STADS NIEUWS De intocht van het prinselijk paar te Soest RECHTZAKEN ACADEMIENIEUWS AGENDA VRIJDAG 16 APRIL 1937 DE LEIDSCHE COURANT EERSTE BLAD - PAG. 2 HOE WORDT HET WEER VERANDERLIJK. DE BILT SEINTs Matige tot krachtige later afnemende Zuid-Westelijke tot Westelijke wind, aan vankelijk zwaar bewolkt, tot betrokken met regenbuien, later opklarend, weinig verandering in temperatuur. Hoogste barometerst.: 768.4 te Haparanda. Laagste barometerst.: 742.8 te Holyhead. De depressie uit het Westen is snel die per geworden en Oostwaarts getrokken, de rug van hooge drukking uit de Golf van Biscaye trok eveneens Oostwaarts. De hooge drukking in Noord-Scandinavië nam iets af, in het Westen nadert weer een rug van hooge drukking. In het depressiegebied over de Britsche Eilanden is het weer in het Noorden regenachtig, bij zwakken tot matigen Oostelijken wind, in het Zuidesn en Westen klaart de lucht op en ruimt de wind naar Zuid-West en Noord-West zon der belangrijke temperatuurdaling. In Zuid-Scandinavië valt regen of sneeuw zij zwakken tot matigen Zuid-Oostelijken wind, in het Noorden houdt het fraaie weer nog aan en kwam plaatselijk weer lichte vorst voor. In Duitschland is het weer be trokken en regenachtig, ook in Oost-Frank rijk en Zwitserland valt vrij veel regen, in het Westen is tijdelijke opklaring met krachtigen Zuid-Westelijken wind te wach ten, maar bfj den ingang van het Kanaal geeft een secundaire weer regen. De Alpen toppen zijn in wolken gehuld en er valt sneeuw bij temperaturen van minus vijf tot minus tien graden Celsius. Nadat de secundaire bij het Kanaal nog regen zal hebben gebracht, is in onze omgeving krech tige opklaring te wachten, waarbij nog en kele losse buien kunnen voorkomen. LUCHTTEMPERATUUR. 12.5 gr. C. LICHT OP VOOR FIETSERS e. a. Van Vrijdagnamiddag 7.28 uur tot Zaterdagmorgen 4.30 uur. HOOG WATER. i'e Katwijk aan Zee op Zaterdag 17 April voorm. 7.10 uur en nam. 7.34 uur. (Vervolg). Na de ontvangst van het prinselijk paar voor het gemeentehuis te Soest, is de bur gemeester mr. G. Deketh onwel geworden. Door de leden van het gemeentebestuur werd de burgemeester ondersteund en naar het bordes van het raadhuis gebracht, waar hij op een stoel plaats nam. Zijn toestand was evenwel van dien aard, dat hij de rij toer niet kon meemaken. De burgemeester werd per ziekenauto naar zijn woning ver voerd. De loco-burgemeester, de wethouder H. J. Gasille, heeft de verdere honneurs voor den heer Deketh waargenomen. Na de ontvangst op het gemeentehuis be gon de rijtoer door de gemeente. Om kwartier over vieren reed de stoet weder de oprijlaan van het paleis Soest- dijk op, nadat de waarnemend burgemees ter van Soest, de heer Gasille, met enkele woorden den dank der gemeente voor het bezoek betuigd had. Op het bordes draaide het prinselijk paar zich nog even om, om het publiek toe te wu.ven en korten tijd later verschenen de Prinses en de Prins ook eenige oogenblikken voor het balcon- venster. Toen eerst keerde de landelijke rust in de buurt van het Paleis Soestdijk terug. De feestelijke intocht van Prinses Juliana en Prins Bern hard in Baarn en Soest is hiermee afgeloopen. Voortaan zullen zij er als dagelij ksche gasten verkeer en, omdat zij nu vaste bewoners zijn geworden van het Paleis Soestdijk. Gisteravond hebben H. K. H. Prinses Juliana en Z. K. H. Prins Bernhard met groot gevolg een bezoek gebracht aan het vuurwerk te Soest. De vorstelijke gasten werden aan den ingang van het terrein ver welkomd door den loco-burgemeester van Soest, den heer H. J. Gassille, waarna me juffrouw A. M. Dammers de Prinses een bouquet rozen en fresia's aanbood. Voorafgegaan door den loco-burgemees ter begaf het hooge gezelschap zich over de 150 Meter lange plankier, aan weerszij den waarvan het publiek