RADIO-PROGRAMMA'S li DINSDAG 12 JANUARI 1937 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD - PAG. 9 GEMENGDE BERICHTEN HEVIGE AUTOBOTSING OP DEN IMUIDERSTRAATWEG Motorrijder reed op de ruïne in Gisteravond om negen uur is een vracht auto van den Amsterdamschen kolenhan delaar Goes uit de Albert Cuijpstraat, wel ke in zeer snelle vaart den oostelijken op rit van de Merwedebrug te Muiden opreed, vermoedelijk tengevolge van het verblin dend licht van een tegenligger in botsing gekomen met dezen wagen, een personen auto van den heer T. uit Apeldoorn, waar in behalve de heer en mevrouw T. vier kinderen waren gezeten. Met een geweldigen klap vlogen de wa gens tegen elkaar. Beide auto's werden to taal vernield. De motorrijder H. M. uit Amsterdam, die vlak achter den kolen- auto reed, kwam in de ruïne terecht en bezeerde een knie. Ernstiger was het ge steld met den bestuurder van den kolen- auto, den plm. 23-jarigen G.; zijn linkerarm werd geheel verbrijzeld, de zwaar bloe dende man werd met een juist passeeren- den trein van de Góoische tram naar Die- men vervoerd, waar dr. Hartman een voorloopig verband legde. Met denzelfden tramtrein werd het slachtoffer meegevoerd tot den overweg aan de Linnaeusstraat, waar de geneeskun dige dienst den man overnam en naar het O. L. Vrouwe Gasthuis vervoerde. Hier heeft men- den verbrijzelden arm geam puteerd. Van de zes inzittenden van den perso nenauto werd mevrouw T. zwaar gewond. Nadat dr. Niekerk uit Muiden haar de eer ste hulp had verleend, is zij naar een zie kenhuis vervoerd. De heer T. en de vier kinderen, die alle kleinere snijwondjes op liepen, zijn met een andere auto naar Apeldoorn verder gereisd. SLACHTOFFER VAN AANRIJDING, OVERLEDEN Het 5-jarig zoontje van den heer v. K. te Sey-Echt, dat Vrijdagavond door een motorrijder werd aangereden en zwaar ge wond naar het ziekenhuis te Sittard werd overgebracht, is aan de gevolgen over leden. DE GRIEP-EPIDEMIE Te Gemert vijf personen overleden De griep schijnt te Gemert een zeer kwaadaardig karakter te hebben aangeno men. In een week tijd zijn daar 5 perso nen overleden. NEKKRAMP TE ItÖLLUM Rij moeder en zoontje Te Kollum doen zich twee gevallen van nekkramp voor. De patiënten zijn een 36- jarige vrouw en haar 2-jarig zoontje, wo nende aan de Kellylaan, aldaar. De toe stand van de moeder was- gistermiddag hoogst zorgwekkend. LANDBOUWWONING AFGEBRAND Het vee kwam in de vlammen om Te Heeze is brand uitgebroken in de woning van den landbouwer W. M., in het gehucht 't Kruis. Het nabijgelegen huis van den heer Van T., dat evenals het eer ste met riet was gedekt, werd eveneens door het vuur aangetast. Aan blusschen viel niet te denken, zoodat beide percee- len geheel uitbrandden. Vrijwel niets kon worden gered. In de stallen van M. kwa men een paard, zes koeien en drie var kens om het leven. De schade wordt ge deeltelijk door verzekering gedekt. BRAND IN BETONFABRIEK TE ROTTERDAM In de betonfabroek van de firma wed. H. Troost aan den Hoogen dijk te Rotter dam (voormalige gemeente Pernis) is gis teravond brand ontstaan.Aangezien het terrein onmogelijk met een wagen te be reiken is, werd een drijvende stoombrand- spuit, de Havendienst II, gezonden. Toen deze ter plaatse kwam, was van de beton- fabriek niet veel meer over dan een ruine, Het gebouw, dat ongeveer 30 bij 8 meter groot is, en dat uit een verdieping met een zolder bestond, was uit steen opgetrokken en met pannen