RADIO-PROGRAMMA'S DINSDAG 2 MAART 1937 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD - PAG. 9 INBRAKEN IN HET WESTLAND OPGEHELDERD. Een oud-nachtwaker gearresteerd. De geheimzinnige serie inbraken, welke den laatsten tijd in he1 Westland en in het bijzonder te 's-Gravenzande is ge pleegd, is opgehelderd. De -politie is er n.l. na langdurige opsporingen in geslaagd den dader, een oud-nachtwaker in die gemeen te, aan te houden. Zaterdagnacht werden eenige veldwach ters, die de ronde door 's-Gravenzande de den, plotseling gealarmeerd, doordat in de woning van de wed. Van Rijn in de Lang straat een helsch lawaai ontstond. Licht werd ontstoken, ramen open geschoven en angstige stemmen schreeuwen: „Inbrekers, help, politie". Onmiddellijk vlogen de veldwachters in de richting van de woning, waar de inbre ker via den tuin trachtte' te ontvluchten. In de Sandambachtstraat zfgen zij op groo- ten afstand voor zich een man, die over een afrastering sprong en in de duisternis via eenige tuinen verdween. De gemeente-politie vroeg assistentie der rijkspolitie en nam uitgebreide maatrege len om den reeds lang verdachten oud- nachtwaker dien men ook van déze in braak verdacht aan te houden. Zijn wo ning werd door de politie volledig omsin geld in afwachting van zijn thuiskomst. Tegen den morgen werd dit wachten be loond. Na een kort verhoor bekende hij zich aan verschillende inbraken en pogin gen daartoe te hebben schuldig gemaakt. Ook de overval op den 70-jarigen heer Van Geest, die eenigen tijd geleden werd ge pleegd, bleek de aangehoudene op zijn ge weten te hebben. Uit het door de politie ingestelde onder zoek is gebleken, dat de thans gearresteer de zich Zaterdagavond verdekt in den tuin van de wed. v. Rijn had opgesteld, vervol gens, toen alles veilig bleek te zijn op een tuinmuur was geklommen om met behulp van eenige inbrekerswerktuigen de scharnieren uit de deuren te lichten. Op dat moment werd de dochter des huizes wakker. Zij ontdekte spoedig onraad en wekte de overige bewoners van het per ceel, die daarop de politie met hun hulp geroep alarmeerden. De aangehoudene, die ter beschikking van de Justitie zal worden gesteld, werd indertijd als nachtwaker ontslagen in ver band met in dien tijd gepleegde diefstallen, waarvan hij verdacht werd, doch waar voor het bewijs ontbrak. HET ONVEILIG PLATTELAND. Landbouwer door twee bandieten aangevallen. Zondagavond tegen acht uur ging de landbouwer B. te V., wonende te Wilder- vank, naar zijn afzonderlijk staande land- bcuwschuur aan den weg naar de Wilder - vankster Dallen om zijn paarden te voeren. Toen hij hier het licht van een stormlan taarn pntstak, kreeg de man een slag met een schop op het hoofd van een man, die zich voor de schuur verdekt had opgesteld De boer raakte hierdoor echter niet van zijn stuk en er ontstónd een hevige worste ling, waarbij nog een tweede man te voor schijn kwam, die zich ook op den landbou wer wierp. Te V. werd tenslotte op den grond ge worpen, terwijl hem een zak over het hoofd werd getrokken, welke door de mannen te voren uit de schuur was gehaald. De beide kerels, die op zulk een tegenstand blijk baar niet hadden gerekend, hebben daar op de vlucht genomen. Een hunner gooide daarbij het rijwiel van Te V. in het water Veld wacht en marechaussée trachten tot nu toe vergeefs de vluchtelingen op te spo ren. WOENSDAG HilversumII,301M. NCR V-uitzending. 6.30700 Onderwijs fonds voor de Scheepvaart. 8.00 Schriftlezing, meditatie, gewijde mu ziek (Gr.pl.). 8.30 Gram.pl. 9.30 Gelukwenscher. 10.30 Morgendienst. 11.00 Ensemble van der Horst. 