UIT DE OMGEVING ZATERDAG 30 ME! 1936 LFJDSCHE COURANT VIERDE BLAD - PAG. 15 DE HEER CARP KOMT NIET UIT OP DE „KONINKLIJKE". Deelneming aan Olympische spelen dubieus. De bekende Nederlandische zeiler Mr. Carp heeft tegenover het A.N.P. verklaard, dat hij niet tijdig genoeg in Nederland terug zal kunnen zijn om deel te nemen aan de wedstrijden van de koninklijke, welke de volgende week zulilen worden ge houden. De heer Carp zeidie, dat het verder twij felachtig is of hij tijdig in Europa zal zijn om uit te komen op de Olympische zeil wedstrijden, aangezien hij voor belangrijke zaken in de Vereenigde Staten wordt opge houden. WIELRENNEN „SWIFT". Eerste Pinksterdag zal er een 80 K.M. peletonrit gereden worden door A. en B. Dit is de laatste wedstrijd voor de Mei- competitie. De route gaat door de vier- ambachtspolder, welke 2 maal gereden moet worden. De C-Masse zal dit traject eenmaal rijden. Voor deze categorie is een medalle be schikbaar gesteld. Samenkomst clublokaal 8.45 uur. Ver trek startplaats 9 uur. De start zal precies 9.20 uur zijn. Onderstaande Swift-renners rijden mor gen in de 25 uurs-rit te Oudenbosch, welke Maandagavond eindigt: C. Verburg, P. v. d. Meer, C. Paats, R. v. d. Aart en C. Viven. DE GOUDSCHE AVOND-ZESDAAGSCHE. De tweede avond van de Goudsehe Zes- da agsche had deze overeenkomst met den eersten, dat de belangstelling nog matig en de renners weer even strijdlustig waren. Onmiddellijk na den start werden de jach ten ingezet. Reeds na twintig ronden van feilen strijd slaagden BiesheuvelHosmus en van AmsterdamPeek er in een ronde te nemen. Daardoor kwamen nu vijf kop pels op gelijke hoogte te liggen, doch niet voor langen tijd, want met eenige gewel dige sprongen namen GattelBakker kor ten tijd later eveneens een ronde, waardoor dit koppel alleen aan de leiding kwam. Ver volgens namen ook UhgethumAlthuizen een tour. Een serie buitengewoon felle jach ten voerde het tempo hoog op en uitermate spannend werd de kamp. Na een periode, waarin de strijd wat rustiger was, wisten Schotmanvan Rijen een ronde uit te loo- pen. Zij herhaalden deze pogingen later ver scheidene malen, met het gevolg, dat allen er weer een schepje opdeden. Bij het aankondigen van het derde klassement de marreerde Hesslinga en hij wist in z'n een tje een ronde te nemen. Hierdoor kwamen HesslingaMaterna met de leiders gelijk. De overige vijf koppels GilletVreeswijk hadden inmiddels opgegeven lagen alle op een ronde. In dien stand kwam geen ver andering meer, zoodat de spanning volop blijft. Afgelegd werden dezen avond 83 K.M. 840 M. De stand is nu: 1. HesslingaMaterna 12 p.; 2. Cattel Bakker 10 p. Op 1 ronde: 3. RiethovenVerschoor 25 p.; 4. van AmsterdamPeek 17 p.; 5. Bies heuvelHosmus 10 p.; 6. UngethumAlt huizen 8 p.; 7. Schotmanvan Rijen 6 p. Sprints om dten zesdagen prijs: van Am sterdamPeek 4 p.; HesslingaMatena 4 p.; Schotmanvan Rijen 3 p.; Biesheuvel Hosonius 1 p. RIJSWIJKSCHE WIELERBAAN. Tijdens de training heeft de Italiaansche kampioen Jean Manera eenige ernstige ver wondingen opgeloopen, tengevolge waar van hy a.s. Maandag (Tweeden Pinkster dag) niet op de Rijswijksche wielerbaan zal kunnen starten. In zijn plaats zal nu de Duitscher Metze, .die in 1934 