Installatie van den Burgemeester van Hiilegom WOENSDAG 23 JUNI 1937 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BUD - PAG. 10 STORM OP DE KIELERWOCHE. Stap vijfde bij de Sharpies. Na den hevigen regenval van Maandag moesten de deelnemers gisteren met een stormwind starten, welke de hoogste eischen aan boot en bemanning stelde. In de Sharpieklasse zorgde de Neder- landsche zeiler Jac. Stap met zijn „All Weather" voor een verrassing door niet de eerste plaats te bezetten. Onze landge noot, die zich in de vorige race zoo zeer onderscheidde, moest zich met de vijfde plaats tevreden stellen. De Duitscher Cropp werd met „Buttje III" eerste. Tee kenend voor de moeilijke omstandighe den, waarin de deelnemers moesten zei len is wel, dat in de Olympiajollenklasse van de 45 gestarte booten er slechts 22 door de finish kwamen. De bekende Ham- burgsche zeiler Krogmann toonde zich in deze klasse met „Mien Jung VT' de sterkste. In de Starklasse werd op een verkorte baan gezeild. Winnaar werd hier de Ita liaan Straulino, die hiermede zijn tweede overwinning in de Starklasse bevocht. Hierdoor heeft hij reeds den beschikbaar gestelden beker gewonnen. PAARDENSPORT CONCOURS HIPPIQUE TE HOOFDDORP Het bestuur van de Vereeniging Voor uit heeft besloten het concours hippique in Hoofddorp te doen plaats hebben op 27 Juli a.s. BOKSEN DE BOKSWEDSTRIJD WERELD KAMPIOENSCHAP ZWAARGEWICHT. Louis wint van Braddock door k. o. De bokswedstrijd om het wereld kampioenschap zwaargewicht, welke gisteravond voor ongeveer 55.000 toe schouwers in het Comiskey-park te Chicago heeft plaats gehad, is in de achtste ronde door den Amerikaan- schen negerbokser Louis van den ti telhouder Braddock gewonnen. De overwinning van Louis geschied de door k. o. De inkomsten van dezen wedstrijd bedroegen ongeveer 750.000 dollar. Tijdens den wedstrijd was het goed weer. Onder de vele toeschouwers be vonden zich de vroegere wereldkampioe nen Dempsey en Tunney. Braddock en Louis hadden ongeveer hetzelfde gewicht en werden bij het betreden van den ring luide toegejuicht. In de eerste ronde werd de strijd ge opend door Braddock. Louis had de lei ding van den strijd, doch werd plotseling door een rechtsche getroffen en ging even neer. Hij kon echter onmiddellijk weer opstaan. De eerste ronde was voor Brad dock. Ook in de tweede ronde waren de eer ste aanvallen van Braddock, doch daarna ging Louis tot den aanval over. Deze ron de was duidelijk voor Louis. Ook in de derde ronde is Louis over wegend sterker. Braddock's linker oog is nagenoeg dicht geslagen. In de vierde ronde valt Braddock weer aan, terwijl Louis er uitsluitend naar schijnt te streven een overwinning door k. o. te veroveren. Deze ronde is voor Braddock. In de volgende ronde treft Braddock driemaal het hoofd van zijn tegenstander. De neus van Louis begint te bloeden. Ook deze ronde is voor Braddock. De zesde ronde brengt bijna de beslis sing. Braddock wordt tweemaal rechts en links ernstig aan het hoofd getroffen en wankelt. Zijn linkeroog is dichtgeslagen. Hjj bloedt sterk en aan het einde van deze ronde wordt hij nogmaals ernstig aan het hoofd getroffen. Deze ronde is voor Louis. In de zevende ronde slaat Braddock wild om zich heen, doch hij ziet geen af stand meer en slaat in de lucht. Louis ont wijkt zijn tegenstander en slaat slechts nu en dan toe, doch treft hem dan steeds goed. Aan het einde van deze ronde blijkt Braddock zeer vermoeid. Hij heeft een linksche uppercut te incasseeren. Deze ronde is eveneens voor Louis. De achtste ronde brengt de beslissing. Louis vecht zeer voorzichtig zonder risico te nemen. Een regen van slagen komt op Braddock neer, die dekking naar onderen zoekt. Op dat oogenblik