Mm RADIO-PROGRAMMA'S VRIJDAG 13 NOVEMBER 193t> DE LEIDSCHE COURANT VIERDE BLAD - PAG- 14 WEDSTRIJDEN R. K. O. V. De vriendschappelijke wedstrijd die gis teren is gespeeld tusschen R. K. O. V. L. O. V. eindigde in een 122 overwin ning voor eerstgenoemde club. Dinsdagmiddag 2 uur speelt R. K. O. V. tegen Tona op het terrein Haagweg. LEIDSCHE VOETBALBOND. De Zaterdagmiddag-Competitie. Het wedstrijdprogramma voor morgen middag luidt: le klasse: Noordwijk 1SCO 1; LRC 1Katwijk 1, Quick B. 1Rijnsb. B. 1, Ons Clubje 1ARC 1, Ter Leede 1 SLF 1. 2 e k 1. A: ARC 2Ter Leede 2. Katwijk 2Sleutels I, Weter. B. 1—Woubrugge 1. 2 e kl. B.: SLF 2—Quick B. 3. 3e k 1.: SCO 3*Ons Clubje 2 Woubrugge 2Katwijk 3. MSV—Quick B 4 4e kl.: Rijnsb. B 3—SCO 4 Sleutels 2 Ons Clubje 3. F. Pacta 2ARC 4, Quick B. 5LRC 4. (bijterrein). Adsp. ARC bTer Leede (bijterrein) KatwiikQuick B (bijterrein), Rouwkoop —ARC a. Alle wedstrijden vangen te 2.45 uur aan. OM DEN GOUDEN ONAFHANKE- LÏJKSBEKER. Wels vervangen door Stam. Naar wij vernemen zal in den wedstrijd om den Gouden Onafhankelijkheidsbeker welke Zondag a.s. te Rotterdam tusschen het Nederlandsch Bonds-elftal en het Rot- terdamsch elftal wordt gespeeld, Wels niet kunnen mede-spelen, daar hij verhinderd is. Zijn plaats zal thans worden ingenomen door den rechtsbuiten van Ajax, Stam. SCHAKEN SCHAAKBOND VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN. De Competitie. De belangrijke wedstrijd in den loop de zer week gespeeld was wel die van gis teravond tusschen het eerste tiental der Leiderdorpsche Schaakclub en het eerste tiental der schaakclub „Bodegraven". Lei derdorp I was het vorige jaar kampioen der le klasse en Bodegraven I had wel goede voornemens, die plaats ook eens te bezetten. Waar nu de krachten in deze klasse weinig verschillen, was daar ook wel kans op, want Bodegraven I had reeds een 6.53.5 overwinning op het Studen ten tiental behaald. De volledige uitslag is de volgende ge worden: LeiderdorpBodegraven. Alb. v. KlaverenT. Scheer 01 E. v. d. ValkK. Veerman xx G. SchoppenG. Maaskant 01 B. G CortsA. Scheer 10 J. v. DeventerG. Groeneveld 1/21/2 H. CortP. J. v. Dobben de Bruijn 10 G. de Koning Azn.J. Merkenburg xx M Splinter—P. J G Ydo 1/2—1/2 K. KranenburgJ. G. Breekveldt 1/21/2 C. W. CortN. v. Dobben de Bruijn 10 DAMMEN HOCKFY „ZUIDWIJCK". Zaterdag 14 Nov. Dames comp. R. B. C. Zuidwijck I 2.45 uur. Zondag 15 Nov. Dames comp. Graaf Willem IIZuidwijck II, 2.30 uur. Zondag 15 Nov. Heeren vriendschappe lijk Zuidwijck reservesDocos. GYMNASTIEK DIOC. HAARL. GYMN. BOND. Selectiewedstrijden 4e Kerndag. Zondag werden in 't voorm. Zanderinsti- tuut te Haarlem de selectie-wedstrijden gehouden ter samenstelling van de kern ploeg, die, afgevaardigd naar den 4en Kerndag wedstrijden van de R.K. Nat. Gymn. Federatie tusschen de vijf Bisdom men 't Bisdom Haarlem zal vertegen woordigen. 'n Twaalftal turners hebben in een ge- animeerden wedstrijd hun kennen en kun nen getoond met vrije-oefeningen, oefenin gen aan brug, rek, ringen, paard en een paard-lengtesprong met veerspringplank. Door een sportieve opvatting van het doel der wedstrijden n.l. om te komen tot een zoo sterk mogelijke ploeg van keurtur- ners, verliep de kamp op vlotte en prettige wijze. Een verblijdend teeken mag het genoemd worden, dat naast de oude bekenden ook eenige jongere krachten en sommige niet zonder succes deelnamen, hoewel hun aan tal wel wat grooter had mogen zijn. Daarom mogen wij hier wel aan toevoe gen een dringend beroep aan alle opkomen de krachten, toch vooral ook aan het keur- turnen de noodige aandacht te wijden en hiervoor de door den Bond opengestelde gelegenheid te benutten. De jury kwam tot de volgende uitslag, waarmede de eerste zes hun plaats in de keurploeg veroverden. 