hun onvermoeid en ijverig werken. Thans was het de beurt aan het dubbel kwartet, dat ten gehoore bracht .,Domine Salvam fac Reginam nostram", dat onder ademlooze stilte werd beluisterd, evenals de pianosolo van den heer Van der Berghe. Na het liedje met refrein bracht de heer Van Kampen de voordracht „De begrafe nis van schoonmama", waarom braaf ge lachen werd. De operette „Als mijnheer van huis is", ging erin, terwijl de film, ver vaardigd door den heer E. de Groot, die het gebeuren van de beide laatste zomer- reisjes op het zilveren doek tooverde, na tuurlijk groot succes oogstte. De avond werd verder nog gevuld met zang en de uitgereikte versnaperingen deden het hun ne om de feeststemming te verhoogen. Te vens werden een fraai kannetje, beker en gedenkplaat uitgedeeld. Tot slot bracht mej. de Groot nogmaals dank aan de me dewerkers van den avond en aan den heer Jac. de Groot, die verhinderd was aanwe zig te zijn. OEGSTGEEST. De groote dag nadert! Over eenige dagen zal de Knal-Vastenavond van de K.J.C. openspringen. De vraagteekens op onze aanplakbiljetten, zijn geen vraagtee kens meer. Zij zijn de medewerking van: joe Cary Kensington, world's greatest imi tator en het Hollandsche muziek- en caba retgezelschap. Alle pauzes worden door conferencier en muziek aangevuld, zoodat het een non-stop knal-avond wordt. Voelt ge U niet lekker? Komt toch, lachen is ge zond. Zijt ge jarig? Komt dan ook en brengt Uw gasten mee. Nergens hebt ge meer pleizier. Haast U om kaarten te be komen. Zij minderen snel. SASSENHEIM. Inbraak. Gisternacht hebben ongenoode gasten een bezoek gebracht in de woning van de fam. W. in de Molenstraat. De dief (ven) zijn door middel van indrukken van een ruit de woning binnengekomen. De be woners. hebben niets gehoord. Een porte- monnaie, bevattend ongeveer 18.— wordt vermist. Ook is een poging gewaagd om bij de fam. T. te komen, waarbij het is gebleven. De politie heeft de zaak in onderzoek. Van de daders geen spoor. Uitvoering „St. Pancratius". Op 20 Febr. zal de tooneelvereeniging „St. Pan cratius" een uitvoering geven voor de le den van St. Deus Dedit. Evenals vorig jaar zal dit weer een mooie avond wor den. Opgevoerd zal worden een blijspel in drie bedrijven, getiteld „Amor en Ba nanen", door Jac. Braun. Voor hen, die er belang in stellen om deze vastenavond mee te maken, zijn nog een klein aantal kaarten te verkrijgen. Geboren: Maria Elisabeth, d. v. J. J. Rusman en C. J. Remmerswaal Maria Johanna Aletta, d. v. H. A. Molkenboer en E. C. M. Kiebert Johannes Antho- r<.us, z. v. C. M. Huiskamp en H. J. Smul ders. Ondertrouwd: N. J. van Bohemen, oud 24 jaren en W. M. Smit, oud 25 jaren. I n g e k o m e n: A. C. J. van der Wiel, Rijksstraatweg 180, van Amsterdam; M. L. G. Sniers, J. P. Gouverneurlaan 42, van Venlo; J. M. Munnik, Zuilhoffstraat 15, van Lisse; A. W. B. Geurtsen, Hoofdstraat 82, van Gendringen; M. de Kwaasteniet, Zui derstraat 7, van Hillegom; N. van den Bosch, Rijksstraatweg 26, van den Haag. V ertrokken: A, Buurman, naar Lei derdorp; A. van Biezen en gezin naar Hil legom; W. van den Bosch, Woonschip Kararkol", naar Utrecht; J. P, H. A. Weus- ten naar Valkenburg (L.). VOORSCHOTEN. Weg-verbetering VoorburgDe Vink. Slscrt. No. 28 van 9 dezer bevat een lan ge lijst van perceelen, welke krachtens Kon. besluit ten'behoeve van de verbete ring van het wegvak Voorburg--De Vink, van den weg RijswijkDe Vink met zijtak naar Den Deyl, gelegen in de gemeetne