12.00 Berichten. 12.15 Gram.pl. 12.30 Vervolg ensemble van der Horst. i.30 Zang en piano. 2.30 Gram.pl. 3.00 Chr. lectuur. 3.304.45 Orgelspel. 5.00 Kinderuur. 6.00 Landbouwhalfuur. 6.30 Causerie over het Binnenaanva- ringsreglement en stoommachines. 7.00 Berichten. 7.15 Causerie over zweefvliegen. 7.35 Reportage. 8.00 Berichten ANP. 8.15 Bidstond voor het gewas. 9.45 Gram.pl. 10.00 Berichten ANP. 10.05 Schaakcursus. 10.2012.00 Gram.pl. Hierna: Schrift lezing. Hilversum i, 1875 m. VARA-uitzending. 10.0010.20 v.m. en 7.30—8.00 VPRO 8.00 Gram.pl. 9.30 Kookpraatje. 10.00 Morgenwijding. 10.20 Causerie over het ziekenfondswe zen, gram.pl. en cabaret. ii.30 Economische causerie. 12.00 Orgelspel. 12.301.45 VARA-orkest. 2.00 Vervolg concert. 2.30 Voor de vrouw. 3.00 Voor de kinderen. 5.30 De Ramblers. 6.00 Gram.pl. 6.15 Vervolg Ramblers. 6.40 Multatuli-herdenking. 7.00 Vocaal concert. 7.30 Causerie „Humanisme en mystiek". 8.00 Herh. S.O.S.-berichten. 8.03 Berichten ANP. VARA-Varia. 8.15 Gram.pl. 9.00 Radio-tooneel met muziek. 10.00 Berichten ANP. 10.05 Gram.pl. 10.15 Orgelspel. 10.45 Gram.pl. 11.00 Causerie „Huwelijksverhoudingen". .11.30—12.00 Gram.pl. Droitwich, 1500 m. 11.05 Orgelspel. 11.35—11.50 Gram.pl. 12.05 BBC-Welsch orkest. 12.50 Gram.pl. 1,202.20 Birmimghamsch Hippodrome- >rkest. 3.10 Londensch Brandweermuziekcorps. 3.50 Pianorecital. 4.20 Vesper. 5.10 Het MacArthur kwintet. 5.35 BBC-Dansorkest. 6.20 Berichten. 6.40 Fransche causerie. 7.00 Muziek van de Zuidzee-eilanden. 7.20 Het Campoli-trio. 7.50 Populaire muziek. 8.35 BBC-Symphonie-orkest en solisten. 9.25 Berichten. 9.45 Vervolg concert. SPORT GEMENGDE BERICHTEN de moord in de auto te den haag. IS DE GEARRESTEERDE ONSCHULDIG? Het onderzoek in andere richting geleid. Het is, naar de „Telegr." van welinge lichte zijde verneemt, niet uitgesloten, dat het onderzoek in de affaire van den ge heimzinnige moord in een auto op den Haarlemschen autohandelaar Hess, een ge heel andere wending aan de zaak zal ge ven. Het speurderswerk van de Haagsche re cherche, die dag en nacht in de weer is, heeft n.l. enkele nieuwe bijzonderheden aan het licht gebracht. In de eerste plaats moeten een paar vreemde autohandelaren, die ook wel eens de Haagsche autobeurs bezoeken, hebben losgelaten, in welke rich ting naar de moordenaars moet worden gezocht. Deze richting zou afwijken van de tot dusver gevolgde, waarbij de gear resteerde L. werd verdacht. Het is niet on waarschijnlijk, dat het onderzoek van de door hem opgegeven gegevens voor zijn alibi hierbij van groot belang is. Ook gisteren zijn weer tal van getuigen gehoord. Volgens mededeeling van den Haarlemschen chauffeur Jansma, zou de heer Hess omstreeks halftien den proefrit met de twee pseudo-gegadigden zijn gaan maken, waarvan hij nimmer meer is te ruggekeerd. De auto met het slachtoffer werd omstreeks elf uur op het Bezuiden- hout ontdekt door voorbijgangers, terwijl agenten van politie die achter het huis Ten Bosch surveilleeren als de Koningin daar verblijf houdt (wat thans het geval is), heb ben verklaard, dat de bewuste auto daar geruimen tijd moet hebben gestaan, mis schien wel een half uur, zoodat hieruit ge concludeerd kan worden, dat de moord in den auto tusschen kwart voor tien en half elf moet zijn gebeurd. Welnu, er zijn enkele getuigen van de autobeurs, van Vrijdagavond komen opda gen, die hebben verklaard, dat de gearres teerde L., gedurende dien tijd in een café heeft vertoefd. Bovendien is komen vast te staan, dat L. dien Vrijdagavond van twee autohandelaren opdracht had ont vangen te trachten twee auto's op de auto