SPORT»- e SPGL MAANEAG 22 MAART 1937 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD - PAG. 5 8uVOF63EL VOETBAL UIT HET KATHOLIEKE KAMP. NOG GEEN BESLISSING VOOR G. D. A. Nieuwe overwinning: van V. E. P. Nog zijn gisteren hier en daar velden ranwege te slechte gesteldheid afgekeurd. ,'n het Westen gelukkig niet, zoodat we lier thans het einde beginnen te naderen. In de le klasse van West II viel de be- ilissing inzake de laatste plaats nog steeds liet. G. D. A. toch won haar laatsten wed- itrijd van Excelsior. Wel won Graaf Wil- em en stelde de Haagsche club zich alzoo ioor een 42 zege op Santpoort veilig, ioch Leonidas verloor van H. B. C. en noet haar laatsten wedstijd minstens gelijk spelen om een beslissingswedstrijd met G. D. A. te ontgaan. S. J. C. besloot de competitie met een fraaie 52 zege op Spartaan. De vier laat ste wedstrijden leverden den Noordwij- kers niet minder dan zeven punten op. De stand is nu: gesp. gew. gel. verl. v.t. pnt. H. B. C. 17 14 3 77—23 31 Spartaan 17 9 3 5 53—32 21 D H. L. 17 9 3 5 45—40 21 Santpoort 16 9 1 6 51—37 19 Excelsior 16 6 3 7 47—54 15 S. J. c. 18 6 3 9 45—56 15 Onze Gez. 17 6 1 10 42—57 13 Gr. Willem 17 6 1 10 28—57 13 Leonidas "17 3 5 9 49—35 11 G. D. A. 18 3 5 10 27—53 11 In de 2e klasse A. heeft G. V. O. haar fraaie kans op het kampioenschap verbe terd door een fiksche 5—2 overwinning op Teylingen. In de twee andere wedstrijden waren <Je bezoekers fortuinlijker, want D. E. M. won van Geel Wit en V. V. E. van A. D.*0. G. V. O. 17 13 1 39—19 27 D. S. S. 17 11 3 3 49—27 25 V. V. E. 17 9 3 5 37—26 21 Lisse 16 9 2 5 40—33 20 Vitesse 17 9 1 7 38—35 19 Teylingen 16 7 2 7 30—29 16 D. E. M. 17 4 5 8 26—3.6 13 A. D. O. 15 3 4 9 14—24 10 Santp. II 16 2 5 9 33—34 9 Geel Wit 15 4 11 13—42 4 In de 2e klasse B. heeft V. E. P. haar kans op redding behouden door een magere 2—1 overwinning op Olivio, doch de punten tellen. De stand is nu: D. O. N. K. 18 13 1 4 54—29 21 Aeolus 18 11 2 5 51—43 24 BI. Zwart 18 11 3 4 54—29 25 Celer 17 10 2 5 49—30 22 V. V. L. 16 4 5 7 31—33 13 Oliveo 15 5 2 8 32—37 12 Wilhelmus 16 4 5 7 31—35 12 V. V. P. 16 4 4 8 34—49 12 Spartaan II 17 4 2 11 29—49 11 V. E. P. 15 3 2 10 21—44 8 De uitslagen. Zuid I le kl.: Kimbria—RKVVL 2—3; Geleen—RKNAC 2—3; Valkenburg—RK- ONS 1—2; Sitt. Boys—Laura 4—2. Zuid II le kl.: MuloDongen 81; Venl. BoysKolping 16; SVBBraban- tia 14. Oost le kl.: Altior—SDOUC 7—5; VDZVogido 3—0. Lobitsche Boys—Quick 32. West I le kl.: EMM—HMS 0—0; De MeerVolendam 47; TYBBVVY 10. West II le kl.: ExcelsiorGD A 13; SJCSpartaan 52; Onze GezellesnDHL 36; Graaf WillemSantpoort 42; Leo- onidasHBC 15. 2 e k 1. A.: GVO—Teylingen 5—2; Geel Wit—DEM 1—2; ADO—VVE 0—2. 2 e kl.-B.: Spartaan IICeler 37; VEP Oliveo 21; Blauw ZwartVVL 50. S. J. C.—SPARTAAN 5—2. Heeft S. J. C. zich de vorige week vol komen veilig gesteld, de bezegeling hier van is wel de alleszins fraaie en verdien de zege op Spartaan, welke in deze com petitie zoowel uit als thuis het onderspit tegen S. J. C. moest delven. Beide elftal len verschijnen volledig in het veld en de eerste aanvallen zijn voor Spartaan, doch de S. J. C.-verdediging welke dezen mid dag in puike conditie was, beheerscht vol komen de situatie en weet goed op te rui men, met het gevolg, dat S. J. C. eenige goede tegenaanvallen opzet en als Riet- meijer een afgemeten voorzet geeft, zet Th. v. d. Berg reeds na 6 min. het leiden de punt in (1—0). Het spel weegt tegen elkaar op en met wisselende kansen wor den de doelen onder schot genomen. Als Toon Mentink zich vrij weet te maken bij een goeden aanval, passeert hij onhoud baar den S. J. C.