gedekt. In de fabriek werk ten 7 mannen, die de werkplaats om streeks 5 uur per boot hadden verlaten. Ongeveer een uur later is de bewoner van. het andere pand, een arbeider van de Ma- tex, nog langs de fabriek gekomen, maar toen heeft hij niets verdachts bespeurd. Van den brand heeft hij trouwens niets gemerkt voordat de brandweer ter plaatse kwam. De brand is met twee stralen op de pomp gebluscht. De.oorzaak van den brand is niet bekend. ERNSTIGE VECHTPARTIJ TE BLERICK Twee Lroers in arrest gesteld Zondagavond heeft in een café te Vcn- lo oneenigheid plaats gehad tusschen een persoon uit Venlo en twee uit Blerick af komstige gebroeders. Het bleef echter bij een woordentwist. Maar toen de Venlonaar zich later in 'den nacht naar Blerick bege ven had, waar hij zijn verloofde naar huis had gebracht, kwam hem aldaar een auto achterop. Deze stopte en beide gebroeders," waarmee hij hel dien' avond aan den -stok had gehad, sprengen uit den wagen. Ter wijl een der Blericksche jongemannen hem vasthield, ging de andere hem te lijf met een scherp voorwerp, waarschijnlijk een mes. Nadat de aangevallene er nog in ge slaagd was eenige malen een slag af te weren, werd hij getroffen terzijde van zijn oog. Daarbij liep hij een hevig bloedende v/onde op. De beide gebroeders namen hierop de vlucht, terwijl de gewonde nog in staat was naai een in de naaste omge ving wonend geneesheer te strompelen. Hier bleek de wonde van ernstigen aard te zijn, terwijl de persoon inmiddels ook veel bloed verloren had. De gemeente politie van Blerick werd van het gebeurde in kennis gesteld en deze is er in geslaagd de beide gebroeders in hun woning te ar resteeren. Zij zijn thans in het politie bureau te Blerick opgesloten om spoedig naar Roermond te worden overgebracht. HET GESCHAAKTE MEISJE Van Hamburg weer naar Rotterdam overgebracht Vorige week is gemeld, hoe een 18-jarig buitenlandsch meisje uit Schiedam was gevlucht met een Amerikaan en na eerst aan de grens te zijn aangehouden en terug gebracht naar Rotterdam, opnieuw naar Duitschland wist te ontkomen, waar zij in Hamburg, op verzoek van haar vader, den Spanjaard B., met den Amerikaan is aan gehouden, meldt het „Vad". Het meisje kon na de eerste aanhouding waarbij zij naar een Rotterdamsch politie bureau werd gebracht, weer vertrekken, omdat zij zich beriep op Venezolaansche papieren. Deze gaven haar het recht op 18-jarigen leeftijd in huwelijksaangelegen heden haar eigen wil te volgen. De vader was het hier niet mee eens en wist te Hamburg een tweede aanhouding te ver krijgen, waarna hij zich ook naar Hamburg begaf. Nadat de vader zich daar met Zuid-Ame- rikaansche consulaten in verbinding had gestgld, kon worden aangetoond, dat het meisje, dat wel aanvankelijk bij haar ge boorte de Venezolaansche burgerrechten had verkregen, deze later had verloren en als van Spaansché nationaliteit beschouwd moest worden, evenals haar vader. Het meisje is daarop door de Duitsche autoriteiten weer onder de hoede van haar vader gesteld, die haarnaar Rotterdam 'heeft teruggebracht, De Amerikaan, waamiee --:zij - gevlucht was zooals wij gemeld hebben wordt het meisje erfgename van een zeer aan zienlijk kapitaal heeft men te Hamburg op een boot naar de Ver. Staten gezet. SERIE INBRAKEN OPGEHELDERD Gedurende den laatsten tijd werd in de omgeving van Utrecht herhaaldelijk inge broken, o.a. in Zuilen, Oude Rijn, Zeist, Maertensdijke, Vreeswijk en Houten. Ook De Bilt