VRIJDAG 13 NOVEMBER 1936 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD - PAG. 10 GEMENGDE BERICHTEN MOTOR RIJDT TEGEN AUTOTRUCK. Berijder en duozitter gewond. Aan het Oosterdiep te Veendam had gistermiddag een vrij ernstig ongeluk plaats. De motorrijder K., uit Assen, met als duo-passagier zijn jongere broer, bot ste bij de basculebrug tegen een truck op. De oudste der twee broers liep een dijbeen fractuur op, de jongste werd aan een zij ner beenen gewond. Per Roode Kruis- auto werden ze naar het ziekenhuis te As sen vervoerd, waar de oudste moest- wor den opgenomen. TRAGISCH EINDE. De heer M., te Hoorn, die lijdende was aan toevallen, is Woensdagmiddag om streeks vier uur, toen hij langs den Wes tersingel fietste, door een beroerte getrof fen en in het water terecht gekomen. Hoe wel spoedig hulp aanwezig was en de dren keling direct op het droge werd gehaald, mochten de pogingen, om de levensgeesten weer op te wekken, geen resultaat hebben. OUDE MAN TE WATER GERAAKT. Aan de gevolgen overleden. Gisterenmiddag omstreeks half vijf is de 70-jarige J. W. Herwijnen in de schutskolk van Sluis 0 te 's-Hertogehbosch te water geraakt. Een agent van politie slaagde er in, den drenkeling met een reddingsbaak op het droge te brengen, waarna kunstma tige ademhaling werd toegepast. Een drie tal doktoren mocht er in slagen, de levens geesten op te wekken. De man is daarna naar het Grootziekengasthuis vervoerd, waar hij echter gisterenavond om acht uur is overleden. IN DEN MODDER GESTIKT. Gisterochtend is in een slootje nabij de Wedze in de buurt van Twijzel het lijk ge vonden van den 16-jarigen zoon van den veehouder J. Hansma, wonende te Zwager- veen. De jongen was uitgegaan om mollen te vangen. Tegen melktijd was hij nog niet terug. Zijn ouders maakten zich ongerust en gingen op onderzoek uit. Vermoedelijk is het slachtoffer bij het zoeken naar mol len voorover in het water gevallen en in den modder gestikt. „N. R. Crt." WEDEROM EEN LIJK VAN VISSCHER AANGESPOELD. Uit Callantsoog wordt gemeld: Heden morgen in de vroegte is aan het Noordzee strand, ter hoogte van K.M.-paal 8, weder om het lijk van een visscher aangespoeld. Het is nog niet geïdentificeerd. KLOMPENFABRIEK TE BEST AFGEBRAND. Een der grootste fabrieken des lands. In den afgeloopen nacht om twee uur is brand uitgebroken in de groote klompenfa- briek van de gebroeders van der Veden, gelegen aan den Oirschotscheweg te Best. De brand, welke vermoedelijk is ont staan in het Oostelijk gedeelte van de fa briek gelegen schuurlokaal. breidde zich met groote snelheid uit. In een minimum van tijd stond de fabriek geheel in lichter laaie. De vlammen sloegen huizen hoog op en overdekten den geheelen weg. De brand weer van Gest, die spoedig» ter plaatse was, stond machteloos tegenover de vuur zee en had groote moeite, het tegenover de fabriek gelegen woonhuis van een- der eigenaren te behouden. Het geheele fabrieksgebouw, ter waar de van 26.000 gulden, alle machineriën, een waarde vertegenwoordigende van 35.000 en 35.000 per klampen werden door het vuur vernield. De fabriek was een der grootste klompenfabrieken van het land en produceerde 3200 paar klompen per week. De fabriek en machinerieën waren ver zekerd. De firma was echter niet tegen be drijfsschade verzekerd. en in de 'vroolijke logeerkamer rustig lie ten bekomen. Zij sliep lang en