beurs van de hand te doen, om welke re den hij dien avond bij deze auto's stond om er koopers voor te vinden. De vrouw van den verdachte heeft ver klaard, dat haar man tusschen half elf en elf uur des avonds is thuis gekomen en dat zij niets bijzonders aan hem heeft opge merkt. Het onderzoek, dat de politie naar de kleeren van den verdachte heeft ingesteld zou evenmin bezwarende omstandigheden aan het licht hebben gebracht. Bovendien heeft de vrouw nog medegedeeld, dat haar man den laatsten tijd nooit meer een zwar ten lap voor zijn ontbrekend rechteroog heeft gedragen, maar wel een bril met een matglas er..in voor. de rechteroogholte. Hiertegenover heeft de politie de perti nente verklaring van-den Haarlemschen chauffeur Jansma, die den verdachte Vrij dagavond heeft zien praten met den heer Hess, terwijl hij een zwart lapje voor het rechteroog droeg. Alleen heeft Jansma zich vergist met het schatten van den leeftijd, want bij het op geven van het signalement schatte hij den man op 27 a 28 jaar en gebleken is thans, dat L. 20 jaar ouder is, namelijk 47 jaar. Bezwarend wordt voor den gearresteer de geacht, dat er meer geld by hem in be slag is genomen dan men van iemand van zijn meer dan beperkte middelen kon ver wachten. Dat neemt niet. weg, dat in de kringen van de autohandelaren die gere geld de autobeurs bezoeken vrij algemeen wordt verklaard, dat men L. voor een der- gelijken moord niet in staat acht. In het belang van het onderzoek kon over de uitlatingen van de in den aanvang bedoelde autohandelaren nog niets naders worden medegedeeld. De nasporingen wor den onverzwakt voortgezet en hoe verder men in de zaak doordringt, des te scepti scher komen ook de politiemannen tegen over de eerst gedane ontdekkingen te staan. Men is daarbij van het standpunt uitge gaan, dat alle sporen en aanwijzingen moe ten worden gevolgd in het belang van het onderzoek en als blijkt dat men misschien heeft misgetast, moet niet geaarzeld wor den direct een andere richting in te slaan. VOETGANGSTER DOOR AUTO OVERREDEN. Aan verwondingen overleden. Gisteravond half acht Js op den Nieuw1 Bussumerweg de hoofdverkeersweg tus schen Huizen en Bussum de zeventig jarige mevrouw B. uit Huizen, bij het over steken van den weg, door een personen auto, bestuurd door den chauffeur M. O., eveneens uit Huizen, aangereden. De vrouw werd ongeveer vijfentwintig meter door de auto meegesleurd, waarna de wagen over haar lichaam reed. De auto kwam spoedig tot stilstand. Zeer spoedig waren twee dok toren ter plaatse, die het slachtoffer de eerste hulp verleenden. De vrouw is naar de Gerardus Majellastiohting te Bussum vervoerd ,waar zy bij aankomst reeds bleek te zijn overleden. Het ongeluk is waarschijnlijk toe te schrijven aan het niet goed functioneer en van de remmen. De politie heeft de auto in beslag genomen. MOTORRIJDER VERONGELUKT. Tegen boerenwagen opgereden. Gistermiddag is op het Zeglis, tusschen Alkmaar en Akersloot, de 25-jarige M. N. van Weenen uit Alkmaar met zijn motor fiets in volle vaart tegen een boerenwagen opgereden, welke plotseling een landweg insloeg. De heer van W. bleef bewusteloos op den weg liggen. Tijdens het vervoer naar het ziekenhuis is het slachtoffer overleden. AUTOBUS OP EEN BOOM GEREDEN. Passagiers bleven ongedeerd. Gisteravond vond een autobus van de Geldersche Tramweg Mij. in de buurt schap Oosselt bij Doetinchem den weg on verwacht versperd door een vrachtauto, waarvan men bezig was, buizen te lossen voor de waterleiding. Toen men den chauffeur van de bus door zwaaien waarschuwde, was het reeds fe laat en had de