Instantlne MAANDAG 8 FEBRUARI 1937 DE LEIDSCHE COURANT fWEEDE BLAD - PAG. 5 UIT HET KATHOLIEKE KAMP. H. B. C. NOG GEEN KAMPIOEN. S. J. C., Lisse, Teylingen en V. V. L. verliezen. Er zijn gisteren ondanks het geheele programma kon worden afgewerkt nog geen beslissingen gevallen. In de eerste klasse van West II heeft H. B. C. den kampioenstitel nog niet bin nen. Weliswaar won de Heemsteedsche club met 6—1 van S. J. C., doch ook Spartaan haalde twee winstpunten binnen door G. D. A. met een 4—1 nederlaag naar huis te zenden. H. B. C. moet nu nog twee pun ten hebben om kampioen te zijn. Leonidas werkte zich van de laatste plaats door een 31 zege op D. H. L. De Rotterdammers zullen nog wel meer pun ten behalen. Excelsior stelde haar aanhang teleur door een 52 nederlaag tegen Onze Gezellen. gesp. gew. gel. verl. v.t. pnt. H. B. C. 15 12 3 69—21 27 Spartaan 14 9 2 3 48—22 20 Santpoort 13 8 5 41—30 16 D. H. L. 14 7 2 5 35—34 16 Excelsior 15 6 3 6 46—51 15 Onze Gez. 13 6 1 6 32—37 13 Gr. Willem 14 5 1 8 51—48 11 S. J. C. 14 3 2 9 26—48 8 Leonidas 12 2 3 7 20—40 7 G. D. A. 15 1 5 9 20—45 7 In de 2e klasse A gaat het met Lisse thans bergafwaarts. Thans werd met 52 van Geel Wit verloren in een wedstrijd, waarin de goede verstandhouding zoek was, waar door verschillende Lissenaren niet verko zen verder te spelen en de wedstrijd ge staakt moest worden. Ook Teylingen strdde teleur en verloor met 21 van D. E. M. V. V. E. houdt haar hoop op 'n kam pioenschap nog levendig. Zij won gisteren met 21 van de Santpoort-reserven en Vitesse verloor met 32 van A. D. O. In den hieronder opgenomen stand is de ge staakte wedstrijd Geel WitLisse niet öp- genomenj G. V. O. D. S. S. V. V. E. Lisse Vitesse Teyl. A. D. O. D. E. M. Santp. II Geel Wit 14 10 1 12 3 32—17 21 3 43—25 21 3 31—20 19 3-36—24 18 7 27—30 15 6 20—24 10 5 14—19 10 6 18—30 9 8 33—30 9 9 9—31 4 In de 2e klasse B. wonnen gisteren de drie kampioenscandidaten. Celer spande de kroon door een 61 zege op V. E. P., Aeolus versloeg V. V. P. met 42 en DONK nam revanche op V. V. L. door een 21 zege. Aeolus heeft nog steeds de beste kansen. D. O. N. K. 15 10 1 4 42—27 21 Aeolus 14 10 4 41—31 20 Celer 15 9 2 4 42—26 20 BI. Zwart 13 7 2 4 31—25 16. V. V. L. 12 4 4 4 30—24 12 Wilhelmus 13 4 3 6 27—29 11 Oliveo 12 4 2 6 28-.30 11 Spartaan II 14 4 2 8 22—27 10 V. V. P. 14 3 4 7 30—41 10 V. E. P. 12 1 2 9 12—34 4 De uitslagen. Zuid I 1 e kl.: RKONS—Kerkrade 3—2; LauraChèvremont 02; Valkenburg RKNAC 3—5. Zuid II le kl.: KolpingMulo 83; Best VooruitWilhelmina 12; Schijndel Dongen 20. Oost le kl.: Vosta—Altior 2—0. West I le kl.: WA—TYBB 3—3; SDO VVZ 24; WilskrachtVolendam 11. West II 1 e kl.: SpartaanG. D. A. 4—1; HBC—SJC 6—1; Leonidas—DHL 31, ExcelsiorOnze Gezellen 25. 2e kl. A.: DEMTeylingen 21; Vites seADO 23; Santpoort IIWE 12; Geel WitLisse 52 (gestaakt). 2e kl. B.: VEP—Celer 1—6; VVL— DONK 1—2; WP—Aeolus 2—4, Wilhel musSpartaan II42. H. B. C—S. J. C. 6—1. De sterkere H. B. C.