t MAANDAG 7 JUNI 1937 DE LEIDSCHE COURANT EERSTE BUD - PAG. 3 GEMEENTERAAD. Hedenmiddag te 2 uur kwam de Raad der gemeente Leiden in vergadering bij een onder voorzitterschap van den burge meester mr. A. v. d. Sande Bakhuyzen. Afwezig met kennisgeving mevr. Brag- gaar-de Does, en de heeren v. Eek en v. d. Laan. Na afhandeling der Ingek. Stukken komt aan de orde de Agenda. lo. Benoeming van een leeraar in het Engelsch aan het Gymnasium. Benoemd wordt dr. A. A. Prins, te Hoorn. 2o. Voorste] tot het verhuren van de groote speelplaats van de voormalige be waarschool aan de van der Werfstraat aan J A. van der Reyden Jr., te Leiden. Goedgekeurd. 3o. Voorstel: a. tot het beëindigen van de pachtover eenkomst met H. de Ligny, betreffende het perceel weiland nabij den Kanaalweg, ka dastraal bekend gemeente Leiden, Sectie M No. 5779 (ged.); b. tot het verpachten van het sub a ge noemde perceel weiland aan J. P. Teske, te Leiden. Goedgekeurd. 4o. Voorstel inzake het verhuren van de groote en kleine zaal djer Stadsgehoor zaal tegen verlaagd tarief aan de Konij- nenfokkersvereeniging „Leiden en Omstre ken", ten behoeve van de door haar in De cember 1937 te houden konijnen- en pluim veetentoonstelling. De heer Wilbrink C.H.vraagt welk algemeen belang betrokken is bij deze ten toonstelling voor een verlaagd tarief. Daarna z. h. st. goedgekeurd. 5o. Voorstel: a. tot het aangaan van een overeen komst met den eigenaar van het perceel Oude Vest No. 157 inzake ruiling van een tweetal strookjes grond nabij de Oude Vest; b. tot het wijzigen van de raadsbeslui ten van 26 Augustus 1935 en 13 Juli 1936, inzake het uitgeven in erfpacht van een terrein gelegen tusschen de van der Werf straat en de Oude Vest, aan de Vereeniging tot Bevordering van den Bouw van Werk manswoningen, te Leiden. Goedgekeurd. 6o. Voorstel tot het verkoopen van een perceel bouwterrein tusschen de Crone- steinkade en de Thorbeckestraat, deel uit makende van het perceel kadastraal bekend gemeente Leiden, Sectie M No. 5191, aan Gebrs. A. en N. Mol, te Leiderdorp. De heer G o s 1 i n g a A.R.) maakt eenige aanmerkingen op de voorwaarden, welke door wethouder Splinter (C.H.) beant woord worden. Daarna z. h. st. goedgekeurd. 7o. Voorstel tot het" inbrengen van een drietal speel- en sportterreinen bij de Sportstichting. De heer Snel (S.D.A.P.) dringt bij deze gelegenheid nog eens aan op den aanleg van sportvelden in de Leidsche Hout. Daarna goedgekeurd. 8o. Voorstel inzake het aangaan van kasgeldleeningen gedurende het 3e kwar taal 1937. Goedgekeurd. 9o. Voorstel tot het wijzigen van het raadsbesluit van 19 April 1937, inzake het instellen van een registratie van jeugdige werkloozen. De heer G o s 1 i n g a (A.R.) begrijpt niet, waarom B. en W. direct den minister er opmerkzaam op hebben gemaakt, dat de raad de beperking tot de mannelijke jeug dige werkloozen hebben geschrapt. De heer Hessin g (S.D.A.P.) begrijpt, dat heel goed; omdat de minister n.l. be zwaar had gemaakt tegen een registratie van werklooze meisjes. Wethouder v. Strale.n (S.D.A.P.) licht nader toe, dat tijdens de mondelinge be sprekingen met den minister van Soc. Za ken was komen vast te staan, dat de mi nister alleen zijn medewerking wilde ver- leenen aan een registratie van werklooze jongens. Het sprak dus vanzelf, dat B. en W. het raadsbesluit ter kennis brachten van den minister. Deze handhaaft echter zijn bezwaren. Daarna z. h. st. goedgekeurd. lOo. Voorstel tot het beschikbaarstellen van gelden ten behoeve van het verbeteren van de verlichting van de Hoogewoerd. Goedgekeurd. 