werd niet met rust gelaten. In een achttal woningen drongen de die ven binnen en ontvreemden verschillende voorwerpen en geld. Veel sieraden werden vermist, o.a. gouden horloges, waardevolle kettingen, ringen, enz. Eigenaardig was het, dat na een inbraak ook rijwielen •verdwenen waren. Deze rijwielen werden echter in de stad Utrecht teruggevonden, zoodat men concludeerde, dat de rijwie len alleen gebruikt werden om uit de voe ten te komen. Dankzij de samenwerking tusschen de gemeente-politie uit de reeds genoemde plaatsen, de politie te Utrecht en de rijks- veldwacht, is het in den afgeloopen nacht gelukt, twee personen te De Bilt aan te houden. Een der aangehoudenen was in het bezit van een geladen pistool, terwijl de andere een groote hoeveelheid sieraden, ringen, horloges, enz. bij zich droeg. Het onderzoek is nog in vollen gang. VERLOREN EN GEVONDEN BRIEFJES VAN TIEN Vorige w.eek verloor de 42-jarige groen- tenboer F. Z. uit Den Briel op de groente markt aan het Noordplein te Rotterdam zijn portefeuille, waarin zich 160 tot 170 bevonden in bankbiljetten van tien gul den. De man deed bij de politie aangifte en-sprak daarbij 'het vermoeden uit, dat hij de portefeuille bij het weer opbergen naast zijn, zak gestoken had. Het was heel goed mogelijk, dat het voorwerp aldus tusschen g'roentenafval verzeild geraakt zou zijn. Op 7 Januari werden in de Rotte on der Hillegersberg aangetroffen niet min der dan 19 biljetten van tien gulden, die allen in drie stukken gescheurd waren. Aan gezien de groentenboer de nummers van de biljetten niet had genoteerd, staat de politie thans voor het raadsel of die gevonden biljetten inderdaad dezelfde zijn als, wel ke de man den voorgaanden dag verlo ren had. De portefeuille, waarin het geld was opgeborgen geweest, is niet terugge vonden. SCHAKEN R. K. SCHAAKBOND. Nu den laatsten tijd van verschillende zijde de wenschelijkheid werd geuit, dat er op R.K. Schaakgebied meer georganiseerde samenwerking noodig is, hebben enkele R.-K. Schaakverenigingen, 'gemeend po gingen in het werk té1" moeten stellen, om tot oprichting van een R.-K. Schaakbond te komen. Door de vereeriiging „R. S. R., Rotterdam, „Ivoren Tox-en", Hillegersberg, „Armada", Rotterdam (Zuid) is een com missie gevormd, waarin voor ieder der ge noemde vereenigingen twee leden zitting hebben, terwijl de weleerw. heer kap, Th. Klaassen van de parochie H. Theresia, pas torie Lange Hilleweg260, Rotterdam, als geestelijk lid tot deze commissie is toege treden. Het dagelijksch bestuur dezer commissie is gevormd door de heereïi J. H. v. d. Lin den Kleiweg 41, Hillegersberg, voorzitter, J J. Keijzer, Spastraat 7, Rotterdam, sec., kap. Th. Klaassen, Hilleweg 260. Genoemde commissie verzoekt allen R.K. vereenigingen, welke "rfxet het plan sympa- thiseeren, en ook aan personen uit plaat sen waar geen R.K. Ver. bestaat, hun adres kenbaar te maken bij den secr. der com missie, den heer J. J. Keijzer, Spastraat 7, Rotterdam. SCHAAKBOND VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN. De competitie weer begonnen. In het Oude Raedthuis te Hazerswoude speelden gisteravond het eerste tiental van Hazerswoude en het eerste tiental van Ta- veno een wedstrijd voor de 2e kl. A. Ha zerswoude I wist met 5 1/23 1/2 de over winning te behalen. De einduitslag zal waarschijnlijk 51/2—4 1/2- worden, om dat de afgebroken partij vermoedelijk voor Taveno I gewonnen is. De volledige uit slag is de volgende: -Johs. v. Veen (H.)J. Kanbier (T.) 10 G. RuysA. Sjardiri 1—0 Jac. v. d. Toorn—H. J. Neuteboom 10 J P. CokA. Barkema xx _A. H ark es-J. Jansen 01 C. BuitenhuisJ. Marlijn 10 C. v. Veen—P. Barkema 0—1 T. Dorsman-^-H. C. Kriek 1/21/2 B. CokJ. Scharloo 10 M.