RADIO-PROGRAMMA'S DINSDAG 9 JUNI 1936 DE I.E'DSCHE COURANT DERDE BLAD - PAG. 9 GEMENGDE BERICHTEN MEISJE TEGEN EEN AUTO GELOOPEN. Te Slikkerveer is gisteravond het 7-jarige meisje N. de Vries, toen zij onverhoeds den rijweg overstak, tegen een passeerende vrachtauto van den expediteur de Jong uit Ridderkerk geloopen. Zij werd zoo ernstig aan het hoofd gekwetst, dat zij bijna on middellijk overleed. DOOR DUIZELIGHEID BEVANGEN Pastoor rijdt met auto in een sloot Gistermiddag reed pastoor Galama uit Deurningen (gem. Weerselo) met zijn nieuwe auto, welke hij zelf bestuurde, over dan straatweg van Hengelo naar Olden- zaal. Eensklaps zwenkte de wagen naar links, kwam eerst tegen een boom en daarna in het water van een bermsloot terecht. Voorbijgangers snelden toe en hielpen den pastoor uit de auto. Een pas seerende geneesheer bracht den geestelij ke per auto naar het ziekenhuis te Hen gelo. De pastoor had een bloedende wonde aan het achterhoofd bekomen en had waarschijnlijk eenige ribben gebroken. Een plotselinge duizeligheid schijnt hem de macht over hetst uur te hebben doen de macht over het stuur te hebben doen digd. DIENSTPLICHTIG HUZAAR VERDRONKEN. Bij oefeningen met een zgn. drijfzak. Gistermiddag is in de gracht, achter de kazerne te Deventer de dienstplichtige hu zaar de Haan uit Friesland afkomstig, bij oefeningen met de zgn. drijfzak verdron ken. Het ongeluk heeft zich als volgt toege dragen: Gistermiddag hadden oefeningen met de drijfzak plaats. Tijdens deze oefeningen moest de Haan met de zak het water over steken. Hij is daarbij te water geraakt. Aan vankelijk wist hij zich drijvende te houden, toen evenwel bleek, dat hij den wal niet zou kunnen bereiken, sprong de huzaar van der Reide te water om te trachten de Haan op het droge te brengen.' De Haan greep van der Reide echter bij een der ar men, zoodat beiden naar de diepte zouden zijn gegaan ware het niet, dat de wacht meester Mensink te hulp kwam. Hij slaagde er in van der Reide uit den greep van de Haan te bevrijden en dook daarna ver scheidene keeren, helaas tevergeefs, naar de Haan. Het gelukte eerst later de Haan boven te brengen. Kunstmatige ademhaling mocht toen niet meer baten. BOERDERIJ AFGEBRAND. Hedenmorgen te omstreeks zes uur ont dekten eenige jongens, die op weg waren om te gaan melken, dat brand was uitge broken in de schuur van de kapitale boer derij van den heer F. van de Wal, staande langs den weg naar Moergesteld, onder Oirschot. Zij waarschuwden de bewoners van de boerderij, die ijlings het woonhuis, verlie ten. Hoewel de brandweer spoedig ter plaatse was kon niet voorkomen worden, dat ook het aan de schuur grenzende woon huis, dat met riet gedekt was, in vlammen opging. Een aangrenzend gebouwtje, waar in wat landbouwgereedschappen en eenige karren stonden, kon behouden worden. Een kalf kwam in de vlammen om. Uit het huis en de schuur kon niets gered worden. De schade wordt door verzekering gedekt. Om trent de oorzaak van den brand tast men in het duister. Gaat met Uw vacantie eens een dagje naar Rotterdam en brengt dan ook vooral een bezoek aan