Concours Hippique te Stompwijk WOENSDAG 15 SEPTEMBER 1937 DE LE1DSCHE COURANT TWEEDE BI AD - PAG. 7 WARMOND. Gestolen. Bij de „Boerderij Meerrust" het bekende restaurant alhier, zijn een aan tal tuinstoelen met tuintafel ontvreemd. Het is de politie gelukt de daders op te spo ren en het gestolene in beslag te nemen. De daders beweren de stoelen gevonden te hebben, doch door de politie is tegen hen proces-verbaal opgemaakt wegens verduis tering. Vertrokken: L. J. H. Wolf naar Ben- nebroek M. A. Heker naar Katwijk G. H. Tuyn naar Middelburg A. J. J. M. van Vliet naar Kwadendamme A. L. Umans naar Bodegraven J. H. M. van Vliet naar Assendelft L. Voets naar Wor- merveer H. J. Tulp naar Uithoorn N. Th. F. Bras naar Frankrijk J. M. Th. Reiber naar Heemskerk C. Visser naar Schagen Th. J. van Seggelen naar Am sterdam F. L. Kok naar Haastrecht C. A. J. Netten naar Reeuwijk. Gevestigd: C. Smit van Roosendaal W. J. v. d. Spek van Hilversum M. H. Barends van Leiden Th. H. van den Berg van Sassenheim. ZILK. School- en Volksfeesten. Op Maandag 20 en Dinsdag 21 September a.s. zullen in de Zilk de school- en volksfeesten gevierd worden. De eerste dag zal besteed kunnen worden aan het bezichtigen van kramen, tenten enz. Op den tweeden dag zullen de diverse spelen plaats hebben. Om 9 uur zul len de kinderen van de meisjes- en jongens school een rondgang maken door het dorp, voorafgegaan met muziek. Daarna zullen de diverse spelen plaats hebben, waaronder tractatie. Des middags zijn de ouderen aan de beurt, en wordt het volgende programma verwerkt: 2e uur: tonnetje steken voor jongens van 13 tot 15 jaar. 2.30 uur busjes slaan voor meisjes van 13 tot 15 jaar. 3 uur ringsteken per rijwiel voor dames en heeren van 16 jaar en ouder. Alleen hiervoor moet inleggeld betaald worden, n.l. 0.50. Om 5 uur prijsuitreiking. Tot slot heeft om half acht een lampion optocht plaats, waarna gefeest wordt tot 12 uur 's nachts op het kermisterrein aan de St. Jacobstraat. Hopen wij, dat het weer mee werkt om dit feest te doen slagen en de Zilk weer de plaats inneemt op het gebied der kermis- viering, zooals het deze voorheen had. Steeds was het de kleinste, maar op dit ge bied dapperder dan zijn buren. GEMEENTERAAD VAN ZOETERWOUDE INGEZONDEN STUKKEN Een boterham onthouden. NIEUWKOOP, 12 Sept. 1937. Geachte Redactie. In Nieuwkoop is Koninginne-verjaardag dit jaar feestelijk gevierd. Het Bestuur van het Groene Kruis organiseerde een feest en de voordeelen kwamen ten bate van de kas; aldus zoo redeneerde men ver sterken we èn den band met het vorsten huis en de noodlijdende kas van deze nut tige vereeniging Het Bestuur en bizonder zijn voorzitter hadden slechts één zorg, het feest moest netjes blijven, vandaar dat men gedaan had gekregen, dat de café's op gewonen tijd moesten sluiten en ook geen muziek moch ten maken. Op het feestterrein zagen we echter een buffet, waarin ook bier en wijn verkocht werden, in de vermakelijkheden zagen we groote en kleine flesschen wijn uitgestald, welke men als prijs kon winnen en ge woon gevolg -* op het terrein menig vooral jonge man boven zijn bier. Zie, mijnheer de Redacteur, velen met mij begrijpen dat niet goed. Want 'wat is nu bereikt? Niet anders dan dat den kas telein, die aast op een boterham, dien boterham onthouden is. Misschien wil de voprzitter van het Groene Kruis dit wel eens verklaren. Een