Laatste berteMen TELEGRAMMEN t UUWUfcUKAG 18 NOVEBER 1937 üE LEIDSCHE COURANT EERSTE BLAD - PAG. 3 DROEVE NOODZAAK!!! f Ja dat is het als men de jongens, die zich aan komen melden voor de verschil lende takken van onze Kath. Jeugdbewe ging, weg moet sturen wegens een groot ge brek aan leiders. Nog erger is het echter als jongemannen van 2030 jaar geen belang stelling toonen voor de jeugd. Maar dit is niet mogelijk. Toon dit op a.s. Vrijdag 19 Nov. Hebt ge bijna geen tijd? Kom toch even luisteren. A.s. Vrijdagavond om 8.30 uur is er n.l. een bijeenkomst in het St. Antoniusclub- huis op de Mare, hier zal dr. Ramselaar, de Hoofdverkenners-Geestelijke komen spreken over „Jeugdleiderschap". U komt toch?? Iedere jongeman van harte welkom. Hoe meer zielen hoe meer vreugd!! K. J. C.-BESTUUR. R.-K. DIOC. VEREENIGING VAN ONDERWIJZERS „ST. AUGUSTINUS". In den foyer van Den Burcht vergader den gisteren de katholieke onderwijzeres sen en onderwijzers uit het district Lei den. Na opening met gebed door den geest, adviseur prof. P. M. Heskes, sprak de voorzitter een woord van welkom. Aan gaande de verbetering der leerlingen- schaal verwees spr. naar de rede van dr. Colijn, welke sombere voorgevoelens zou kunnen wekken. Volgens spr. is het echter ondenkbaar om te veronderstellen, dat er ten deze niets zou geschieden. De groote actie, die den laatsten tijd is ontplooid moet tot eenig resultaat leiden. Onder de ingekomen stukken is een tweetal brochures betreffende de leerlin- genschaal. De bedoeling is deze brochu res te verspreiden, opdat het groote publiek kennis neme van dezen toestand. Na notulen werd de vragenlijst van het hoofdbestuur inzake verplaatsing van leer lingen van de eene school naar een andere behandeld. De voorz. zet uiteen, dat wan neer hier sprake is van een misbruik, de betreffende gevallen ter kennis van het hoofdbestuur moeten worden gebracht. Hierna werden de concrete vargen be sproken. Naar aanleiding van de vragenlijst der St. Alphonsus-commissie begprak hierna prof. Heskes de vraag: „Wat wordt er ge daan rondom de vergadering". Hierna werden de concrete vragen be- ment. Vele afd. zijn ons hierin voor. Er zijn geestelijke bijeenkomsten geweest. Zouden wij dat weer niet khnnen op vatten? De vraag is echter wanneer en hoe? Voor of na de vergadering? Zoo bui ten de vergadering, wanneer dan? In Den Haag gebeurt het iedere maand. Er zal een dag en een uur moeten worden vast gesteld. Het bestuur zal dit nader onder zoeken. Hierna werd de film „La vie monastère" vertoond. Tot afgevaardigden voor de vergadering van O. I. Z. en O. F. op 28 December te Utrecht werden aangewezen de heer v. d. Krogt, van Duuren en Witteman. Na rondvraag volgde sluiting. ONTHEFFING VERBOD GEMENGD ZWEMMEN. Voor zwemvereenigingen in clubverband. Naar wy vernemen hebben B. en W. in hun hedenmorgen gehouden vergadering besloten aan de directie van de Overdekte Zweminrichting ten aanzien van bona fide zwemvereenigingen tot wederopzeggens vrijstelling te verleenen van het verbod van gemengd zwemmen, zulks onder be paalde scherp omlijnde voorwaarden. Deze voorwaarden betreffen o.m. de kleedgelegenheid en de kleeding zelve. Op de clubavonden mogen zwemmers en zwemsters alleen verschijnen in zwemcos- tuums, zooals deze door den Kon. Ned. Zwembond voor wedstrijden zijn voorge schreven. Hoewel niet kan worden ontkend, dat door dit besluit van B. en W. het gemengd zwemmen zeer beperkt en gereglemen teerd wordt, is dit besluit ook dit kan niet worden ontkend in strijd met de door het bekende Raadsbesluit en het daarbij gevoerde debat verwekte ver wachting. CHRISTUS-KONING HERDENKING. Deze herdenking heeft plaats op