OMGEVING Kortere verbinding met Amsterdam VRIJDAG 29 OCTOBER 1937 DE LEIDSCHE COURAN3 DERDE BUD - PAG. 9 KATWIJK. Bevordering van het vreemdelingenver keer. De Vereeniging voor Vreemdelin genverkeer vergaderde in „Casa Cara" on der leiding van den heer Lammens, die in zijn openingswoord herinnerde aan het geen in het afgeloopen badseizoen was ver richt.. Den afgetreden en vertrokken voor zitter, den heer Colette, bracht spr. een woord van dank voor wat deze voor V. V. V. deed. De vereeniging telt ruim 600 le den, doch dit kon gemakkelijk 1000 zijn, meende de voorzitter. Hierdoor zou ook in tensiever gewerkt kunnen worden. De secre taris, de heer Huisman laS de notulen. Vervolgens was er aan de orde bestuurs verkiezing wegens vertrek v. d. heer Col- lette, wegens bedanken door den heer W. Mooyekind en het periodiek aftreden van den heer Lammens, als candidaten werden gesteld de heeren Y. Verdoes, P. Bloot en W. Verloop. Gekozen werden B. Lammens en P. Bloot bij eerste, eri notaris Matthijs bij tweede stemming. Allen namen de be noeming aan. Tot leden der kascommissie werden benoemd de heeren C. v,. Rijs en J. v. d. Voet. De advertentiecommissie zal bestaan uit de heeren Dijkdrenth, W. v. Beelen en W. v. Beelen Jzn., Bij de rond vraag kwam er een legio opmerkingen. Over het kampeerterrein. Geheele families bivakkeeren daar. Dezulken kunnen ge makkelijk een huisje huren. Ook werd ge vraagd om meer ordening in het verhuren. De uitkomsten worden steeds slechter. Men wenschte in den badtijd een kwartierdienst der tram. Dan kwamen in bespreking eenige „stankobjecten", bij de inwoners goed genoeg bekend. De heer de Bruyn zei dat, dat de vuilnisbelt in de nabijheid van den Zeeweg spoedig zal verdwijnen als een begin gemaakt wordt met den nieuwen ver keersweg, tennisbanen, enz. Er is hier wei nig van dien aard. Dan sluiting der verga dering KATWIJK AAN DEN RIJN. TUINBOUW-OVERZICHT. Deze 14 dagen stonden in het teeken van de bloemkool. Alhoewel het product niet buitengewoon vlug kwam, want daarvoor waren vele malen de nachten te koud, kwamen er toch iedere veiling van 60.000 tot 80.000 stuks. En er staat nog veel. 't Is te hopen, dat de nachtvorsten nog wat uit blijven, want anders kan de schade nog enorm zijn. Het product was aanvankelijk vrij vroeg, doch is zoo geleidelijk gegroeid, dat het seizoen, zonder nachtvorsten, nog later zal eindigen dan normaal het geval is. Met deze aanvoeren (en ook op andere vei lingen kwamen ze dezer dagen los) moest de prijs wel even kelderen. Gezien echter de weinige animo die er was voor export, viel het ten slotte nog niet tegen. Alleen die tuinders, die met dit artikel alleen deze laatste 14 dagen kwamen, zijn eenigs- zins teleurgesteld, want voordien leek het wel of de bloemkool op prijs zou blijven, het geheele seizoen uit. De massa bracht deze week op in de eerste kwaliteit van 58, met tets meer voor een enkele extra partij. Tweede soort bracht in verhouding van de eerste meer op, n.l. van 2 tot ƒ5, en wat derde soort ging voor ƒ1.50 per 100. Deze 14 dagen hebben de zoute- rijen eenige kans gehad. Er is dan ook heel wat gekocht, tweede soort en derde. Waschpeen had nog de gewone belang stelling en in den prijs kwam zoo goed als geen verandering. Per kist van 20 K.G. bracht waschpeen van 6080 cent op en een eikel partijtje ging voor 90 ct. Deze prijs is aanmerkelijk beter dan vorig jaar toen deze varieerde van 20 tot hoogstens 50 ct. per kist Breekpeen voor de conser- venfabrieken ging nog niet vlot en de prijs kon niet bekoren; van 3.504 per 100 K. G. Van bospeen komt nog