-keeper (11). Deze ge lijke stand was echter van korten duur, want als Rietmeijer nogmaals met een langen center voorzet, suist het schuiven de schot van Ruigrok in het Spartaan-doel (21). Een volgende S. J. C.-aanval maakt de Spartaan onschadelijk door het vliegende schot over te tippen. Toch we ten de S. J. C.'ers even later den voor sprong te vergrooten, maar deze goal wordt door den arbiter wegens buitenspel geannuleerd. De gasten zitten ook niet stil en slechts met moeite kon de S. J. C.- verdediging in een hachel'jke positie stand houden en in laatste instantie redt de doel- verdediger op goede wijze. De Rotterdam mers zetten nu een goed open spel in en vooral hun vleugelspelers zijn bijzonder actief en in deze periode weet Toon Men tink met een uitstekend schot de par tijen weer op gelijken voet te brengen (22). Uit een kort overzicht weten zij nog -een hoekschop te forceeren, waarbij S. J. C. op fortuinlijke wijze aan een te- genpuntje ontkwam en rust brak aan met den gelijken 22 stand. Na de thee zien wij voorshands eenzelf de verhouding in het spel en de aanval len wisselen zich snel af. Eerst na 10 mi nuten komt er wijziging in den stand, als Ruigrok met een goed schot S. J. C. de leiding hergeeft (32). Het succes werkt stimuleerend, want weer komen de S. J. C 'ers in een snellen aanval voor het Spar taan-doel en Ruigrok zet op verdienstelij ke wijze den bal in het vijandelijk doel. Deze goal werd op onbegrijpelijke wijze door den arbiter niet toegekend. Het bleek echter uitstel te zijn, want de S. J. C.'ers bleven hardnekkig aanvallen en met een hard schot plaatst C. v. d. Berg 42 in de touwen. Tot tweemaal zien wij de Spar tanen een bijna vaste kans om zeep bren gen door van dichtbij hoog over het S. J. C.-doel te schieten. Dan komt S. J. C. weer flink in het geding en als van de tweede helft ongeveer een half uur is verstreken geeft Hoogervorst een goeden pass en Th. v. d. Berg zet onhoudbaar 52 in. Nog geven de Rotterdammers zich niet gewon nen en zetten er alles op den achterstand te verkleinen, doch moreel gesteund door den goeden voorsprong weerstaat de S. J C.-verdediging op goede wijze de soms gevaarlijke aanvallen. De laatste 5 min. begint het spel wat te verslappen en gaf de tegenpartij zich gewonnen. Zoo kwam S. J. C. met een verdiende 52 zege uit dezen strijd en beëindigde op goede wijze de competitie. Zij wisten totaal 15 punten te verzamelen, na in den eindspurt uit de vier laatste wedstrijden 7 punten, waar mede zij getoond hebben, dat zij- hun plaats in de eerste klas nog ten volle waard zijn. De voor wedstrijd S. J. C. Jun. BMeer burg Jun. B. ging niet door, doordat de tegenpartij op zich liet wachten. V. E. P.—OLIVEO 2—1. Een welverdiende, maar zwaarbevochten 'zege wist V. E. P. I op eigen terrein te behafen op Oliveo I uit Pijnacker. Hoewel de verwachtingen op hooger cijfers waren gespannen (wegens de versterking van voor- en achterhoede) bleek Oliveo dusda nig partij te geven, dat zeker niet van een gemakkelijke overwinning sprake zou zijn. Voor een groot gedeelte hebben de gasten dit te danken gehad aan hun keeper, die zijn doel zoo schitterend verdedigde, dat het voor de V. E. P. voorhoede onmogelijk scheen hem te passeeren. Het was dan ook geen wonder, dat een doelpunt zeer lang uitbleef. Van den beginne af zette VEP een serie aanvallen op, die allen door de verdediging der gasten gekeerd werden. Nadat een schot van v. Kleef tot corner was gewerkt, die niets opleverde, wist ook Oliveo tot het andere doel door te