de „Meubelslad" dor N.V. Piet van Reeuwijk aan de Kipstraat. Een Meubel- stad, die baars gelijke in Europa niet vindt. In de enorme toonzalen zijn meer dan 1500 modelkamers opgesteld en laat men U daar zien, wat door de juiste keuze van meubelen, tapijten en gordijnen te bereiken is. Alle interieurs ademen dan ook sfeer en gezellig heid. Alle meubelstijlen zijn er vertegen woordigd, met al'le smaken en beurzen is rekening gehouden. U vindt er honderden zeer geslaagde voorbeelden van hedendaagsche Interieurskunst. De Directie stelt U gaarne in staat zonder eenige verplichting tot koopen haar toonzalen met 1500 modelinterieurs te bezichtigen. 3870 (Adv.) ten. Aangezien hij ook niet thuis was ge weest, werd de poiltie in de zaak ge mengd. Er werd een onderzoek ingesteld, doch de jongen was onvindbaar. Nog mee gedeeld kan worden, dat hij gisternacht zeer laat thuis was gekomen en dat hij tengevolge daarvan met zijn ouders hoog- loopende ruzie heeft gehad. De jongeman was sedert korten tijd op bedoeld kantoor werkzaam. In verband met deze myste rieuze verdwijning is het signalement van den jongeman via den politie radio-omroep bekend gemaakt. Men vermoedt, dat hij met het geld de wijk naar elders heeft ge nomen. BERUCHT INBREKER GESNAPT. „Zware jongen" uit Rotterdam gearresteerd. In den nacht van Zaterdag op Zondag trof een jongeman te Delft, toen hij om streeks twee uur thuis kwam, in de woning zijner ouders aan de Odulphusstraat aldaar in de huiskamer een man onder de tafel. Hij snelde onmiddellijk naar buiten en riep zijn vrienden die hem met 'n auto naar huis hadden gebracht. De indringer maakte ech ter van de gelegenheid gebruik om het huis te verlaten. De jongelui, die hem wilden tegenhouden, ging hij met een breekijzer te lijf. Niettemin achtervolgden en grepen zij hem en hielden hem vast, tot de inmiddels gewaarschuwde politie kwam en hem ar resteerde. De aangehoudene bleek toen een bekende „zware jongen" uit Rotterdam te zijn, de 42 jarige W., die sinds 1914 zijn tijd voor het grootste deel in de gevangenis heeft door gebracht, om te boeten voor zijn inbraken. Nog niet lang geleden heeft hij zijn laatste vonnis van vijf jaren ondergaan. Behalve het breekijzer vond de politie nog verschil lende loopers in 's mans bezit. In de woning was geprobeerd een buffet te forceeren, doch er werd niets vermist. WIELRENNEN WEER EEN MOORDAANSLAG TE IJMUIDEN. Dader te Haarlem gearresteerd. Gisteravond heeft een zekere G., wonen de te Haarlem, een moordaanslag gepleegd op den heer S., wonende in- de Hoofdstraat te Santpoort. G. was eenigen tijd verloofd geweest met een dochter van den heer S Gewapend met een groot mes drong G. de woning van den heer S. binnen. Hij wilde hem een steek toebrengen, doch deze wist dien te ontwij ken, met het gevolg, dat het mes door een ruit van de vestibuledeur drong. De jonge man is daarop gevlucht. Hij werd later in een café in Haarlem gearresteerd en ge vankelijk naar IJmuiden overgebracht. POSTBODE VERDACHT VAN OPLICHTING. Onder leiding van den loco-burgemeester van Bome is Zaterdagnacht omstreeks vier uur door de politie van Zeist en Borne een inval gedaan in een woonwagen, toebehoo- rende aan zekeren P.