maar een matig kwantum; de prijs was onlangs beter. Thans is de noteering voor dit productie van ƒ5.50 tot ƒ6.70 per 100 bos. Roode en gele kool hadden nog steeds weinig aan dacht. Gelukkig komt er nog niet erg veel anders ging het naar den minimum prijs. De gele kool benadert den mini mumprijs al zeer dicht, van ƒ1.201.50 per 100 K.G. Voor Roode kool kwam iets meer vraag. Mogelijk door de matige aan voer als gevolg van de slechte gewassen. Betaald werd van 2.503.10 per 100 K. G. Kroten is dit seizoen al een zeer ge vraagd artikel. De uitkomst is goed met prijzen van 2.303.25 per 100 K.G. zoo als deze dagen betaald wordt. Voor Andij vie was iets meer vraag. Er was een kleine prijsstijging waar te nemen. Dit product ging voor 0.751.per 100 stuks. Groe ne kool ging ook vlug weg, en al is de prijs nog slechts matigjes, een gunstig teeken is het als er verhooging is waar te nemen. De goede kwaliteit ging voor ƒ2.502.80 per 100 K.G. Met uien liep het al heel mal. Een prijs die in heel langen tijd niet ge boekt is, werd thans voor dit artikel be taald. Iedere veiling liep het op totdat de prijs van 9 per 100 bereikt was. Wie weet wat er nog staat te gebeuren. Waar die stijging uit voortkomt weet men niet recht te zeggen. Vermoed wordt dat het voorna melijk speculatie is. Verschillende tuinders achtten den tijd gekomen om te ruimen. Men vreest voor het bekende lid op den neus. Want de prijs is dalende tot ƒ7.50. Er kwamen ook nog wat prinsesseboonen die voor een goede prijs weggingen, van 1724 ct. per K.G. Nog enkele dagen en 't is met de koudegrond boonen afgeloopen. Voor selderieknollen was nog onvoldoen de animo. Prijs laag, van 22.50 per 100 stuks. Met aardappelen gaat het nog erg stroef. Beste Zand-eigenheimers kunnen van 0.700.85 per kist opbrengen en voor kleiaardappelen is de notereering van 50 65 ct. per kist. Drielingen brengen van 2535 per kist op. Gedeelte Autoweg gereed Een belangrijk gedeelte van den nieu wen speciaien autoweg Amsterdam Sassenheim (Den Haag), Rijksweg no. 4, zal 1 November voor het verkeer worden opengesteld. Sinds ongeveer twee jaar is het eerste gedeelte van dezen weg van de Sloter- straatweg te Amsterdam tot de Spaarn- wouderdwarsweg ir Haarlemmermeer open gesteld. Dit vormt een onderdeel van de verbinding van de hoofdstad met .Schip hol. Thans wordt hieraan een stuk van twaalf kilometer toegevoegd, dat de Haar lemmermeerpolder voor het grootste ge deelte doorkruist, namelijk van de Spaarn- wouderdwarsweg tot de Venneperdwars weg. Dit beteekent voor het verkeer met Den Haag, dat zijn weg door de Meer pleegt te nemen een belangrijke bekorting en het zal waarschijnlijk ook tot gevolg hebben, dat meer verkeer den weg door de Meer zal verkiezen, dan die over Haarlem. Van de aansluiting met den Venneperdwarsweg toch kan men over dezen weg vrij gemak kelijk in Hillegom komen en aldaar de be staande Rijksweg volgen. Men vermijdt al dus de kommen van Halfweg, Haarlem, Heemstede en Bennebroek. Een klein ge deelte van dit nieuwe traject was al onof ficieel voor het verkeer opengesteld, doch dit had niet veel beteekenis, omdat men zich verder in polderwegen verloor. Als binnenkort ook het gedeelte van den Venneperdwarsweg tot den Lisserdwars- weg in opengesteld, zal de verbetering nog grooter worden, omdat dan het uit Den Haag komende verkeer zijn weg kan ne men via Lisse-Lisserdwarsweg, terwijl het naar Den Haag gaande verkeer de route VenneperdwarswegHillegom kan volgen. Op deze wijze ontstaat, naar het plan van aen Rijkswaterstaat, op de niet zeer breede •polderwegen een