Zondag 28 November a.s. in de groote Stadsgehoor zaal, 's avonds om 8.15 uur precies. Dit is tevens de openingsavond van het R.K. Winterprogram, uitgaande van de Vereeniging „Katholiek-Leiden". De tweede en derde avond van dit Win terprogram geven aan; schitterend too- neelspel van de zeer bekende tooneelge- zelschappen, van Pierre Balledux en Jan Musch. Alle Katholieken van Leiden kunnen van deze avonden profiteeren. Het programma-boek, waarin men alle gegevens van deze drie avonden kan vin den, benevens drie toegangsbewijzen, kost slechts 1.(Een Gulden)'. Deze zijn verkrijgbaar bij fa. J. A. Huibers, Haarlemmerstraat 123, fa. J. N. Geyer, Botermarkt 26, en bij W. Kesteren, Kam. Onneslaan 6. KAMER VAN KOOPHANDEL VOOR RIJNLAND. Bij de gisteren gehouden verkiezingen voor de Kamer van Koophandel voor Rijn land zijn de aftredende leden, voor zoover zij zich herkiesbaar hadden gesteld, her kozen. Tot lid in de afdeeling grootbedrijf, werd in de vacature D. Parmentier gekozen, den heer J. A. van Herwaarden. In de afdeeling kleinbedrijf werden als nieuwe leden gekozen de heeren J. Arnol- dus (vac. J. Slingerland) en JC. Schout (vac, W. Bouwman). Door de politie alhier is op verzoek van den Officier van Justitie aangehouden de 24-jarige A. L. G., die nog 30 dagen gevan genisstraf moest ondergaan. Gisteravond te 10 uur is door onbekende oorzaak brand ontstaan in de taxi, bestuurd door I. P,, toen de wagen op het Rapen burg reed. Met een slang op de waterlei ding werd het vuur door de politie-brand- weer gebluscht. De motor liep veel schade op. EERSTE LEIDSCHE E. H. B. O.-BRIGADE Herdenking eerste lustrum. Gisteren heeft de Eerste Leidsche E. H. B. O.-brigade onder groote belangstelling, haar vijfjarig bestaan herdacht en het heeft het bestuur daarbij aan belangstel ling niet ontbroken. Vóór den feestavond recipieerde het be stuur in de receptiekamers der Stadsge hoorzaal en daarbij bleek overduidelijk, hoe deze brigade zich in de belangstel ling van velen mag verheugen, een gevolg van het feit, dat zij zich door haar on- baatzuchtigen en uitermate nuttigen ar beid in onze stad een plaats heeft ver overd, waarop zij zich gedragen weet door veler waardeering, blijkende niet alleen uit woorden hoe welgemeend deze ove rigens ook zijn doch ook uit daden. De lijst van nieuwe contribuanten aan het bestuur door de feestcommissie aangeboden is daarvan het tastbare bewijs. Het gemeentebestuur was ter receptie vertegenwoordigd door den burgemeester, mr. A. v. d. Sande Bakhuyzen en de wet houders Verwey en van Stralen en Lei den's eerste magistraat bracht in korte be woordingen hulde aan de brigade voor het goede werk, dat zij in onze stad verricht. Onder de zeer velen, die daarna geluk- wenschen kwamen aanbieden, zagen wij o. m. ir. F. Stokhuyzen namens de direc tie der Sted. Lichtfabrieken, dr. M. D. Horst, directeur van den Gem. Geneeskun digen Dienst, dr. H. J. M Boonacker, hoofd-examinator der brigade en voorts vertegenwoordigers van de Ned. Ver. van E. H. B. O., Roode Kruis, Leidsche IJs club, 3 October-Vereeniging, Leidsche Voetbalbond, Leidsche Scheidsrechtersver- eeniging, „De Zijl", Turnkring Leiden en omstreken, de Leidsche Wandelsport ver eeniging, de voetbalvereen. A. S. C., U. V. S., L. F. C., Sportman. Rouwkoop, D. V. S., Tona, L. D. W. S. en vele anderen. De meesten van hen deden hun goede wenschen voor den toenemenden groei en bloei der brigade vergezeld gaan van de aanbieding van geschenken of bloem stukken. De voorzitter der jubileerende brigade en haar groote stuwkracht van de oprich ting af, dr. E. J. G. Renaud, vond voor alle sprekers een passend wederwoord. Namens de lustrumcommissie