RADIO-PROGRAMMA'S DONDERDAG 13 AUGUSTUS 1936 DE LEIDSCHE COURANT UtKUt BLAU - PAG. 9 GEMENGDE BERICHTEN ERNSTIG VERKEERSONGELUK TE EEMNES. 10-jarig jongetje onder vrachtauto geraakt en gedood. Gistermiddag reed de familie de G., wo nende te Laren per fiets van Eemnes naar Laren. De moeder reed voorop, achter haar het 10-jarig zoontje, en daarachter de va der. Op het kruispunt MolenwegNaarder weg stond aan de linkerzijde van den weg een groentewagen, terwijl van den anderen kant een vrachtauto naderde, zoodat er slechts weinig ruimte was om te passeeren. De moeder wist er nog juist tusschen door te komen. Het zoontje evenwel, wiens aan dacht was afgeleid, doordat een steen van een hoopje steenen, dat langs den weg stond, viel, verloor de macht over zijn stuur en kwam onder de vrachtauto terecht. De jongen was vrijwel op slag dood. Het stof felijk overschot is naar het lijkenhuisje te Eemnes vervoerd. MOTORONGEVAL NABIJ REUVER Twee gewonden Op den Rijksweg te Reuver is gister avond op het nieuw geteerde weggedeelte een passeerend motorrijwiel geslipt en te gen een langs den weg staanden boom ge reden. Het motorrijwiel werd hierbij ge heel vernield en de berijder, alsmede de duorijdster, werden tegen den grond ge smakt. Onmiddellijk na het ongeval passeerde een doktersauto. De dokter bracht hen in bewusteloozen toestand in zijn auto naar het ziekenhuis te Tegelen over. Hier bleek, dat de toestand van de beide slachtoffers zorgwekkend was. De heer had verschillende fracturen en kwetsuren opgeloopen, terwijl de dame bij het ongeluk eenige hoofdwonden en een lichte hersenschudding had bekomen. Doordat de beide personen nog niet tot bewustzijn waren teruggekeerd, heeft men hun namen nog niet kunnen achterhalen. Wel is bekend, dat de bestuurder en de dame uit Maastricht afkomstig zijn en op weg waren naar Venlo. De heer is naar schatting 26 jaar, de dame 18 jaar. NEDERLANDER TE BRUSSEL VERONGELUKT Gistermiddag is op den hoek van den Van Bever- en Lotharingerslaan te Ukkel (voorstad van Brussel) een motorrijder in volle vaart in botsing gekomen met een auto. Hevig bloedend en ernstg gewond werd de motorrijder, die een Nederlander, Cyriel Rénis geheeten, bleek te zijn, naar het ziekenhuis overgebracht, waar hij na aankomst aan de bekomen kwetsuren overleden. AUTO RIJDT TEGEN EEN BRUG BIJ BEILEN. Leuning dringt auto in en wondt juffrouw, die achterin zit. Te Smalbroek bij Beilen is gistermiddag omstreeks vier uur een auto-ongeluk ge beurd, waarbij mej. H. vrij ernstig werd gewond, meldt de „Telegraaf'. De heer J. Kn., hoofdinspecteur van een verzekeringsmaatschappij kwam met een auto uit de richting Bedien en reed naar Hoogeveen. Even voor de brug over het Linthorst- Homankanaal te Smalbroek werd hij door een paar voorbijgangers afgeleid, met het gevolg, dat de auto uit den bocht vloog en met groote snelheid tegen de brug op reed. De leuning dezer brug knapte door midden en drong tusschen de beide voorste zitplaatsen door tot achter in den auto, waar mej. H. was