geeft Louis ech ter twee zware rechtschen. Braddock gaat neer en wordt uitgeteld. De laatste ronde duurde slechts een minuut en twee seconden. Braddock wordt bewusteloos in zijn hoek gedragen. Daarmede heeft Louis den titel van wereldkampioen zwaar gewicht op zijn naam gebracht. OLYMPISCHE SPELEN HET CONFLICT TUSSCHEN L O. C. EN F. L S. De Olympische Winterspelen in gevaar. Het bestuur van den Nederlandschen Ski-bond heeft zijn standpunt reeds be paald, audus heeft de secretaris van den Nederlandschen Skibond, de heer H. J. A. Schintz, ons medegedeeld, toen wij hem vroegen naar zijn meening inzake het ge schil tusschen het Internationaal Olympisch Comité en de Federation Internationale de Ski, een en ander in verband met het be sluit van het I. O. C., op zijn laatste verga dering te Warschau genomen, dat skileera- ren niet mogen deelnemen aan de Olym pische Winterspelen, handhavende een be ginsel, hetwelk reeds tijdens de Olympi sche Winterspelen te Garmisch Partenkir- chen van kracht was. Het bestuur van den Nederlandschen Jhr. Mr, Dr. v. Nisperi Pannerden geïnstalleerd tot In aansluiting van hetgeen wij reeds gis teren over deze blijde gebeurtenis meldden, willen wij thans de verschillende toespra ken eenigszins volledig weergeven. Nadat de nieuwe Burgemeester door den heer B. N. Loerakker en den Gemeente secretaris was binnengeleid en het Konink lijk Besluit der benoeming was voorgelezen sprak Weth. P. Klaver (loco-Burgemeester) ongeveer als volgt: Wethouder Klaver ins tall eerd den Burgemeester. Jhr. dr. van Nispen en mevrouw! „Mij valt de groote eer te beurt, u na mens de gemeente van harte welkom te heeten en geluk te wenschen met uwe be noeming tot Burgemeester dezer gemeente. Op jeugdigen leeftijd is u geroepen aan het hoofd te staan van een groote gemeente en ik vertrouw, dat het vertrouwen door H. M. in u gesteld nimmer beschaamd moge worden. Er is wel eenig verschil tusschen uw vorige standplaats en hier: Pannerden met 1600, Hiilegom met 12000 inwoners. Men zou bijna zeggen: een jong Burgemees ter is thans op Hiilegom niet op zijn plaats, omdat zijn volledige werkkracht niet tot ontplooiing kan komen, daar we helaas op het oogenblik ons tot het allemoodigste moeten beperken, doch ik hoop, dat een maal de tijd komt, dat dat anders wordt. U komt in een mooie, groote gemeente. Dank breng ik hierbij aan de groote werk kracht van uw voorganger mr. D. F. Pont, die zooveel deed voor het wegennet en de straatverlichting (al zitten'*we thans in donker!ik hoop, dat u spoedig weer licht brengt. We zijn thans noodlijdend, doch er komen reeds symptomen, dat we weer spoedig op eigen wieken kruinen drijven. Hiilegom is een mooie, groote plaats, het centrum der Bloembollenstreek, welks rei zigers de geheele wereld bezoeken en waar patroons, middenstanders en arbeiders him brood vinden in het hoofdbedrijf. De ge meentelijke huishouding is daarom op een groote leest geschoeid, dit zegt u het poli tie- en ambtenarencorps, dat ten volle voor zijn taak berekend is. Veel werk is te ver zetten en ik hoop, dat Hiilegom onder uw bestuur een model-gemeente zij. Thans kom ik aan uwe installatie. Ik omhang u met den ambtsketen en ik hoop, dat deze u langen tijd moge sieren als een goed Bur gemeester. Verder overhandig ik u den voorzittershamer en spreek de hoop uit, dat u onder Gods Zegen deze moogt hanteeren, niet om de orde te handhaven, doch slechts om de besluiten van den Raad te bekrach tigen. En u, mevrouw! ik feliciteer u met de mooie promotie van uw echtgenoot; ik doe geen beroep op u, maar ik vertrouw, dat u zich aan Hiilegom zult hechten. Ik hoop, Burgemeester, dat u onder Gods ze gen de leiding aan Hiilegom zoo