11 o. I. Herstemming over het voorstel- Elkerbout, sub a, inzake het bij den Raad aanhangig maken van het in Ingek. Stuk ken No. 68 bedoelde bouwplan van de Wo ningbouwvereniging „Ons Belang"; Het voorstel wordt thans verworpen, met 1613 stemmen. Voor: de S.D.A.P. en de heeren Elker- bcut, Keij, v. Weizen. Het voorstel van den heer Eikerbout luid de als volgt: De Raad van oordeel, dat in Leiden niet in juiste verhouding tot de behoefte aan bepaalde soorten woningen is gebouwd; is voorts van meening, dat hierdoor een teveel aan middenstandswoningen is ont staan, waarnaast een gebrek bestaat aan goede woningen, waarvan de huren de draagkracht der arbeiders niet te boven gaat; draagt Burgemeester en Wethouders op: a. het bouwplan van de Woningbouw- vereeniging „Ons Belang" bij den Raad in te dienen; b. de terreinen benoodigd voor uitvoe ring van het bouwplan van de Woning bouwvereniging „Eensgezindheid" te koo- pen of indien de vraagprijs van bedoelde terreinen naar het oordeel van Burgemees- en Wethouders te hoog is, een voorstel I Raad in te dienen tot onteigening e terreinen in het belang van de resting. n. Voortzetting van de behandeling van: a. het voorstel tot het intrekken van het beginsel-besluit van 21 Maart 1932 inzake den bouw van een aantal arbeiderswonin gen met Rijksvoorschot, voor zooveel be treft de door de Woningbouwvereenigin- gen „Ons Belang" en „de Goede Woning" en de door de gemeente te bouwen wonin gen; b. het praeadvies op de verzoeken van de Woningbouwvereeniging „Eengezind- ningen en de tekoopaanbieding door L. heid" in zake den bouw van een aantal wo- Snoeker van grond benoorden de Tromp straat; c. het voorstel, om de verdere adres sen en het voorstel-Schoneveld d.d. 20 Juni 1936 als afgedaan te beschouwen. Bij de nu volgende stemming blijken de stemmen weer te staken n.L 1515. Tegen: de S.D.A.P. en de heeren Eiker bout, Coster, Key en v. Weizen. De behandeling van dit punt wordt op nieuw uitgesteld. De ontslagen bij de Lichtfabrieken. 12o. Beantwoording van de interpella tie van den heer van der Voort inzake het opwachtgeldstellen van personeel der Ste delijke Fabrieken van Gas en Electriciteit. De voorzitter leest een uitvoerige schriftelijke beantwoording voor, waarin 0 m. gezegd wordt, dat deze afvloeiing ge schied is volgens volkomen objectieve richt lijnen. Voor de wachtgeldregeling is de rijksregeling gevolgd, terwijl bovendien de lange wachtgeldtermijn is gebruikt. In totaal zijn 43 personen ontslagen, waarvan 18 vrijwillig hun ontslag hebben genomen. Er is een bepaalde rangorde gevolgd. Zes waren op arbeidsovereenkomst werkzaam. Van de overblijvenden zijn er 6 tusschen 53 en 60 jaar, 7 tusschen 50 en 50 en één van 36 jaar. De heer Schüller (S.D.A.P.) stelt na mens den afwezigen interpellant voor. de voorgelezen nota aan den raad te doen toe komen en de zaak uit te stellen en op nieuw te bespreken vóór 1 Juli. De raad heeft er van te voren geen kennis van kun nen nemen en het stuk is te belangrijk om er zonder bestudeering over te spreken. De voorzitter ziet geen aanleiding om dit voorstel aan te nemen. De zaak is eenvoudig genoeg. De heer Eikerbout (A.R.) vindt alle aanleiding om deze zaak nader te bezien. De heer Groeneveld (S.D.A.P.) heeft de ingewikkelde beantwoording niet kunnen volgen. Hij dringt eveneens op aan houding aan. Het voorstel van orde van den heer Schüller wordt in stemming gebracht en het blijkt, dat de stemmen staken. (15—15). Tegen de heeren Coster, Goslinga, Tobé, Würtz, Beékenkamp, v. d. Tas, de 4 wet houders, Wilmer, Bergers, Wilbrink, de Reede. De behandeling van dit punt wordt der halve tot de volgende vergadering aange- halve uitgesteld tot de volgende vergade ring. De heer Groeneveld (S.D.A.P.) vraagt of die volgende vergadering nog vóór 1 Juli zal worden