werd het woord gevoerd door den heer J. A. Ver- kuylen, die herinnerde aan het ontstaan der brigade. Het initiatief sproot voort uit de leden der Leidsche Reddingsbrigade en leidde tot het instellen van een cursus, welke op- leidde tot het diploma van den Kon. Ned. J Bond voor het Reddingswezen en E. H. B. O. Dr. Renaud opperde toen het denk beeld om een zelfstandige brigade op te richten, waartoe op 21 November 1932 werd besloten. Dank zij de groote stuwkracht van dr. Renaud, zijn voortreffelijke organisatori sche talenten en zijn uitnemende kwalitei ten als docent, is de brigade gedurig uit gegroeid, niet alleen in ledental, dat thans de 100 overschrijdt, doch ook in werk zaamheid. In verband hiermede memo- i reerde spr. de georganiseerde hulpverlee ning op de sportvelden, de medewerking aan den Eerste Hulpdienst, enz. Ook aan dr. Boonacker werd dank en hulde gebracht voor zijn daadwerkelijken steun en medewerking. Spr. eindigde met den wensch, dat dr. Renaud hog vele jaren aan het hoofd der brigade zou mogen staan en bood tenslotte namens de feestcommissie een tv/eetal op vouwbare brancards, zoomede een lijst met nieuwe donateurs en een geldsbedrag onder couvert aan, het laatste zijnde het saldo van het gehouden voetbaltournooi. Ds. Renaud wees er op zijn beurt op, hoe de brigade geheel en al is een parti culiere vereeniging, opgericht door en be staande uit particulieren. Spr. wilde gaar ne van deze gelegenheid gebruik maken om zijn byzondere tevredenheid te betui gen over de door de cursisten betoonde toewijding en over de trouw en de weet gierigheid der gediplomeerden, die er al tijd op uit zijn om hun kennis te vermeer deren. Tenslotte maakte spr. ook met groote erkentelijkheid gewag van de groo te medewerking, welke hij steeds mag on dervinden van de zijde van het gemeen tebestuur en van dr. Horst. Deze zal ons een stimulans zijn voor de toekomst, aldus spr. Daarna verplaatste zich het tooneel van de feestvreugde naar de geheel gevulde groote Stadszaal, waar de familie Hofman, een goochelaar, een buikspreker en andere artisten voor een vroolijk programma zorgden, daarin op voortreffelijke wijze bijgestaan door Hofenk's Melody Makers. Zoo werd het een welgeslaagde avond, welke nog lang in de herinnering zal voortleven. DE LEIDSCHE KOOP- EN GESCHENKENWEEK. Op Vrijdagavond 19 dezer zal de vol gende muzikale wandeling worden ge maakt: Oude Heerengracht, Haarlemmer straat, Turfmarkt, Lammermarkt, Binnen vestgracht, Steenstraat, Prinsessekade, Kort Rapenburg, Breestraat, Gangetje, Bo termarkt, Korenbeurs, Nieuwe Rijn, Kraaierstraat, Hoogewoerd, Steenschuur, Doezastraat, Jan van Houtkade, Korevaar- straat, Levendaal, Plantage, Hoogewoerd, Kraierstraat, Heerengracht, Oude Heeren gracht. ZILVEREN JUBILEUM J. MARIJT. Heden herdenkt de heer J. Marijt den dag, waarop hij vóór 25 jaar in dienst trad bij de Nationale Bank thans Rotterdam- sche Bankvereeniging t.d.s., bij welke in stelling hij dus bijna vanaf de oprichting werkzaam is. Hij is voor de meeste zakenmenschen in Leidén en omgeving geen onbekende, aan gezien hij als wissellooper gedurende dien tijd hun trouwe bezoeker is geweest, zij het ook, dat hij uit hoofde van zijn functie niet altijd gelegen kwam. Toch zal men zijn figuur ongaarne mis sen en wij wenschen hem van harte toe, dat hij nog tal van jaren zijn periodiek bezoek aan zaken en particulieren zal kunnen brengen. Allereerst werd hij toegesproken door den Directeur, die de afgeloopen 25 jaar in her innering bracht en hem namens de instel ling een couvert met inhoud en namens functionarissen een eiken pendule aanbood. Daarna kreeg zijn onmiddellijke chef, de heer