zult geven, dat ze moge strekken tot zijn heil. Vergun mij ten slotte, dat ik dank breng aan de ambtenaren, die mij tijdens het waarnemen van het Burgemeesterschap zoo bizonder hebben bijgestaan, bizonder aan den Ge meente-secretaris, den directeur van Pu blieke Werken, het Politiecorps, aan den Raad en mijn mede-Wethouders. Ik hoop, dat mijn verder optreden als Burgemeester niet meer noodig zal zijn, tenzij als onze Burgemeester met vacantie gaat; ik heb gezegd. (Applaus). De Burgemeester antwoordde hierop als volgt: De Burgemeester spreekt „Mijne Heeren leden van den Raad der gemeente Hiilegom! Het Is mij als Burgemeester dezer ge meente een voorrecht en een aangename plicht, om als eerste daad vanaf deze Skibond staat, aldus de heer Schintz, in deze aangelegenheid geheel aan de zijde van de F. I. S. Het I. O. C. dient zijn ama teursbepalingen zoodanig te wijzigen, dat skileeraren aan de Olympische Winterspe len kunnen delnemen. Deze aangelegen heid zal in Februari te Helsingfors weder om aan de orde komen. Mijn overtuiging is, dat het F. I. S.-besluit van Garmisch stellig gehandhaafd zal blijven. Misschien zullen vijf of zes landen het standpunt van het I. O. C. kiezen, omdat men de Winter spelen niet zal willen missen. Doch de groo te meerderheid der F. I. S. zal haar begin sel wat dit onderdeel betreft, niet willen laten vallen. En toch kan ik het standpunt van het L 0. C. niet zonder meer veroordeelen. Zoo lang het I. O. C. zijn amateursbepalingen niet heeft gewijzigd, zie ik in, dat als het 1. O. C. de skileeraren toelaat, het voor de andere sporten geen anderen maatstaf te genover de sportleeraren kan aanleggen. De kloof tusschen het I. O. C. en de F. I S. zal voorloopig wel niet worden over brugd. Ik geloof, dat I. O. C. noch F. I. S. tot concessies bereid zullen zijn, gezien het jongste Warschausche congres van het In ternationaal Olympisch Comité en de stem ming, welke er op het oogenblik in F. I. S.- kringen heerscht. Bij de Olympische Winterspelen in 1940 te Sapporo, of misschien te Holmenkollen in Noorwegen, zal dan niet worden skige- loopen. Er blijven over de ijs wedstrijden, als hardrijden, kunstrijden en ijshockey, en voorts het bobben. De Olympische Win terspelen hebben dan echter veel van hun waarde verloren, vooral ook spectaculair. plaats te betuigen mijn oprechten en eer biedigen dank aan H. K. de Koningin, wie het behaagd heeft bij harerzijds hoog be sluit, gecontrasigneerd door Haren Minis ter van Binnenlandsche Zaken en op voor dracht van Haren Commissaris in deze pro vincie, mij te benoemen tot burgemeester der gemeente Hiilegom. Mijn oprechten dank moge ik ook betuigen aan Hunne Ex cellenties den Minister van Binnenlandsche Zaken en den Commissaris der Koningin en aan allen, die door hunne voordracht of aanbeveling mijne benoeming wel hebben willen bevorderen. Het groote vertrouwen, door deze benoe ming mij geschonken, wordt door mij op hoogen prijs gesteld en met Gods hulp hoop ik in staat te zijn dit vertrouwen ook in de toekomst nimmer te beschamen. Vervolgens past het mij, een woord van dank te wijden aan mijn voorganger mr D. F. Pont, die ruim acht jaar aan het hoofd dezer gemeente heeft gestaan. Door een wijziging van zijn politieke overtuiging welke wij kunnen betreuren, kwam een einde aan zijne ambtsvervulling, hetgeen ons echter niet behoeft te beletten, hem dank te zeggen voor het goede, dat hij in deze gemeente heeft tot stand gebracht. Mijnheer de Wethouder! U hebt mij zoo juist met de teekenen mijner waardigheid omhangen en hebt daarbij gesproken woor den van welkom en waardeering, woorden ook, die mij toezegden een aangename sa menwerking met het college van Burge meester