De Rotterdamsche Zesdaagsche. RADIO-PROGRAMMA'S DONDERDAG 12 NOVEMBER 1936 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD - PAG. 9 GEMENGDE BERICHTEN DE DOOD LANGS DEN WEG. Jongen van wagen gevallen, overreden en gedood. In de Oranjestraat te Haarlem is gister middag een ongeluk met doodelijken afloop gebeurd. De 7-jarige A. J. B., die in deze straat woont, viel van een bespannen wa gen, met het gevolg, dat een der achter wielen hem over het hoofd ging. Het knaap je werd zoo ernstig gewond, dat de dood vrijwel onmiddellijk intrad. Eenigen tijd geleden is bij een dergelijk ongeluk een broertje van het slachtoffer om het leven gekomen. Het auto-ongeluk te Eist; de dader meldt zich. Naar wij vernemen heeft G. H. te Apel doorn zich dezer dagen bij den substituut officier te Arnhem aangemeld als schul dige van het doodelijk auto-ongeval, dat en kele maanden geleden onder Eist op den rijksstraatweg ArnhemNijmegen is voor gekomen. Bij dit ongeval zijn twee mijn werkers, die te voet uit Limburg op weg naar Drente waren en op den berm van den weg zaten te rusten, aangereden door éen auto, waarin twee dronken personen, H. uit Apeldoorn en M. uit Amsterdam, zaten. Een der mijnwerkers is overleden. Aanvankelijk wezen H. en M. elkaar aan als bestuurder van den auto. DE AANGESPOELDE LIJKEN. Nader wordt gemeld, dat de twee nog te identificeer en lijken zouden zijn die van de visschers Arie Mos en Job Klein, b uden van de Sch. 179. BRAND TE BIEBERG. Gisteravond is brand ontstaan in het café restaurant „De Druif" in het gerucht Bie- berg tusschen Ginneken en Ulvenhout. Me de door den' feilen vind stpnd het geheele pand in een minimum van tijd in lichte laaie zoodat toen de brandweer uit Gin neken ter plaatse kwam, aan blusschen niet meer te denken viel. Het geheele ge bouw, dat voornamelijk in de zomermaan den druk door vacantiegangers werd be zocht, werd een prooi der vlammen. De in ventaris ging geheel verloren. Alleen de gevel is blijven staan. Verzekering dekt gedeeltelijk de schade. DIEVENCOMPLOT IN HET WESTLAND. Knecht van graanhandelaar aangehouden. De politie heeft in het Westland een com plot van helers en een steler van granen opgespoord, die reeds eenige jaren hun be drijf hebben uitgeoefend. Zoowel te Monster, Hoek van Holland, als 's-Gravlenzande, en in. eenige andere plaat sen zijn vertakkingen van de diefstal.en- serie ontdekt, waaraan zekere "de G. uit 's-Gravenzande zich schuldig maakte. De graanhandelaar S. te Monster kwam reeds gedurende eenige jaren op zijn voor raden granen hoeveelheden tekort, die soms miet onbelangrijk waren. Ook met zijn knecht, die reeds vele jaren bij hem werk zaam was en vol vertrouwen genoot, werd deze kwestie besproken, doch nitt tot een oplossing gebracht. Totdat dan nu de politie ontdekt heeft, dat deze knecht groote hoe veelheden producten van zijn patroon heeft gestolen. De man laadde bij het bezorgen van be stellingen in het pakhuis meer op zijn wa gen, en dat verkocht hij dan aan personen, die hun medewerking daarvoor verleenden. Zoo heeft de politie te Hoek van Holland een caféhouder aangehouden, die belang rijke hoeveelheden meel van de G. afnam, en daarvan weer verkocht aan iemand od het eiland Rozenburg. Ook te 's-Gravenzande had de G. een afzetgebied verkregen, in hoofdzaak van bakkersbloem. Het staat nog niet vast, in hoeverre an dere helers hierbij betrokken zijn. In totaal zou de G. in de afgeloopen jaren zijn pa troon voor plm. 2300 