^v. d. B., staande aan den Azeloscheweg te Borne. Vermoed werd, dat zich daarin een zekere Van D., post bode te Zeist, bevond, die verdacht werd van oplichting van een bedrag van 1500. Daar de eigenaar de politie den toegang tot den woonwagen weigerde, drong men met geweld binnen. Het vermoeden bleek juist te zijn. De postbode werd van zijn bed ge licht en gearresteerd. Hij is op transport naar Zwolle gesteld. Onder het bed werd nog een bedrag van 60 aangetroffen. KANTOORBEDIENDE VERDWENEN Gistermiddag omstreeks half drie werd door een woningbureau te Amersfoort een 18-jarige kantoorbediende uitgezonden met een bedrag van circa 360 gulden, dat hij in twee gedeelten aan twee afzonderlijke adressen moest uitbetalen. Aangezien de bediende, een zekere K., tegen sluiting- tijd nog niet van zijn opdracht van het kantoor was teruggekeerd, werd navraag gedaan. Hierbij kwam men toen tot de ontdekking, dat het jongmensch zich in het geheel niet van zijn taak had gekwe- De INed, kampioenschappen op den weg. De amateur Gommans Neder- landsch kampioen. Pellenaars winnaar bij de profs, Braspen- ningx jr. bij de onafhankelijken. HOOGERHEIDE, 8 Juni. Na een strijd van bijna 4 uur is het Neder- landsch kampioenschap op den weg, gis teren op het parcours van Hoogerheide over 135 K.M. verreden, door den ama teur Gommans uit Reuven (Limburg) ge wonnen met slechts enkele meters ver schil voor den professional Pellenaars, ter wijl de jonge Braspenningx als eerste der categorie onafhankelijken door de finish ging. Gommans is een 22-jarige renner uit de Limburgsche dreven, win naar van de ronde van Valkenburg van dit jaar, een veelbelovend renner, die Ne derland zeker waardig is bij de Olympi sche wegwedstrijden te Berlijn en bij de wereldkampioenschappen te Bern te ver tegenwoordigen. Gommans heeft geduren de alle tien ronden steeds in de voorste gelederen gezeten. Wellicht heeft hij niet zoc opvallend werk laten zien, maar hij reed constant en verdiende de zege on- twijfeld. In de laatste ronde waren een zeven man aan den kop, waarbij zich Pellenaars, van der Ruit, Gommans, van Schijndel, de amateur Strobbe en de onafhankelijke Braspenningx bevonden. Tot op de laat ste 500 meter dezer laatste ronde, tot in het dorp Hoogerheide lagen deze renners vrij dicht bijeen. Toen wist Gommans, vrij onopgemerkt te ontsnappen, terwijl direct achter hem Pellenaars, van der Ruit, de beide amateurs Saarloos en Schoenmakers en de profs van Schijndel en. Gommers volgden. Pellenaars bleek te laat ontdekt te hebben, dat de amateur Gommans ont snapt was, met van der Ruit aan het wiel werd het op de paar laatste 100 meters een felle achtervolging. Met sprongen kwam Pellenaars dichterbij, tot op 150 meter voor de finish, midden in de Dorp straat, waar de toeschouwers bij honder den aan der. kant stonden, een incident plaats vond. Helaas was van der Ruit weer hierbij betrokken. Volgens ooggetuigen wilde van der Puit, die achter Pellenaars zat, hem rechts passeeren, terwijl