RADIO-PROGRAMMA'S MAANDAG 22 MAART 1937 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD - PAG. 9 STADSNIEUWS GEMEENTERAAD. Aan de agenda van de Raadsvergadering van heden zijn nog de volgende punten toegevoegd: Onderzoek van den geloofsbrief van het nieuw benoemde raadslid, den heer P. van der Tas. Voorstel: a. tot het, met intrekking van het raads besluit van 21 December 1936 beschikbaar- stellen van gelden voor de aanschaffing en de montage van twee stoomketels c.a., met bijkomende werken, ten behoeve van de gestichten „Endegeest", „Voorgeest" en „Rhyngeest"; b. om de levering en de montage van de sub a bedoelde stoomketels c.a. ondershands op te dragen aan de Koninklijke Nederland- sche Grofsmederij, alhier. Voorstel tot het verkoopen van een per ceel bouwterrein aan de Thorbeckestraat, hoek van den Brandelerkade, kad. bekend gemeente Leiden Sectie M, No. 5191 (ged.) aan Gebrs. A. en N. Mol, te Leiderdorp. Voorstel tot het verkoopen van een per ceel bouwterrein aan de Burggravenlaan, kad. bekend gemeente Leiden Sectie M, No. 5888 (ged.) aan D. L. Landman q.q. te Leiden. STOOMKETELS VOOR „ENDEGEEST". De Commissie van Beheer over de ge stichten „Endegeest", „Voorgeest" en „Rhijn-geest" stelt voor de aanschaffing en montage van twee stoomketels c.a. met bijkomende werken ten behoeve van die inrichtingen. De stoomketels c.a. hebben elk een ver warmend oppervlak van 90 M.2 Voorgesteld wordt, de levering en de montage van bedoelde stoomketels c.a. on dershands op te dragen aan de Koninklijke Nederlandsche Grofsmederij alhier voor de som van 27.721.20 inclusief omzetbelas ting. De totaal-kosten zullen bedragen 35.900, te betalen uit de middelen van het afschrijvings- en vernieuwingsfonds. VERKOOP BOUWTERREIN. In de Raadsvergadering van 26 Februari 1937 werd beslopen het terrein, gelegen op den hoek van d~ Kerastraat en de Verdam straat te reser^eerer voor den bouw van een openbare school, in plaats van het ter rein aan de Zuidoostzijde van de Thor beckestraat. Laatstgenoemd terrein is der halve voor verkoop als bouwterrein vrij gekomen. Voor dit perceel, dat 21.30 M2 groot is, hebben zich eenige gegadigden aangemeld, van wie de Gebrs. A. en N. Mol, te Leiderdorp de meest aannemelijke aan bieding deden. Met hen is overeenstem ming bereikt omtrent den verkoop tegen den prijs vaJf 11.per M2. Bovendien is een aanvraag ingekomen van den heer D. L. Landman, te Leiden, om van de gemeente te mogen koopen een perceel bouwterrein aan de Burggraven- laan, groot 1846 M2. Hij gaat accoord met den gevraagden koopprijs van 10.945 jn totaal, bij de vaststelling van welken prijs rekening moest worden gehouden met de groote diepte van het bouwterrein. B. en W. stellen voor, aldus te besluiten. DE STEDELIJKE WERKINRICHTING EN HET LEGER DES HEILS. Omtrent de bij de behandeling van het voorstel van B. en W. in zake reorganisatie van de Stedelijke werkinrichting in de Raadszitting van 1 Februari j.l. aangeno- anen voorstellen van den heer van Eek en omtrent eenige bij die behandeling gestel de vragen hebben B. en W. overleg ge pleegd met het Leger des Heils. Als resultaat van het overleg kunnen zy het volgende mededeel en. 1. Verplichting tot 'jijwoning van de yvij- dingsstonde op Zondagmorgen voor de in de werkinrichting opgenomenen. Deze verplichting kan het Leger des Heils voor de betrokkenen niet opheffen. De vertegenwoordigers van het Leger des Heils wezen er echter nadrukkelijk op, dat de wijdingsstonde 'absoluut geen kerkdienst is en dus niet op één lyn te stellen met den kerkdienst van het Leger, welke op een later uur in een afzonderlijk gebouw el ders wordt gehouden. Dezen kerkdienst be hoeven de betrokkenen niet bij te wonen. De vertegenwoordigers verklaarden ver der, dat het Leger de opgenomenen in hun godsdienstige overtuiging niet alleen ge heel vrijlaat, doch de tot een bepaalden godsdienst behoorenden steeds aanspoort de godsdienstoefeningen in hun kerk bij te wonen en de plichten, welke hun godsdienst hun oplegt te vervullen. 