en Wethouders en met den Raad. Ik moge u voor die woorden hartelijk dank zeggen en u ook mijnerzijds de verzekering geven, dat ik alles zal doen wat in mijn vermogen is om in prettige verstandhou ding met alle betrokkenen de belangen de zer gemeente te behartigen. Steeds zal ik voor alle verlangens, wenschen en moeie- lijkheden open staan, doch zoowel uwen Raad als de ingezetenen zullen zich niet moeten ontveinzen, dat de vervulling ook van gerechtvaardige wenschen vaak door de noodlijdendheid dezer gemeente tot een DE ZANGHULDE DER SCHOOLJEUGD. oogenblik buitenspel te gaan. En dan maak ik van deze gelegenheid gebruik, om ook namens het College u, mevrouw, van harte welkom te heeten als eerste Burgeresse on zer gemeente. Mevrouw! Ons college hoopt, dat u zich in Hiilegom spoedig thuis mag gevoelen; dat uw verblijf in Hiilegom mee de aan genaamste jaren in uw huwelijksleven mo gen zijn. De Hillegomsche burgeressen in zonderheid, zullen u met alle piëteit en in liefde ontvangen. Zelf ben ik geen Hille- gommer, al woon ik hier al vele jaren, maar dit kan ik u verzekeren (al doe ik dat voor mijn persoon met de restrictie van de be kende Engelsche Ordespreuk: „Wee hem, die er kwaad van denkt) de Hillegomsche clames^kenmerken zich door spontaniteit en hartelijkheid. Ongetwijfeld zal nog wel eens een be roep op u gedaan worden, om b.v. als Eere- betere toekomst ral moeten worden uitge- j p^iden'e in een of ander damescomité gtgkj zitting te nemenMevrouw, geeft u en De gemeente Hiilegom heeft van de eco- I ?e Hillegomsche burgeressen rullen dat re- nomische moeielijkheden haar groot aan- i deel mede gekregen en .mijn oprechte ge- 1 voelens van medeleven gaan heden uit tot hen, die door de gevolgen daarvan in zor gen of werkloosheid zijn geraakt. Ook in de komende jaren zullen van dezen nog vele offers worden gevraagd, offers van geduld, offers van vertrouwen en discipli ne. Zij kunnen zich er echter van verze kerd houden, dat zij voor hunne belangen bij mij steeds zullen vinden een open oog en een warm hart, doch zij zullen ook moe- j ten beseffen, dat pogingen tot onrust of verwarring onverbiddelijk van de hand zul len moeten worden gewezen. Het zij mij gegeven in deze gemeente steeds te kun nen zijn een burger-vader en slechts zelden een burger-meester. Ik vraag heden aan uwen Raad en aan alle ingezetenen met den meesten nadruk vertrouwen; slechts op rust en vertrouwen kan een prettige verstandhouding en een betere toekomst worden opgebouwd. Ik ben mij ten volle bewust, dat het be stuur dezer gemeente mij moeilijkheden en zorgen zal opleveren, doch juist in de moeielijke oogenblikken hoop ik meer dan ooit te mogen rekenen op de volle onvoor waardelijke steun van uwen Raad, van de heeren Wethouders, secretaris, ambtenaren en politie. Met de bede, dat Gods zegen moge rusten op mijn werk en dit moge doen strekken tot heil dezer gemeente aanvaard ik het ambt van burgemeester van Hiilegom en het Voorzitterschap van uwen Raad. Ik heb gezegd". (Stormachtig applaus). ker zeer waardeeren. Het welkom van den Raad. Vermeer sprak vervolgens als Weth. volgt: „Edelachtbare heer Burgemeester! Mevrouw! Burgemeester! Heeft de heer Klaver in zijn kwaliteit als loco-burgemeester u mo gen installeeren, op mij rust de aangename taak u een hartelijk welkom in het college van B. en W. toe te roepen. Het spreekt vanzelf, dat ik u namens het college alle steun kan toezeggen bij uw arbeid in het belang der gemeente. In uw Burgemeestersloopbaan zie ik twee elementen: een element dat geheel parallel loopt met den gang der natuurwetten en een tweede, dat daar diametraal tegenover staat. Evenals de zon in het Oosten opgaat, is ook uw Burgemeesterszon