tien ryen dik stond om het vorstelijk paar toe te juichen, naar het paviljoen, dat in het midden van het terrein was opgericht. Bij aankomst aldaar speelde de Soester harmonie het Wilhelmus, dat door alle aan wezigen spontaan werd meegezongen. De vorstelijke gasten hebben het geheele programma gevolgd, waarna Prinses Julia na den loco-burgemeester dank bracht voor ERGERLIJK GEVAL VAN OPLICHTING. Landarbeider 2000.laten betalen voor expeditiebedrijf, dat niet bestond. Terzake van oplichting had zich vöor de rechtbank te Haarlem te verantwoorden een 50-jarige expediteur uit Zaandam, die in de maand Januari van dit jaar onder allerlei valsche voorwendsels een landar beider uit de Haarlemmermeer had bewogen tot afgifte van tweeduizend gulden, met de toezegging, dat de 33-jarige landarbeider als compagnon in zijn jarenlang gevestigd en uitstekend rendeerend expeditiebedrijf zou worden opgenomen. De landarbeider had namelijk een spaar duitje van tweeduizend gulden gehad en in een advertentie medegedeeld, dat hij dit geld gaarne zou besteden door als deel genoot of compagnon in een bestaande autobusonderneming of garagebedrijf te worden opgenomen. Hij had daarop vele brieven ontvangen, o.a. van een garagehouder J. uit Amster dam, die den landarbeider zeide wel een geschikt adres te weten. Deze eerste po ging mislukte echter. De garagehouder wist evenwesl nog een tweede adres. Om daarbij de kans op succes te vergrooten, beloofde de landarbeider aan J. honderd gulden, als hij hem aan werk kon helpen. En werke lijk maakte de landarbeider door bemidde ling van den garagehouder J. en een ver tegenwoordiger W. binnen enkele dagen kennis met verdachte, die hem werd voor gesteld als de eigenaar van een bestaande, goed floreerende expeditie-onderneming, genaamd de Merwede. Zonder aan een eventueel complot van dit hem onbekende driemanschap te den ken, ja, zelfs met het volste vertrouwen in hetgeen zij hem voorspiegelden, luister de de landarbeider geïnteresseerd naar de schitterende inlichtingen, die zoowel ver dachte als zijn vertrouwensman, de garage houder J., hem over het bestaande expe ditiebedrijf gaven. Verdachte deed den landarbeider met een geheel gefantaseerd, doch listig opge bouwd verhaal gelooven, dat hij (verdach te) een vrachtdienst onderhield tusschen de Zaanstreek en Gorcum. Hij vertelde daarbij, dat hij in het bezit was van een zoo goed als nieuwe Chevrolet en dat hij zoo juist zijn chauffeur, die 27.50 gulden in de week verdiende, had ontslagen, omdat deze te weinig activiteit aan den dag had gelegd. Om te bewijzen, hoe goed het met zijn zaken ging. toonde hij den landarbei der een indrukwekkend lange lijst van bekende, groote firma's, die geregeld hun goederen door hem lieten vervoeren en deelde als typisch staaltje van zijn bekend heid mede, dat zijn vaste klanten, die over al langs de route woonden, met een bordje „Merwede aankomen" duidelijk maakten, dat er goederen voor vervoer gereed ston den. Hij stelde den landarbeider voor, deelge noot te worden in deze winstgevende zaak, waarin per week zeker 140.kon wor den „opgereden", zooaat ieder gezin op een wekelijks inkomen van dertig gulden kon rekenen. Ook de garagehouder en de vertegen woordiger moedigden hem aan deze mooie kans om zijn tweeduizend gulden zoo voor- deelig mogelijk te besteden niet voorbij te laten gaan. De landarbeider betaalde zijn zuur ver diende tweeduizend gulden en verhuisde vol vertrouwen in de toekomst naar Koog aan de Zaan, hoewel er geen sprake was van een expeditiebedrijf, noch van een zoo goed als nieuwe auto. Dat werd hem weldra duidelijk bij de eerste proefrit, die hij met verdachte maak te. Nergens stonden goederen voor vervoer gereed. Wel stapte verdachte hier en daar uit, niet om bestellingen in