gehouden? De voorzitter kan daaromtrent niets mededeel en. Alvorens met de rondvraag te beginnen, worden op voorstel van den voorzitter de deuren gesloten. NED. VER. VOOR LUCHTBESCHERMING Teneinde ook de burgerij in kennis te brengen met de gevaren, verbonden aan luchtaanvallen en haar op de hoogte te stellen van de middelen ter bescherming, welke haar in geval van nood ten dienste staan, heeft de afdeeling Leiden der Ned. Ver. voor Luchtbescherming a.s. Donder dagavond in een der zalen van de Stads gehoorzaal een groote propaganda-verga- dering belegd, waar belangstellenden gra tis toegang hebben. Mr. A. van de Sande Bakhuyzen, eere voorzitter der afdeeling zal een korte in leiding houden, waarna het woord zal wor den gevoerd door den heer P. J. de Gaay Fortman, oud-burgemeester van Dordrecht en lid van het hoofdbestuur der N. V. L. en door onzen stadgenoot, den heer A. van Vianen, chemie drs. Laatstgenoemde zal spreken over „Het chemische wapen in den luchtoorlog,". In aansluiting op deze belangrijke sa menkomst is op bescheiden schaal een tweetal expositie ingericht, betrekking hebbende op het vraagstuk der luchtbe scherming. De boekhandel der firma gebrs. v. d. Hoek aan de Breestraat tegenover den Stadhuisbouw stelde voor dit helaas nood zakelijke doel haar geheele étalage be schikbaar, waarin een groot aantal boek werken van binnen- en buitenlandsche herkomst ligt uitgestald. Eenige suggestie ve aanschouwelijke voorstellingen geven een denkbeeld van de vernietigende kracht van brisant- en gasbommen. De tweede tentoonstelling is onderge bracht in een daartoe bereidwilig afge staan deel van de étalage van het vroe gere pand der firma Peek en Cloppenburg, eveneens aan de Breestraat. Het hier ver zamelde materiaal werd grootendeels be schikbaar gesteld door het hoofdbestuur der N. V. L. en bestaat o.a. uit diverse gasmaskers en diverse andere onderdeelen van de gaskleeding. Gezien het groote belang, dat juist de burgerbevolking in tijd van oorlog heeft bij een goed-functioneerenden bescher- mingsdienst, bevelen wij een bezoek aan beide genoemde exposities en vooral ook aan de propaganda-bijeenkomst van Don derdag a.s met aandrang aan. KATHOLIEK LEIDEN. Door een vergissing is de datum der jaar vergadering van de vereeniging „Katho liek Leiden" in de agenda van ons blad fou tief vermeld. Deze vergadering wordt ge houden op Donderdag 10 Juni. Men neme hiervan goede nota. OOSTERSCn INSTITUUT TE LEIDEN. Het Oostersch Instituut alhier heeft van den heer Said-Ruete te Londen ten ge schenke ontvangen zijne in den loop der jaren bijeengebrachte bibliotheek van wer ken, betrekking hebbende op Zanzibar en Oman en verder op Arabië en het Nabije Oosten in het algemeen. De beteekenis van deze hooggewaardgerde schenking bestaat hierin, dat deze bibliotheek een aantal werken bevat, die niet in eenige biblio theek hier te lande worden aangetroffen; en verder, daarin, dat aan detgenen, die zich met de studie van deze landen bezig houden, de gelegenheid wordt 'gegeven de collectie als handbiblotheek te gebruiken, daar zij in haar geheel op een daartoe in gerichte plaats in het Instituut wordt opge steld en voor ieder belangstellende toegan kelijk zal zijn De schenking geschiedt als blijvende her innering aan den schenkers moeder, me vrouw Emily Ruete Prinses Salme, dochter van Said bin Sultan vorst van Zan zibar en Oman mede las hulde aan de nagedachtenis van professor Snouck Hur- gronje, die bij zijn leven meerder malen Prinses Salme ontmoette en die voor deze merkwaardige vrouw, die haar leven be schreven heeft in „Memoiren einer arabi- schen Prinzessin", hooge achting koesterde. De heer Said-Ruete komt dezer dagen te