het wereld kampioenschap veroverde, in den stayers- wedstrijd tegen Lacquehay, Paillard, Snoek en van Hoek uitkomen. TOERISME DE STERTOCHT NAAR NIJMEGEN. Omtrent den door den A.N.W.B. op Dins dag 16 Juhi te houden Stertocht naar Nij megen, ter gelegenheid van de opening van de Waalbrug, kan nadier worden medege deeld, dat de inschrijving is geopend en dat aan alle deelnemers aan dezen toch het recht is gegeven, als eersten de nieuwe Waalbrug te mogen overschrijden. Automobilisten en motorwielrijders kun nen uit iedere plaats van het land vertrek ken, mits zij tusschen half acht en negen uur 's morgens een dier controleposten heb ben bezocht, waar het vertrek wordt aange- teekend. Van deze controleposten, die ge vestigd zijn te Amersfoort, Zeist, Apeldoorn, Zutphen, Zalt-Bommel, begeven de deel nemers zich naar Arnhem, waar zij uiter lijk te 10 uur moeten zijn en waar zij zich opstellen op dm Apeldoornscheweg, het hoofd der colonne bij de Apeldoornsche poort. Deelnemers die na 10 uur aankomen, kunnen dit parkeerterrein uitsluitend be reiken over den Schelmscheweg en den Apeldoornscheweg uit de noordelijke rich ting. De andere toegangswegen naar Arn hem zullen n.l. om 10 uur worden afge sloten. Uiterlijk te half twaalf zuilen alle dieelnemers op de parkeerplaats moeten zijn. Voor deelnemers die pas na 10 uur te Arnhem kunnen aankomen, zullen de con troleposten tot 10 uur open blijven. Van het vroege uur van aankomst te Arnhem kan gebruik worden gemaakt, door de feestelijkheden bij te wonen ter eere van het bezoek van H. M. de Koningin aldaar; de deelnemers dienen echter te zor gen, uiterlijk te 12 uur weer bij hun auto's op de parkeerplaats te zijn, om op een te geven teeken naar de Nijmeegsche Waal brug op te rijden. Te Nijmegen begeven de deelnemers zich naar den aan te wijzen controlepost, waar de herinneringsmedaille zal worden uitge reikt. Ook touring-cars kunnen als deelne mers den tocht meemaken. Wielrijders en tandem-wielrijders kunnen ook van alle plaatsen vertrekken, maar moeten zich tusschen 10 en 11 uur melden bij den controlepost te Dodewaard (Betu we), vanwaar zij doorrijden langs den Waal dijk tot Lenit en onmiddellijk na de auto mobilisten de brug overgaan. De ruiters kunnen vertrekken van aan te wijzen controleposten te Arnhem, Nij megen, Eist en Bemmel, tusschen 7 en 8 uur en hebben een afstand van circa 30 km. af te leggen, langs een hun bij het vertrek op te geven route. De wandelaars vertrekken tusschen 7 en 8 uur van controleposten te Arnhem, Nij megen, Eist en Bemmel. Zij leggen een af stand van plm. 15 km. af, langs te voren aangegeven wegen. Zij vereenigen zich, evenals de ruiters, op den kunstweg van Bemmel naar Lent en zullen eveneens ondier de eersten over de Waalbrug mogen gaan. Vooruiiters en wandelaars moet de plaats van vertrek worden opgegeven. Mocht blijken, dat in andere plaatsen, ge legen tusschen Rijn en Waal en Oostelijk van den kunstweg ArnhemNijmegen be hoefte bestaat ook een controlepost te ma ken, dan zal dit kunnen geschieden, wan neer een tijdige aanvrage binnen komt. Inschrijvingen kunnen geschieden bij de kantoren van den A.N.W.B. en bü het V.V.V.