SPORT RADIO-PRI IGRAMMA'S DINSDAG 3 AUGUSTUS 193» DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BI AD PJG. 7 GEMENGDE BERICHTEN ERNSTIG AUTO-ONGELUK BIJ MIDDELBURG Een doode, een zwaar gewonde Gisteravond reed de heer K. M. Jr., uit Middelburg met een door hem gehuurde auto, met als medepassagier den 35-jarigen heer H. C. Wielandt, assuradeur te Mid delburg naar Veere. In een bocht van den weg verloor de heer M. de macht over het stuur. De wagen zwaaide naar links, daar na naar rechts en botste toen in volle vaart tegen een boom. D' schok was zoo hevig, dat de boom .geheel in den wagen drong en het voertuig geheel vernielde. Toegesnelde hulp trof den heer Wie- landt met gespleten schedel aan. Hij gaf nog eenige teekenen van leven, doch be zweek weldra. De heer M. had verschil lende min of meer ernstige verwondingen opgeloopen en bovendien een hersenschud ding bekomen. Zoowel de gewonde als het stoffelijk overschot van den heer W. zijn naar het gasthuis te Middelburg overge bracht. De politie heeft-beslag op het lijk ge legd en op de plaats van het ongeluk foto's van de situatie genomen. De heer Wielandt was te Middelburg een bekende persoonlijkheid, die o.a. zitting had in het bestuur van de vereeniging voor vreemdelingenverkeer, in het bestuur van de vereeniging „Uit het volk, voor het volk" en in dat van het Midelburgsch mu ziekcorps. De juiste toedracht van het ongeluk is nog niet vastgesteld. ERNSTIG ONGELUK OP ONBEWAAKTE OVERWEG. Handelsreiziger door trein gegrepen en gedood. Op den onbêwaakten overweg in de ge meente Gouderak, op de lijn Gouda Schoonhoven, is de 50-jarige handelsreizi ger B. uit Gouda door den trein, die uit Schoonhoven vertrok, gegrepen en op slag gedood. Het stoffelijk overschot is naar het van Itterson-ziekenhuis te Gouda overge bracht. Omtrent dit ongeluk vernemen wij na der, dat dit geschiedde op den overweg in den weg GoudaStolwijk, nabij Stolwij- kersluis onder de gemeente Stolwijk. Uit de richting Stolwijw kwam de 50-ja rige reiziger J. G. Bik, wonende in de De le Reylaan per fiets aanrijden, op het oogenblik, dat de tramtrein uit Schoonho ven naderde, welke trein op dit punt signa len geeft. De wielrijder moet dezen trein wel gezien hebben, doch blijkbaar heeft hij getracht nog den overweg te passeeren, hetgen evenwel mislukte. Hij werd door den trein gegrepen en een dertigtal meters meegesleurd en terzijde van de spoorbaan geslingerd. De man was op slag dood. Toe vallig waren twee leden van het Roode Kruis in de nabijheid, doch hun hulp mocht niet meer baten. Per auto van den gemeen telijken dienst is het stoffelijk overschot naar het van Itersonziekenhuis te Gouda vervoerd. Het rijwiel werd geheel in elkaar ge drukt. De trein had zeven minuten vertra ging. ERNSTIGE AANRIJDING TE DEN HAAG. Op den Bezuidenhoutscheweg te den Haag is gistermiddag een vrachtauto uit Haarlem bestuurd door G. C., 33 jaar uit die gemeente, in botsing gekomen met do 30-jarige wielrijdster C. J. M. H., doordat hij plotseling moest uitwijken voor den wielrijder W. J. L. E., die onvoorzichtig den rijweg overstak. De wielrijdsterkreeg een schedelbasis- fractuur en brak haar linkerarm. In be- wusteloozen toestand is zij naar het zie kenhuis aan den Zuidwal vervoerd. VRACHTWAGEN OVER DEN KOP GESLAGEN. Bestuurde remstig gewond. Tusschen Drunen en Heusden is gister middag een vrachtauto, bestuurd door chauffeur K. E. uit Tilburg, in een bocht