2. Duur der overeenkomst. Het Leger des Heils heeft geen beden- iking tegen een verkorting van den termijn van 25 jaar, mits die termijn op niet kor ter dan 10 jaar word* gesteld. De kosten van inrichting zouden bij een termijn van ikorter dan 10 jaar te -zwaar op de exploi tatie drukken. 3. Opnaming van gehuwden in werk inrichting. Het Leger acht de mogelijkheid van op neming van gehuwden in de werkinrich ting niet buitengesloten. Het plan zal dan evenwel omwerking moeten ondergaan. 4. Periodieke hei-ziening van de bedragen, welke door de Gemeentelijke Commissie voor Maatschappelijk Hulpbetoon aan het Leger moeten worden betaald. Tegen periodiek overleg met betrekking tot deze bedragen heeft het Leger geen bezwaar. Daaromtrent kan een bepaling in de overeenkomst worden opgenomen. Even eens zou dit kunnen geschieden ten aan zien van herziening van den huurprijs van de aan het Leger des Heils in gebruik te geven gebouwen. 5. Ingang volkslogement. Deze aangelegenheid kan nader onder oogen worden gezien bij de definitieve uit werking van de plannen. GEMENGDE BERICHTEN MOTORRIJWIEL NA AANRIJDING OVER DEN KOP GESLAGEN. Eén doode, twee zwaar gewonden. Gisteravond te kwart voor zeven is op den rijksweg Maastricht—Roefmond een ernstig motorfietsongeluk gebeurd, waarbij drie personen zwaar werden gewond, waarna een hunner aan de bekomen ver wondingen overleed. De 45-jarige Laurens uit Heerlen was te voet op weg naar het station Roermond. Hij liep op het fietspad en begaf zich naar den rijweg, omdat hij van de fietsers hinder ondervond. Hy werd toen door een hem met groote snelheid achterop rijdende mo torfiets gegrepen en tegen den grond ge slingerd, waarbij het voertuig over den kop sloeg. De beide berijders, de heeren P. Houben en M. Mechelissen, beiden uit Roermond, werden zwaar gewond. Beiden liepen een ernstige schedelfractuur op en werden in hopeloozen toestand naar het St. Laurentius Ziekenhuis vervoerd. Ook de voetganger werd zwaar gewond. Zijn rech terbeen werd versplinterd en bijna van het lichaam gerukt. In emstigen toestand werd hij eveneens naar het genoemde ziekenhuis overgebracht. In den loop van den nacht is de heer Houben aan de gevolgen over leden. Het slachtoffer was dertig jaar oud en gehuwd EEN PIJNLIJK AVONTUUR. Aan een gebroken been boven de Vecht gehangen. Een hachelijk avontuur beleefde Zater dagavond een spoorwegarbeider, die van zijn werk op de spoorbaan bij Keverdijk naar Weesp terugkeerde. De man ging met zijn fiets aan de hand over de spoorbrug over de Vecht, toen hij struikelde en met zijn been bekneld raakte tusschen den ijzeren brugrand. Hij viel echter verder en kwam, naar de „Tel." bericht, met zijn hoofd naar be neden boven de Vecht te hangen, terwijl zijn been tusschen den brugrand bleef vast zitten. Bevrijden kon hij zich niet en be grijpelijkerwijs deed het been, dat later ge broken bleek te zijn, hem ondraaglijk pijn. Tot overmaat van ramp bemerkte men aan den oever niet vanwaar zijn geschreeuw kwam, zoodat men dacht, dat er iemand te water lag en eerst met