dringen, waar Everwijn niet erg in vorm bleek. Gelukkig bracht Smits redding waarna de Oliveo-keeper tot tweemaal toen een hard schot van Freyee schitterend wist 'te houden. Een geheide penalty zag de scheidsrechter, die zeer zwak leidde, over het hoofd. Even later zond Freyee weder om een kogel af, die de lat scheerde. Dan werd het spel even op de V. E. P. helft verplaatst, waar eenige benauwde momen ten doorleefd werden. Achtereen zetten de gasten gevaarlijke aanvallen op, maar hun schot miste. Een paar minuten voor rust kreeg Scholte eindelijk een kans en met een fraai schot, onhoudbaar voor den kee per. bezorgde hij V. E. P. de leiding. Na rust werd de wedstrijd fraaier, waar bij de beide doelen om beurten onder vuur werden genomen. Nadat de Oliveo-doel- man wederom eenige malen zeer fraai had gered, waarvoor hem een verdiend applaus gebracht werd, ontstond voor het doel der gasten een opeenhoping van spelers. De scheidsrechter constateerde een overtre ding van een der Oliveo-backs, waarvoor penalty werd gegeven. Freyee benutte de gelegenheid en bracht den stand op 20. Nog gaf Oliveo den moed niet op en worstelde om den achterstand in te halen, hetgeen een kwartier voor het eind geluk te, toen de midvoor met een mooi schot Everwijn passeerde. Het laatste kwartier bracht nog veel spanning en menig gevaar lijk moment voor het Oliveodoel. In de stand kwam echter geen ^randering meer, zoodat V. E. P. met een 21 overwinning haar kansen op degradatie-wedstrijd§n we derom eenigszins verminderde. G. V. O.—TEYLINGEN 5—2. Teylingen speelde gisteren tegen G. V. O. in Krommenie en moest in G. V. O. zijn meerdere erkennen. Met 52 wisten de a.s. kampioenen te winnen. Als G. V. O. aftrapt, gaat de bal direct met een forschen trap naar de vleugel, deze geeft aan den midvoor en komt kort voor doel, de linksback glijdt uit, en de midvoor schiet onhoudbaar in (10). Tey lingen, niet ontmoedigd, pakt goed aan, maar de aanvallen hebben geen succes. Als G. V. O. op hét Teyl. doel afstormt, wordt de Teyl. achterhoede totaal over rompeld en keurig maakt de midvoor 20. Weer volgt een overwicht van Teyl. met gevolg enkele corners, welke tenslotte door G. V. O. worden weggewerkt. Nog ver schillende aanvallen volgen maar onbe grijpelijk blijven doelpunten uit. Geleide lijk werkt G. V. O. zich weer los, en weer volgt een doelpunt, wanneer bij een GVO- aanval, de linksbuiten hard op doel schiet en de Zwart het nakijken geeft (30). Een buitenspeldoelpunt. - Na de thee zijn de eerste aanvallen voor G. V. O., dochh deze werden slecht ver werkt. Teyl. neemt het leer over en ge zamenlijk trekken de Teyl. ten aanval, doch het schot gaat hoog over. Keeper de Zwart, die zijn plaats uit doel verwisseld heeft met den midvoor v. d. Ploeg, trekt weer samenspelend met den rechtsbuiten en linksbinnen ten aanval. Zwaan zet scherp voor en de midvoor doelpunt in buitenspel positie (13). De G. V. O.'ers lang nog niet zeker van een overwinning, zetten al les op alles, doch de achterhoede van Teyl zet de buitenspelval open, en zoo worden hun aanvallen afgebroken. Eenmaal heb ben zij geluk, als de linksbinnen hard op doel schiet, en de bal via den linksback in het Teyl. doel verdwijnt (41). Kort hier op weet Teylingen nog eenmaal te doelpun ten 24. Het spel wordt door de gladheid van het terrein slordig afgewerkt, zoodat het het aanzien nauwelijks waard is. Nog eenmaal weet de midvoor van G. V. O. te doelpunten, daar de Teyl. keeper vergeet uit te loopen (5—2). Hierna komt het einde. DSS II won van Teyl. II met 7—0. De uitslagen. AFDEELING CENTRUM. Res. le kl. A.: DEM II—Lisse II 2—6; DOS II—Onze Gezellen II 5—3. 