van den weg, met groote vaart tegen een telefoonpaal gereden en, na over den kop te zijn geslagen, in een droge sloot terecht gekomen. De chauffeur bewam een her senschudding, terwijl hij voorts eenige rib ben brak. In zorgwekkenden toestand is de man naar het ziekenhuis te Tilburg vervoerd. MOTORRIJDER AAN VERWONDINGEN BEZWEKEN. Vrijdagmiddag is tijdens de groote ver keersdrukte na afloop van de „vierdaag- sche", de motorrijder van Setten op den Daalscheweg door een aanto aangereden. De man kwam te vallen en liep een her senschudding en een hoofdwonde op. Hij werd naar het Wilhelminaziekenhuis over gebracht, waar hij gisteren aan zijn ver wondingen is overleden. TYPHUSGEVALLEN TE HEERLEN. Drinkwater besmet? Op het oogenblik liggen in het zieken huis te Heerlen 14 personen, lijdende aan typhus. Van deze veertien wonen er der tien in de nabijheid, van het Caumerputje ta Heerlerbaan. Dit putje is de vorige week van gemeen tewege dichtgemetseld Absoluut uitge maakt is het nog niet, maar het is toch wel waarschijnlijk, dat deze put de ha,lrd voor tyhus bacillen is geweest. De toestand van alle patiënten is bevre digend. Een patiënt is een meisje uit Heer len, dat dezer dagen met typhus uit Bel gië terug kwam. Het putje is een particuliere waterbron. De gemeente had er feitelijk niets mee te maken, maar liet den put toch dichtmetse- len toen ze van de ziektegevallen hoorde. BOERDERIJ AFGEBRAND. Gistermiddag omstreeks half vier is brand ontstaan in de boerderij van den landbouwer van Vink aan de smalle steeg te Nijmegen. De brandweer onder leiding van brand meester Raucli bestreed het vuur en wist het spoedig te bedwingen. Niettemin brand de de boerderij geheel af. Van de inboedel kon zoo goed als niets worden gered, ter wijl van de veestapel een varken in de vlammen omkwam. De oorzaak van den brand is onbekend. De schade wordt slechts gedeeltelijk door verzekering gedekt. HAZARDSPEL? Speelapparaat te Zandvoort in beslag genomen. Op vermoeden van hazardspel heeft de politie te Zandvoort gistermiddag in een perceel aan de Burgemeester Engelbert- straat een speelapparaat, dat op een tafel met balletjes, draaiende onderdeelen en ge nummerde schijven werkte, in besla ge nomen. Het was en nieuw spel, dat in beslo ten kring een vereeniging, waarvan men lid moest zijn en waarvan ook inderdaad alle leden elkaar kenden werd be oefend. Daar de wet hazardspel verbiedt en geen onderscheid maakt tusschen al of niet besloten kring, is de politie tot inbe slagneming overgegaan. De deelnemers werden ter plaatse verhoord en tegen het bestuur van de vereeniging werd proces verbaal opgemaakt. Voor de rechtbank zal mettertijd wor den uitgemaakt, of dit nieuwe spel onder de hazardspelen moet worden gerekend. HANDIG OPLICHTER GARRESTEERD. Voor eenige duizenden opgelicht. De gemeentepolitie van Tegelen heeft Zondag aangehouden dan 35-jarigen reizi ger in koffie N. Hij wordt verdacht van oplichting en valschheid in geschrifte. Het bedrag der oplichting, waarvan verschil lende inwoners van Tegelen het slachtof fer zijn geworden, bedraagt eenige dui zenden guldens. Deze arrestatie heeft heel wat opschud ding verwekt. De -aangehoudene was in dienst als reiziger bij zijn schoonvader, J. S., die een koffiebranderij exploiteert. Naar verluidt, heeft N. zijn schoonvader voor groote bedragen benadeeld, waardoor deze belangrijke verliezen zou hebben geleden. De koffiebranderij staat