een roeiboot op de Vecht ging zoeken. Ten slotte ontdekte de brugv/achter in welk een benarde positie de man op de brug zich bevond en spoedig was hij nu verlost. Een medicus, die korten tijd later ter plaatse was, constateerde, dat het been gebroken was. Hoewel de gewonde aanvan kelijk naar zijn woning werd vervoerd, bleken de gevolgen van het pijnlijk en ge vaarlijk avontuur later van dien aard te zijn, dat hij naar het Burgerziekénhuis te Amsterdam moest worden overgebracht. WOONHUIS TE HOEVELAKEN IN VLAMMEN OPGEGAAN. Gisterochtend omstreeks half twaalf, is in de nabijheid van Amersfoort liggende gemeente Hoevelaken, een felle brand uitge broken in de aan den Rijksstraatweg naar Apeldoorn gelegen woning van den heer Grania. De brandweer uit Amersfoort tast te het vuur met drie stralen aan, doch kon niet verhinderen, dat het woonhuis en een groot deel van den inooedel in vlammen opgingen, Woning en meubilair waren laag verzekerd. Het drukke verkeer ondervond door de blusschingswerkzaamheden, welke ongeveer drie kwartier in beslag namen, veel stagnatie. De echtgenoote van den heer G., die ziek was, trof men bewusteloos in de slaapka mer aan. Vermoedelijk is zy, toen zij het bed had verlaten, in aanraking gekomen met een brandende petroleumkachel, waar door deze is omgevallen. WINKEL TE AMERSFOORT UITGEBRAND. Nauwelijks was de Amersfoortsche brandweer uit Hoevelaken teruggekeerd, waar men haar assistentie had verzocht, of zij moest wederom met groot materiaal uitrukken. Ditmaal woedde het vuur in de zaak in rookartikelen en schrijfbenoodigdheden van den heer G. Brüning aan den Arnhemsche- weg 42. Met twee stralen aan de achterzij de van het nog nieuwe perceel en een straal aan de voorzijde werden de fel oplaaiende vlammen bestreden. Toen men na ongeveer een kwartier den brand meester was, bleek, dat de geheele winkelruimte, waarin zich niet alleen rook- en schrijf artikelen be vonden, maar ook een groot aantal lees boeken aan de zaak is een uitleenbiblio theek verbonden een prooi van het vuur was geworden. De schade, welke zeer groot is, wordt door verzekering gedekt. De brand is naar alle waarschijnlijkheid ontstaan door een te midden van de planken met boeken staande haard. ECHTELIJK DRAMA TE VLISSINGEN. Dank zij optreden politie erger voorkomen. In den nacht van Zaterdag' op Zondag is, door krachtdadig optreden van de poli tie. VUasingen voor ernstig onheil gespaard gebl#v«n. Ia het pand Dokkade 12 is een café g'e- veetifd. bowoand door de familie Arn- scheidt. De verhouding tusschen man en vrouw was klaarblijkelijk niet gunstig, waarom de man dan ook eenigen tijd ge Yader houtft er van De kinderen vragen er om Moeder zorgt er voor Geen wonder, van ouds zijn de hooga voedings waarde, de lichtverteer- baarheid en de pittige smaak bekend, van: HOU E ft R O O D ROTTERDAM, TEL. 53349 DEN HAAS, TEL. 333298 leden naar Duitschland zijn vaderland was vertrokken. Zaterdagmiddag is hij in de echtelijke woning teruggekeerd en 's nachts om één uur werd politieassistentie in het café ver zocht. Onmiddellijk begaf een inspecteur van politie zich daarheen. Buiten trof hij de vrouw in opgewonden toestand aan, die verklaarde, dat haar man haar naar het leven had gestaan en het café in brand wilde steken. De inspecteur verschafte zich met geweld toegang tot het café. Hij trof achter het café in een kamer een groote plas petro leum aan, eveneens waren de wanden en trappen zoomede kleeden en bedden met petroleum overgoten. In de slaapkamer zat A. met zijn drie kinderen in