-Ravensberg.J. SneP 0—1 Totaal 5 l/2x—3 l/2x AUTOMOBILISME Op 'n drogen weg moet uw auto bij 40 km per uur binnen 16 meter kunnen stoppen. Maar bij 80 km per uur is die remweg niet 32, maar 64 meter! NEDERLAND IN DE RALLYE MONTE CARLO. Het kleine Nederland bezet met zijn 26 equipes de derde plaats op de deelnemers lijst, waarop de verschillende landen de namen hunner landgenopten geplaatst heb ben. Frankrijk brengt-slechts 3 equipes meer en Engeland slechts 10 meer. Na Hol land met zijn meer dap kwart honderd in schrijvers volgen Roemenië en Hongarije, ieder met 6 equipes. Dit teekent de rol, die Nederland tegenwoordig in de internatio nale autosport speelt. Behalve te Amsterdam, uit welke plaats natuurlijk vele,landgenoo|en starten, vindt men Nederlandsche deelnemers op de verst afgelegen startplaatsen: Palermo, Tallinn, Urnen, Koningsbergen en1 Stavanger Talinn, van Strien (Ford-)-, Umea: Bakker SchuitMutsaers (Lun- coln Zephyr)Habnit (Ford); Cornells (D. K. W.); Gatsonides—Sanders .(Hillman). Stavanger: van Beeck/Calkoen (Ford); Buiskool (Lincoln Zëpjiyh)'; Jacobsde Boer (Buick). Palermo: Dr. Sprangér van Eyk (Lin coln Zephyr); Zeehuisen (B. M. W.); Koop man (Fiat); van der'Hoek (Packard). Koningsbergen: W. Oosten (M.G.). Amsterdam: Jkvr. van Vredenburch— Gravin van Limburg Stirum (Ford); Wes termanSmalt (Ford); "Hofmans (Ford); BuyzeStemerdink (D..K^ W.); Baron van Heemstra (Fiat); Schade (Ford); Verham men van KeulenSillëv-is (Opel); Mr. Nyenbandring de Boer (Lincoln Zephyr)'; Jhr. Barchman Wuytiers (Packard); Hertz berger (Graham); Brugmanvan Doorn (Ford); van de Weerd (Belford-réiswa- gen); Beui's (Mercedes-Benz Diesel reis wagen). Deze 26 -Nederlandsche deelnemers zul len dus op 13 verschillende merken de Rallye rijden, waaronder Ford de eere plaats met 8 wagens inneemt. Tot dusverre waren Engeland en Frank rijk de steunpilaren, waarop het succes van de Rallye Monte CaïTö~rustte, thans heeft zich Nederland daarbij gevoegd en speelt het zijn hoofdrol naast de twee groote autolanden in het ^Wereldkampioenschap -van het Internationaal Toerisme". Is dit niet opmexkelijk voor een zoo klein land met daarenboven slechts één enkele auto- fabriek? Die eervolle plaats, die Holland zich veroverd heeft, bij een gebeurtenis op autogebied, waarbij alle landen van Euro- WOENSDAG 13 JANUARI. Hilversum I, 1875 M. VARA-uitzending. 6.30 RVU. 7.30 VPRO. 8.00 Grampl. 9.30 Keuken-praatje. 10.00 Morgenwijding VPRO. 10.20 Melody Circle en literaire lezing. 11.30 „Openbare werken en hun finan ciering", causerie. 12.00 De Flierefluiters en solist. 12.45 Orgelspel. I.151.45 Vex-volg De Flierefluiters. 2.00 Viool en piano. 2.30 Voor de vrouw. 3.05 Voor de kinderen. 5.30 VARA-orkest. 6.30 „Winterwendefeesten in de Beel dende Kunst", caxxserie. 7.00 Zang. 7.30 Lezing. 8.00 Herh. SOS-ber. 8.03 Berichten ANP., VARA-Varia. 8.15 VARA-orkest en solist, 9.00 Voordracht. 9.15 Vercolg concert. 9.40 Residentie-orkest m.m.v. solist. 10.20 Berichten ANP. 10.25 De Ramblers. II.00 „Huwelijksverhoudingen", cause rie. 11.3012.00 Gram.pl. Hilversum II, 301 M. NCRV-uitzending. 8.00 Schriftlezing. 8.159.30 Gram.pl. 10.30 Morgendienst. 