uitstekend be kend en de eigenaar en zijn familie genie ten een beste reputatie. Het is daarom be grijpelijk, dat anderen aan den schoonzoon het vertrouwen schonken en dat men ge- loef hechtte aan diens verklaringen. Onder allerlei valsche voorspiegelingen wist N. echter de menschen, die over eenige con tanten beschikten, te bewegen, tijdelijk gel den aan hem af te staan. Dan weer ver telde hij, dat een auto in beslag was ge nomen in verband met een smokkelaffai- re; een andere keer was koersverlies bji het beleggen van effecten oorzaak, dat W. in moeilijkheden verkeerde en geld noodig. had Zijn gefantaserde verhalen vonden altijd gehoor en in de meeste gevallen duurde het niet lang of het gevraagde geld stond te zijner beschikking. Toen de politie in verband met loopende geruchten, een onderzoek instelde, kwam eigenlijk de fraude eerst recht aan het licht. Spoedig ontdekte men een benadeel de, die er voor een bedrag van 3800 in- geloopen was, terwijl een ander voor 1600 was gedupeerd. De eerste, zekere V. R., stelde zijn spaar- bankboeje aan den oplichter ter hand, om hem in de gelegenheid te stellen, daarvan een geldsbedrag, dat hij aan N. schuldig was, op te nemen. Van deze gelegenheid maakte N. gretig gebruik om door middel van vervalschingen niet alleen het recht matige bedrag te innen, maar zich tevens wederrechtelijk nog meer toe te eigenen. Op deze wijze is V. R. voor een bedrag van bijna 4000 benadeeld. Toen men eenmaal N. had vastgehouden, kwamen de klachten tegen hem los. Ver schillende personen meldden zich bij de politie. Vast staat wel, dat er buiten de beide gedupeerden, die er samen voor een bedrag van 5400 zijn ingeloopen, nog tal van personen voor bedragen, varieerend van honderd tot duizend gulden, zijn op gelicht. Na beëindiging van het onderzoek zal N. naar de strafgevangenis te Roer mond worden overgebracht. Z. K. H. PRINS BERNHARD ZEILT MEE IN DE TROMP II Bob Maas wint in de Starklasse Evenals de beide eerste wedstrijddagen heeft de dag van gisteren zich weer geken merkt door betrokken weer met ongeveer denzelfden wind uit Noordelijke richtingen. Des middags ruimde de wind iets. Er werden op het Buiten Y weer twee wedstrijden gezeild. Door een verandering van de baan, eerst na het starten der Shar pies (de verschillende nummers werden daardoor een half uur vertraagd) was er des middags een kruisrak van het vuur toren-eiland naar Durgerdam, 's middags was door den veranderden wind ook dit weer teniet gedaan. In den ochtendwedstrijd kon de Duitschei Fr. Koeser de tweede plaats bezetten achter C. M. H. Nauta, ter wijl zijn landgenoot Richard Kropp zich als vijfde wist te plaatsen. Des middags bleven de Hollandsche Sharpiezeilers echter de baas, zoodat Koeser slechts vijfde werd. In de Olympiajollen waren de Duitschers gelukkiger. De eerste vijf plaatsen waren hun buit, terwijl 's middags Borgerhoff Mulder en H. Coops zich als derde en vijfde uit het veld konden plaatsen. De overige prijzen vielen echter aan de Duitschers ten deel. Op de Zuiderzee waar de gebruike lijke driehoeksbaan gezeild werd, kwam hoog bezoek. Z.K.H. Prins Bemhard zeilde n.l. mede in de Tromp II van den heer Dudok van Heel in de voorgift- klassen, waar de Tromp II een mooien wedstrijd zeilde tegen de Noordster om dezen te winnen. In de Drakenklasse is de Duitscher O. A. Ernst met den eersten, prijs schoot gegaan voor J. Heinen. Onze landgenoot Bob Maas heeft