Nieuwkooper. Dinsdagavond vergaderde de gemeente raad onder voorzitterschap van den bur gemeester. Alle leden waren aanwezig. Na opening der vergadering las de secretaris de notulen der vorige vergadering, die on veranderd werden vastgesteld. Daarna deed de voorzitter mededeeling van de ingekomen stukken, waarvan een aantal voor kennisgeving werd aangeno men, w.o. de mededeeling, dat de'gewij zigde schoolgeldverordening is goedge keurd en het Rijk acoord gaat met de aan stelling van een controleur der werkloozen op een salaris van 25.per maand. Agwijzend werd beschikt op een ver zoek van de K. N. A. C. om verlaging te brengen in de pers. bel. voor motorrijtui gen, terwijl een verzoek van de Centrale Esperanto Commissie te Nijmegen voor kennisgeving werd aangenomen. Een voorstel van den heer Starrenburg om de loonen der tijdelijke gemeente-werk lieden (werkloozen) te brengen op ƒ2.50 per dag wordt, na toelichting door den voorsteller, en gesteund door de heeren Wessel en Meijdam, gezonden naar B. en W., om praeadvies. Een ander voorstel van den heer Starrenburg om het Watertje te bestraten werd, na toelichting door den voorsteller en bestrijding van den heer Paardekooper, als wordende niet voldoen de gesteund, verworpen, terwijl ten slotte een derde voorstel van den heer S. om de Vlietbewoners van electrisch licht te voor zien, na gesteund te zijn door de heeren van der Krogt en Wessel, eveneens werd gezonden naar B. en W. om praeadvies. Krap in het geld. De gemeentebegrooting 1937 werd ver volgens gewijzigd, nadat in het aangebo den concept nog een wijziging werd ge bracht in verband met den onlangs plaats gehad hebbende brand op het Watertje, die 289.69 heeft gekost. Alle dekkingsmidde len op de begrooting zijn daarmede uitge put, zoodat er geen geld meer beschikbaar is op het einde dezer maand om tijdelijke werklieden op de wegen te werk te stel len. De voorzitter deelde nog mede, dat men ter Prov. Griffie er niet mede ac- coord gaat, dat een bedrag van nog 800 wordt uitgetrokken voor het onderhoud der wegen als geen dekkingsmiddelen wor den aangewezen. Bovendien zullen een 4- tal werkloozen die volgens de rijkssteun regeling te weinig steun ontvangen, om daarvan in .den kost te gaan, worden gedu peerd. Na eenig beraad werd besloten dat het college een onderhoud zal vragen met Ged. Staten en zal trachten alsnog goed gekeurd te krijgen dat een bedrag van 800 wordt toegestaan voor genoemd doel. Cijfers op de gemeente begrooting. De gemeente-rekening 1936 werd vastge steld met een nadeelig slot in den gewo nen dienst van 3845.68, terwijl de reke ning van het waterleidingbedrijf werd vast gesteld met een batig slot van 891.68, welk bedrag voor extra-afschrijving is aan gewend. Naar aanleiding eener opmerking van de commissie van onderzoek, dat het haar is opgevallen dat het Zoeterwoudsch publiek in zoo groote mate een beroep op de overheid doet om steun te krijgen uit de publieke kas, vroeg de heer Meijdam na dere inlichtingen, waarop besloten werd die aan het einde der vergadering in ge heime zitting te verstrekken. Aangeboden werd vervolgens de ge meente-begrooting 1938 sluitende in den gewonen dienst met 147449.65 en in den kapitaaldienst in ontvangsten met 23059.05 en in uitgaven met 21000,29. Eveneens werd aangeboden de begrooting waterlei dingbedrijf 1938 sluitende in den gewonen dienst met 