R evanchematch Euwe-Aljechin DINSDAG 23 NOVEMBER 1937 DE I.EJDSCHE COURANT VIERDE BLAD - PAG. 11 SPORT •SYMNASTIEK „De revanchematch staat op een hooger peil dan de vorige ontmoeting", verklaart Aljechin GEMENGDE BERICHTEN DE MIST EN DE SCHEEPVAART. De scheepsbotsing ln de Wielingen. Omtrent de scheepsbotsing welke gister morgen in den mist nabij het ter hoogte van Cadzand liggende Belgische lichtschip „Wandelaar" is voorgevallen, is thans klaarheid gekomen. Gebleken is, dat het Noorsche stoom schip Gudvang en het Finsche stoomschip Emily met elkaar in aanvaring zijn ge weest. De Gudvang is met een zwaar be schadigden boeg te Zeebrugge binnengeko men. De Emily kreeg boven water schade aan den achterspiegel. Doordat de roerko ning werd getroffen, was het schip niet meer te besturen en was cieepbootassisten- tie noodig. De Belgische sleepboot Goliath heeft het schip opgehaald en gisteravond op de reede van Vlisingen gebracht. Het Deensche s.s. Bodit dat ter hoogte van het Konijnenschor (Wpsterschelde) is omhoog gevaren, is met behulp van twee sleepbootsn vlot ge:rokken, waarna het oogenschijnlijk zouder schade te hebben opgeloopen, de reis heeft voortgezet. Schepen omhoog gevaren. Nabij Baanhoek Is gisternamiddag het Deensche stoomschip Mercur, komende van Esbjerg en bestemd voor Antwerpen op de Konijnenschor geloropen. De Belgische sleepboot Max is ter assistentie derwaarts vertrokken. Uit Terneuzen wordt gemeld: Gistermid dag is het Engelsche s.s. Hopecrown op de Ketelplaat omhoog gevaren en blijven zit ten. Bij opkomend water is het schip gister avond vlot gekomen. De ketting van de gas- boei, welke in de schroef was gekomen, is met behulp van een duiker verwijderd. De Hopecrown heeft de reis naar Antwerpen voortgezet. MEISJE DOOR AUTO AANGEREDEN EN GEDOOD. Gisteravond is het 15-jarig meisje Val- kennaar op den Maastrichtschenweg te Roermond door een personenauto, bestuurd door den heer J. H. uit W a s s e n a a r, aan gereden. Met ernstige verwondingen is zij naar het St. Elisabethzickenhuis overge bracht, waar zij in den loop van den avond is overleden. De bestuurder moest remmen voor een naderende goederentram. Door de gladheid van den weg slipte de wagen en kwam op het fietspad terecht, waardoor mej. V. werd gegrepen. De inzittenden van den wagen, welke beschadigd werd, kwamen met den schrik vrij. ONGELUK AAN BOORD VAN EEN GRIEKSCH STOOMSCHIP. Gisteravond werd door het, voorgaats van den Nieuwen Waterweg ligende, Grieksche stoomschip „Marionga D, Thermiotis" ge neeskundige hulp gevraagd, voor den 29- jarigen timmerman J. Russels, die bij het repareeren van een olieleiding brandwon den aan handen en gelaat had bekomen. Dr. Knip heeft zich, vergezeld van eeni- ge leden van den eersten hulpdienst, met de sleepboot „Witte Zee" naar het schip begeven. Nadat geneeskundige hulp was verleend is het slachtoffer aan boord van de „Witte Zee" gebracht en naar een ziekenhuis te Rotterdam vervoerd. De toestand van den man is ernstig. VAN HOOIZOLDER GEVALLEN EN OVERLEDEN. De 83-jarige landbouwer J. L. te Ooster hout (Betuwe), die hooi van den zolder ging halen, stapte mis en viel van zes meter hoogte op den vloer. De man werd hoogst ernstig gewond en is enkele uren later over leden. JUWEELENDIEVEGGE AANGEK ^i>EN .Na arrestatie slikte zij kostbaren ring in. Op 29 October j.l. heeft bij de firma Stelt man aan het Noordeinde te Den Haag een brutale diefstal plaats gevonden. Een dame, die voorgaf een ring te willen koopen, heeft toen kans