BINNENLAND ZATERDAG 16 OCTOBER 1937 ÜE LEIDSCHE COURANT tffcKUfc BLAU TAG. 3 UITREIKING VAN MARGARINE, VET EN REUZEL ALS KERSTGAVE. Vrij van heffing. Evenals vorige jaren zal de Neder Ihnd- sche Zuivelcentrale dit jaar wederom haar medewerking verJeenen, opdat ter gelegenheid van het Kerstfeest ten be hoeve van armen bak- en braadvet, ge smolten rundvet, gesmolten reuzel en/of onvermengde margarine vrij van heffing verstrekt zullen kunnen worden, mits deze producten geheel gratis worden ge geven door vereenigingen of instellingen van weldadigheid. Berekening van kots ten in eenigen vorm aan de bedeelden is derhalve niet toegestaan. Evenmin is het geoorloofd, dezen door een z.g. spaarregeling, contributie of der gelijke uiteindelijk toch zelf de kosten van de aan hen uitgereikte producten te doen dragen. Voorts zullen de producten vóór 2 Ja nuari 1938 aan de behoeftigen moeten zijn verstrekt. De merken (banderolles) voor het ge smolten vet en de gesmolten reuzel, be nevens de wikkelpapieren voor de on vermengde margarine, bestemd voor de kerstgaven 1937, zullen slechts geldig zijn tot 1 Februari 1938, zoodat degenen, aan wie deze producten zijn uitgereikt, deze vóór genoemden datum zullen moe ten hebben opgebruikt. Vereenigingen en instellingen van wel dadigheid, welke in aanmerking wen- schen te komen voor vrijstelling van hef fing op door haar onder de genoemde voorwaarden uit te reiken gesmolten vet, gesmolten reuzel en/of onvermengde margarine, worden uitgenoodigd, zoo spoedig mogelijk een aanvraag bij de af- deeline margarine, vetten en oliën der Nederlandsche Zuivelcentrale, Nassau- laan 6, 's-Gravenhage in te dienen op daartoe bij deze afdeeling te verkrijgen formulieren. Alleen volledig ingevulde en onder- teekende aanvraagformulieren, welke uiterlijk 19 November 1937 in het bezit zijn van de genoemde afdeeling kunnen in behandeling genomen worden. Aan vragen, welke na genoemden datum ont vangen worden, zullen terzijde worden gelegd. De aandacht wordt erop gevestigd, dat het geen zin heeft, aanvragen in te zen den, indien het de bedoeling is, de pro ducten te bestemmen voor verwerking in spijzen ten gebruike door de in wo nenden van gestichten, inrichtingen e.d. of voor verstrekking van maaltijden aan behoeftigen (spijskokerijen). Voor der gelijke doeleinden kan n.l. geen vrijstel ling van heffing worden verleend, ook niet aan die vereenigingen, welke in vo rige jaren de Vrij van heffing ontvangen producten voor deze doeleinden hebben aangewend. De prijzen, waartegen de leveranciers de genoemde producten, bestemd voor „kerstgaven", vrij van heffing aan de vereenigingen en instellingen van welda digheid zullen mogen leveren, zijn vast gesteld op ten hoogste: 0.40 per K.G. voor gesmolten rund- vet; 0.32 voor bak- en braadvet; en 0.60 per K.G. voor gesmolten reuzeL VERHOOGING UURLOONEN KLEERMAKERS. Overeenkomst bereikt. In de C.A.O., die in de Nederlandsche ver- eeniging van werkgevers in het neerenklee- dingbedrijf op 15 Februari 1937 afsloot met de samenwerkende bonden in de kleeding- industrie, staat een „duurte-clausule", waar bij de werkgevers „zich verplichten ingeval de kosten van het levensonderhoud dusda nig stijgen, dat dientengevolge een verhoo ging der bij de C.A.O. 1936 overeengekomen loonen redelijkerwijze noodig is, daartoe in gemeen overleg mede te werken''. Ook de werkgevers welke niet zijn aange sloten bij deze werkgeversvereeniging, aan vaarden deze regeling. Dit overleg kon slechts op twee vaste tijd stippen plaatsvinden en wel omstreeks 