-club heeft gisteren op regelmatige wijze een verdiende over winning op S. J. C. behaald, waardoor deze homogene ploeg zoo goed als zeker het kampioenschap binnen heeft. Ma«r aan den anderen kant is S. J. C. in de gevaar lijke zone der degradatie beland. Het ver lies tegen H. B. C., welke in kampioens- vorm speelde, is alleszins begrijpelijk, vooral nu S. J. C. in deze wedstrijd voor drie kwart gedeelte een zoo stuntelig kort spel leverde, waardoor zij niet uit ten ster ken greep der H. B. C.'ers kon loskomen. De voorhoede heeft hieraan vooral schuld. Geen enkele bezieling gaat van haar spel uit en waar geen goede aanval is, krijgt de verdediging" welke gisteren zijn uiter sten best heeft gedaan een overbelasting met al de gevolgen daarvan. Het is dus zaak, dat S. J. C. een beteren aanval krijgt, anders is het degradatie-spook lang niet denkbeeldig. Als te 2 uur het leder aan het rollen wordt gebracht opent H. B. C. direct den aanval en forceert daaruit een hoekschop, welke wordt weggewerkt. Telkens komen zij terug en als weer een hoekschop wordt genomen, tipt v. d. Berg den bal verdien stelijk uit het iiiterste hoekje. De druk wordt echter te zwaar en als na 12 min. spelen v. d. Linden goed doorgeeft, doel punt Ruigrok onhoudbaar (10) voor H. B. C. De gasten trachten steeds een betere verhouding in het spel te krijgen, maar be gaan veelal de fout een te kort spel te plaatsen tegenover het groote spel der gastheeren. Verdienstelijk verwerkt de S. J. C.-keeper een gevaarlijk schot van To- lido en Giesken, doch een hooge voorzet is hem te machtig en Tolido zet op goede wijze 20 na 20 min. spelen. Even dach ten wij: S. J. C. begint het gevaar in te zien en de H. B. C.-keeper krijgt een twee tal gevaarlijke ballen te verwerken, het welk hem goed afging. Het was echter van korten duur en weer openen de H. B. C.- ers een geweldig offensief en als het eerste half uur vol is heeft Martin kans gezien er nog twee doelpunten bij te voegen, hetwelk zoo tot rust blijft, alzoo een 40 voor sprong. Na de thee krijgt men voorshands geen betere verhouding in het spel te zien dan voor de rust. H. B. C. sterk aanvallend, S. J. C. sterk verdedigend. Toch weet S. J. C. na een kwartier spelen het eerste te- genpuntje te zetten van den voet van Ruigrok 14. Deze stanc bleef gehand haafd tot 6 min. voor het eind, want in de laatste periode wisten Martin en v. d. Lin den de score nog op te voeren tot 61, waarmede het einde van den in goede ver standhouding gespeelden wedstrijd kwam, welke goed door scheidsrechter v. Rooij werd geleid. D. E. M.—TEYLINGEN 2—1. Na 5 weken rust bonden de Teylingers gisteren den strijd aan tegen D. E. M. in Bevèrwijk, en moesten toezien, dat in de laatste minuut het gelijke spel werd om gezet in een 21 overwinning voor D.E.M. Om 2.30 uur fluit scheidsrechter Goedhart beide elftallen binnen de lijnen, doch Tey- 4-ingen blijkt -metHF rrran-te-begtrmenr-daar- natuurlijk weer twee spelers niet *op tijd" waren, doch na 3 minuten spelen was het- elftal volledig. In de eerste minuut wist Teyl. te doelpunten, uit een voorzet van Chr. Homan. De bal werd op 1 meter hoog te ingeschoten en was de lijn reeds gepas seerd, doch de keeper sloeg den bal met zijn vuist nog juist weg, zoodat den scheids rechter dit doelpunt ontging. Een tweede aanval werd naast geschoten. De D. E. M.- voorwaartsen gaan ten aanval, doch bren gen het niet verder dan d? backs. De eer ste 10 minuten zijn dan ook geheel voor Teyl. Aanval op aanval volgt, doch de keeper is op zijn post, en stompt alles uit zijn doel. De Beverwijkers komen dan wat los, en keeper de Zwart stopt eenige harde, goed geplaatste schoten uit den boven hoek van zijn doel. Een gelijk opgaande strijd volgt met Teyl. iets gevaarlijker. Dat hier geen doelpunten werden gemaakt, was wel een gevolg van het uitstekende werk van den D. E. M.