zich als eerste kunnen plaatsen in de Internationale Starklasse, waardoor tevens zijn kans op den hoofdprijs over de vier wedstrijddagen zoo goed als verzekerd is. De tweede plaats werd bezet door den Franschman Jean Peytel. De Duitsche marine-luitenant Mer- ten werd derde en de Franschman J. J. Her- bulot vierde. De uitslagen van het Buien-IJ waren: Noord-Nederlandsche 16 m2-klasse, och tendwedstrijd: 1. Kwaje Hoek, st. K. L. van der Horst. Middagwedstrijd: 1. Kwaje Hoek. 12 m2-sharpieklasse A, ochtendwedstrijd: 1. Dinges, st. C. M. H. Nauto; 2. Racker III, st. F. Köser (Duitschland); 3. Skin, st. P. Gülcher; 4. Spitsmuis, st. J. H. Nauta; 5. Buttje III, st. R. Cropp. Middag wedstrijd: 1. Ronny III, st. C. Overmans; 2. Skin; 3. Dinges; 4. Spitsmuis; 5. Racker III. 12 m2-sharpieklasse B, öchtendwedstrijd: 1. Slee, st. C. Mohr; 2. Wary, st. J. Vorst; 3. Flevo, st. P. J. G. Dudok van Heel. Middagwedstrijd: 1 Nora, st. P. van Roe- sel; 2. Flevo; 3. Slee. O lym piaj ollenklassenoc ht end w edstrij d: 1. Krampnitz, st. dr. A. Boess (Duitsch- land); 2. Nanke, st. dr. P. Hansohn (Duitsch- land); 3. Elfe, st. H. Kohlmeyer (Duitsch- land); 4. Taunki, st. Chr. Blankenburg (Duitschland); 5. Hein Tüü, st. E. Lehfeld (Duitschland). Middagwedstrijd: 1. Nauke; 2. Taunki; 3. Daphnia, st. P. H. R. Borgerhoff Mulder; 4. Krampnitz; 5. Borreltje, st. H. Coops. Olympiajollen klasse B„ ochtendwed strijd: 1. Daisy, st. mej. F. Hoekstra; 2. Mop, st. H. Bollemeijer. Middagwedstrijd: 1. Kamphaan, st. L. J. Quarles van Ufford; 2. Daisy. B.M.-klasse, ochtendwedstrijd: 1. Bene- ventum II, st. L ,de Joode. Middagwedstrijd: 1. Beneventum II. Twaalfvoetsjollen klasse A, ochtend wed strijd: 1. Wig, st. A. K. H. Minderhoud; 2. Isis, st. J. W. van den Berg Jr.; 3. Marionet, st. R. Venema. Middag wedstrijd: 1. Isis; 2. Marionet; 3. Weetieken, st. mej. Q. van Dijk. Twaalfvoetsjollen klasse B., ochtendwed strijd: 1. Windekind II, st. A. Jansen; 2. Kruimeltje, st. N. A. de Joncheere; 3. Woel watertje II, st. H. Fakker. Middagwedstrijd: 1. Woelwatertje II; 2. DEVIEZENSMOKKEL. Twee Duitschers aangehouden. De politie te Winterswijk kreeg van de Duitsche politie bericht, dat de Duitsche kommiezen een smokkelaar hadden aange schoten, die behoorde tot een gezelschap, dat zich geregeld en nog wel van vuurwa penen voorzien, op Nederlandsch grondge bied ophield in grenswinkels. Zaterdag kwam per telefoon bericht, dat er zich weer smokkelaars ophielden bij een grens- winkelier in het Woold. Met twee auto's begaven de gemeentepolitie en marechaus see en vier politiehonden zich naar de wo ning van dien winkelier. Het huis werd omsingeld en het bleek, dat twee Duit schers daar aanwezig waren. De eene ging op den loop,. Naar het woord: halt, luister de hij niet, evenmin naar het schot in de lucht. Toen werden twee honden losgela ten, die hem al spoedig het loopen belet ten. Even later was hij ingerekend. Aan Duitsche zijde stonden de kommiezen hem met de karabijn op te wachten. Beide Duitschers hadden geen wapens bij zich, ook geen geld en papieren. Ge boeid werden ze naar het politiebureau te Winterswijk gebracht en ter beschikking van den burgemeester gesteld. Zij zullen over Zevenaar naar Duitschland worden uitgeleid, waar hun nog wel wat te wach ten staat. WOENSDAG Hilversum II, 301 M. N.C.R.V.-Uitzending 6.007.00 Onderwijsfonds voor Scheepv. 8.00 Schriftlezing, meditatie, gewijde muziek (Gr.pl.). 