Administratie van vermogens WOENSDAG 14 APRIL 193. DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD - PAG. 7 BINNENLAND PRINS BERNHARD WOONT VERGADE RING VAN DEN RAAD VAN STATE BIJ. Gistermiddag heeft Z. K. H. Prins Bern- hard deelgenomen aan de gewone weke- lijksche vergadering van den Raad van State. PRINSELIJKE ONDERSCHEIDING. Naar wij vernemen hebben H. K. H. Prinses Juliana en Z. K. H. Prins Bernhard aan den heer G. Smol, chef van de afdee- ling „buitenland" van het reisbureau Lis- soneLindeman, te 's-Gravenhage, een zilveren draagmedaille verleend ter herin nering aan de huwelijksplechtigheid op 7 Januari j.l. De heer Smol heeft deze onderscheiding verkregen als blijk van waardeeiing voor hetgeen hij ter voorbereiding van verschil lende reizen van het prinselijk echtpaar heeft verricht. De „PIET-HEIN". De werkzaamheden aan het prinselijk motorjacht. Prinses en Prins brachten gisteren een bezoek aan de fabrieken en magazijnen van de firma H. P. Mutters en Zn., te den Haag, ter bezichtiging van de betimmerin gen en meubelen ten dienste van het na tionaal geschenk, het diesermotorjacht „Piet Hein". In oogenschouw werden ge nomen de op natuurlijke grootte geweeken de papieren wanden en de aankleeding der toekomstige voornaamste vertrekken van het jacht. Bij de bezichtiging waren mede aanwezig de heeren Ernst Crone, voorzitter van het comité van uitvoering, ir. S. van Ravesteyn en H. P. Mutters als ontwerpers van de interieurs van het jacht. Het prinselijk echtpaar nam met groote belangstelling het geëxposeerde in oogen schouw en bezichtigden tevens een kleine tentoonstelling van vroegere door de firma Mutters uitgevoerde koninklijke opdrach ten. Het bezoek duurde ongeveer een uur. PAUSELIJKE INTERNUNTIUS BEZOEKT PHILIPS FABRIEKEN. De Pauselijke internuntius, mgr. P. Giob- be, heeft gisteren, vergezeld van zijn secre taris, een bezoek gebracht aan de Philips- fabrieken. Na de ontvangst in de commissariskamer bezichtigde mgr. Giobbe, begeleid door dr. A. F. Philips, den Philips woningbouw. Na het noenmaal in huize „De Laak" werden eenige fabricageafdeelingen en de jongens nijverheidsschool bezichtigd, waarop een rondgang door het laboratorium gemaakt werd, waar met veel belangstelling een te levisie-demonstratie gevolgd werd. Na de vertooning van een film inzake het moderne t.b.c.-onderzoek, werd in het ontspanningsgébouw de thee gebruikt Hierna keerde mgr. Giobbe naar de resi dentie terug. JHR. DE JONGE CANDIDAAT VOOR DE EERSTE KAMER? Naar wij van wel ingelichte zijde verne men heeft door de Christelijke Historische Statenfracties in de Zuidelijke Provinciën, Zeeland, Utrecht, Noord-Brabant en Lim burg nog geenerlei bespreking betreffende de candidaatstelling voor de Eerste Kamer plaats gehad, terwijl ook in het algemeen daaromtrent nog geen enkele beslissing is genomen. Hieruit volgt reeds, dat een bericht, waaruit zou kunnen worden afgeleid, dat door de Zuidelijke groep met jhr. mr. B. C. de Jonge, oud-gouverneur-generaal van Ned. Indië, besprekingen zouden zijn ge voerd omtrent een candidaatstelling voor die groep, geheel onjuist moet