hebben benadeeld. SIGARETTENPAPIER OPGESPOORD. Het spoor leidde van Weesp naar Amsterdam. Den belastingkommiezen was ter oore gekomen, dat een inwoner van Weesp in zijn woning een groote partij gesmokkeld sigarettenpapier voorradig moest hebben. Er werd een huiszoeking gedaan, waarbij ook de politiechef en de brigadecomman dant van de rijksveldwacht de' belasting kommiezen vergezelden. Deze huiszoeking had tengevolge, dat er wel sigarettenpapier werd aangetroffen, doch niet in die hoe veelheid, welke verondersteld werd. Hoe wel de geheele woning doorzocht werd, kon men slechts een geringe hoeveelheid siga rettenpapier in beslag nemen, welke ge deponeerd werd op het kantoor van den rijksontvanger. Tijdens de huiszoeking was de bewoner B. door de politie dusdanig aan een verhoor onderworpen, dat men te weten was gekomen, van wien hij dit si garettenpapier betrokken had. Het spoor leidde, aldus de „Tijd", naar Amsterdam en een ingesteld onderzoek bracht aan het licht, dat een ingezetene al daar niet minder dan circa 1000 pakjes si garettenpapier voorradig had, welke na tuurlijk in beslag werden genomen. Voor den betrokkene beteekent dit een belang rijke schadepost, want de boete bedraagt een veelvoud van de niet onaanzienlijke inkomende rechten, zoodat van het ge droomde zoete winstje niets komen kan. Naar ons verzekerd werd, zal, indien de betrokkene niet tot transigeeren (het vol doen der boete, alvorens de zaak naar de terechtzitting verwezen wordt) in staat of bereid mocht blijken te zijn, tot gerechte- Rausch heeft opge geven. Dc Amerikanen stonden van morgen alleen aan den kop. Een vroolijke, doch rustige Woensdag middag? Woensdagmiddag. Dus veel schoolkinde ren naar de Nenytohal. Zij hadden er al zooveel over gelezen en gehoord. Nu wa ren ze in drommen gekomen om dat feest eens mee te maken. Ieder koos zijn eigen favoriet, bij elk sprintje klonk een applaus en een gejuich, zooals we nog niet hadden gehoord in deze Zesdaagsche. En daar tus schen door werd er van harte gezongen, door den luidspreker en door de aanwezi gen. Was het dus vroolyk binnen de mu ren, het was sportief een rustige middag. Na de sprints van half drie werd er een kwartier gejaagd, waarbij alleen de beide van Kempens twee ronden van hun achter stand Inhaalden en nu op negen ronden van de leiders kwamen te liggen. De an dere koppels wonnen allen twee ronden, zoodat belangrijke wijzigingen in het klas sement niet voorkwamen. Rausch kwam ten val, hem werd een uur neutralisatie toe gewezen. Het waren hoofdzakelijk schaaf wonden in het gezicht en had het zich aan vankelijk ernstig laten aanzien, het bleek, dat het nog al was meegevallen. De laatste nacht. Drommen menschen kwamen tegen acht uur de Nenytohal weer binnen om getuige te zijn van een strijd, die waarschijnlijk wel beslissend zou kunnen zijn voor den geheelén wedstrijd. Tegen negen uur wa ren de tribunes dan ook practisch uitver kocht. Om kwart voor tien, het moment waarop ook de vorige avonden de jachten begonnen, namen van der Ruit en Bras penninx het initiatief om weg te loopen. Zij slaagden er in een ronde te nemen, evenals de Belgen Billietde Pauw, zoo dat, toen de jacht vijf minuten oud was, niet minder dan zeven koppels de leiding hadden. De jacht droeg ook ditmaal een fel karakter. Nu eerst bleek, dat Baspen- ninx en Van der Ruit in buitengewonen vorm reden. Men weet het. beiden rijden niet fraai, niet soepel, zij demarreeren niet zoo. zooals wij dat van