van Haarlem het woord, die er op wees, dat een collegiale samenwerking den arbeid zoo bijzonder kan veraangenamen. Hij bood hem als stoffelijk aandenken namens het personeel een dressoir aan. Nadat nog een dronk was gewijd aan het welzijn van den jubilaris en zijn gezin, werd de huldiging beëindigd. „ZING MEE". '-j&ÊZ Voor de R.K. Vereeniging tot Bescherming van Meisjes. Wie gisterenavond de operette „De drie Koboutertjes" in den Schouwburg bij woonde (en er waren er velen) zullen met groote voldoening naar huis zijn gegaan. „Zing mee!' bestaat nog maar een zeven a acht maanden en studeert onder leiding van Jo Kortmann, terwijl mevrouw Berg de taak van accompagnatrice op zich heeft ge nomen. De lang niet gemakkelijke operette van Hendrika van Tussenbroek heeft een zeer geslaagde interpretatie genoten. Het sprookje van Grimm en, iedereen kent de geschiedenis van 't verstooten meis je, dat tot loon voor goed werk den Prins tot bruidegom krijgt Hendrika van Tus senbroek heeft dit simpel gegeven in een zeer artistieken vorm gegoten en er een stukje muziek van gemaakt, dat de moeite waard is, en de uitvoering was in alle op zichten prima verzorgd. Zoowel wat 't mu zikale gedeelte betreft als wel regie en aan kleeding, ook de grime en kapsel was uit stekend verzorgd (door den heer Thoolen). Temeer verdient dit waardeering als men weet, dat koren en soli door mej. Kortmann werden ingestudeerd en zij ook de regie voor haar rekening nam, en de costumes zelf door haar met hulp van een der dames koristen werden vervaardigd. De kleuref fecten waren verrassend, vooral in 't laat ste bedrijf. Het eerste tafreel voerde ons naar kabouter-land, een grauw bergoord, met weggevroren sneeuw en ijsblokken, alles somber en donker, maar de ijverig werkende kabouters geven er kleur en le ven aan. Toen dan ook het scherm het eerst opging, ging er een zucht van verrassing op bij 't zien van al die leuke kabouter meisjes en -jongens, en de zwierige elfjes, die de zon willen grijpen en zich dekken voor winterkoude. Al heel gauw komt dan dt hoofdsoliste Rosa aan 't woord. Mej. Cobie Van Zijp kan tevreden zyn over wat zij ten beste heeft gegeven, mooi gevoelig spel en dictie en keurige zang. Het tweede bedrijf brenft ons in de nabijheid van pleeg moeder en pleegzuster. Mej. Geijer wist van de moeder een geestig rolletje te ma ken, kleurig en fleurig was de dans van schaatsenrijders en dorpelingen en 't koor deed al zijn best en daar verschijnt de Prins van 't Noorderland, gesecundeerd door zyn zes pages. Hij maakte de schoone Rosa 't hof, maar als braaf boerenkind dankt zij voor de eer. De prins, mej. M. van Zijp, was volop de charmante sprook jesprins, zooals wij ons dien denken. Uiterst gesoigneerd was heel haar optreden, en zij zong haar partij welluidend en vast. Het samenspel van deze twee jonge dames is te roemen. In het derde bedrijf vindt de com poniste haar hoogtepunt. Zij brengt ons naar 't Paleis van de Koningin-moeder in den kring der hofdames. Verzuimen wij niet de spinnende Leonore te vermeiden (mej. Bep Castelein), die met een fyn rein stemmetje 't spinliedje zong. Een keurig brokje melodrama geeft de componiste hier te hooren en door Rosa, de drie kabouter tjes en door de koningin-moeder (mej. Let Tholen) gezegd. De sierlijke bruiloft bleef na Rosa's herleving dan ook niet uit en met kwistige hand bestrooiden en bekransten de zwierige bruidsmeisjes het jonge paar. Begon 't 3de tafreel met een blijde jacht- koor gevolgd door de droevige treurmarsch, 'n briljant slotkoor besloot de fraaie uitmun- tend geslaagde operette waarvoor zooals Pater v. d. Snoek zeide, alle hulde toekomt niet alleen aan de