15 Juni en 15 October 1937. Het overleg in Juni leidde tot een ver hooging der loonen met 2.1 procent. Thans is opnieuw overleg tusschen de partijen, die de C.A.O. afsloten, gepleegd, hetgeen tot gevolg had, dat de werkgevers bereid bleken „de loonen der C.A.O. 1936 derhalve niet de thans geldende in verband met de stijging van het index cijfer voor het levensonderhoud sedert October 1936 met 4.2 procent, met een gelijk percentage te verhoogen. De hoofdbesturen der vakbonden in de kleedingindustrie zijn met. dit voorstel ac- coord gegaan. De contractueele uurloonen worden daardoor als volgt. Gemeenteloonklassen: I II III IV V Uurloonwerkers op ateliers 65,5 62,5 59,5 56,5 52 Stukloon- of tarief- werkers op atelier 63,5 60,5 57,5 54 50 Huisarbeiders 62,5 59,5 56,5 53 49 Reparateurs op atelier en in huisarbeid 59,5 56,5 54 51 48 Voor de atelierwerkers en huisarbeiders, die zelf de fournituren betalen, komt boven deze loonen een bijslag van 11/2 cent per tarief uur en voor de huisarbeiders extra 3 cent per tariefuur voor bedrijfsonkosten. Deze bijslagen zijn niet gewijzigd. De nieuwe uurloonen zullen gelden voor het nieuwe werk, dat met ingang van Maan dag 18 October a.s. zal worden uitgegeven. LUCHTVERDEDIGINGSOEFENING IN DE HOOFDSTAD Een demonstratie met oorlogsvliegtuigen als nog nooit in ons land heeft plaats gehad Een op verzoek van het hoofdbestuur van de Vereeniging voor nationale veilig heid met behulp van het bestuur der af deeling Amsterdam van deze vereeniging en dat van de vrijwillige burgerwacht ge vormd comité zal op Zaterdag 30 October a.s. te Amsterdam een luchtverdedigings dag organiseeren. Door het houden van dezen luchtverde digingsdag hoopt dit comité de gelegenheid te scheppen gelden te verzamelen, die zul len wórden afgedragen aan het luchtver dedigingsfonds, dat zich ten doel stelt de opleiding te bevorderen van een zoo groot mogelijk aantal vliegtuigbestuurders, in samenwerking met de Kon. Vereen, voor de Luchtvaart, het Nationale Luchtvaart fonds en het Fokkerfonds. Dank zij d. medewerking van het depart tement van Defensie en van het dage- lijksch bestuur van Amsterdam zal er een demonstratie met oorlogsvliegtuigen van onze land- en zeemacht gegegeven wor den, als nog nimmer in ons land heeft plaats gehad. VASTER VORM VAN STEUN- VERLEENING Staatscommissie moet wettelijke regeling voor werkloosheidsverzekering en steun- verleening onderzoeken Naar de „Tijd" verneemt, is eerlang de benoeming te wachten van een Staatscom missie, welke de taak zal worden opge dragen te onderzoeken, op welke wijze wettelijke regelingen betreffende werkloos heidsverzekering en steunverleening ge troffen zullen kunnen worden en der re geering van advies hieromtrent te dienen. Twee moeilijke problemen zullen voor namelijk de aandacht der commissie vra gen: de financieele verhouding ten deze tusschen rijk en gemeenten en de steun verleening aan behoeftige kleine zelfstan digen. CONTINGENTEERING SIERGEWASSEN. Ingediend is een wétsontwerp tot rege ling bij de wet van het kon. besluit van 16 Augustus j.L, waarbij de beperking van de invoer van niet-houtvormende siergewas sen, alsmede azalea's en hortensia's met in gang van 1 September 1937 voor het tijd vak van een jaar werd verlengd. De minister is van oordeel, dat bij ophef fing dezer contingenteering opnieuw over matige invoer zou moeten worden verwacht, in het bijzonder van bloeiende azalea's en hortensia's, hetgeen met het oog op de be langen van het Neder'andsche kweekers- bedrijf zeer ongewenscht is achten is. GEORGANISEERD OVERLEG ZEEMACHT. Gisteren hield de commissie voor ge organiseerd overleg zeemacht een verga dering ter bespreking van de volgende punten: le. Een voorstel tot verschillende te nuewijzigingen. 