gezien op geraffineerde wijze een juweelen ring ter waarde van 1200 te ste len, waarbij zy dezen ring door een goed- koope imitatie verving. De daderes is thans aangehouden in een café aan de Heerengracht. In bedoeld café bevond zich de teekenaar van de firma S., toen hij plotseling in een aanwezige dame de goed-gekleede vrouw herkende, die op den bewusten middag de zaak van den heer Steltman was binnen gestapt. Zonder opzien te baren begaf hij zich naar een telefoon cel in het café en belde van daar uit het hoofdbureau van politie op. Hij stelde de recherche in kennis van zijn ontdekking en verzocht ten spoedigste twee rechercheurs naar het café te zenden. Daarna ging de man weer naar zijn plaats terug en wacht te in groote spanning op de dingen die ko men zouden. Gelukkig bleef de dame, die van gegoede familie is, zitten. Had zij zich verwijderd, dan zou de bediende haar gevolgd hebben, maar dit bleek niet noodig te zijn. Kort na zijn oproep kwamen twee rechercheurs het café binnen. Op aanwijzing van den be diende begaven zij zich naar de dame, die zeer verrast was toen haar werd medege deeld, dat zij gearresteerd zou worden. De wijste partij kiezend vertrok zij in gezel schap van de rechercheurs en den bedien de van de firma Steltman naar het politie bureau. Intusschen heeft de vrouw kans gezien in den mond te brengen en in te slikken! in den mand te brengen en in te slikkenl ONEERLIJKE POSTBODE AANGEHOUDEN. Zondagavond heeft de politie te 's-Gra- venhage den 40-jarigen postbode B. aange houden, wegens verduistering van aange- teekende stukken. B. stond reeds eenigen tijd onder ver denking. in verband waarmede de controle verscherpt was. Tevens was de recherche ingelicht. Toen de man Zondagavond op dp sorteerafdeeling werkzaam was, meen de men te zien, dat hij plotseling iets in zijn zak weegmoffelde. Direct werden de buiten wachtende rechercheurs gewaar schuwd en toen B. het postkantoor verliet, wilden dezen hem staande houden. Z. zet te het echter op een loopen. doch na een korte achtervolging werd hij op het Bui tenhof gegrepen. Hij werd overgebracht naar het bureau Prinsestraat, waar bjj fouilleering een aantal aangeteekende stuk ken zonder aangegeven waarde op hem werden gevonden. Er wordt nog onderzocht, hoeveel van dergelijke brieven B. op deze wijze ver duisterd heeft. Hij is op het hoofdbureau opgesloten. DIEVEN VAN RIJWIELPLAATJES EN RIJWIELEN GEARRESTEERD. In verband met de vele diefstallen van rijwielplaatjes en rijwielen, welke de laat ste dagen te Bussum plaats hadden, waren twee rechercheurs voornemens een bezoek te brengen aan de Zondagmarkt te Am sterdam. Nabij Muiden zagen de rechercheurs, die op een motor waren, gistermorgen vroeg twee Bussummer wielrijders in de richting Amsterdam gaan, die in de afgeloopen week reeds gearresteerd waren, doch we gens gebrek aan bewijs weer op vrije voe ten gesteld waren. Zy hielden het tweetal aan en fouilleer den hen ter plaatse De mannen bleken ln het bezit te zyn van 15 rijwielplaatjes. Na een verhoor te Busum, waaFheen zij riet werden overgebracht, kon ook de dief stal van twee fietsen bewezen worden. Dit verhoor was verder aanleiding tot de ar restatie van drie andere verdachten, waar toe gisteravond kon worden overgegaan. AUe vijf hebben een bekentenis afgelegd en zij bleken 50 plaatjes en eenige rywie- len te hebben gestolen. Twee van de verdachten hadden Zater dagmorgen bovendien een motor uit een garage te Bussum gestolen, waarmee zij zich naar Amsterdam wilden