DINSDAG 14 SEPTEMBER 1937 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD - PAG. 8 voldoe. Op uw uitdrukkelijk verlangen is afgezien van een inzameling onder de bur gerij om te komen tot aanbieding van een huldeblijk. De burgerij van beide gemeen ten, zooals zij zich heeft georganiseerd in de verschillende vereenigingen en corpo raties en de raadsleden van beide gemeen ten hebben echter gemeend toch gevolg te moeten geven aan hun voornemen u op de zen dag een stoffelijk blijk van hun waar deering aan te bieden. Voor dit doel werd door hen een bedrag bijeengebracht. De keuze van een passend geschenk was echter niet gemakkelijk, zoodat te nslotte besloten werd u het bedrag onder couvert aan te bieden, ten einde u de gelegenheid te bie den zelf een keuze te doen. Ik vertrouw, dat u dit geschenk van de raadsleden en van de vereenigingen onzer gemeenten wilt aanvaarden als een stoffelijk blijk van hun hoogachting en waardeering voor uw ar beid verricht in het belang der gemeenten. Een goed burgervader. Het woord is dan aan wethouder de Ko ning van Veur. Men dankbaarheid, aldus spreker, herdenken wij vandaag dezen dag. U zijt begonnen met op de eerste plaats God te bedanken voor de ontvangen welda den en tevens zult u wel gebeden hebben om Zijn onmisbare hulp in de toekomst. Volgaarne heb ik mij daarbij aangesloten. Moge God u nog vele jaren de kracht geven om volgens onze Christelijke begin selen onze gemeenten te besturen. Vanaf 16 April 1920 hebt u onze gemeente be stuurd. In dien tijd was onze gemeente nog een echt plattelandsdorp, waar land- en tuinbouw onder gunstige omstandigheden verkeerden en waar tevens de middenstand welig tierde. Helaas door de crisis had on ze gemeente veel te lijden, waardoor ook de middenstand zijn slagen kreeg en werk loosheid heerschte. Doch het mag vandaag wel eens gezegd worden. In deze jaren waart gij niet alleen burgemeester, maar veel meer nog een echte burgervader. Als wethouder kom ik bijna dagelijks aan het raadhuis, maar dan ook dagelijks ziet men gemeentenaren, die uw hulp inroepen. Bur gemeester, daarvoor op dezen dag mijn op rechten dank namens alle gemeentenaren. Spreker somt de vele werken en verbete ringen op, die onder het bestuur van burg. Keijzer tot stand kwamen, o.m. het elec- triciteitsbedrijf, de verbetering Damlaan, Voorburgscheweg, Looierslaan, enz. Aan gij uw volle werkkracht, waardoor veel al deze werken, aldus spreker, besteedde werd bijgedragen tot verfraaiing der ge meente, waardoor ook de bouw in onze ge meente werd bevorderd en meer aantrek kelijk werd als woongemeente; tevens gaf het in de jaren van werkloosheid aan vele gezinnen werk. Maar na dit alles beschouwd te hebben, komt ook u, mevrouw een woord van dank toe. Hoeveel avonden hebt u niet alleen moeten zijn, omdat werkzaamheden uw echtgenoot elders riepen. Geachte jubilaris, voor alles, wat gij hier hebt gedaan in het belang der gemeente en gemeentenaren, zeg ik u vanaf deze plaats mijn oprechten dank. Moge God uw werk zegenen en moge het u gegeven zijn de u opgelegde taak nog vele jaren met der.- zelfden ijver te vervullen. Spreker bood na mens het college van Stompwijk en Veur den jubilaris een prachtige fruitmand aan. Lange rij van sprekers. Het woord wordt vervolgens gevoerd door de leden van den Raad van Stomp wijk, de heeren Willemse, Ten Hoopen, De Langen en Vink en door de leden van den Raad van Veur, den heer Blokland, deze sprak ook nemens de R.K. Vakbeweging, en de heeren Koers en Zuidwijk. Dankwoord van den burgemeester. Burgemeester Keijzer zegt, dat het hem moeilijk valt alle sprekers te antwoorden, doch hij wil van deze plaats allereerst de wethouders en raadsleden dank brengen voor de groote steun, welke hij steeds mocht ondervinden en wil ook herdenken de vroe gere wethouders en raadsleden. Het spijt hem ten zeerste, dat hij den