STADS NIEUWS WOENSDAG 7 JULI 1937 DE LEIDSCHE COURANT EERSTE BLAD - PAG. 2 HOE WORDT HET WEER OPKLARING. DE BILT SEINT; Zwakke tot matige Zuid-Westelijke tot Westelijke wind. gedeeltelijk bewolkt, wei nig of geen regen, weinig verandering in temperatuur. Hoogste barometerst.: 764.3 te Valentia. Laagste barometers.: 752.3 te Reykjavik. De depressie werd bij IJsland veel on dieper, de uitlooper, die gisteren over En geland lag, ligt nu over de Noordzee en bracht nu reeds eenige regen. De hooge drukking in het Zuid-Westen breidde zich langzaam Oostwaarts uit, die in Noord- Scandinavië is vrijwel verdwenen. De Eritsche Eilanden hebben nog zwaar be wolkte lucht, met eenige opklaring en af koeling in Ierland. In Zweden houdt de zeer hooge temperatuur nog aan en is het weer zonnig, in Noorwegen is in het Zui den en Westen de lucht betrokken of ne velig. In Duitschland is de lucht ook groo- tendeels zwaar bewolkt, met kans op re gen in het Westen. Frankrijk heeft in het Westen zwaar bewolkte lucht, in het Zuid- Oosten zonnig weer, ook in Zwitserland en Oostenrijk is het weer fraai en de tempe ratuur vrij hoog. De hoogere Alpentop pen zijn vrij van wolken, maar sommige lagere melden regen. De depressie op de Noordzee kan nog regenbuien veroorzaken, daarna is eenige opklaring zonder veel af koeling te wachten. LUCHTTEMPERATUUR. 19.6 gr. C. LICHT OP VOOR FIETSERS ex: Van Woensdagnamiddag 9.53 uur tot Donderdagmorgen 4.17 uur. HOOG WATER. Te Katwijk aan Zee op Donderdag 8 Juli voorm. 3.17 en nam. 3.50 uur. WATERTEMPERATUUR. Poelmeer 19 gr. C. De Zijl 18.5 gr. C. ACADEMIENIEUWS Leiden. Bevorderd: tot doctor in de Letteren en Wijsbegeer te, op proefschrift getiteld: „Glossaria duo Vasco-Islandica", de heer N. G. H. Deen, geboren te 's-Gravenhage. Gesl a a gd: Candidaatsexamen Wis- en Natuurkunde letter H, de heer R. de Wit, Den Haag; idem letter D, de heer B. Evers, Arnhem; idem letter K, de heer A. Quispel, Rot terdam; idem letter L, de heer J. de Jong, Lei den; Doctoraal examen Wis- en Natuurkunde, hoofdvak Geologie: de heer F. G. Engel- berts. Leiden; Candidaatsexamen Rechten: de heeren H. G. Harbertsma, Eindhoven, J. L. Kranen burg, Leiden; Taalkundig candidaatsexamen Indologie: de heer F. A. de Groot, Den Haag; Propaedeutisch examen Theologie: de heeren H. de Nie, Leiden, W. G. Over- bosch, Leiden en mej. H. Bruining, Wy- naldum (Fr.); Doctoraal examen Wis- en Natuurkunde, hoofdvak Scheikunde: de heeren G. Hen- nemann, Koog a. d. Zaan, J. W. Holleman, Leiden, L. J. Oosterhoff, Den Haag; Doctoraal examen Arische taal- en let terkunde: mej. J. Blom, Bergen op Zoom; Doctoraal examen Rechten: de heer J. Fa- ber, Middelburg. UIT DE OMGEVING VEURLEID SCHEND AM. Speldjesdag Wit-Gele Kruis. De giste ren alhier gehouden speldjesdag ten bate van het Wit-Gele Kruis te Veur-Leidschen- dam heeft opgebracht de mooie som van 83.67 VEUR. Groentediefstal. In den afgeloopen nacht is door den rijksveldwachter Tol de 47-jarige J. A. P. M. uit Voorbrug op hee- terdaad betrapt bij het stelen van bloemkool van den tuin van den heer Kortekaas te Veur. M. is overgebracht naar het arrestan- tenlokaal ie Leidschendam en den volgen den morgen met het oog op de vele groen tediefstallen in de laatste weken, op trans port gesle.d naar Rijswijk. LEIDERDORP. Gemeenteraad. De Raad dezer gemeen te vergaderd op 8 Juli des v.m. 10.45 uur. Agenda: 1. Opening. 