man slechts de keuze op de buizen in te rijden of tegen een boom. Hij koos het laatste, waardoor de boom afknap te en de bus zwaar beschadigd werd. De vele passagiers kwamen echter met den schrik vrij. Alleen de conductrice kreeg eenige verwondingen aan het hoofd. knaapje onder graanzakken bedolven en gedood. Zaterdag tegen den avond werden de ouders B. te Aardenburg ongerust over het lange uitblijven van hun vijfjarig zoontje dat was gaan spelen. De politie werd met een en ander in kennis gesteld. Den gehee- len avond is vruchteloos naar het vermiste kind gezocht. Verschillende putten werden afgedregd, daar de ouders meenden, dat het kind te water was geraakt. Na een nacht van hevige onrust voor de ouders is het lijkje van het kind gevonden in een naburig graanpakhuis. Vermoedelijk heeft het kind hierin gespeeld en is van een hooge stapel graanzakken gevallen. Eeni ge zakken vol met graan waren bij den val op het ventje geraakt. lijk opgehaald uit het merwedekanaal. Gisterochtend is het lijk van een onbe kenden man uit het Merwedekanaal onder de gemeente Diemen opgehaald. Een schip per, die door het kanaal voer, zag het lijk drijven en maakte door luidkeels roepen omwonenden opmerkzaam op hetgeen in het water dreef. Men waarschuwde de poli tie te Diemen, waarop rijks- en gemeente politie zich naar de aangeduide plek bega ven. Met behulp van een roeiboot werd het stoffelijk overschot naar den ouden Mui- derstraatweg gebracht, vanwaar het in een lijkenmand per auto naar Diemen werd vervoerd, om voorloopig in het lijkenhuis aan de Oud-Diemerlaan te worden onder gebracht. Naar wij nader vernemen, .is de drenke ling gebleken te zijn de 25-jarige zoon van het Tweede Kamerlid Sneevliet. De ouders van den jongeman zijn naar Diemen ge gaan en hebben in het stoffelijk overschot hun zoon herkend. Omtrent de oorzaak van dit tragisch ge val verkeert men in het onzekere. Ongeveer vier weken geleden heeft de zoon de ouder lijke woning verlaten; hij was vaak in zichzelf gekeerd. De lijkschouwing, heeft aangetoond, dat geen teekenen vön ge weld op het lijk aanwezig waren. Het is mogelijk, dat de jongeman bij ongeluk te water is geloopen en op die wijze den dood vond. brand op een tankschip. Gistermiddag is brand uitgebroken aan boord van het Engelsche tankschip „Inver- gordon", groot ruim 4000 ton, dat voor re paratie is opgenomen, in een der dokken van de Amsterdamsche droogdokmaat schappij. Deze brand heeft geen grooten om vang aangenomen. Hij ontstond door het vallen van vonken van een laschapparaat in droge olie in de stookplaats van het schip. De arbeiders, die met het laschapparaat bezig waren, hebben terstond alarm ge- rfiaakt en de brandweer gewaarschuwd. Met eigen materiaal is vanaf de brandkraan aan den wal een slang naar de stookplaats gelegd. Toen de brandweer van den Plaat- ijzerweg aankwam, was het vuur reeds zoo goed als gebluscht. Later arriveerden nog de spuiten van de de Ruyterkade en de Nieuwe Achtergracht. HET HOOGE WATER. In den hoogen waterstand van de Waal bij Nijmegen en lager af, is nog geenszins een gunstige wijziging gekomen. De stand van het water was te Nijmegen nog 12.52 meter plus N.A.P. De Waalkade ligt nog diep onder het water. Een chauffeur uit Bennekom, die meende langs de Waalkade naar de electrische centrale te kunnen rij den, is halverwege in het water blijven steken. Hy kon vóór- noch achteruit. En kele personen waadden door het water, teneinde de auto op het droge te trekken, waarin men mocht slagen. GRONINGSCH SCHIP IN NOOD. Zondagavond heeft een Britsch stoom schip ten zuidwest van het