2e kl. B.: KRVConcordia 13; Fore- holteSMC 02 (19 min. voor het einde gestaakt en onder protest van Foreholte). 3 e k 1. B.: MeerburgNic. Boys 70; NVC II—DSV 2—4. Res. 3e kl. D.: Lisse IVOnze Gezel len III 17—0. Res. 4e kl. E.: Lisse VI—TYBB VI 0—2 Res. 4e kl. F.: Docos IV—NVC III 8—3 AFDEELING ZUID. 1 e k 1. B.: Alphensche BoysAlliance 5—2. 2e kl. C.: Alph. BoysTrekvogels 15. Res. 4e kl. B.: Graaf Willem IV—WL III 3—7. .Junioren-Competitie. Afd. A: NVC b—Docos a 43. Afd. B.: DOS a—WL a 3—7. Afd. C.: KRV a—WL b 0—1. Afd. D.: Docos cVVL c 22. R. K, Sportver. „Docos". Docos I speelde op het sportpark een vriendschappelijken wedstrijd tegen SJC II Reeds spoedig na den aanvang bleek, dat Docos over de beste papieren beschikte en spoedig was het 10- SJC kwam hierna wat meer in den aanval en met een goed schot van den' rechtervleugel werden de partijen op gelijken voet gebracht. De Do- cosmenschen waren hierna in de meerder heid en door doortastend optreden wisten j deze voor de rust de stand op 51 te bren- I gen. Na de rust waren le partijen meer verdeeld. Het spelpeil zakte, mede dank het zwaar bespeelbare terrein danig. SJC bracht de stand nog op 52 maar toen het einde kwam hadden onze boys een 72 overwinning behaald. Een combinatie van Docos II en III speelde tegen een WL combinatie en moest na een gelijkopgarnden strijd in de bezoekers met 12 hun meerderen er-, kennen. Docos IV schoot danig uit d slof en stuurde NVC III ,dat weliswaar onvolledig opkwam, met een 38 nederlaag naar huis. Bravo 4e elftal. Docos a heeft tegen NVC b danig pech gehad en verloor op het "ïippertje met 34. Docos c speelde zeer verdienstelijk tegen VVL c en wist een gelijk spel 22 te be halen. R. K. Sportver. „Majella". Het S. N. A.-terrein werd weer afge keurd, zoodat Majella I weer gedwongen rust had. Gelukkig konden de junioren eindelijk de laatste hand (of voet?) aan de competitie leggen. De verre reis werd be loond met een -20 overwinning voor onze jongens. Ze staan thans met 20 punten bo venaan, terwijl geen der andere elftallen dit aantal punten kunnen overtreffen. Bra vo, voor deze prachtprestatie! DE LEIDSCHE COURANT BAL- EN BEKERWEDSTRIJDEN. De inschrijvingen. Het is een buitengewoon succes, dat bij na alle vereenigingen hebben ingeschre ven voor bovenvermelde wedstrijden. Het geeft zoowel voor den gever van de prij zen, als voor het districtsbestuur voldoe ning dat er voor deze van ouds bekende wedstrijden zooveel ambitie is. Waren er vorig jaar 30 elftallen inge schreven, thans kunnen wij mededeelen, dat dit getal is opgevoerd tot 40, zoodat er voor de komende weken een reeks van wedstrijden op het prrogramma staan. De competitie-wedstrijden naderen het einde, zoodat thans met deze seriewedstrijden, waar het aan spanning niet zal ontbreken, kan worden begonnen. De loting heeft a.s. Woensdagavond om 6 30 uur plaats op heht bureau van de Leidsche Courant, zoodat in het nummer van Donderdag 25 Maart de uitslag zal worden gepubliceerd. R. K. Sportver. „D. O. S." Onder begunstiging van fraai voetbal- weer speelde DOS II zijn laatsten compe- tiewedstrijd tegen Onze Gezellen II. Als de scheidsrechter beginnen heeft gebla zen, komt er direct een aanval op het Ge- zellendoel, welke achter wordt afgeslagen. Het spel golft snel op en neer, maar de achterhoeden weten het gevaar voorloopig te bezweren. Plotseling echter een zeer snelle aanval van den DOS-voorhoede en het is 10 voor DOS. Spoedig echter maakt O. G. gelijk en weet zelfs de leiding te nemen (12). Dan volgt weer een DOS- offensief en het wordt 22 en spoedig hier na 32 terwijl voor de rust beiden nog eenmaal doelpunten. Na de thee is DOS overwegend sterker, al zijn ook de OG aanvallen niet geheel zonder gevaar. De achterhoede van OG, vooral de keeper, is in deze periode nogal gelukkig, want op onbegrijpelijke wijze blijft soms het doel voor doorboring gevrijwaard. Toch moet hij nog eenmaal visschen, zoodai, het einde komt met 53. De junioren konden het tegen VVL a niet bolwerken en verloren met 37. R. K. Sportver. „V. V. L." Gisteren ging het eerste zijn resteerende tijd spelen tegen Blauw Zwart en wat niemand had kunnen-denken V. V. L. kwam met een 50 nederlaag naar huis. Jongens, denkt er aan nog twee thuiswedstrijden, probeert deze 4 punten thuis te houden. Je kunt deze best gebruiken. Het 2de kwam van Docos met een 21 overwinning naar huis. Het 3de kwam ondanks invallers met een 73 overwinning naar huis. een mooi resultaat om de kampioenscandidaat met zulke cijfers te slaan. Het a-elftal kwam ook met een 73 overwinning van D. O. S. naar huis. Het b-elftal wist K. R. V. a in eigen home met 10 te verslaan. Het c-elftal, dat de kampioenstitel draagt wist Docos c een gelijk spel af te dwin gen, nl. 22. R. K. Sportver. „Meerburg". Gisteren heeft Meerburg een wedstrijd gespeeld tegen Nic. Boys van Nieuwveen. Om half drie floot de scheidsrechter C. de Roode, de beide partijen tusschen de lij nen. Van den aftrap werd door beide par tijen goed aangepakt, tot na eenigen tijd spelen Meerburg de leiding nam. (10). Daarna vlotte het niet te best, en werd eenige malen overgeschoten, zoodat in de zen stand de rust aanbrak. Ni. de rust is het al spoedig 20. Nic. Boys kreeg een inzinking waar Meerburg van profiteerde, al heel spoedig werden ei een paar doel punten gemaakt. Na een aanval van Nic. Boys zond de linksback van Meerburg den bal weer in het veld en gaf daarmede de voorhoede den kans een zevende doelpunt te maken. R. K. Sportver. „Alph. Boys". Het 1ste elftal heeft Zondag twee kost bare punten veroverd door den wedstrijd Alph. BoysAlliance met 5—2 te winnen. Te circa half drie stellen beide partijen zich op, waarbij blijkt, dat Alph. Boys één invaller heeft. Alliance is compleet. Het spel begint met enkele wisselende kansen, totdat na ongeveer 20 minuten Alph. B jys de leiding neemt (10). Ongeveer vijf minuten later, bij een aanval van Allian ce, veroorzaakt een der a sterspelers een strafschop, die door Alliance benut wordt (11). Nu pakken de Alph. Boys goed aan en aanval op aanval wordt onderno men. De voorhoede houdt echter het spel veel te kort. Toch weten zij 10 minuten voor de rust den stand op 21 te brengen. Na de rust wordt door beide ploegen weer goed aangepakt en na ongeveer een kwartier wordt de voorsprnrg vergroot tot 31. Even later forceert Alliar^e een cor ner. Deze wordt genomen, een der Alph. Boys spelers beoordeelt dezen bal ver keerd en van zijn schoen verdwijnt de bal in eigen doel (32). Verder blijven Alph. Boys nog in den aanval en vergrooten hun voorsprong nog tot 52, waarmede het einde van dezen wedstrijd kwam. Het 2e elftal, dat in Boskoop den wed strijd tegen Trekvogels speelde, verloor met, enkele invallers en 10 man met 51. De Junioren deden weer schittendend werk door tegen hun groote concurrenten Donk in Gouda met 11 gelijk te spelen. NOODLOTTIG ONGELUK OP ANTWERPSCHE WIELERBAAN. De wereldkampioen-stayer Raynaud overreden en gedood Tijdens den internationalen stayers wedstrijd over 100 km., welke onder den naam „Revanche van het wereldkampioen schap" Zaterdagavond