2. Notulen. 3. Inge komen stukken en mededeelingen. 4. Beslis sing plaats stemlokaal voor stemdistrict II. 5. Aanbieding gemeente-rekening 1936 en rekening grondbedrijf 1936 en vaststelling van de staat van oninbare posten. 6. Benoe ming Commissie tot nazien van de rekenin gen. 7. Vaststelling van pensionsgrondsla gen. 8. Vaststelling capitulantenverordening. 9. Voorstel tot verleening van een bijdrage aan de Vereeniging Effatha voor 2 kinderen. 10 Voorstel tot het geven van subsidie aan de Ned. Vereeniging voor Luchtbescher ming. 11. Reclames hondenbelasting en straatbelasting. 12 Wijziging begrooting 19361937. 13. Rondvraag. AARLANDERVEEN. Concert. Door de muziekvereeniging „Arti et Religioni", uit Alphen aan den Rijn werd alhier een concert gegeven, wat tame lijk veel belangstelling trok. Vooral de „Prinses Juliana en Prins Bernhard-marsch'' en de „Koningvoetbalmarsch" vonden bij de luisteraars een opgetogen gehoor. Stukje duim afgezaagd. Gisterenmid dag had de heer J. W. Bestebroer alhier het ongeluk by het gebruikmaken van de cir kelzaag een stukje van zijn duim af te za gen. Na onmiddellijk door dr. W. v. d. Wind verbonden te zijn kon hij huiswaarts kee- ren. VOORSCHOTEN Arbeidsbemiddeling. Bij het corres pondentschap der arbeidsbemiddeling al hier staan als werkzoekenden 103 perso nen ingeschreven: 1 drukker, 7 timmer lieden, 4 metselaars, 8 opperlieden, 6 grondwerkers, 1 stucadoor, 1 taludwerker 1 betonwerker, 1 schoenmaker, 2 loodgie ters, 3 monteurs, 3 smeden, 1 scheepma ker, 1 spinmeester, 2 meubelstoffeerdrs. 1 radio-techniker, 1 broodbakker, 35 land en tuin-arbeiders, 1 winkelbediende, 1 schipper, 10 chauffeurs, 3 kantoorbedien den, 1 glazenwasscher, 2 dienstboden, 1 los arbeider, 5 fabrieksarbtiders, 1 loop knecht. Op 4 Juli 1936 stonden bij het corres pondentschap alhier ingescheven als werk zoekenden 157 personen. Door den agent der arbeidsbemiddeling wordt dagelijks ten raadhuize voor werk- gers zitting gehouden des morgens van 9 12 uur, en voor werknemers dagelijks id het ambachtshuis, Voorstraat, alhier, des morgens van 99.15 uur. Uit bovenstaande blijkt dat ook alhier de werkloosheid dalende is. Een geluk kig verschijnsel dus. R.K. Ziekenhuisverpleging. De ver eeniging „R.K. Ziekenhuisverpleging" in de parochie van Voorschoten, hield gister avond haar jaarvergadering in het R.K. vereenigingsgebouw. Uit het jaarverslag van den secretaris bleek, dat de vereeni ging 341 gezinshoofden en 185 alleen staande personen telt, In het afgeloopen jaar zijn 72 leden der vereeniging in een ziekenhuis ter verpleging opgenomen (vo rig jaar 59), waarvan 59 personen met 1180 verpleegdagen in het St. Elisabeths- gesticht en 11 in het Academ. Ziekenhuis te Leiden. Uit de rekening en verantwoor ding van den pnningmeester bleek, dat de inkomsten in het afgeloopen jaar, met. in begrip van het batig saldo van 1936, had den bedragen 5390.70 en de uitgaven 4153.97, aldus een batig saldo van 1226.73. Het vorig jaar bedroeg dit ba tig saldo nog 1583.48, zoodat de vereeni ging vergeleken bij het vorig saldo de som van 356.75 is achteruitgegaan. Deze re kening was door