vast, en ont waakte in een nieuwe, blijde wereld. De zon scheen binnen, en zij glimlachte toen Ellen met een blad kwam. „O, mevrouw,snikte Ellen, toen ze het blad had neergezet, en met ee snik vatte ze de hand van Amabel in haar beide han den. ,,G, mevrouw, toen ik het gister avond hoorde, wou ik direct naar u toe, maar mi.ir.heer Forsham 'zei, dat ik u al leen moest laten vannacht. En ik moest getuigen", voegde ze er bij met een air van gewichtigheid. „Laten we er maar niet over spreken", verzocht Amabel huiverend. „Ik heb je wat veel beters te vertellen, Ellen, Daphne gaat trouwen". „Miss Dahpne!" hijgde Ellen en ze kuste Amabel's hand. „Ik dacht eigenlijk, dat u iemand anders zou noemen. Gaat er nie mand ancers trouwen? Ik wensch miss Daphne het beste, en flinken, knappen man, want ze heeft een flinken noodig, maar mevrouw.is er niemand dichter bij, die gaat trouwen?" Er vielen tranen. Amabel kreeg een kleur en trok haar hand terug. .Niet zoo sentimenteel zijn. Ellen, an ders mag je niet op mijn bruiloft komen." .."t Is een arm hart, dat nooit huilt", pro testeerde Ellen. „Ik wensch u veel geluk en mijnheer Julian ook en ik hoop maar, guur weer! Met parapluie en regenjas probeert iedereen zich tegen 't barre, gure weer te wapenen. Denk er aan, uw keel te beschermen: Wybert voorkomt verkoudheid en keelontsteking 50 - 35 - 2C ct. CAFÉBRAND TE VALBURG. Gisteravond brak te Valburg brand uit in het café „Het wapen van Valburg" eigen- i dom van en bewoond door den heer W. J. Jansen, gelegen in de kom van het dorp. Het vuur bleek ontstaan te zijn in het j achterhuis met groote schuur en breidde zich zoo snel uit, dat dit gedeelte spoedig in lichte laaie stond. De brandweer was weldra aanwezig en vatte met kracht het tlusschingswerk aan. Aangezien er in verband met den hevigen wind groot gevaar dreigde voor de belen dende huizen, waarvan vele met riet zijn gedekt en voor de tegenover liggende Ned. Herv. Kerk, riep de burgemeester assisten tie in van de brandweer van Eist. Na een paar uur hard werken, heeft men tenslotte het voorhuis,, waarin het café ge vestigd is, met nog een schuur kunnen be houden. Inventaris en meubilair liepen ech ter zeer zware waterschade op. Men vermoedt, dat vuur uit den fornuis pot zich aan nabijgelegen hout heeft mee gedeeld en dat in brand is geraakt. Verzekering dekt de schade. DE BRAND IN BOOTENLOODS TE LOOSDRECHT. Bij den brand in de bootenbergplaats van den bootenverhuurder D. Vlug te Oud- Loosdrecht zijn vijf groote kajuitbooten en een aantal kleine booten verloren gegaan. WINKEL UITGEBRAND TE GROOTEGAST. Donderdagmiddag is te Opeinde in de ge meente Grootegast brand ontstaan in den kruidenierswinkel van den heer J. Westra. Het geheele huis werd een prooi der vlam men. Van den inboedel kon zoo goed als niets worden gered. De oorzaak van den brand moet worden gezocht in een lek in den schoorsteen. De schade wordt door verzekering ge dekt. GRAAN3IOLEN AFGEBRAND. In den afgeloopen nacht is een graan molen te Raamsdonkdorp bewoond door den heer D. N. de Bruin, totaal uitgebrand. In den molen was een groote hoeveelheid graan opgeslagen. De brandweer slaagde erin de aangren zende woningen te behouden. Dezé kregen echter groote waterschade. De oorzaak van den brand is onbekend. Verzekering dekt de schade. SCHAPENDIEFSTAL SNEL OPGEHELDERD. Dank zij optreden van Schager