1. M. Vos „Jong Leven", Amsterdam, to taal aantal pnt. 252; 2. L. van Velzen „St. Raphaël", Den Haag, totaal aantal pnt. 224; 3. A. de Lange „Jong Leven", Amsterdam, totaal aantal pnt. 219; 4. H. Felix „Jong Leven", Amsterdam, totaal aantal pnt. 207; 5. H. van Rijn „S.S.S.", Beverwijk, totaal aantal pnt. 205; 6. G. Comaita „Winfried", Haarlem, totaal aantal pnt. 188. Naar de verrichtingen op den Kerndag te Enschede van deze ploeg, welke naar kracht verhouding met die van vorig jaar ons iets beter lijkt, wordt door heel ons tur nend Diocees met belangstelling uitgezien. Aller aandacht is hierop gevestigd. Zou 't gelukken den achterstand van vorig jaar in te loopen? Ongetwijfeld zal dit een sti mulans zijn, om door uiterste krachtinspan ning en ernstig willen het beste er van te maken. Thans is het woord, of juister gezegd: de daad aan de keurturners op Zondag 22 No vember te Enschede. Totaal 4 l/2xx—3 l/2xx Voorloopig heeft Leiderdorp 1 dus een punt voorsprong, doch de stand der beide afgebroken partijen is gunstiger voor Bo degraven, zoodat de totaal-uitslag, na be slissing dezer beide partijen, wel minstens een gelijk spel voor Bodegraven zal op leveren zelfs een 5 54.5 overwinning is nog mogelijk. Het was een spannende wed strijd, die evenwel een prettig verloop had. By den aanvang werden de gasten door den voorzitter, den heer Alb. van Klaveren welkom geheeten, aan het slot dankte de heer Scheer voor de hartelijke ontvangst. Jeügdclub Leidsche Damvereeniging. De door deze club gespeelde wedstrijd tegen combinatie 3de en 4de tiental der L.D.V. is een groot succes geworden voor de jonge dammers. De uitslag was: JeugdclubL.D.V. 3de en 4de. W. HeemskerkHuisman 02 E. Klinkenbergv. Heeringen 20 W. de RoodeWassenaar 02 W. Huismande Haan 20 F H. Klinkenbergv. d. Lelie 02 N. BlootKooten 11 D OffringaSmit 20 Sjon DelfosBarthen 20 J BarthenHeemskerk 02 H. WijsmanZuijlen 02 P v. EsKemmers 02 De eerste wedstrijd voor deze club lever de dus een kleine nederlaag op, een neder laag evenwel die erg eervol was, gezien de sterkte der tegenstanders. Met wat meer overleg en goede oefening kan er nog veel in de toekomst bereikt worden. COMPETITIE „DE RIJNSTREEK". Donderdagavond was het 3e tiental van A.D.C. de gast van Vooruit I te Nieuwer- brug. Na een spannende strijd wisten de gastheeren een 137 overwinning te be halen. De uitslagen zijn als volgt: Vooruit I A.D.C. 3 J. J. de VliegG. Peeneman 11 G. KokJ. Rietenberg 02 D. VerbovenTh. A. v. Leeuwen 20 J. NabW. den Daas 20 P. BosG. Zijlstra (res.) 02 J. v. d. Burg—J. Schuurman 20 M. P. A. v. VelzenG. v. Berkel 20 A. v. VelzenG. de Grauw 20 T. GroenendijkJ. Lentink 20 N. HoogenboomA. den Daas 02 13—7 Tevens speelde Vooruit II tegen Z.D. en S.C. II van Zwammerdam met als resul taat een kleine overwinning van Vooruit II en wel 119. GEMEENTERAAD VAN ZOETERWOUDE BILJARTEN EXCELSIOR—HAARLEM NOORD 4—0. Onder groote belangstelling had in café „De Druif" te Lisse bovengenoemde wed strijd plaats voor de 1ste klasse competi tie F. B. H. O. Het thuisspelende Excelsior was in schitterende vorm en won alle partijen. Vooral de strijd tusschen de bei de Nos. 1 was het aankijken ten volle waard. De volledige uitslag luidt: pnt. brt. h.s. gem. A. Duivenvoorden 149 24 26 6.20 R. v. Lunenburg 238 23 63 10.34 J. Duivenvoorden 135 22 19 6.13 G. Eradus 89 22 14 4.04 P. Duivenvoorden Sr. 115 37 15 3.10 G. Dorgelor 98 37 16 2.65 Th. Duivenvoorden 105 36 13 2.91 E. D. Dollé 86 36 13 2.38 Excelsior Lisse 4 en Excelsior Haarlem Noord 0 punten. Donderdagmorgen vergaderde de ge meenteraad onder voorzitterschap van den burgemeester. Alle leden waren aanwe zig. Nadat de secretaris de notulen gele zen had van de vorige vergadering, wer den deze onveranderd vastgesteld. Daarna deed de voorzitter mededeeling van de ingekomen stukken, waarvan de volgende voor kennisgeving werden aangenomen. Afschrift van de besluiten van Ged. Sta ten waarbij de jaarwedden van den bur gemeester, de wethouders, den secretaris en den ontvanger, ingaande 1 October j.l. met 2 pet. zijn verlaagd. Schrijven van den Min. van Sociale Zaken, dat deze geen vrijheid heeft kunnen vinden deze gemeente ten aanzien van het tarief van steun verleening in eene hoogere klasse te rangschikken. Mededeeling van B. en W. dat het maken van eene nieuwe brug in de Geer is opgedragen aan A. J. Verjaal te Dreischor en het desbetreffend raads besluit de goedkeuring van Ged. Staten heeft verkregen. Besloten wordt een brandstoffentoeslag van maximum een gulden per week ook toe te kennen aan degenen, die onder de gemeentelijke steunregeling vallen. Na eenige discussie werd besloten aan B. en W. over te laten op welke wijze deze een 23-tal iepenboomen zullen opruimen. Vervolgens deelde de voorzitter mede, dat Ged. Staten geweigerd hebben hunne goedkeuring te verleenen aan het raads besluit, waarby aan de Erven Paardekoo- per alhier is opgedragen het vernieuwen van een paar bruggendekken voor de som van 166.omdat vooraf niet de goed keuring van den Minister is verzocht om de aanbesteding onder Zoeterwoudsche aannemers te doen plaats hebben. B. en W. hebben zich nu alsnog met het Depar tement in verbinding gesteld en gisteren is nu daarvan bericht ontvangen, dat de Min. van Binn. Zaken in dit speciale ge val met die onderhandsche aanbesteding accoord kan gaan, omdat het hier slechts een geringe uitgave betreft. Besloten wordt dit aan Ged. Staten mede te dee- len. Een schrijven van Grossat inzake het niet naleven van de voorschriften betref fende het z.g. „dempen" door auto's en wielrijders bij avond, werd voor kennis geving aangenomen. Met alg. stemmen werd besloten aan de Comm. voor Werkloozenzorg eene subsi die te verleenen van 72 en aan het Rijk eene bijdrage in de kosten te vragen. Een verzoek van A. G. Boonekamp te Stomp- wijk om subsidie voor het instandhouden van een autobusdienst werd als zijnde on gezegeld terzijde gelegd. Aan de Wilhel- mina-Ver. Hooge Rijndijk werd onder een drietal voorwaarden gratis eene schuur beschikbaar gesteld voor het opbergen van materiaal. Verder werd besloten den bode te ontlasten van het luiden der dorpsklok. De heer Paardekooper verklaar de dat de bevolking echter prijs op blijft stellen dat het luiden 's middags doorgang vindt. Besloten werd dat zulks dan zal op gedragen worden aan een gemeentewerk man. De instructie van den gemeente-ontvan ger werd in dier voege gewijzigd, dat deze in plaats van Donderdags Vrijdags zitdag zal houden ten gemeentehuize. De voor stellen van B. en W. met betrekking tot wijziging der instructie van den admini strateur en den controleur van het water leidingbedrijf werden aangehouden ter be handeling bij de begrooting van