uitvoerenden, maar 't meest aan de energieke leiding van mej. Kortmann en de musicale ondersteuning door mevr. Berg. Er waren fraaie bloeemn voor beide dames met dankwoord namens bestuur en waardeerende woorden door een der dames-leerlingen. In de pauzes werden versnaperingen met loten door vriendelijke verkoopsters aangeboden en vergissen wij ons niet, dan zal gezien de tjokvolle zaal en het enthousiasme waar mee de koop gesloten werd, een batig saldo voor de vereeniging overblijven. A. I. De Commissaris van Politie te Lelden brengt in herinnering de verordening, re gelende het toezicht op in Leiden vertoe vende vreemdelingen, waarbij is bepaald, dat eenieder, die een vreemdeling in zijn inrichting, huis of woning opneemt, bin nen 24 uur verplicht is daarvan kennis te geven aan genoemden Commissaris van Po litie (bureau Vreemdelingendienst Zonne veldstraat alhier, geopend van 912 uur, van 24 uur, en van 79 uur). Door aangifte aan het bureau van de Bevolking en den Raad van Arbeid ver valt bovengenoemde verplichting niet. Verzuim is strafbaar gesteld. Deze bepaling geldt niet alleen voor dienstpersoneel, doch ook voor logé's enz. BOTERNOTEERING. De commissienoteering voor Nederland- sche boter is heden vastgesteld op 88 cent per kg. MET EEN VAART VAN 80 K.M. DE MACHT OVER HET STUUR KWIJT. Motorongeluk, dat nog goed afliep. Vanochtend om half vijf zijn een motor rijder en duo-zitter, komende van een feestje te Lekkerkerk en op weg naar B o- degraven, op den Gouwweg tusschen het Beiersche en Stolwijkersluis bij Gouda met hun voertuig gevallen. De motorbe stuurder, de 22-jarige bakker A. Rijlaars dam, wonende te Bodegraven, reed met een vaart van ongeveer 80 K.M., toen hij de macht over het stuur verloor. Het voertuig vloog 20 M. door den berm en sloeg daarna links om, waardoor de berij ders op den weg werden gesmakt. Was de motor naar den anderen kant gevallen, dan was het tweetal in de diepe wetering te recht gekomen. De bestuurder geraakte be wusteloos, doch de duo-zitter, de 21-jarige slgaer C. Oskam, eveneens uit Bodegra ven, bleef ondanks den harden val bij ken nis. Nadat hij hulp had gehaald, zijn de beide personen naar het v. Iterson-zieken- huis te Gouda overgebracht. De motorbe stuurder bleek een zware hersenschudding te hebben opgeloopen en moest in het zie kenhuis worden opgenomen; De duo-zitter had een scheurwond in den linkerarm. Na verbonden te zijn kon hij huiswaarts gaan. Het motorrijwiel werd niet ernstig bescha digd. MEISJE DOOR STOOMTRAM OVERREDEN EN GEDOOD. Vanmorgen omstreeks tien uur is op den rijksstraatweg onder Diemerbrug de 18-ja- nge mejuffrouw M. Langelaan, bij het over steken van den straatweg onder de Gooi- sche stoomtram geraakt en op slag gedood. Ter hoogte van de Vinkenbrug verliet het meisje het rijwielpad, waar zij fietste, om dwars over de tramrails den straatweg over te steken. Zij kwam daarbij met de fiets onder de tram, welke zij blijkbaar niet heeft hooren aankomen, terecht. De wielen gingen over de ongelukkige heen, waardoor de dood direct intrad. Het slachtoffer was op weg naar de ouderlijke woning aan den Stammerdjjk te Dlemen. WIELRIJDSTER DOOR AUTO OVERREDEN. Aan de bekomen verwondingen overleden. Op den Weideweg te Hengelo is vanmor gen de 27-jarige wielrijdster mejuffrouw Lucas, wonende te Hengelo, onder een auto geraakt, welke bestuurd werd door den heer K. uit Zwolle. Het meisje werd tegen den weg gesmakt en kreeg ernstige ver wondingen. Nadat de eerste hulp was ver leend is zij naar het algemeen ziekenhuis te Hengelo gebracht, waar zij aan haar wonden is overleden. De auto is door de politie in beslag ge nomen. DE KORTSLUITING IN HET ONDER STATION VAN DE P.E.G.E.M. Monteur aan bekomen brandwonden overleden. De 51-jarige arbeider J. P. Sehijffelen uit Amsterdam, die gistermorgen bij het onge luk in het electrisch onderstation van de PE.G.E.M. te Haarlem ernstig werd ge wond, is vanmorgen in het St. Elisabeth- gasthuis aldaar overleden. OP HEETERDAAD BETRAPTE SCHOENENDIEF MOET ZIJN RIJWIEL ACHTERLATEN. 