15412.34 en in den kapitaal- dienst met 16757.99. Besloten werd deze berooting in handen te stellen eener commissie van onderzoek, bestaande uit de heeren van der Krogt, Meijdam en Paardekooper. De aftredende leden der weterleiding- commissie werden allen herbenoemd, n.l. de heeren Paardekooper, Berg en Meij dam Naar aanleiding van een brief van den Prov. Waterstaat werd besloten de Vrou wenbrug en Aschschuurbrug aan de Pro vincie in eigendom, beheer en onderhoud over te doen tegen betaling ineens van een som groot 4375, terwijl de voorwaarden, onder welke de Vrouwenbrug is BIOSCOPEN HOOFDFILMS Bleeke Bet (Fientje de la Mar Aaf Bouber Sylvain Poons). Flirt in Weenen (Magda Schneider). Fury (Spencer Tra cy Sylvia Sidney) Vrijspraak., levens lang. (Danielle Dar- rieux Henry Gardt). Concurrenten (Charl Susa Harald Paul sen). De Doodstrijd in den Onderzeeër (Harry Baur Marchelle Chantal). Het kind van de Rekening (Adèle Sandrock Ralph Arthur Roberts) Avontuurlij] AANVANGSUUR Dag. 811 uur. Zon dags bovendien 27 uur. Matinée Zaterd. en Woensdag 2 uur. Dag. 8.-511.15 uur, Zondags bovendien 27 uur, Matinee Zat. en Woensd. 2.30 uur. Dag. 811 uur, Zon dags bovendien 27 uur, Matinee, Zaterd. en Dond., 2 uur. Dag. 811 uur. Zon dag 2—7 uur. Ma-' tiree. Zaterdag en Woensdag 2 uur. Volwassenen Volwassenen aan genoemd college zullen worden mede gedeeld. Na eenige bespreking werd vervolgens een verordening op de heffing eener ver goeding voor verleende radioconcessie aan Stikkelman vastgesteld, conform het voor stel van B. en W. met de stem van den heer Meijdam tegen. Een verzoek van de V.E.B.O. werd van de agenda afgevoerd, nu de tentoonstel ling toch niet doorgaat in verband met de heerschende mond- en klauwzeer. Aan de Geitenfokvereeniging „Zorg en Vlijt" werd conform verzoek een subsidie verleend van 20.terwijl de algemeene politieverordening werd aangevuld conform het voorstel van B. en W. met een bepa ling betreffende het sluiten van café's in buitengewone omstandigheden. Geen fabrieken langs Rijn en Vliet. Vastgesteld werd een nieuwe verorde ning als bedoeld in art. 4, eerste lid, 2e der Hinderwet, betreffende het oprichten van fabrieken. Voor tal van fabrieken wordt daarbij oprichting verboden aan den Hoo- ge Rijndijk voor het gedelte vanaf de grens van Leiden tot aan de Rijnegommerstraat alsmede aan den Vlietweg vanaf de Lam- mebrug tot aan de maalderij „Helpt El kaar". Met algemeene stemmen ging de Raad accoord om een tijdelijken bode te benoe men op arbeidscontract tegen een loon van 15 per week met een opzegtermijn van acht dagen. Het voorstel van B. en W. om de benoeming aan hun college over te la ten vond geen bijval. De heer Paardekoo per en de heer Starrenburg wilden gele genheid geven voor sollicitatie en de be noeming doen geschieden door den Raad. Een daartoe strekkend voorstel van den heer Paardekooper werd gesteund door de heeren Berg en de Groot en met 8 tegen 3 stemmen (beide wethouders en de heer Meijdam) aangenomen. Laatstgenoemde bracht naar voren om No. 2 van de des tijds opgemaakte aanbeveling te benoe men. Bij de nu volgende rondvraag beant woordde de voorzi tter een vraag van den heer Meijdam betreffende controle van lichtleidingen door de Sted. Fabrieken. Laatstgenoemde hebben daartoe het recht op grond van de gesloten stroomleverings- overeenkomst. Vragen. De heer Paardekooper stelde