secretaris, den heer van Delft niet aan zijn zijde mag zien. Als hem dank wordt gebracht als voorzit ter van de raden, dan wil hij deze dank overbrengen aan de leden voor de pretti ge samenwerking en den steun van hen ontvangen. Immers, het is gemakkelijk re- geeren als er samenwerking is. En zeer ze ker is deze er altijd geweest. Als hij de heeren van den Raad erkentelijk is, dan sluit hij hierbij in de ambtenaren en werk lieden en de politie voor hun groote steun en hun werkwijze. Zeer erkentelijk is hij voor de aanwezigheid op dezen dag van no taris Bijvoet uit Berghem en Schellekens uit Schaik. Als hij ooit onaangenaam is ge weest ,is dit niet met een slechte bedoeling geweest en hij geeft graag de verzekering, dat hij met zijn nog jonge kracht aller be langen zal blijven dienen. Van den burgemeester van Zoetermeer en anderen is bericht van verhindering in gekomen. Vie uwe sprekers, nieuwe wenschen. Hierna wordt de openbare raadsvergade ring gesloten en bestaat er gelegenheid voor de genoodigden het woord te voeren, waarvan een druk gebruik wordt gemaakt. Zoo wordt o.m. het woord gevoerd door Pastoor Kammers, Pastoor Floor, Ds. Ver met, Overste Buurman, de heeren Scholtes namens de Hanze, van Heiningen namens de L.T.B., de heer Strickling, van Dijk na mens de A.R.K.A., v. d. Berg als oud-voor zitter van den R.K. Politiebond en namens dezen Bond, Van Tal namens de werklie den van G.E.B. en gemeente, S. N. Per- quin, Bontje, de Burgemeesters van Voor burg namens collega's van de omliggende gemeenten; de burgemeester van Berkel en Roodenrijs namens de Waterleidingstich ting „De Tien Gemeenten", Notaris Bij voet, die de groote dankbaarheid en erken telijkheid van Berghem overbrengt. De heer Bielefeld, die in keurige en hartelijke be woordingen de dank vertolkt van ambtena ren, marechaussees, rijks- en gemeente-poli- tie en aan den jubilaris namens hen een fraai tuinameublement aanbied. Burge meester van der Ven namens de Brand weer, namens welke hij een prachtige schrijfmachine-tafel met schrijfmachine aanbied ,en ten slotte door den heer Ver- heijen, als oud-raadslid, enz., die den ju bilaris een fraai seriebeeld van beide ge meenten in zilveren lijst aanbied. Met het oog op het défilé dankte burge meester Keijzer in het kort allen voor de grootsche hulde hem gebracht. Een défilé in natte plunje. Intusschen had de stoet voor het défilé zich reeds opgesteld, welke jammer genoeg door omstandigheden eenigen tijd werd op gehouden, wat verre van aangenaam was, daar de regen bij stroomen neerviel, doch hopelijk zullen de deelnemers dit opont houd niemand en zeer zeker de leiding niet kwalijk nemen. Nadat Burgemeester Keijzer en mevrouw en vele aanwezigen zich voor het Patronaat hadden opgesteld, defileerden de diverse vereenigingen met hun vaandels en transparanten voorbij den jubilaris, die deze hulde met welgevallen en grooten dank aanvaardde, een hulde, die door honderden spontaan werd gebracht en waaraan de neervallende regen geen afbreuk kon doen. Een groote menigte had zich, ondanks den regen, op de Damlaan opgesteld om van deze grootsche huldiging getuige te zijn. Door de Chr. Gem. Zangvereeniging, on der leiding van den heer Engberts, en door het R.K. Meisjespatronaat, onder leiding van mevrouw Mulder, werd den jubilaris een zanghulde gebracht, waarbij de patro naatsclub werd begeleid door de R.K. Har monie „St. Cecilia", die als altijd hare be kende medewerking verleende. Burgemees ter Keijzer dankte allen voor deze mooie hulde. Van de receptie, die hierna in het Patro naat werd gehouden, werd een zeer druk gebruik gemaakt en zeer vele ingezetenen, militaire autoriteiten en anderen kwamen den jubilaris en zijn echtgenoote compli menteeren. Vermeld zij nog, dat na afloop der verga dering aan alle aanwezigen ververschingen en sigaren enz. werden aangeboden. Niet minder dan 