gezeten. Hevig bloedend werd zij door omstan ders uit den auto bevrijd. De kleeren ren het slachtoffer gedeeltelijk van het lichaam gescheurd. De auto was boven het kanaal aan de brug blijven hangen. Bij af wezigheid van den plaatselijken geneesheer verleende dr. Hirschfeld, geneesheer van het krankzinnigengesticht Beileroord, al daar het slachtoffer de eerste hulp. Mej. H. werd per auto naar het gesticht vervoerd. De auto van de verzekeringsmaatschappij is zwaar beschadigd. De bestuurder kwam met den schrik vrij. ERNSTIGE TRAMBOTSING TE DEN HAAG Vier licht gewonden en groote materieele schade Om kwart over zes gisteravond, heeft te Den Haag een ernstige trambotsing plaats gehad tusschen lijn 11, bestuurd door den 40-jarigen L. D. J. v. d. V. v. d. K. en een bijwagen van lijn 3, waarvan de motor wagen bestuurd werd door den 47-jarigen W. H. B. L. De botsing had plaats op den hoek van de Groothertoginnelaan en de Kranenburgerweg. De oorzaak van het ge beurde is vermoedelijk gelegen in het door glijden van lijn 11, toen deze voor lijn 3, die voorrang was verleend, wilde inhou den. De gevolgen zijn, gezien den aard van het gebeurde, nogal meegevallen. Wel was de materieele schade vrij groot. Het voor- balcon van lijn 11 werd evenals de zijkant van den bijwagen van lijn 3 ingedrukt en vrij grondig vernield. Van de passagiers van lijn 3 werd een drietal gewond. Zij kon den, na door den G. G. D. naar den Cen- tralen Post te zijn vervoerd, na verbonden te zijn, op eigen gelègenheid naar huis gaan. nu tijdelijk 3 pakken voor 15 ct. DOODELIJK MIJNONGELUK. Mijnwerker door vallend gesteente gedood. Hedenmorgen omstreeks vijf uur is de houwer C. van Boven, terwijl hij in de on der grondsche werken van de staatsmijn „Hendrik" te Heerlen aan den arbeid was, door plotseling uit het dak vallend gesteen te doodelijk getroffen. Van Boven was 35 jaar oud, gehuwd en vader van een kind. Hij was woonachtig te Rumpen. DE REIS VAN DE DEMPO In het Spaansche oorlogsgebied De Rotteröamsche corr. van het „Han delsblad" heeft na aankomst van het s.s. „Dempo" nadere bijzonderheden vernomen over den gevaarlijken tocht langs de Spaan sche kust, waarover wij reeds een en ander gemeld hebben. Nabij Algeciras is het stoomschip in een zone geraakt, waarin de Spaansche kust- batterijen en eenige oorlogsbodems van de Spaansche regeering elkaar hevig aan het beschieten waren. Reutertelegrammen hebben op 10 Augustus mededeeling ge daan van het feit, dat een der oorlogssche pen het schip als pantser zouden hebben gebruikt, om ongestoord de vlucht te kun nen nemen. Dit blijkt niet juist te zijn, maar dat neemt niet weg, dat de positie, waarin de Dempo heeft verkeerd, van dien aard is geweest, dat het ieder oogenblik door een granaat getroffen had kunnen worden. Volgens kapitein Van Düyl heeft het ge beurde slechts weinig te beteekenen gehad. „Ik laat mij niet als pantser gebruiken", aldus de kapitein. „Op het oogenblik, dat er gevaar dreigde, heb ik het roer omge gooid om de Spaansche