2e. Een voorstel tot wijziging van art. 114 van V.K.M. VII (dragen van de laken broek door adjudanten-onderofficier bin nen de keerkringen). 3e. Een voorstel om uitbreiding te ge ven aan de gevallen, waarin het dragen van een regenjas is toegestaan. 4e. Een voorstel om in bepaalde om standigheden, onder leiding van marine deskundigen excursietochten voor het marinepersoneel te organiseeren. 5e. Een voorstel om de leermiddelen genoemd in circulaire zeemacht. No. 1 ook voor de niet in opleiding zijnde militairen der zeemacht tegen na der vast te stellen prijs beschikbaar te stellen. Genoemde voorstellen werden van vele zijden bezien, waarbij bleek dat vooral voor het voorstel genoemd onder 1 groo- te belangstelling bestond. Een en ander zal onder de aandacht van den minister van defensie worden gebracht. Na rondvraag werd de vergadering ge sloten. DE DUITSCHE VERKLARING INZAKE BELGIë. Eigenaardige vragen aan de Regeeriaig. Het Eerste Kamerlid van Vessem heeft aan den Minister van Buitenlandsche Za ken de volgende vragen gesteld: 1. Heeft de regeering kennis genomen van de door de Belgische regeering aan vaarde verklaring der Duitsche regee ring betreffende de onschendbaarheid en intregiteit van België en de eerbiediging van het Belgische grondgebied? 2. Staat de regeering ten opzichte van de aanvaarding van een dergelijke ver klaring ten opzichte van de onschend baarheid en de integriteit van Neder land en de eerbiediging van het Neder landsche grondgebied nog op hetzelfde afwijzende standpunt als medegedeeld in antwoord op schriftelijke vragen van on- dergeteekende, -ingezonden den 8sten Fe bruari 1.1. en bevestigd bij de beantwoor ding van een mondelinge uiteenzetting van ondergeteekende in de vergadering der Eerste Kamer van 17 Maart 1.1? 3. Zoo ja, is dan de regeering niet van meening, dat een zoodanige afwijzende houding vooral na de aanvaarding door de Belgische regeering van de Duitsche verklaring en dé daaraan voorafgaande Britsche en Fransche verklaring van 24 April 1.1. den indruk zal kunnen wekken van een beschikbaarstelling van het Ne derlandsche grondgebied als slagveld van Europa? GEEN TOESTEMMING, DOCH VERGUNNING. De weg van den wetgever gaat niet over rozen. Nauwelijks is de Vestigingswet klein bedrijf met een amendement verrijkt dat bepaalt dat de minister toestemming moet geven voor een vestiging, om men komt tot de ontdekking dat het woord toestemming nergens in de wet te vinden is. Minister Steenberghe, blijkbaar vreezend dat het woord in Nederland onbekend is, heeft zich gehaast een wetsontwerp tot wijziging van bedoelde wet in te dienen, waarbij het woord, dat geen genade kan vinden, wordt vervangen door vergunning. „Tel." HET 25-JARIG BESTAAN VAN DE GERO-FABRIEK TE ZEIST. De Gero-fabriek te Zeist gaat haar 25- jarig bestaan vieren. „Gero" is thans een vertrouwde naam. Een ieder weet, dat be halve tal van smaakvolle modellen eet gerij, vele andere producten van wit-metaal, gepolijst of verzilverd in deze fabriek wor den vervaardigd. Een kwart eeuw geleden wist niemand nog van Gero af, behalve dan de oprich ters en de 40 man, waarmede het bedrijf op 21 October 1912 werd begonnen. Het was in den tijd, dat uit het buitenland wit- metalen couverts werden ingevoerd, die alhoewel ze hier hun weg vonden, niet beantwoordden aan den Nederlandschen