de controle-commissie nagezien en in de beste orde bevonden. Tot leden der commissie van controle voor 19371938 werden benoemd, de heeren: J. A. Mns, L. C. de Jong en L. van Leeu wen. Beide eerstgenoemden waren ter ver gadering aanwezig en namen hun benoe- ming aan, terwijl den heer L. van Leeu- i wen kennis zal worden gegeven van zijn j benoeming. Ondanks de achteruitgang van j de kas stelde het bestuur voor de contri- butie voor het jaar 19371938 niet te ver- j hoogen en vast te stellen voor gezins- j hoofden op 16 cent per week en voor de alleenstaande personen boven de 21 jaar op 11 cent per week en het uitkeeringsbe- drag op ƒ2.50 per dag voor gezinshoofden gedurende 12 weken en voor alleenstaan de personen gedurende 6 weken per ziek tejaar. Aldus aangenomen. De heer G. Schrama werd herkozen tot bestuurslid en tevens tot voorzitter be noemd. Bij de rondvraag deed het bestuur eeni ge mededeelingen omtrent de Elisabeths- penning en stelde voor de contributie met één cent per lid en per week te verhoo- gen. Thans kwamen de tongen los en werd de werking van dit fonds, dat niet bij al len bevrediging wekt, besproken. Na eeni ge discussie werd besloten het bestuurs voorstel voor een jaar te aanvaarden en eens af te zien of er thans meer bevredi ging wordt verwekt door deze ruimere werking. Het bestuur zal de leden der vereeniging per circulaire een en ander nader toelichten. Verkooping. Gisteren werd in hotel Deurloo door notaris W. A. Caron verkocht: perceel I: vier perceelen weiland groot 6 H.A. 35 A. ein 20 c.A., gelegen in den Om- mendijkschenpolder, in bod op 8550, ge mend op 9850, kooper G. J. van der Stoel qq. te Wassenaar. Perceel II: Een woonhuis met erf, Papelaan 44, in bod op 2900, gemijnd op ƒ3100, kooper F. Ko- revaar e.a. te Wassenaar. Perceel III: een woonhuis, Paplaan 74, met erf, in bod op i 2350, gemijnd cp ƒ2400. Kooper T. Ko- revaar te W.utenaar. Collecte. In de afgeloopen week werd in deze gemeente een collecte gehouden langs de huizen ten bate van het fonds ter aanmoediging en ondersteuning van den gewapenden dienst in de Nederlanden, ge vestigd te 's Gravenhage. De opbrengst be- ST. JOSEPH'S GEZELLEN. Hedenavond begint ons triduum. Vol gens afspraak zijn alle gezellen om half 9 in de St. Lodewijkskerk op het Steen- schuur aanwezig. GOUDEN FEEST. Zilveren, gouden, diamanten feesten zijn van die gebeurlijkheden, ook in fami liekring, welke heel wat zorgen baren. Eerst, 't al of niet feestvieren; de fees telingen zelf behooren er in 't begin tegen te zijn; gelukkig voor de familieleden en vooral voor de huisgenooten, verandert dat al heel spoedig, zij raken er mede verwend, ja zelfs komt er dikwijls zulk een totale ommekeer, dat zij er zelfs mee ingenomen zijn. In den tijd. dat de feeste lingen zich meer als lijdend voorwerp be schouwen, kan men hen boos maken, al leen door te zinspelen op een cadeau, dat men hen gaarne wenscht te geven; men moet hen ook niet spreken over een ver- langenslijst, zij schijnen volmaakt tevre den te zijn. Maar komt die ommekeer, ra ken zij er mede vertrouwd en worden zij ingenomen met hun feest, dan wordt men gewaar, dat zij nog lang geen volmaakt gelukkige menschen zijn. Zij hebben nog heel veel verlangens. De St. Josephs-Gezellenver. viert haar gouden feest. Ook zij heeft een verlangen, en dat is, helpt ons de noodzakelijke on kosten, welke wij momenteel aan ons ge bouw hebben, betalen. Daarom koopt a.s. Zondag een speldje; uw dubbeltje, uw kwartje is een feestgave, waar wij u dankbaar voor zijn. Feestvieren is dikwijls een tijd van verrassingen; dat hebben wij met een voorgaand jubileum ook mogen ondervinden, en daarom ons gironummer is 176553. H. SCHRAMA, v.