Voorschoten, ten algemeenen nutte en ten name van de provincie Zuid-Holland zul- lenn worden onteigend. De termijn, waarbinnen de vordering tot onteigening moet worden ingesteld, is be paald op 2 jaar na dagteekening van de St.crt., waarin dit besluit is openbaar ge maakt. WASSENAAR. Verduistering. Terzake van verduiste ring is procesverbaal opgemaakt tegen mej. G., alhier. Rijwieldicf aangehouden. Na verhoor is gebleken, dat de terzake van rijwieldief stal te Leiden in arrest gestelde de W., uit den Haag, zich ook alhier aan een derge lijk feit heeft schuldig gemaakt. Geboren: Hiidegonda Wilhelmina Henriette Maria, dochter van A. G. Bak ker en M. W. A. Drabbe Beatrix Ber- nardina Maria, dochter van M. A. v. d. Meulen en A. C. Jansen Judith, doch ter van T. Visser en A. van Hoven Jo hannes Wouterus, zoon van W. J. Wens- veen en J. H. Knijnenburg Elisabeth Johanna, dochter van J. P. H. Paardekoo- per en E. J. Lange. Ondertrouwd: J. A. van Reeck Calkoen en J. T. Leembruggen N. v. Leeuwen en J. P. Vogels J. T. Parle- vliet en H. Jullens K. H. Bosman en A. A. Ubbens J. A. Scheltes en R. de Borst. Getrouwd; J. C. Margadant en L. T. Koiter. Overleden: Elisabeth Hof meister, 49 j., ongeh. Antje Ferwerda, 57 j., echtg. van P. v. d. Lans George Jan van Nievelt, 70 j., echtg. van H. M. van Renesse. WARMOND. Luchtbeschermingsdienst. Als hoofd van de luchtbeschermingsdienst in deze ge meente is aangewezen de heer G. Kalemink alhier. Geboren: Petrus Hendricus Wilhel mus, z. van P. L. v. d. Kerkhof en J. Th. Ammerlaan Dirkje, d. van D. J. Verkaik en G. van Beek Catharina Jannie Bea trix, d. van L. C. Schippers en M. L. Dietz Leendert, z. van L. de Man en H. C. Hakkenberg. Gehuwd: W. J. v. d. Kroft 33 j. en G. A. v. d. Tol 30 j. - G. H. de Wilde 26 j. en Cl. W. Hekker 26 j. Overleden: Artje van Wykmooud 54 j., gehuwd met W. J. v. d. Spek. ZOETERMEER. Hanze. Gisteravond vergaderde de R. K. Middenstandsvereeniging bij den heer Ant. v. Well. Daar de voorzitter en de secretaris der vereeniging eerst later aanwezig konden zijn, werd de vergade ring geopend door den penningmeester op de gebruikelijke wijze. Daarna werden de ingekomen stukken behandeld en al vast een aanvang gemaakt met de rond vraag. Intusschen kwamen de voorzitter en secretaris binnen, zoodat eerstgenoem de de leiding over kon nemen. De heer Ant. v. Well bracht als secretaris van het tentoonstellingscomité verslag uit over de werkzaamheden van het comité en deelde mede, dat de tentoonstelling geen door gang zal vinden, wegensgebrek aan belangstelling van de zijde der winke liers. De heer L. Duinisveld stelde enkele vragen betreffende de jaarlijksche feest avond der vereeniging, welke op de vo rige vergadering afgelast was. Besloten werd dit punt na de lezing over het geld wezen, te behandelen, omdat anders mo gelijk geen tijd voor die lezing meer over zou zijn. Direct daarop kreeg de penning meester gelegenheid voor het houden van zijn lezing. Na afloop stelden enkele hee ren den spreker vragen over één en an der, het onderwijs betreffende, welke al len afdoende door den spreker werden beantwoord. Daarna ging men weer over tot de rondvraag en in 't bijzonder tot de vragen van den heer Duinisveld, wat uit eindelijk tot resultaat had dat besloten werd alsnog een feestavond te houden en wel op Maandag 28 Febr. Niets meer aan de orde zijnde sloot de voorzitter de ver- gaderin e. Medische cursus. De medische cursus, onder leiding van