-kantoor te Nijmegen. De Stertocht is opengesteld zoowel voor leden als nietileden van den A.N.W.B. PAARDENSPORT HET VIERDE INT. CONCOURS- HIPPIQUE TE AMSTERDAM. Uit de vele belangrijke buitenlandsche inschrijvingen blijkt, dat het „Vierde inter nationale concours-hippiqué", dat van 18 tot en met 21 Juni in het Olympisch stadion gehouden zal worden, de voorgaande ver in belangrijkheid zal overtreffen. Uit inter nationaal sportief oogpunt bekeken, wordt het naast de Olympiade, het meest repre sentatieve concours van dit jaar. De officieren uit Japan en Ierland, die door de diplomatieke vertegenwoordigers van hunne landen reeds zijn aangekondigd, hebben wij met de namen hunner paar den reeds gepubliceerd. Interessant is het, dat de beroemde Ja- pansche springruiter Baron T. Nishi, ook dit jaar weer uitkomt met het paard Uranus, dat in 1928 op de Olympische spelen te Los Angelos het zware springconcours won. Dit paard, dat thaps 18 jaar oud is, neemt nog aan de zwaarste concoursen deel en is o.a. ingeschreven voor den Landenwedstrijd te Amsterdam. Behalve Japan en Ierland, is ook België goed vertegenwoordigd. Als reserve van de officieële Belgische équipe, zal wederom capt. Chevalier H. de Menten de Horne deelnemen, een goede bekende van het Am- sterdamsche concours, die o.a. verleden jaar met de paarden Whisky en Musaphiki den wisselbeker van de Gemeente Amsterdam won, in het „Amstelprijs-springconcours". Onder de Belgische deelnemers is voorts commandant Comte du Val de Beaulieu, die in België heel wat prijzen behaalde. Onder de Duitsche deelnemers zal onge twijfeld de meeste aandacht trekken de be roemde amazone, Frau Irmgard von Opel, op dit oogenblik wel de bekendste Duit sche springster. Zij komt met de even be roemde paarden Nanuk en Amim en voorts met Ahoi. Amsterdam zal dus het voorrecht hebben, tijdens het as. internationale concours- hippique, onder de deelnemers en deel neemsters, de vermaardste figuren uit de internationale hippische sportwereld als zijn gasten te mogen begroeten. RECEPTEN. Jachtschotel. In 1 ons boter 3 gesnipperde uien laten braden. Op het laatst 3 ons in blokjes ge sneden jonge Leidsche kaas er door roe ren. Dit braadsel bij de overgebleven aard appelen en groenten van Zondag voegen. Een half theelepeltje kerry en wat peper er over strooien en een kwartiertje laten stoven op een zacht vuur. Kan ook in de oven worden gezet, met een kopje melk er over gegoten en be strooid met beschuitkruim of paneermeel, met hier en daar een klein klontje boter. Vruchtenrijst met citroenvla. 4 kopjes goed gewasschen rijst opzetten met tweemaal zooveel water, een ons ro zijnen en een citroen schilletje. Als de rijst goed kookt, op zacht vuurtje verder gaar laten worden. Deksel goed gesloten hou den. 1 L. melk koken en binden met 2 eet lepels suiker en 't sap van een citroen er door klutsen en een geklopte eidooier. Een opgeklopt eiwit door de gare rijst roeren. De saus over de rijst gieten, als deze is op gedaan of ze apart erbij presenteeren. Groentenkaaskoekjes. 