-pr. DE MEER WERK-ACTIE. Bij den penningmeester van het Meer- Werk-Comité is thans voor een bedrag van 81.000 aan onderhoudswerken toe gezegd. EINDEXAMEN H.B.S. Aan de Gem. H.B.S. m. 5 j. c. zijn ge slaagd voor het eindexamen Afd. B: J. van Berge Henegouwen, Leiden; P. Bok, Leiden, J. Bonsel, Leiden, mej. Thea Brandon, Lei den, J. Bremer, Voorburg, P. Brouwer, Lei den, C. J. H. Drewes, Leiden, C. Eggink, Leiden, N. A. den Hartog, Oegstgeest. J. J. Houtkamp, Voorburg, H. W. C. Hulsber gen Henning, Leiden, C. G. J. Fros, Lei den, P. H. Hins, Leiden, J. P. van Leeuwen, Leiden, F. A. Mastenbroek, Leiden, D. P. Paulusse, Leiden, A. Prins, Leiden, mej. Blanche C. M. v. d. Voort, Leiden, T. J. v. d. Zee, Leiden, E. E. Kuijntjes, Leiden, J. G. Lingeman, Leiden, C. L. Modderman, Leiden, W. Nout, Nieuwveen, N. L. v. Oos terhout, Leiden, P. A. Ravelli, Oegstgeest, mej. Alie Tummers, Oegstgeest. Afgewe zen 10. EXAMEN AKTE L. O. Aan de Rijkskweekschool te 's-Graven hage zijn geslaagd van de parallel-3de klasse te Leiden de dames: C. A. Broeks- ma, Rijnsburg; Ch. A. M. Groeneveld, Leiden; A. Haspers, Voorburg; A. E. Hok- keling, Leiden; H. Louwe. Leiden, en A. v. Raay, Leiden; afgewezen geen (1ste groep). Voorts de dames: T. Wessels, Voorburg; H. M. Versieyen, Oegstgeest en G. C. H. Romijn, Voorschoten en de hee ren H. J. Eggen, Voorhout. J. C. Keere- weer, Leiden en W. van Klaveren, Wou- brugge. Afgewezen geen (2de groep). Aan de Chr. Kweekschool alhier zijn geslaagd voor het examen akte L. O. de dames A. de Ru, J. C. van Tol, C. M. van Venetië, N. Verdonk, H. A. van Wijk en D. Wijnbeek. Afgewezen geen. droeg ƒ21.61, hetgeen beduidend meer is dan de vorige jaren. Geboren: Maria Jannetje d. van M. W. de Kuijver en F. Colijn Wilhelmina W. de Kluijver en F. Colijn Wilhelmus Johannes z. van C. J. Hooijmans en A. C. van Teijlingen Jacoba Maria d. van A. M. Brouwer en A. Velthuizen Dirk z. v K. M. Willeswinkel en W. de Jong Fransje d. van F. Rietbergen en J. C. v. Leeuwen. Ondertrouwd: C. H. Oudshoorn 27 j. won. te Amsterdam en J. M. H. C. Schrassert Bert 28 j. Overleden: J. Drukker 58 j. Gevestigd: U. Haanstra van Oegst geest M. C. Fukken, van Leiden P. J. Segaar, van Zwartsluis Mej. C. de Bar- banson, van den Haag. Vertrokken: Th. Bergman en gezin naar Veur K. Oudshoorn naar Den Haag J. van Kampen en gezin, naar den Haag H. F. Kleijn v. Willigen, naar Boskoop Mej. R. H. van der Helden, naar den Haag Mej. M. Hahn, naar den Haag H. Frima, naar Groningen J. Midderham naar Leiden Mej. M. de Jong naar Leiden Mej. J. J. Overduin naar Lemsterland Mej. C. J. van Gel dorp naar Bussum H. J. A. Seelen en gezin, naar Rotterdam Mej. L. Lonski naar den Haag. Aquarium- en Terrarium-vereeniging „Scatofagus- Argus". Deze vereeniging hield haar maandelijk- sche vergadering in Huize Feenstra. De heer