-keeper en het niet doortastend wezen van de Teyl. voorhoede. Eenmaal telden wij reeds een doelpunt voor Teylingen, toen de midvoor en links binnen alleen den keeper voor zich had den, doch eerstgenoemde schepte den bal die hoog over doel ging. Na de rust blijkt D. E. M. alles op alles te zetten om als winnaar uit den strijd te komen, doch de achterhoede van Teyl. is paraat. Steeds trekken de Teyl. voor- waartsen ten aanval, doch zoodra zij bij het D. E. M -doel verschijnen, werd bui tengewoon hard ingegrepen, wat dan ook een enkele waarschuwing noodzakelijk maakt. Wanneer dan de linksbuiten van D. E. M. mooi voorzet, kopt de midvoor even fraai in (10). De Teylingers zetten de tanden op elkaar, en het D. E. M. doel krijgt het hard te verantwoorden. Bij een dier aanvallen lost de midvoor een hard schot, doch een der backs stompt den bal voor doel weg. Penalty. De midvoor doet den bal juist over den lat suizen. Voor de tweede maal wordt een penalty toegekend, toen de rechtsbuiten van Teyl. op unfaire wijze werd genomen in het beruchte ge bied, doch de midvoor benut deze kans goed en de stand is 11. In de laatste minuut komt een voorzet van den links buiten van D. E. M. voor het Teyl. doel. Warmerhoven schiet den bal juist tegen den toestormende midvoor, een schermut seling volgt, waarbij de D. E. M. links- j binnen inschiet in buitenspel positie, het geen den overigens goed leidenden arbi ter ontging. Alzoo kwam het einde met 21 voor D. E. M.! De wedstrijd van Teylingen II, welke te voren den strijd aanbond tegen D. E. M. III, was dezen keer een droeve vertooning. Met niet minder dan 90 werd verloren. Hier weet de keeper meer van! Teylingen III bracht het er beter af te gen N. V. C. in. Als scheidsrechter Weijers einde fluit is de stand 93 in het voor deel van Teylingen! Volgende week wordt gespeeld Teylin gen I—A. D. O. I op Sporthof. een strijd waar de supporters al zoo lang naar ver langd hebben.. V. V. L.—D O. N. K. 1—2. In een inleressanten en spannenden wed strijd heeft V. V. L. de beide puntjes aan Donk moeten laten. Als scheidsrechter Jan sen beginnen blaast, blijkt spoedig, dat Donk de meerdere is. Evenwel laat V. V. L. zich ook niet onbetuigd. Als er pl.m. 25 minuten gespeeld is, neemt Donk de leiding en 10 minuten later verhoogt zij op ge lukkige wijze de scöre. Dan vindt V. V. L. het welletjes. Meermalen komt dan het Donk-doel in gevaar, doch de verdediging van Donk is op haar post. Als P. Ham Jr. voor open doel komt, schiet hij tegen de paal. Pech. Tot driemaal toe ontkomt dan het Donk-heiligdom op gelukkige wijze aan doorboring. Rust 02. Na de rust wordt door V. V. L. weer ste vig aangepakt, mooie aanvallen worden opgezet, doch de Donk-verdediging retour neert alles. Donk laat het er ook nog niet bij zitten en keeper Stikvoort krijgt han den vol werk. Snel gaat het spel op en neer. Wanneer rechtsbuiten Schrijvers een zijner bekende voorzetten geeft, zet P. Ham Jr. er het hoofd onder en het is 12. Het V. V. L.-kamp herleeft, doch Donk gooit er nog- een schepje- op en wanneer scheidsrechter Jansen einde blaast heeft Donk verdiend gewonnen, ondanks het verdienstelijke spel van V. V. L. ïrr een vluggen wedstrijd, is het V. V. L. II op 'het nippertje gelukt, een puntje te -behouden tegen V. V. P. III. Echter werd door dezen wedstrijd hel eerste verliespunt genoteerd. Onder leiding van scheidsrechter J. van Goosen, zet V. V. P. al direct een aanval op en reeds na tien. minuten weet zij de leiding te nemen. (0—1). Direct na den aftrap maakt V. V. L. echter gelijk. Even voor de rust maakt V. V. P. er 12 van. Na de rust zet V'. V. L. II alles op alles. Ver opgedrongen trachten zij het V. V. P.