eenrichtingsverkeer, ter wijl men toch reeds profiteeren kan van de mogelijkheden, die het gereed komen van een deel van den speciaien autoweg biedt. De laatste schakel, de ruime bocht van den Lisserdwarsweg Zuidwestwaarts naar Sassenheim kan nog niet in gebruik geno men worden, omdat in dit gedeelte nog bruggen moeten worden gebouwd en ook de verharding nog niet klaar is. Intusschen vindt, wie ue weg door de Meer kist, thans over een aanzienlijke leng te in stede van vijf meter breede polder wegen een speciaien auto we® met twee rij banen ieder van 6.25 meter breed en ge scheiden door een middenberm. De autoweg gaat met viaducten over de zijwegen heen, hoewel er ook aftakkende verbindingen met deze zijwegen zijn. Aan de westzijde van den weg ligt een fietspad. LISSE. v Bloembollencultuur. In de beneden zaal van „De Witte Zwaan" hield de af- deeling van de Algemeen Vereeniging voor Bloembollencultuur gisteravond een vergadering onder presidium van haar voorzitter, den heer A. Verduyn Jr. De voorzitter zeide dat deze vergadering ge houden werd om de leden in de gelegen heid te stellen candidaten te stellen voor het hoofdbestuur wegens aftreding van de reeren P. Bakker te Enkhuizen en C. H. Kramer te Heemstede en door het bedan ken van den heer P. Varekamp te 's-Gra- venzande. Onder de ingekomen stukken was een schrijven van B. en W. van Lisse, dat zij goedgunstig beschikt hadden op het verzoek om bij het geven van vergunning voor den verkoop van bloemen te verbie den, dat gedenatureerde bloemen verkocht worden. Wederom werd verklaard, dat men op het postkantoor te lang aan de loketten moet wachten. Besloten werd nogmaals te adresseeren aan den directeur van het postkantoor. Hierna kwam aan de orde de candidaatstelling voor het hoofdbestuur. Het bestuur stelde voor voor den heer Bak ker te stellen den heer J. H. Avis te Mid- woud, voor den heer Kramer de heer Th. Hoog te Haarlem en in de vacature-Vare kamp de heer C. v. Dijk te 's-Gravenzande. De heer de Graaf stelde voor resp. de hee ren P. de Ruijter te Andijk, Arn. Bijvoet te Bloemendaal en K. de Jong te Honselaars- dijk. Uit de gehouden stemming bleek, dat 'gekozen waren de heerer. J. H. Avis, Th. Hoog en na herstemming de heer K. de Jong. Hierna sluiting. ij Geboren: Pieter, z. van A. C. Schalk en C. M. Faas Lambertus Cornelis, z. van J. M. van der Eist en J. C. Elfering Jozef Reinierus, z. van J. van Stijn en A. J. Wessels Guurtje, d. van J. M. Kaak en A. Kulk. Getrouwd: C. J. Verdegaal te Noord - wijkerhout en J. L. Wetter te Lisse G. W. van der Linden en J. M. Duivenvoorden beiden te Lisse D. Schaak te Aalsmeer en B. Vaandering te Lisse. Gevestigd: J. Kranenburg-Vonken- berg uit Haarlem. Vertrokken: H. M. de Lange naar Ned. Indië N. J. Groen naar Wassenaar J. M. van der Sman naar Zoetermeer W. J. Vijfhuizen naar Hillegom J. L. Wetter naar Noordwijkerhout C. M. van Doornen naar Sassenheim C. A. Tromp naar Noordwijk. NOORDWIJKERHOUT. De winter staat voor de deur. De winter met zijn koude en gure da gen staat voor den deur. Helaas moeten vele medeburgers dit jaargetijde met angst en vrees tegemoet zien. Zij missen voldoen de verdedigingsmiddelen tegen koude en natheid. Wel voorzag de overheid tijdens hun dikwijls jarenlange werkloosheid in hun eerste levensbehoeften, maar gelegen heid om iets op zij te leggen voor de aan schaffing van kleeding of dekking was er niet. Een groot gebrek aan kleeding, schoeisel en dekking was het gevolg, een gebrek dat des te nijpender gevoeld wordt naarmate de winter dichterbij komt. Door de beschikbaarstelling van aanzienlijke