de volgen de vragen: 1. Is het B. en W. bekend dat bij de in aanbouw zijnde huizen aan den Schenkelweg in verschillende opzichten wordt afgeweken van de gemeentelijke Bouwverordening. Indien deze vraag be vestigend beantwoord wordt zijn B. en W. dan bereid een nauwkeurig onderzoek in te stellen en alsnog maatregelen te nemen teneinde onsolide bebouwing te voorko-. men. 2. Is het B. en W. bekend, dat de an kers, welke dienen tot versterking van de schoeiing van den Noordbuurtschen weg een meter korter zijn gemaakt dan in het bestek staat aangegeven. Indien die vraag bevestigend beantwoord wordt wat zijn dan de motieven geweest van B. en W. om eene zoo belangrijke wijziging in het be stek aan aan te brengen, te meer waar de Wegencommissie nog een speciale verga dering heeft gehouden om de zwaardere verankering te adviseeren? 3. Waarom hebben B. en W. de werk zaamheden aan den Vrouwenweg, met na me de verhooging van het voetpad, in eigen beheer uitgevoerd, daar de kwestie van al of niet uitvoeren van werkzaamheden in eigen beheer meerdere malen een punt van bespreking is geweest en de Raad de laat ste jaren meerdere malen afwijzend zich heeft uitgesproken tegen het uitvoeren van werkzaamheden in eigen beheer. 4. Is het juist, dat bij den p.l. plaats ge had hebbenden brand de motorspuit niet voldoende heeft gewerkt en veroordeeld is door een wethouder. Zijn B. en W. be reid een onderzoek in te stellen in hoever re die veroordeeling juist is? De heer Wessel vestigde de aandacht op den slechten toestand, waarin het Water tje verkeert, hetwelk in goeden staat te houden is met grind, mits er maar voortdu rend aan gewerkt wordt. De heer Tijssen vroeg voor Zaterdag en Zondagavond lan gere straatverlichting aan den Hooge Rijn dijk, waarop de voorzitter antwoordde, dat de Raad zelf besloten heeft die verlichting te verminderen. De heer Meijdam merkt op dat in de vo rige vergadering op belastingreclames was beschikt en aan adressanten ten onrechte was kennis gegeven dat zij in beroep kon den gaan bij den Raad van beroep, omdat het hier onvermogen betrof. Hij vroeg hier omtrent nadere inlichtingen, die in de vol gende vergadering zullen worden ver strekt. Nog méér vragen! De heer Starrenburg stelde de volgende vragen: 1. Waarom aan den steuntrekker de K. boterbonnen zjjn geweigerd. 2. Of er aan den Vrouwenweg nu andere lantaarn palen komen, n.l. met bogen opdat de ver lichting aldaar meer tot haar recht zal ko men. 3. Of het juist is dat de accu van de motorspuit bij den j.l. plaats gehad hebbenden brand leeg was en of er nog wel voldoende geoefend wordt met het per soneel. 4. Spr. zegt dat er onlangs geen vet en boter was en de werkloozen van hun steun duurder boter en vet hebben moeten koopen, weshalve hij gaarne zou zijen, dat die menschen eene geldelijke vergoeding van de gemeente ontvangen. 5. Spr. vroeg of het juist is dat ,er 50.000 straatklinkers te kort zyn en wat daarvan de oorzaak is. De voorzitter deelde mede dat in de vol gende vergadering de vragen te zullen be antwoorden en schorschte vervolgens de openbare vergadering, die na een groot hal' uur weer werd geopend en gesloten TER EERE VAN JUBILEERENDEN BURGEMEESTER Vele harleUfke wenschen Gisteren werden de feestelijkheden, enz. ter gelegenheid van het Zilveren Ambtsju bileum van Burgemeester W. Keijzer, waar van wij gisteren op zulk een