dokter J. W. Palte alhier, georganiseerd door de afdeeling Zoetermeer der Ned. Centrale Reddings-Brigade, vangt op Maandag 14 Februari a.s. aan, in de zaal van het café „Ons Genoegen", Dorps straat 121. Voor leden van opgemelde af deeling en de leden van de Ned. Ver. voor Luchtbescherming brengt 't volgen van den cursus geen kosten met zich, anderen moe ten 0.50 in de kosten bijdragen. Personalia. Onze plaatsgenoote mej. B. de Rijk, is dezer dagen geslaagd voor coupeuse. Haar opleiding genoot zij bij het instituut I.N.S.A.I.D. Geboren: Adriana Johanna Maria, d. van S. Buitendijk en M.^A. Slingerland Jacob, z. van J. H. Codée'en C. Fijn Cor- nelis Hendrik, z. van P. M. van der Sman en J. Hogebrug Jan, z. van A. du Clou en C. Westhoek. Overleden: G. P. Onderwater 65 j. echtgen. van P. M. van Boheemen. Gevestigd: P. M. Zonneveld van As ten Aa. Aa. Blom van Zoeterwoude J. W. Reijneveld van Leiden Ie. Ollevanger van Leiderdorp Je. E. Ma. Braun van Noord wijkerhout. Vertrokken: Eth. Kerstens naar Boskoop P. J. van Reeuwijk naar Pijn akker D. van Haaren naar Tilburg P. Klos en gezin naar Gouda A. J. Luij- ken naar Breukelen. 476e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 5de klasse, 16de lijst Trekking ran Donderdag 16 Februari 193« Hooge Pr (j ren 100.000.- 17019 10.000.— 11116 met premie van 30.000.— 1000.— 17671 17758 400.— 2373 7092 7681 8238 9317 14001 200.— 541 1473 7824 9220 12790 14090 198TÏ 100.— 395 1892 3445 6969 7530 11199 16307 18527 Prijzen van 70.— 114 164 175 191 235 239 286 421 512 537 648 735 736 828 888 915 1013 1159 1175 1229 1269 1364 1518 1544 1549 1628 1632 1714 1906 1996 2003 2130 2133 22o0 2375 2434 2477 2508 2582 2615 2619 2659 2859 2940 2979 2980 3009 2062 3131 3185 3263 3365 3435 3527 3374 3696 3716 3764 3800 3852 3856 3939 4041 4159 4168 4197 4256 4344 4369 4381 4384 4406 4435 4486 •*591 4698 4713 4768 4800 4936 4950 5164 5379 5408 5486 5567 5729 5906 6016 6045 6078 6140 6172 6174 6376 6434 6488 6519 6528 6629 6647 6671 6693 6727 6992 7114 7140 7141 7142 7184 7210 7264 7274 7435 7611 7638 7642 7858 7714 7743 7825 7885 7933 8005 8021 8215 8377 8416 8503 8686 8762 8763 8768 8957 9015 9304 9374 9387 9440 9442 9497 9543 9577 9583 9682 10078 10104 10286 10336 10343 10636 10359 10874 106p8 10710 10715 10769 10791 10876 11153 11180 11221 11238 11262 11369 11434 11523 11565 11633 11735 11823 12038 12170 12249 12318 12352 12447 12564 12932 12940 12911 12980 13064 13137 13159 13212 13299 13312 13353 13380 13466 13509 13667 13668 13687 13729 13826 13860 13877 14113 14150 14298 14304 14470 15023 15132 15315 15608 15617 15824 16003 16020 16113 16136 16150 16182 16516 16681 16693 16745 16929 17036 17192 17235 17260 17285 17290 17400 17422 17429 17451 17555 17619 17663 17667 17698 17745 17787 17854 17998 18155 18265 18278 18328 18437 18533 18590 18671 18789 18801 18875 18884 19053 19064 19108 '9159 19250 19266 19347 19399 19570 19617 19768 L9785 19815 19845 19896 19938 20030 20166 20303 '0305 20909 20328 20451 20585 20613 20614 20618 20633 Nieten 10 40 74 102 150 187 210 236 251 259 287 348 506 560 566 587 592 596 638 709 734 777 830 892 910 964 981 1076 1107 1111 1127 1144 1282 1285 1305 1315 1377 1391 1405 1455 1462 1502 1584 1618 1638 1654 1662 1672 1686 1730 1763 1780 1814 1819 1877 1914 1954 1962 1970 1989 1992 2005 2035 2091) 2112 2173 2190 2242 2243 2297 2334 2355 2370 2400 2454 2469 2471 2544 2598 2661 2690 2712 2724 2726 2731 2748 2749 2768 2782 2808 