11.0012.00 Harmonium exi zang. 12.00 Bex'ichten. 12.15 Gram.pl. 12.30 Orgelspel. I.30 Kwintetconcert. 2.30 Causerie: „Russische postzegels". 3.00—3.45 Vervolg concert. 4.00 Viool en piano. 5.00 Kinderuur. 6.00 Landbouwhalfuur. 6.30 Onderwijsfonds v. d. Scheepvaart. 7.00 Berichten. 7.15 Chr. Friesch halfuurtje. 7.45 Reportage. 8.00 Berichten ANP. 8.15 xArnhemsche Orkestvereen, m.m.v. solist. 9.00 Oudercursus. 10.30—11.30 Gram.pl. Hierxia Schriftle zing. Droitwioh, 1500 M. II.05 Orgelspel. 11.35 BBC-Delscli-orkest m.m.v, solist. 12.35 Gram.pl. I.20 Het Birminghamsch Hippodrome- orkest. 2.20 Jazzmuziek (gr.pl.). 2.50 -Het Northern Ireland Fanfare-or kest, m.m.v. solist. 3.50 Pfano-recital.- 4.20 Vesper.^ 5.10 Het John MacArthur kwintet. -5.35 Het BBCniansorkest. 6.20 Berichten. 6.40 Muzikale causerie. 7.00 Orgelspel. 7.20 Variëté-programma. 8.05 Het Londensch Sy m php n ie- orkest m.m.v. solisten. 9.20 Tijdsein. Berichten. 9.40 Actueele causerie. 10.10 Komische vooixbachten. 10.30 Het Bridgewater Harp-kwintet. II.00 Declamatie. 11.20 Johnny Rosen en zijn Band. 11.5012.20 Dansmxxziek (gr.pl.). Radio Paris, 1648 M. 7.20 en 8.20 Gram.pl. 12.35 Gram.pl. I.50 Gram.pl. 2.50 Orkestconcert. 4.20 Zang. 5.05 en 5.50 Gram.pl. 6.05 Pianorecital. 8.20 Concert. 9,05 Orkest, Noyon-koor en solisten. II.2012.35 Andolfi-dansorkest. K e u 1 e n, 456 M. 5.50 Westduitsche Kamerorkest, 7.50 Militair orkestconcert. 12.35 Politiemuziekcorps. 12.35 Stuttgarter Volksmuziek en mili tair orkest. 1.35 Gram.pl. 3.50 Keulsch Symphonie-orkest. 5.20 Cello en piano. 7.35 „Der 13 Januar 1935", Rijksuitzen ding. 8.05 Omroepkleixiorkest en solisten. 9.50 Gram.pl, 10.3011.20 Omroepkleinorkest. Brussel, 322 en 484 M. 322 M.: 12.20 Gram.pl. 12.50 Salonorkest. 1.30 Omroepdansorkest. I.502.20 Gram.pl. 6.20 Omroepdansorkest. 7.20 Gram.pl. 8.20 Omroepsymphonieorkest. 9.20 Gram.pl. 9.35 Omroepsalonorkst. 10.30 Sportreportage. 10.50—11.20 Gram.pl. 484 M.: 12.20 Gram.pl. 5.25 Fud Candrix' dansoi'kest. 6.35 Kamermuziek. 7.20 Zang. 8.30 Salonorkest. 8.40 Radiotooneel. 9.20 Omroepsymphonie-orkest. 10.3011.20 Gram.pl. Deutschiandsendér, 1571 M. 7.30 Gram.pL 8.05 „Der 13 Januar 1935", Rijksuitzen ding. 3.35 C. Woitschach's Blaasorkest. 9.20 Berichten. 9.50 Solistenconcert. 10.05 Weerbericht. 10.2011.20 O. Joost's dansorkest. Gemeentelijk Radiodistributiebedrijf. 3de Programma. 8.00 Keulen of div. 9.50 Deutschhs. of div. 10.20 Diversen. II.20 R. Danmark. 12.20 Brussel VI. 14.20 Diversen; 14.50 Parijs R. 16.20 Keulen. 18.00 Parijs R. 18.20 Keulen. 18.55 Weenen, 22.50 Berlijn. 23.20 Parijs R. 4e Programma. 8.00 Brussel VI. 9.20 Gram.muz. G.R.D. 10.35 Droitwich. 18.20 Diversen. 18.40 Droitwich. 21.40 Diversen. 22.20 Droitwich. 23.00 Londen Reg. 23.20 Droitwich. pa betrokken zijn, zijn dankt het aan twee groote lichamen in ons land de N.V. Nederlandsche Ford Automobiel Fabriek en de K. N. A. C. De Nederlandsche Ford Automobiel Fa briek is ontegenzeggelijk de pionier ge weest, de grondlegger van de buitengewone belangstelling, die ieder jaar steeds meer door Nederlandsche automobilisten voor de Rallye Monte Carlo aan den dag wordt ge legd. Toexx de K. N. A. C. zich nog weinig aan het sportwezen liet gelegen liggen en de Nederlandsche deelnemers aan de Ral lye op zichzelf aangewezen waren, vonden de Ford-rijders steun bij de Nederlandsche Fox-d Automobiel Fabriek, die hen in ver binding bracht niet de internationale Ford Service, die