kust zooveel moge lijk te ontwijken, verder vertel ik u niets Aan inlichtingen van passagiers is het volgende ontleend: Na aankomst te Gibraltar heeft de Dem po een groot aantal Spaansche vluchtelin gen aan boord genomen. Onder hen be vonden zich geestelijken, die zich vermomd hadden en zoodoende onopgemerkt Gibral- tal hadden kunnen bereiken. De vluchtelin gen, waaronder veel vrouwen en kinde ren, werden in derde en vierde klasse ap partementen ondergebracht. Des avonds heeft de Dempo Gibraltar verlaten om koers te zetten naar Lissabon, waar de vluchtelingen ontscheept zouden worden. Reeds te Gibraltar had men het kanonge bulder. dat uit de richting van Algeci ras kwam, gehoord. Nabij Tarifa gekomen, bemerkten de passagiers, dat drie Spaan sche jagers en een kruiser de kust aan het beschieten waren. Het vuur werd beant woord door de kustbatterijen, waarachter zich de rebellen bevonden. Van het schip af zag men rook en vlammen tegen een donkeren avondhemel, waaruit bleek, dat de granaten van den jager hun doel niet hadden gemist. Vele passagiers van de Dempo zagen daarop een groote rookwolk uit een van de Spaansche jagers opstijgen, waaruit viel op te maken, dat het schip was getroffen, Het oorlogsvaartuig blies den aftocht, een dik, zwart rookgordijn achter zich la tend, blijkbaar om de rebellen het richten te beletten. Een aantal passagiers was meening, dat het rookgordijn slechts dien de om de kustbatterijen in den waan te brengen, dat de Dempo de kruiser zou zijn, zoodat men aan boord van het oor logsvaartuig voor verdere beschieting ge vrijwaard zou blijven. De positie van de Dempo was op dat moment zeer gevaar lijk. Op slechts 125 meter afstand van het schiep vielen de granaten in zee. Andere passagiers beweren, dat er granaten over de Dempo heen gevlogen zijn. De Dempo maakte dadelijk een scherpe zwenking en zette toen koers in de rich ting van de Afrikaansche kust. Tijdens de beschieting heerschte er aan boord een zeer nerveuse stemming, vooral onder de vluchtelingen, wier zenuwen toch reeds, na al hetgeen zij in Spanje hadden beleefd, tot het uiterste waren gespannen. Zij be gaven zich in allerijl naar de sloepen, hoe wel er nog niet de minste reden was vreezen, dat het schip zou zinken. De be manning van de Dempo wist door krach tig optreden een paniek aan boord te voorkomen en de passagiers tot kalmte te brengen. Eenmaal buiten de gevaarlijke zone was de rust aan boord weer spoedig teruggekeerd. Het leven nam zijn dagelijk- schen gang. De vluchtelingen zijn allen te Lissabon aan wal DE ROTTERDAMSCHE HOOFDCOMMIES EN DE ƒ20.000 Ook zijn vrouw herkent hem niet Doordat de politie en justitie in de zaak tegen den vermoedelijk ontrouwen hoofd ambtenaar te Rotterdam, die negen jaar geleden met ƒ20.000, bestemd voor salaris sen van den Gemeentelijken Geneeskundi gen Dienst aldaar, er vandoor ging, een strikt stilzwijgen in acht hebben genomen en er slechts bij stukjes en beetjes iets uit lekte van een aangehouden man, is bij na der onderzoek