60 bloemstukken en een vijftigtal geschenken, benevens ontelbare telegrafische en schriftelijke -^lukwen- schen waren binnengekomen. Zanghulde des avonds. Des avonds werd op initiatief van enkele burutbewoners in den tuin van het woon huis van den jubilaris door de jonge dames en heeren uit de buurt, onder leiding van den heer H. Bakker aan den jubilaris een zanghulde gebracht en werd op keurige wijze een feestcantate gezongen. ALPHEN AAN DEN RIJN. HET EENRICHTING-VERKEER IN WINKELSTRATEN. De winkeliers gedupeerd. Door de contactcommissie der drie PI. Middenstandsvereenigingen, inzake het Eenrichting-verkeer, is het volgende adres gezonden aan B. en W. De ondergeteekenden C. IJ. Ponsioen en C. J. Winninghoff, respectievelijk voor zitter en secretaris der R. K. Middenstands vereeniging „De Hanze", afdeeling Alphen aan den Rijn; W. B. Kroon en G. J. van der Kolk, respectievelijk voorzitter en se cretaris der afdeeling Alpnen aan den Rijn van den Koninklijken Nederland- schen Middenstandsbond en C. A. Bos en W. van Galen, respectievelijk voorzitter en secretaris der Christelijke Midden- standsvereenigdng, afdeeling Alphen aan den Rijn, veroorloven zich hiermede het volgende onder uw aandacht te brengen; dat zij uit de bladen met genoegen heb ben kennis genomen van de wijziging in de Verkeersverordening 1937, welke wij ziging op 10 Juni j.l. in werking is getre den; dat echter tot hun groote teleurstelling slechts gedeeltelijk is voldaan aan hun verzoek, tot Uw College gericht d.d. 8 Mei j.l. waahin o. m. gevraagd werd de van Mandersloostraat en de Raadhuis straat wederom in beide richtingen open te stellen voor rijwielen; dat thans uit de praktijk blijkt, dat een gedeelte van het koopend publiek, hetgeen voorheen gewend was, beide winkelstraten per rijwiel te bezoeken en daar zijn inkoopen te doen, deze straten gaat mijden, vanwege den hin der, die men van de verkeersverorde ning ondervindt; dat dit vooral in de komende winter maanden nog greoteren omvang zal aannemen, hetwelk geen nader be toog behoeft; dat de neringdoenden in beide stra ten hierdoor finantiëel nadeel onder vinden en in nog erger mate duchten; dat deze vooraanstaande winkelstraten in zekere mate ten achter gesteld zijn bij de overige winkelstraten dezer gemeente, waar het koopend publiek geen hinder ondervindt van een zoodanige funeste verkeersverordening; dat de neringdoenden in beide straten echter mogen verwachten, dat de nadeelen, voor den winkelstand verbonden aan deze verkeersverordening, tot de kleinst moge lijke proporties worden teruggebracht; dat ook het snelverkeer in beide stra ten er mede gediend zou zijn, wanneer de rijwielen wederom vrije passage hadden, aangezien een persoon met een rijwiel aan de hand meer plaats inneemt en zich veel langzamer verplaatst, dan hij die fietst; redenen waarom adressanten nogmaals Uw College met aand ang beleefd doch dringend verzoeken met den meesten spoed art. 2 van de Verkeersverordening 1937 te wijzigen in diei. zin, dat de Raadhuisstraat en de van Mandersloostraat in bei de richtingen worden open gesteld voor rijwielverkeer. Door deze wijziging zult U zich den winkelstand der beide straten ten zeer verplichten. Diefstal van lood en ijzer. Sinds eenigen tijd werden van een ter rein achter het P.T.T. kantoor alhier be langrijke partijen loodkabel en oud ijzer, bestaande uit staven, haken, consoles enz. vermist, alles oud materiaal, dat in eigen dom toebehoorde aan de Rijkstelefoon. De diefstallen herhaalden zich vorige week en nadat van een en ander aangifte was gedaan, is het de politie spoedig ge lukt de laders te arresteeren Het bleken een drietal, bijna 18-jarige jongelui te zijn, t.w. W. B., D. G. en L. van R., die zich via de sloot achter het Postkantoor gemakkelijk toegang wisten te verschaffen op het ter rein, waar eenige honderden kilogrammen oude