2850 2866 2926 2993 3012 3021 3092 3104 3126 3251 3265 3288 3295 3308 3328 3330 3359 3410 3452 3458 3481 3505 3559 3599 3625 3659 3704 3713 3778 3830 3838 3847 3850 3976 4021 4023 4069 4079 4142 4146 4186 4220 4248 4295 4321 4325 4354 4361 4397 4415 4424 4449 4472 4478 4489 4542 4569 4675 4682 4721 4767 4853 4877 5110 5114 5122 5124 5127 5207 5221 5236 5277 5358 5366 5380 5393 5401 5415 5422 5455 5459 5544 5604 5606 5609 5626 5642 5703 5716 5775 5782 5784 5866 5885 6024 6038 6050 6082 6106 6123 6134 6168 6175 6196 6203 6237 6243 6257 6296 639J 6451 6489 6513 6573 6587 0599 6621 6640 6655 6658 6713 6753 6791 6815 6901 6957 6985 7027 7029 7031 7051 7080 7146 7149 7189 7200 7259 7279 7374 7380 7394 7427 7525 7555 7562 7604 7618 7530 7652 7658 7657 7675 7724 7739 7818 7902 7928 8091 8103 8106 8130 8136 8192 8226 8236 8263 8294 8307 8308 8323 8325 8334 8358 8359 8392 8405 8469 8476 8504 &523 8524 8569 8603 8604 8614 8656 8658 8680 8695 8733 8745 8799 8836 8860 8904 8912 8932 8964 8933 9021 9026 9055 9152 9169 9202 92 >7 9334 9359 9382 9457 9489 9492 9501 9513 9539 9555 9602 9667 9670 9682 9721 9763 9881 9913 9967 9968 9969 10004 10C12 10047 10099 10101 10139 10140 10161 10173 10184 10195 10227 10231 10263 10299 10382 10400 10429 10432 10450 10473 10476 10477 10491 10567 10623 10634 10663 10682 10693 10700 10740 10778 10823 108?4 10849 10889 10907 10914 10923 10920 11004 11010 11013 11026 11037 11092 11095 11115 11191 11198 11248 11252 11253 11280 11301 11412 71418 11509 11543 11551 11619 11640 116195 11763 11826 11831 11857 11859 11870 11930 11950 12002 12011 12031 12089 12093 12120 12172 12185 12287 12295 12311 12532 12358 12452 12456 12499 12502 12514 12531 12540 12559 12573 12580 12595 12595 12653 12657 12661 12725 12751 12756 12762 12766 12795 12838 12934 12990 13011 13073 13100 13207 13229 13250 13251 13345 13349 13376 13378 13394 13402 13405 13414 13442 13457 13518 13525 13564 13566 13576 13620 13623 13645 13647 13649 13683 13710 13790 1S797 13830 13840 13846 13855 13938 13988 14016 14035 14040 14078 14125 14133 14176 14251 14363 14355 14368 14391 14425 14437 14443 14471 14540 14599 14659 14779 14794 14814 14815 14833 14836 14847 14852 14899 14924 14977 14987 15020 15059 15077 15111 15115 15134 15177 15197 15323 15388 15509 15520 15525 15531 15548 15584 15638 15692 15711 15729 15867 15893 15986 16023 16048 16120 16122 16134 16135 16147 16156 16196 16244 16252 162bó 16273 16280 16297 16313 16348 16399 16406 16443 16602 16654 16685 16692 16706 16754 16805 16830 J.6844 16845 16861 16864 16868 16914 16935 16937 17015 17021 17026 17027 17037 17075 17115 17132 17136 17156 17189 17242 17248 17252 17255 17274 17345 17363 17364 17416 17469 17472 17477 17482 17502 17513 17588 17599 17605 17653 17713 17743 17756 17814 17827 17333 17847 17881 17934 17964 18004 18012 18015 18027 18066 18097 18125 18143 18184 18354 18393 18409 18423 18468 18484 18519 18523 18543 18586 18602 18655 18744 18763 18777 18786 18805 18826 18828 18841 18865 18928 18967 18970 18995 19020 19048 19067 19129 19136 19153 19185 19205 19253 19320 19334 19363 19374 19416 19419 19510 19514 19519 19531 19587 1S655 19672 19715 19731 19829 19837 19842 19872 19876 19888 19904 19972 20035 20051 20133 20163 20165 20169 20171 20182 10217 20226 20300 20313 20326 20386 20414 20517 20531 20553 20579 20593 20597 20633 20729 20732 20771 20839 20843 20854 20898 20914 20931 20938 20941 20993 20999

Leidsche Courant | 1938 | | pagina 11