SCHOONMAAK RECLAME AANBIEDINGEN Haarveiours Karpetten DINSDAG 2 MAART 1937 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD - PAG. t UIT DE OMGEVING DE KAAG. St. Joseph's-Gezellenvereeniging. On der zeer groote belangstelling is op de bin- nen-Kaag een propaganda-avond gehouden voor de St. Josephsgezellen-vereeniging in café „Het Kompas." De vice-praesss, kape laan H. Brans, opende de bijeenkomst met de gezellen-groet en gaf het woord aan den Senior van het district Leiden Steph. Men ken. Deze hield een rede onder de titel: „Treedt aan, vóór God". Spreker schetste in zijn eerste gedeelte de toestanden van de zen tijd, die eischen overtuigd katholiek zijn, vooral van onze jonge mannen. Na de pauze gaf spreker in het 2e gedeelte ons een schets van Adolf Kolpïng en zijn werk, van de idealen van godsdienstzin en arbeid zaamheid in en door de gezellenvereeniging Met een ernstige opwekking tot de jonge mannen, om iets schoons van hun kleine vereeniging te maken besloot hij zijn boei ende rede. De vioe-praeses bedankte den Senior voor zijn heerlijke woorden en alle aanwezigen voor hun belangstelling. Met nadruk wees hij op het belang van een gezellenvereeni ging, om de jonge mannen vanuit het ouder gezin te helpen dóór het Kolplngsgezin nair hun toekomstig eigen gezin. Met de ge zei- lengroet sloot de vice-praeses deze enthou siaste bijeenkomst. KATWIJK. „De Verpleging". De Katwijksche Zie kenverpleging hield haar jaarvergadering, onder leiding van den voorzitter, den heer D. C. van Leeuwen. Na opening met een welkomswoord de notulen en jaarverslag Aan dit laatste ontleenen wij het volgende: Er werden 443 leden voor verpleging in een der ziekenhuizen te Leiden opgenomen; een vermeerdering van 120 leden sinds het vorige jaar. In het afgeloopen jaar overle den 15 leden in een der Leidsche ziekenhui zen. Het ledental breidt zich voortdurend uit. Sloten wij eind 1935 met 14.013 leden, eind 1936 was dit 14324. Een vermeerdering van 311 leden. Er zijn 9184 betalende leden en 5140 kinderen beneden de 16 jaar. 616 keer werden leden naar de ziekenhui zen vervoerd. 50 maal werd er door parti culieren gebruik gemaakt en 43 keer hetzij voor eerste hulp of ander vervoer. Chauf feur de Hollander werd dank gebracht voor zijn vlugge en accurate wijze van vervoe ren. Het oparatiefonds sluit met een bang saldo. Eind 1935 bedroeg het ledental 13.463, einde 1936 13.776 een vermeerdering dus van 313 leden. De secretaris werd dank gebracht voor zijn keurig en uitgebreid verslag. Vervolgens het financieel verslag van den penningmeester den heer Jer. Var- ■kevisser. Met niet minder dan f 6000. overtroffen de verplegingskosten <Le van het vorig jaar. De Röntgenologische behan deling, die de hoofdafdeeling voor haar re kening heeft genomen, bedroeg 1365.70. Het bestuur zag zich genoodzaakt voorloo- pig 10.000.— uit de kapitaalrekening te lichten, als eventueel het ontwerp „Zieken- verplegingswet"" wordt aangenomen. Voor rekening van de vereeniging kwamen to taal 10.225 1/2 verpleegdagen. De winst en verliesrekening sluit over 1936 met een be drag van 31.782,72; die van het operatie fonds met 3901.78. De kascommissie, bestaande uit de hee- ren A. Kuyt, Timmermans en H. Ros had alles in orde bevonden. De penningmees.er werd dank gezegd. De aftredenden be stuursleden, de heeren L. v. d. Zwan en Jer. Varkevisser werden herkozen. In de com missie van toezicht zag de heer Herm. Par- levliet zijn mandaat verlengd. Als commis sie tot het nazien van boeken werden be noemd den heeren Jac. van Duyvenbode, P. v. d. Berg en W. van der Bent. Na