STADS NIEUWS MAANDAG 6 JULI 1936 DE LEIDSCHE COURANT nERSTE BUD - PAG. 2 HOE WORDT HET WEER TOENEMENDE REGENKANS. DE BILT SEINT: Meest zwakke veranderlijke wind. Be trokken tot zwaar bewolkt. Toenemende kans op regen of onweer. Waarschijnlijk iets koeler overdag. Hoogste barometers!764,1 te Hannover. Laagste barometerstand 745,0 te Vestmanoer De hoogedrukking, welke het Zuidelijk gedeelte van het waarnemingsgebied be slaat, is sinds Zaterdag aan haar Noordzijde toegenoegen, doch heeft boven Frankrijk in haar kern aan beteekenis verloren. De de pressies bij IJsland en over Scandinavië ble ven stationnair. Belangrijk voor de weers ontwikkeling in onze omgeving is 'n secun daire depressie, welke aan den ingang van het Kanaal gelegen is. Zij bracht in Zuid- Engeland reeds zware regen en het heeft er alle schijn van, dat zij met den sterken West-Zuid westelij ken of Westelijken boven wind naar onze omgeving beweegt. Regen en onweerskansen nemen daardoor weer ioe, terwijl overdag ook afkoeling te wach ten is. Onder invloed van de depressies is net weer over de Britsche eilanden en Noord-oost Scandinavië regenachtig. In het hoogedrukgebied heerscht in Duitschland en Zwitserland goed weer met in het Zuiden en Zuidoosten ochtendtem- peraturen boven 20 graden Celsius. Over Frankrijk is de lucht zwaar bewolkt tot be trokken, hier en daar met regen. LUCHTTEMPERATUUR. 23.2 gr. C. LICHT OP VOOR FIETSERS e. a. Van Maandagavond 9.50 uur tot Dinsdag morgen 4.18 uur. HOOGWATERSTAND. Te Katwijk aan Zee: op Dinsdag 7 Juli voorm. 5.14 uur en nam. 5.30 uur. WATERTEMPERATUUR. Zweminrichting „Poelmeer" 21 gr. C. Zweminrichting „De Zijl" 20 gr. C. Gubbi. Hoogewoerd 150. „St. Donatus" hier ter stede telt reeds een 70 pet. van het R.K. Verzekeringspei soreel onder zijn leden. Toch moge endergettekende, geeste lijk adviseur <-an ,St ï*cr-sius", Dog eens een dringend beroep t'ren op de niet-ge- organLeerde kathol5-1" verzekeringsagen ten van Leiden en omstreken om toe te treden tot deze kalho.ieke organisatie. Voor de verzekeringsagent zijn heden de tijden tot groot? tezorgr j e5u' de vaak on redelijke eisch van steeds hot f.er produc tie voert tot de meest afkeurenswaardige wantoestanden. Alleen organisatorisch kan men hier komen tot meer rechtszekerheid en een heldere bestaansmogel:il heid voor den verzekeringsagent. Hier kan alleen een sterke organisatie redding brengen; en natuurlijk voor de katholieke verzeke ringsagenten een katholieke organisatie. Laten dan nu eindelijk de ongeorganiseer de R.K. verzekeringsagenten van Leiden en omstreken zich eens bezinnen; la ten ook zij mede werken aan het verkrij gen van betere bestaansvoorwaarden en mootere rechtszekerheid in het verzeke ringsbedrijf door toe te reden tot St. Do natus. Dat komt niet alleen hun collega's, iie reeds lid zijn, ten goede, maar kan ook relf, hun belangen en hun bestaan als ver zekeringsagent ten goede komen. Geestelijk adviseur van „St. Donatus" Pater J. A. van der Snoek Weer twee slachtoffers van de zee Vermoedelijk in een mui geraakt en verdronken Omstreeks het middaguur waren gister middag aan het stille Noorderstrand te Zand voort twee bewoners uit Haarlem, de 30-jarige stucadoor P. Zoethout en de 43- jarige verpleger van het groote Gasthuis te Haarlem, A. G. Gau, aan het baden. De vrouw van Zoethout riep haar man nog toe: Piet, ga nu niet te ver, doch en kele seconden later verdwenen beide per sonen in de