worden ge acht. NEDERLANDSCH GEZANT TE ATHENE. Naar wij vernemen is de heer C. baron van Breugel Douglas, tot dusver als ge- zantschapsraad verbonden aan H. Ms. ge zantschap te Washington, bestemd cm bin nenkort op te treden als H. Ms. gezant te Athene. BURGEMEESTERS. Bij Kon. besluit van 12 April 1937 is met ingang van 1 Mei 1937 benoemd tot bur gemeester der gemeente W i n s u m mr. K. Bosch. De nieuwe burgemeester van Win- sum, mr. K. Bosch, is te Wildervank gebo ren en is thans 28 jaar. De heer Bosch woont te Wildervank en is volontair ter gemeente-secretarie van Winsum. Bij Kon. besluit van 10 April 1937 is aan J Knottenbelt op zijn verzoek, met ingang van 23 April 1937, eervol ontslag verleend als burgemeester der gemeente R ij s s e n, met dankbetuiging voor de langdurige diensten, door hem als burgemeester be wezen. „Eenheid door democratie". De beweging voor eenheid door demo cratie telt thans 16.000 leden, onderge bracht bij 40 afdeelingen, waaraan twee in Ned.-Indië. Goedkoope retourkaarten op de Spoorwegen Goedkoope avondretours over alle lijnen. Goedkoope dagretours derde klasse op eenige treinen tusschen Amsterdam en Rotter dam. Veertiendaagsche goed koope treinen derde klasse naar Hollandsche hoofdsteden en terug. De Nederlandsche Spoorwegen zullen dagelijks van 18 April a.s. bijzondere re tourkaarten verkrijgbaar stellen, zooals wij ook gisteren berichtten. Zooals ook reeds medegedeeld, is de prijs slechts iets hooger dan de normale enkele reis-prijs, voor kinderen wordt geen prijsverlaging toegepast. Deze retourkaarten zijn geldig op den dag van afstempeling in de treinen die na 18.00 uur vertrekken, echter mag de heenreis niet met de nachtsneltreinen afgelegd worden. Bovendien :ijn zij gel dig, doch alleen voor de derde klasse, van Amsterdam C.S. naar Leiden, Den Haag H.S.M. en Rotterdam D.P.-beurs en van Haarlem en Leiden naar Rotterdam D.P.- Beurs, voor de heenreis in de treinen 1007 en 1045 (Amsterdam C.S.V. 6.15 uur en 10.15 uur) en voor de terugreis in trein 1104 (Rotterdam D.P. v. 15.02), van Rot terdam D.P.-Beurs naar Leiden, Haarlem én Amsterdam C.S. en van Den Haag en Leiden naar Amsterdam C.S. voor de heen reis in de treinen 1008 en 1058 (Rotterdam D.P. v. 5.47 en 10.32) en voor de terugreis in trein 1095 (Amsterdam C.S. v. 15.15 uur) voorts van Amsterdam W.P. naar Rotterdam Maas voor de heenreis in trein 554 (Am sterdam W.P. v. 8.24 uur) en voor de te rugreis in trein 557 (Rotterdam Maas v. 16.45 uur) en van Rotterdam Maas naar Amsterdam W.P. voor de heenreis in trein 607553 (Rotterdam Maas v. 8.11 uur) en voor de terugreis in tr. 558254 (Amster dam W.P. v. 16.58 uur). Ook zullen, zij het bij wijze van proef, ingelegd worden goedkoope treinen van Limburg en van Zeeland naar Amsterdam, Rotterdam en Den Haag. Het eerste paar dezer treinen begint 21 April te loopen en wel van Twente. Deventer en Apeldoorn naar Den Haag (Rotterdam) en van Zee land, Bergen op Zoom en Roosendaal naar Rotterdam en Den Haag (Amsterdam). Om de veertien dagen zal uit de genoemde streken zulk een goedkoope trein loopen, om beurten naar Den Haag (Rotterdam) dan wel naar Amsterdam. Zeeland zal in deze periode voor den zomer elke veertien dagen zulk een goedkoope trein krijgen en wel naar Rotterdam, Den Haag (Am sterdam). Alle hiergenoemde treinen zullen steeds op Woensdag loopen, alleen die van Zeeland zal in de week van Hemelvaarts dag niet op Woensdag, doch op Donderdag (Hemelvaartsdag) loopen. VERKEERSWAARNEMINGEN OP DE RIJKSWEGEN. De Rijkswaterstaat zal op 16, 21 en 26 April, alsook op Hemelvaartsdag langs de rijkswegen verkeerswaarnemingen doen houden met verschillend doel. Leiden zal wel een record slaan! In de eerste plaats zal een on derzoek worden ingesteld naar het wegverkeer en het railverkeer, dat .zich op spoorwegovergangen voor doet, teneinde hieruit o.a. te kun nen afleiden aan welke spoorweg overgangen in het bijzonder het wegverkeer hinder van de gelijk- vloersche kruisingen ondervindt. Hiervoor is het van belang de pe rioden van afsluiting der overwe gen, alsmede de veelvuldigheid er van te noteeren, voorts het wach tende wegverkeer te tellen en al het wegverkeer dat den overweg passeert. Deze tellingen omvatten ongeveer 100 spoorwegkruisingen. Bovendien zullen aan ongeveer 130 an dere waarnemingspunten op rijkswegen nog waarnemingen van geheel anderen aard worden gehouden. Hiervoor wordt een beroep gedaan op de medewerking en de mededeelzaamheid van den weggebrui ker. De waarnemingen worden echter, ten einde niet teveel oponthoud te veroorza ken, niet aan alle punten tegelijk gehou den. Daarom zijn de waarnemingspunten zoodanig over de waarnemingsdagen ver deeld, dat op eiken teldag ruim 40 punten in de waarnemingen zijn begrepen. De bedoeling van deze waarnemingen is een indruk te krijgen van het afstandsver keer en van het zaken- en toeristisch ver keer. Voorts zal een onderzoek worden in gesteld naar den bezettingsraad der per sonenvoertuigen, waartoe het aantal pas sagiers genoteerd, terwijl het tevens van 1 belang is gebleken, hierbij aan te teeke- 1 nen, hoeveel zg. „mederijders" of „auto- parasieten" hieronder begrepen zijn. On der deze laatstgenoemde categorie van pas sagiers moet het welbekende en den laat- sten tijd zoo veelvuldig voorkomende type worden verstaan dat aan den openbaren weg de gastvrijheid heeft gevraagd van den bestuurder van een voorbijrijdend motorrijtuigd. Tevens zal worden nagegaan in hoeverre de oliemotor reeds ingang heeft gevonden bij het wegverkeer. Hierbij zal ook het ge- j wicht van de motorrijtuigen worden op- genomen, hetwelk van de wegenbelasting- kaart wordt afgelezen. Het is dus van be lang, dat men in het bijzonder op de waar- nemingsdagen zich overtuigt de wegenbë- i lastingkaart by zich te hebben. Aan den bestuurder zal worden gevraagd: In verband met het bovenstaande zul len den bestuurders de volgende vragen worden gesteld: 1. Heeft het motorrijtuig een benzine- of een oliemotor? 2. Wat is het eigen-gewicht (wegenbe- lastingkaart)? 3. Wat is het aantal zitplaatsen (niet in begrepen de chauffeursplaats)? 4. Hoeveel passagiers (niet inbegrepen de chauffeur)? 5. Hoeveel z.g. „mederijders" bevinden zich onder de passagiers? 