't Gebeurde gisteravond in de Danckert- straat te 's-Gravenhage waar voor een der woningen een rijwiel onbeheerd stond. Aan deze fiets hingen een paar schoenen, dat de bijzondere belangstelling had van een per rijwiel passeerend persoon, die naar enkele minuten later zou blijken de schoenen wilde stelen. Aldus geschiedde, echter onder het oog van den eigenaar, die den dief achtervolgde en hem bij zijn kraag greep. Er volgde een hevige worste ling, waarbij de dief kans zag zich los te rukken. Hij zette het op een loopen. De schoenen nam hij mee, doch zijn fiets moest hy achterlaten. Deze is op het hoofdbureau van politie gedeponeerd. Of $ij ooit zal worden afgehaald,-moet in de gegeven om standigheden ernstig in twijfel worden ge trokken. 't Zal zeker niet dikwijls voorko men, dat dieven er geld bij moeten leggen. DE STRIJD IN CHINA. Verwoede strijd rond Kasjing. SJANGHAI, 18 Nov. (A. N. P.). In den sector rond Kasjing, welke plaats de Ja- panneezen beweren te hebben veroverd, wordt nog steeds verwoed gevochten. De aan de Jangtse ten Noorden van Tsjangh- soe gelegen Foes jan-forten zijn ondanks het hevige bombardement nog steeds in handen der Chineezen. SJANGHAI, 18 Nov. (A. N. P.) Ondanks de door de Japansche autoriteiten aange brachte aanplakbiljetten, waarop den Ja- panschen troepen verboden wordt vreem de eigendommen te betreden, zijn een aantal huizen, waarop de Britsche en Ame- rikaansche vlaggen waaien, staande in de woonwijk aan den Hoengjau-weg, ge plunderd door Japansche troepen. De Britsche en Amerikaansche eigenaars, die vanmorgen een bezoek hebben gebracht aan de woonwijk, hebben dit feit gecon stateerd. ZES MIJNWERKERS INGESLOTEN. HINDENBURG, (Opper Silezië), 18 No vember. (A. N. P.). In een schacht van de Koningin Luise-mijn, zijn zes mijnwerkers door een instorting van de buitenwereld afgesloten. Het is tot dusver niet gelukt, met hen in verbinding te komen. MISLUKTE AANSLAG OP VROEGEREN POOLSCHE MlNISTEIi-PRESIDENT. WARSCHAU, 18 Nov. (A. N. P.). Op het landgoed van den vroegeren minister-pre sident kolonel Slawek, te Raclawice in Contraal Polen, is door onbekenden een bom tot ontploffing gebracht, welke ech ter geen schade van beteekenis heeft aan gericht. PHÏLIPPIJNEN OPNIEUW DOOR TAIFOEN GETEISTERD. MANILLA, 18 Nov. (A. N. P.). Een nieuwe Taifoen van buitengewone hevig heid heeft gisteren de eilanden Leite, Se- bu, Panay, en Mindore geteisterd. Op het eiland Sebu is de schade be langrijk. Honderden zijn dakloos, terwijl twee personen gedood werden. WISSELNOTEERINGfiN (AMSTERDAM) Londen 9 023/16 Berlijn 72.921/2 Parijs 6 131/g Brussel 30.70i/2 Zwitserland 4177." Kopenhagen 4025 Stockholm 46 50 Oslo 45.30 New York 1.80H'32 Praag 6.341/., Heden overleed, na voor zien te zijn van de H.H. Sacramenten der Ster venden, in Huize St. Bernardus te Sassenheim, onze lieve Vader, Be huwd- en Grootvader, de heer THE0D0RUS J0SEPHUS BERNARDUS HAAN Wednr. van Mevr. MARIA JACOBA JOSSEVEL, in den ouderdom van 69 jaar. Sassenheim, 17 Nov. 1937 Namens de Familie: G. CH. OTTO, Ex. Test. De plechtige H. Uitvaart dienst zal plaats hebben op Zaterdag 20 Novem ber a.s. in de kapel van Huize St. Bernardus te Sassenheim te 8.30 uur, daarna bijzetting in het familiegraf te Noordwijk. 7674

Leidsche Courant | 1937 | | pagina 3