ontvangst te nemen, maar om reclame-biljetten te ver spreiden voor het expeditiebedrijf, waar voor nu voor het eerst gereden werd. De ontgoocheling. En toen kwam de trieste geschiedenis aan het licht Verdachte deelde mede, dat het zijn be doeling was geweest met den landarbeider als deelgenoot een 'ijf maanden stop ge zet expeditiebedrijf, dat hij had uitge oefend op Amersfoort en Apeldoorn, weer nieuw leven in te blazen. De garagehouder, die ook een zeer duis-- tere rol in deze oplichtingsgeschiedenis ge speeld heeft, beweerde, dat verdachte hem steeds gezegd had, dat zijn expeditie bedrijf meer dan vijftig jaar bestond en dateerde uit 1887, het geboortejaar van verdachte. Volgens hem was na teekening van het contract het geld broederlijk verdeeld. Ver dachte echter beschuldigde J. er van, het grootste gedeelte van de tweeduizend gul den in zijn zak te hebben gestoken. Getuige J.: Ik zou 250.— krijgen, als de zaak in orde was en nog 50 extra als het bedrijf meeviel. President: Nou, en het is niet erg mee gevallen, hè? Ook de volgende getuigen brachten ver der geen licht in de droeve zaak. het prachtige vuurwerk en hem verzocht haar warmen dank aan de Soester bevol king voor de enthousiaste ontvangst over te brengen. Te ongeveer half twaalf vertrok het prinselijk paar naar het paleis. Naar bij informatie werd medegedeeld, maakt de burgemeester van Soest, mr. G. Deketh, het naar omstandigheden redelijk wel. De burgemeester is, nadat hij door een flauwte was getroffen, met een ziekenauto naar zijn woning gebracht, waar hij verder wordt verpleegd. De toestand van den pa tiënt geeft geen aanleiding tot onmiddellij ke ongerustheid. De officier zeide in zijn requisitoir, dat het aanvankelijk zijn bedoeling was ge weest behalve den expediteur ook den ga ragehouder en den vertegenwoordiger in deze zaak als verdachten te betrekken. „Doch om juridsche redenen en vooral, nadat door de verschillende verhooren door den rechter-commissaris was komen vast te staan, dat met meer succes de ex pediteur alleen als verdachte Jcon worden vervolgd, heb ik dit plan laten varen", aldus de officier. Want, alleen de verklaring van den land arbeider, dat hij den expediteur volkomen vertrouwde en aan diens verklaringen de meeste waarde hechtte, zouden de doorslag kunnen geven. De officier was van meening, dat de op zet van verdachte al of niet met medewer king van de beide andere in het complot betrokkenen, vast stond. De officier herin nerde de rechtbank er aan, dat verdachte reeds verschillende malen eerder verdacht was geweest van oplichting. Hij vond het feit zeer ernstig, maar wilde rekening hou den met de mogelijkheid, dat ook de beide anderen schuldig waren en eischte daarom een gevangenisstraf voor den tijd van vier maanden, met aftrek van het voorarrest. De verdediger, mr. Stomps, vond, dat de clemente eisch van den officier duidelijk demonstreerde, dat ook hij van meening was, dat verdachte vermoedelijk niet de hoofdschuldige was. Pleiter beschouwde den getuige J. als den meest schuldige van dit „college van drie", omdat hij als ver trouwensman van den benadeelde niet eens gedaan had, wat hij beloofd had, namelijk een onderzoek in te stellen naar de juist heid en de betrouwbaarheid van het zoo genaamde expeditiebedrijf. Hij verzocht de rechtbank clementie te betrachten en pleitte een voorwaardelijke veroordeeling. Uitspraak 29 April. „Vooruit". POSTWISSELVERVALSCHERS VEROORDEELD. De rechtbank te Amsterdam veroordeel de vandaag den postwisselvervalscher A. de V., den hoofddader van het complot ver- valschers, dat onlangs terecht heeft gestaan wegens het gebruik maken van valsche ge schriften en wegens valschheid in ge schrifte meermalen gepleegd, tot vijf jaar gevangenisstraf. De officier had zes jaar gerequireerd. De