8.30 Gramofoonmuziek. 9.30 Gelukwenschen. 9.45 Gramofoonmuziek. 10.30 Morgendienst. 10.00 Ensemble v. d. Hórst. 12.00 Berichten. 12.15 Gramofoonmuziek. 12.30 Vervolg concert. I I.30 Gramofoonmuziek. 2.00 Schoten's Christelijk Kinderkoor „Zanglust", en solist. 3.00 Christ. Lectuur. 3.30 Gramofoonmuziek. 3.45 Pianovoordracht. 4.45 Felicitaties. 5.00 Kinderuur. 6.00 „Oproep tot actie voor Nieuw-Gui- nea", causerie. 6.30 Causerie over het onderhoud van stoommachnes en verbrandingsmotoren. 7.°0 Berichten. 7.15 „Ideële waarden en reële midde len 7.30 Gramofoonmuziek. 7.45 Reportage. 8.00 Berichten A.N.P. Herhaling S.O.S.- Berichten. 8.15 „De Melody Singers", en de Har monie „Meyerbeer". (Om 9.00 Causerie over de Conferentie te Oxford). 9.55 Berichten A.N.P. 10.00 Orgelconcert II.0012.00 Gramofoonmuziek. Hierna Schriftlezing. Hilversum I, 1875 M. V.A.R.A.-Uitzending. 10.00—10.20 v.m. V.P.R.O. 6.30—7.00 R.V.U. 7.30—8.00 V.P.R.O. 8.00 Gramofoonmuziek. 9.30 „Onze keuken", cauerie. 10.00 Morgenwijding. ÏO.OOV.A.R.A-Orkest, economische cau serie en gramofoonmuziek. 12.00 Gramofoonmuziek. 12.30 Orgelpel. I.001.45 „Fantasia". 2.00 Causerie. 2.05 Gramofoonmuziek. 3.00 Cello en piano. 3.30 Kinderuurtje. 4.30 Gramofoonmuziek. 5.00 „Fantasia". 6.00 Orgelspel. 6.30 Causerie „Vacantie vieren". 7.05 Zang. 7.30 „Vrijzinnige Protestanten in Zuid- Holland en Utrecht. 8.00 Herhaling S O.S.-Berichten. 8.03 Berichten ANP, VAR A-Varia. 8.15 Gi-amofoonmuziek. 9.00 Drentsche uitzending. 9.30 Orgelspel. 10.00 Berichten ANP. 10.05 Reportage van de 3de Arbeiders- Olympiade, Antwerpen. 10.30 Ren Kopartzky en zijn musette- ensemble. II.3012.00 Gramofoonmuziek. Droitwich, 1500 M. 11.05 Orgelspel. 11.35 Gramofoonmuziek. 12.20 BBC-Midland-orkest, en solist. I.20 Het Northern Ireland Fanfare-or kest, en soliste. 2.05 Gramofoonmuziek. 2.35 Het MacArthur Kwh 3.05 Gramofoonmuziek. 3.50 Pianovoordracht. 4.20 Vesper. 5.10 Gramofoonmuziek. 5.20 Harry Leader en zijn Band. 0.20 Berichten. 0.40 Jack White's Collegians. 7.20 Zang en piano. 8.00 Sportpraatje. 8.20 Variété-programma. 9.40 „Tonight 23 years ago", causerie. 10.00 BBC-Orkest, en sóliste. II.00 Declamatie. Windekind II; 3. Presto, st. H. J. Brakema. De uitslagen van IJsselmeer zijn: Regenboogklasse: 1. Tjebbe, st. Tj. Maas; 2- Hollandia, st. C. van Staveren; 3. De Leede III, st. W. Z. van der Meij; 4. Holland II, st. F. P. Bos. Drakenklasse: 1. Woge XII, st. O. A. Ernst (Duitschland); 2. Janmaat, st. J. Heinen; 3. Cavalier, st. P. G. van Benthem van den Bergh; 4. Zilvermeeuw, st. B. Moret. Pampusklasse: 1. Noviemeer, st. J. C. P. Hofkes; 2. Wildebras, st. W. de Vries Lentsch Jr; 3. Fuut II, st. B. van Hattem. Starklasse: 1. Bern II, st. Bob Maas; 2. Sic IV, st. Jean Peytel (Frankrijk); 3. Ca- pella, st. kapt. Leutn. Merten (Duitschland); 4. Tramontane, st. J. J. Herbulot (Frank rijk); 5. M. C., st. mej. C. de Visser; 6. Loos- drecht, st. Jan Maas. Voorgiftklassen C en B: 1. Tromp II, st. A. E. Dudok van Heel; 2. Fortuyn, st. C. Moolenburgh. Ronde en platbodemjachten O.A.: 1. Zo merland, st. J. Doeksen. Pampusklasse zonder bijzeilen: 1. Kam per Steur, st. P. H. Cramer. SCHAKEN HET LANDEN-TOURNOOI TE STOCKHOLM. Nederland wint thans van Italië. Gisteren werden de afgebroken partijen uit de eerste, tweede en derde ronde van het landen-tournooi te Stockholm voortge zet en beëindigd. Voorts werd de vierde ronde gespeeld, waarin N e d er land met 31 van Italië won. 4 AUGUSTUS. 