gebleken, dat de man, die reeds eenigen tijd geleden gearresteerd en naar het Huis van Bewaring te Rotterdam werd overgebracht, reeds de vorige week Woensdag van zijn haardos en knevel ont daan is, om opnieuw met doktoren en sm- der personeel van den geneeskundigen dienst geconfronteerd te worden. Toen is hij pertinent herkend als dege ne, die negen jaar geleden, na eerst bij de distributie werkzaam te zijn geweest, met de administratie van den geneeskundigen dienst was belast, zoodat hij gerechtelijk vervolgd zal worden. Er is dan ook thans geen sprake van, dat hij uit het Huis van Bewaring ontslagen zou worden. Het on derzoek door deskundigen wordt thans oortgezet. Verleden week is ook de eveneens in de zaak betrokken vrouw van den verdachte gehoord, die al dien tijd niet geweten heeft, waar haar man was en die middelerwijl reeds op het punt stond om weer in het huwelijk te treden, waartoe zij eenige we ken geleden een aankondiging in verschil lende Rotterdamsche bladen plaatste, waar in tevens een oproeping stond aan haar echtgenoot om, wanneer hij nog in leven was, zijn verblijfplaats mede te deelen. Nadat de verdachte was aangehouden, is ook deze vrouw met hem geconfronteerd. Zij zou hem echter niet herkend hebben. Bij het verdere onderzoek speelt echter haar verklaring geen rol, aangezien zij in zekeren zin belanghebbende is. KATWIJK AAN DEN RIJN Rijwielplaatjes-controle bij militaire oefening! Zooals de lataste dagen meermalen ge beurd, zoo was het ook gisteren in en rond Katwijk druk met de militaire oefeningen. Dit trekt veelal belangstelling. Nog meer belangstelling trokken de oefeningen gis teren toen de militairen, officieren zoowel als minderen werden gevraagd door de po litie naar hun belastingmerk. Meerderen waren niet voorzien van plaatjes of vrij stellingsformulieren hetgeen voor de poli tie en de desbetreffende ambtenaar een re den was om de noodige aanmerkingen te maken met gevolgen. De oefeningen onder vonden hierdoor stoornis. Ook militairen hebben verplichtingen wat betreft het na komen der wet NOORDWIJKERHOUT Bouwen. Aan de heeren Eecen en van Tilburg, bouwondernemers alhier, is door het gemeentelijk grondbedrijf een stuk grond verkocht plm. 90Q_ M2. langs den Ko ninginneweg, bestemd voor den bouw van een viertal woningen. ROELOFARENDSVEEN R.K. Schaakclub „Utile Dulci". Op Dinsdag 18 Aug. a.s. zal bovengenoemde vereeniging zijn jaarvergadering houden. Met het oog op de belangrijke besprekin gen die gehouden zullen worden, verwacht het bestuur dat geen lid dien avond zal ontbreken. Ook toekomstige leden zijn dien avond welkom. De vergadering vangt aan des avonds 8.30 uur in het Patronaats gebouw. TER AAR Op concours. De zangver. „Looft den Heere" behaalde op het concours te Via- nen een eerste prijs in de eere-afdeeling met 318 p. Ook in de eere-wedstrijd kwam zij in aanmerking voor den eersten prijs. Voor den directeur Marx een mooie pres tatie. VOORSCHOTEN. Aanrijding. Op den Leidscheweg al hier heeft gisteren een aanrijding plaats