man, die zooals men weet te Parijs in een ziekenhuis werd verpleegd en daar een verlamming simuleerde, ontvluchtte eeni- gen tijd geleden, doch is later te Brussel opnieuw gearresteerd, waar hij zich thans nog in een ziekenhuis bevindt. De tweede verdachte, de koopman J. B., werd vandaag wegens poging tot mede plichtigheid in het gebruik maken van valsche geschriften veroordeeld tot drie jaar gevangenisstraf met aftrek van den tijd in voorarrest doorgebracht (1 jaar). Hij werd vrijgesproken van het aanbie den van de valsche postwissels aan twee bijkantoren van de posterijen te Amster dam. Tegen hem had het O.M. vijf jaar met aftrek van voorarrest geëischt. Deze derde bij dezt zaak betrokken ver dachte,' de handelsreiziger P. P., is reeds eenigen tijd geleden tot 2 1/2 jaar met af trek van voorarrest veroordeeld. ONTROUWE PENNINGMEESTER. De Amsterdamsche rechtbank veroor deelde den 56-jarigen J. G., oud-lid van den raad van Hilversum, wegens verduiste ring van gelden, welke hij beheerde als penningmeester van een vakvereeniging, tot vier maanden gevangenisstraf. Het O. M. had zeven maanden gevorderd. Verdachte zeide, dat de tekorten door slordigheid waren ontstaan. Hij ontkende het geld ten eigen bate te hebben aange wend. In totaal werd ongeveer drieduizend gulden vermist, doch, dank zij een aandeel van een door de loterijclub, waarvan ver dachte lid was, gewonnen prijs, kon veer tienhonderd gulden worden aangezuiverd. AANRANDING. In den vroegen avond van 21 Januari van dit jaar kwam bij de 41-jarige vrouw H. van dér G. te Hedikhuizen een jonge man zich onder voorwendsels vervoegen. Onverwacht sloeg hij de vrouw met een hamer op het hoofd, waarooor zij ernstig gtvond werd. Zij Kon echter nog om hulp iepen, waarna de aarrander op de vlucht sloeg. Als verdachte stond gister voor de Bos sche rechtbank terecht de 22-jarige H. S. uit Amsterdam en zijn verloofde, de 23- jarige E. van V. uit 's Hertogenbosch, die aan S. de woning van de vrouw had aan gewezen met de mededeeling, dat deze vrouw, haar tante, veel geld bij zich droeg. Tegen het meisje, dat een bekentenis af legde, eischte de officier van justitie twaalf maanden gevangenisstraf, waarvan zes maanden voorwaardelijk. De jongeman echter bleef ontkennen. De getuigenver klaringen waren echter zoo bezwarend, dat het O. M. tegen hem vijf jaar gevangenis straf eischte. LEIDEN. Geslaagd: Doctoraal examen rechten de heer C. J. van der Molen, Maastricht; Doctoraal examen geneeskunde de hee- ren P. B. A. Melief, Leiden, G. J. Renes, Den Haag; Candidaatsexamen Rechten: de heeren H. W. van Doorn, Voorburg; W. Schut, Den Haag, E. J. Hamers, Den Haag; Artsexamen le gedeelte de heeren T. Stelma, Tzum (Fr.), H. v. d. Meer, Hengelo (O.) en mej. F. Westerveld, Haarlem. Bevorderd: tot arts mej. H. C. Hallo, Den Haag. AUTOMOBILISTEN NAAR DE PARIJSCHE TENTOONSTELLING. Reductie op den benzineprijs. In aansluiting op vorige berichten van de K.NA.C., waarin vermeld werd, dat het voornemen bestond om den buitenland- schen automobilisten, die een bezoek zullen brengen aan de a.s. Parijsche tentoonstel ling, een reductie op den benzineprijs in Frankrijk toe te staan, zendt de K.N.A.C. ons thans nadere bijzonderheden. De reductie wordt verleend aan auto- touristen, die in het bezit zijn van een le- gitimatiekaart en van een carnet of aquit voor Frankrijk, tusschen 1 Mei en 31 Oc tober. De reductie zal frs. 0.60 per liter bedra gen en wordt per dag op 20 L. verleend. Het verblijf moet tenminste vijf dagen du ren, terwijl ten hoogste voor 600 liter in het totaal reductie kan worden verleend. De automobilisten, die hiervan willen profiteeren moeten zich nadat zij Frank rijk zijn binnengekomen en hun autogrens- papieren naar behooren hebben laten aftee- kenen, met