6. Wat is het doel van de reis: zaken of toerisme?- 7. Waar bent u vandaag gestart? 8. Welke pleisterplaatsen doet u van daag aan of hebt u aangedaan? 9. Waar eindigt vandaag de reas? Ten aanzien van de onder 8 gestelde vraag kan nog worden, opgemerkt, dat onder een pleisterplaats ook wordt ver staan de plaats waar b.v. een forens zijn dagelijkschen arbeid verricht, de plaats die tijdelijk wordt bezocht voor het doen van boodschappen, het afleggen van be zoeken, het volgen van een voorstelling, en dergelijke. De waarnemingen zullen weder door werkloozen worden verricht, terwijl het verkeer nabij de waarnemingspunten door de koninklijke marechaussee en de rijks- veldwacht ^al worden geregeld. De waarnemingen vinden plaats van 612 uur. DE STAKING IN DE GOUDSCHE WASSCHERIJEN BEëINDIGD. Na de hedenmorgen gehouden bespre kingen, zijn de door de wasscherijen „De Blauwe Haan", v/h A. Jaspers, en „Het Wapen van Amsterdam", van de firma N. Peeters, voorgestelde regelingen in collec tief contract door de werknemers-organi saties aanvaard. Hiertoe behooren de handhaving van de jaarlijksche vacantieweek, de vergoeding van zeventig procent van het loon bij on vrijwillig verzuim en van honderd procent in geval van stagnatie in het bedrijf. Ran cune-maatregelen worden niet genomen. Alle staaksters worden teruggenomen en de beide werkgevers hebben zich bereid verklaard de kosten van één stakingsdag voor hun rekening te nemen. Vanmiddag werd in beide wasscherijen het werk door het geheele personeel her vat. Ook een wilde staking bij de Ned. Dok Mij. Behalve bij de Ned. Scheepsbouw Mij. te Amsterdam, hebben, voor zoover onze informaties strekken ook bij de Ned. Dok Mij. de nageljongens het werk neer gelegd. Van de zijde der directie van dit bedrijf kon men ons hieromtrent, in ver band met een conferentie ten kantore geen nadere inlichtingen verstrekken. EERSTE-HARINGCONTRACT-1937 MET RUSLAND. De reedersvereeniging voor de Neder landsche haringvisscherij heeft heden haar eerste-haringcontract-1937 met Rusland af gesloten. Deze verkoop betreft 8500 Schot- sche tonnen haring van den restant-voor- raad-1936. De levering zal plaats vinden vóór den aanvang van het seizoen-1937, t.w. vóór 10 Mei a.s. ZWEEFVLIEGEN. Uitbreiding van het materiaal van NederL Instituut voor Zweefvliegen. Men schrijft aan de „N. R. Crt.": Het Ned. Instituut voor Zweefvliegen, dat nu een jaar lang zijn oefeningen heeft gehouden heeft het zweefvliegen in ons land belangrijk vooruitgeholpen. Sedert de opening van het vliegveld Ypenburg, waar het Instituut zijn bedrijf uitoefent, is de toeloop van gegadigden zoo overstelpend geweest, dat het bestuur van het instituut heeft besloten tot de stichting van een tweede afdeeling, die als een „rei zende" afdeeling is te beschouwen. Deze afdeeling zal ook de verafgelegen clubs het voordeel bieden van de sleepstart door middel van een motorvliegtuig. Het Insti tuut zal daartoe een tweede motorvliegtuig aan zijn vloot toevoegen, alsmede een twee de tweezitter. POLITIEKE RELLETJES TE NIJMEGEN. Bij het verspreiden van het N.S.B.-pro- pagandablad verwekte een groep N.S.B.