Pijnenburg, Wals, Guimbretière en anderen gewend zijn. Maar zij zijn echte temporijders. Zij zijn zwoegers en dank zij hun uitnemende kwaliteiten in dit gem-e kwamen zij. toen er een kwartier gereden was. met Slaats Charlier alleen aan den kop. En vijf minu ten later slaagden zy er zelfs in, alleen een ronde voorsprong op het geheele veld te nemen. BraspenninxVan der Ruit aan den kop. alleen, de verrassing van den avond. Maar lang zouden zij zich niet in dezen voorsprong verheugen, want Pij nenburg—Wals hadden de situatie door en zij slaagden er in een ronde terug te ne men en zich weer bij Braspenninx en Van der Ruit te voegen. De jacht duurde drie kwartier en droeg een fel karakter. Toen om half elf de stand kon worden opge maakt. waren weer vijf koppels aan de lei ding. RauschGuimbretière waren tot op twee ronden afgezakt, evenals Van der RuitBraspenninx, die tenslotte het tem po niet zoo goed meer hadden kunnen bij houden. Rausch wordt nog zeer gehinderd door de blessures, die hij bij zijn val heeft opgeloopen. waardoor te verklaren is, dat hij en Guimbretière tot op twee ronden afzakten. De beide Van Kempens zijn er wederom niet in geslaagd een voldoend aantal ronden in te loopen om nog een kans te krijgen op een behoorlijke plaats in het klassement. Zij kwamen toen op elf ronden. lijke vervolging worden overgegaan. Om dat de hierboven gesignaleerde fraude den laatsten tijd belangrijke afmetingen aanneemt, wordt van gerechtelijke zijde zeer streng opgetreden, wanneer een smok kelaar betrapt wordt. DE „JESSICA" NAAR AMSTERDAM. Het Duitsche s.s. „Jessica", dat met ge broken roer rondreef ten Noordwesten van het lichtship „Haaks" en door de sleepboot „Utrecht" van de firma Wijsmuller naar IJmuiden gebracht zou worden, is gisteren in den loop van den middag te IJmuiden aangekomen. Te omstreeks half vijf is de „Jessica" door een havensleepboot buitengaats gesleept, teneinde door een sleepboot van de reederij Goedkoop naar Amsterdam te worden ge bracht. EEN WASCHBEFR GEDOOD. Een eendenhouder te Berkum Brink- hoek nabij Zwolle vond Maandagmorgen een van zijn eenden dood in het nachthok liggen, hetgeen bij onderzoek de schuld bleek te zijn van c n waschbeer. Dit uit- heemsche dier had zich verscholen in een der legnesten en kon daar met een greep onschadelijk worden gemaakt. Bij deze wijze van dooden van het dier was de kost bare huid nogal beschadigd, zoodat de waarde er van aanmerkelijk was vermin derd. Het dier is waarschijnlijk weggeloopen uit de Vossenfarm bij den nabij gelegen Agnietenberg, daar anders zijn aanwezig heid in Berkum zeer moeilijk te verklaren is. „Vad." Het was verklaarbaar, dat tot ongeveer kwart voor twaalf de renners rustig hun ronden bleven draaien, terwijl iedereen in spanning af zou wachten of de beslis sende slag dezen nacht nog zou komen. Rausch opgegeven.. Tusschen twaalf uur en half twee ge beurde er op de baan eigenlijk weinig bij zonders meer. Vermeldenswaard is, dat Rausch moest opgeven. Hij bleek zoo veel hinder van zijn blessures in het gelaat te hebben, dat hij op advies van den medischen dienst den strijd moest staken. Guimbretière reed daarop als reserve mee. Tusschen twaalf uur en half twee von den er slechts enkele zeer korte jachten plaats. Veel verandering in den stand brachten deze niet, Het merkwaardige is, dat ondanks het feit, dat de'tribunes prac tisch uitverkocht waren, dat er zeker vijf a zes duizend toeschouwers aanwezig wa ren, de renners