hun carnet of aquit te Parijs vervoegen aan een nog nader op te geven adres teneinde de benzine-bons te verkrij gen. Voor de reis van de grens naar Parijs zal hun een eerste bon worden afgeleverd geldig voor ten hoogste vijf dagen. De automobilisten, die van de bons ge bruik maken verplichten zich om bij het verlaten van Frankrijk door de douane den duur van hun verblijf te laten vast stellen en hun benzineboekje met even tueel overgehouden bons in te leveren. De overgebleven bonnen mogen door den houder niet zelf worden uitgescheurd, zoo dat zij nog vast aan de souche overgelegd moeten worden. yERBODEN TE ROOKEN MENEER ZELFS R'JPÊ TABAKl' NIEMEliefe STWTABAK VAK STOTISCt RHAlf ONJ LEIDEN. Zondag, Uitvoering St. Pancras-cohort, Stadsgehoorzaal, 8.15 uur. Dinsdag, Bridge-drive der Ned. Reisvereen. voor Kath. in de zalen van restau rant „Zomerzorg", 8.15 uur. De avond-, nacht en Zondagdienst der apotheken wordt van M a a n d a g 12 tot en met Zondag 18 April as. waargeno men door de apotheken: M. Boekwijt, Vischmarkt 4, tel. 552 en J. Doedens, Wil- helminapark 8, Oegstgeest tel. 274. VOOR GOD DEMONSTRATIE ZONDAG 2 MEI. Oudere meisjes van Leiden en omgeving. Hier volgen de eerste der beloofde na dere mededeelingen. Als spreker zal optre den de zeereerw. heer Majoor H Bangert, Vlootaalmoezenier te Den Helder, oud-kape laan der St. Petrus-parochie. Er bestaat veel enthousiasme onder onze meisjes voor deze demonstratie: dat was niet anders te verwachten. Daarom moet er reeds hard worden gewerkt aan de dege lijke voorbereiding van een en ander. De Graal maakte gisteren duizend program ma's klaar; daarvan gaan er vandaag en morgen een kleine zevenhonderd naar de Secretariaten der Meisjescongregaties in Leiden en Otgstgeest; van de Congregat.es der omliggende plaatsen wordt nog bericht ingewacht. Daarom ook zijn de werkzaam heden gesplitst en wordt het Secretariaat waargenomen door Mej. R. van Kampen hout, Haarlemmerstraa; 125, telef. 1744; de penningen zuilen worden beheerd door Mej. Laken, Kamerlingh Onneslaan 10. Het ziet er naar uit, dat een duizend meisjes zullen deelnemen. Kap. Dorbeck „HERWONNEN LEVENSKRACHT" Gisteravond vergaderden de door de vak- afdeelingen en de Volksbondkringen ge committeerden naar het Plaatselijk Comité van Herwonnen Levenskracht te 8.15 uur in het Bondsgebouw, Steenschuur. De voorzitter, de heer H. Lombert, open de op de gebruikelijke wijze, heette allen welkom maar sprak zijn teleurstelling uit over de opkomst, welke hij zeker grooter had verwacht, daar behalve de gecommi- teerden ook de dag. besturen van vakafdee- lingen enz. waren uitgenoodigd. Door den secretaris, den heer W. O ver dijk, werden daarna de notulen gelezen, welke onder dank werden gearresteerd, waarna enkele ingekomen stukken werden behandeld. Vervolgens werden verslagen uitgebracht over de onlangs gehouden Kringvergade ring en de dezen zomei gehouden excursie naar het Sanatorium ,Berg en Bosch" te Bilthoven, waarvoor steller een compliment werd gebracht door den voorzitter en waar mede de vergadering haar instemming be tuigde. Het jaarverslag gaf een duidelijk beeld over 1936, waaruit bleek, dat door het Comité een groote activiteit was ontwik keld De penningmeester kwam met de noodige cijfers, daarmede illustreerende zijn werk zaamheden en toonde aan dat de finantiën door hem goed beheerd waren, hetgeen de commissie, belast met controle op het fi- nantieel beleid onderschreef door haar te vredenheid over zijn nauwgezette en cor recte plichtsbetrachting uit te spreken. Het jaarverslag van secretaris en pen ningmeester konden de volle goedkeuring der vergadering verwerven. De bestuursverkiezing had een vlot ver loop. Periodiek aftredend waren de heeren W H. J. O verdijk, secretaris; Q. A. de Graaf, pennmgm., en J. W. Vuurpijl, le commissaris. Daar geen tegen-candidaten waren ingekomen werden zij wederom als herkozen verklaard. Daarna bracht de voorzitter in bespre king een circulaire waarin werd medege deeld dat „Herwonnen Levenskracht" op 15 Juni 1938 haar 5e Lustrum hoopt te her denken. Het ligt in de bedoeling b(j deze gelegenheid aan deze bij uitstek zoo nut tige instelling van het R. K. Werklieden verbond een Jubileum gave aan te bieden in den vorm van 20.