metalen lagen opgestapeld. In totaal bleek 220 K.G. oud ijzer en 36 K.G. lood kabel te zijn ontvreemd. De geheele partij kan echter, dank zij spoedig ingrijpen der politie, bij een opkooper hier ter plaatse in beslag worden genomen. De daders hebben een volledige beken tenis afgelegd. De nie^e brug over het Aarkanaal. De werkzaamheden aande nieuwe brug ever het Aarkanaal zijn thans zoover ge vorderd, dat de ingebruikstelling over drie weken tegemoet kan worden gezien. Zoodra de brug voor het verkeer is open gesteld, -zal de oude klapbrug worden afge broken. Geschenk voor het nieuwe Raadhuis. Naar wij vernemen, is door een groote firma hier ter plaatse aan B. en W. der gemeente een belangrijke gift toegezegd voor een geschenk bij de inrichting van het nieuwe raadhuis. Zuster Joseph du Sacré-Cour Voor een kort verlof tijdens haar doorreis van Ca nada naar Algiers vertoeft Zuster Joseph du Sacré-Coeur in de wereld Mej. Cor de Roos, ten huize van haar ouders Deze doch ter van den ouden bakker vertrok nu on geveer 11 jaren geleden naar de Zuid-Afri- kaansche missiegebieden in den omtrek van Algiers. Na een drie jarig verblijf al daar ging Zuster Joseph naar het Zuster huis in Canada ter vervulling van de op dracht die ze mocht ontvangen tot oplei ding van jonge meisjes tot de Orde van de Witte Zusters van Onze Lieve Vrouw van Afrika. Acht jaren lang heeft zij deze werk zaamheden aldaai verricht en is thans we derom uitgezonden naar de missieposten in de omgeving van Algiers, waarheen Zuster Joseph na een kort verblijf bij familie leden alhier en in het Moederhuis te Boxtel vandaaruit den 27sten September zal ver trekken. KOUDEKERK. Mond- en klauwzeer. Thans is ook in onze gemeente de zoo gevreesre veeziekte mond- en klauwzeer onder het vee uitge broken. Door een tweetal veehouders in de Lagewaard is hiervan ter secretarie aan gifte gedaan. De noodige maatregelen zijn reeds geno men. REEUWIJK. DE RINGDIJK VAN POLDER VETTEBROEK. Niet bestand tegen den waterdruk. Bij het bestuur van den polder Vette broek bestond reeds geruimen tijd onge rustheid, dat de ringdijk van den polder op den duur niet bestand, zal blijken te zijn tegen den zwaren waterdruk. Het bestuur heeft zich dientengevolge om advies gewend tot het Hoogheemraadschap Rijnland Dit heeft zijn technischen ambte naar, den heer C. de Kuiver, opgedragen e enondeizoek ui te stellen en rapport uit te brengen. Volgens dit rapport is spoedig ingrijpen beslist noodig; de Ringdijk moet over een lengte van ongeveer 1200 meter worden verhoogd en verzwaard. Hiervoor zal dan noodig zijn circa 7000 kub. meters klei, welke aanwezig zijn in den polder Vettebroek. Aangezien de poldei financieel niet bij machte is zelf hei werk te doen uitvoeren, heeft het bestuur van den polder zich ge wend tot Rijnland, provincie en rijk, om gezamenlijk het benoodigde bedrag be schikbaar te stellen en het werk in werk verschaffing te doen uitvoeren. De bedoeling is om, indien steun wordt toegezegi, de weikzaamheden reeds in het najaar te doen aanvangen. Voorts is bij het bestuur van den Polder Vettebroek bericht binnengekomen, dat Rijnland geen bezwaren heeft tegen uitstel van betaling van het renteloos voorschot van 130.000. Ook van rijk en provincie, die hebben deelgenomen aan dit voorschot, wordt uit stel tegemoetgezien. ZOETERWOUDE. Hanzevergadering. De voorzitter, de heer Joh. Vlasveld, sprak een hartelijk wel komstwoord bij den aanvang van de bui tengewone belangrijke vergadering, vooral tot den weleerw. heer A. Duivenstein, waarna spr. een installatie-rede uitsprak. Spr. noemt het een voorrecht de nieuwe geestelijk adviseur te mogen begroeten, omdat het voor de vereeniging een zegen en groot geluk is, een priester in het mid den te hebben die door ontwikkeling en wijding de allerbeste raad en steun kan ge ven voor het bereiken van het gestelde