1 pond sla of andijvie wasschen en fijn snijden, eenige worteltjes raspen en een ui fijn snipperen. Twee eieren klutsen en 2 eetlepels zelfrijzend bakmeel glad aanmen gen met half kopje melk. 3 ons pittige, geu rige kaas raspen en alles door de groenten roeren. Op smaak brengen met wat zout, peper, nootmuskaat en misschien spijsaro- ma. Wat boter in warme koekenpan en drie koekjes gelijk in de pan spreiden. Aan bei de zijden lichtbruin laten bakken en op ma tig vuur. HILLEGOM. Personalia. Bjj beschikking van den Minister van Financiën is de ontvanger der directe belastingen, enz. N. Korswagen ver plaatst van het kantoor Hillegom naar het kantoor Driebergen. KATWIJK AAN DEN RIJN Personalia. De heer J. Schoneveld al hier ontving een benoeming als kweekeling met acte aan de opleidingsschool te Kat wijk aan Zee (hoofd de heer Roelofsen). NOORDWIJK AAN ZEE Jubileum. Op 6 Juni zal het 25 jaar geleden zijn, dat de heer J. v. d. Haak, thans sub-depothouder, in dienst trad bij de N.V. Maatschappij tot Detailverkoop van Petroleum „De Automaat". Hij heeft gedurende deze 25 jaar zijn klanten steeds stipt bediend en heeft daar door de sympathie van de afnemers weten te winnen. Het zal den heer v. d. Haak op den dag van zijn jubileum dan ook niet aan belang stelling ontbreken, waaraan wij onze ge- lukwenschen gaarne toevoegen. NIEUW VEEN. Vertrokken: C. J. van Eijk naar Mij drecht. Gevestigd: J. G. M. van der Wallen, uit Den Haag W. W. M. Stokman en eohtgenoote uit Haarlemmermeer F. Paul uit Rotterdam L. van Baren, uit Gouda M. van Dijl uit Nieuwer-Amstel W. van Amerongen uit Alphen a. d. Rijn J Chr. van Rijn uit Vinkeveen. Geboren: Cornelis Anthonius Johan nes, z. van C. J. J. Koeleman en P. M. Koster. ROELOF ARENDSVEEN. De restauratie van het D.O.S.-terrein. De werkzaamheden op het D.O.S.-terrein zijn zoo goed als geëindigd en het terrein ligt nu in afwachting, totdat straks de rood-igele D.O.S.-menschen het weer let- terlijik onder den voet zullen loopen en er weer diverse tegenstanders op zullen be kampen. Het bestuur stond bij den aan vang niet zeer enthousiast tegenover dit werk van algeheele restauratie, ook al en zeker niet het minste omdat hiervoor zeer veel geld noodig was, doch het was beslist noodzakelijk en daarom besloot men de zaak ter hand te nemen. De werkzaamheden zijn intusschen toch nog tamelijk vlug verloopen en wat is ge presteerd is zeker te prijzen. Het D.O.S.- terrein behoort thans zeker tot een der beste terreinen in den D.H.V.B., terwijl ook de kleed- en wasch-gelegenheid tip-top in orde is. Ongetwijfeld zullen straks weer zeer vele kijklustigen en D.O.S.-aanhangers na een lange afwezigheid het mooie gelijk gemaak te terrein komen zien en deprestaties van hun favorieten beoordeelen. Het bestuur zal echter dan met vriendelijke aandrang de welwillendheidvan het publiek inroepen, en een financieel offertje vragen. Ja, het bestuur heeft nog veel meer op haar programma staan, en de Veen moet haar stadion krijgen, en dat kan ook. Na de terrein-accomodatie zullen wij voor het publiek gaan zorgen en in dezen crisis tijd, waarin een voetbalwedstrijd voor velen de eenige ontspanning uitmaakt, zullen wij zorgen dat het bij D.O.S. spannend en ge zellig is. Dus tot den openingswedstrijd op 14 Juini a.s. Voordien hoort u nog meer van ons. RUNSBURG Bloemenhandel. Nu het weer aanmer kelijk koeler geworden is, is ook de aan voer der bloemen kleiner geworden en zijn de prijzen aanmerkelijk beter dan vorige week. 