be dragen heeft de overheid hierin wel eeni- germate voorzien, doch lang niet toerei kend. De regeering heeft daarom voor het jaar 1938 aanzienlijk hoogere bedragen be schikbaar gesteld en een regeling ontwor pen, waardoor in de toekomst een dergelij ke achterstand zal worden voorkomen. Deze regeling kan evenwel niet vóór 1938 in werking treden en er rest thans nog de voorziening in den nood in het restee- rend gedeelte van dit jaar. Voor dit doel wordt daarom een beroep gedaan op het Nederlandsche volk in het algemeen en op de Noordwijkerhoutsche ingezetenen in het bijzonder. Toont uw dankbaarheid zelf ge spaard te zijn voor het spook der werk loosheid. Volgt het voorbeeld na, dat door ons Vorstenhuis werd gegeven. Geeft wat ge missen kunt bij de collecte, welke de zer dagen zal worden gehouden voor het kleeding-, schoeisel- en dekkingsfonds voor werkloozen. Geeft des te meer, omdat hier voor slechts éénmaal een beroep op uwe medewerking wordt gedaan. Bouwen. Aan de Vereeniging „Het Buitenbedrijfte Amsterdam is vergunning verleend tot het aanbrengen van een ver andering in Huize „De Vonk" en tot het bouwen van een landhuis langs den Buurt weg. De straatverlichting. De straatverlich ting is met een 6-tal straatlantaarns uitge breid langs den Heerenweg. Een mooif ver betering voor de bewoners aldaar. NIEUWVEEN Gevestigd: A. Landheer, van Am sterdam H. Veerman, van Klundert. Vertrokken: D. N. Habermelh, naar Noordwijkerhout B. N. Wijsman, naar Haarlem J. Overbeer, naar den Haag A. v. Oudenrijn, naar Haarlemmermeer. Geboren: Bernardus z. van A. H. Boe- ree en R. F. Lansing Leida Cristina d. van P. Rietveld en M. C. v. Heiwden. Overleden: J. Blank 61 j. A. Bos 67 j. OEGSTGEEST. G e v e s t i g d: M. H. van Zanten, Leid- schestraatweg 8, van Katwijk; Tj. Weggen, Endegeest, van Den Haag; J. W. L. M. Men sen, Warmonderweg 48, van Leiden; D. Bui tenlaar, W. de Zwijgerlaan 5, van Leiden; J. Werkman en gez., Emmalaan 25, van Hengelo (O); D. R. Pinto, Regentesselaan 42, van Winschoten; G. C. Baljet geb. ten Hoonte, Warmonderweg 82, van Nijmegen; R. E. Kramer, Leidschestraatweg 15, van Leiden; J. C. Lucas en gez., Fred. Hendrik laan 12, van Djokjakarta N.I.; L. de Klerk, Leidschestraatweg 16, van Vlissingen; H. A. von Bargen geb. de Tombe, Warmonderweg 82, van Leiden; J. M. Tulen, W. de Zwijger laan 18, van Lisse; J. J. Smeets, Nassau- laan 31, van Leiden; H. C. Broekman en vr., Abtspoelweg 19, van Leiden; A. H. Wassenaar, W. de Zwijgerlaan 37, van Was senaar; A. v. d. Meij, Rijnsburgerweg 48, van Vqorschoten; J. M. Brussee, Regen tesse laan 41, van Rijnsburg; J. v. d. Oever en gezin, de Kempenaerstraat 65, van Den Haag; H. Smeets geb. v. d. Vliet, Nassau- laan 31, van Amsterdam; C. E. v. d. Burg, de Kempenaerstraat 111, van Noordwijker hout; G. M. Looijen en gez., Warmonderweg 46, van den Haag; T. Hoek, Vinkeweg 3, van Katwijk; J. A. Dekker, de Kempe naerstraat 90, van Den Haag; J. Brussee geb. v. d. Meel, Regentesselaan 41, van Den Haag; J. G. C. Krol, Endegeest, van Leiden; C. Bink, Warmonderweg 86, van Leiden; H. I. Bilderbeek geb. Neuteboon, Ter wee- weg 134, van Leiden; E. Smit, L. de Coll. laan 14, van Parijs; S. Schönthal, Regentes selaan 42, van Norden (Dt.); H. L. Amweg, L. de Col.laan 28. van Batavia N.l. Vertrokken: D. v. Wijngaard naar Leiden, Hazebroekstr. 