M RADIO-PROGRAMMA'S M VRIJDAG 4 SEPTEMBER 1936 eft LEIDSLUE CUUKAITT DERDE BLAD PAG. 9 ZATERDAG 5 SEPTEMBER 1936. GEMENGDE BERICHTEN BENAUWDE OOGENBLIKKEN OP EEN JACHT. Water stroomde door schroeftunnel binnen. De opvarenden van het Nederlandsche dubbelschr oef-Dieselj acht „Caretta" hebben Woensdag, aldus meldt het Handelsblad, in de monding van den Nieuwen Waterweg benauwde oogenblikken doorgemaakt. Op een gegeven oogenblik bemerkte men n.l. dat door tot dusver niet opgehelderde oor zaak de stuurboordschroefas afgebroken was, waardoor het afgemroken gedeelte met de schroef verdween. Onmiddellijk stroomde het zeewater met groote kracht in den aldus geopenden schroefas-tunnel zoodat in minder dan geen tijd de machine kamer, waar twee Dieselmotoren staan op gesteld, vol water liep. De pompen van het schip konden het werk niet aan, zoodat het water ook de an dere compartimenten en vertrekken van het schip bereikte. Op dat oogenblik wer den noodsignalen uitgezonden, welke wer den opgemerkt door de sleepboot „Zwarte Zee van L. Smit en Co.'s Internationale sleepdienst, die juist terugkeerde van het transport van het Duitschje slagschip „Kai- serin", dat dezer dagen van Scapa Flow naar den slooper werd gebracht. De „Zwar te Zee" bracht een verbinding met het jacht tot stand en floot vervolgens om assistentie van de sleepboot „Hoek. van Holland" van dezelfde maatschappij. Deze boot, welke over krachtige pompen be schikt, wist het reeds zinkende jacht drij vende te houden en naar Maassluis te bren gen. Hier is het jacht op de scheepswerf van de Gebr. De Haas opgenomen ter re paratie. Het aanbrengen van een nieuwe schroefas en schroef zal waarschijnlijk slechts eeni'ge dagen vereischen; het bin- nenstroomende zeewater, vermengd met olie, heeft echter in de verblijven een dus danige ravage aangericht, dat het schip zeker twee weken op de werf zal moeten blijven. De „Caretta" vaart onder Neder landsche vlag. Eigenaar is de heer Miese gaas; de bemanning bestaat uit vier En- gelschen: een gezagvoerder, een stuurman, een machinist en een steward. LIJK GEVONDEN OP DE SPOORBAAN. Hedenochtend even voor 7 uur werd de politie te 's-Gravenhage gewaarschuwd, dat op 20 Meter afstand van het viaduct Adelhendsstraat, richting Den Haag, van de lijn Den HaagAmsterdam een lijk op de spoorbaan lag. Een onderzoek wees uit, dat het lijk, zijnde van een onbekende vrouw, deerlijk verminkt was. Het is ver voerd naar het gemeente-ziekenhuis. De identiteit is nog niet kunnen worden vast gesteld. LZERAAR VOOR GROOT BEDRAG OPGELICHT. Negentienjarige jongen gearresteerd. Een leeraar aan een paedagogische in stelling te Amsterdam, is twee jaar gele den ontslagen door het bestuur. De man was het met dezen maatregel niet eens, hij meende onrechtvaardig ontslagen te zijn. zoodat hij alles in het werk stelde om weer in zijn functie te worden hersteld. Een jon geman, waarvoor hij zich zeer interesseerde en die les van hem had gehad toen zeven tien jaar oud, praatte dikwijls met Jiem over de kwestie en kwam op zekeren dag met het verhaal, dat zich uit notabelen een commissie had gevormd, die het hare wil de doen om het eerherstel te bevorderen, doch die geheim wilde blijven. Daarvoor was echter geld noodig. Om zijn verhaal geloofwaardig te maken toonde hij ver schillende brieven keurige brieven, met klinkende briefhoofden en van fraaie hand- teekeningen voorzien. In den loop der ja ren zou hij niet minder