het wa- t erleidin gb edr ij f Een voorstel van B. en W. om te vol doen aan het verzoek van de plaatselijke geitenfokvereeniging tot vaststelling eener verordening ter bestrijding van de wilde bokkenhouderij werd met bijna algemeene stemmen verworpen, nadat de heeren Wessel, Paardekooper en Tijssen er op ge wezen hadden, dat men dan de particu lieren ging belemmeren bij de uitoefening van hun bedrijf. Na eenige discussie werd vervolgens be sloten, met 10 tegen 1 stem (de heer Meij- dam) om aan de Sted. Fabrieken te Leiden een bedrag van 123.50 te betalen voor beschadiging van een lichtkabel, nu ge bleken is dat die fabrieken betaling blij ven eischen, ondanks dat niet bewezen is dat de gemeente aan die beschadiging de bet is, teneinde proceskosten te vermijden. De houding der fabrieken werd echter af gekeurd. Vastgesteld werd eene nieuwe verordening op de heffing van besmette lijke ziektegelden, waarin als tarief werd genomen de gemengde hoofdsom, evenals bij de schoolgeldheffing. De capitulanten-verordening. Het voorstel tot vaststelling eener capi tulanten-verordening, waarbij B. en W. alleen de betrekking van gemeentebode aanwezen,» vond bestrijding bij den heer Meijdam, die meende, dat ook de betrek king van gemeente-opzichter daarin opge nomen moest worden. De heer Paardekoo per ging met het voorstel van B. en W. accoord want er moeten niet meer betrek kingen aangewezen worden dan waartoe de gemeente verplicht wordt. De heer Starrenburg keurde het af dat de Regee ring dwingt om eene dergelijke verorde ning in het leven te roepen. Spreker be- critiseerde de Regeering op felle wijze, omdat zij alles aan banden wil leggen. De heer Meijdam vond de insinuaties van den heer Starrenburg beneden de waradigheid van een raadslid, waarop de heer Starren burg antwoordde dat hij zich niets van de critiek van den heer Meijdam aantrok. Bij stemming werd de verordening vastge steld met 7 tegen 4 stemmen. Tegen de heer Starrenburg beneden de waardigheid en Berg. Accoord gegaan werd met het voorstel van B. en W. tot wijziging van het Ambtenarenreglement in verband met de capitulantenverordening. Hierna ging de raad in geheime zitting, terwijl na ongeveer een uur de openbare vergadering werd voortgezet. Hierna werd op diverse belastingrecla- me's beschikt conform het voorstel van B. en W. Begrooting waterleidingbedrijf. Aan de orde was toen de behandeling der begrooting. Besloten werd eerst de begrooting waterleidingbedrijf te behan delen. Bij den post jaarwedden kwam toen in behandeling een voorstel der waterlei dingscommissie om den administrateur te belasten met een gedeelte der inning van de watergelden en het opnemen der meter- standen en in verband daarmede om de jaarwedde van den administrateur met 100 te verhoogen. B. en W. gingen met dit voorstel accoord doch stelden voor om de verhooging te bepalen op 150.Na dat door de heeren Meijdam en Paarde kooper een uiteenzetting was gegeven van de meerdere werkzaamheden en waarom de commissie daartoe adviseerde, nj. om te komen tot een meer geregeld en vlug ger opnemen der meterstanden, werd het voorstel van B. en W. in stemming ge bracht, hetwelk werd verworpen met 9 tegen 2 stemmen (beide wethouders), ter wijl toen geacht werd het voorstel der commissie met zelfde stemverhouding te zijn aangenomen. Op een verzoek van D. Heijnis om verhooging van diens wedde als controleur van het buizennet werd met alg. stemmen afwijzend beschikt. Een voorstel der commissie, overgeno men door B. en W. om bij alle huis aan sluitingen thans een meter te doen plaat sen en om verder de meterhuur te laten vervallen, gaf den heer Wessel aanleiding ZATERDAG 14 NOVEMBER. Hilversum l, 1875 M. KRO-uitzending. 