politie. Dank zij de groote activiteit van de po litie te Schagen kon Donderdagochtend een diefstal van 27 schapen en een ram enkele uren na het plegen daarvan reeds opgehelderd worden. Op de markt te Scha gen trof zij een aantal schapen aan, aan gevoerd door G. uit Ouderkerk. De zaak kwam de politie verdacht voor en zij nam de dieren onmiddellijk in beslag, terwijl de verkooper werd aangehouden. De schaapsvachten waren eenigszins zwart getint, hetgeen volgens deskundigen met al het vee het geval is, dat in de na bijheid van de vuilverbranding in Amster dam-Noord graast. Deze omstandigheid deed de Schager politie besluiten zich in dat u niet op miss Daphne wacht! En ik hoef niet te zeggen dat ik ook hoop, dat u er geen spyt van zult hebben, dat zal heusch niet met een man als mijnheer Ju lian" „Ik ben het ten minste niet van plan", lachte Ainabel. „Ellen heeft me al gefeliciteerd", vertelde ze Jui. an op den dag. „Ze huilde van plei- zier en ze hoopte, dat we er nooit spijt van 70uder hebben". Ze kwam dichter bij hem en hij sloeg zijn arm om haar heen. „Julian, weet je wel zeker....?" Hij kuste haar. ..Er is nog maar één ding, waaraan ik twijfel" „Wa^ dan?" Amy, liefste, ik weet niet zeker...." ,Houd je me voor den gek? Vooruit, waar ben je niet zeker van?" „Nou, 't is vandaag Vrijdag ik weet niet zeker, of we het beste Maandag of Dinsdag kunnen trouwen!" „Julian!" Ze zag den schalkschen blik wijken voor den ouden blik van vurige vereering. „Amy, ik heb al twintig jaar ge wacht!" EINDE. verbinding te stellen met het politiebu reau-Adelaais weg te Amsterdam. Op dat moment was nog niets van een diefstal be kend, doch even later kwam de heer Lan- geveld van den Buikslotermeerdijk kennis geven van den diefstal der schapen, in den afgeloopen nacht gepleegd vanaf een weiland in den Buikslotermeerpolder. Per auto zijn de schapen naar de Scha- germarkt vervoerd *en waren, voordat de politie ingreep, reeds aan twee personen verkocht. De verkooper der dieren, die van den diefstal verdacht wordt, is ter beschikking gesteld van de politie in Amsterdam-Noord Ook de schapen zijn naar Amsterdam vervoerd. AANRANDER GEARRESTEERD. Enkele dagen geleden werden twee meisjes uit den Dungen op den weg aan gevallen door 'n onbekende, die een harer met 'n knuppel neersloeg. Dank zij het intensief politie-onderzoek is de dader thans definitief aangewezen. Niettegenstaande de verdachte hardnek kig bleef ontkennen, stond het voor de politie reeds Dinsdagavond onomstootelijk vast, dat de gearresteerde de dader was. Steeds kreeg men meer gegevens in han den, welke er op wezen, dat de politie in de juiste richting had gezocht. Woensdag morgen werd hy door de Dungensche po litie geboeid naar 's Hertoggenbosch over gebracht, teneinde voor den Officier van justitie te worden geleid. Hier heeft verdachte blijkbaar ingezien dat alle bewijsmateriaal hem zoodanig als den schuldige aanwees, dat ontkennen hem niet meer kon baten. Hij heeft dan ook een volledige bekentenis afgelegd, waarbij hij tevens de plaats aanduidde waar hij de knuppel, waarmede hij geslagen heeft, had weggeworden. Daarna is hij op last van den Officier in het huis van bewaring opgesloten. MOTORSCHIP VLOT GEBRACHT. Het motorschip „Midsland" dat tijdens den storm in den nacht van 28 op 29 Oc tober op het Bornrif te Holum (op Ame land) strandde, is heden door