rond vraag volgde sluiting. KATWIJK AAN DEN RIJN. „Stille Omgang". De afd. Katwijk aan den Rijn vai. het Genootschap van den Stillen Omgang hield gisteravond de jaar vergadering, tevens bijeenkomst als voor bereiding voor den Stillen Omgang op Za terdag 7 Maart. De voorzitter, de heer C. v. d. Lubbe, opende met gebed en een wel komstwoord, inzonder tot pastoor Hesp, pa ter Himmelreich O.F.M. en de heeren Bergs- ma, O vost en Schrijvers leden van het be stuur der Leidsche afdeeling. De voorzitter deed dan mededeeling, dat pastoor Houtman wegens lichte ongesteldheid de aangekon digde lezing niet kon houden, doch pastoor Hesp had zich bereid verklaard deze taak op zich te nemen. De secretaris, de heer F. J. Luyten, las dan de notulen en het jaarverslag waarme de de vergadering door applaus te kennen gaf geheel in te stemmen. Een gemengd koor zong vervolgens een tweetal nummers waarna pastoor Hesp een mooie en begeesterende lezing hield over het H. Sacrament. Na een pauze trad het ge mengd koor weer op. Bij de dan te houden bestuursverkiezing werd het aftredend be stuurslid, de heer C. v. d. Lubbe bij accla matie herbenoemd. De heer Bergsma, lid van het Hoofdbe stuur hield daarna een krachtige propagan- daspeech. Pastoor Hesp sprak het slotwoord hierbij de heer Bergsma toewenschend, dat zijn wenschen in vervulling mogen gaan opdat de afdeeling Katwijk nog in groei en bloei moge toenemen. De voorzitter sloot dan de vergadering met gebed. ZOETERMEER. Inenting. Op Donderdag 11 Maart a.s. des voormiddags 9 uur, bestaat ten huize van dokter J. W. Palie en dokter W. E. Steur gelegenheid tot kostelooze in- en herinenting. Aanbeveling verdient, het trouwboekje mede te nemen. LISSE. „Stille Omgang. Onze afdeeling van het Genootschap van den „Stillen Omgang" hield gisteravond in den groote achterzaal van het Bondsgebouw haar 13e jaarverga dering onder presidium van haren voorzit ter, den heer Chr. v. d Eist. De gemengde zang vereen iging „St. Gregorius", onder lei ding van den heer W. Mizee uit Oegstgeest, welke vereeniging in verband met het ko peren bestuursfeest de vergadering op luisterde, bracht een paar mooie nummers op uitstekende wijze ten gehoore. Na het lezen der notulen bracht de secretaris, de heer F. J. v. -Rooyen, zijn jaarverslag uit. Uit de rekening en verantwoording van dein penningmeester, den heer F. v. d. Vlugt stippen we aan dat was ontvangen 239.80 tegen een uitgave van f 228.75, alzoo een voordeelig saldo van f 13.05. Beide functio narissen werd dank gebracht. Een schrijven werd voorgelezen van het hoofdbestuur om een bijdrage in den viering van het 6e Eeuwfeest, waarvoor een fonds zal worden gesticht. Dit 6e Eeuwfeest heeft plaats in 1945. Niemand was hier tegen. De periodiek aftredende bestuursleden, de heeren C. v. Kenteren, F. J. van Rooyen, en Mare. v. d. Vlugt Mz., werden bij enkele candidaat- stelikig herkozen. Hierna was het woord aan Rector Beunen. De strijd onzer dagen dagen aldus spr. is meer dan ooit en,strijd van voor of tegen God. Onze Ommegang moge dit jaar dan ook weer zijn een Stille manifestatie van en voor ons H. Geloof. Uw vereeniging heeft thans reeds 12 1/2 jaar lang een stille actie gevoerd vóór God. Het Sacrament van Mirakel is een voort leven van onze verbondenheid met God. In deze Omgang willen wij van God af- smeeken, dat dt strijd tegen God dood- moge loopen op onzen strijd voor God. Spreker slaaft zijn vurige reden met en kele aanhalingen uit hetspel van pa.er Schreurs. Een daverend applaus volgde na deze mooie rede. Hierna had de instal latie plaats van pastoor van