beiden geheel links van den weg reden. Bij deze poging schijnt het voorwiel van van der Ruit in aanraking met de fiets van Pellenaars te zijn geko men; van der Ruit viel en was zijn kans kwijt. Van der Ruit beweerde na afloop, dat Pellenaars dit opzettelijk gedaan had, hij had hem in de toeschouwersrij willen „drukken". Op een gegeven moment kwam het zelfs tot een klein handgemeen tus- sschen beide renners, het werd een protest van de zijde van van der Ruit, een klacht van Pellenaars in verband met het optre den van den eerste. Wij schreven boven, dat helaas van der Ruit hierbij betrokken was. Immers, twee dagen tevoren, bij het criterium van Sche- veningen was een dergelijk onaangenaam voorval geschied tusschen Slaats en van der Ruit; twee jaar geleden, bij de weg- kampioenschappen, vond een soortgelijk incident plaats, toen tusschen van der Ruit en Bogaert. Afgaande op verklarin gen van ooggetuigen gelooven wij niet, dat in het geval van heden ook maar iemand schuld had, doch de zenuwen spe len bij van der Ruit vaak een te groote rol, waardoor zijn minder juist optreden tij dens of na de, koers te verklaren, maar toch eigenlijk niet te verontschuldigen is. Pellenaars beweert van het geheele on geval niets bemerkt te hebben. Ik had, zoo verklaarde hij, alleen maar den vluchteling voor me, hem hield ik vast. Ik dacht eerst, dat het een renner was, die een ronde achterstand had ge boekt, maar door de snelheid bemerkte ik, dat het er een uit onze kopgroep was. Ik kon hem niet meer achterhalen, al werd de achterstand veel kleiner. Had het nog even geduurd, ik had zeker gewonnen, zoo was de meening van onzen tour de france renner. Het eindresultaat der kampioen schappen was: 1. P. Gommans (Reuven Limburg) kam pioen categorie amateurs, tijd 3 uur, 56 min. 51 sec. Gommans werd daarmede te vens algemeen kampioen. 2. C. Pellenaars (Terheyden) professional kampioen op en kele meters, 3. Saarloos (Rotterdam) ama teurs, 4. H. Schoenmakers (Eindhoven) amateur, 5. L. van Schijndel (Beek en Donk) professional, 6. J. Gommers (Don gen), professional, 7. L. Strobbe (Hulst), amateur, 8. J. Braspenningx Jr. (Princen- hage) kampioen der categorie onafhanke lijken, 9. van der Ruit (Capelle a. d. IJs- sel) professional, 10 H. Roeken (Putte), onafhankelijke, 11. A. van Amsterdam (Leiderdorp) professional, 12. L. de Groen (Di'nteloord), professional. Des ochtends werd het wegkampioen- schap voor veteranen verreden. De uitslag was: 1. De Vermeulen, 2. L. van Hal, 3. W, Schermer, 4. J. Braspenninx, 5. C. Broe ders, 6. H. Draayer, 7. F. van Akeleyen. RIJSWIJKSCHE WIELERBAAN De gToote residentieprijs Het programma, dat de Rijswijksche wielerbaan a.s. Zondag geeft, belooft zeer veel. Het oorspronkelijk voor Tweeden Pinksterdag vastgestelde programma zal worden verreden. Achter de groote moto ren starten derhalve de Franschen Lacque- hay, wereldkampioen en Paillard, oud wereldkampioen, tegen den Eindhovenaar Harry van Hoek en den Hagenaar Snoek. De Duitscher Metze is evenwel vervangen door Henk Alkema, die zoowel in het Am- sterdamsche stadion als in het nieuwe Utrechtsche sportpark een buitengewoon goeden indruk maakte. Als inzet geldt de groote residentieprijs. Als tweede hoofdnummer zal een natio nale omnium worden verreden, waarin de sterkste renners zullen uitkomen. PIJNENBURG EN SLAATS VOOR EEN MAAND GESCHORST. De wedstrijdcommissie van de Zwolsche Wielerbaan Urbana heeft gisteravond Pij nenburg en Slaats voor "een maand ge schorst wegens contractbreuk.