öü0 stuivers vrijwilli gers. Om daartoe te geraken moet actie ge voerd worden en daarover ontstond een ge animeerde discussie, welke tot resultaat had, dat alle aanwezigen medewerking toe zegden om de leuze, bij deze actie gesteld: „Op het zilveren jubileum van „Herwon nen Levenskracht" geen wachtlijst meer!" werkelijkheid te doen worden. De voorzitter dankte de aanwezigen voor de prettige besprekingen en na de rond vraag, waarvan enkelen gebruik maakten, sloot hij deze jaarvergadering, welke spr. zeer geslaagd noemde, op de gebruikelijke wijze. ADRES AAN DEN RAAD. Van de Federatie van W onicgbou wvereeni gingen. Aan den Raad dezer gemeente is vol gend adres gezonden: Geven met verschuldigden eerbied te kennen; jmdergeteekenden, J. de Jong en H. van Donselaar, resp. voorzitter en se cretaris van de Federatie van te Leiden en Omstreken gevestigde Woningbouwver- eenigingen, ten deze domicilie kiezende Marnixstraat 11; dat zij kennis hebben genomen van het ingekomen stuk No. 68, waarin Burgemees ter en Wethouders voorstellen geen uit voering te geven aan diverse voorstellen betreffende den arbeiderswoningbouw; dat evenwel waargenomen wordt, dat de woningreserve momenteel vermindert, het geen ook blijkt uit het in het ingekomen stuk verwerkte cijfermateriaal; dat ook uit de gegevens verzameld door den Nationalen Woningraad ditzelfde waargenomen wordt in verschillende groo te gemeenten van ons land, als Den Haag, Haarlem, Rotterdam en Amsterdam; dat algemeen wordt aangenomen, dat het diepste punt van de crisis is bereikt en een verbetering van den economischen toestand waarneembaar is, met het directe gevolg een grootere vraag naar goede arbeiders woningen, hetgeen ook blijkt uit de talrijke aanvragen bij de aangesloten woningbouw- vereenigingen; redenen, waarom zij Uwen Raad ernstig in overweging geven, de genoemde voor stellen van B. en W. niet aan te nemen, maar aan te houden, tot een nieuwe telling heeft plaats gehad. Over een besluit van den Leidschen Gemeenteraad. Ook de „Gelderlander" maakt de lezers attent op een besluit, dat onlangs de Leid- sche Gemeenteraad heeft genomen inzake het niet verlagen van de loonen der werk sters. Wij wezen dezer dagen op de strekking van bedoeld Raadsbesluit. Het Geldersche blad schrijft: „In de laatste zitting van den Leidschen gemeenteraad is een voorstel aan de orde gesteld om een contract met een glazen- wasscherij aan te gaan inzake het schoon houden van gebouwen tegen een lager loon voor de werksters dan het bestaande. Het voorstel werd verworpen met op twee na algemeene stemmen. De Leidsche gemeen teraad stelde zich op het standpunt dat men bij loonen van een categorie arbeidsters als de genoemde eerder aan verhooging dan aan veriaging moet denken. Een gelukkig besluit van den Leidschen gemeenteraad! En verheugend is het, dat blijkbaar onder alle politieke partijen een eenheid was omtrent deze gedachte: dat het thans geen tyd meer is voor loonsver laging". Handelsregister K. v. K. W ij z i g i n g. 5883. N.V. Radiocentrale Ter Aar. Hoofdz.: Amsterdam, Prin sengracht 690. Overl. beh. fil.: F. J. Balvers, Ter Aar. De heer M. J. Krop, alhier is benoemd tot plaatsvervangend lid van de commissie welke dit jaar te Den Haag de examens L. O. moet afnemen.

Leidsche Courant | 1937 | | pagina 2