Zuijlen als directeur. Waarna de volgende mededee- lingen werden gedaan. De Omgang wordt dit jaar voor onze afdeeling gehouden van 13 op 14 Maart. Op dien Zaterdagavond zal in den pa rochiekerk van St. Agatha te half 12 een kort Lof met toespraak worden gehou den. Na de Omgang wordt te 3 uur in de H. Hartkerk in de Vondelstraat de H. Mis opgedragen. Na de H. Mis gaat men naar het restaurant aan den overkant der kerk ter ontnuchtering. De autobussen vertrekken van het re staurant Amsterdam te 5 uur weer naar «-huis. De kaartjes voor de bus zijn ver krijgbaar a 0.90 en wel op Zaterdag 6 Maart, des avonds van 89 uur in het Bondsgebouw. Op Woensdag 10 Maart in de parochie van den H H. Engelbewaar ders na de meditatie en Donderdag 11 Maart van 89 uur wederom in het Bondsgebouw. De eerw. heeren SI ijker man en kap. van Ingen maken de Bede vaart mee. De voorzitter wees er op dat zij, die hun contributie hebben betaald doch door werkloosheid o.a. niet de buskosten kun nen betalen, Zaterdagavond 6 Maart een gratis buskaartje kunnen bekomen. Wij wenschen, aldus de voorzitter, dat daar geen misbruik van gemaakt wordt. Zij die wel de buskaarten kunnen betalen, doch niet mee kunnen doen 'n goed werk dat kaartje toch te koopen en dit bij 't bestuur disponibel te stellen, waartoe de pastoor staande de vergadering het voorbeeld gaf! Na zingen van het Mirakellied sluiting. van den heer F. J. Visser en het zich niet verder beschikbaar stellen van den tijde- lijken waarnemer dezer functie, werd ge kozen de heer A. de Groot. Bij de rondvraag werd uitvoerig gedis cussieerd over de oprichting van een con sultatiebureau voor zuigelingen. Laten we hopen, dat deze wensch van velé ingeze tenen ter plaatse, spoedig in vervulling moge gaan! Na een krachtige opwekking aan de leden om" dit jaar vele leden aan te werven voor deze hoogst nuttige instel ling, sloot de voörz. dé vergadering met den chr. groet. Geboren. Johannes Jacobus Gerard z. van J. P. v. Beveren en E. J. Morsen Maria Wilhelmina d. van Th. C. Schuts en H. W. A. Remmerswaal Johanna Neeltje d. van H. v. Roon en H. M. Hoek Maria Geertruida Petronella d. van J. P. W. Siemerink -en" A. J. Kapel Anna Catharina Theresia d. van P. de Ruijter en K. A. Delsman Petronella Aagatha d. van Th. H. V. Vink en A. M. v. Eeden Petronella Johanna Jacoba Maria d. van G. H. Bouwhuis en -M. H. v. Leeuwen Maria Catharina Theodora d. van C. J. M. v. Gils en M. Th. Barten Clasina Jo hanna d. van F. P. Bierman en M. A. Janson. Ondertrouwd: M. D. den Otter en M. Kloos. Getrouwd: G. J. Admiraal en D. Spaanderman. Overleden: Martina Petronella Ma ria, 4 mnd. d. van W. v. d. Zalm en C. v. Wieringen. SASSENHEDI. Huvato. Gisteravond zijn de prijzen bekend gemaakt van de jaarlijksche ten toonstelling van huisbroei- en huisvlijt. De uitslag van de verloting voor een zie ke parochiaan voor een Lourdes reis. 1ste prijs een rijwiel no. 291, 2e pr. Staalmeu- bel; no. 968, 3e pr.; ontbij tlaken no. 348. De uitslag van de K. J. C. is le theeservies no. 93; 2e schemerlamp no. 9o9; 3e inkt- stel no. 569; 4e etagère no. 810; 5e schil derstuk no. 712. Tevens werd de uitslag bekend gemaakt van de verloting van de R K. Sportvereenigin „Teylingen" Het gouden horloge is stil blijven staan op 12 uur, 32 min. 24 sec. Het zilveren armband horloge op 7 uut, 33 min 27 sec. Rest ons nog de jury ter beoordeeling der bloemen tentoonstelling te vermelden; deze be stond uit de heeren Joh. v. Reizen, Joh. Verdegaal en J. Heemskerk.' Arbeidsbeurs. Op 1 Maart 1937 ston den bij den Gem. Arbeidsbemiddeling in geschreven 296 werkzoekenden, tegen 357 op dezelfde datum in 1936, en 392 op 1 Fe bruari 1937. uit onze IIEUWE COLLECTIE Holtap Karpetten Nederlandsch Fabri kaat, maat 200x275, C QC 11.95 - 8 65 - O.UO DENK ER DM ONZE KWALITEITEN ZIJN ALTIJD BETER Het sterke Huiskarn.r Karpet,maat200x275IQ CC 23 95 - 20 45 -lO.OO Wilton Karpetten moderne Dessins, maat 200x275, IO 7K 26.45 - 23 95 - lö./ü COCOS alleen de goede en betere kwaliteiten. 