zich over 'de gebeele wereld vertakt. In alle landexi, die de rijders door trokken werden de hoofdkantoren der Ford-organisatie op de hoogte gesteld en deze op hun beurt waarschuwden weer alle Ford-dealex-s langs de route Zoo vonden de Ford-rijdex's op hun weg naar het hoo- ge Noox'den en naar het diepe Zuiden over al, tot in de verste uithoeken van Europa, van Poolcirkel tot Balkan, de hulp en steun die zij in die onherbergzame streken noo dig hadden Kaaxien en aanwijzingen van minst onbegaanbare routes lagen overal voor hen gereed evenals inlichtingen om trent plaatselijke omstandigheden, die juist in dergelijke streken van zoo on schatbaar gewicht zijn Kortom, de Ford- Service, die over de geheele wereld voor alle Ford-rijdex'S steeds en overal ten dien ste staat, werkte voor de Rallye-rijders op volle kracht, gedurende dag en nacht Ner gens voelden deze zich verlaten of aan hun lot overgelaten Dit werkte stimulee- rend op de deelname, ieder jaar namen meer Nederlandsche rijdex'S aan de Rallye Monte> Carlo deel, die zich naar de vaste startplaatsen over de moeilijkste en onbe- gaanbaarste trajecten durfden wagen en 't blijft een onomstootelijk feit, dat die eer ste massadeelname van Nederlandsche automobilisten bijna uitsluitend uit de krin gen van Ford-rijders werd gerecruteerd Toen de K. N, A. C, zich maar intensief met de sportzijde van het automobilisme ging bemoeien volgde zij het pad door de Nederlandsche Ford Automobiel Fabriek gebaand en breidde dit xxit tot een breeden weg, waarop zij alle automobilisten, onver schillig welk merk bij bereden, den weg wees. Evenals Ford door zijn internationa le organisatie in staat is aan Ford-rijders over de geheele wereld service te bieden, zoo beschikt ook de K. N. A. C. door hare internationaxe relaties met alle buiten- landsche automobielclubs over de midde len om hare leden overal ter wereld be hulpzaam te zijxx. De sportcommissaris der K. N. A. C. de heer vVickevoortCromme- lin, heeft zich in korten tijd in de inter nationale autosportwereld geheel inge werkt en bij belangrijke sport gebeurtenis sen in het buitenland, waaraan Nedexdand- sche automobilisten deelnemen, zorgt hij Voor hunne belangen. Ik geloof niet, dat er pén nationale auto mobielclub in Europa is, die zich zooveel moeite voor de Rallye Monte Carlo geeft als de K. N. A. C. De belangen der Neder landsche deelnemers worden centraal ver zorgd vanuit Den Haag. Daar hebben in het club-gebouw der K. N. A. C. .bijeenkom sten plaats, waar alle deelnemers, die over Europa zullen uitzwermen naar hun ver schillende startplaatsen, elkaar leeren ken nen; daar zorgt de K. N. A. C„ dat een voor het verkeer afgesloten rijweg voor de deel nemers openstaat om zich te oefenen op den eindproef, die te Monte Carlo zal ver reden worden. En de deelnemers weten dat te Monte Carlo de sportcommissie der K. N. A. C. aanwezig zal zijn om hunne be langen aldaar te behartigen. Zoo werken in Nederland twee gx-oote lichamen, de Nederlandsche Ford Auto mobiel Fabriek en de K. N. A. C., ieder op eigen tex*rein voor de belangen van de Ne derlandsche deelnemex's. Het resultaat hier van is dat het kleine Nederland met zijn 26 inschrijvingen op de derde plaats onder de deelnemende landen staat en tezamen met Engeland en Frankrijk de drie hoofdpij lers vormt, waarop het succes van de Rallye Monte Carlo rust. Mr. P. L. H. Lamberts Hurrelbrinck.

Leidsche Courant | 1937 | | pagina 9