in het Oosten der lands, in Pannerden opgegaan. Maar dan komt de tegenstelling, want niet zooals volgens de natuurwet de zon in het Westen ter kimme neigt, maar in tegenovergestel- den zin stijgt uw Burgemeesterszon in het Westen des lands tot middaghoogte. De eenige symbolische conclusie, die hieruit dunkt mij getrokken kan worden is: „Van Oost, tot West, van West tot Oost hoe het ook moge zijn, Voor Burgemeester Van Nispen is het zonneschijn!" Deze gedachte vertolkt ook den wensch van het College. Wij bidden u van God genade, kracht en wijsheid toe, om onder Zijn zegen uw taak te vervullen; of ook het met de woor den van ons raadsformulier-gebed te zeg gen: „God verlevendig in u een diep besef van afhankelijkheid jegens Hem en doe uw arbeid in het waarachtig belang der ge meente gelukken". Burgemeester! AI is dit een officieele raadsvergadering, u sta mij wel toe, een Burgemeester! Mag ik me ten slotte nog u vele prettige jaren hier moogt doorbren gen: uv/ adres bljjve dan ook voor langen tijd: „Burgemeester en mevrouw van Nis pen tot Pannerden te Hiilegom!'" Burgemeester! Mag ik me ten slote nog met een enkel woord tot den heer Klaver wenden: Heer Klaver! u hebt zich straks na mens raad en burgerij tot den Burgemees ter mogen wenden. Mag ik me thans na mens diezelfde organen tot u wenden? U hebt tijdens deze vacature de taak van Loco-burgemeester op u moeten nemen. Ik weet van nabij, dat dit veel moeite en zor gen vroeg. U is echter een man, die niet van veel woorden houdt en ik beschik niet over een groote woordenkeus: daarom vol sta ik met namens college, raad en burge rij u Van harte dank te zeggen". (Applaus). Hierna sprak, zooals gemeld, de heer B. N. Loerakker als oudste raadslid namens den Raad. Toespraak B. N. Loerakker. De Gemeente-secretaris, mr. J. H. Peek, sprak vervolgens: „Hooggeachte Burgemeester: Na de woor den van welkom, welke reeds tot u werden gesproken, spreek ik mijn erkentelijkheid uit, dat het mij vergund is, ook enkele woorden tot u te mogen richten. Namens alle ambtenaren en werklieden dezer ge meente, bied ik u de hartelijke gelukwen- schen aan bij uw benoeming als Burge meester dezer gemeente en heet u hier wel kom. In mijn hoedanigheid van Gemeente secretaris zal ik dagelijks met u hebben samen te werken voor de belangen van deze gemeente. Onnoodig is het dan ook, op te merken, dat door mij met groote be langstelling naar deze benoeming is uitge zien. De wet legt mij den plicht op, u in het uitoefenen van uw taak behulpzaam te zijn. Ik zou dit echter willen accentueeren door deze wettelijke plicht na te komen, door u een zoodanige samenwerking aan te bieden, welke stellig zal strekken zoowel tot verlichting van uw en mijn taak als tot welzijn der gemeente. Burgemeester, ik sluit dit korte woord met het uiten van den wensch, dat uw bestuursbeleid rijkelijk mo ge worden gezegend en dat de Hillegom sche periode in uw leven er een moge zijn van veel geluk voor u en de uwen". De Burgemeester beantwoordde ieder der sprekers afzonderlijk, waarna ververschin gen werden geserveerd. Hierna sprak nog Burgemeester Slob van Haarlemmermeer, die dankte voor de vriendelijke uitnoodi- ging en zich gelukkig achtte den collega welkom te heeten en te feliciteeren met zijn promotie. Er bestaat een Burgemeesters club van collega's uit den omtrek, waarvan ook uw ambtsvoorganger een trouw lid was en spr. noodigt Burgemeester van Nispen uit, toe te willen treden tot die club, om dat er vaak behoefte bestaat voeling met elkander als Burgemeester te houden. Bur gemeester van Nispen en dankte voor het gesprokene en zegt toetreding toe. Hierna spreekt Burgemeester Goeverneur van Sassenheim, die nog zulke