501/2 breed 60, 42, 32 701'2 br 85, 57J/2, 48 Bouclé Loopers Nieuwe Dessins en Jt kleuren 85 - 62 - Verto Matten modern weefsel 60 x 125 135; 50 x 100 85; Ji E 40 x 70 *frü Moquette Loopers Moderne Dessins, Q E 1.45 1.27 - Oü Minderwaardig goed moet U bij Ons niet zoeken, daarvoor zijn wij niet het adres HAARLSTRAAT 137 - HOEK D0NKERSTEEG 246 NOORD WIJK. Wit-Gele Kruis. Onder presidium van den heer W. de Ruijter had in het Juve naatsgebouw de jaarvergadering van de afdeeling Noordwijk van het Wit-Gele Kruis plaats. Gezien het aantal leden de zer afdeeling op 1 Januari j.l. telde zij 424 leden had de belangstelling voor deze vergadering grooter kunnen zijn. Uit het keurig opgestelde jaarverslag van den secretaris, den heer J. H. A. van der Weijden, vernamen wij o.m. dat in Aug. 1936 het nieuwe wijkgebouw aan de Pickéstraat werd betrokken, waardoor de beschikking is gekregen over een veel ruimer en doelmatiger gebouw, terwijl ook de bijbehoorende tuin bij uitstek ge schikt is voor de verpleging van patiëntjes in een dagverblijf. Laten we hopen, dat de wensch dezer vereeniging, n.l. de spoe dige oprichting van een dagverblijf, dit jaar in vervulling kan gaan! Wat de wijkverpleging betreft, werden in het afgeloopen jaar door Zuster Juliana niet minder dan 146 gezinnen bezocht, ter wijl het totaal dezer bezoeken 1772 be droeg. Voor de t.b.c.-bestrijding bezocht zij 32 gezinnen, terwijl het aantal bezoe ken 554 beliep. Het dagverblijf bleef in het afgeloopen jaar wederom onontbeer lijk te zijn. Er werden 10 patiëntjes opge nomen met in het totaal 2087 verpleegda gen. Al deze cijfers bewijzen wel, dat er in de afdeeling „iets omgaat"! Dank werd gebracht aan de dames van der Plas. die Zuster Juliana steeds met heel veel ijver en toewijding getrouw bijstaan, alsmede aan de onderwijzeressen, die geheel be langeloos het onderwijs aan de patiëntjes verzorgden. Het E.H.B.O.-werk blijkt zich in een toenemende belangstelling te kunnen ver heugen. In het afgeloopen jaar namen aan den nieuwen cursus, die thans onder medische leiding van den heer C. R. Zeij- erveld, schoolarts, staat, niet minder dan 51 personen deel. Het aantal volledig ge diplomeerden bedraagt thans 59. Uit het verslag van de laatste twee ja ren van den penningmeester bleek, dat de inkomsten en uitgaven over die jaren resp. 9303.91 hadden bedragen, met een i batig saldo van 599.74. j Hierna had de bestuursverkiezing plaats. De voorzitter, de heer W. de Ruijter, werd J herkozen, terwijl in de vacature van pen ningmeester, ontstaan door het bedanken TER-AAR. Wielrennen. Door de Uithoornsche Wielerclub werd een wedstrijd verreden over 30 K.M., waaraan ook onze plaatsge noot, de heèr G. Droog, heeft-deelgenomen. Het was een vinnige kamp, die op het nip pertje gewonnen kon worden door P. Schippers, een bekende renner in de wie lersportwereld, immers vorig jaar werd hij als afgevaardigde aangewezen voor de we reldkampioenschappen. De uitslag was als volgt: 1. P. Schippers, 2. Jac. Spaargaren, '3. G. Droogh, 4. W. Hoogendorp. De Junioren namen met vijftien K.M. voor hun rekening. 1. P. Baatman, 2. J. ten Brink. 3. Cramer. 