8.009.15 en 10.00 Gram.pl, 11.30—12.00 Gadsd. half uur. 12.15 KRO-Melodisten, m.m.v. zangso list. 1.00 Gram.pl. I.20 KRO-orkest.. 2.00 Voor de rijpere jeugd. 2.30 Vervolg KRO-orkest, 3.05 Kinderuur. 4.05 KRO-orkest. 4.45 Gram.pl. 5.30 Esperantonieuws. 5.45 De KRO-Nachtegaaltjes. 6.15 Gram.pl. 6.20 Journ. weekoverzocht. 6.45 Gram.pl. 7.00 Berichten. 7.15 Kath. RVU. 7.35 Actueele aetherflitsen. 8.00 Berichten ANP. Mededeelingen. 8.10 Voordracht en concert. 8.30 Grampl. 8.45 KRO-Melodisten m.m.v. zangsoliste. 9.45 Gram.pl. 10.00 KRO-Melodisten. 10.15 Filmpraatje. 10.30 Berichten ANP. 10.3512.00 Gram.pl. Hilversum n, 301 M. VARA-uitzending. 8.00 Gram.pl. 10.00 Morgenwijding VPRO. 10.20 Voordracht en gram.pl. 12.001.45 en 2.00 Gram.pl. 2.30 Causerie over de toekomst van de luchtvaart. 2.45 R'damsch Philh. orkest, voordracht en zang. 4.30 Esperanto-uitzending. 4.50 Vervolg concert. 5.40 Literaire causerie. 6.00 Orgelspel. 6.30 „De Wielewaal", en toespraak. 7.00 Veluwsche uitzending. 7.30 VPRO. Bijbelvertellingen. 8.00 Berichten. 8.03 Berichten ANP. 8.10 Uit de Nenyto-hal, Rotterdam: ge- var. programma m.m.v. VARA-Groot-or- kest, de Ramblers, de Flierefluiters, solis ten, wielrenners, e.a. (Om 9.15 gram.pl.; om 10.15 Berichten ANP, VARA-Varia en toe spraak). II.5512.00 Gram.pl. Droit wie h, 1500 M 11.20 Orgelspel. 11.50 Het Schwiller Strijksextet. I.20 Het Commodore Grand Orkest. 3.50 Orgelconcert. 4.20 Voordracht. 4.35 Het BBC-Schotsch Orkest. 5.35 BBC-Dansorkest. 7.05 BBC-orkest. 7.50 Radio-journaal. 8.35 Peter Yorke en zijn Band. 9.40 Variëté-programma. 10.40 BBC-Theater-orkest en zang. II.35 Ambrose en zijn Band. 12.0012.20 Vervolg dansmuziek. Radio-Paris, 1648 M. I.35 Zang. 4.20 Pascal-orkest. 8.20 Zang en piano. 9.05 Operaconcert. II.20—12.35 Goldy-orkest. Keulen, 456 M. 11.20 Militair orkest en het Hollinger-or- kest. 3.20 Westduitsch Kamerorkest, militair orkest en solisten. 5.25 Omroepkwintet. 7.30 Omroepkleinorkest en solisten. 9.5011.20 Omroeporkest en solisten. Brussel. 332 en 484 M. 322 M.: 12.20 Gram.pl. 12.50 Salonorkest. 1.30 Klein-orkest. 1.50 Gram.pl. 2.20 A. Felleman's orkest. 3.05 Gram.pl. 4.50 Klein-orkest. 5.20 Kamermuziek. 6.20 Gram.pl. 7.20 Dansmuziek. 8.20 „Faust", opera-uitzending. Hierna tot 12.20 Gram.pl. 484 M.: 12.20 Gram.pl. 12.50 Kleinorkest. 1.30 Salonorkest. I.40 Gram.pl. 3.20 A. Felleman's orkest. 4.35 Kamermuziek. 3.35 Klein-orkest. 6.35 Gram.pl. 8.20 Oratorium-uitzending, m.m.v. solis ten, koor en orkest van de Kon. Munt schouwburg. Ca. 11.5512.20 Gram.pl. Deutschlandsender, 1571 M. 7.30 Operettemuziek. 9.50 Trioconcert. 10.20 Egon Kaiser's orkest. II.2012.15 W. Krüger's orkest. Gemeentelijk Radio-Distributiebedrijf. 3e Programma. 8.05 Parijs R. 9.05 Keulen of div. 13.15 Brussel VI. 13.35 Keulen. 14.35 Brussel Fr. 15.20 Keulen. 18.20 Londen Reg. 19.20 Berlijn. 21.20 Boedapest of div. 21.50 Berlijn. 4e Brogramma. 8.00 Brussel VI. 9.20 Diversen. 10.35 Londen Reg. 11.20 Droitwich. 15.20 Londen Reg. 15.30 Droitwich. 18.20 Diversen. 19.05 Droitwich. 20.20 Londen Reg. 20.35 Droitwich. 21.20 Diversen. 21.40 Droitwich. 