begeven. Bij Muiden kregen zij echter peeht en hebben toen het motorrijwiel in de Vecht gewor pen. Zij stalen toen te Muiden een fiets en zetten hiermede de reis naar Amsterdam voort, Gisteren is nog een Amsterdamsche koopman aangehouden, verdacht van he ling van rijwielplaatjes en rijwielen, door de verdachten gestolen. De vijf jongens die allen Bussummers zijn, zyn nog nooit met de politie in aanra king geweest, Zij zijn 20 22 jaar oud, terwijl een van hen 16 jaar is. Al deze menschen zijn te Bussum opge sloten en zullen vor den Officier van- Jus titie worden geleid. SLECHT ZICHTBARE OVERWEG- BOOMEN. Bij aanrijding kwamen boom en afsluithek onder stroom te staan. Gisteravond is een vrachtauto op weg van Alkmaar naar Rotterdam tegen den Noor delijken afsluitboom van den overweg en den rijksstraatweg nabij het station Castri- cum gereden. De auto lichtte den boom van zijn steunpunt en wierp dezen tegen een van de voedingsdraden van de electrische spoorlijn. De auto kwam juist voor de rails tot stiltstand. Hoewel zich geen persoonlijke ongeluk ken voordeden, was de afloop van het ge val toch merkwaardig te noemen. De ijze ren sluitboom alsmede het hekwerk kwa men onder stroom te staan. Toen de snel trein van Alkmaar naar Amsterdam ge lukkig op het andere spoor gepasseerd was, bleef de overweg aan den Zuidelijken kant gesloten, terwijl aan de andere zijde de menschen gewaarschuwd werden den over weg niet te betreden, meldt de „Msbd.". De politie, die spoedig na het gebeurde ter plaatse was, heeft 't verkeer omgelegd terwijl het spoorwegpersoneel intusschen maatregelen nam om den afsluitboom die nog steeds op den stroomdraad rustte te verwijderen. Dit kon uiteraard eerst ge schieden nadat een deel van het net stroom loos was gemaakt. Tijdens het opruimings- werk werd het treinverkeer tusschen de stations Castricum en Uitgeest over enkel spoor geleid. De vertraging van den trei nenloop was evenwel niet noemenswaard. Het is nu al de zesde maal binnen zeer korten tijd dat de afsluiting van dezen overweg, waarvan de boomen bij avond onvoldoende verlicht zijn, door een auto wordt aangereden. Tot nu toe is het steeds D. H. G. B. In Amsterdam werden Zondag de jaar- lyksche bondswedstrijden van den Dioc. Haarl. Gymnastiekbond gehouden. Deze wedstrijden, die als uitstekend geslaagd beschouwd mogen worden, brachten de volgende resultaten. A-wedstrijd: Jonge Leven, Amsterdam 243.5 pnt., Ie diploma en winnaar van den Brschopsbeker. B-wedstrijd: Winfried, Haarlem 226 pnt., D. O. K., Heemstere 223.5 punt, Spartaan Rotterdam, 219.5 punt, Jong Leven, Am sterdam 211 punten, alle 2e diploma; D. O. K., Delft, 200 punten en K. D. O., Amster dam, 199 punten, beide 3e diploma. C-wedstrijd: St. Lodewjjk II, Rotter dam 217.5 punten, 2e diploma; S. S. S., Leidschendam. 205 pur.ten, Pelops, Lijnden 196 punten, Winfried, Haarlem 185 pun ten, Ursus, Gouda 181.5 punt, alle 3e diplo ma: St. Lodewijk I Rotterdam 178 5 punt, D. O. K., Heemskerk. 171.5 punt en K. D. O., Amsterdam 156 punten, D-wedstrijd: St. Mauritius, Volendam 63 punten. Ie diploma; Jong Leven, Am sterdam, 65 punten, K. D. O. I, Amster dam 65 nunten, K. D O. II, Anrterdam, 59 punten Spartaan, Rotterdam 58 punten Ursus, Gouda 58 punten, alls 2e diploma. E-wedstrijd: St. Mauritius, Volendam 71 punten, Ursus I, Gouda 71 punten. Spar taan, Rotterdam 70 punten, St. Lodewijk II, Rotterdam 70 pnt,, Ursus II, Gouda 68 punten, S. D E., Wormerveer 68 punten, Winfried Haarlem 67 punten, Ursus III, Gouda 