dan ƒ30.000 van den leer aar hebben losgekregen. Op zeker oogenblik is de politie achter deze zaak ge komen en heeft den jongeman in zijn wo ning in de Plantagebuurt gearresteerd. Hij reed een auto en ook deze wagen is door de politie in beslag genomen. In Bussum had hij met een vriend samen een vliegen den winkel opgericht: de politie heeft den winkel gesloten. De jongen, wiens raadsman mr Is. Coop- man is, is in het hoofdbureau van politie ingesloten. Hij geeft toe, dat hij van den leeraar belangrijke geldsommen heeft ge kregen, endat hij die inderdaad aan „een soort comité" heeft afgedragen, zoodat hij zelf als werktuig is gebruikt. De politie stelt naar deze belangrijke oplichtingszaak een uitvoerig onderzoek in. Het staat wel vast, dat de „commissieleden", aanvanke lijk door verd. genoemd, niets met de zaak hebben uit te staan. De jongeman had zelfs een secretaresse aangesteld, die de brieven zoogenaamd uit naam der commissie, moest schrijven. Het staat nog niet vast, wie de valsche handtee- keningen heeft gezet. Verdachte houdt vol, dat hij ze n i e t heeft geplaatst. Een schrift kundige zal dit uit moeten maken. De jon gen leefde ver boven zijn stand. Hij maak te buitenlandsche reisjes en deed zich als een groot zakenman voor. Hij was verloofd en ten huize van zijn a.s. schoonouders had hij zijn kantoor. Ook deze had hij verteld voor een commissie tot eerhersel van den leeraar te werken. INBRAAK IN EEN KATHOLIEKE KERK. De inbrekers gestoord? In den nacht van Woensdag op Donder dag is, naar de „Geld." meldt, ingebroken in de katholieke kerk te Indoornik. De pastoor der parochie, de zeereerw. heer A. J. Schaars, deelde hierover het vol gende mede: De dieven aangenomen dat het meer dan één persoon geweest is hebben een ruit van de school stukgeslagen en zijn toen de school binnengedrongen, die vlak naast de kerk ligt en slechts door een smal pad er van is gescheiden. Zij hebben in de school lessenaars en kasten doorzocht en wat geld uit een paar aldaar staande bus jes meegenomen. Dit bedrag kan echter niet hoog zijn en zal pl.m. 4.— bedragen. Daarop hebben de dieven een stoel uit de school-spreekkamer meegenomen en bui ten onder een raam tegen de kerk gezet. Daarna hebben zij een glas-in-loodraam van de kerk ingedrukt en zich door het gat naar binnen gewerkt. Eigenaardig is, dat in de kerk zelf alles intact is gebleven, geen hand is uitge stoken naar eeri offerblok, geen vinger naar het tabernakel. Waarschrijnlijk heb ben de dieven na de kerk het eerst de sa cristie afgezocht, om daar te zien, of er iets van hun gading was. Hier zijn de .kas ten en laden opengemaakt en de inhoud is dooreen gehaald. Pastoor Schaars vermoedde, dat de in brekers in de sacristie door geluid van een laten voorbijganger gestoord zijn, en daar na op de vlucht zijn geslagen. Er wordt tenminste niets vermist. De Arnhemsche politie heeft een onder zoek ingesteld. JEUGDIGE PERENDIEF BETRAPT. Te Amsterdam worden aan de overzijde van het IJ den laatsten tijd door de jeugd ware rooftochten op touw gezet in de boomgaarden, zoowel van particulieren als kweekers, die de volle aandacht van de politie hebben. Kort geleden nog wer den zeven jongens, beschuldigd van peren diefstal, tegelijk naar het bureau Adelaars- weg dvergebracht. Gisteravond bemerkte een tuinder aan den Buiksiotermeerdijk, die reeds vele ma len op deze wijze ernstig benadeeld is, dat zich opnieuw enkele belhamels in zijn boomgaard