't Is met de Tulpen en Narcissen thans afgeloopen, doch hiervoor kwamen in de plaats voldoende verscheidenheid snijbloemen. Irissen komen met massa's en brengen van 913 cent op. Ook van Py- rethrums komt aardig wat. In verschillen de variëteiten brengen deze van 1530 ct. op in de gewone soorten en van 1.20 1.75 in de betere variëteiten. Rozen gaan voor 1017 ct. per bos, Pioenen ƒ1.20 2.10 per 100, Margrieten 1525 ct., An jers 2030, Korenbloemen 2035 ct., Ane monen 1530 ct., Campanula /0.601.10, Ranonkels 68 ct., Ixia 3045 ct., Eremu- rus 710 ct., Lathyrus 2030 ct., Centau- rea 1525 ct. SASSENHEIM Personalia. De heer J. Dekker, hoofd der Ned. Herv. school alhier, is naar wij vernemen, benoemd tot hoofd der Chr. school voor gewoon lager en uitgebreid lager onderwijs, Maliebaan te Utrecht. De heer Dekker is in deze gemeente ruim 5 jaren als hoofd der Ned. Herv. school werkzaam geweest en heeft zich als zoo danig bemind weten te maken.. Brand. De brandweer dezer gemeente werd Vrijdagmiddag omstreeks 12 uur ge alarmeerd voor een brand in den Roovers- broekpolder bij den landbouwer P. J. Warmerdam alhier. Bij aankomst bleek een hooiberg in den brand te staan, gele gen naast de boerderij. De groote motor- spuit en kleine motorspuit van het buurt schap „de Engel" waren spoedig aanwezig, doch enkel de kleine motorspuit behoefde slechts dienst te doen. Voordat de brand weer gearriveerd was hadden omwonen den in vereende krachten met de bewoners reeds met emmers en melkbussen de brand zoo goed mogelijk bestreden waardoor het gevaar voor de boerderij was gekeerd. Het blusschingswerk vorderde een langdurig verblijf der brandweer. Naar wij vernemen is de brand vermoedelijk ontstaan door kinderen, die waarschijnlijk lucifers had den bemachtigd. Nieuw voetbalveld. Teijlingen heeft 'n nieuw voetbalterrein, hetwelk is gelegen naast Sporthoff. Reeds weken hebben werkloozen voetballiefhebbers zich ver dienstelijk gemaakt met het nieuwe ter rein bespeelbaar te maken. Thans is 't zoo ver gevorderd dat de strijd weer kan aan vangen. Men raadplege hiervoor de sport- rubriek. Rooversbroekpolder. In de gisteren avond gehouden vergadering van Stemge rechtigde Ingelanden van de Rooversbroek polder alhier, werd de rekening over het dienstjaar 1935, behandeld en daarna, over eenkomstig het avies van de Commissie v. onderzoek, conform vastgesteld in ont vangsten tot een bedrag van ƒ3394.57, in uitgaven tot een bedrag van ƒ3589.60 en dus met een saldo van S 304.97. De begrooting voor het dienstjaar 1936, werd na behandeling daarvan, vastgesteld in ontvangsten en uitgaven tot een bedrag van 3974.86 met een sluitpost voor on voorziene uitgaven van 72.3634. De omslag werd bepaald op ƒ12 per II.A. (vorige jaar ƒ16 per H.A.). Besloten werd tot het heffen van een kostenvergoeding voor waarschuwingen van andere dan omslagplichtige vorderin gen, tot een bedrag van ƒ0.10 per waar schuwing. In verband met de steeds grooter wor dende Veenmollenplaag in den polder, werd besloten om de verdelging daarvan op krachtige en afdoende wijze ter hand te nemen door en vopr rekening van den pol der zeiven. Bazar. De netto opbrengst van de ge houden bazar ten bate van de plaatselijke t.b.c.