66 punten, alle le diplomafSt. Lo dewijk I, Rotterdam 65 punten, Jong Le ven, Amsterdam 63 punten en K. D. O. Amsterdam 63 punten, alle 2e diploma. F-wedstrijd. Jong Leven, Amsterdam 71.5 punt. G-wedrtrljd: Winfried, Haarlem 78,5 punt, D. O. K., Delft en K. D. O., Amster dam 61 punten, Pelops, Lijnden 58.5 punt. H-wedstryd: St. Martlnus, Volendam 72.5 punt, K. D. O., Amsterdam 71.5 punt, Winfried, Haarlem 68.5 punt. J-wedstrijd' M. Vos, Jong Leven, 43.5 punt, L. Wouda, Jong Leven, 42 punten, B. Hoven, Jong Leven, 415 punt. WATERPOLO DE WINTERCOMPETITIE. Woensdagavond zal in de „Overdekte" aan de Haarlemmerstraat de eerste wed strijd van de wintercompetitie van den N. Z. B. worden gespeeld en wel L. Z. C. 1 -G Z. C. I (Gouda). Aanvang 9.45 uur n.m. j HOCKEY R.-K. DAMES-HOCKEYCOMPETITIE. Sportraad van de Graal. De uitslagen der wedstrijden van Zon dag luiden: Huurry op II (Overveen)—Thor (Am sterdam) A 14, B. 41. Wilskracht II (Amsterdam)Wilskracht I (Amsterdam B. 34. Keep fit (Den Haag)—Olympia (Leiden) afgelascht. N. V. A. (Amsterdam)—Hurry up I (Overveen) afgelascht. zonder persoonlijke ongelukken afgeloo pen. Na een soortgelijk voorval enkele we ken geleden, meende de inspectie van de spoorwegen deze voortdurende aanrijdin gen te moeten toeschrijven aan de straat verlichting van Castricum, welke voor auto mobilisten zeer hinderlijk zou zijn. Het ge meentebestuur heeft toen de straatlantaarns aan de zyde van den overweg laten af schermen, maar ondanks dezen maatregel schijnen de autobestuurders de gesloten boomen niet tijdig te kunnen opmerken. Ook de bestuurder, die gisteravond boven vermeld avontuur beleefde, verklaarde den boom niet tydig te hebben gezien. OP SMOKKELAARS GESCHOTEN. Eén hunner in het ziekenhuis. Uit Etten wordt ons gemeld: In den af geloopen nacht omstreeks vier uur kwamen vier smokkelaars, flink bepakt met suiker, van de grens terug. Toen zij ter hoogte van de steenfabriek „De Lange Schouw" waren gekomen, werd hun door commie zen de gebruikelijke sommatie „Halt, rijks ambtenaren" toegeroepen. Hieraan werd geen gevolg gegeven en in allerijl kozen de smokkelaars het hazenpad. Een commies loste daarop twee waar schuwingsschoten in de lucht, echter zon der resultaat. Daarna schoot hij in de rich ting der vluchtenden, waarbij de 27-jarige steuntrekker C. H. uit Etten in den hals on der de schedelbasis werd getroffen, waar na de kogel aan de gelaatzijde bij de kaak het hoofd wederom verliet. Onmiddellijk werd geneeskundige hulp ontboden. Dokter van Boxtel vervoerde den getroffene naar diens woning. Vanochtend heeft dokter Mol het slachtoffer onderzocht. Hij achtte overbrenging naar het Ignatius-ziekenhuis te Breda r oodzakelijk. De overige vluchtelingen heeft men nog niet achte: haald. Het is bekend, dat Aljechin zich tijdens deze revanchematch cm het wereldkam pioenschap vrijwel geheel van de buiten- I wereld afzondert: hy ontvangt weinig of geen bezoek, met ziet hem nergens, ter wijl hij zich tijdens de rustdagen con centreert op de volgende partij en met zijn secondant Eliskases zich theoretisch voorbereidt. In dit licht -bezien mocht een speciale verslaggever van het A. N. P. zich geluk kig prijzen den ex-wereldkampioen er toe te krijgen hem een onderhoud toe te staan over enkele actueele vraagpunten, in het bijzonder betreffende de.... revanche-, match. Gevraagd naar zijn meening over het gehalte der tot nu toe gespeelde partijen deelde Aljechin mede, dat de kwaliteit veel hooger moet worden aangeslagen