Leiden om de bibliotheek, waarvan de catalogus tegen de duizend titels bevat, in het huis Rapenburg 61 te rangschikken. ROODE KRUIS, AFD. LEIDEN. Vrijdag vond plaats in een der boven zalen van Sociëteit „Amicitia", alhier, de Jaarlijksche Algemeene Vergadering van de Afdeeling Leiden van het „Nederland- sche Roode Kruis". De secretaris, Mr. M. B. Vos, en de pen ningmeester, de heer E. H. Moens, brachten uit het jaarverslag over 1936. Onder dank zegging werd de penningmeester gedéchar- geerd voor het door hem gevoerd beheer. De agenda van d^ algemeene vergadering, welke op 18 Juni te Groningen zal worden gehouden, werd behandeld, terwijl afge vaardigden werden benoemd. In enkele maanden tijds werden 22 nieuwe leden van de Afdeeling verkregen. EEN ZOON VAN DEN SOESOEHOENAN NAAR INDIë TERUG. Met den boottrein, aansluitende op het s.s. Johan de Wit, zal op Donderdag 17 dezer naar Indië teruggaan mr. Pangeran Ario Djojokoesoemzo, een zoon van den Soesoe- hoenan van Soerakarta, die kortgeleden zijn studie aan de Leidsche universiteit heeft beëindigd. De jonge Pangeran is het oudste lid van zijn huis, dat zijn universitaire op leiding geheel heeft voltooid. De Soesoehoenan met klein gevolg zal hem tot Semarang tegemoet reizen. Naar verluidt zal deze Pangeran aan het hoofd staan van het secretariaat van zijn vader. INSTITUUT VOOR EDELSTEEN- ONDERZOEK GEOPEND In het Rijksmuseum voor Geologie Zaterdagmiddag is in het Rijksmuseum voor Geologie alhier het Nederlandsen in stituut voor wetenschappelijk onderzoek van edelsteenen en paarlen officieel ge opend. Bij deze plechtigheid waren onder meer aanwezig: mr. A. J. L. van Beeck Cal- koen, chef van de afdeeling hooger onder wijs van het departement van onderwijs, kunsten en wetenschappen, mr. H. F. R. Dubois, hoofd van de afdeeling indirecte belastingen van het departement van fi nanciën; ir. F. T. Mesdag van het departe ment van handel, nijverheid en scheep vaart; voorts de heer J. Siegruhn van de Zuid-Afrikaansche legatie, jhr mr. Rh. Feith, namens curatoren van de Leidsche universiteit, rrof. dr. W. J. de Haas, de caan van de faculteit van wis- en natuur kunde aan de Leidsche universiteit, prof. dr. W. van der Woude, assessor van den academische n senaat, prof. mr. R. P. Ce- veringa, p'of. dr. L. G. M. Baas Bericing, het bestuur van de nieuwe stichting be staande uit prof. dr. B. G. Escher. mr. P. J. Tdenburg, prof. dr. J. A. Gruttering uit Deft, prof. dr. ir. J. L. J. M. Schmutzer te 'Utrecht. Sj. Wouda te Utrecht, den heer C. J. A. Begeer, A. S. Dresden, alsmede de directeur de heer J. Boman en van de bui tenlandsche adviseerende leden mr. B. W. Anderson uit Londen, de meesten verge zeld van hunne dames. Voorts een aantal afgevaardigden van vereenigingen op het gebied van den handel en industrie inzake ede'steenen, zoowel uit Leiden als van ehers en een vertegenwoordiger van de Kamer van Koophandel en Fabrieken te T eiden. Prof. Escher hield de openingsrede, waarin hij een uiteenzetting gaf van bet doel en de werkwijze van de stichting en var. het instituut, welke uiteenzetting groo. tendgels overeenkwam met hetgeen prof. Fsrl.er bij eer besprek'ng met ue pc-rs had meegedeeld en waarover wij in ons nummer van Vrijdag j.l. een uitvoerig overzicht gaven. Nadat de heer Bolman verschillende I steenen met de refractograaf had laten zien, werden de in het museum aanwezige I verzamelingen van edelsteenen bezichtigd. Tenslotte werd de thee aangeboden. BURGERLIJKE STAND LEIDEN. Geboren: Gerarda Nelli Corrie d. d. C. Lut en N. Paats Maria d. van A. w. Wee- ren en S. M. Schouten Gerardus Geor- gius Maria z. van J. A. E. Aalders en E. M. A. v. Deene. Ondertrouwd: HA.v.Hooidonkjm.26 