niet het initiatief hadden, voor dit publiek goede jachten te doen verrijden. De kleine jachten brachten slechts zeer geringe wijzigingen in den stand. Tot half drie gebeurde er verder niets meer, doch, toen wij hier en daar bij de verschillende verzorgers en wedstrijdcom missarissen informeerden, of dit rustige rijden zoo den geheelen nacht zou voort duren, verzekerde men ons, dat omstreeks kwart voor drie zeer zeker nog een zeer zware jacht óp komst zou zijn, waarin mis schien nog wel een voorloopige beslissing van dezen zesdaagsche zou kunnen vallen. Het leek wel, of deze laatste nacht er een zou worden van korte jachtjes. Want om kwart voor drie begon men opnieuw, het scheen zeer fel te zullen worden, doch om drie uur was het alweer rustig. Om half vier begon men met de klassements sprints en na de vierde volgde er weer een jacht, die groote gevolgen met zich mee bracht. Want de Amerikanen Walthour Crossley slaagden er in alleen aan den kop te komen. Zij wisten hun voorsprong te behouden en alleen in het laatste gedeelte, tot half zes, het moment van de neutralisa tie, hebben de koppels, die grooten achter stand hadden, getracht nog enkele ronden terug te nalen, waarin alleen de gebroe ders van Kempen slaagden. De stand hedenmorgen om half zes bij de neutralisatie was: 1. WalthourCrossley 106 punten. Op 1 ronde: 2. Pijnenburg—Wals 388 punten; 3. Billietde Pauw 205 punten; 4. SlaatsCharlier 169 punten; 5. Schön Pellenaars 91 punten. - Op vier ronden; 6. Braspenninxvan der Ruit 100 punten. Op zeven monden: 7, P. en J. van Kem pen 310 punten; 8. .JRiegerEhmer 98 punten; 9. Leducq—Wapibst 46 punten. Op negen ronden achterstand: 10. Mate- naHeslinga 154 punten; reserve: Guim bretière. RICHARD WINT DE ACHTERVOLGING TE PARIJS VAN OLMO. Gisteren werd in het Velodrome d'Hiver te Parijs voor een talryk publiek een ach tervolgingsrace gereden tusschen den we relduur-recordhouder, den Franschman Ri chard en zijn Italiaanschen voorganger 01- mo. Tot nu toe had de Italiaan reeds eeni ge malen gewonnen, doch voor eigen pu bliek heeft de recordhouder thans de zege kunnen behalen. De wedstrijd, welke over een afstand van 10 K.M. verreden werd, won Richard in den tijd van 12 min. 20.4 sec. met slechts 10 meter voorsprong op zijn rivaal. Een internationale stayerswedstrijd be staande uit twee manches van 40 K.M. gaf als winnaar de Duitscher Metze. In de eer ste manche kreeg hij bandenpech, doch toch wist hij als tweede te eindigen achter Lacuehaye. In de tweede manch^had Met- ze een verwoeden strijd te leveren met den Franschen wereldkampioen Raynaud, die ten slotte met 5 meter geklopt werd. De uitslag luidde: Eerste manche: 1. Lacquehaye, tijd 31 min. 4 sec. 2. Metze op 170 M. 3. Lemoine op 220 M. 4. Severgnini op 320 M. 5. Raynaud op 700 M. Tweede manche: 1. Metze, tijd 34 min. 39 sec. 2. Raynaud op 5 M. 3. Lacquehaye op 125 M. 4. Severgnini op 3 ronden. 5. Lemoine op 4 ronden. Totale uitslag; 1. Metze 3 p., 2. Lacque haye 4 p., 3. Raynaud 7 p., 4. en 5. Severg nini en Lemoine, ieder 8 p. IIET WERELDDUURRECORD. Reeds negen Belgische candidaten. Zooals bekend, neeft het Belgische sport blad „De Sportwereld" het initiatief geno men tot het vormen van een premie voor den Belgischen renner, die het wereldduur- record van Richard zal verbeteren. Thans zijn reeds 21.000 francs samengebracht en de volgende negen renners hebben zich reeds candidaat gesteld: Gerard Loncke, Gust Danneels, Kamiel Wekuysscher, An- dré Verlinden, Edgard Decaluwe, Ward Vissers, Romain Maes, Gutsaaf Deloor en Gaston Rebry. Zal het een van deze renners gelukken in een uur meer dan 45.398 K.M. te rij den? VRIJDAG 13 NOVEMBER. Hilversum I, 1875 M. Alg. Programma, verzorgd door den KRO. 8.009.15 en 10.00 Gramofoonpl. 