gehad nabij Nieuw-Voordorp tusschen een vrachtauto bestuurd door J. A. v. d. M. uit Bennebroek en een bakfiets met fruit van v. S. uit Voorschoten. De bakfiets stond links van en weg, terwijl een wagen, be spannen met een paard, rechts van den weg stond. De heer J. A. v. d. B. boorde daar tusschen doop en beschadigde de bak fiets en het fruit. De schade werd onder ling geregeld. Proces-verbaal is opge maakt. STOMP WIJK. Gesloten. In verband met den feestdag van Maria Hemelvaart is op Zaterdag 15 Augustus a.s. de Secretarie van d'e Ge meenten Stompwijk en Veur gesloten. Voor aangiften Burgerlijken Stand is de Secre tarie geopend des morgens van 9 tot 10 uur. WASSENAAR. Geboren: Matthea Maria Louise, d. v. P. J. M. Driebeek en M. A. Swart. Maria Mathilda Paula, d. v. P. J. M. Driebeek en M. A. Swart. Antonius Cornelis, z. v, C. A. Angevaren en M. J. L. Kortekaas. Johannes Cornelis, z. v. J. J. van der Kroft en C. M. A. Wensveen. Dirk, z. v. J. J. Veldhuyzen en N. G. van Iperen. Geer- truida Maria, d. v. W. P. van der Holst en J. M. Meussen. Overleden: Antonie de Man, oud 10 jaren. Maria Petronella Oosterveer, oud 77 jaren, echtg. van P. J. van der Ham. Josepha Maria Antonia Mulder, oud 72 jaren wed. van D. M. C. van Wely. Sybilla Ja- VRIJDAG 14 AUG. 1936. Hilversum I 1875 M. 8.00 VARA, 12.00 AVRO, 4.00 VARA, 9.00 VPRO, 11.00 VARA. 8.00 Gramofoonplaten. 10.00 Morgenwijding VPRO. 10.15 „De Notenkrakers", en zang. 10.45 Voordracht. 11.00 Vesrvolg concert. 11.30 Gramofoonplaten. 12.00 Kovacs Lajos' orkest, en gram.pl. 2.00 Tuinbouwpraatje. 2.30 Dansmuziek. 3.15 Olympisch nieuws. 4.00 Gramofoonplaten. 4.30 Kinderuurtje. 5.00 E. Walis en zijn orkest, en gramo foonplaten. 6.45 „De nieuwe Gulliver", causerie. 7.03 Orgelspel. 7.30 Gramofoonplaten. 7.50 Nieuwsberichten A. N. P. 7.57 Herh. S. O. S.-Berichten. 8.00 Olympisch nieuws. 9.00 „De mensch en het artistieke leven", causerie. 9.30 Piano-recital. 10.00 „Rondom het vredesvraagstuk", le zing. 10.30 Gramofoonplaten. 10.00 Avondwijding. 11.00 Nieuwsberichten A. N. P. 11.05 Jazzmuziek (Gr.pl.). 11.3512.00 Gramofoonplaten. Hilversum II 301 M. Algemeen Programma verzorgd door de N. C. R. V. 8.00 Schriftlezing. 8.159.30 Gramofoonplaten. 10.30 Morgendienst. 11.00 Zang. 12.15 Gramofoonplaten. 12.30 Ensemble v. d. Horst. 2.00 Gramofoonplaten. 2.30 Chr. Lectuur. 3.00 Orgelspel. 4.00 Pianorecital. 4.45 Gramofoonplaten. 5.30 Arnhemsch Strijkkwartet. 6.30 Tuinbouwpraatje. 7.00 Berichten. 7.15 Literaire causerie. 7.45 Reportage. 8.00 Nieuwsberichten A. N. P. 8.15 Orgelconcert. 9.00 „Zakenbrieven in levende taal", causerie. 9.30 N. C. R. V.-Strijkorkest. (Om 10.00 Berichten A. N. P.). 11.0011.30 Gramofoonplaten, hierna schriftlezing. Droitwich, 1500 M. 11.05 Orgelconcert. 11.35 Het Serge Krish Septet. 12.20 Gramofoonplaten. 12.50 Dansmuziek. 1.35 Het Birmingham Ladies' Trio. 2.20 BBC-Northern-orkest.- 3.20 Het Buxton Spa Orkest. 4.20 Het Hotel Victoria Orkest. 5.05 Gramofoonplaten. 5.35 Populair concert. 5.45 Olympisch nieuws. 