ophielden. De eigenaar tracht te de knapen te verschalken, doch toen deze onraad bemerkten, maakten zij zich snel uit de voeten naar den uitgang, waar de zoon van den eigenaar hen echter op ving. Beide jongens kon hij evenwel niet houden en een hunner kon dan ook ontko men. Aan een snel te hulp gekomen agent leverde hij zijn vangst over, die den jon gen, afkomstig uit Tuindorp het Blauwe Zand, naar het bureau overbracht. Ook den naam van den tweeden jeugdigen peren- dief is bekend. DE OVERVAL OP EEN GELDAUTO TE AMSTERDAM. Een complot op het spoor? Men meldt ons uit Amsterdam: Algemeen is men in kringen van de po litie van oordeel, dat de arrestatie van de twee Tuindorp Oostzaners F. de J. en P. N. in verband met den roofoverval op de geldauto van de Nederlandsche Scheeps bouw Mij., welke 17 Januari plaats vond, niet alleen volledige opheldering in deze zaak zal brengen, doch mede in den on langs gepleegden diefstal van 6000 bij de firma Verschure aan de Meeuwenlaan. Onafgebroken is de recherche aan het speuren geweest en reeds kort na den over val werd verdenking gekoesterd tegen de beide thans gearresteerde jonge mannen. Wegens onvoldoende aanwijzingen kon nog niet tot hun aanhouding worden overge gaan. Het onderzoek wees bovendien uit, dat de J. niet aan den overval had kunnen deelnemen, daar hij zich op het tijdstip, dat deze op den Cornells Douwesweg ge schiedde, op het kantoor der firma Ver- schurè bevond. Hij moest gekeurd worden in verband met een eventueele tewerkstelling, doch kwam even te laat. Hij begaf zich daarna naar het kantoor met het verzoek toch nog gekeurd te mo gen worden. Met een en ander ging ge- ruimen tijd henen en in deze periode werd de overval gepleegd. Dit alibi was -voor de politie echter nog geen aanwijzing, dat de J. geen deel uit gemaakt had van de drie mannen, die de geldauto hebben overvallen. Uitgesloten was het bovendien geenszins, dat hij als bemiddelaar was opgetreden bij het koo- pen van de auto. Aan de verkoopers, die spoedig bekend waren, werden foto's van verscheidene ver dachte personen getoond, zoo ook van de J. en N., doch de koopers werden toen niet herkend. Steeds leidde het onderzoek ech ter in de richting van Tuindorp Oostzaan. De verdenking van N. en de J. bleef be staan, hetgeen de politie deed besluiten hen alsnog te confronteeren met de verkoopers van het Markenplein. Het resultaat daar van is bekend. Pertinent werden zij als de twee perso nen herkend, die de auto een dag voor den overval hadden gekocht. De J. wordt thans door de politie be schouwd als een medeplichtige in casu be middelaar bij den koop van de auto. Zijn medeplichtigheid aan den diefstal bij de firma Verschure, waar op 2 Novem ber van het vorige jaar 6000 uit een brandkast is gestolen, staat reeds zoo goed ais vast. Aan de J. zelf is nog niet bekend, dat deze diefstal in verband wordt ge bracht met den overval. Merkwaardig is, dat men bij de firma Verschure, waar de J. de laatste maanden tot zijn arrestatie werkzaam was, in zijn absolute onschuld vertrouwt. Hij staat be kend als een zeer ijverige jonge man. Voor de politie zou zijn schuld echter vast staan. N., de 24-jarige Amsterdammer, die zich reeds geruimen tijd in verband met den overval in het huis van bewaring bevindt, toonde zich zeer gemoedelijk en heeft ver klaard dat N. en de J. niet zijn trawanten waren, die den overval pleegden. Mede in verband met de inbraak bij Verschure worden