2; W. G. K. Pluim Mentz, naar Batavia, Kenarielaan 1; C. Wi- selius naar Polen; H. C. Hallo naar Laren N.H.; A. C. Koppers naar Leiden, Witte singel 32; J. C. Lindenberg naar Leiden, Hazebroekstraat 2; C. van Driel naar War mond, Lokhorstlaan 8; Th. C. M. van Vliet naar Alphen aan den Rijn, Prins Hendrik straat 1. Verhuizingen binnen de ge meente:! D,J. von Bargen van Deutz- straat 7 naar Warmonderweg 82; D. A. Stra- vers van O. Rijnzichtweg 19 naar O. Rijn- zichtweg 49; D. J. Verpoorte en gez., van Regentesselaan 5 naar Wijttenbachweg 61; G. M. Palte van Boonstraat 1 naar Wijtten bachweg 93. Geboren: Johannes Herman Gijsbert, z. v. B. F. Krantz en I. Santman, Hof- brouckerlaan 41. Theodora, d. v. D. Th. Laurentius en D. Buys, van Griethuyzen- plein 4 Thedora, d. v. C. van Steyn en P. M. Buschman, Dorpsstraat 90 Antho- nie Jacob, z. v. D. Verboon en M. Vooijs, H. Morschweg 53. UITHOORN. Ondertrouwd: Nicolaas de Kuyper 28 j. en Theodora Maria Meijer 21 j. Gerardus Johannes de 'Koning 26 jaar en Christina Peertonella Johanna de Bliek 22 jaar. Getrouwd: Jan T. Markus en A. Re kelhof. In de Parochiekerk van 't Goirke te Tilburg vond de plechtige bisschopswij ding plaats van Z. H. Exc. Mgr. J. Pessers, Apost. Vicaris in Ned. Timor. De plech tigheid werd verricht door Z. H. Exc. Mgr. A. F. Diepen, bisschop van Den Bosch, met RIJNSBURG. Tuinbouw Voor meerdere grove pro ducten is thans eenige vraag gekomen. Uien, kroten, roode kool, gingen in prijs naar boven. Vooral uien zijn goed ge vraagd tegen een prijs van 8.308.70 per 100 K.G. Daarna gingen ze weer terug tot 7.50. Zelfs drielingen-uien kunnen nog gemakkelijk tot 6.50 per 100 K.G. op brengen. Roode kool ging ook wat beter. De prijs liep tot ƒ3 per 100 K.G. Met gele kool is het nog niets gedaan; betaald wordt 1.101.40 per 100 K.G. Bloemkool raakt op. Iedere veilindag wordt de aanvoer klei ner. De prijs is deze week te laag, van ƒ5.10 tot 7.20 per 100 voor 1ste soort; tweede soort 1.504.10 per 100. Selderie knollen moesten ook wat meer opbrengen; 22.40 per 100 is wel wat weinig. Groe ne kool gaat voor 2.202.60 per 100 K.G. SASSENHEIM. Groote propaganda-vergadering. Op iniatief van de R. K. Politieke propaganda- club „Mgr. Nolens" werd gisterenavond in het K.S.A.-gebouw een vergadering gehou den. De zaal was tot de uiterste hoeken be zet. Als spreker trad op Pater Eusebius Peters O.E.S.A. De opening had drie kwar tier later plaats, dan was vastgesteld, daar de Pater verlaat was door een spoorweg ongeval. De tijd werd verkort door piano muziek, gegeven door den heer H. Heuër. Het welkomstwoord werd gesproken door den voorzitter der propagandaclub, den heer H. Bader Sr., die den spreker direct na aankomst het woord verleende over het onderwerp „Nederlaag en triomf van ons geloof". Deze geestdriftige rede bracht ook de toehoorders tot enthousiasme voor de schoone taak, welke den christen in deze wereld is opgelegd. Aan het einde van den avond getuigde de voorzitter van aller erkentelijkheid voor deze schoone rede. Geboren: Johannes Wilhelmus, z. v. H. J. Goddijn en R. Landman Catharina Maria Johanna, d. v. G. Lascaris en H. C. van der Vooren Wilhelmina Johanna, d. v. G. v. d. Vliet en G. van den Haak Leo, z, v. C. Westerbeek en G. Plaat Theo- dorus Cornelis Maria, z. v. Th. J. Wesseling en M. J. van der Meer Sandrina Anto- nia, d. v. G. J. de Raadt en J. W. van der Meer Bernardus Jacobus, z. v. J. P. War merdam en C. C. Duineveld Jacobus An- thonius Maria, z. v. S. Verkleij en Th. P. van Diemen. Geeske Elisabeth, d. v. W. Eoekee en M. Kleverkamp. Ondertrouwd: D. Rooza, oud 26 jaren en A. Kaptein, oud 24 jaren. Getrouwd: B. Soet, oud 29 jaren en Ph. H. van der Kwaak, oud 27 jaren. Overleden: S. Vos, oud 61 jaren, echtgenoot van D. Kraal. Ingekomen: J. Schalk en gezin, Kooi- laan 3, van Leiden; T. C. A. van