- Deze schor sing is internationaal. De reden van deze straf is gelegen in het feit, dat de beide koppelgenooten, de ge contracteerd waren voor den driedaagschen strijd, die Zondagavond op de Zwolsche baan is aangevangen, niet aan den start zijn verschenen. Daar vorige week reeds bekend was, dat Pijnenburg en Slaats ook voor Kopenhagen een contract hadden geaccepteerd op Zon dag- en Dinsdagavond, had de directie bei den nadrukkelijk aan him verplichtingen ten opzichte van de Zwolsche baan herin nerd. Toen Pijnenburg te verstaan gaf de voorkeur te geven aan de Kopenhaagsche verbintenis, heeft de baandirectie zich met de N.W.U. in verbinding gesteld, die Pijnen burg nogmaals nadrukkelijk wees op zijn contractueele verplichtingen. Ondanks dit alles zijn de beide Brabanders naar Kopen hagen vertrokken en hebben daar een mooie overwinning behaald. Deze komt hen ech ter duur te staan, daar, zooals gezegd, de opgelegde schorsing internationaal is. De strafrechtpleging bij de N.W.U. is zoo danig ingericht, dat een geschorst renner bij de sportcommissie van de Unie in be roep kan komen en, als hij zich met de uit spraak van deze instantie ook niet kan ver eenigen, bij het bestuur van de Unie. Vrij stellig zullen beiden dit doen. Aangezien de N.W.U. van te voren de contracten had in gezien, en deze in orde bevonden en boven dien Pijnenburg nog heeft gewaarschuwd, is wel te verwachten, dat de straf zal wor den gehandhaafd. Bovendien is de directie van de Zwolsche baan voornemens een ci viele procedure tegen beiden aanhangig te maken om schadeloosstelling. „Swift". Hedenavond recordrijden over 15 K.M. Samenkomst 7 uur. Start 7.30 uur. Dit is de eerste wedstrijd voor de competitie. WOENSDAG 10 JUNI. VOETBAL DIOC. HAARL. VOETBALBOND. R. K. V. V. „Alph. Boys". Alle eerste en tweede elftallers worden hedenavond uitgenoodigd voor de training welke dringend noodig is. Het is werkelijk te hopen, dat nu meer leden gehoor geven aan deze uitnoodiging, want het aantal dat tot nu toe kwam is'bedroevend. Met het oog op de Maria-Congregatie is nu de training op Dinsdag gezet, dus verwachten wij een flinke opkomst. De 3de elftallers en jun. zullen op Woens dagavond hun beurt krijgen. Hilversum I 1875 M. NCRV-uitzending. 8.00 Schriftlezing. 8.159.30 Gram.pl. 10.30 Morgendienst. 11.00 en 12.15 Ensemble v. d. Horst. I.00 Orgelspel. 2.00 Gram.pl. 3.00 Chr. Lectuur. 3.303.45 Gram.pL 4.00 Friesch programma (zang en piano). 5.00 Kinderuurtje. 6.00 Gram.pl. 6.30 Afgestaan. 7.00 Politieberichten, Ned. Chr. Persbu reau. Landbouwmalfuur. 7.45 Reportage. 8.00 Nieuwsberichten A. N. P. 8.15 NCRV-orkest. (9.00 Causerie). 9.55 Nieuwsberichten A.N.P. en vervolg concert. 