nog meer arrestaties verwacht. De recherche onder leiding van den com missaris, den heer Schreuder, zou een be langrijk complot op het spoor zijn, waar toe de overvallers zoowel als de inbre kers zouden behooren. ONTAARDE VADER. Te Veendam is door de gemeentepolitie gearresteerd, om ter beschikking van de justitie te Groningen te worden gesteld, de 20-jarige werklooze arbeider E. K. al daar, die er van verdacht wordt zijn zoon tje van bijna 5 maanden, by herhaling zoodanig te hebben mishandeld, dat het kind blauwe en gele pdekken kreeg op het lichaam en op de armpjes. De jonge moe der is ten slotte naar de politie geloopen om 'n klacht in te dienen, 'waarne de arres tatie van het onmensch volgde. Tegenover de politie heeft hij de mishandelingen toe gegeven. NIEUW SOORT LUCIFER UITGEVONDEN Vervaardigd van papier. De Rijksnyverheidsdienst heeft een uit vinding van een nieuw soort luficers van iemand die nabij Apeldoorn woont, lang durig op haar technische en handelswaar de laten onderzoeken en ten slotte zoover deugdelijk geacht dat hij voor de uitvoe ring van nog eenige onderdeelen dezer uitvinding steun heeft verleend. De uitvinder is reeds drie jaar met zyn uitvinding bezig. Hij nam tot grondge dachte, dat uit practische handelsoverwe ging de verhouding tusschen het weinige hout voor de lucifers tegenover het vele hout voor de verpakking, dat toch waar deloos wordt, niet logisch is. Hij achtte ook het hout der algemeen in gebruik zjjnde lucifers, dat eveneens na de ontsteking zijn waarde verliest, te kostbaar. Voor de samenstelling der thans alge meen gebruikte hüishoudlucifers zijn onge veer 20 bewerkingen noodig. Volgens den uitvinder van den nieuwen lucifer kan voor dit artikel verschillend materiaal gebezigd worden, als papier, bie zen, stroo, cellophaan en ook palmblad. Voor de binnenlandsche productie is pa pier het voordeeligst. Hij heeft nu een soort weeftoestel uitge dacht, waarop papierspoelen zijn ge plaatst, die een weefsel van lucifers samen stellen, welke meteen voorzien worden van een ontbrandbaren kop en een strijk- vlak, waarlangs de één door den ander wordt ontstoken. Deze lucifers hebben een grootere lengte dan de nu gebruikelijke. Bij het uittrekken van een lucifer uit dit weefsel is hij meteen ontbrand. Tot en met den laasten vuurmaker van dit weefsel is dit ontbranden mogelijk. Machinaal wor den de lucifers in gelijke porties verdeeld. De kwestie der verpakking, waarom het by het octrooi voornamelijk gaat, is logisch en practisch opgelost. De bewerking dezer lucifers zal sléchts één machine vorderen. Als aanvankelijk productievermogen is 10.00 lucifers per minuut berekend. De omvang der pakken nieuwe lucifers is bij een gelijk aantal aanmerkelijk klei ner en lichter van gewicht dan de tegen woordige. De productie zal ook veel goedkooper worden. EEN GROOTE ZONNEBLOEM. Men meldt uit Hillegersberg aan het „Vad.": Een zonnebloem, geplant in den tuin van den heer Van Vlissingen, Grind weg 39, alhier groeide uit tot de enorme lengte van 3 meter. De steel was nauwe lijks met de hand te omspannen. Het z.g. „bloemhoofd]e" heeft een middellijn van ongeveer 40 c.M. Het zeldzaam groote exemplaar trekt veel belangstelling. De zwaarte is in even redigheid met de grootte, daar reeds de bloem alleen een gewicht heeft van 5 pond en 1 /2 ons. De bloem is gekweekt van Nederlandsch zaad. Niet te loochenen. (Nadat de papagaai „leugenaar" geroe pen heeft): Wat zegt U? De papegaai zou die ordinaire manier van praten bij ons hebben geleerd? Hebt U wel een vogel? Hilversum I, 1875 M. VARA-Uitzending. 