smaak. Deze vroeg wat beters, en ze kreeg iets beters. De Gero-fabriek verstond haar taak. Zij gaf die artistieke vormen en lijnen aan haar producten, welke het pu bliek verlangde en daardoor kwam ook de verhoogde afzet en de hiermede gelijken tred houdende uitbreiding van het bedrijf. Behalve het eetgerij, vorken en lepels in verschillende grootte, kregen overige ar tikelen, welke een gedekte tafel vragen, een plaats op het fabricageprogram: ser viezen, luxe-artikelen en messen. Dat dit niet ineens ging, ligt voor de hand. Nog maar enkele jaren draaiend, kreeg de Gero-fabriek te kampen met de door den wereldoorlog veroorzaakte schaarschte aan grondstoffen, doch toen dit euvel tot het terleden behoorde, konden de vereischt< uitbreidingen van lieverlede worden uitge voerd met opvoering van het aantal werk krachten, zoodat het bedrijf thans onge veer 850 medewerkers telt. Een persbezoek naar aanleiding van het kwart-eeuw-feest bood ons gelegenheid kenins te maken met het fabricageproces van de Gero-producten. Zware hamers smeedden de messen, krachtige persen sloegen uit lange platen de eerste vormen voor vorken en lepels, die dan verderop telkens en andere machine passeerden, welke hen in een verder stadium van ein- product bracht. Het Gero-tin werd op de forceerbank vorm gegéven, terwijl de gereedschap- en stempelmakerij zich de ziel van het be drijf toonde, waar de nieuwe modellen en vormen aanzien en gestalte krijgen. In de jongste afdeeling werd getoond, hoe de niet-metalen heften op den angel van het mes worden geperst en tenslotte gaf de toonkamer wel een afdoende ont- woord op de vraag wat de fabriek alzoo produceert. Op den jubileumdag, Donderdag 21 Oct., zal de directie, waarvan het oudste lid, de heer H. J. M." Simonis, tot de oprichters behoort, in hotel Figi te Zeist van half- drie tot vijf uur reeipieeren. Het personeel, waarvan er vijf mede werkers zijn, die met de fabriek jubileeren, terwijl er reeds 109 langer dan 12% jaar aan de fabriek zijn verbonden, herdenkt het feest op 30 October in „Tivoli" te Utrecht. Leiden NED. R. K. VOLKSBOND, AF")* LEIDEN CENTRALE R. K. ARBEIDERS BEWEGING. Secretariaat: Verl. Bloemistenlaan 45. Zondag: Het gebouw is geopend van af des nam. 7 uur. Maandag: Rechtskundig Advies Bureau voor de leden van de afdeeling Leiden en Omstreken, b.308.00 uur, Bondsgebouw, Steenschuur 15. Maandag: Repetitie R. K. Gem. Zangver- eemging ..Fulchri Studio". 8 uur Maandag: Dag. Bestuursvergadering. Spreekuur van 89 uur. Maandag: Cursus Banketbakkers^ uur. Dinsdag: Tuinbouwcursus, 8 uur.J Woensdag: 7.30 uur Lof in de St. Lode- wijkskerk, voor de leden van den R. K. Volksbond. Woensdag: Opening' Winter program: 8 uur Filmavond verzorgd door de Film- en Propagandacentrale van het R. K. Werk- liedenveibond. Woensdag: „De Poedelaars", 8 uur. Donderdag: Ledenvergadering Bouwvak arbeiders, 8 uur. Donderdag: Damclub „Gezellig Samen zijn", 8 uur. Zaterdag: Sociale Adviezen, 3—4 uur, op het Kantoor. Zaterdag: Bibliotheek, 7—8 uur. Zaterdag: Spaarbank op het Kantoor, '7—8 uur. N.B. Het winterseizoen neemt een aan vang. Woensdag verwachten wij U in het Lof en op den Filmavond. Toont uwe be langstelling!! LNTERPAROCHIEELE SINT JOSEPHS- GEZELLEN-VEREENIGING. Rapenburg 52. Beurtrooster: Zondag: P. Rijzevoort en C. Bilderbe^k; Maandag: G. Bot en J. I Bentveld; Dinsdag: H. Nijhuis en F. Over- j dijk; Donderdag: J. Compier en C. v. Tol; Zaterdag: C. v. d. Meel en Th. v. Dijk. Heden, Zaterdag: van 8.159.15 uur Bi- I bliotheek. Zondag: is de zaal geopend van 12.30 2.30 uur en van 7.0010.15 uur; ver plichte bijeenkomst van 8.45—9.45 uur; om 10.15 uur wordt de zaal gesloten. Van 12 uur Zitting St. Joseph's Spaar kas; de spaarkas wordt waargenomen door de heeren O. Bik en H. A. Braakman. Van 12 uur Bibliotheek. 