10.30—11.30 Gram.pl. Hilversum n 301 M. V ARA-uitzending. 8.00 Gram.pl. 9.30 Onze keuken. 10.00 Morgenwijding VPRO. 10.15 Orgel, zang, lezing en gram.pl. 12.001.45 VARA-orkest en gram.pl. 2.00 Gram.pl. 2.30 Voor de vrouw. 3.00 Voor de kinderen. 5.30 Orvitropia. 6.00 The Lucky Stars. 6.30 Orvitropia. 7.00 Sportuitzending en „De Krekeltjes". 7.40 „De Hollandsche Molen", lezing. 8.00 Herh. SOS-berichten, nieuwsberich ten A.N.P. en VARA-Varia. 8.15 Fantasia, en Radiotooneel. ÏO.UO Nieuwsberichten A.N.P. 10.05 De Bohemians en zang. II.00—12.00 Gram.pl. Droitwich, 1500 M. 12.05 Orgelspel. 12.35 BBC-Empire-orkest. 3.10 Pianorecital. 3.35 Sted. Orkest Bournemouth en cello. 5.05 Het MacArthur Kwintet. 5.35 Dansmuziek. 6.50 Ravelconcert. 7.50 Trioconcert. 8.20 Populair concert. 8.50 BBC-orkest. 10.40 BBC-Theater-orkest en tenor. 11.3512.20 Dansmuziek. R a d i o-P a r i s, 1648 M. 11.20 Orkestconcert. 2.50 Orkestconcert. 4.20 Zang. 5.50 Orkestconcert. 8.20 Piano, zang en fluit. 9.05 Radiotooneel. 11.0512.35 Dansmuziek en populair concert. Keulen, 456 M. 12.20 Orkestconcert. 1.35 Symphonieconcert. 2.35 Gevar. concert. 4.50 Weragorkest. 8.35 Rijksuitzending: Volk fliege wieder. 9.05 Orkestconcert. 10.5012.20 Omroepkleinorkest en piano duo. Brussel, 322 e n 484 M. 322 M.: 12.20 Gram.pl. 12.50 Salonorkest. 1.302.20 Omroeporkest. 5.20 Gram.pl. 6.20 Omroeporkest. 7.20 Gram.pl. 8.20 Symphonieconcert. 10.3011.20 Dansmuziek. 484 M.: 12.20 Omroeporkest. 1.30 Gram.pl. I.502.20 Dansmuziek. 5.25 Salonorkest. 6.35 Gram.pl. 6.55 PianorecitaL 8.20 Klein-orkest. 8.50 Revue-programma. 9.50 Klein-orkest. 10.30—11.20 Gram.pl. Deutschlandsender, 1571 M. 9.05 Rijkszending „Volk fliege wieder". 9.35 Blaasconcert. 10.35 Olympia-nieuws. 10.50 Kwartetconcert. II.2012.20 Dansmuziek. Gemeentelijk Radio-Distributiebeclrijf. 3e Programma 8.00 Keulen. 8.45 Diversen. 10.05 Keulen. 11.20 Parijs R. 12.20 Keulen. Pl.m. 13.15 Brussel (VI.). 14.20 Keulen. 14.50 Parijs R. 17.20 Brussel (Fr.). 18.20 Keulen. 19.45 Londen Reg. 21.20 Weenen. Pijn. 22.15 Brussel (VI.). 22.30 Weenen. 23.10 Keulen. 4e Programma. 8.00 Brussel (VI.). 9.30 Gram.muz. G. R. D. 10.35 Londen Reg. 12.05 Droitwich. 12.35 Londen Reg. 13.35 Droitwich. 14.20 Londen Reg. 15.10 Droitwich. 18.20 Diversen. 18.50 Droitwich. 19.15 Diversen. 19.50 Droitwich. 21.50 Londen Reg. (Wijzigingen voorbehouden). WEDSTRIJD U.V.S.-DONATEURS. In tegenstelling met het bericht voorko mende in de „Blauw-Witter", wordt de voet balwedstrijd tusschen twee elftallen, samen gesteld uit donateurs van U.V.S. onder den naam van „Roode Duivels" en de „Noten krakers" gehouden a.s. Donderdag des n.m. 7 uur op het terrein aan den Kanaalweg. Men vindt onder de deelnemers verschil lende namen van oud-spelers. De scheidsrechter van dit steekspel is de heer H. v. d. Hoogt. OM DEN TRIANON-BEKER. R. K. W—L. Bank 1—2. Gisteren weid bovengenoemde wedstrijd gespeeld. R. K. W. was volledig, L. Bank met 7 main. De leider van den Trianon-be- ker de heer Crama verklaarde R. K. W. winnaar, doch de aanvoerder van R. K. W. dacht er anders over en toonde zijn spor tiviteit om aan L. B. twee spelers te laten meedoen en te erkennen, dat hoe de af loop ook zou zijn, de wedstrijd toch gel dig te verklaren. Na 20 minuten neemt R. K. W. de lei ding door midvoor Kraan. Nog voor de rust maakt L. Bank gelijk door v. d. Ven (11). Na de rust zit R. K. W. steeds voor het L. B.