- ers ongeregeldheden te Nijmegen. De poli tie greep direct in en arresteerde eenige N.S.B.-leden, waaronder ook de heer H. W. Paes, een der candidaten voor de Tweede Kamer. Tegen hem werd proces-verbaal opgemaakt. VRUCHTBOOMENBLOEI. De A.N.W.B. meldt: Bij doorgaand gunstig weer zullen in Zuid-Limburg a.s. Vrijdag, Zaterdag en Zondag de kersebóomen in vollen bloei staan en is te verwachten, dat dan ook reeds voor een groot gedeelte de pruime- en pereboomen zullen bloeien. Uit de Betuwe, de Bangert (Hoorn en omgeving) en Zuid-Beveland wordt ge meld, dat daar nog niets van vruchtboomen- bloei te zien is en dat dit nog wel veer tien dagen zal duren. 2375 Informatie voor godsdienstige gezindheid bij sollicitatie. Op de vragen van den heer Donker be treffende het vragen van inlichtingen om trent de godsdienstige gezindheid van sol licitanten voor de betrekking van contro leur bij het uitvoer-controle-bureau voor groenten, fruit en aardappelen heeft de minister van landbouw en visscherij ge antwoord, van meening te zijn, dat de eisch van opgave van godsdienstige gezind heid in een sollicitatie als de onderhavige gevoeglijk achterwege kan blijven. De Minister deelde dit mede aan het uitvoer- controle-bureau voor groenten, fruit en aardappelen, een particuliere instelling van de vereeniging: groep veilingsveree- nigingen uit den Nederlandschen Tuln- bouwraad, van de Nederlandsche Vereeni ging van Groentenexporteurs en van de Rctterdamsche Vereeniging van Fruit- en Groentenexporteurs. Te haren aanzien heeft de Minister geen andere zeggenschap dan die, welke hem in de op de landbouw- uitvoerwet 1929 steunende uitvoercontro- lebesluiten is verleend, soortgelijke instellingen, die slechts be- soortgelijke intsellingen, die slechts be oogt te waarborgen, de juiste medewerking bij de uitvoering van dit besluit strekt zich niet uit over interne aangelegenhe den van dat bureau, zooals personeelsza ken of samenstelling van het bestuur. NED. OOST-INDIE AARD SCHUIVING IN ENDIë. Vij personen bedolven. Aneta seint uit Bandoeng: In het onder district Tjisaroea heeft een aardverschui ving plaats gevonden, waarbij vier man nen en een vrouw zijn bedolven en omge komen. RECHTZAKEN LEIDER VAN ZWART FRONT STAAT TERECHT. Vier maanden geëisent wegens beleediging van dr. Colijn. Blijkens het proces-verbaal, door de Utrechtsche politie opgemaakt, heeft de lei der van „Zwart Front", A. M. uit Oister- wijk, zich op een openbare vergadering, te Utrecht gehouden op 6 Februari IJ., in zeer beleedigende termen uitgelaten over onzen minister-president, dr. H. Colijn. Deswege werd een vervolging ingesteld en Dinsdagmiddag moest M. voor de Utrechtsche Rechtbank verschijnen. Verdachte zeide, zich niet meer te kun nen herinneren, of hij de in de dagvaarding genoemde termen had gebruikt op de be wuste vergadering. Ontkennen kon hy ech ter niet. Bedoelde uitlatingen komen ook voor in de brochure, waarin zijn toen gehouden re devoering werd opgenomen. Volgens M. is dat echter geen bewijs. Een letterlijk ver slag van zijn toespraak is bedoelde brochu re namelijk niet. Als getuige werd gehoord de