6.00 Vervolg, concert. 6.20 Berichten. 6.45 Olympisch nieuws. 7.00 Dansmuziek. 7.35 Het Ralph Elman Sextet. 8.05 Sportpraatje. 8.20 Operette-uitzending. 9.20 Voordracht. 9.40 Fluitrecital. 10.00 Berichten. 10.20 j,Down to the sea in ships", cau serie. 10.40 Viool en piano. 11.3512.20 Dansmuziek. R a d i o-P a r i s, 1648 M. 7.20 en 8.20 Gramofoonplaten. 11.20 Orkestconcert. 2.50 Gramofoonplaten. 4.50 dito. 5.50 Kamerorkest. 8.20 Zang en piano. 9.05 Operette-uitzending. 11.051.05 Orkestconcert. Keulen, 456 M. 6.20 Populair concert. 8.20 Gevar. Concert. 9.20 Gramofoonplaten en Olympisch nieuws. 12.20 Omroeporkest en solisten. 2.20 Omroep-Amusements-orkest, popu lair orkest en solisten en Olympisch nieuws 8.301.15 Zie Deutschlandsender. Brussel, 322 e n 484 M. 322 meter: 12.20 M. Alexys' orkest. 1.302.20 Gramofoonplaten. 5.20 Gramofoonplaten. 6.50 J. Schnyder's orkest. 8.23 Vlaamsch Kwartet. 9.20 J. Schnyder's orkest. 10.50 Gramofoonplaten. 484 meter: 12.20 Gramofoonplaten. I.302.20 J. Schnyder's orkest. 5.20 Harmonica-recital. 6.10 Gramofoonplaten. 6.50 Pianorecital. 7.35 Zang. 8.20 J. Schnyder's orkest. 9.40 Gramofoonplaten. 9.50 Zang. 10.0511.20 Gramofoonplaten. Deutschlandsender, 1571 M. 8.30 Omroeporkest en solisten. II.05 Scheepsweerbericht. 11.05 Dansmuziek en populair concert. 1.10—1.15 Sluiting. Gem. Radio Distributiebedrijf te Leiden. 3e Programma. 8.00 Keulen. 13.15 Brussel VI. 14.20 Keulen. 20.20 London Reg. 22.15 Brussel VI. 22.30 Brussel Fr. 4e Programma 8.00 Brussel VI. 9.20 Diversen. 10.35 Droitv/ich. 18.20 Diversen. 18.45 Droitwich. 20.20 Gramofoonplaten G. R. D. 22.20 London Reg. (Wijzigingen voorbehouden). coba Antonia Kolk, oud 6 dagen. Chris- toph Ulrich, oud 73 jaren, echtg. van H. Wilton. O n d e r t r o u w d: N. W. A. Polane en N. de Jong. G. G. van.Diest en G. J. van den Akker. A. Toolens en M. P. Lamoré. G. Visscher en A. F. Benk. J. C. van Wissen en C. A. Knijnenburg. J. L. L. F. Hartkamp en C. M. E. Karstens. A. van den Berg en E. Ehmer. G e t r o u w d: L. P. G. Paardenkooper en M. J. Ver-hart. P. C. J. Baars en H. A. van der Ham. S. Ouwerkerk en G. T. Uiter- wijk. Ingekomen: A. Weijers geb. v. d. Ham, N.H., zonder beroep, uit Arnhem, Burchtstraat 14. H. Th. Kooij, N.H., fabr. Pharm. Chem, Prod., uit 's-Gravenhage, Crocusstraat 45. S. Lammering, N.H., kinderjuffrouw, uit 's-Gravenhage, van Cal- carlaan 27. J. de Lang, geen, zonder be roep, uit 's-Gravenhage, Oud Wassenaar- scheweg 5. M. Leive, D.Ev., hulp in de huishouding, uit 's-Gr'aven'hage, Binnenweg 17. H. M. Meijer, R.K., religieuse, uit Eloemendaal, Eikenlaan 3-5. Th. M. Rasing, R. K., dienstbode, uit Did'am, Rid derlaan 1. K. Schlögl, R.K., dagdienst- bode, uit A'dam, Berkheistraat 40. D. Aalbers, N.H., dienstbode, uit Renkum, Lange Kerkdam 84. G. H. L. Bakker, N.H., zonder beroep, uit 's-Gravenhage, Irisstraat 1. G. J. Bakker en gezin, NJL, boekhouder, uit 's-Gravenhage, Irisstraat 1. R. M. Nieuwlaat geb. Bodifée, zonder be roep, uit Antwerpen Ridderlaan 