-doel maar paal en lat brengen redding. De geheele 40 minuten is R. K. W. in de meerderheid geweest en als ieder denkt, dat R. K. W. doelpunt haalt de links half van het Bank Elftal, die een pracht wedstrijd speelt den bal van de doellijn af, geeft door naar den rechtshalf en vit rechtsbuiten en midvoor komt de bal bij den linksbuiten die onhoudbaar sooort voor de L. Bank; met R. K. W. in de meer derheid komt het einde en heeft L. Bank onverdiend gewonnen. Woensdagavond 7 uur speelt L. Studen ten Corps tegen N. R. M. Laatstgenoemde ploeg staat aan den kop, verliest ze, dan staat C. G. W. aan den kop. Dit zal een in teressante wedstrijd worden. N. R. M. komt volledig uit. terdam den eersten wedstrijd voor de com petitie 2de klasse van den K.N.Z.B. tegen R.Z.C. I. Vrijdagavond 8.15 uur wordt te Oegst- geest voor den Kring den Haag gespeeld de wedstrijd Poelmeer 3De Zijl 4. WATERPOLO DE COMPETITIE BEGONNEN. Gisteravond zijn de eerste wedstrijden voor de waterpolo-competitie gespeeld. De uit uitslagen zijn: Heeren le klas A: H.P.C.Dolfijn 21. Res. le klas B: H.P.C. II—Dolfijn II 2—1. Komende wedstrijden. Woensdagavond om 8 uur heeft voor de 3e klasse K.N.Z.B. in het Alphensdh Zwem bad de eerste competitie-wedstrijd plaats tusschen A.Z.C. I en H.C.Z. I (Den Haag). De A.Z.C.-reserven spelen voor den G.Z.B. tegen S.Z. P.C. II uit Schoonhoven. Donderdagavond speelt De Zi.jl I te Ro- BILJARTEN KAMPIOENSCHAPPEN FJ5.H.O. De eindstand in de 3de klasse luidt: gesp. gew. gel. verl. pnt. S. v. d. Wetering 7 6 1 12 J. v. Egmond 7 6 1 12 A. Fabel Jr. 7 4 12 9 H. Goebert 7 4 3 8 Leemreire 7 3 4 6 Ghristoffel 7 1 6 2 Bosch 7 1—6 2 J. v. d. Eden 7—16 1 De heeren v. d. Wetering en v. Egmond behaalden een gelijk aantal punten, zoo dat alsnog een beslissingspartij gespeeld moet worden. De eindstand in de 4de klasse luidt: S Sillevis 8 6 2 12 G. Smit 8 5 3 10 C. v. Stein 7 4 12 9 Monnikendam 7 3 13 7 H. Scheffer Sr. 7 3—46 J. Scheffer 7 2—5 4 Klaseboer 7 2 5 4 S. Sillevis werd kampioen na een be slissingspartij gewonnen te hebben met G. Smit. De Kampioenswedstrijden der F.B.H.O. zijn hiermede geëindigd. DAMMEN OM HET KAMPIOENSCHAP DER RIJNSTREEK. De uitslag der 5de ronde 1ste klasse is als volgt: J. KleerJ. Klinkenberg afgebr. P. v. MastrigtP. v. d. Stel 20 C. GastelaarsT. Optendrees' 20 S. v. d. Wijngaard-S. v, d. Reek afgeef. Afgebroken partije- 4de ronde. J. KlinkenbergS. v. d. Wijngaard 11. J. Hes ongeslagen kampioen der 2de klasse. De eindstand is als volgt: gew.rem .verl tot. J. Hes 3 6 L. Pronk 2 12 L. de Haan 12 1 M. J. v. Houten kampioen der derde klasse. De eindstand is als volgt: M. J. v. Houten 3 16 M. van Rosum 2 1 4 C. Korpershoek 1 2 2 T. van Beelen - T. v. Beelen moest wegens ziekte

Leidsche Courant | 1936 | | pagina 9