11.3012.00 Bijbelsche causerie. 12.15 KRO-Orkest en Gramofoonpl. 2.00 Gramofoonplaten. 3.05 dito. 3.10 Zang en piano. In de pauze: Gramo foonplaten. 6.00 Land- en Tuinbouwcauserie. 6.20 KRO-Boys m.m.v. solist en Gram. 7.00 Berichten. 7.15 De KRO-Luchtlijn. 7.35 Musica catholica. 8.00 Berichten ANP. 8.10 Reportage uit een Schoenfabriek. 9.00 Gramofoonplaten. 9.25 Het Rotterdamsch Philharmonisch Orkest, koor en solisten. 10.15 Gramofoonplaten. 10.30 Berichten ANP. 10.35 Gramofoonplaten. 10.45 Bela Kiss en zijn orkest. 11.1512.00 Gramofoonplaten. Hilversum II. 301 M. 8.00 VARA, 12.00 AVRO, 4.00 VARA, 8.00 VPRO, 11.00 VARA. 8.00 Gramofoonplaten. 10.00 Morgenwijding VPRO. 10.15 Voordracht. 10.35 Gramofoonplaten. 11.00 Vervolg voordracht. 11.20 Gramofoonplaten. 12.00 De Palledians en Orgelspel. 1.30 Voor de Vrouw. I.50 Omroeporkest en solist. 3.25 AVRO-Dansorkest. 4.00 Gramofoonplaten. 5.00 Kinderuurtje. 5.30 De Ramblers. 6.30 Politiek Radio-journaal. 6.50 Gramofoonplaten. 7.00 „Opvoeding tot gemeenschapszin", causerie. 7.20 Gramofoonplaten, 7,50 Bei'ichten ANP. 7.57 Herh. SOS Ber. 8.00 Berichten VGP. 8.05 „Wat dunkt U van den mensch?", causerie. 8.30 Cello en piano. 9.00 „Het idealisme in de Hollandsche schilderkunst der 17de eeuw", causerie. 9.30 Gramofoonplaten. 10.00 „Het leven van de vrouwen in In- dië", causerie. 10.30 Gramofoonplaten. 10.40 Avondwijding. II.00 Berichten ANP. 11.05 Paedagogische causerie. 11.3012.00 Gramofoonplaten. Drcitwich, 1500 M. 11.4011.50 Piano-recital. 12.10 Orgelconcert. 12.50 Het BBC-Dansorkest. - 1.35—"2.20 Hét Birminghamsch Dames- strykkwartet. 4.20 BBC-Midland-orkest. 5.35 Het Arthur Dulay-kwintet. 6.45 BBC-Orkest. 8.20 Revue-programma. 10.05 Tweede acte „Don Juan". 11.15 Sydney Kyte en zijn Band. 11.5012.20 Dansmuziek (Gramofoonpl.) Radio Paris, 1648 M. I.35 Zang. 4.20 Reitlinger-kwartet. 5.50 Parijsch Symphonie-orkest. 8.20 Zang en Piano. 9.05 Operette „La Teresina", m.m.v. so listen, koor en orkest. II.201.05 Orkestcóncert. Keulen, 456 M. 11.20 Omroeporkest. 12.35 Omroeporkest. 6.20 Dansmuziek. 7.30 Omroeporkest. 8.20 Zie Deutschlandsender. 9.45 Literair-muzikaal programma. 10.2511.20 Boerenkapel en solisten. Brussel 322 en 484 M. 322 M.: 12.20 Gramofoonplaten. 12.50 Omroepdansorkest. 1.30 Salonorkest. 1.502.20 Gramofoonplaten, 5.20 Salon-orkest en zang. 6.05 Piano-recital. 6.35 en 7.00 Omroeporkest. 8.20 Omroep-Symphonie-orkest. 10.3011.20 Omroepdansorkest. 484 M.: 12.20 Gramofoonplaten. 12.50 Salon-orkest. 1.30 Omroepdansorkest. I.50 Zang. 2.002.20 Gramofoonplaten. 5.20 Omroeporkest. 6.35 Gramofoonplaten. 6.50 Cabaret. 7.10 Gramofoonplaten. 7.35 Zang. 8.20 Oud-Strijders. 10.30 Gramofoonplaten. 10.4511.20 Accordeonmuzl^k. Deutschlandsender, 1571 M. 7.20 Londensch Philh. orkest. 9.40 Amerikaansch nieuws. 9.50 Cello en piano. 10.2011.20 Dansmuziek (Gramofoonpl.). Gem. Radio Distributiebedrijf te Leiden. 3e Programma. 8.05 Parijs Radio. 8.20 Diversen. 9.05 Keulen of div. 10.10 Deutschlandsender. II.20 Parijs Radio. 13.05 Brussel VI. 13.35 Keulen. 14.20 Diversen. 14.55 Parijs Radio. 17.20 Keulen. 19.05 Londen Reg. 19.20 Berlijn. 21.20 Diversen. 