- doel te vinden. V. V. P. moet alle zeilen bijzetten om erger te voorkomen, en waar lijk gelukt het V. V. L. II den stand weer op gelijken voet te brengen. 5 minuten la ter fluit de scheidsrechter einde. DIOC. HAARL. VOETBALBOND. De uitslagen. AFDEELING CENTRUM. Res. le kl. A.r Lisse 2HBC 2 11 (gestaakt); SJC 2—DOS 2 1—3. 2e kl. B.: Steeds HoogerVVSB 62; Foreholte- -KRV 2—3. Res. 2e kl. B: Lisse 3—BSM 2 4—0; Dem 3Teylingen 2 90. 3 e kl. B.: MajellaNVC 2 11; Nicolaas Boys—SNA 1—1, VCH—DOS 3 2—3. Res. 3e kl. D.: HBC 4Foreholte 2 4—1. Res. 3e kl. E.: SMC 2Steeds Hooger 2 0—1, Docos 3—ODI 2 2--9. Res. 4e kl. E.: Van Nispen 2DSS 3 0—6. Res. 4e kl. F.: Teylingen 3NVC 3 AFDEELING ZUID. le kl. B.: NVC—BSM 0—0; Vogelen zangDOS 36; AllianceDocos 51; Al- phensche BoysCapitool 20. Res. le k 1. A: Leonidas 2Blauw. Zwart 2 33. 2e kl. C.: Trekvogels—Alphensche Boys 2 3—1. Res. 2e kl. A: GDA 3Docos 2 100. 3e kl. A.: VVL 2—VVP 3 2—2. Res. 3 e kl. A.: Blauw Zwart 3:Ra va 2 4—2. J unioren-competitie. Afd. A.: NVC a—NVC b 2—0. Afd. B.: DOS a—Majella a 1—4. Afd. D.: Docos dDocos c 17. R.K. Sportver. „Docos" Docos speelde tegen Alliance met 10 man w.o. nog vier invallers niet onverdienste lijk, maar moest in Alliance toch met 51 hun meerdere erkennen. Het tweede toog naar Loosduinen en kreeg daar een 100-nederlaag te slikken van G.D.A. III, maar speelde daar met 7 invallers. Docos III speelde thuis tegen O.D.I. II, doch slikte een 92 nederlaag. Jun. C. en D. spelden tegen elkaar en hiervan Wérd D -door C met 71 gesla gen. Zaterdag-a:s. spreekuur van 89 uur in de St. Jozefzaal, Rapenburg. R. K. Sportver. „Alph. Boys". Gisteren is een echte succesdag voor de Boys geweest. Van de 6 te behalen punten zijn er vier behaald. Te circa 1 uur speelden de junioren een wedstrijd tegen de Trek vogels junioren en wisten in een prettig gespeelden wedstrijd een 30 overwin ning te behalen. Als ze zoo doorgaan is een kans op het kampioenschap niet onmogelijk. Om half drie kwamen onder leiding van scheidsrechter van Heuzen Alph. Boys I en Capitool I in het veld. Al dadelijk ont wikkelde zich een vlugge wedstrijd, waar bij beide partijen vrijwel tegen elkaar op wogen. Toch bleven de eerste 30 minuten doelpunten nog achterwege. Evenwel slaag den Alph. Boys er in een doelpunt te sco ren, dat zeer terecht door den scheidsrech ter wegens buitenspel werd geannuleerd. Dit was slechts uitstel, want kort daarop wist de midvoor een pracht-doelpunt te maken. Binnen de minuut maakte Capitool" gelijk, welk doelpunt eveneens zeer te recht wegens buitenspel werd geannuleerd. Zoo brak de rust aan met 10 in het voor deel van Alph. Boys. Direct na de rust wordt van beide zijden stevig aangepakt, doch de scheidsrechter, die de teugels strak in handen had, wist de spelers volkomen te beheerschen. Aan beide zijden volgen vinnige aanvallen, maar voor het doel miste Capitool den goeden schutter. Als dan nog maals een doelpunt der Alph. Boys wegens buitenspel is geannuleerd, verstrijkt de tijd onder groote spanning tot circa 3 mi nuten voor het einde de midvoor der Boys aan alle onzekerheid een einde maakte door nogmaals den bal langs den Capitol-keeper te schieten, waardoor Alph. Boys een 2—0 overwinning wist te behalen. Scheidsrech ter Heuzen, die volkomen voor zijn taak- berekend was, leidde