de firma Doeksen van Terschelling afgebracht. Het schip is thans op weg naar de reede te Hollum. UIT DE OMGEVING Korenbond St. Willibrordus. De Korenbond St. Willibrrodus, geves tigd te Wassenaar en waartoe behooren de zangkoren van Katwijk aan den Rijn, Voor schoten, Wassenaar St. Willibrordus, Was senaar St. Joseph, Wassenaar Goede Her der, Noordwijk en Oegstgeest, zal op Dins dag 24 Nov. haar 2de lustrum vieren. De viering van het 1ste lustrum had piaats te Katwijk aan den Rijn, het tweede zal ge vierd worden te Wassenaar. Des morgens een Plechtige H. Mis in de St. Willibrorduskerk, te 10 uur; daarna lunch. Te ongeveer half 1 bezichtiging der kassen op he(^buiten van den heer Ruys te Wassenaar. Te 3 uur is er Plechtige Ves pers in de Parochiekerk St. Willibrordus en te 6 uur ongeveer diner aan den Deijl waar alle leden van den Bond zullen aan zitten. Des avonds zal er in het Patronaatsge bouw te Wassenaar St. Will, een tooneel- uitvoering plaats hebben, te geven door den R. K. Vorksbond afdeeling Wassenaar. Tot groot leedwezen van den Bond heeft de weleerw. heer Niekel om gezondheids redenen moeten bedanken als secretaris van den Korenbond. LISSE. Bouwvergunning. Burg. en Weth. de zer gemeente hebben aan de Gebr. J. en A. Moolenaar alhier, vergunning verleend tot het bouwen van een drietal woningen op het perceel bouwterrein, gelegen langs de Wagendwarsstraat. Geboren: Maria Johanna, d. v. M. M. de Haas en M. van dei Zwet. Johannes Hubertus Maria, z. v. M. J. Urlings en F. M. Quax. Ondertrouwd: B. Baartse, 26 jaar met A. Blijleven 25 jaar, beiden te Lisse. Getrouw d:J. van Diest met A. C. Bus, beiden te Lisse. P. Schuilenburg te Lisse met J. C. Frauenfelder te Alkemade. J. van Dorsten te Lisse met H. Beukers te Haarlemmermeer. Gevestigd: H. Weijers en gezin uit Sassenheim; A. Hoogewoning uit Wasse naar; P. Phiüppo uit Hillegom. Vertrokken: E. Bocksch naar Noord- wijk; J. Th. Witteman naar Wassenaar; M. C. van der Zwet naar Heemstede P. C. Wa- gemaker naar Haarlem, W. P. Th. E. Hen- neveld naa' Renkum; P. van Roode naar Haarlemmermeer. OEGSTGEEST. R.K. Staatspartij afd. Jongeren. Op do gehouden bestuursvergadering der afdee ling jongeren, waarbij ook de voorzitter der Staatspartij, de heer A. J. Vester, tegen woordig was, heeft het bestuur de functies verdeeld. Tot voorzitter werd benoemd de heer J. Rübenkamp, secrèt. mejuff. M. Kny- nenburg en penningm. de heer H. Th. Juf fermans. Plannen zijn er om spoedig we derom een vergadering te beleggen en mo gelijk eind dit jaar of begin 1937 een groote propaganda-bijeenkomst met mede werking en onder leiding der afd. van de Staatspartij. De a.s. Oranjefeesten. Naar wij verne men, hebben de plannen voor de a.s. feest viering ter gelegenheid van het a.s. hu welijk van H. K. H. Prinses Juliana met Z. D. H. Prins Bernhard, sedert de laatste ver gadering van gisteravond, een meer vasten vorm aangenomen. Er is aan alles aandacht geschonken om het feest zoo algemeen mogelijk te vieren. Hiertoe is echter aller medewerking noo dig. Het bestuur van de Oranjevereeniging heeft zich verzekerd van de medewerking van vele ingezetenen, waaruit voor ieder onderdeel der feestelijkheden comité's zijn gevormd. Wij vermelden hiervan het volgende: Plannen zijn in bewerking tot het organi- seeren van een kinderfeest, een winkel week, versieringen (zoo grootsch