diepte. Zoethout werd op de tweede bank gevonden, terwijl Gau ander half uur later aanspoelde. Een arts kon slechts den dood der beide mannen consta- teeren. Per politiebrandcards zijn hun lijken naar de algemeene begraafplaats overgebracht. Waarschijnlijk zijn zij bij het baden in een „mui" terecht gekomen. Uit dit droevig ongeluk blijkt weer hoe gevaarlijk het in zonder toezicht te zwem men. Offideele Crisisberichten DUBBELE OOGSTVERGUNNING VOOR GROEN TE PLUKKEN LANDBOUW- ERWTEN. Aan de aangeslotenen D. bij de Neder- landsche Groenten- en Fruitcentrale, zijn de oogsters van groen te plukken land- bouwerwten, wordt ter kennis gebracht, dat terwijl tot op heden aan deze aangeslote nen was toegestaan in 1936 eenzelfde op pervlakte te oogsten als in 1934, zooals dit op de in hun bezit zijnde oogst vergunning staat aangegeven, dit met ingang van 6 Juli a.s. wordt uitgebreid met 100% van deze oppervlakte. Op genoemde oogstvergunning mag dus de dubbele oppervlakte worden geplukt. Twee jonge menschen bij aanrijding gedood Wielrijdster door motor in de flank gegrepen Op den rijksweg EindhovenBoxtel on der Liempde is Zondagavond ongeveer te negen uur een ongeluk gebeurd, dat aan twee jonge menschen het leven heeft ge kost. Het twintigjarig meisje A. M. Schalks en haar 21-jarige verloofde P. Rooyakkers kwamen op de fiets een zijweg uit, toen een motorrijder naderde. Een aanrijding kon niet meer worden voorkomen en het meis je werd in de flank aangereden. De motor rijder, de 24-jarige H. Verrijt, werd van de motor geslingerd en was op slag dood. Op het moment der aanrijding zelf moet hij wel de macht over den motor verloren hebben, althans binnen 2 meter afstand botste hij tégen een boom en viel daarlangs af met den motor in de droge bermsloot. De botsing tegen den boom moet wel zeer hevig geweest zijn, waarschijnlijk is v. d. Rijt daarbij met het hoofd tegen den boom gestooten, want ooggetuigen consta teerden, dat de man, die in de sloot nog op den motor zat, op slag gedood was. Het meisje was door de aanrijding met het hoofd tegen het betonzijvlak terecht gekomen en lag badende in haar bloed, op het feitspad. Ofschoon buiten bewustzijn was zij niet onmiddellijk dood, doch stierf korten tijd later. Haar verloofde was bij het gezicht van het ongeval zoodanig geschrokken, dat hij zijn zenuwen niet meer meester was. Beide slachtoffers waren uit Boxtel af komstig. Hun stoffelijk overschot is in het St. Lidwinaziekenhuis te Boxtel opgebaard. De marechaussée te Boxtel heeft het on derzoek in handen. SanctiesopgehevenoplöJuli BESLUIT DER COÖRDINATIE COMMISSIE. De sancties hebben toch invloed gehad. GENEVE, 6 Juli. (A. N. P.). De Coör dinatie-commissie heeft besloten de sanc ties tegen Italië op te heffen op 15 Juli. De voorzitter der Commissie had te voren er op gewezen, dat de sancties tot gevolg heb ben gehad, dat de Italiaansche uitvoer met meer dan 75 pet. is gedaald, terwijl de goud voorraad in zes maanden tijds met bijna de helft is verminderd. Italië keer weer terug. MONTREUX, 6 Juli. (A. N. P.). Uit het feit, dat Italië een geheele verdieping gehuurd heeft in een hotel alhier, leidt men af, dat nu de sancties spoedig ook feitelijk tot het verleden zullen behooren, Italië ter conferentie over de zee-engten zal verschij nen, en daarmede zijn samenwerking in Europeeschc- aangelegenheden zal hervat ten. SPORT VOETBAL EERE WED STRIJD C. G. W. Wegens het feit, dat C. G. W. den Tria- non-beker heeft gewonnen speelt Dinsdag avond 7 uur op het R. K. Sportterrein C. G. W. I een eere-wedstrijd tegen een sterk Studenten-elftal met de spelers van Vliet en Pasteur om een beker. DE KWESTIE L.F.C.