4. J. Meyer. Einduitslag Senioren B-klasse: 1. N. Vlaar, en 2. L. Spijk. VOORSCHOTEN. j Oplichting. Door eenige zakenmen- schen is bij de politie een aanklacht inge- i diend tegen eenige woonschuitbewoners, die zes weken met hun woonschuit hadden gelegen in de Kerksloot alhier. Onder voor wendsel van een erfenis, die zij te wach ten hadden, hebben zij enkele inwoners op gelicht. Zij zijn door de politie te Heem stede opgespoord en hebben bekend. Pro cesverbaal is opgemaakt. VOORHOUT. Gevestigd: C. G. M. Hulsbosch uit Sassenheim. Ph. J. v. d. Maat iiit Bode graven. D. v. d. Laan uit Lisse. L. M. v. Buuren uit Heyihuizen. P. S Baak uit Warmond. J. C. Groot uit Nijmegen. C. Bierman en gezin uit Zoetermeer. C. H. Lakenveldt uit Ouder-Amstel. C. J. F. Wortel uit 's-Hertogenbosch. W. v. Tessen uit Zuilen. H. J. v. Niekerk uit Castricum. A. A. v. Rijn uit Katwijk. J. F. Kling uit Amsterdam. Vertrokken: L. M. Papendrecht naar Alphen aanden Rijn. P. C. v. Riek naar Lisse. C. E. J. v. Werkhoven naar Vaals. L. F. M. v. d. Swam naar Schiedam 'H. C. Spierenburg en echtgenoote naar Haarlemmermeer. C. Warmerdam naar Noordwijk. A. de Groot naar Noordwijk; N. de Wolff en gezin naar Noordwijk. P. Th. van Dijk naar Noordwijk. C. J. Wit naar Noordwijk. S. Sier naar Heythuizen. H. J. Paardeköoper en gezin naar Noord wijk. Overleden: Johanna Maurits, 12 jaar, dochter van A. Mourits en E. J. Plasmeyer. Gerard us Jongeneel 54 jaar, gehuwd met J. M. v. Beveren. Johannes Adrianus van Noort, oud 14 jaar, zoon van W. v. Noort en G. C. Spruyt. Geboren: Wilhelmus Gerarda Johanna dochter van C. M. Steenkamer en A. G. v. Kerkhoven. Andreas Wilhelmus, zoon van F. van Dam en C. de Groot. Adriana Maria, dochter van A. C. Diemei en P. A. A. v. d. Meer. Elisabeth Johanna, dochter van N. Noordermeer en j. M. Haver. Hu- bertus Martinus, zoon van J. J. Bel en J. M. Tetteroo. Johannes Petrus, zoon van J. Groenen en W. M. Hesseling. Gehuwd: Arie den Duik 27 jaar, wo- I nende te Alphen aan den Rijn met Lucy Margaretiha Papendrecht oud 24 jaar alhier. UIT DE RIJNSTREEK ALPHEN AAN DEN RIJN. Auto in de sloot gereden. Gisteren middag omstreeks 5 uur kwam in de Raad huisstraat een vrachtauto, bestuurd door v. B., achteruit het fabrieksterrein afrijden van den heer van Dijk. Tegelijkertijd pas seerde een luxewagen uit Gouda, welke auto door de botsing, die toen volgde, met bestuurder en al in de sloot terecht kwam. De man kwam met een nat pak behouden op het droge. De auto werd door een kraan wagen gelicht. Jubileum. Gisteren herdacht de heer D. J. Boon alhier den dag, dat hij 25 jaren in dienst was bij de Prov. Waterstaat van Zuid-Holland. De jubilaris en gezin werd op het bureau afdeeling „de Rijn" te Lei den gehuldigd en toegesproken door den heer Manders, die op waardeerende wijze da plichtsbetrachting en verdienste ten opzichte van den Waterstaat, door den ju bilaris aan den dag gelegd, naar voren bracht. Namens het personeel werd hem een fraaie veldkijker aangeboden. Ook van andere zijde vielen den heer Boon vele blijken van belangstelling ten deel. BOSKOOP. Personalia. Bij K. B. van 24 Februari 1937 is met ingang van 1 April 1937, aan den commies bij den post-, telegraaf- en telefoondienst C. J. C. Venema, aangewe zen als directeur van het post-, telegraaf- en telefoonkantoor alhier, op zijn verzoek eervol ontslag verleend. BODEGRAVEN Boerenleenbank. Zaterdag 27 Febru ari had de algem. vergadering van de Coop. Boerenleenbank plaats in het Beurs gebouw. Er waren tegenwoordig 68 leden. Te ongeveer halftien opende de voorz., de heer W. T. Brunt, de vergadering, heette de aanwezigen