21,40 Weenen of div. 4e Programma, 8.00 Brussel VI. 9 20 Diversen. 10.35 Londen R. 16.20 Droitwich. 18.20 Diversen. 18.45 Droitwich. 20.00 Londen Reg. 20.20 Gramofoonmuziek G.R.D. 22.00 Droitwich. (Wijzigingen voorbehouden). AUTOMOBILISME DE NIEUWE RECORDS VAN CARACCIOLA. Betreffende de nieuwe record van Ca- racciola vernemen wij nog: Toen Caracciola gistermorgen vroeg op de Auto-Strada by Frankfurt aankwam en eenige keeren heen en weer gereden had, meende hij, dat het wel op niets zou uit- loopen met de recordpogingen. Behalve dat er een vrij sterke wind stond, viel er af en toe ook een kort regenbuitje, zoo dat van groote snelheden geen sprake kon zijn. Doch na korten tijd had de wind het wegdek opgedroogd en men besloot tot eenige pogingen. Eenige honderden meters verder stond een vliegtuig gereed, waarin behalve de piloot, ook een filmoperateur had plaats genomen. Nadat het vliegtuig eenige malen gecirkeld had, ging de piloot op een teeken met een vlag laag over de af te leggen route vliegen, terwijl Carac ciola met een vaart van meer dan 300 K.M. met zijn Mercedes over den weg suisde. Na afloop verklaarde de piloot, dat hij hem niet had kunnen filmen, de auto had de vliegmachine in snelheid geslagen. Na een nauwkeurige berekening zijn de volgende officieele snelheden bekend ge maakt: 5 mijlen met vliegenden start: gem. 336.848 K.M. per uur. 10 mijlen met vliegenden start: gem. 333.484 K.M. per uur. 10 K.M. met vliegenden start: gem. 331.889 K.M. per uur. SCHAKEN SCHAAKVEREEN. „LEITHEN." Uit het personeel der N.V. Sajetfabrie ken P. Clos Leembruggen, N.V. Sajet- fabriek en Breierij J. Parmentier Zo nen en N.V. Nettenfabriek v.h. Jaeger, al hier, is opgericht de schaakvereeniging „Leithen". Het bestuur is samengesteld als volgt: H. M. Pont, voorzitter; J. Koe- lewyn, Haarlemmerweg 51b, Secretaris; C. Kwaadgras, penningm., com. van ma teriaal. Oefenavond: 's Maandags van 811 uur in het Nut van 't Algemeen. SHAAKBOND VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN. De Competitie. Gisterenavond werden alhier twee wed strijden gespeeld voor de 3e klasse B. De uitslag van den eersten wedstrijd was de volgende: Gymn. Schaakclub IIZwammerdam I M. v. d. BergJ, Rodenburg 1/21/2 C. KernP. Kapteijn 1/21/2 A. de Kier—J. v. d. Panne 01 J. PerdeckP. v. d. Ent 01 G. KorehofM. Beumer 01 A. SchilpJ. Regtvoort 10 J. J. v. SluysJ. Boeijenga 01 J. van HamD. de Graaf 0—1 C. v. d. Berg—M. v. d. Panne 1—0 P. Josselin de JongP. Koorn x—x Totaal 3x6x Zoodat Zwammerdam I de overwinning behaalde. De tweede wedstrijd gaf het volgende resultaat: Caïssa IIKolopato I (Lisse). J. VerduijnR. Th. v. Gameren 10 J. J. EpskampA. P. Philippo 01 P. VlugtK. Razenberg 1/21/2 J. P. H. HemerikG. Vermey xx D. J. HouthoffL-J. Eisenga 10 J. G. KarsolP. Schuilenburg xx J. SwaanJ. A. v Asselt 10 D. VrijJ. v. Asselt xx A. H. HuissenN. van Gameren 10 H. M. W. de KoningC. v. 't Wout 01 Totaal 4 l/2xxx2 l/2xxx Caïssa wint vermoedelijk dezen wed strijd. HAAGSCHE SCHAAKBOND. De beslissing van den arbiter, over de vier afgebroken partijen van den wedstrijd H. Arb. Sch.club IaLeidsch Schaakgenoot schap I luidt: le bord, Bosscha, 8e bord, Segaar en 9e bord, Koert, alle drie remise, 5e bord, Rut ten, gewonnen. Einduitslag H. Arb. Sch. club I 5.5 punt. Leidsch Schaakgenoot schap I 4.5 punt, een nederlaag, die dus niet zoo groot is geworden, als verwacht werd, niettemin werd deze eerste wedstrijd door de Leidsche club verloren.

Leidsche Courant | 1936 | | pagina 9