-HELLEVOETSLUIS. Men meldt ons van L. F. C.-zijde: Don derdag as. 's avonds 8 uur zal behandeld worden de kwestie HellevoetsluisL. F. C., welke wedstrijd door L. F. C. werd gestaakt. Door den K. N. V. B. werd een commis sie van onderzoek ingesteld. Deze voor L. F. C. zoo belangrijke kwestie wordt be handeld in café Rest. „Suisse" Beursplein, Rotterdam. WATERPOLO Zwemlust IHDe Zijl n 02. Voor de reserve ïlle klasse van den K.N. Z.B. speelden gisteren te Utrecht Zwemlust III tegen De Zijl II. De ruststand was 00. Tenslotte won de Zijl met 02. UIT DE OMGEVING LEIDERDORP. Geboren: Gerrit z. van W. de Haas en J. Rijsdam. Gevestigd: J. Nagtegaalvan Vier- zen. Koningstraat 64 J. van Vliet en gezin, Lindelaan 12 J. JansenGal- jaard. Jaagpad 36 M. Hoogstad en ge zin, van der Doesstraat 41 A. van He- mertvan Vegten, Jaagpad 72 A. B. Verkleij, Achthovenerweg 60 J. Borst en gezin, Hoofdstraat 7 L. A. J. Ouds hoorn en gezin, Hoofdstraat 52 A. A. de Monije en gezin, Hoofdstraat 166. Vertrokken: H. Knetemann naar den Haag N. H. de Klerk en gezin naar Zoeterwoude H. R. C. van Fruchten naar den Haag A. den Hollander en ge zin naar Zoeterwoude A. van Egmond naar Rijnsburg M. Couzijn en gezön naar Leiden H. J. Lamers en gezin naar Leiden A. van Bemmel naar Leiden A. Hoogendoorn naar Zoetermeer C. van Tol naar den Haag A. P. Bruines en gezin naar Zoeterwoude G. A. van Beek naar den Haag L. Noordervliet naar Katwijk C. van der Leek naar Leiden W. H. Kee.reweer en gezin naar Leiden B. J. Spruyt en gezin naar den Haag. NOORD WIJK. Verkooping. De gehouden verkooping van huizen en bouwgrond ten overstaan van notaris C. Punt alhier, had als uitslag: 4 Huizen aan de v. Panhuysstraat, niet gegund. 3 Huizen aan de IJmuiderstraat ingezet elk op 2500.no. 26 en 48 voorloopig gegund voor 5090 aan E. de Groot q.q.; het 3e preceel niet gegund. Woon- en winkelhuis aan de Wetering- kade, niet gegund. Woonhuis aan de Achterzeeweg, ingezet op 2400.voorloopig gegund voor 2500 aan G. Vogelaar q.q. 2 Woonhuizen en bouwterrein aan de Piekestraai, ingezet op 3100.voorl. ge gund voor 3400.aan H. Liefferink q.q. De villa's „Antoinette" en „Rosy" met garage en bouwgrond aan den Koepelweg, niet gegund. 2 Perceelen bouwgrond aan de Jan Kroonsweg, groot 6.19 A. ingezet op 3100, gekocht door Gebrs. Verloop voor 3600. Geboren: Cornelia, d. v. G. H. Zuid hoek en E. A. A. v. Bakkum. Willemien Albertina, d. v. G. v. Riem Vis en H. M. v. d. Burg. Agatha Jacoba, d. v. C. Was senaar en H v. d. Plas. Petronella Jo hanna Alida, d. v. J. G. L. de Ridder en P. Waasdorp. Cornells Paul Maria, z. v. S. W. Neefjes en M. A. Eisen. Ondertr.ouwd: J, J.v. Tol en J. A. v. Oosten. J. J. de Groot en H. P. v. d. Weijden. L. A. Verhoeff en C. M. A. Ber nard. G e t r o u w d: W. v. Bragt en J. M. A. Alkemade. Overleden: Jan Vink, 64 jaar. Jannetje Schreur 70 jaar, wed. van S. Jaars- ma. Trijntje v. d. Meulen, 3 jaar, d. v. W. v. d. Meulen en N. v. Duin. Catharina Gerarda Otto, 21 jaar Dieuwke Bijvoets, 74 jaar, geh. met P. Alders. Agatha Cor nelia Konijnenburg, 34 j., geh. met L. v. d. Mark. STOMPWIJK. Geboren: Johannes Adrianus Jozef z. van J. G. v. d. Helm en M. A. Hilgersom. Matthias Hubertus Carolus z. van