schitterende wijze de inzet hebben gehad, voortgezet en kregen wij de afwerking van het program ma van concours-hippique. etc., dat door de buurtschap Stompwijk ter eere van den Jubilaris'gegeven werd. En dit programma mocht er zijn, want wat hierin geboden werd, overtrof zeker aller verwachting en de buurtschap heeft op ondubbelzinnige en meer dan schitterende wijze getoond het werk van Burg. Keijzer te waardeeren en hem een hulde bereid, zooals zeker nooit eerder ergens geschiedde. Het was daarom zoo jammer, dat even voor den aanvang de regen spelbreker werd, doch niettegenstaande dit werd het keurige programma geheel en vlot afgewerkt en trotseerden zeer velen de neervallende regen. Het eere-escorte voor den Zil veren Jubilaris. Om 12 uur werd de Jubilaris aan zijn woonhuis te Leidschendam door de Com missie van het concours-hippique met een door de Gebr. Lans uit Den Haag aan t ovengenoemde commissie daarvoor aan geboden bespanning, een landauer met 4 prachtige zwarte paarden afgehaald. Van zelfsprekend bestond voor deze gebeurte nis, welke inderdaad schitterend en alles zins origineel en bezienswaardig was, groote' belangstelling en hadden zich in de Veene- straat en langs den Stompwijkschenweg velen opgesteld om hiervan getuige te zijn. De nu nog kleine stoet "eed in kalm tempo naar de buurtschap, waar aan de Kniplaan het huldigingscomité in 2 open landauers deze stoet opwachtte om vandaar te trek ken naar de boerderij „Altijd wat", waar de schoolkinderen, allen getooid met oranje- sjerp, lint of muts stonden opgesteld om den Jubilaris te ontvangen. Hier werd de stoet opgesteld; voorop 2 marochausees te paard, dan de ruiters. Fanfarecorps Juliana, lan dauer met de Commissie, de landauer met den Jubilaris en Mevrouw Keijzer, 2 lan dauers met de huldigingscómmissie, dames met versierde fietsen, de schoolkinderen, besloten met 2 marechaussees te paard. On der de vroolijke tonen /an het fanfare corps zette zich deze fleurige stoet in be weging en trok door het feestelijk met vlag gen versierde dorp naar het feestterrein, het was een keizerlijke intocht van burge meester Keijzer. Op het feestterrein aangekomen werd door de schoolkinderen onder leiding van een der onderwijzers aan den Jubilaris een zanghulde gebracht, welke dankbaar door den Jubilaris werd aanvaard en welke er inderdaad zijn mocht. Welkom, welkom! Wethouder van den Bosch heet burg. Keijzer hartelijk welkom in het dorp; het doet hem en alle ingezetenen een groot ge- noegen hem namens allen dezen middag aan j te kunnen bieden, waarbij hij de hoop uit spreekt, dat deze zal mogen slagen en dat de Jubilaris nog tal van jaren op dezen middag met groot genoegen zal terugzien. Een geschenk 1 gingen.. de vereeni- De heer Waaijer, voorzitter van het hul digingscomité neemt dan het woord. Het is voor mij, aldus spreker, een genoegen en kele woorden tot U, Jubilaris te mogen spreken. Als ik dit doe, dan doe ik dit na mens alle vereenigingen en alle ingezete nen. Ik feliciteer U dan van harte met dit 25-jarig Jubileum, waarvan gij ruim 17 jaar gegeven hebt voor onze Gemeente. Ik hoef de kwaliteiten van onzen burge meester niet te noemen; iedereen is er van doordrongen, dat gij de sympathie van ge heel de bevolking wegdraagt, bijzonder van het dorp Stompwijk. Spreker memoreert de vele verbeteringen, enz welke onder het bestuur van Burg. Keijzer tot