1. W. Derangowski, R.K., dienstbode, uit Duis burg, Eikenlaan 3-5. N. van Dam, N.H., dienstbode, uit Reeuwij-k, Duindicht 3. M. S. v. Dusseldorp, Rem., Heiigyimnaste- masseuse, uit Soest, Heerenweg 9. L. Jahn, Ev.L., dienstbode, uit Soest, Heeren- weg 9. m. A. H. van Es, R.K., zonder be roep, uit Ubhergen, Beukenlaan 7. H. Hartmann. D.Ev., dienstbode, uit 's-Graven hage, Gr. Haesebroekscheweg 35. D. C. Bor^boom, R.K., zonder beroep, uit 's-Gra- venhage, v. Zuylen v. Nijeveltstraat 229. J. A. A. Hazebroek, R.K., zonder beroep, uit 's-Gravenhage, v. Z. v. Nijeveltstraat 229. M. C. Idzerda, R.K., zonder beroep, uit Berkel en Rodenrijs, Berkheistraat 40. K. K. Knies, N.H., zonder beroep, uit Am sterdam, Wittenburgerweg 8. J. J. W. Koch en vr., N.H., chauffeur, uit 's-Graven hage, Raaphorst'laan 19. A. J. Lijcklama, geen, zonder beroep, uit 's-Gravenhage, - Nassaulaan 3. H. H. Matt'hes, Rem., zon der beroep, uit De Bilt U., Konijnenlaan 40. C. K. H. Rensen, geen. zonder beroep, uit 's-Gravenhage, Nassaulaan 3. P. M. Salet, R.K., zonder beroep, uit 's-Graven hage, Schoolstraat 12. A. Staneck, R.K., dienstbode, uit Duitschland, Hertelaan 1. J. M. J. Tans, R.K., arts, uit Amsterdam, Eikenlaan 3-5. G. Th. Uiterwijk, G.K., zonder beroep, uit Bloemendaal, Windlust- weg 17. M. M. H. Vink, Ger. K., verpleeg ster, uit Amersfoort, Binnenweg 3. J. G. Vlendré en gezin, Ger. K., bleeker, uit 's-Gravenhage, Rijksstraatweg 342 D. C. M. van Voren, R.K., dienstbode uit Phi lippine, Wilhelminaplein 4. H. L. Walhain en gezin, R.K., monteur R.T., uit 's-Gra venhage, Louisestraat 3. M. Winkler, R.K., dienstbode, uit Leeuwarden, Schouw- weg 812. S. Zierhofer, R.K., dienstbode, uit Fohnsdorf (Oostenrijk), Bloemcamp- laan 35. Vertrokken: A, M, H. Timmermans, naar Den Haag, Be zuidenhout 63. C. A. Coboord naar Wolphaartsdijk, Veerweg B 44a. M. A. Oosterman naar Maassluis, Esserstraat 10. M. Smout naar den Haag, de la Reijweg 376. A. Bruckhoff, naar Essen (Did.). M. A. Muck naar Munster (Did.). F. A. Groeneveld naar Den Haag, Cuypstraat 3. F. J. Beunke, naar Den Haag, Flatgebouw, Mesdagstraat 48. W. Wittkowski naar Den Haag, Wilhelmina- straat 34. H. M. A. Angevaare naar Den Haag, Westeinde 8. T. Meijer en gez. naar Rotterdam, Nieuwe Binnenweg 332. D. ter Avest naar Rijssen, Vierenlandweg 31. H. F. Kopietz naar Bayreuth (Did,). M. Kosters naar Ermke (Did.). A. W. ten Raa en gez. naar Meppel, Leon. Sprin gerlaan 23c. M. J. Hoefnagel naar Den Haag, Weimarstraat 45. ZOETERMEER Zwemwedstrijden. De uitgestelde zwemwedstrijden in de badinrichting al hier worden Zaterdagmiddag a.s. te 2 uur, water en weder dienende, gehouden. Voor de prijswinnaars worden medailles uitge loofd. Geboren: Louisa Huberta Carolina d.. van A. B. Uijterlinden en L. H. C. van Griethuizen Johannes Paulus z. van J. P. Meijer en J. de Goede. Ondertrouwd: W. van der Smit 26 j. en C. M. Windmeijer 26 j. Getrouwd: A. de Wilde 34 j. en P. A. Walraven 34 j. wed. van J. Golverdingen.

Leidsche Courant | 1936 | | pagina 9