dan die bij de vorige ont moeting in 1935. Vooral legde hij den nadruk op het feit, dat tot uu toe geen enkele partij verloren is door een blunder, iets wat wel het geval is ge weest in 1935, toen de 12e, de 14e, en de 25e partij door grove fouten zijn beslist. Hiermede wil ik, aldus Aljechin, echter niet zeggen, dat in deze match geen fouten zijn gemaakt. Maar men dient niet te ver geten, dat deze fouten begaan zijn in moeilijke, zoo niet hopelooze stellingen. Als voorbeelden kunnen de 7e, de 10e en de 17e partij gelden. Doch aan den ande ren kant mag men aan deze fouten geen al te groote waarde toekennen en vast staat, dat deze van geen grooten invloed waren op het verdere verloop der partij. Ook in theoretisch opzicht is tot nu toe veel gepresteerd, vervolgde Aljechin. In het bijzonder beschouw ik de „nieuwtjes" van Euwe in de eerste, de 5e, de 9e en de 17e partij en mijn behandeling van de ope ning in de 6e, de 11e, de 14e en de 16e partij van groot theoretisch belang. Ik mag wel verklaren, dat slechts een gering deel van mijn theoretische „nieuwtjes" tot nu toe in toepassing kon worden gebracht, nieuwtjes, welke ik tijdens mijn voorbe reiding voor deze revanchematch uitge werkt heb. Wat zijn volgens U de beste partijen ge weest? Euwe's beste en meest volmaakte par tijen waren de eerste en de vijfde. Zijn overwinningen waren het gevolg van be tere voorhereiding der opening, hetgeen intusschen geenszins afbreuk doet aan zijn verdienstelijke prestaties, integendeel. Het wordt steeds moeilijker in de opening iets nieuws te brengen, dat tegelijkertijd ook goed is. De techniek is daarvoor reeds te ver gevorderd. Wat mijn winstpartijen betreft, ik heb het meeste genoegen gehad van de zesde partij in verband met haar belangrijke theoretische waarde. Myn SCHAKEN. SCHAAKBOND VOOR LEIDEN EN OMSTREK IN. De 2e klasse B. Gisteravond werd in Hotel Centraal te Leiden een wedstrijd gespeeld met het volgende resultaat; Philidor II—Lisse L W. F. Wakka—C. v. d. Lip 1—0 E. W. v. d. Burgh—C. Markurse 1/2—1/2 J. J. AbspoelJ. Th, v. Koppen 10 P. FlippoB. L. Hooijer 0—1 A. J. J. Nioaise, '•es.J. Husah, res. 01 P. BeimerJ. G. Snel 10 Chr. de LaafG. Zeestraten 01 C. W. J Conijn—A. F. Lamers 10 J. v. WeerenP. Bouma 10 J. GaljaardM. J. Manshands 1—0 Totaal 6 1/2—3 1/2 zoodat Philidor II een flinke overwinning behaalde. De 4e klasse C. Deze nieuwelingen kwamen gisteravond voor het eerst in den strijd. In deze groep wordt met 8-tallen gespeeld. De uitslag was: Leithen IISchaakgenoegen II H. H. v. KapelM. Oostveen 01 F. v. Helden—H. de Pree 10 J. DekkerB. Sjouke 0—1 P. C. Lotte—L. Mulder 0—1 H. Hoogervorst—A. Ober 01 J. Hartevelt—W. A. de Jong 10 J. v. d. BurgI. Schroder 1—0 C. Baart Jr.J. Kanbier 01 Totaal 35 Schaakgenoegen II wint derhalve met 5—3. BÏLTARTEN LEIDSCHE BILJARTBOND. DE COMPETITIE. Voor de cadreklasse der Comp. van den L. B. B. werd de wedstrijd D. O. S. bP. van Cleef gerpeeld, waarvan de uitslag is: B. Teegelaar (P.v C.) 335 291 13 79 22.38 I. Mazurel (DOS b) 105 105 13 28 8.07 i B. de Roo 160 123 21 24 5.85 I E. Bakker 100 100 21 24 4.76 14e partij beschouw lk echter als mijn meest volmaakte verrichting. De eindspurt. Gevoelt u zich voor den eindspurt vol komen in vorm? Lichamelijk voel ik my, aldus het ant woord van den uitdager, even goed als bij het begin van den kamp. Ik zal alles doen om er voor te zorgen, dat myn physieke conditie uitnemend blijft. Wat mijn vorm ln schaaktechnisch opzicht betreft, zoo acht ik geringe verschijnselen