8.00 Gram.pl. 10.00 Morgenwijding VPRO. 10.15 VARA-orkest. Voordracht en Gra- mofoonpl. 12.00—1.45 Gram.pl. 2.00 „Een kijkje op Schiphol", causerie. 2.20 VARA-orkest. 3.15 „Plaats- en streeknamen in Neder land en hun oorspronkelijke beteekenis", causerie. 3.35 Gram.pl. 5.00 De Flierefluiters. 5.40 Literaire causerie. 6.00 Orgelspel. 6.30 Film-uitzending. 7.00 V.R.O. 8.00 Herh. S.O.S.-ber. 8.03 Nieuwsber. A.N.P. VARA-Varia. 8.15 Planliederen. 8.30 Toespraak. 8.50 Vroolijk programma. 9.35 Orgelsoel. 9.50 Gram.pl. 10.00 Berichten A.N.P. 10.0$ VARA-orkest. 11.0012.00 Filmuitzending, hierna gra- mofoonplaten. Hilversum n, 301 M. KRO-uitzending. 4.00—5.00 HIRO. 8.009.15 en 10.00 Gram.pl. 11.30—12.00 Godsd. halfuurtje. 12.15 KRO-orkest en gram.pl. 2.00 Voor de rijpere jeugd. 2.30 Gram.pl. 3.00 Kinderuurtje. 4.00 HIRO. 4.30 KRO-orkest. 5.15 Gram.pl. 5.30 Esperantonieuws. 5.45 Vervolg concert. 6.20 Journ. weekoverzicht. 6.457.00 Gram.pl. 7.15 Sociaal-medische causerie. 7.55 Aotueele aetherflitsen. 8.00 Berichten A.N.P. KRO-mededeelin- gen. 8.10 Meditatie en concert. 8.30 KRO-MeLodisten. 8.45 Gram.pl, 8.50 Zang. 9.00 Gram.pl. 9.03 KRO-Melodisten. 9.20 Gram.pl. 9.25 Vervolg zang. 9.35 Intern, sportoverzicht. 9.50 Gram.pl. 10.00 KRO-Boys. 10.30 Berichten A.N.P. 10.3512.00 Gram.pl. D r o i t w i c h, 1500 M. 11.20 BBC-Nothern-orkest. 1.20 Commodore Grand Orkest. 2.20 BBC-Schotsche orkest. 3.20 Orgelspel. 3.50 „De Continentals". 6.50 Zang en piano. 7.20 Fred Hartley's Novelty's Kwintet. 8.20 Radiotooneel met muziek. 9.55 BBC-Symphonie-orkest en solisten. 10.30 Radiotooneel. 10.50 BBC-orkest m. m. v. solist. 12.0012.20 Dansmuziek. SPORT LAWNTENNIS DE NATIONALE KAMPIOEN SCHAPPEN. Op de Festinabanen te Amsterdam rijn gisteren de wedstrijden om de nationale kampioenschappen voortgezet. In het hee- ren-enkelspel verrichtte jhr de Brauw een uitstekende prestatie door zijn partij tegen Marinkelle te winnen. Heynen had het tegen Wiegers eveneens niet gemakkelijk, doch na verwoeden te genstand van den jongsten speler moest deze tenslote hét onderspit delven. Hughan sloeg ir Nauta vry gemakkelijk. Karsten had alleen in den vierden set moeilijkheden tegen van Meegeren, doch hij won zijn par tij toch. Van Meegeren heeft echter eerst uitstekend gespeeld tegen Teschmacher, dien hij in vier sets sloeg. Bij de dames speelde mej. Mechel eèn uitstekend partijtje tegen mevr. Reydon, dat zij na een aarzelend begin tenslotte fraai won. De uitslagen luidden: Heerenenkelspel derde ronde: Van Mee geren sl. Fabius 61, 64. Vierde ronde: Van Eek sl. Teschmacher 61, 26, 62, 108; Hughan sl. ir Nauta 62, 61, 63; jhr De Brauw sl. Marin kelle 4—6, 1—6, 9—7, 6—1, 6—0; Heynen Sl. Wiegers 64, 6—3, 1—6, 4—6, 6—1; Leembruggen sl. Ley en aar 61, 61, 63; Karsten sl. Van Meegeren 61, 62, 57, e—2. Damesenkelspel derde ronde: mej. A. Knuttenbelt sl. mej. Van den Eelaart 61, 62; mej. Melchers sl. mej. Z. Kerckhoff 62, 36, 62; mej. R. Mechel sl. mevr. Reydon 46, 663; mej. Heyink sl. mej. Bensdorp 64, 63. In den halven eindstrijd heeft mej. Knot tenbelt w.o. tegen mevr. Vleugels Schutter wegens beenblessure van deze laatste speel ster. Heerendubbelspel eerste ronde: mr Sig- mond en mr Marinkelle sl. Willing en Koe- lensmid 62, 60. Tweede ronde: dr Tetzner en Groeneveld sl. Wiegers en Strause 61, 75; Sigmond en Marinkelle sl. Enthoven en Sitsen 64, 3—0, 6—3. Vijfde ronde: De Brauw en Boon sl. Van Eek en Wetselaar 64, 86, 64. Radio-Paris, 1648 M. 11.20 Kamerorkest. 