22.45 Londen Reg. inlichtingen te vragen of het in de bedoe ling ligt om de aansluitingskosten door i den huurder te laten betalen en tevens of zij, die thans geen meter hebben, in de toekomst gevrijwaard zijn, dat zij meer moeten gaan betalen. De heer Meijdam zette in den breede uiteen waarom de commissie dit voorstel had gedaan, n.l. om watervermorsing tegen te gaan. Er be hoeft door hen die thans geen meter heb ben niet meer betaald te worden dan thans, mits zij, zoodra ze den meter heb ben, er geen water meer noodeloos ver morst wordt. De heer Starrenburg zeide dat er geen bewijs is geleverd dat de menschen, die in de woningen met laag ste huurwaarde wonen, het water vermorst wordt. Spr. zeide dat wel wordt voorge steld om de meterhuur te laten vervallen, doch daar profiteeren zij van, die huizen bewonen met een hoogere huurwaarde, terwijl de anderen straks die mindere op brengst moeten betalen. De heer Meijdam weerlegde deze bewering door het noemen van cijfers. Als de aangeslotenen straks water over den meter gaan betrekken hebben ze het zelf in handen of ze meer moeten gaan betalen. De heer Starren burg noemde het cijfer voor spuien (500 M.3) te laag. Verder wees deze spr. er op dat het water zoo slecht is; de menschen zijn gedwongen om 's morgens eerst het kraantje een poos te laten loopen voordat ze het water kunnen gebruiken voor thee of koffie. Als dat nu over den meter moet gaan, betalen de menschen toch. Nadat den heer Wessel was medegedeeld dat het plaatsen der meters geschieden zal voor rekening van het bedrijf verklaarde deze spr. zich accoord met het voorstel. De heer Starrenburg bleef er bij dat het water slecht is, hetgeen den voorzitter aanlei ding gaf spr. er op attent te maken, dat bij B. en W. geen klachten zijn ontvangen. In den zelfden geest sprak nog de heer Meijdam, die er nogmaals den nadruk op legde dat niemand gedupeerd wordt. Bij stemming werd daarop het voorstel aan genomen met alleen de stem van den heer Starrenburg tegen. Nadat de overige pos ten der begrooting waren behandeld werd de begrooting waterleidingbedrijf vastge steld in den gewonen dienst in ontvang sten en uitgaven op 15387.28 en in den kapitaaldienst op 15127.29. Alleen de heer Starrenburg stemde tegen. De ver gadering werd daarop verdaagd tot Maan dagavond 7 uur. WILT U IETS WETEN? Vraag: Waar zijn de postzegelloketten voor philatelisten? Is er aan het postkan toor te Leiden 'n dergelijk loket? Antwoord: In Leiden is 'n derge lijk loket niet, wel in Den Haag. Dit is des Zaterdagsmorgens geopend, wij meenen tot 12 uur. Vraag: Ztfn er boekjes in den handel over tennissport? Waar zijn deze verkrijg baar? Antwoord: Zeker bestaan er diverse uitgaven over de Tennissport. Bij eiken goeden boekhandel kan men U 'n uitgave bezorgen. Adressen van boekhandelaren kunnen wij U niet noemen. Vraag: Welke is de mooiste weg per auto van Stompwijk naar Eindhoven? Hoeveel K.M.? Antwoord: Stompwijk, Zoetermeer, Rotterdam,- Rijsoord, Dordrecht, Willems dorp, Moerdijk, Terheijden, Breda, Tilburg, Moergestel, Best, Eindhoven. Afstand 130 K.M. Vraag: betreffende een maandblad gewijd aan de H. Theresia. Antwoord: Verschillende lezeressen maken ons attent op het Maandschrift „Ro- zengaarde" der P. P. Carmelieten te Ge leen. Voorts is er nog het twee-maande- lijksch „Sint Theresia Tijdschrift" van het Missiehuis „Christus Koning" te Helmond. Vriendelijk dank voor deze inlichtingen. „Daar moest de politie op letten!" Waarop? Nu, natuurlijk op do verkeersfouten, die de ge achte lezer van deze regelen maakt als hij weet, dat er geen agent In de buurt is

Leidsche Courant | 1936 | | pagina 14