van vermoeienis niet uitgesloten. Maar dit geldt in gelijke mate voor beide spelers. De ervaring heeft mij geleerd, dat ik tijdnood het meest te vreezen heb. In het algemeen kom lk vaak in tijemood, doch als het gebeurt, ben ik er zeer gevoelig voor. Tot nu toe heeft het mij anderhalve punt gekost, n.l. 1 punt in de 13de en een halve punt ln de 16e partij. Wie beschouwt u als de meest in aan merking komende candidaten voor het wereldkampioenschap? De twee belangrijkste tournooien van den laatsten tijd, zooals Nottingham en Semmering schijnen te bewijzen, dat de verschillen in de topklasse niet al te groot zijn, althans niet in tournooispel. Wie zich op het juiste oogenblik in den besten vorm bevindt, eindigt op de hoogste plaats. Daarom zou het interessant zijn een tour- nooi met dubbele ronden tusschen de acht eersten van Nottingham, plus Keres en Loe- wenfisch te organiseeren. Dat zöuden dus worden Botwinnik, Capablanca, Euwe Fine, Reshevsky, ik zelf, Flohr, Lasker, Keres en Loewenfisch, de huidige kam pioen van Sovjet Rusland, die onlangs zijn titel in een tweekamp tegen Botwinnik be hield. In Februari van het volgend Jaar wil men te Moskou een sterk bezet tournooi organiseeren. Neemt u daar ook aan deel? Aljechin verklaarde, dat voorzoover hem bekend was, tot nu toe geen uitnoodigin- gen voor dit tournooi verzonden waren. Mocht ik er een ontvangen, dan zou ik het zeker interessant vinden aan een derge lijk sterk bezet tournooi deel te nemen. Over Rusland gesproken, dezer dagen nog heeft de Nederlandsche kampioen Landau een interview met mij gehad voor de offi- cieele schaakcourant der Sovjet Unie, het blad „6.4", dat 3 maal in de week ver schijnt en een oplaag heeft van 1 millioen exemplaren. In dit interview worden, zoo besloot Al jechin het onderhoud, eveneens verschil lende vraagpunten van de revanchematch behandeld, wel een bewijs, met welk een belangstelling het verloop dezer ontmoe ting in Rusland gevolgd wordt. G. M. Teegelaar 145 145 18 37 8.05 C. Hendriks 90 78 18 15 4.33 D. O S. b 2 gew. partijen en Poort van Cleef 1 gew. partij. De hoogste serie in deze klasse staat op naam gan den heer B. Teegelaar met 109 car. De uitslagen van de 2e kl. libre voor de comptitie luiden: Des amies Ha—Des amies 11 b. L. Hofland (D ab) 60 60 39 9 1.57 J. Vlasveld (D.a.a.) 55 51 37 7 J.34 J. v. Wetten 60 60 44 5 1.36 Th. Wortman 30 48 44 5 1.09 P. Bervoets 55 55 30 5 1.83 P. Wortman 50 44 30 5 1.46 Des amies lib 3 gew. part. T. O. P. IlaD. O. S. Hb. D. Verplanken 80 80 29 10 2.75 (D.O.S. b) J. Brussel (TOPa) 70 46 29 10 1.58 N.N. 85 79 40 12 1.97 J. V. 60 60 40 16 1.50 Arnoldus 80 80 36 14 2.22 J. Bonnet, res. 90 70 36 8 2.11 D. O. S. lib 2 gew. partijen en T. 0. P. Ila 1 gewonnen partij. p O co T -T. 0. P. lib. R. v. G. Jr. (TOP b) 60 6o 20 15 3.00 H. v. Rooijen (DOS a) 100 58 20 26 2.90 J. v. L. 59 50 30 7 1.66 Graafmans 90 63 30 15 2.10 R. G. 40 40 28 7 1.42 H. Nasveld 85 65 28 16 2.42 T. 0. P. Ilfc 3 gew. part P. v. Cleef II- -Poedelaars II. G. v. Woerkom (P.) 60 60 52 5 1.15 L. Verhoeven 75 67 52 11 1.06 (P.v.CL) H. v. Schaik 50 50 47 11 1.06 W. Dool 65 59 47 5 1.25 C. v. d. V. 70 70 29 10 2.41 H v. d. Berg 55 47 29 5 1.62 Poedelaars II 3 gew. partijen. In de 2e kl. libre is de hoogste serie ge maakt door den heer H. v. Rooijen (D. O. S.) met een serie van 26 car., terwijl de hoogste serie, een serie van 26 car., in de le kl. libre op naam staat van den heer W. T. Karstens (P. v. Cleef).

Leidsche Courant | 1937 | | pagina 11