M. A. J. v. Rijn en J. J. Molier. Hendrikus z. van G. van Meurs en J. Th. Rotteveel. Maartje Engeltje d. van C. D. v. d. Doel en S. Bregman. Ondertrouwd: N. A. Vink en J. Hilgersom. J. v. d. Berg en J. Brand horst. VEUR. Geboren: Theodora Antonia d. van J. P. A. Starrenburg en M. J. Henneken. Gerarda Johanna Gertruda Maria d. van W. J. de Jong en M. Th Meijer. Gehuwd: H. J. Hendrikman en W. J. den Hollander. A. J. Vermeer en N. Borst. RECHTZAKEN DE OSSCHE MISDRIJVEN. „De Saai" veroordeeld. Het Gerechtshof te 's Hertogenbosch heeft heden arrest gewezen in de zaak te gen den gedetineerden voerman A. M. Hendriks, bijgenaamd „de Saai", uit Eind hoven, die door de rechtbank te 's Herto genbosch was veroordeeld tot vijf jaar ge vangenisstra, ter zake dat hij op 26 De cember 1930 te Eindhoven 230.heeft weggenomen, eigendom van C. Sanders en op 28 December 200.eigendom van P. Reynders. De Saai had dezen diefstal gepleegd met Koosje van Berne uit Oss en W. Verheugten uit Eindhoven. Het Hof heeft het vonnis bevestigd, doch het voor arrest in mindering gebracht. KANTONGERECHT TE LEIDEN. Wielrijdster contra autobus. Mej. A. K. te Oegstgeest was als wielrijdster aan een wissen dood ontsnapt, toen zij, gezeten op een rijwiel plotseling een erf af kwam rijden, gelegen aan den Abtspoelweg te Oegstgeest, en toen zonder eerst behoorlijk uit te kijken plotseling de zen weg overstak juist toen een autobus van Maarse en Kroon aankwam. Door stug remmen en naar links zwenken kon de be stuurder van de bus voorkomen, dat het meisje onder de wielen kwam. Zij werd nu geraakt door den zijkant van de bus, waar door zij bewusteloos was geraakt en een hersenschudding had opgeloopen, gepaard gaande met een gedeeltelijk geheugen verlies. De autobus was in een langs den weg loopende sloot terecht gekomen en gekan teld. De ambtenaar noemde het feit heel ern stig. Waar de verdachte hier een ernstige les gehad heeft, die zij haar geheele leven wél niet zal vergeten, wilde hij voor dit ge val maar een heel lichte straf vragen en wel 5 subs. 2 dagen, met welken eisch de kantonrechter zich kon vereenigen. Geen voorrang verleend. J. v. E. te Leiden moest verschijnen, omdat hij als bestuurder van een auto geen voorrang heeft verleend aan verkeer van rechts. Daar dit was gebeurd op het drukke kruispunt TurfmarktHaarlemmerstraat te Leiden, was de eisch 15 subs. 8 dagen. Uitspraak 15 subs. 5 dagen. Dronken wielrijder. W. de G. te Leiden heeft *s nachts een rijwiel bereden terwijl hij onder dus- danigen invloed van sterken drank ver keerde, dat hij niet in staat geacht kon worden dit rijwiel naar behooren te be sturen. Bovendien was er geen licht op het rijwiel aanwezig geweest. Eisch 15 subs. 8 dagen en 3 subs. 1 dag. Uitspraak 10 subs. 4 dagen en 3 subs. 1 dag. Verder werden nog veroordeeld: F. J. M. te Zeist wegens autorijden te Leiden zonder nummerbewijs. Eisch 5 subs. 2 dagen. Uitspraak 3 subs. 1 dag. F. K. te Leiden, omdat hij een huis nummer had geschilderd dat niet aan de eischen voldeed. Hij had wit op zwart ge schilderd inplaats van zwart op wit. Eisch 3 subs. 2 dagen. Uitspraak 2 subs. 1 dag. J. v. R. te Leiden terzake hij als werkgever zijn loonlijsten niet had inge vuld over het tweede halfjaar 1935. Eisch AGENDA LEIDEN. De Zondagsdienst der huisartsen te Lei den wordt waargenomen door de dokters: Flim, de Jager, Jasperse en Winkler. De Zondagsdienst der huisartsen te Oegstgeest wordt waargenomen door dok ter Varekamp, Tel. 1916. De avond-, n^cht- en Zondagdienst der apotheken wordt van Maandag 29 Juni tot en met Zondag 5 Juli as. waargenomen door de apotheken: G. F. Reijst, Steenstraat 35, tel. 136, A. J. Donk, Doezastraat 31, telef. 