zijn armen op den rand van het bed. Hij werd onmiddellijk gearres teerd. Uit de verklaringen van de vrouw bleek, dat "haar man ook haar eerst door wurging om het leven had willen brengen. Een zus ter bevrijdde haar echter uit haar netelige positie. De vrouw heeft zich daarop met geweld meester gemaakt van de lucifers, welke de man in zijn hand had en is daar na de straat op gevlucht. Wanneer ter plaatse een brand was uit gebroken had dit een ware ramp kunnen veroorzaken, daar het café een zeer oud huis is en van binnen geheel van hout is opgetrokken, daarbij is het in een dicht bebouwde omgeving gelegen, schuin ach ter het gemeentehuis^ De commissaris van politie, de heer Gasinjet, heeft persoonlijk ter plaatse een onderzoek ingesteld. De man is :n bewaring gesteld. DE MOORD TE LEEK. Een der verdachten bekent. Van de vier verdachten die dezer dagen zijn gearresteerd in verband met en oe- raamde inbraak in December 1935 bij den heer Beentjes te Leek, op wien in Decem ber 1936 een overval is gepleegd, waarvan hij het slachtoffer geworden is, zijn de caféhouder Van B., uit Leek, en de chauf feur M., uit Hoogkerk, weer op vrije voeten gesteld. De gearresteerde W. van der D., uit Hoogkerk, heeft bekend den overval te hebben gepleegd met W. de B. en C. T„ die reeds voor Kerstmis zijn aangehouden. De vierde thans aangehoudene, F. van O., heeft inlichtingen en hulp verstrekt, even als de caféhouder W. T. P. uit Groningen, in wiens zaak de plannen werden beraamd. Tevens wordt van medeplichtigheid ver dacht de caféhouder J. V. te Groningen, bij wien T. van De B. in den kost waren. Verder zijn nog gearresteerd, verdacht van heling, F. van der B. uit Hoogkerk, die als compagnon van T. en De B. heeft mee geprofiteerd van het gestolen geld, toen laatstgenoemde twee een wasscherij voor dit geld hebben overgenomen en hem als compagnon namen. AVONTUURLIJKE INVAL IN GEHEIME DISTILLEERDERIJ. Vernuftige installatie ontdekt. Ambtenaren van de belastingen te Nij megen hebben in samenwerking met de gemeentepolitie Zaterdagmiddag een goe de vangst gedaan. Zij deden n.l. bij afwe zigheid van den bewoner een inval in het huis van zekeren W. aan de Holterman- straat en hebben hier, na langdurig zoeken een distilleertoestel voor den dag weten te brengen, dat bijna onvindbaar onder een zolder verborgen was. Reeds lang vermoedden de ambtenaren, dat W. zich aan verboden distillatie zou schuldig maken en zijn gedragingen wer den dan ook nauwkeurig gevolgd. Succes sievelijk werden steeds meer aanwijzingen verkregen en Zaterdag oordeelde men den dag gekomen om toe te slaan. De ambtenaren hadden ontdekt, dat W. dikwijls zelf het door hem vervaardigde gedistilleerd ging afleveren en zij hadden er kennis van gekregen, dat hij op één van deze tochten door Eist zou komen. Hier werd dus een val opgezet en met succes, want na eenige tijd wachten kwam W. in derdaad opdagen. Hij was in gezelschap van zyn vrouw. Beiden waren per fiets en reden de amb tenaren, die geassisteerd werden door rijks- DINSDAG 23 MAART. Hilversum, 301 M. KRO-uitzending. 8.009.15 en 10.00 Gramofoonplaten. 11.30 Godsd. halfuurtje. 12.00 Berichten. 12.15 De KRO-Melodisten, zang en Gra- mofoonplaten. 2.00 Voor de vrouw. 3.00 Modecursus. 4.00 KRO-Kamerorkest. 4.455.00 Gramofoonplaten. 5.05 KRO-Orkest. 5.45 Feilicitaiiebezoek. 6.00 „De Paaschei-actie", causerie. 6 10 De KRO-Melodisten. 6.40 Esperantiocursus. 7.00 Berichten. 7.15 „De Goede Week- en Paaschliturgie". 7.35 Sportpraatje. 8.00 Berichten ANP. Mededeelingen. 8.15 Lijdensmeditatie. 