dezen prettig gespeel den wedstrijd tot beider tevredenheid. Alph. Boys II die met 4 invallers den zwaren strijd tegen Trekvogels 1 aanbond verloor in een goed gespeelden wedstrijd met 31. R.K. Sportver. „S.M.C." Het is S.M.C. II gisteren niet mogen ge-, lukken de punten van St. Hooger II af te snoepen. In een erg onfortuinlijken wed strijd werd, ondanks S.M.C. het grootste deel van den wedstrijd in den aanval is ge weest, met den oneven-goal verloren. Door een misverstand in dé verdediging scoor--- de een der backs zelf doör den bal langs den uitgeloopen keeper te plaatsen (0—1), waarmede St. Hooger II meer kreeg dan baar toekwam. Een gelijk spel had de ver houding beter weergegeven. R. K. Sportver. „A. V. V." A. V. V. 1 speelde op eigen terrein tegen R'ava I. Direct na het beginsignaal pakken beide ploegen flink aan en beide verdedi gingen moeten al direct handelend optre den. De rust kwam met dubbel blank. Na de rust zit A. V. V. weer spoedig voor het Ravadoe? en thans weet de links buiten met een effect-vol schot A. V. -V. de leiding te bezorgen (10). Rava blijkt niet ontmoedigd en zet een serie aanvallen op, doch de A.V.V.-verdediging geeft geen krimp. Zoo verstrijkt langzaam dé tijd met wederzijdsche aanvallen, waarbij de A. V. V.-voorhoede eenige onmisbare kansen toch niet benut. Als Rava's rechtsbuiten dan in buitenspelpositie den bal krijgt toe^ gespeeld, zet hij scherp voor en de Rava- midvoor weet hieruit met een mooien kop bal gelijk te maken (11). A. V. V. 3 speelde te Den Haag tegen S. V. T. 4 en wist een 80 overwinning te behalen. R. K. Sportver. „Nic. Boys". Gisteren speelde Nic. Boys I tegen SNA I uit Stomp wijk. Voor de rust ging de-strijd gelijk op. In de eerste minuten weet de Nic. Boysmidvoor met een schitterend schot den stand op 10 te brengen. Even voor de rust kon N. S. A. een strafschop nemen, waaruit goed wordt ingeschoten. (1—1). Na de rust zijn de Nic. Boys sterk in de meerderheid en wordt er een geweldigen druk op het S. N. A.-doel uitgeoefend. De midvoor is echter met een tegenstander in botsing gekomen, en kan zich niet meer geheel geven. De Nic. Boys verdediging is schitterend en weet steeds de ballen vóór het S. N. A.-doel te werken, doelpunten bleven echter uit, alzoo «cwam het einde met 11. Nic. Boys heeft zich dus in den topgroep gehandhaafd. De stand is nu: Meerburg 11 7 3 1 17 S. N. A. 10 7 2 1 16 Nicolaas Boys 10 6 2 2 14 R.K. Sportver. .Majella" De junioren zetten in de Veen hun bes te beentje voor. 't Was noodig, want D.O. S. was een der zwaarste tegenstanders. Met 41 werd gewonnen. Bravo, jon gens! Majella I kreeg N.V.C. II op bezoek, 't Werd een wedstrijd met veel pech aan den kant van Majella. Overwegend de hee- le wedstrijd werd op de N.V.C.-helft ge speeld. De uitslag werd 11. R.K. Sportver. „Steeds Hooger" Door een 62-overwinning heeft St. Hcoger weer twee kostbare punten ver overd. Tot een kwartier na de rust hield bij Kiespijn zenuwpijn f A [BAY ER» V E VR7 V.V.S.B. kranig stand; hoewel ze met 10 man speelden, hadden ze toch nog met 10 de leiding. Vanaf den aftrap blijkt al da delijk dat beide partijen er alles opzetten de overwinning niet cadeau te geven. Als er een half uur gespeeld is, neemt V.V.S.B. onverwachts de leiding als de keeper een zacht schot door zijn handen laat glippen (01). Niet ontmoedigd speelt St. Hoo ger verder en er wordt een zware druk op het V.V.S.B.