j. en H. v. E ij gen jd. 22 j. G. de Boer wdr. 43 j. en F. M Montfoort jd 40 j. H. J. Devilee jm. 23 j. en C. M. v. Lies hout 24 j G v. Eek jm en M M. Bar- ning jd. P. W. Peterzen jm. en G. Noest jd. J. C. Onvlee jm. 27 j. en H Ober jd. 21 j G Bavelaar jm 25 j. en J. M. de l'Ecluse jd. 21 j. Overleden: J Kooien d. 74 j. M. Pille d. 17 j. Motorrijder aangereden. Op den Heerenweg te Heemstede is de motorrijder H. D., hier ter stede woonach tig, door een hem van achteren passeeren- den auto gegrepen en op den grond ge smakt. Met een hersenschudding en een diepe vleesehwond aan een been is hij in het Diakonessengasthuis te Haarlem ter verpleging opgenomen. Zijn vrouw, die op de duo zat, kreeg geen letsel. Tegen den autobestuurder, K. H., is procesverbaal op gemaakt. Hij passeerde juist op een oogen- blik, dat uit tegenovergestelde richting een auto naderde. Onder zeer gunstige omstandigheden heeft de Hengelaarsbond voor Leiden en Omstreken zijn hengel wedstrijd gehouden te Oude Wetering. Ruim 300 hengelaars zijn per s.s. „Prinses Juliana" via 's Molenaars en Brasemermeer naar den waterkant ver voerd en hebben het met het weer niet beter kunnen treffen. Meerdere henge laars waren per,rijwiel of andere gelegen heid naar Oude Wetering gekomen om aan den wedstrijd deel te nemen. Bij aankomst der boot te Oude Wetering werden aller eerst bestuur en feestcommissie gehuldigd en werden door de afgevaardigden van het vischcollege „Onder Ons", de Hengelaars ver. „D. V. V." en het vischcollege „De Bliek" bloemen en een medaille aangebo den. Nadat het bestuur en feestcommissie door diverse fotografen was gekiekt kon er een aanvang genomen worden met den wedstrijd, hoewel dit gedeelte niet zoo ge makkelijk ging. De plaatsen welke waren uitgezet vanaf den Lisseweg bij Jonkmans eindigden kort bij Burgeveer, dus ging er heel wat tijd verloren eer ieder op zijn plaats van bestemming was. Jammer, dat de vangsten zoo tegen vielen. Door onge veer 350 hengelaars is ruim 30 pond visch gevangen. Slechts 114 hengelaars hebben een of meerdere visschen gevangen, zoo dat de rest der prijzen (220 stuks) onder de overige hengelaars is verloot. Te 4 uur was de geheele wedstrijd afgeloopen. Hoe wel de vangst tegen viel kan de Bond toch spreken van een goed geslaagden dag. De heer C. v. Leeuwen te Alphen, bestuurs lid van den Bond en der vereeniging „Ons Genoegen" te Alphen wist den lsten prijs te bemachtigen, de heer Vister Jr. te Lei den den 2den prijs en extra-prijs voor de grootste blij. Meerdere extra-prysjes zul len er hedenavond nog worden uitgereikt. Prijzen afhalen tusschen 8.30 en 10 uur hedenavond. LAATSTE BERICHTEN DE VERJAARDAG VAN PRINS BERNHARD. Oproep van „De Princevlag". j In verband met den naderenden verjaar- i dag van Prins Bernhard doet het hoofdbe- stuur van „De Princevlag" een beroep op s de bevolking van Nederland en de Over- zeesche Gewesten en op alle Nederlanders in den vreemde, ook den verjaardag van Prins Bernhard met groote opgewektheid te vieren. De bevolking als geheel door een spontane en algemeene vlaggenhulde; Oranjevereenigingen en comité's door het organiseeren van bijeenkomsten en feest vieringen; scholen en verdere onderwijs inrichtingen door in alle klassen het feit van den dag te herdenken. AGENDA LEIDEN. Donderdag. Jaarvergadering „Katholiek Leiden", café-rest. „In den Ver gulden Turk", 8.30 uur. De avond-, nachtl en Zondagdienst der apotheken wordt van Maandag 7 Ju- n i tot en met Zondag 13 Juni a.s. waar genomen door apotheek C. B. Duyster, N. Rijn 18, Tel. 523 en J. Doedens, Wilhelmi- napark 8, Oegstgeest, tel. 274. Elkeen werke met kracht eraan mede, dat van den beginne af aan óók de jaardag