9.15 Gramofoonplaten. 9.30 Oratorium-uitzending. 10.15 Gramofoonplaten. 10.30 Berichten ANP. 10.40 KRO-Orkest. 11.3012.00 Gramofoonplaten. Hilversum I, 1875 M. AVRO-Uitzending. 8.00 Gramofoonplaten. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Gramofoonplaten. 10.30 Pianorecital. 11.00)Huish. wenken. 11.30 Ensemble J. Cantor en gramofoonpl. I.00 Omroeporkest. 2.00 Gramofoonplaten. 2.15 Omroeporkest. 3.00 Kniples. 4.00 Zang. 4.30 Kinderkoorzang. 5.05 Kinderhalfuurtje. 5.35 Omroeporkest. 6.30 AVRO-Dansorkest. 7.00 Voor de kinderen. 7.05 Cello en piano. 7.30 Engelsche les. 8.00 Berichten ANP. Mededeelingen, 8.10 Gramofoonplaten. 8.30 Bonte Dinsdagavondtrein. 10.15 Gramofoonplaten. 10.30 Schaakles. II.00 Berichten ANP. Hierna tot 12.00 AVRO-Dansorkest. D r o i tw i c h, 1500 M. 11.20—11.50 Orgelspel. 12.10 HET BBC-Theaterorkest en soliste. 1.10 Het Redruth Town Orkest en soliste. I.502.20 Gramofoonplaten. 4.20 „This was news", causerie. 4.40 Het Hungaria Zigeunerorkest. 5.10 Gramofoonplaten. 5.35 Het Fred Hartley Sextet. 6.20 Berichten. 6.45 Orgelspel. 7.15 BBC-DariSOi-kest. 7.45 „Shopping tomorrow", lezing. 8.05 BBC-Orkest. 9.20 Berichten. 9.40 „One generation to another" lezing. 10.00 BBC-Variété-orkest en soliste. 10.10 Radiotooneel. 10.30 Het Leslie Bridgewater Harpkwin- tet en solist. II.20 Roy Fox' Band. 11.5012.20 Dansmuziek (Gramofoonpl.) Radio Paris, 1648 M. 7.20 en 8.20 Gramofoonplaten. 12.20 Pascal-orkest en zang. 2.50 en 3.50 Gramofoonplaten. 4.50 Pianoconcert. 5 50 Vioolconcert. 6.05 Zang. 6.50 Vervolg viool. 7.05 Vervolg zang. 7.20 Gramofoonplaten. 8.20 „Die Zauberflöte", opeix Keulen, 456 M. 5.50 Militair concert. 7.50 Westduitsch Kamerorkest. 11.20 Orkestconcert. 12.35 Omroeporkest, en -dansorkest. 1.35 Gevar. concert. •3.20 Zang. 4.20 Gramofoonplaten. 6.00 Omroepkleinorkest en soliste. 7.30 Omroepkleinorkest. 8.20 Radiotooneel met muziek. 10.0511.20 W. Olahe's dansorkest. Brussel, 322 en 484 M. 322 M.: 12.20 Gramofoonplaten. 12.50 Salonorkest 1.30 Omroeporkest. 1.502.20 Gramofoonplaten. 5.20 Omroepkleinorkest. 6.50 en 7.20 Gramofoonplaten. 8.20 Omroeporkest. 10.3011.20 Gramofoonplaten. 484 M.: 12.20 Gramofoonplaten. 12.50 Omroeporkest. 1.30 Salonorkest. I.502.20 Gramofoonplaten. 5.20 Fud Candrix's dansorkest. 6.35 Gramofoonplaten. 8.20 Omroeporkest. 9.30 Lente-programma. .10.05 en 10.3011.20 Gramofoonpl. Deutschlandsender, 1571 M. 7.30 R. Gaden en G. Freundorfer met hun orkesten. 9.50 Kwintetconcert. 10.05 Weerbericht. 10.2011.20 Gramofoonplaten. Gem. Kadiodistributiebedrijf te Leiden. 3de Programma. 8.00 Keulen of Hamburg. 9.50 Deutschl. of Hamburg. II.20 Droitwich. 11.50 R. Dammark. 12.20 Brussel VI. 14.20 Gramofoonmuz. G.R.D. 14.50 Parijs Radio. 15.20 Droitwich. 15.35 Parys Radio. 16.20 Keulen. 17.40 Brussel VI. 19.05 Parijs Radio. 19.20 Weenen of div. ±20.20 Parijs Radio. 4de Programma. 8.00 Brussel VI. 9.20 Gramofoonmuz. Gü.D 10.35 Londen Reg. ±13.10 Droitwich. 14.20 Londen Reg. 16.50 Droitwich. 18.20 Diversen. 18.45 Droitwich. 21.40 Droitwich. 