8.30 uur Prijskegelen; hoofdprijs een polshorloge. 8.30 uu: Prijsbiljarten; hoofdprijs een polshorloge. Prijssjoelbakken uitsluitend voor de jon geren; hoofdprijs een polshorloge. Maandag: Bijeenkomst voor de leden van 8.00—10.15 uur. 8.30 uur: Bijeenkomst Kolpings Lijfwacht Geen Tafeltennisclub. 8.30 uur: Repetitie Tooneelclub Afd. Jongeren. Dinsdag: 8.30 uur Propaganda-avond. Rede van den Centraal Praeses; mede werking Tooneel en muziek. Woensdag: Geen repetitie Liedertafel „Sebastian Schaffer". Van 89 uur is er gelegenheid voor de Gehuwde Gezellen de extra kaart te ko men halen, indien ze hem noodig hebben. Donderdag: Bijeenkomsten van 8.00 10.15 uur. 8.30 Vergadering Commissarissen Afd. Gezellen. 8.15 uur Tafeltennis. Van 8.159.15 uur bibliotheek. Vrijdag: 8.30 uur: Repetitie Muziekge zelschap „Frans Schweitzer". Zaterdag: Bijeenkomst voor de leden van 8.00—10.15 uur. Van 8.159.15 uur Bibliotheek. 8.30 uur Kegelclub „De Poedelaars". Mededeelingen: Maandag, Woensdag en Donderdag 6.30 uur spreekuur van den Eerw. Vice-Praeses aan de Pastorie. Van 2528 December wordt onze Kerst- retraite te Noord wij kerhout gehouden. Begint nu reeds te sparen; men kan zich hiervoor opgeven op iedere gelegenheid bij den huismeester. Denkt ook aan onze Loterij voor de Re traite. Het doel hiervan is onze werklooze gezellen een retraite te laten medemaken. Loten a 10 cent. KRUISVAART. Cohort Aeternus Pater. Burcht: St. Antonius-Clubhuis. Zondag: 4 uur geen ontspanning. 4 uur: Tooneel, zang-, dans. 4.30 uur Aspirantenban. Na 't Lof ontspanning voor jongens bo ven de 15 jaar. Maandag, 7 uur: Tooneelclub. 8 uur: Bijeenkomst van alle kruistoch- ters (in uniform), met hunne ouders. Dinsdag, 7.30 uur: Franciscusban. Woensdag,en 7.30 uur: Paschalisban. Donderdag, 7.30 u.: Postzegel en Missie club. 7.30 uur Servatiusban. Vrijdag, 7.30 uur: Martinusban. Inschrijving nieuwe leden Zondagmid dag 4.30 uur. Cohort: St Petrus. Burcht: Garenmarkt 36. 5 uur: Adspirantenban. 4.30 uur: Don Boscoban. Zondag: 4 uur: Missieclub „Pater Damiaan". 8.30 uur: Schaken. Maandag: 8.00 uur Adspirantenban. 8.30 uur: Don Boscoban. Dinsdag, 7.30 uur: Lodewijkban. 8.30 uur: Franciscusban. 8.30 uur: Godfriedban. Woensdag: 8.30 uur: Tarcisiusban. Donderdag, 8 uur: Trommelen. Zaterdag, 7 uur: K. J. C. Mis voor alle Kruisvaarders. Cohort: St. Pancras. Burcht: Anna Paulownastraat Zondag: 4 uur: Bijeenkomst Roode Vendel (zon der uniform) voorspelbespreking. Allen worden verwacht! Maandag: 7.00 uur: Gedialogeerde H. Mis. De eerste drie banken vanaf de „kippenloop" zijn voor de adspiranten. De geïnstalleerde kruisvaar ders laten deze banken dus vrij en nemen daarachter plaats. 7.30 uur: Aloysiusban. 7.30 uur Adspirantenban I. Dinsdag, 7.30 uur: Roode Vendel. 7.30 uur: Adspirantenban III. Woensdag: 7.30 uur: Adspirantenban IL 7.30 uur: AdelbertusvendeL Donderdag: 7.30 uur: William Doyleban. Vrijdag: 7.30 uur: Servatiusban. 8 uur: Instructie voor de vaardigheid Acolyth. Zaterdag 56 uur: Afrekenen 3 Cents fonds en Spaarbank. De meeste adspiranten doen uitstekend hun best voor het 3 Cents-fonds! De eerste oogst van nieuwe leden was prachtig. Door zetten, jongens!! Wie het eerste zijn boekje heeft leegverkocht krijgt een Karekiet; je weet wel, zoo'n mooie bundel met kamp vuurliedjes. Hoe staat het met 't sparen? Wie met het kamp mee wil móet gespaard hebben, dus. begin eraan, want van uitstel komt afstel! Dat geldt ook voor de adspiranten, die op tijd geïnstalleerd willen worden. Oegstgeest. Cohort: St. Bernardus. Burcht: R. K. Parochieschool. Zondag: 4 uur: Aspirantenban. 