4.20 Pascal-orkest. 8.20 Radiotooneel met muziek. 9.05 Operette-uitzending. 11.0512.35 Dansmuziek en populair concert. Keu'en, 456 M. 9.20, 12.20 en 2.35 Volkszenderprogr. 4.20 Vroolijk programma. 6.20 Gevar. concert. 8.30 Omroepkleinorkest en solisten. 10.5012.20 Vroolijk concert. Brussel, 322 en 484 M. 322 M.: 12.20 Gram.pl. 12.50 Salonorkest. 1.30 Klein-orkest. I.50 en 2.20 Gram.pl. 3.35 J. Schnijder's orkest. 4.35 Omroeporkest. 5.20 Gram.pl. 5.35 Vioolrecital. 6.05 Harprecital. 6.20 Gram.pl. 7.20 Pianorecital. 8.20 Cabaret. 9.20 Symphonieconcert en zang. 10.30 Dansmuziek. II.05—12.20 Gram.pl. 484 M.: 12.20 Gram.pl. 12.50 Klein-orkest. 1.30 Salonorkest. I.50 Gram.pl. 2.20 J. Schnijder's orkest. 3.20 Omroeporkest. 4.35 Gram.pl. 5.35 Dansmuziek. 6.35 Gram.pl. 8.20 Operette-uitzending. 10.30 Gram.pl. II.2012.20 Dansmuziek. Deutschlandsender, 1571 M. 3.30 Opera-fragmenten. 11.20 Dansmuziek. 11.201.15 Hja Livschakoffs orkest. Gemeentelijk Radio-Distributiebedrijf. 3e Programma. 8.00 Keulen. 8.45 Diversen. 10.50 Deutschl, sender. 11.20 Parijs R. 12.20 Brussel VL 14.20 Brussel Ik-. 14.50 Parijs R. 15.20 Brussel Fr. 16.20 Keulen. 20.05 Beromunster. 20.30 Keulen. 22.15 Brussel VI. 22.30 Boedapest of diversen. 23.05 Parijs Radio. 4e Programma. 8.00 Brussel VI. 10.35 London Reg. 13.20 Droitwich. 16.35 London Reg. 17.35 Droitwich. 18.20 Diversen. 18.50 Droitwich. 20.20 London Reg. Dame&du'bbelspel Tweede ronde: Mevr. Jonquiere en mej. Heyink sl. mej. J. L. Melchers en mej. Van den Eelaart 75, 63. In de derde ronde hebben mevr. Jon quiere en mej. Heyink een w.o., door de beenblessure van mevr. Vleugels Schutter, die met mej. A. Kerckhoff zou spelen. Gemengd dubbelspel: Derder ronde: Mevr. Jonquiere en Ketjen slaan mevr. van Alfen en Zweedijk 62, 61. Mej. R. Mechel en van Erk, mevr. Vleugels Schutter en de Brauw w.i.; mej. Jurrema en van Olst sl. mej. Bensdorp en Boon 63, 64. Heden worden een aantal interessante partijen gespeeld. Het programma luidt: Heerenenkelspel: Van EekBrouwers, HughanHeynen en jhr de BrauwBoon. Damesenkelspel: Mej. Terwindtmej. Heyink, mej. Rollin Couquerquemej. Mel chers en mej. A. Kerckhoff—mej. Mechel. Gemengd dubbelspel: Mevr. Jurrema en van Olst—-mej. Terwindt en Knottenbelt. KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND. Voor oefenmeesters. Gisteren is op de banen van Berg en Dal in Den Haag een aanvang gemaakt met de jaarlijksche wedstrijden om het kampioenschap van Nederland uitgaande van den Bond van Tennisoefenmeesters in Nederland (B. T. O. N.) Titelhouder is W. Hemmes, die met Waasdorp en de ge broeders Goedraad als de sterksten wor den beschouwd. De uitslagen van den eersten dag zijn: Voorronde: W. Hemmes sl. M. de Cas- paris 62, 75; M. Goedraad sl. A. Hem mes 63, 62; A. Waasdorp sl. G. Beem 6—0, 6—2. Groep A: J. Goedraad sl. D. de Mos 62, 63, 62; A. Waasdorp sl. D. de Mos 64, 62, 62; J, Goedraad sl, M. Goedraad 62, 62, 61. Groep B: G. Beem sl. P. Timmer (M-l, 62, 6—1; M. de Casparis sl. P. Timmer 62, 61, 60; A. Hemmes sl. G. Beem 26, 6—4, 7—5, 9—7. Adspixanten: A. Groen sl. F. Schallen- berg 62, 62: P. Hessing sl. A. Sabatini 75, 62; A. Sabatini sl. A. Groen 46, 63, 63; P. Hessing sl. F. Schallenberg 6—2, 6—1.

Leidsche Courant | 1936 | | pagina 9