-doel uitgeoefend. Toch weten de gasten stand te houden en de rust breekt aan met 10 voor St. Bavo. Na de rust wordt er alles opgezet den 1—0-achterstand in te halen. Wat niemand verwachtte, gebeurde, want binnen een half uur had St. Hooger den achterstand in een 41 voorsprong omgezet. Door het wat kalmer opnemen der Bavo-menschen wist Steeds Hooger gemakkelijk den stand op 61 te brengen. In de laatste minuut weet V.V.S.B. den achterstand te verkleinen '6—2). St. Hooger II verraste vriend en vijand door S.M.C. II in eigen home een I—0 nederlaag toe te brengen. R.K. Sportver. „K.R.V." Het is K.R.V. mogen gelukken om met 32 te winnen van Foreholte. De wed strijd had overigens een zeer onsportief karkter van de zijde van- enkele Foreholte- spelers. (.Wij beamen ten volle de klachten, door inzender over dezen wedstrijd geuit. Het blijkt inderdaad wel erg te zijn geweest, zöoals ook onder Foreholte-nieuws wordt toegegeven. Wij zouden het ten-zeerste- toe juichen", indien het F-oreholte-bestuur kras se maatregelen nam. Onsportieve elemen ten als zich gisteren in deze wedstrijd Vt'eer openbaarden, dienen voorgoed van het veld geweerd te worden. Wij hopen hiermede voldoende over het gebeurde te hebben gezegd, zoodat we volledige opname van het stukje van K. R.V.-zijde overbodg achten. Sportred. L. Crt.). R.K. Sportver. „Foreholte" ln Heemstede bond Foreholte II den strijd aan tegen H.B.C. IV. De thuisclub zegevierde met 41. In Voorhout verloren onze eerste elftal- Iers met 23. Zoo af en toe werd te forsch gespeeld, zoodat de arbiter z'n maatrege len moest nemen, en terecht! Nog steeds schijnt het jammer genoeg niet zuiver te z jn in 't Foreholte-kamp. Het bestuur zal zeker krasse maatregelen nemen. R» K. Sportver. „N.V.C." N.V.C. speelde gisteren tegen B.S.M. Zoo als de uitslag reeds doet zien, wogen beide partijen tegen elkaar op De eerste corner wordt genomen op het B.S.M.-doel, doch deze leverde niets op, evenmin als de tweede. Dan neemt B.S.M. het spel over en blijft langen tijd in den aanval, zonder het doel te vinden. Na de thee het zelfde spel met B.S.M. ip de meerderheid. De enkele uitvallen van N.V.C. brachten groot gevaar voor het B.S.M.-doel. De middenvoor, alleen voor doel gekomen, schoot in des keepers han den. De eindstand bracht een 00 uitslag Het tweede elftal, dat bij Majella op be zoek was, sleepte een 1—1 gelijk spel in de wacht. Het derde* elftal, dat verzwakt den stryd aan moest binden tegen Teylingen III, ver loor met 93. Van de Junioren verloor het a-elftal van elftal b met 20. R. K. Sportver. „Van Nispen". De reserven speelden tegen D.S.S. in en verloren met 60. Als te ongeveer half drie onder leiding van den goed leidenden scheidsrechter Uljee begonnen wordt, doet het spel direct het beste hopen voor van Nispen. Er wordt vurig aangepakt, doch verschillende schoten gaan rakelings naast. In die periode kwamen er juist twee doel punten aan de overzijde. Van Nispen scheen door dezen tegenslag gedeprimeerd te zijn en liet den moed zakken, waarvan D.S.S. natuurlijk dankbaar profiteerde om dit spoedig in eenige doelpunten uit te drukken. Van Nispen, ziende dat het zoo niet ging, pakte nu wat betei aan. Maar D S.S. verdedigde uit alle macht en zoo kwam het einde van dezen slecht gespeel den wedstrijd. Door niet opkomen van N.A.S. ging de wedstrijd der a-junioren niet door, terwijl b met 40 van O.G. verloor. Het eerste speelde vriendschappelijk tegen D.E.K. en wist met 40 te win^p-

Leidsche Courant | 1937 | | pagina 5