4.30 uur: Tooneelgroep. 5.30 uur Vrije recreatie van het Ring- verband. 5.30 uur: Oefening der kampvechters. Maandag: 7.30 uur: Missieclub. 8 uur: Trommelen. Dinsdag; 7.30 uur: Faulhaberban. Woensdag: 7.45 uur: Onderrichting van het Ringver- band. 7.30 uur: Ignatiusban. Donderdag: 7 uur: Houtzaagclub. Vrijdag: 7.15 uur Zwaarddansen. ST. FRANCISCUS-LIEFDEWERK. (Nieuwe Rijn 52). Zondag: 9 uur Morgengebed, H. Mis. Daarna ontbijt en recreatie. 6 uur: Lóf, waarna recreatie. Maandag: 6.30 uur: Franciscusvrienden (Blauwe Leger). 7.30 uur: Zangclub B. Dinsdag: 6.30 Sloyd I en II. 8 uur: Gymnastiekles. Woensdag: 6.45 Franciscusvrienden (Groene Leger). 8.15 uur: Godsdienstonderricht, waarna recreatie voor de twee hoogste afdeelingen. Donderdag: 6.30 uur: Zaagclub A. 7.45 uur: Zangclub. Vrijdag, 6.45 uur: Sloyd III en IV. 8.30 uur: Tooneelclub. Zaterdag: 2 uur: Teekenclub. St. ODO-Knapenkoor Maandag: half vijf Groep C; half zes: Groep B. Dinsdag: zes uur: Groep A. Donderdag: half vijf Groep C; half zes Groep B. Vrijdag zes uur: Groep B: half negen: repetitie voor Groep A en B met de heeren in de gymnastiekzaal, Heerensingel. Hallo jongens! Deze week stevig aange pakt, zeg! We naderen onze uitvoering met Groep A in Zoeterwoude, en on- dertusschen is er een tweede uitvoering bijgekomen hier in Leiden. Doet je best en zorgt, dat alles tot in de puntjes „voor mekaar" is! In Groep A hebben we nu ook een „Schola" gevormd van 12 jongens, die Zondagavond in het Lof zullen meezingen. Vrijdag heb je gehoord, wie die twaalf zijn! Danwe zijn aan het zoeken naar een naam voor elke Groep, want Groep A, B, C, was maar zoo'n hulpmiddeltje....» enfin, we vinden wel iets! Boys zorgt er voor, dat je op tijd op de repetities komt en dan op het eerste fluit signaal.. je weet wel! O zoo! Dag hoor! Tot kijks! Kapelaan E. A. M. PAAP. VROUWELIJKE JEUGDBEWEGING VOOR KATHOLIEKE ACTIE „DE GRAAL". Zaterdag: 8.309.30 uur: contributie be- Parochie O. L. Vrouw Hemelvaart en St. Joseph: talen. Maandag: 7.00—8.30 leden 13—15 jaar. Donderdag: 8.9 uur leden 1518 jaar. 8.159.45 uur: leden boven 18 jaar. Maandag: 78.30 uur naaien. Parochie: St. Petrus. Dinsdag: 6.458.15 uur leden 1315 j. Dinsdag: 8.159.45 uur leden 1518 j. Donderdag: 6.458.15 uur leden 1315 jaar. 8.159.45 uur leden 15—18jaar. Zaterdag: 2.003.30 uur Muloclub. Parochie: St. Leonardus. Zondag, 17 Oct.: alle leden zorgen er voor om 4 uur in de kerk te zijn voor de Bede tocht. Dinsdag: 7.309 uur leden 1315 jaar. Parochie: Hartebrug. Dinsdag, 8.159.45 uur naaien. 7.158.45 uur: leden 1315 jaar. Donderdag: 8.159.45 uur leden 15-18 jaar. 8.159.45 uur leden boven 18 jaar. Zaterdag, 2.003.30 uur Muloclub. Interparochieele clubs: Maandag: 8.30—10 uur zang. Woensdag: 23 uur Kruiskinderen. Donderdag: 8.30—10 uur viool. R. K. GRAALTURNCLUB „ACTIEF". Maandag: 4.155.15 uur kleuters 68 jaar in het gymnastieklokaal van de R. K. Meisjesschool aan het Levendaal. 8.309.30 uur damesafdeeling I, Ursu- lasteeg. Woensdag: 3.304.30 uur kleuters Hee ren singel. Vrijdag: 6.157.15 uur aspiranten 1214 jaar Ursulasteeg. 7.30—8.30 uur: aspiranten 1416 jaar Ursulasteeg. 8.459.45 uur Dames II R.K. H.B.S. Zaterdag: 23 uur kleuters 811 jaar, Ursulasteeg.

Leidsche Courant | 1937 | | pagina 9