in het Sportpaleis te Antwerpen, werd verreden, is de Fran- sche wereldkampioen Raynaud, op tragi sche wijze om het leven gekomen. In de 344ste ronde, toen de Italiaan Se- vergnini aan den kop ging, sprong een band van Raynaud, die hoog in de bocht lag. De wereldkampioen schoof naar bene den. Achter hem reed de gangmaker Pas- quier, die den Belg Ronsse stayerde. Pas- quier kan den vallenden Franschman niet meer ontwijken en ging tot ontzetting van de talrijke toeschouwers met zijn motor over Raynaud heen. Pasquier maakte drie maal een buiteling en bleef toen naast zijn motor liggen. Raynaud werd onmiddellijk evenals de gevallen gangmaker, naar zijn cabine vervoerd. Aan het publiek werd medegedeeld, dat de wereldkampioen een arm gebroken en een hersenschudding opgeloopen had en dat de wedstrijden gestaakt zouden wor den. Raynaud bleek er evenwel zoo ern stig aan toe te zijn, dat hij eenige minuten later overleed. Jasquier bleek slechts lichte kwetsuren te hebben opgeloopen. André Raynaud, die in 1904 nabij Parijs werd geboren, behaalde het vorig jaar het wereldkampioenschap achter motoren te Zürich. Schandelijke wedstrijd Oostenrijk-ltalië. „Levensgevaarlijk" volgens den scheidsrechter. En daarom gestaakt. 50.000 toeschouwers hebben den landen- wedstrijd tusschen Oostenrijk en Italië te Weenen bijgewoond, welke ontmoeting ge leid doch niet beëindigd kon worden, door den bekenden Zweedschen scheidsrechter Ohlssen. Het merkwaardige van deze ont moeting was n.l., dat de heer Ohlssen zich ongeveer een kwartier voor het einde van den wedstrijd genoodzaakt zag den strijd te staken, omdat hij het voor de gezondheid van de spelers onverantwoordelijk achtte, nog verder met het spel door te gaan. Wie hier de schuldigen zijn, zal wel nader worden uitgezocht, maar in ieder geval heeft het publiek zich er ook duchtig mede bemoeid, waardoor de hartstocht in 't veld hoog werden opgezweept. In de eerste helft was het al niet rustig geweest. Oostenrijk was aanvankelijk iets in de meerderheid. De spil van het Italiaansche elftal, An- dreolo, kreeg een waarschuwing, omdat hij den Oostenrijkschen midhalf Pekarek un fair had aangevallen. Het eerste doelpunt voor Oostenrijk scoorde Jerusalem uit een voorzet van Sindelar. De Oostenrijker werd daarbij door den rechtshalfspeler van Italië, Serantoni, onsportief bejegend en Jerusa lem revancheerde zich dermate, dat hij door Ohlsson van het veld moest worden ge zonden. Van dat moment af begonnen de moeilijkheden. Herhaaldelijk moest Ohls son ingrijpen voor natrappen, haken, en over het algemeen zeer onsportief gedrag van de verschillende spelers. Het publiek bemoeide zich er mede en daardoor werden de hartstochten nog mer opgezweept. De voorzitter van den Oostenrijkschen voet balbond, dr. Eberstaller en de Italiaansche officials Vaccaro en Fozzo wilden ingrij pen, hadden een bespreking met den scheidsrechter en de grensrechters. In de tweede helft benutte Stroh een strafschop voor Oostenrijk en enkele mi nuten later, ongeveer 18 minuten voor het einde, zag Ohlsson zich genoodzaakt den strijd te staken, daar hij geen kans zag den wedstrijd tot een behoorlijk einde te brengen. R. K. Sportver. „S. M. C." De competitie is nog niet beëindigd, want de wedstrijd Foreholte ISMC I wei-d met 20 in het voordeel van SMC I 19 minu ten voor het einde door den scheidsrech ter gestaakt. Daarbij nog onder protest van Foreholte tegen den 2den goal. Senio ren denkt allen aan de hedenavond uitge schreven vergadering in de Stad Rome Aanvang 8.30 uur.

Leidsche Courant | 1937 | | pagina 5