eiland Guerne- sey het Nederlandsche kustvaartuig „Thea", dat in nood verkeerde, opgemerkt. Het schip, dat 273 ton meet en eigendom is van H. Oldenburg te Groningen, had Zaterdag in het toen heerschende stormweer mo- torschade opgeloopen. Daar het geen radio aan boord had, heeft het niet de aandacht kunnen trekken. Het Britsche stoomschip heeft getracht hulp te verleenen, doch toen dit niet gelukte, is op de waarschuwing van den Britschen kapitein de sleepboot „Zwarte Zee" van L. Smit en Co., naar de 1 opgegeven plaats gevaren om hulp te ver lenen. De „Zwarte Zee" heeft de „Thea", voorloopig naar Guernesey gesleept. De „Thea" heeft geen 'lading aan boord. Het weer wordt thans iets beter, zoodat er geen gevaar is. WILT U IETS WETEN? Vraag inzake rechtsgeldigheid van een bestelbiljet voor boeken. Antwoord: Ja, uw handteekening er onder is bewijs voor uw bestelling. Dag vaarding is mogelijk. Vraag inzake betrouwbaarheid van een verzekeringmaatschappij. A n t w o o rd. Daaromtrent kunnen wij u geen inlichtingen geven. Vraag inzake het ontvangen van een erfenis. Antwoord. Wanneer er geen echt scheiding of scheiding :van tafel en bed heeft plaats gehad en de echtgenooten in gemeenschap van goederen zijn getrouwd heeft de man dat recht, tenzij de erflater anders bepaald hezit. Vraag: Waar wordt te Lisse „Ons Weekblad" uitgegeven en wat is de in houd van dat blad. A n t wo o r d: „Ons Weekblad" is een advertentie-blad, uitgegeven door de druk kerij Verwoerd. Het neemt o.m. verslagen op en over van Lisser organisaties, en in gezonden stukken. Politiek heeft het geen kleur. Vraag: Welke is de. kortste weg per auto van Leiden naar Nijmegen? Antwoord: Leiden, Alphen aan den Rijn, Bodegraven, Woerden, Utrecht, de BUdt, Zeist, Woudenberg, Scherpenzeel, Renswoude, Ede, Ginkel. Arnhem, Eist, Lent, Nijmegen. Op 'n drogen weg moet uw auto bij 40 km per uur binnen 16 meter kunnen stoppen. Maar bij 80 km per uur is die remweg niét 32, maar 64 meter! VOETBAL d.o.c.o.s. In verband met werkzaamheden in de zaal kan morgenavond de in-door-training van de junioren in de gymnastiekzaal in de Ursulasteeg niet doorgaan. Volgende week gaat alles weer gewoon door. het oostelijk elftal. De Oostelijke sub-commissie der T.C. heeft het volgende Oostelijk elftal gekozen voor de districtswedstrijden te Groningen: Doel: L. Halle (Go Ahead). Achter: Weber (AGOW), Koldewijn (Heracles). Midden: Beynvoort (Quick N.) Gabriels (AGOW) Roelofs (Go Ahead). Voor: Nagels (Enschede) Visser (Tuban- tia) ten Duys (Enschede), Heetjans (PEC) de Vries (Go Ahead). Reserve: Meylink (Tubantia) Goldenbelt (Go Ahead) Tausch (PEC) Wicherink (En schede). het elftal der roode duivels tegen de zwaluwen Het elftal der roode duivels, dat op Woensdag 10 Maart a.s. in den Haag zal uitkomen tegen de Zwaluwen, is als volgt samengesteld: Doel: van der Weyer (Union St. Gilloise); achter: Vincke en Smellinx (Union St. Gilloise); midden: van Ingelchem (Daring), Meulderman (Beerschot), Henry (Daring); voor: Byle (Daring), Lamoot (Daring), Capelle (Stan daard), Isenborch (Beerschot); Vieillevoye (Bressoux). een jaar geschorst. De straf commissie van den K.N.VJ3. heeft den bekenden doelman van de eerste klasse K.N.V.B.-club Bleyerheide, f. P„ tot 23 Januari 1938 geschorst wegens het opzet telijk trappen naar een tegenstander in den op 10 Januari jJ. gespeelden competitie wedstrijd JulianaBleyerheide en wegens het aanzetten van een anderen speler tot 3 MAART 10.45 Revue-programma. 11.35 Billy Cotton en zijn band. 11.5012.2*0 Dansmuziek (Gr.pl.). RadioParis, 1648 M. 7.20 en 8.20 Gram.pl. 12.20 Colonne-Kamerokest en soliste. 