aangename herinneringen heeft bewaard aan des Bur- gemeesters Vader, hetgeen hij toelicht. Burgemeester van Nispen dankte voor het gesprokene. Namens de Katholieke Geestelijkheid voert nog het woord de Zeereerw. heer Pas toor Kusters, namens de Protestantsche Kerken ds. Eerhard en ds. Hendriksen; zij tillen hopen, dat God den arbeid van den Burgemeester moge zegenen, waarvoor de Burgemeester dank zegt. Welkom der kinderen. Inmiddels hebben zich ruim 2000 school kinderen op den Hoftuin opgesteld, die met begeleiding van muziekcorpsen onder lei ding van den heer J. C. Koning een drietal liederen ten gehoore brengen. De Burge meester die met mevrouw en autoritei ten vóór het Raadhuis heeft plaatsgenomen, dankt den dirigent, den onderwijzers en de Zusters voor deze hulde, voor welker voorbereiding de tijd zoo kort is geweest en hoopt, dat zijn eigen kinderen nog eenmaal onder de schare mogen zingen; thans zijn ze nog te klein. Hierna wordt de stoet ont bonden. Duizenden waren dank zij het schoo- ne weer buiten de getuigen van deze schitterende „Blijde Incomste". Van 3 tot half 5 werd een druk bezoch te receptie ten Raadhuize gehouden, waar ir. het Felicitatieregister werd geteekend. Van 8 uur af werden door diverse zang- vereenigingen te zamen een concert gege ven voor het Raadhuis, waartoe een spe ciale verlichting was aangebracht. Er heerschte geheel den avond een fees telijke stemming in de gemeente. Vermelden we nog, dat de schitterende versiering der Raadszaal door den Ge meente-tuinman Aay was aangebracht, dat verschillende fraaie bloemstukken werden aangeboden, dat niet één wanklank werd gehoord, dan kunnen we sluiten met te ge tuigen, dat Hiilegom op hoogst waardige wijze zijn nieuwen Burgemeester heeft ge- installeerd. WILT IETS WETEN? Vraag: Welke is de kortste weg per fiets van Leiden naar Druten (Geld.)? Hoe veel K.M.? Antwoord: Leiden, Utrecht, Houten, Schalkwijk, Culemborg, Geldermalsen, Tiel, Wamel, Leeuwen, Puiflijk, Druten. Afstand 105 K.M. Vraag: Welke is de korste en mooiste weg per fiets van Leiden naar Zwolle? Hoeveel K.M.? Antwoord: Leiden, Alphen aan den Rijn, Bodegraven, Woerden, Utrecht, de Bildt, Soesterberg, Amersfoort, Hoevela ken, Nijkerk, Putten, Harderwijk, Hier- den, Nunspeet, Oldebroek, Wezep, Zwolle. Afstand 142 K.M. Vraag: Welke is de kortste weg van Leiden naar Zenderen? Hoeveel K.M.? Antwoord: Leiden, Utrecht, de Bildt, Amersfoort, Hoevelaken, Voorthuizen, Mil- ligen, Apeldoorn, Teuge, Twello, Deven ter, Holten, Rijssen, Wierden, Almelo, Zen deren. Afstand 175 K.M. Vraag: Welke is de korste weg per rij wiel van a. LeidenOotmarsum, b. Ootmar sumLeeuwarden, c. LeeuwardenLei den? Hoeveel K.M.? Antwoord: a. Zelfde route als hierbo ven tot Almelo; daarna Albergen, Flerin gen, Gotmarsum, afstand 190 K.M. b. Ootmarsum, Langeveen, Harden- berg, Salgharen, Hollandsche Veld, Hoo- geveen, Echten, Meppel, Steenwijk, Wolve- ga, Heerenveen, Haskerdijken, Oude Schouw, Leeuwarden; afstand 135 K.M. c. Leeuwarden, Franeker, Harlingen, Zurich, Afsluitdijk, Den Oever, Alkmaar, Castricum, Haarlem, Lisse, Sasenheim, Lei den; afstand 177 K.M. Vraag: Welke is de mooiste weg per fiets van Leiden naar het Dierenpark te Rhenen? Hoeveel K.M.? Wat zijn de entrée- kosten? Is er in Rhenen een R.-K. kerk? Hoe laat zjjn de H. Missen op Zondag? Antwoord: Leiden, Utrecht, de Bilt, Zeist, Driebergen, Doorn, Leersum, Ame- rongen, Eist, Rhenen. Afstand 97 K.M. De entréeprijs van Ouwehand's Dierenpark is 0.25 (voor de afd. Krokodillen 0.20). Rhenen heeft geen katholieke kerk, daar voor moet u naar Wageningen waar 's Zon dags minstens twee H. Missen zijn. Hoe laat is ons niet bekend.

Leidsche Courant | 1937 | | pagina 10