mogelijk), het schenken van een feestgave aan behoef tige ingezetenen, en herdenkingsbijeen komsten. Deze plannen kunnen echter alleen dan verwezenlijkt worden als ieder inge zetene daartoe medewerkt, m.a.w. als de inzameling van gelden het gewenschte suc ces heeft. Wijzigingen dus voorbehouden zullen de feesten een aanvang nemen op Dinsdag 5 Januari a.s. met het openen van de winkel week, waaraan dan tevens zal verbonden worden een officieele opening der feeste lijkheden. Op Vrijdag 8 Januari zal in het Patro naatsgebouw een ochtend- en middag-kin derfeest worden gehouden. In verband met het groote aantal kinderen (pl.m. 1400) zal ook Zaterdagmorgen hiervoor worden be stemd. Op Vrijdagavond zal de eerste Henden- kingsbij eenkomst worden gehouden in het Patronaatsgebouw. Zaterdag 9 Januari zal des middags met eenig ceremonieel een „Juliana-eik" wor den geplant op een door het Gemeentebe stuur nader aan te wijzen plaats. De tweede Herdenkings-bijeenkomst heeft dan plaats top Zaterdagavond. De O. V. zal een verzoek richten tot alle in de gemeente gevestigde Kerkeraden voor het houden van kerkelijke herdenkingssamen komsten. De versieringscommissie is reeds begonnen met het vormen van buurtcom- missies. Een Eere-Comité is gevormd, waarin zit ting hebben genomen de heeren: A. J. van Gerrevink, Burgemeester; T. van Egmond, Wethouder; N. Zandbergen, Wethouder; Pastoor P. M. de Vetten; Ds. T. J. Jansen Schoonhoven, Ned. Herv. Pred.; Ds. Jac. Eringa, Pred. der Ger. Kerk; Ds. K. H. Boersema, Vrijz. Herv. Pred. RUNSBURG. Tuinbouw. Er was nogal variatie in het afgeloopen tijdvak. Laatst der vorige week ging het lang niet naar wensch en begin dezer week kwam er voor enkele producten weer iets opleving doch thans is het weer misère, voor alle producten, doch voorname lijk voor de grove winterproducten. Roode en gele kool is slecht verkoopbaar en kan niet meer opbrengen dan f 1.tot 1.30 per 100 K.G. De minimumprijs is 1. was deze lager, dan ging het product nog goedkooper weg. Bloemkool in de eerste soort ging voor 3.20 tot 6.80 per 100, tweede soort ging voornamelijk naar de zouterijen tegen een prijs van 1.50 tot 1.90 per 100 Selderieknollen waren f 1.90 tot 2.70 per 100 stuks. Kroten f 1.40 tot 2.per 100 K.G. Waschpeen was alleen te plaatsen in de beste kwaliteit, tegen f 2.10 tot 3.per 100 K.G. Groene kool bracht van 0.60 tot f 1.20 per 100 stuks op. SASSENHEIM. Volksbond. Gisterenavond hield de Volksbond een ledenvergadering, welke bedoeld te zijn de eerste cursusavond van de 3 avonden, welke de bond als taak op zich heeft genomen. De voorzitter betreurde de slechte opkomst en constateerde, dat de geestelijke ontwikkeling, welke de stands organisatie geeft, niet ten volle die aan dacht heeft, welke zij verdient. Spr. rekent erop, dat de aanwezigen de kern zullen zijn en zullen blijven op deze cursusavonden. Medegedeeld werd, dat het kinderfeest van St. Nicolaas zal plaats hebben op 3 De cember niet om 4 uur, doch om 2 uur. Hierna werd het woord verleend aan dèn heer Spit, die een rede uitsprak, geti teld „De oorzaak der huidige wantoestand' De heer Spit ontving voor zijn leerza me rede een dankwoord van den voorzit ter. Geboren: Henny, d. van wed. Beer- horst geb. Roorda Clasina Francisca An na, d. van C. van Dam en G. C. M. van Noort Maria Theresia Elisabeth, d. van L. C. S. van der Willik en M. van