den Bosch, Tijlloostraat 37, van Texel; C. Hommel en gezin, Westerstraat 4, van 's-Hertogenbosch; M. C. Th. Witteman, Kastanjelaan 4, van Haarlem; E. van Keulen, Bijdorpstraat 21, van 's-Gravenhage. Vertrokken: A. J. Borggreve en ge zin, naar Noordwijk; C. M. Waasdorp naar Warmond; A. M. M. Meijer en gezin naar Noordwijk; A. E. Nipper naar Alphen aan den Rijn; J. v. d. Voort naar Haarlemmer meer; J. H. Rotteveel naar Hillegom; J. Brussee (Wed. v. Til) naar Leiden. assistentie van Z. H. Exc. Mgr. P. Hop mans, bisschop van Breda en Z. H. Exc. Mgr. Carton de Wyart, wij-bisschop van Mechelen. 1. De Bisschoppen bij het verlaten der kerk. 2. Huldiging der Bisschoppen. VOORSCHOTEN. Hanze. De R. K. Middenstandsveree- niging „de Hanze" vergaderde in het R.K. Vereenigingsgebouw onder leiding van den heer G. Schrama, voorzitter der afdeeling. Verschillende instellingen der Hanze wer den besproken. Als vertegenwoordiger voor het „fonds uitkeering bij overlijden',' werd voor onze afdeJing aangewezen de heer Th. Lamboo. De agenda voor den Centralen 'Raad werd uitvoerig behandeld. Tot afgevaardigde werd benoemd de heer P. van der Werf, terwijl de voorzitter mede de ve^adering zal bijwonen. Be sproken werd vervolgens de steunrege ling B en de uitvoering daarvan. De be langen welke de winkeliers hierbij heb ben, kwamen ter sprake. Bij de bespreking van het winterpro- gramma werd door het bestuur voorge steld weer eenige ontwikkelingbavonden te geven. De eerste avond zal worden ge houden op Maandag 15 November a.s., waarop de weleerw. heer Perquin, kape laan alhier, zal spreken over „De prakti sche beleving van de R. K. beginselen bij het zaken doen". Verschillende onderwer pen werden nog door de leden naar voren gebracht. Het bestuur zal één en ander regelen en vertrouwt op de belangstelling der leden. Nadat de kapelaan de vergade ring nog had toegesproken, werd deze ver gadering gesloten. Oplichting. De heer P. Y. L.f aan den Leidscheweg heeft aangifte gedaan van oplichting tot een bedrag van 55 door C. L. v. d. L. uit Leiden proces-verbaal is opgemaakt. Geboren: Gerrit, z. v. P. Filippo en J. Hijzeiendoorn. G e h u w d: G. P. v. d. Krogt, oud 28 jaar te Zoeterwoude en J. H. v. d. Kleij, oud 28 jaar, alhier. Overleden: Maria Christina Linnen- bank, oud 88 jaar Klaas Cornelis Lager- weij, oud 60 jaar, echtgen. van J. van Beelen Gerardina Hogerwerf, oud 35 jaar, echt- gen. van A. J. van Veerman Adelheid Elisabeth van Stein, oud 74 jaar. Ingekomen: Wed. G. ten Naken- Vooijs, Leidscheweg 194, van Leiden; J. P. Th. v. d. Horst, Leidscheweg 194, van Lei den; J. Th. Knijnenburg, Bijdorpstraat 39, van Wassenaar; Mej. M. R. A. Philipsen, Veurscheweg 3, van Tliburg; Mej. A. A. C. Philipsen, Veurscheweg 3, van Tilburg; Mej. J. B. T. Philipsen, Veurscheweg 3, van Tilburg; D. A. Blijleven, Leidscheweg 404, van Soest; Mej. J. N. Vis, Hofweg 17, van 's-Gravenhage; N. Mann, Leidscheweg 191, van Utrecht; Mej. D. M. Vink, Veurscheweg 3, van Voorburg; Mej. O. J. Vink, Veursche weg 3, van Voorburg; Mej. M. I. Vink, Veur scheweg 3, van Voorburg; S. B. Klijnstra, Leidscheweg 191, van 's-Gravenhage; R. O. P. L. van Royijen, Papelaan 194, van 's-Gra venhage; J. B. Berg, Leidsche weg 179, van Zoeterwoude. Vertrokken: P. Onderwater naar Stompwijk; J. J. Dannis naar den Haag; J. Talams naar Delft; G. Wilbrink naar Zaan dam; P. A. Goeman naar Wassenaar; W. R. P. W. von Reckow naar Frankort a/d Main; C. M. van Goozen naar Woubrugge; I. Ver maak naar Rijswijk Z.H. Koopt bi| hen, die in Uw Dagblad adverteeren

Leidsche Courant | 1937 | | pagina 9