J. v. Mastrigt opende deze ver gadering als waarnemend vooi-z. met een woord van welkom. Hij deelde mede, dat de ziekte van den voorz. een zoodanig ver loop had, dat hy hoopte in Augustus de vergadering weer te kunnen leiden. Bij deze inleiding deelde hij mede. dat het be stuur besloten had, tot aan den najaars schouw, welke dit jaar bij alle leden plaats vindt in verband met den huis wedstrijd, uitsluitend het kweeken als onderwerp te behandelen, waarvoor de heer A. Blok zich als spreker had disponibel gesteld. Ieder moest dan zorgen, wanneer hij het komen de seizoen wilde kweeken, zijn kweekstel- len gereed te hebben om voorlichting te kunnen krijgen. Ook deelde hij mede, dat op deze vergadering de leden zich hadden uit te spreken of het bestuur een poging moest doen de twee in "Leiden bestaande Aquariumvereenigingen te doen samen smelten en hij hoopte, dat ieder naar eigen overtuiging zou handelen. Hierna kreeg'de heer A. Blok het woord, die begon met te zeggen alleen dit van het kweeken te behandelen wat uit eigen er varing was verkregen. De soorten, waar mee vroeg kon worden gekweekt zooals Danio's, Ruvulusse, Manostomus-anomalis, en nog - vele anderen liet hij achterwege, daar deze beter in het voorjaar konden worden besproken. Spreker bepaalde zich nu tot de Characiniden als Hiphessobrican, een dwergvisch met de tanden knarsend, Ctenobrican (ruwschubbige), Hemigrami- nus (halflijnig) en zeer veel andere, zal men dus die wij kennen als b.v. Roode- rio's, Diepzalm, Licht- of Lantaarnvischje, Roodvinzalm, ook wel Pappenheimer ge noemd, enz., een familie, die voor een groot deel dit met elkaar gemeen heeft, dat zij hun eitjes wild om zich heen strooien. Deze nu blijven in de planten hangen, dus zoe ken we de eieren daar. We zorgen er dus voor, dat de beplanting zoo is, dat het mannetje steeds het vrouwtje kan naderen, en zij geen gelegenheid heeft zich të ver schuilen. Hierbij behandelde spreker wel ke soort van planten het meest voor hen geschikt en gewild zijn en verder nog het zien van de geslachten. Spreker had een aandachtig gehoor, en hoewel verschillende vragen waren gesteld en beantwoord, kreeg ieder nog de gele genheid schriftelijke vragen in te dienen, welke dan een volgende vergadering wor den beantwoord. Na ernstige overweging besloot de verga dering het bestuur op te dragen pogingen te doen beide vereenigingen tot elkaar te brengen, waarna sluiting volgde der ver gadering. Handelsregister K. v. K. W ij z i g i n g e n: 6573. N.V. Handelscom pagnie Marzate, Sassenheim, Hoofdstraat 15. Verkoop voor Nederland van handels artikelen, in het bijz. koffie, thee enz. De zaak is verplaatst naar Noordwijk, Golf- weg 6. 6578. Pereboom's Chemische Bedrijven N.V., Sassenheim, Hoofdstraat 15. De zaak is verplaatst naar Noordwijk, Golfweg 6. 6473. Gebroeders Spadon en Co. Leiden, van Baerlestraat 12a. Granietwerkers. N. Venn.: S. Bartoli, Leiden. 6893. Massaro en Bartoli, Leiden, Haar lemmerstraat 46a. Granietwerkers; con- sumptie-ijsfabricatie. Door uittreding van den vennoot S. Bartoli, is de vennootschap onder firma onder bovengenoemden naam ontbonden. 2647. P. van Rijn. Leiden, Noordeinde 32. Expeditie en IJshandel. Bijv. uitgeoef.