heer Ma moen, commissaris van politie der eerste af deeling te Utrecht. Deze heeft ambtshalve de vergadering bijgewoond en de ten laste gelegde uitlatingen uit verd.'s mond ge hoord. De bewuste brochure heeft getuige nooit gelezen. De Officier van Justitie, daarop requisi toir nemend, eischte vier maanden gevan genisstraf. Uitspraak 27 April a.s. VALSCHE KWITANTIES. De rechtbank te Rotterdam heeft gister middag uitspraak gedaan in de zaak tegen den 47-jarigen fitter C. G. de L. te Helle- voetsluis, die in 1935 en 1936 opzettelijk een aantal kwitanties valschelijk heeft op gemaakt ingevuld en onderteekend met den naam van den directeur van het water- leidingbedrijf van Hellevoetsluis, Nieuw Helvoet en Nieuwenhoorn, de L. is ver oordeeld tot een jaar gevangenisstraf, waar van vier maanden voorwaardelijk. Met een proeftijd van drie jaar en met aftrek van den tijd, die in voorarrest is doorgebracht. ACCOORD SURSéANCE KONINKLIJKE HOLLANDSCHE LLOTD. 21 April uitspraak. Tijdens de heden gehouden zitting der arrondissements rechtbank te Amsterdam in zake de homologatie van het accoord in de surséance van de Koninklijke Holland sche Lloyd, is door geen der crediteuren gebruik gemaakt van de gelegenheid om bezwaren tegen deze homologatie in te die nen. De rechtbank zal Woensdag 21 April uit spraak doen. VLAG MET WOLFSANGEL. 10.boete geëischt. De Officier van Justitie te Amsterdam, requireerde tegen een N. S. B.'er, die op zijn fiets een vlaggetje met een wolfsan- gel had gedragen, een geldboete van 10. Het O. M. was van oordeel, dat dit vlagge tje met den wolfsangel eén opzichtig tee- ken was, uitdrukking gevende aan een be paald staatkundig streven. Ook de kanton rechter had 10.boete opgelegd. DE KONINKLIJKE FAMILIE BELEEDIGD. Door een geheime zender. De schilder B. L. te Glanerbrug bij En schede is door de Almelosche rechtbank veroordeeld tot een maand gevangenisstraf. Hij stond terecht wegens het beleedigen van de koninklijke Familie door middel van een geheimen zender. Deswege werd de zaak met gesloten deuren behandeld. Er was zes maanden gevangenisstraf ge vorderd. Te Leiden gevestigd. A. Alt, dienstbode, Rijnsb. weg 25 H. M. P. Banga, Rijnsb. weg 10 W. Behnke, cienstbode, Witte singel 4 P. Beij, or- geldr., Os en Paandenlaan 56 J. v. Boven, bakkerskn., Schutterstr. 16a J. M. Bree- veld, winkelchef, Thorbeckestr. 62 J. P. M. Bruins, verpleegster, de L. de Kanter straat 2 G. Butter, dienstbode, Fruin- laan 8 Chow Chung Cheng, dr in de letteren, Lijsterstr. 7 J. Dek en Fam., on derwijzer, Cobetstr. 67 L. W. Eijnikel, werkman L. d. H., Ouoe Vest 181 G. C. Foeken, J. v. Goyenkade 10 C. J. Fort- mann en Fam., winkel-er, Breestr. 130a Th. J. G. P. Frissen, Schelpenkade 60 M. C. Fukken, Rijnsb. weg 121 E. de Graaf, Morschweg 31 N. J. Grotenhuis en Fam., kantoorbediende, Verl. Bloemis tenlaan 47 J. Hamilton of Silvertonhill en Fam., Gerecht 5 H. E. J. Hanenberg, verpleegster, Rijnsb. weg 75a M. Ir- schik, dienstbode, Papengracht 12 G. von Koeppen, ass. sinol. inst., Lijsterstr. 7 Wed. J. Rijken-Kooien, dienstbode, Rapen burg 53 T. Koster, verpleegster, Nachte gaallaan 12 S. Kronhofer, dienstbode, Pieterskerkgr. 