2.50 Populair concert. 5.05 en 5.50 Gram.pl. 6.05 Pianorecital. 8.20 Zang en viool. 9.05 „La mégère apprivoisée", operette. Keulen, 456 M. 5.50 Westduitsch Kamerorkest. 7.50 Gram.pl. 11.20 Militair concert. 12.35 Omroepkleinorkest. 3.50 Omroeporkest. 5.20 Gevar. concert. 6.20 Omroepdansorkest en solisten. 7.35 „Oberschlesien", rijkszending. 8.05 Omroep-kwintet. 8.40 Vocaal en instrumentaal concert. 10.051.20 Hans Bund's orkest en so listen. Br u s s e 1, 322 en 484 M. 322 M.: 12.20 Gram.pl. 12.50 Kleinorkest. 1.30 Omroeporkest. 1.502.20 Gram.pl. 6.20 Dito. 7.20 Pianorecital. 8.20 Omroepkleinorkest. 9.35 Omroep-symphonieorkest. 10.3011.20 Omroepdansorkest. 484 M.: 12.20 Gram.pl. 12.50 Omroeporkest. 1.30 Omroepkleinorkest. I.502.20 Gram.pl. 5.25 Omroepdansorkest. 6.35 Omroeporkest. 8.20 Omroep-symphonieorkest. 9.50 Cabaret. 10.30—11.20 Gram.pl. Deutschiandsend^r 1571 M. 7.30 Pianorecital. 8.05 „Oberschlesien", rijkszending. 8.35 Militair concert. 9.20 Berichten. 9.50 Het Stamitz-Kamerörkest. 10.05 Weerbericht. 10.2011.20 Rob. Gaden's dansorkest. Gemeentelijk Radio-Distributie-Bediijf 3de Programma. 8.00 Keulen of div. 9.50 Deutschl.s. II.20 R. Damnark. 12.20 Brussel VL 14.20 Keulen. 14.50 Parijs Fr. 16.20 London Reg. 17.05 Keulen. 18.00 Brussel Fr. 18.20 Keulen. 19.05 Brussel VI. 19.25 Weenen of div. 21.05 Rennes of div. 22.50 Berlijn 23.50 R. Damnark of div. 4de Programma. 8.00 Brussel VI. 9.20 Gram.muz. G.R.D. 10.35 Droitwich. 11.50 London Reg. 12.50 Droitwich. 14.25 London Reg. 15.10 Droitwich. 18.20 Diversen. 19.20 Droitwich. het afgeven van een onjuiste verklaring. De Juliana-speler Reisinger, die deze on juiste verklaring aflegde, is tot 26 Februari 1938 geschorst. de verwondingen van bakhuys en welders. Lungen als reserve uitgenoodigd. Omtrent de verwonding aan den rechter- enkel, welke Bakhuys in den competitie wedstrijd tegen DWS heeft opgeloopen, vernemen wij, dat op het oogenblik onmo gelijk kan worden bepaald, of hij Zondag a.s. in staat zal zijn tegen Zwitserland uit te komen. Bakhuys zelf blijft optimistisch gestemd. De voorzitter van de keuzecommissie van den K.N.V.B., den heer H. W. H. Her berts, dien wij gisteravond spraken, deelde ons mede, dat de mogelijkheid geenszins is uitgesloten, dat Bakhuys tegen de Zwit sers zal kunnen meespelen. Maar ook de heer Herberts is zich terdege bewust van de bepaling, dat tijdens den wedstrijd geen spelers vervangen mogen worden. En als de enkel van Bakhuys Zondag niet volkomen genezen is, wordt het risico hem toch op te stellen wel heel groot. De medische com missie van den K.N.V.B. behandelt deze aangelegenheid verder en tenslotte zal prof. Snapper advies uitbrengen. In ieder geval, zoo zeide de heer Herberts, is Charles Lungen als reservespeler van het Neder landsche elftal uitgenoodigd. Uit de laatste mededeeling van onzen zegsman zou men dus de conclusie kunnen trekken, dat, indien Bakhuys inderdaad niet zou kunnen spelen, Lungen zijn plaats zal innemen. Dr. J. C. Tetzner heeft gisteravond de blessure van Wilders onderzocht. Enkele röntgenfoto's zijn genomen. Dr. Tetzner was niet pessimistisch gestemd, toen wij hem vroegen, of Wilders Zondag zou kun nen uitkomen. Niettemin heeft deze medi cus kunnen constateer en, dat de trap te gen den rechterbuitenenkel flink is aange komen. De kans is evenwel niet uitgesloten, dat Wilders Zondag weer geheel fit zal zyn Dr. Tetzner heeft Wilders een speciale be handeling voorgeschreven, waardoor de genezing zoo snel mogelijk zal kunnen plaats hebben.

Leidsche Courant | 1937 | | pagina 9