1313 en C. van Zijp, Wilhelminapark 8, Oegstgeest, tel. 274. 7.50 subs. 4 dagen. Uitspraak 5 subs. 2 dagen. J. H. te K a t w ij k eenzelfde overtreding maar bovendien deze loonlijsten niet laten zien op verzoek van een controleur van den R. v. A. Eisch 2 maal 7.50 subs. 2 maal 4 dagen. Uitspraak 2 maal 5 subs. 2 maal 2 dagen. C. v. V. te N o o r d w ij k e r h o u t heeft ballen geteeld zonder vergunning van de N. S. C. Eisch 8 subs. 4 dagen. Uitspraak b subs. 2 dagen. J. B. te Leiden overtreding motor- en rijwiel reglement. Eisch ƒ2.50 subs. 2 dagen. Uitspr. 2 subs. 1 dag. C. O. te Koudekerk en N. v. E. te den Haag hebben resp. te Leiden en Katwijk met hun auto op verboden we gen gereden. Eisch en uitspr. 3 subs. 1 dag voor elk. J. v. d. M. te N o o r d w ij k heeft zich laten sleepen door een auto, terwijl hij op een rijwiel zat. Eisch en uitspraak ƒ3 subs. 1 dag. J. J. C. te A1 k e m a d e heeft zich niet aan laten sluiten, als eigenaar van een perceel, op het dunwaternet. Eisch 5 subs. 8 dagen. Uitspraak 1 subs. 1 dag. DE EERSTE EXCURSIE NAAR DE BOUW VAN HET STADHUIS. Onder belangstelling van plus minus 70 leden hield de vereeniging van Oud-leer lingen der Ambachtsschool alhier Zater dag j.l. een excursie naar den bouw van het stadhuis. Deze excursie stond onder de zeer kun dige leiding van den heer P. Hartman, ar chitect, chef van het bouwbureau, met me dewerking van den heer J. Pieno, opzich ter. Allereerst werd door den leider in het bouwbureau aan de hand van de teekenin- gen uiteengezet, op welke wijze de uit voering zal geschieden. Door deze teeke- ningen kreeg men een goeden indruk, hoe een naar de eischen des tijds gebouw stad huis er moet uitzien. Ook in verband met het behouden van den ouden voorgevel werden de gerezen moeilijkheden nader toegelicht en werd verklaard hoe deze tot oplossing zijn of nog worden gebracht. Na deze uiteenzetting volgde een bezoek aan het terrein, waar de zoo goed als gereed zijnde onderbouw werd besproken en aan dachtig bezichtigd. De kelders en begane grondvloeren, al was er van het innerlijke heiwerk enz. niet veel te zien, waren de moeite van het bezoek ten volle waard. In aansluiting hierop werd een bezoek gebracht aan het Pieterskerkhof waar de verschillende gedeelten van den zooge- naamden ouden gevel onder leiding van den heer J. Blom worden gerestaureerd en ontbrekende gedeelten in dezelfde stijl en zooveel mogelijk met dezelfde gereedschap pen van voor driehonderd jaren worden bijgemaakt. De heer J. Blam hield hier eveneens aan de hand van de teekeningen een uitvoerige verhandeling over de plaats hebbende restauratie. Vervolgens werden onder leiding van dezen heer en den chef-beeldhouwer den heer P. van Dongen de restauratie en de bewerkingen van de verschillende orna menten en geveldetails nader toegelicht en bezichtied. Men kan hier zien met welke liefde de beeldhouwers en steenhouwers werken, om een zoo schonen gevel, die dreigde verloren te gaan, weer te herstel len in zijn ouden of nog beteren staat. In deze werkplaatsen waar niets machinaal geschiedt, is de liefde van den werker voor zijn vak het voornaamste ding. Deze liefde behoeft geiukkig niet gezocht te