22.50 Londen Reg. (Wijzigingen voorbehouden). politie, als het ware in de armen. W. werd onmiddellijk gearresteerd en bij fouillee ring kwam aan het licht, dat hij een liter gedistilleerd bij zich had. Dit was voldoen de om hem in hechtenis te houden. Intusschen zaten ambtenaren en politie in Nijmegen in afwachting en om halfzes hebben zes ambtenaren van de belastingen, een inspecteur en drie rechercheurs van de gemeentepolitie een inval in W.'s wo ning verricht. Een ladder werd tegen den gevel geplaatst en zoo kon men door een bovenraam binnendringen. In alle hoeken en gaten van het huis werd gezocht; het geheele interieur werd overhoop gehaald, zonder dat evenwel iets gevonden werd. Ten slotte belandde men op een zolder. Ook hier werd echter aan vankelijk niets verdachts aangetroffen, tot dat men eenige ketels zag staan van een model, zooals die bij het distilleeren ge bruikt plegen te worden. Ook werd een gaskraan ontdekt en, al bleef het distilleertoestel voorloopig nog onvindbaar, dat men op het goede spoor was leek nu wel zeker. En inderdaad, na een nauwkeurige in spectie bespeurde men een verborgen luik in den vloer, dat toegang gaf tot een ko ker, ingebouwd tusschen twee muren en een kast. Een donkere ruimte gaapte de ambtenaren tegen. Opnieuw werd een lad der bijgesleept en een van de politieman nen daalde in de nauwe schacht af, die minstens vier meter diep bleek te zijn. Op den bodem bleek een volledig distil leertoestel verborgen te zijn, dat nu na tuurlijk weldra voor den dag gebracht werd. Tevens werd nog een hoeveelheid kruiden en vloeistof te voorschijn gehaald. Een nader onderzoek wees uit, dat W. door middel van koperdraden het distil leertoestel op zolder kon hijschen, als hij met zijn stokerij beginnen wilde. In de anders zoo rustige Holtermanstraat baarde deze inval van een zoo talrijke macht heel wat opzien. Op straat zag het zwart van de menschen, die met span ning het verloop van de gebeurtenissen af wachtten. W. is in arrest gehouden en Zaterdag avond was het verhoor door de autoriteiten in vollen gang. Een woord van waardeering voor het voortreffelijke werk van ambte naren en politie, die hun nasporingen met een schitterende vangst beloond zagen, is hier zeker wel op zijn plaats. Nog is gebleken, dat W. zich eenigen tyd geleden aan gasdiefstal heeft schuldig ge maakt, door gas buiten den meter om te betrekken. „Tel." OUDE OVERVAL TE MERKELBEEK OPGEHELDERD. De drie vermoedelijke daders aangehouden. In de maand Februari van het vorige jaar, op den tweede carnavalsdag, heeft een drietal jongemannen van ongeveer twintig jaar den heer Booste te Merkelbeek met een hard voorwerp bewusteloos geslagen, teneinde in het bezit te komen van een be drag aan geld, hetwelk zich in diens wo ning zou bevinden. De roof werd echter verijdeld, doordat de zuster van den heer Booste, met wie hy samen woont, een ruit insloeg, om de aandacht van voorbijgangers te trekken. De daders namen de vlucht en konden niet worden opgespoord. Zaterdag is de marechaussée te Bruns- sum, onder leiding van opperwachtmeester van den Muilen, er in geslaagd de drie ver moedelijke daders aan te houden. Het zijn zekere M., H. en R„ allen uit Brunssum. Het drietal zal morgen voor den officier van justitie te Maastricht worden geleid. SIGARETTENPAPIER-SMOKKELAAR AANGEHOUDEN. Zaterdagavond laat reed een auto met Nederlandsch nummer en letter vanuit Bel gië naar de Nederlandsche grens. Bij het grenskantoor Wernhout aange komen, werd den bestuurder gevraagd of hij iets had aan te geven. Op zijn ontken nend antwoord werd hem verzocht uit te stappen, waarna de auto aan een onderzoek werd onderworpen. Daarbij bleek, dat de auto een looze ben zinetank had, waarin zich een groote partij boekjes sigarettenpapier bevond. Uit een verder ingesteld onderzoek werd de resi van een partij van 20.000 boekjes achter de zittingen van de auto gevonden. De bestuurder, zekere L. uit Amsterdam werd aangehouden. De auto is in bes' genomen.

Leidsche Courant | 1937 | | pagina 9