den IJssel Johannes Mattbeus, z. van Th. van Vel en H. M. Vink. Getrouwd: D. van Loo 24 j. en G. Buurman 24 j. Overleden: J. M. Wiering 11 j„ d. van J. Wiering en A. C. van der Poel. Gevestigd: K. Hobo en gezin van Andel Aa. Ca. Ma. Dankelman van Heemstede N. B. M. Dankelman van Heemstede Wa. Aa. van Benten van Leiden. Vertrokken: J. J. Alkemade en ge zin naar Hofstade (België) A. Kraaijo naar Rotterdam P. van Diggelen naar Noordwijk J. van Winkel naar Oegst geest C. Francken naar Leiden Ma. Ca. van den Heuvel naar Noordwijk. WOUBRUGGE. Raadsvacature. Wij vernemen, dat de heer J. Walraven, benoemd tot lid van den gemeenteraad in de plaats van den heer W. A. Boot (C.H.-partij), aan den voorzit ter van het Centraal Stembureau mededee- ling heeft gedaan de benoeming tot lid van den Raad aan te nemen. Brandweer. In verband met de reor ganisatie der brandweer hebben B. en W. eervol ontslag verleend aan het brand weerpersoneel. Met ingang van 10 Nov. is een nieuw vrijwillig corps gevormd, met I als commandant de heer D. P. Swama, on- der-commandant de heer C. J. Wittebol en als brandmeester de heer J. J. A. Schijff. Het ligt in de bedoeling in den vervolge maandelijks oefeningen te houden met het brandmateriaal, WASSENAAR. Buurtvereeniging Kerkehout. Deze ver- eeniging hield in het clubgebouw aan de Mariastraat haar jaarvergadering onder leiding van den voorzitter, den heer Th. A. Brederode. In het openingswoord riep deze verder de mededwerking van de leden in. om vooral de jeugd tot netheid aan te spo- ren, hetgeen de geneele buurtschap ten goede zal komen en noch de gemeente, noch de Wassenaarsche Bouwvereeniging tot onnoodige kosten zal dwingen. Door den heer F. A. van Linschoten werd als secretaris-penningmeester verslag uitge bracht, waaruit bleek dat de vereeniging gezond is en er wezen mag De drie perio diek aftredende bestuursleden de heeren G. Bloemendal, F. A. v. Linschoten en Th. J. van Beek werden allen herkozen. Ingekomen: A. Burnett geb. Ad- ding, vreemd, geen, zonder beroep, uit Lon den, L. v. Rhemen v. Rhemenshuizen 17. L. R. J. Akersloot van Houten Roos, geen verpleegster, uit Renkum, Gr. Hoefijzer laan 44. L. J. Blanson Henkemans, N.H., zonder beroep, uit Zeist, Jonkerlaan 72. Th. P. Buijtendijk, geen, zonder beroep, uit Batavia, L. v. Rhemen v. Rhemenshuizen 17. J. Bolt, geen, zonder beroep, uit Den Haag, Schouwweg 8134. Wed. J. M. C. van Voss geb. Bouvy, geen, zonder beroep, uit Den Haag. Gr. Hoefijzerlaan 44. J. M. Ubbens en vr., D.G., zonder beroep, uit Zutphen, Wittenburgerweg 112a. H. A. Bruijnderink, N.H., dienstbode, uit Zutphen, Wittenburgerweg 112a. A. van der Bijl en gez., N.H., chauffeur, uit Voorburg, Vin- kelaan 20. Z. E. Dürschmid, vreemd, R.K., kamermeisje, uit Tsjecho Slow.. L. v. Rhe men v. Rhemenshuizen 1. A. van Dijk, N.H., dienstbode, uit Bodegraven, Gr. Hoef ijzerlaan 34. G. Elias, vreemd, E.L., dienstbode, uit Leiden, Rijksstraatweg 598. B. H. Gros, O.C., kinderjuffrouw, uit Hilversum, v. Z. v. Nyeveltstraat 8. Wed. I. Guthermann geb. Auerbach, vreemd, Isr., zonder beroep, uit Keulen, Rijksstraatweg 590. K. Hönscheid, vreemd, R.K., dienst bode, uit Keulen, Teylingerhorstlaan 13. M. H. Goudswaard geb. Kapteyn en zoon, geen, zonder beroep, uit Bandoeng, Mid delweg 21. C. de Graaf, G.K., zonder be roep, uit Brunssum, Buurtweg 112. E. Kloppenburg, G.K., zonder beroep, uit Maas sluis, Oud Clingendaal 3. M. J. van Kuijen geb. Hendriks, R.K., zonder beroep, uit Den Haag, Kerkstraat 31. M. Kool, R.K., dienstbode, uit Bergen N.H.