welkom, waarna de secr., de heer A. de Vos, het jaarverslag en de notulen voorlas, welke beiden werden goedgekeurd. Rekening en verantwoor ding door den kassier, den heer P. J. M. v. Niekerk, volgden hierna. Aan de rekening ontleenen wij de vol gende cijfers. Ontva ngsten: Inhoud der kas op 31 December van het vorig jaar 6.993.76; ontvangsten van de spaarbank 417.319.31 terugbetaalde voorschotten ƒ53.448.67; van de leden in loopende rekening 487.892.05; van de Centrale Bank ƒ330.097.46; van jaar-deposito C. B. pestgiro 11.089.70; van verkochte waarden 28.000; van afschrijvingen 1.100; op de reserve gebrachte winst f 2.210.85; ontvan gen rente van voorschotten 9.665.17; id. van leden in loopende rekening 9.993.96; id. van coupons 2.234.07; id. van de Cen trale Bank 5.283.13; id. van jaar-deposi to C. B. 4.500; diverse ontvangsten J 375.51. Totaal 1.369.203.64. Uitgaven: uitgegeven aan de Spaar bank 381.6.4625; gegeven voorschotten 31.075; aan de leden in loopende reke ning 464.460.70; aan de Centrale Bank 401.588.245 aan jaar-deposito Centrale Bank aangekochte waarden 40.525; postgiro 11.404.17; uitgegeven rente aan de Spaarbank 18.703.94; id. aan leden in loopende rekening ƒ2.008.32; id. aan de Centrale Bank bijdra ge Centrale Bank 175.83; bijdrage Waar borgfonds en kap. voor bij z. doel 233.68; salrais kassier 2.500; afscrijvinsen 2.600; diverse uitgaven 2.773.38; op de resrve gebrachte wi.ist 2.210.85; inhoud der kas op 31 December van. dit jaar 7.248.28, totaal 1.369.203.64. De balans was opgemaakt als volgt: Be zittingen: inhoud der kas op 31 December van dit jaar 7.248.28; uitstaan de voorschotten 168.980.44; tegoed in loopende rekening van rekeninghouders f 195.887.95; id. van de Centrale Bank J 232.594.32; tegoed van jaar-deposito C.B. 150.000; aandeelen Centrale Bank 140, aandeel Crop. Grondkap. Bank 100; de posito oblig. C. B. 28.000; effecten en schatkistpapier 53.962.50; postgiro 483.20; vaste goedern 1.000; meubi lair 7.483.32; nog te vorderen rente van voorschotten 7.483.32; id. coupons f 935.51, totaal 877.219.52. Schulden: schuld aan de spaarbank 762.389.68; id. in loopende rekening aan rekeninghouders f 77.426.62; id. aan het re servefonds 33.787.48; saldo winst 3.615.74. Totaal 877.219.52. De finaniceele commissie bracht by monde van den heer C. van Dam rapprt uit en stelde voor décharge te verleenen. De heer Adr. Veelenturf bracht verslag uit van de algem. verg., gehouden te Utrecht. Als lid van den Raad van Toe zicht werd met alg. stemmen herkozen, de heer J. Agterof, en als lid van het be stuur werd herkozen de heer Adr. Vee lenturf. Als plaatsverv. bestuursleden werden herkozen de heeren J. Moons en L. P. v. d. Graaf en als afgevaardigden naar de algem. verg. de heeren J. Moons en Jac. Rijlaarsdam. De rondvraag leverde niet veel bijzon ders op, waarna de voorz. de verg. sloot. WOERDEN. Een lumineus idee. De Buurtvereeni- ging „Over 't spoor" heeft in een adres aan de Nederlandsche Spoorwegen gevraagd, een gedeelte van de ijzeren luchtbruggen, die aan de Muiderpoort te Amsterdam zul len verdwijnen, te demonteeren en ze aan te brengen bij de overweg WoerdenLin» schoten. Dit zou inderdaad een oplossing zijn voor den neteligen toestand aldaar. ZOETERWOUDE (H.R.)—LEIDERDORP. „Stille Omgang". Aan de deelnemers aan den Stillen Omgang van onze parochie wordt medegedeeld, dat Donderdag 4 Maart 's avonds van 7.308.30 uur in het patro naat gelegenheid is om spoorkaartjes te halen. Contributiekaarten medebrengen. Nieuwe deelnemers kunnen zich dien avond aanmelden.

Leidsche Courant | 1937 | | pagina 8