van den Prins-Gemaal volledig worde op genomen in de rij van blijde en dankbaar gevierde Oranjedagen. MOTORRIJDER GEDOOD. Vannacht omstreeks kwart voor vier werd de politie te Driebergen verwittigd, dat er op den rijksstraatweg hoek Bunt- laan een motorrijwiel tegen een boom was gereden en dat de berijder dood over het vernielde voertuig lag. Het bleek, dat de man de 28-jarige N J. S. uit Maartensdijk, komende uit de richting Doorn met groote vaart tegen den boom was gereden en op slag gedood moet zijn geweest. LIJK OPGEHAALD. Gisteravond is uit een der Loosdrecht- sche plassen het lijk opgehaald van de 30- jarige ongehuwde Anna S. uit Utrecht, die sedert Zaterdag werd vermist. De vrouw was Zaterdagmiddag voor een fietstochtje uitgegaan en daarvan niet te ruggekeerd. TELEGRAMMEN HITLER VERLEENT MUSSOLINI EEN HOOGE ONDERSCHEIDING. BERLIJN, 7 Juni. (A. N. P.) De Fuehrer en Rijkskanselier heeft Mussolini het groot kruis verleend van de nieuw gestichte Orde van verdienste van den Duitschen adelaar. De oorkunde is gedateerd op 31 Mei. Deze oorkonde en de onderscheidingstee kenen zullen Mussolini dezer dagen worden overhandigd door ambassadeur von Hassell. Mussolini is de eerste staatsman, die de ze onderscheiding ontvangt. Ook zijn schoonzoon, den Italiaanschen minister van Buitenlandsche Zaken, graaf Ciano, is deze onderscheiding verleend. VERMIST VEKEERSVLIEGTUIG GEVONDEN. NEW YORK, 7 Juni. (A. N. P.). Uit Al pine in den staat Utah wordt gemeld, dat in een eenzame bergstreek een verkeers vliegtuig, dat sedert December 1936 met zeven passagiers aan boord vermist werd, geheel verbrijzeld teruggevonden is. DE VULKANISCHE UITBARSTING BIJ RABAUL. KOKOPO, 7 Juni. (A. N. P.). De vulka nische uitbarstingen bij Rabaul hebben naar schatting vijfhonderd dooden ge- eischt. Het aantal slachtoffers kan echter niet nauwkeurig worden vastgesteld. MARKTBERICHTEN AMSTERDAM, 7 Juni. Vee. Ter vee markt waren heden aangevoerd: 407 vette koeien, waarvan de prijzen waren: 7078, 6068 en 5258 cent per kg. slachtgewicht, 81 melk- en kalf koeien 175240 per stuk, 125 vette kalveren 2e kwal. 4654 en 3e kwaliteit 3644 cent per kg. levend ge wicht, 143 nuchtere kalveren 69, 34 schapen 2834, 468 varkens: vleeschvar- kens, wegende van 90110 kg. 5556 gent, zware 5455 cent, vette 53—54 cent per kg slachtgewicht. ROTTERDAM, 7 Juni. Vee. Totaal aan voer 1521 stuks, 538 vette runderen, 225 vette kalveren, 10 nuchtere kalveren, 117 schapen en lammeren, 497 varkens, 134 zuiglammeren. Prijzen per kg.: vette koeien 76, 68 en 5462 cent, vette ossen 72, 66 en 5262 cent, vette kalveren 80, 65 en 4550 cent, varkens (levend gewicht) 48, 47 en 46 cent, schapen 52, 46 en 36 cent; Prijzen per stuk: schapen 352823 en zuiglammeren 1613—9 per stuk. Met leedwezen geven wij kennis van het overlijden van onzen goeden Vader, Behuwd-. Groot- en Overgrootvader, JOANNES ANT0NIUS SERAFINUS SCIAR0NI Weduwnaar van CATHARINA VAN BEEST eerelid van de St. Vincentius-vereeniging. Begiftigd met het kruis: „Pro Ecclesia et Pontifice" in don ouderdom van 91 jaren Arnhem: A. SCIARONI E. SUIARONI-Mayer Oegstgeest: Wed. B. J. HERMANS-Sciaroni Leiden: Wed. J. A. HUIBERS-Sciaroni Zürich: Wed. A. SCIARONI-Völleart Voorburg: J. SCIARONI H. SCIARONI-Schiffeleers Leiden: C. L. M. SCIARONI Kinderen en Kleinkinderen Leiden, 6 Juni 1937 Haarlemmerstraat 123 Do H.H. Uitvaartdiensten zullen gehouden worden op Woensdag 9 Juni, in de kerk van U.L.Vr. O. Ontvangen (Hartebrug) om 7 uur, 7.45 en 8.20 uur. De gezongen requiem om 9.30 uur, waarna de begrafenis om 11 uur op het R.K. Kerkhof Geen bloemen, gaarne H.H. Missen Eenige en algemeene kennisgeving

Leidsche Courant | 1937 | | pagina 3