doel. Spr. zal uitstippelen, welke schoone ver wachtingen in den G. A. gesteld worden en ook aangeven, hoe de leden zich voor stellen te steunen datgene wat hier de priester en leeken samen moeten doen. Spr. wijst er op, dat de G. A. een werk voort mag zetten eenmaal door prof. J. H. Niekel begonnen en door eminente pries ters voortgezet en wijst op de tot stand ko ming van een noodzakelijke hervorming. Spr. houdt zich overtuigd, dat een jong priester-idealisme zeker in staat zal zijn een hechte kern van Hanzemannen te vor men. Ook vraagt spr. krachtige steun voor de reeds zoo goed werkende retraiteclub. Vooral bij de voorbereiding van de tien- jaarlij ksche tentoonstelling zal het tot stand brengen van het samenwerken van organisaties tot de taak van den G. A. be- hooren. Spr. zet uiteen, dat het bestuur zich be treffende de K. J. M. V. op het standpunt heeft geplaatst de K. G. V. niet te verzwak ken. Wij staan echter aldus de voor zitter voor groote zorgen voor de jonge middenstanders en zullen doen wat onze plicht is, maar spr. doet de toezegging ten volle aan de belangen van het jeugdwerk, dat reeds bestaat, te zullen meewerken. Spr. wenschte den G. A. geluk met deze verantwoordelijke taak. Wij leven in een zorgvollen tijd en ook de middenstanders leven onder groote moeilijkheden. Wij hopen, dat u niet al leen onze raadsman, maar vooral zult zijn onze priesterlijke vriend, die zal meele ven met ons wel en wee. Moge zoo onze begroeting zijn een groet van vriendschap en eerbiedige hoogachting tot een blij vende trouw en aanhankelijkheid. Na de hartelijke instemming van de le den, nam de G. A. het woord en sprak als volgt: Mijnheer de voorzitter, geachte ver gadering! Op de aanvullende convocatie waarbij de installatie wordt aangekondigd staat reeds, dat er een jonge priester veel en groot werk te wachten staat, maar u, mijnheer de voorzitter, heeft in uw instal latie-woord laten zien dat het een schoon werk is, zoodat ik met blijdschap aan dat werk mijn krachten mag geven als geeste lijk adviseur. Ik weet, dat het een moeilijk werk is, omdat ik mij als jonge priester nog geheel moet inwerken in uwe organisatie en ik dank u reeds voor de krachtige hulp die mij verzekerd is. In uw openingsgebed dat mij zoozeer gesticht heeft vraagt u door de medewerking aan de organisatie een betere beleving van het H. Geloof tot verheerlijking van God. Dat is juist het groote godsdienstige belang waar de G. A. de grootste zorg voor heeft. Spreker hoopt van harte, zóó te mogen werken voor de Hanze opdat de uitgesproken schoone ver wachtingen niet geheel en al beschaamd zullen worden. Na de lezing van de notulen komt het winterprogram aan de orde. Bij de be spreking wordt het denkbeeld geopperd, om de gelden, die voor de feestavond ge voteerd worden, te besteden voor het op te richten voorschotinstituut. De vergadering acht, na een sterke verdediging van den voorzitter, de feestavond die in den vorigen winter reeds achterwege bleef een sterke band, die leden en gezinnen van den middenstand bindt. Op dezen avond kan het belang van het voorschotfonds zeker gesteund worden en men besluit een feestavond te organisee- ren vóór den Advent. Voor het verdere ontwerpen van het winterprogram wordt een commissie be noemd bestaande uit: voorzitter, secreta ris en de heeren v. d. Meer, Opdam en Ro- dewijk. De G. A. moet de vergadering verlaten voor het bijwonen van een andere bijeen komst. Nu volgt verslag van de voorloopige aan sluiting bij „Katholiek Zoeterwoude", waar bij de goedkeuring wordt gegeven. Voor de Centrale Raadsvergadering wordt een voorstel aangenomen, waarbij het hoofdbestuur wordt verzocht bij de N. R. K. M. aan te dringen op uitbrei ding van de Middenstandskrant, opdat de verslagen van de afdeelingen breedvoeriger kunnen geplaatst worden. In de toelich ting zal gewezen worden op het