11.20 Jack Jackson's Band. 11.5012.20 Jazzmuziek (Gr.pl.). R a d i o-P a r i s, 1648 M. 7.10, 8.20 en 10.35 Gramofoonmuziek. 12.20 Visciano-orkest, en zang. 2.20 Gramofoonmuziek. 3.50 Vioolvoordracht. 4.05 Zang. 5.20 Orkestconcert. 7.50 Zang. 3.05 Pianovoordracht. 8.50 I. „Le mariage aux latemes", op- rette. II. „Mesdames de la Halle", ope rette 10.50 Gramofoonmuziek. Keulen, 456 M. 6.50 Westduitsch Kamerorkest. 8.50 Heinz Putsche en zijn orkest. 9.50 Gramofoonmuziek. t 12.20 Fabriekorkest. I.35 Omroeporkest en -kleinorkest. 2.35 Gevarieerd concert. 4.50 Stedelijk Orkest van Bautzen. 6.20 Gitaar en piano. 7.05 Gramofoonmuziek. 8,30 Gevarieerd concert, m.m.v. solis ten, boerenkapel, Omroepkoor en -klein orkest. 9.20 Omroeporkest. 10.55 Pianovoordracht. II.2512.20 Willi Schneider's dansor- kest, en soliste. Brussel, 322 en 404 M. 322 M.: 12.20 Gramofoonmuziek. I.302.20 Max Alexys' orkest. 5.20 Langlois' orkest. 6.20, 7.05 en 8.20 Gramofoonmuziek. 8.35 Radiotooneel. 8.55 Gramofoonmuziek. 9.20 Symphonieconcert uit Knocke, ra m.v. solist. II.0011.20 Gramofoonmuziek. 484 M.: 12.20 Max Alexys' orkest. I.302.20 Gramofoonmuziek. 5.25 J. Bouillon's dansorkest, en de La- nlgoro Het Players. 6.35 L.Langlois' orkest. 8.20 Gramofoonmuziek. 8.35 Uitzending gewijd aan 4 Augustus 1914. 10.05 Gramofoonmuziek. 10.3011.20 A. Felleman's dansorkest. Deutschlandsender, 1571 M. 8.30 Franforter Omroeporkest, -koor en solisten. 9.20 ..August", maandoverzicht. 10.20 Berichten. 10.40 Sportreportage. 1O.50 Trioconcert. II.2012.20 Dansmuziek (Gr.pl.). Gemeentelijk Itadio-Distrïbutie-Bedrijf. 3de Programma. 8.00 Keulen. 10.05 Diversen. 10.35 Parijs R. 11.05 London Reg. 12.20 Keulen. 13.20 Brussel VI. 14.20 Parijs R. 14.35 Keulen. 15.20 Parijs R. 15.35 London R. 17.20 Parijs R. 18.20 Brussel VI. 18.35 Brussel FR. 19.20 Keulen. 20.05 Parijs R. 20.30 Diversen. 20.50 Parijs R. 22.50 Brussel VI. 23.50 Weenen. 4de Programma. 8.00 Brussel VI. 9.20 Diversen. 10.35 Droitwich. 18.20 Diversen. 18.40 Droitwich. 21.40 Diversen. 22.00 Droitwich. 23.00 London Reg. Het Hollandsche team deelt, na de vierde ronde met Estland de vijfde plaats in de algemeene rangschikking. De stand na de vierde ronde luidt: 1 en 2 Polen en Hongarije, 11 1/2 punt 2 afgebr. partijen; 3 en 4 Tsjecho-Slowakije en Amerika, 11 1/2 pnt 2 afgebr. partijen; 5 en 6 N e d e r 1 a n d en Estland, ieder 11 pnt.; 7 Argentinië 10 1/2 pnt -f 2 afgebr.- partijen; 8 Finland 9 1/2 pnt; 9. Letland 9 -f 1 afgebr. partij; 10 Zweden 8 pnt.; 11 De nemarken 7 1/2 pnt 1 afgebr. partij; 12 en 13 Joe'go-Slavië en Litauen, ieder 7 pnt. 1 afgebr. partij; 14 Engeland 5 1/2 pnt 1 afgebr. partij; 15 IJsland 5 pnt. -f 1 af gebr. partij; 16 en 17 België en Italië ieder 4 1/2 pnt; 18 Schotland 3 1/2 pnt en 2 af gebr. partijen; 19 Noord wegen 21/2 pnt. VOETBAL Om den Luxor Wisselbeker. Gisteren werd op het Sportman-terrein de wedstrijd P. C. en L. IM. D. S. ge speeld. Rust 2—1 voor M. D. S. Na de thee wist Siera voor M. D. S. den stand op te voeren tot 53. Hedenavond op het L. O. V.-terrein de wedstrijd A. S. V.L. S. V. I. WATERPOLO DE ZIJL IV—POELMEER III 0—4. De gisteravond in de Zweminrichting de Zijl voor de competitie van den kring Den Haag van den K. N. Z. B. gespeelden wed strijd De Zijl IV tegen Poelmeer III ein digde in een 40 overwinning voor cb Oegstgeestenaren. Rust 2—n

Leidsche Courant | 1937 | | pagina 3