stand kwa men, o.m. het electriciteitsbedrijf, de schoolartsendienst, de drinkwatervoorzie ning, de reconstructie èn verbetering van den Stompwijkschenweg en Meerlaan, enz. enz. Hieronder hebt gij Uw schouders ge zet, veel hebt gij ook gedaan voor het bij zonder onderwijs en voor de verschillende vereenigingen en daarvuor brengen wij U hartelijk dank. Namens alle vereenigingen biedt spreker den Jubilaris een prachtige clubfauteuil aan en wenscht en hoopt, dat hij nog vele jaren zijn beste krachten zal mogen geven aan de belangen van het dorp Stompwijk. God zegene Uw arbeid, aldus besluit spreker. Kapelaan Bregten, oud-kapelaan der Pa rochie spieekt vervolgens den Jubilfcris toe. Het zij mij vergun!, aldus Z.Eerw., en kele woorden toe te voegen aan het ge sprokene. Het is misschien wel goed, dat een priester iets toevoegt aan hetgeen lee- ken hebben gezegd. Twee jaren heb ik on der de jeugd hier mogen werken en nim mer heb ik tevergeefs een beroep gedaan op Uwe medewerking en Uw aanwezigheid bij vele gelegenheden heeft heel veel goed gedaan voor de jeugd, en daarom breng ik U hartelijk dank voor alles, wat U hebt ge daan. Een wensch wil ik uiten en die is, dat het God moge behagen U gezondheid te geven met Uwe vrouw en dat Stomp wijk hiervan nog vele jaren getuige moge zijn en dat Hij U onder de bescherming van Maria het loon moge geven voor alle acti viteit door U ontplooid. Burgemeester Keij zer en Mevrouw van harte proficiat. Ten slotte wordt het woord gevoerd door den heer G. Olsthoorn, secretaris van de harddraverij vereeniging „Nooit Ge dacht", die dank brengt voor alles, wat hij voor de vereeniging deed en voor de pret tige samenwerking en den Jubilaris hier voor een prachtige bloemenmand aanbiedt. Dankwoord van burgemeester Keijzer. Burg. Keijzer het woord verkrijgende zegt: U zult begrijpen, dat er deze dagen veel in mij omgaat en omgegaan is. Het is moeilijk woorden te vinden van dank en erkentelijkheid voor al hetgeen mij en mijn vrouw is bereid. Het is waar, dat ik hier ruim 17 jaren burgemeester ben geweest er. in al die jaren mijn best heb gedaan alle gemeentenaren aangenaam te zijn en te helpen. Steeds ben ik met veel ambitie en liefde naar Stompwijk gekomen, omdat ik weet, dat hier menschen zijn, die het we reldlijk gezag steunen, voor die steun van allen ondervonden breng ik mijn hart- grondigen dank en ik hoop, dat de wen schen, dat ik nog lange jaren aan het hoofd van deze Gemeente zal staan, in ^ervulling mogen gaan. Hij brengt dank voor de zang- hulde en hoopt, dat de kinderen voor de toekomst aanhangers zullen zijn van het wereldlijk gezag, doch ook van het geeste lijk gezag. Hy dankt alle sprekers, in het bijzonder kapelaan Bregten, en zegt toe ook den nieuwen kapelaan zijn volle medewer king te.zullen geven. Hij dankt het fanfare corps, de ruiters en de dames met de ver sierde fietsen en geeft ten slotte de ver zekering, dat, als hij in iets zou zijn te kort geschoten, hij nog meer zijn best zal doen om het allen naar genoegen te maken, op dat het allen in de toekomst goed moge gaan. Van de gelegenheid, welke dan geboden wordt om den Jubilaris en zijn echtgenoote te complimenteeren, wordt een druk ge bruik gemaakt. Het concours-hippique. Om plm. 2 uur wordt het. concours-hip pique door den Jubilaris geopend. Hij heet allen hartelijk welkom, die het slechte weer hebben