belang dat gelegen is in de verslagen als even- zoovele leerzame uitwisselingen van oplos singen van kwesties, gevoerde acties enz. Tot afgevaardigden worden benoemd de heeren P. C. Paardekooper en J. Vaneman en tot plaatsvervangers de heeren C. T. J. Paardekooper en J. Rodewijk. De agenda vervolgt nu met: bespreking straatnamen, waarvan de bedoeling is aan het gemeentebestuur voor sommige namen van wegen een betere te vragen. Als de meest ongeschikte straatnaam wordt ge noemd de Miening en daarvoor te vragen de naam van Leidsche weg zijnde de weg die leidt naar Leiden. De Noordbuurt omdat het daar peen buurtschap is zal gevraagd worden te herdoopen met Raad huisstraat. Voor het Watertje zal als be ter klinkende naam gevraagd worden: Bin nenweg. Wij kunnen de vele aardigheidjes, die gelanceerd worden niet alle releveeren. Zoo werd voor het Watertje b.v. genoemd: Paalt jesweg. Spottend werd ook gevraagd, of de Bak- kersbrug niet beter Martelaarsbrug ge noemd kon worden. De secretaris gaf vervolgens een uiteen zetting Van de vestigingswet en deed eeni ge mededeelingen over de te stichten school voor het bereiken van de algemeene eischen: handelskennis enz. te Leiden. De voorzitter moet wegens familie-om standigheden de vergadering verlaten en draagt de verdere leiding aan den secreta ris op. Hier volgde een zeer vlotte beschouwing over de waarde van de eischen voor de jonge middenstanders, die zich eerlang zul len willen vestigen. Ook werden mededeelingen gedaan om trent de totstandkoming van een commis sie van Bijstand en een Voorschotfonds en een verslag uitgebracht van de Centrale Raadsvergadering. De rondvraag was ditmaal bijzonder ge animeerd. Er werd gevraagd de ingekomen stukken en uitgaande stuken beter te be spreken ook in de ledenvergadering. De secretaris zegt, dat eertijds besloten is de ing. stukken ir. zoovzrre ter tafel te brengen als nuttig is. Bij de desbetreffen de agendapunten zijn deze bekend ge maakt. Niettemin zal door meermalen ver gaderen de agenda zoodanig ingericht wor den, dat ook de in en uitgaande stukken meer aandacht krijgen. Er wordt een klacht geuit over de be kendmaking van het ijken. De meeste win keliers kregen geen aanzegging van de zit ting van den ijkmeester. Er zal gevraagd worden in het volgend jaar voldoende be kendheid te geven. Degenen, die aan de ijk niet voldaan hebben, kunnen in deze maand nog laten ijken, alle dagen van 9 tot 3 uur, Varkenmarkt 1, Den Haag. Er volgt nu nog een klachtenserie over de moeilijkheden, die ondervonden zijn en nog te verwachten zijn op de wegen. De klachten zullen te bevoegder plaatse wor den ingediend. Aan het gemeentebestuur zal gevraagd worden het Watertje ten spoedigste van een behoorlijk wegdek te voorzien, omdat het een modderweg is. De heer F. van der Krogt brengt het halfjaarlij ksche verslag uit van de O Z. V. De reserve is thans tot ruim 400 geste gen, zoodat reeds plannen worden ge maakt, om voor de oude leden een lagere premie te berekenen. De vergadering wordt hierna met gebed gesloten. ZOETERWOUDE (H.R.). 2e en 3e opvoering Leekenspel. Heden avond zal de 2de en Donderdagavond de 3e opvoering gegeven worden van het spel „Pinkstervuur" Voor deze avonden zijn geen vrijkaarten meer beschikbaar. Een klein gedeelte toegangskaarten a 0.50 is nog beschikbaar. Het comité overweegt, gezien de groote aanvrage, een 4e uitvoering te geven; dit zal nader per advertentie worden bekend gemaakt. ZWAMMERDAM. Geboren: Gijsbertha Paulina Euphenia d van P. Knopperts en Wilh. van Renswoude. Ingekomen: Mej. J. Stolten, mej. M. G. C. Stolten en mej. C. Th. M. Stolten, uit Heemstede. C. A. A. Piket, uit Essen- I Borbeck. Mej. G. J. C. van Leeuwen, uit 's-Gravenhage. Mej. J. Overvliet, uit Woubrugge. Vertrokken: J. J. Regtvoort, naar Rotterdam. J. J. C. Piket naar Heem stede.

Leidsche Courant | 1937 | | pagina 8