5 H. E. Krijgsman, rei ziger „Shell", Vree wij kstr. 6 H. Kuij- pers, dienstbode, Zoeterw. weg 1 L. A. Lamberts, kantoorbediende, Zeemanlaan 3 Lie Hong Tjiang, Plantsoen 9a S. D. Luijtze, mach. bankwerker, H. Rijndijk 232 E. Maier, dienstbode, BTeestr. 39 J. Meeuwse, Schelpenkade 39 J. W. Muller en Fam., Rapenburg 53 Ong Sin Sek, Plantsoen 9a A. M. Plantfeber, P. J. Blokstr. 26 H. Ribbers, magazijnbed., 3 Octoberstr. 45a P. J. Roem en Fam., inspect, levensverz., Steenstr. 33a N. Smit, dienstbode, Vreewijkstr. 4 T. Snip- pe, dienstbode, Maredijk 173 J. Soegyar- to en Fam., ass. universiteit, H. Rijndijk 186a S. D. Teng en Fam., ind. ambtenaar, Stationsweg 2 J. B, M. J. Uil, winkelbed., Doezastr. 34 J. Verhoeven, fabr. arb., Heerengr. 72a L. Verwater en Fam., aan nemer, Haarlemmerstr. 218a M. Visser, dienstbode, Haven 21 H. B. Watkins, zendeling, J. v. Goyenkade 10 H. P. Wel gemoed, Vreewijkstr. 18 J. v. d. Werf, huishoudster, H. Morschweg 28 J. W. Westbroeg en Fam., vertegenw., Fagelstr. 42 E. Wigbers, dienstbode, Zoeterw. sin gel 11 R. de Wilde en Fam., manufactu- rier, Thorbeckestr. 62 P. J. H. Winners, demonstrateur, Zeemanlaan 18. Uit Leiden vertrokken. G. Bergsma, Wassenaar, Stoeplaan 14 G. Beurze, Zoeterwoude, F 7 H. G. Boon stra, Renkum, Dorpsstraat 49 H. D. den Broeder, Elspeet J. Cupido en Fam., Jutphaas, W. A. Vultostraat 25 A. Du- vekot, Rotterdam, Schiedamschedijk 159 T. P. KerpelDijkgraaf, Bodegraven, Noordstraat 48 P. J. Feeleus, Lisse. Ju- lianastraat 129 A. E. Chef d'Hotel—Fon tein, Koudekerke Z., Zuidbeekscheweg B 299 I M. EggesteinFuchs, Voorschoten Leidscheweg 503 C. Gastelaars en Fam. Boxmeer, St. Anthoniaweg 48 M. J. A. S. Gerke, Den Haag, Koningskade 2 J. Griekspoor en Fam., Leiderdorp, Dr. van Rhijnstraat 4 M. Heuvelman, Oegst- geest, Geversstraat 45 H. de Jonge, Oegstgeest, Terweeweg 82 K. G. Koning Rotterdam, Coolsingel 117 J. P. Lambert Rotterdam, Goudschesingel 11a C. B. v. d. Leeden en Fam.. Ned. O. Indië H. Loeb, Utrecht, Weertsingel 33 Wz. M. Meissner, Hamborn D 1, Adolfstraat 18a G. v. d. Meulen, Yerseke, Grintweg 8 A. B. Mijnheer, Vlaardingerambaeht, Merellaan 47 C. J. Nadort, Azië A. Nieuwenhuijs, Heemstede, Heeren weg 9 J. B. Otto, Oegstgeest, Fred. Hendriklaan 7 L. Pastoor en Fam., Amsterdam Hoofd weg 55 W. LabanRichter, Rotterdam, Schiebroekstraat 55 G. Ridder, Den Haag Frankenslag 350 H. A. Risakotta, N. O. Indië C. de Rooy en Fam., Driebergen Rijsenburg, Arnh. Bovenw. 181b E. Schroeder. Noordwijk, H. Geestweg 32 L. G. L. Schrijvers, Rotterdam, le Middel- landstr. 54b H D. Sierag, Haarlem, Lijs terstraat 29 C. van Staveren, de Bilt, Weg van Rhijnauwen 10 Th. H. Stork, Wassenaar, L. Kerkdam 3 I. Szegvari, Winterswijk, Korlescheweg L 212 P. C. Thorn, Noordwiik, Voorstraat 67 H. J. Verhoeven en Fam., Den Haag, Rijswijk- schestraat 123 J. Voorsteegh. Den Haag, 2e Sweelinckstraat 208 J. Wagenaar en Familie, IJsselstein, St. Nicolaasstraat 10 A. J. Warmerdam, Alkemade, Rijpwe- tering D 177 A. C. Westen, Leimuiden, Dorpsstraat 299,

Leidsche Courant | 1937 | | pagina 7