- bedr. café „De Gouden Wagen", Noordeinde 28. Gevonden voorwerpen in de maand Juni 1937. Portemor.naies, rijwielbelastingmerken, sleutels, ceintuurs, mutsen, een bruin étui, inh. penhouders en potlooden, nummerl)or- den, een doos met heerendassen, handtasch- jes, een portefeuille, een donkerblauwe da- messportbrnc-k, een beige regenjas, een beige regenmantel, 3 autopeds, 2 brillen hoornen montuur, een paar zeemlederen handschoe nen, een motorhandschoen, een winterjas, een paar trainingsschoenen, een sjaal, vul penhouders een dop van een autowiel, een zwarte gymnastiekschoen, een actetasch inh. damesonderkleeding, een grijze jon genspet, 3 rozenkransen, een vaarboom, een foto van een grafsteen, een U.L.O.-agenda, eenige postzegels, een tasch, inh. verm, ge reedschap, een paarse damespantoffel, een kinderkaplaars, een achterlicht van een au to, 2 damesarmband'horloges, een cape, een autoband met velg, een zadeldek van een rijwiel, een houten plank met losse letters, een tang, 2 armbandjes, een bankbiljet, een zak met kurken, een blauwe kano, een ca hier, 2 badpakken en handdoeken, een ket ting, een benzinelamp, een blauwe gabardi ne regenjas en 2 regenpijpen, een deksel van een melkbus, een bruine actetasch, zonder inhoud. Alsnog opgegeven als gevonden eenigen tijd geleden: een gouden armband. Gevonden in de maand Mei 1937: een gou den broche. Gevonden in de Tram (stadslijn). Een bruine dameshoed, twee damespara- pluies, een zwarte muts, een rolletje papier, een paar bruine handschoenen, twee mutsen, een portemonnaie, een boodschappen tasch, een handschoen. Terug te bekomen en inlichtingen te ver krijgen eiken werkdag van 13 uur nam. behalve Donderdags en Vrijdags ten Poli- tiebureele alhier. AGENDA LEIDEN. De avond nacht- en Zondagdienst der apotheken wordt van Maandag 5 tot en met Zondag 11 Juli a.s. waargenomen door de apotheken: P. du Croix, Rapen burg 9, telefoon 807, J. E. M. ten Dijk, Ha ven 18, tele. 85 en J. Doedens, Wilhelmi- naperk 8, Oegstgeesterlaan 274. Stilstaan verboden! ....op bruggen, binnen 8 m var? straathoeken, autobushaltes, voor? p uitritten, brandkranen, enzoovcorts! Uit Leiden vertrokken. J. Achterberg, Noordwijk, Boerenbur- gerweg 15 J. F. A. Alozery, den Haag, O'orechtstraat 485 E. M. Bax, Voorhout, Heerenlaan 48 A. M. Dofferhofvan Beek, Oegstgeest, Sumatrastraat 6 Y. J. van den Beukei, Berkel c.a., Nieuwstr. 8 C. Boer, den Haag, J. van Nassau- straat 111 P. W. Bol, Nijmegen, Mes- daghstraat 60 J. W. C. Brands, Amster dam, Reinwardstraat 70 J. A. van Buu- ren, den Haag, Bachmanstraat 1 G. van Delft, Zeist, Schaerweidelaan 120 Jhr. D. H. van Doorn, Wassenaar, Crocusstr. 16 M. C. Fukken, Voorschoten, Rijndijk 226 Jkvr. H. S. de Geer, den Haag, Pr. Mauritslaan 61 H. H. Goddijn. Amster dam, H. Jacobszstr. 7 C. H. Hatzmann, den Haag. Belgischplein 19 J. C. Heme- rik, den Haag. J. van Nassaustr. 105 A. G. J. van der Heijden, Oegstgeest, Hofdijk straat 45 G. Hogendoorn, Apeldoorn, Talmastichting J. VerbiestHorree, Delft, Ternatestraat 139 M. L. Hug, Sit- tard, Parklaan 9 K. Huibregtse, Wasse naar, De Lus 24 G. J. Jongejans, Bata via N. O. I. A. E. H. M. Kamerbeek, Rotterdam, Voorschoterlaan 84a L. Kieviet, den Haag, Stadhouderspl. 48 P. H. Koek, Zoeterwoude, Westeinde C 115 M. C. Koning, Haarlem, Gr. Houtstr. 