-, Groot Hoefijzer laan 15. N. W. Lasonder en vrouw-, geen, employé N.I. Handelsbank, uit Batavia, KI. Persijnlaan 14. A. K. v. Leeuwen en vrouw, Rem., arts. uit Genève. Nassaulaan 8. H. A. Loeff, N.H., zonder beroep, uit Amsterdam. Lindenlaan 4. J de Mul, Vr. Ev„ dienstbode, uit Goes, Prinses Marielaan 9. M. M. H. Neumann, vreemd, geen, dienstbode, uit den Haag, Konijnenlaan 51. Wed. A. P. C. de la Parra geb. van Herwerden, N.H., zonder beroep, uit Amersfoort, Hyacinthstraat 32. A. dela Parra, N.H., importeur van techn. oliën, uit Den Haag, Hyacinthstraat 32. G. D. v. d. Pol en gez., N.H., le Luit. Gre nadiers en Jagers, uit Renkum, Poortlaan 9 M. Reichl, vreemd, R.K., dienstbode, uit Den Haag, Oud Wassenaarscheweg 7. A. Ridderhof, N.H., hulp in de huishouding, uit Amersfoort, Santhorstlaan 52. E. Schokke, vreemd, D.Ev., dienstbode, uit Den Haag, Raaphorstlaan 12. Th. C. R. Smit, filmoperateur, uit Haarlem, Windlust- weg 3. Wed. C. A. J. Vermeulen geb. v. Meerendonk, R.K., zonder beroep, uit Oegst geest, Ridderlaan 1. J. Varkevisser, N.H.. dienstbode, uit Den Haag, Wittenburgerweg 156. G. M. Koot geb. de Vet, R.K., zon der beroep, uit Voorburg, Tulpweg 3. J. J. de Vos en gez., geen, Dir. N.V., uit Rotterdam, Meyendell 5c. J. H. P. West hof, R.K., bakker uit Sneek, Kasstraat 1. Vertrokken: M. Regenfelder naar den Haag, Zeestraat 96. J. v. d. Vliet naar Leeuwarden, Zuidvliet 202. D. Aalbers naar den Haag, Ruygroklaan 76. A. H. v. d. Bosch naar Bergh, G., Stockumsche- weg 310. F. Harmeder naar den Haag, Batjanstraat 26. P. A. Janssen en gez., naar den Haag, Adelheidstraat 84. A. G. Kapel naar idem. E. G. H. Dijckmeester, naar Groningen, Heerenplein 4. N. W. H. M. Parlevliet naar Voorburg, Parkweg 9. M. M. van Veen naar Brussel, Rue de la Paille 15. L. A. Vellenga en gez., naai den Haag, Mauvestraat 21. A. H. Wiesier r.aar Rotterdam, Provenierssingel 57. A. J. M. de Grijs naar Zaandam, Langstraat 73. W. Wilvliet naar Leimuiden, Dorps straat 341. G. Vermeulen naar Bilthoven, Jan Steenlaan 17. J. H. van Miltenburg naar Harmeien, Dorpsstraat C 206. M. G. Hoogeweegen naar Nijmegen, St. Anna- straat 289. A. Glas, naar den Haag, van der Aastraat 73. S. J. D. Scheepsma, naar Hillegersbergs, Allerwindestraat 4a. S. Th. Boemer naar Leiden, Meloenstraat 21. M. A. Sc'nütz, naar den Haag, Franken- slag 81. W. E. H. Ketelaar naar Bergh, 's Heerenberg, Stockumscheweg B 377. I. M. G. A. Kreymborg naar den Haag, Schiefbaanstraat 6. M. Manowsky naai den Haag, Smitstraat 7. A. Jedzini naar Voorburg, v. d. Wateringelaan 235. S. Borgs naar Katwijk, Achterweg 14. J. Dekker naar den Haag, Obrechtstraat 426. A. Hoogewonnig naar Lisse, 3e Poellaan 33. W. Greeve en gezin naar den Haag. Parkstraat 91a. E. Multkamp naar den Haag, Alexanderplein 12. M. Buchenau naar den Haag, J. P. Coenstraat 42. J. Bortlik naar den Haag, Klatteweg 1. H. G. Smit naar Delft, Nwe Plantage 1. I J, M. Breedijk naar Aalsmeer, Zwarteweg 69. P. Lommers en vr., naar Voorscho ten, Papelaan 172. P. Jongeling naar Voorschoten, Papelaan 172. C. A. M. Korbee naar den Haag, Anjelierstraat 49, C. M. van Voren naar Philippne, Vaar straat A 64.

Leidsche Courant | 1936 | | pagina 6