getrotseerd om toch het concours te volgen; in het bijzonder heet hij welkom kapitein van Apeldoorn en ritmeester G. P. de Kruijff, de commissies enz. Hij uit zijn groote tevredenheid en dank voor deze groote hulde en hoopt, dat deze middag ondanks het weer toch moge slagen. Het is een eer voor Stompwijk dat hier voor dit concours zulke beste paarden aanwezig zijn. Ten slotte brengt hij dank aan het comité, in het bijzonder den secretaris, den heer Olsthoorn en verklaart dan het con cours voor geopend. Hiermede werd direct een aanvang ge maakt en ondanks de neervallende regen hadden zich zeer vele belangstellenden langs de lijn geschaard om- van deze mooie sport getuige te zijn en inderdaad werd er, ondanks de regen en het drassige terrein, welke aan berijder en paard hooge eischen stelde, mooie sport te zien gegeven. Ook het concours eenspannen en tweespannen, enz., was het aanzien ten volle waard. De uitslagen. De uitslag van het behendighelds- sprinconcours, gereden door amateurs en professionals werd: D. H. Pasman, Scheveningen met Sello, ber. eigenaar 0 fouten in 68 sec. Lt. J. A. de Bruine en Rud. v. Puyenbroek, Til burg met Forward R. P. 12 fouten in 64 sec.; J. v. d. Eijnden, Arnhem met Picol- lo Amore, ber. K. Hensen, 0 fouten in 59 sec.; D. H. Pasman, Scheveningen met Sir Butt, ber. C. Dietrich 0 fouten in 57 sec.; D. H. Pasman met Feldblume ber. P. Leeuwenberg 8% fout in 67 sec.; H. B. Gescher, Den Haag met Allah, ber. Ballegooi, afgebeld, wegens weigeren; Rud. v. Puyenbroek met Arrow, ber. Lt. de Bruine 0 fouten in 60 sec.; D. H. Pas man met Rudniansky, ber. P. Leeuwen burg 0 fouten in 58 sec.; mej. C. J. Ger ritsen met Sofia, ber. eig. 4 fouten in 65 sec.; N. Uitendaal, Breda met Bluf, ber. eig. 5yK fout in 70 sec.; L. Uitendaal, Reij- sen met Claud de Fer, ber. eig. 4 fouten in 62 sec.; D. H. Pasman met St. George, ber. eig. 0 fouten in 61 sec.; mevr. van Dalfsen, Den Haag met Peter Pan, ber. Lt. J. J. Gruppelaar 14yx fout in 70 sec.; J. v. d. Eijnden met O. K., ber. K. Hen sen 4 fouten in 64 sec.; Gerhard met Al fred, ber. eig. 12 fouten in 61 sec.; N. Uitendaal met Master Robert, ber. den Hoed 23 fouten in 88 sec.; N. Uitendaal met Mij Faforiet, ber. eig. 26 fouten in 73 sec.; De Neef met Liliput, ber. eig. 1 fout in 69 sec.; Lt. de Bruine met Milord, 0 fouten in 61 sec.; D. H. Pasman met Prince Igor 4Y% fout in 66 sec.; mevr. Dalfsen met Patrick, ber. J. J. Gruppe laar 8K fout in 61 sec.: N. Uitendaal met Csenany, ber. de Hoed 4J^ fout in 67 sec.; D. H. Pasman met Sporewelt; ber. P. Leeu wenburg 20 VK fout in 68 sec.; J. v. d. Eyn- den met Shuggie. ber. K. Hensen uit uit gereden; D. H. Pasman met Pacha, ber. C. Dietrich 0 fouten in 61 sec.; N. Uiten daal met Gay Boy niet uitgereden; Rit meester G. P. de Kruijff met Giovinezza R. P. 8 fouten in 84 sec. opgegeven; Speelman met Fama fout in 68 sec,; mevr. Dalfsen met Peacock, ber. Gruppe laar 0 fouten in 62 sec.; Gerhard met Rei- noud 8K fout in 71 sec. Door de paarden, die een foutloos par cours maakten, werd hierna om de prij zen overgesprongen over 9 hindernissen. De uitslag werd: le prijs D. H. Pasman met Rudniansky, be. P. Leeuwenburg 0 fouten in 50 sec.: 2e pr. D. H. Pasman m. Sir Blutt, ber. Dietich 0 fouten in 51 sec 3e pr. J. v. d. Eijnden met Picollo Amore, ber. K. Hensen 0 fnnt«»n 5* pr.

Leidsche Courant | 1937 | | pagina 7