worden, zooals de leider met steligheid verklaarde. De heer J. J. van Weerlee, vice-voorzit ter, dankt den heeren leiders voor hun be- langlooze rondleiding en uitlegging en de leden voor him belangstelling. OPSPORING VERZOCHT De Commissaris van Politie verzoekt namens de echtgenoote bekend te worden gemaakt met de verblijfplaats van Joh. v. Rooyen, geboren 13 Februari 1908, bak ker van beroep, wonend Pioenstraat 15, die Zaterdagmiddag te half vier zijn woning heeft verlaten om zich naar zijn werk te begeven, doch sindsdien niet is terugge keerd. Hij was in het bezit van een rij wiel. Verder verzoekt de Commissaris van Politie opsporing namens de echtgenoote van Jac. Schoonderwoerd den Bezemer, ge boren 31 Jan. 1895, timmerman, wonend Willemstraat 19, die Donderdag j.l. zijn woning heeft verlaten en sindsdien niet is teruggekeerd. Eindexamen R. K, H. B. S. Voor het eindexamen der R. K. H.B.S. al hier zijn geslaagd de heeren: T. van Berge Henegouwen, H. Boogers, F. in den Bosch, M. Horick, G. Kallenberg, J. de Koning, J. Molkenboer, H. Niemer, J. Plouvier, J. Sala en L. Schrijvers. Leiden; K. Delfgaauw en J. Delfgaauw (Rijswijk Z.H.); P. van Ei sen, P. Paardekooper en J. Smit, Oegst geest; A. Paardekooper en K. Schouten, Zoeterwoude; A. Tervooren, Bodègraven J. Verselewel de Witt Hamer, Noordwij- kerhout en H. van Overvest, Den Haag; afgewezen 3 candidaten. Van de R.K. Opleidingsschool voor Jon gens, Rapenburg 48, zijn alle candidaten voor het toelatings-examen voor de R.K. H.B.S. en voor het Stedelijk Gymnasium Voor de R. K. H.B.S.: Piet Bergers, Jan Bots, Joh. v. Dooren, Jos. Hermans, Leo Plouvier, Karei Pollmann, Hans Tummers. Voor het Stedelijk Gymnasium Alb. Vreeburg. Toelatingsexamen Meisjes H. B. S. De volgende candidaten zijn geslaagd voor het toelatingsexamen le klasse der H. B. S. voor Meisjes met 5- en 6-jarige cur sus alhier: A. C. Arentz, A. Blitz, I. Boasson, A. Bosch, F. W. Boschma, D. Bosse. C. U. J. Brit, P. C. de Bruyn, Y. Buizing L. M. ten Cate Brouwer, M. v. Cranenbugh, J. A. Cupédo, M. van der Graaf, T. C. van der Graaf, Y. B. de Groot, M. Hageman, A. J. Henraad, E. Homan. E. van der Hoogt, Th. M. Hooymans, C. C. P. Houtermans, G. J. v. Ingen Schenau, A. J. Jonkers, E. Kabel, D. Kievit de Jonge, A. Kluit, W. Q. Krantz, J. M. Lammens, D. H. M. van Leeuwen, G. van Leeuwen, A. J. Loder, H. A. H. Mo lenaar, L. E. van der Plas, M. Prins, H. de Ren, J. C. Renssen, D. Rientsma, W. J. M. Rückert, S. W. v. d. Sande Bakhuizen, D. Schellekens, B. Siemens, R. C. Stoelman Leysner, M. G. Taconis, E. M. J. Timmer man, A. van der Valk, S. H. Vogelaar, E. J. van Weizen, A. Woldringh v. d. Hoop. Toegelaten 48. Mondeling 11. Afgewezen 14. Geslaagd voor het examen voor adjunct- commies der directe belastingen, invoer rechten en accijnzen de rijksklerk J. A. Schieman, te Woerden ktr. Benoemd tot Rijksklerk der directe be lastingen enz. in vasten dienst de tijdelijke rijksklerk J. P. Ouwerkerk, alhier Insp. D. B. le afd. Benoemd tot rijksklerk der registratie en domeinen in vasten denst de tijdelijke rijksklerk dier middelen J. Nievaart te Lei den, ktr. Hyp. enz. Onze stadgenoot de heer D. v. d. Does hoopt op Vrijdag 10 Juli a.s. den dag te herdenken dat hij voor 25 jaar in dienst der Gemeente Leiden trad als machinedrij ver van de Gasfabriek. Het zal den jubilaris ongetwijfeld dezen dag niet aan belangstelling ontbreken.

Leidsche Courant | 1936 | | pagina 2