95A rd. S. Koote, Sommelsdijk, Ring H. Króp, Rijswijk Z.H., Broekslootkade 139 G. de Kruijf, Strijen, Molenstr. 36 Wed. C. J. CreyghtonLéautaud, den Haag, Stationsweg 113 A. F. M. Lees berg, Alkmaar, Kennemerstraatweg 17 J. H. van der Loo, Rotterdam, Slotlaan 45 L. C. van der Meer, den Haag, Beek laan 522 J. M. LepelaarMelet, Nieu wer Amstel, Amsterd. weg 448 F. M. Mens, Laren N.-H., Nieuweweg 18 J. F. M. Molkenboer, Roosendaal c.a., Brug straat 17 A. P. de Nie, Hilversum, Laarderweg 120 M. E. Oostendorp, Katwijk, J. Tooropstraat 49 S. G. F. Oudshoorn, Apeldoorn, Talmastichting P. Pit, Boskoop, Laag Boskoop 15 L. O. van der Plas en fam., den Haag, Waals- dorperweg 207 N. Pont, Rotterdam, Gr. Hilledijk 203 A. Romer. Rotterdam, Meckenlburglaan 43 H. N. Rijnsburger, Ter Aar B 63 C., F. Schudel en fam., Wassenaar, van Z. v. Nijeveltstraat 64 M. H. E. de Vet—Siehl, Eindhoven, Gilde- laan 40 A. W. Soetekouw, Ginneken c.a., Wilhelminastraat 5 S. C. Glaude- mansvan Staveren, Amsterdam, Nieuwe weg 13 'R. Stienstra, Driesum Fr. C. L. dArtillac BrillStuurman, den Haag, Weissenbruchstraat 382 M. Teekens, Rotterdam, Henegouwerlaan 48b H. C. Timmermans, den Haag, Regentessplein 12 A. Velgersdijk, Rijswijk Z.-H., Em- mastraat 16 Th. Verbiest, Delft, Terna testraat 139 W. J. Verbog, Tilburg. J. v. Beverwijkstra at 59 G. H. Versluis, Langeraar, aan boord K. J. Vetter en fam., Zunsweier (Duitschl.) G. J. A. van Vliet, Warmond, Heerenweg 84a E. en K. van der Wal, Katwijk. Zeehospi tium H. G. Wassenberg. Roermond, Willem n-singel 26 P. H. Westra, Wash ington (Amerika) B. K. Wezelenburg, Hazerswoude C 29 C. de Zeeuw, den Haag, Belgischplein 19 M. J. H. Zim merman, Voorburg, Noordenburglaan 25 C. van Zuilen, Bussum, Kortesingel 17. Te Leiden gevestigd. Th. C. van Bellen en fam.. handelsreiziger, Coornhertstraat 4a. A. J. A. Smits-van den Broek, Roodenb.str. 44. A. Dijkman en fam stoker, Vollersgracht 10a. H. R. Eshuis, verpleegster, Mariënpoelstraat 35. A. Forma, winkelbed., Boerhaavelaan 27 C. J. de Kruis-Freeke, Koningsstraat 39a. C. Gastelaars en fam.. Matrassenmaker, Ce- lebesstraat 39. T. de Graaf, dienstbode, Cobetstraat 57, L. D. Le Grand, winkel bediende, Valkensteeg 2a. P. N. de Groot, Rijnsb.weg 136. C. J. Haring-Hendriks en fam., Tesselschadestraat 11a. J. F. Jon kers, Lijsterstraat 36. A. Kranenburg en fam.. Magazijnmeester, R. Visscherstraat 15. M. va.n de Kreeke, Ass. D.B., de Laat de Kanterstraat 29. P. J. Kuitert, Breestraat 122. F. A. van Latum en fam., suppoost Kernstraat 17a. J. Maree, stoker, Soem- bastraat 64. M. A. H. Marsé, verpleegster, Mariënpoelstraat 23a. H. J. F. Menke en fam., Meezenstraat 13. G. Metsch, werk ster, Hyacinthenstraat 5. A. J. Niessen, onderwijzer, L. Morschweg 89. Wed. W. A. M. Pleij-van Oosterhout, K. Onneslaan 37a. j, N. van de Rotte, Verpleegster, Heerengracht 27. J. Sieders, meubelma ker, Haarl.weg 63e P. Stoel, verpleegster Rijnsb. weg 10 Tan Tek Bouw, H. de Grootstraat 3 J. Tol, winkelbed., Pie- terskerkkoorsteeg 19 A. T. Urban, dienstbode, Zoeterw. Singel 103 A. C. J. van Valderen, Haarl.str. 248 A. P. Vermeulen en fam., kantoorbed., de Sitter- laan 26a A. M. Verschoor, Rijnsb.weg 136 E. J. Orthde Waard en fam., Plant soen 37a.

Leidsche Courant | 1937 | | pagina 2