-bestrjjding bedraagt f 1029.64. Het comité brengt dank aan allen, die hiertoe hebben bijgedragen. Geboren: Antje d. van A. van Duijn en P. C. M. Dannijs Jannetje Nagteltje d. van J. Star en E. van der Sloet. Ondertrouwd: A. L. Dekker 25 j. en J. J. Couvee 23 j. W. C. Smit 26 j. en W. N. van Dijk 23 j. Getrouwd: B. H. van der Stel 25 j. en C. Batenburg 25 j. Overleden: M. Moerkens 71 j. we duwnaar van A. Keldermans J. Snijders 52 j. echtgen. van A. Moerkerken. Gevestigd: B. J. Kremer, "van 's Hertogenbosch K. Th. van der Voort, Hoofdstraat 154, van Wassenaar. Vertrokken: G. van Zuijlen, Tijl- loosstraat 38, naar Rotterdam J. God schalk, naar Rotterdam A. M. Nooder- meer naar Haarlem J. M. van Biezen, naar Hillegom. ZILK. Ladelichters. Door de gemeentepolitie alhier zyn aangehouden de gebr. H. uit Hillegom, in verband met een ladelichting in het sigarenmagazijn „de Driesprong", toebehoorende aan den heer B. Schadepost. Bij H. ontstond gisteren in een zijner rietschelven, door onbeken de oorzaak brand. Aangewakkerd door den vrij hevigen wind brandde de geheele schelf tot den grond toe uit. Ongeval. Toen' mevr. G. Donderdag per rijwiel den Zilkerduinweg bereed, ge raakte het 5-jarig dochtertje van mevr. G. met een harer beentjes tusschen de spe ken. In deerniswaardigen toestand is het kind vervoerd naar de Mariastichting te Haarlem. >erste Plechtige H. Mis. Volgende week Zaterdag hoopt onze plaatsgenoot, de eerw. heer G. J. Hooger- vorst, de H. Priesterwijding te ontvangen in de Kathedrale Kerk St. Bavo te Haar lem. De Zondag daarop zal de Neomyst zijn eerste plechtige H. Mis opdragen in de Parochiekerk. Dit schoone gebeuren zal zeker niet onopgemerkt voorbijgaan, inte gendeel. De leden van de propagandaclub zijn reeds volop aan het werk getogen om den jongen priester op eenvoudige doch waardige wijze in te halen. De parochianen heben hun instemming hiermee al betuigd blijkens de opbrengst der collecte, welke zeker de verwachtingen heeft overtroffen. Een woord van dank voor hun offer is dan ook op z'n plaats. Op de verdere organisatie van dit mooie feest komen wij nog nader terug. Zilveren Professiefeest. Den Tweeden Pinksterdag hoopt de Eerw. Zuster Adela (in de wereld Mej. M. v. d. Hoorn), den dag te herdenken dat zij voor 25 jaar haar intrede deed in de Congregatie der Arme Zusters van het Goddelijk Kind. De laat ste veertien jaren is zij werkzaam in het klooster te Hoorn. Noord Eind- en Geerpolder. Onder voorzitterschap van den heer C. de Boer kwamen de stemgerechtigde Ingelanden van den Noordeind- en Geerpolder bijeen. Het voornaamste punt der agenda bleek wel te zijn een ingekomen verzoek, om de keur te wijzigen in dien zin, dat de weg sloot in Langeraar geen vaarsloot meer behoeft te zijn (bedoeld wordt, dat daar in dammen en vaste bruggen mogen wor den gelegd). 4 De voorz. deelt mede, dat het bestuur de keur vaststelt en wijzigt, en niet de vergadering van Ingelanden. Een even- tueele wijziging aan te brengen, daartoe is men niet van plan. Voor- en tegenstan ders kwamen aan het woord; uit de be sprekingen was wel de conclusie te trek ken, dat een oplossing nooit te vinden is, zoodat het waarschijnlijk het meest zal bevredigen, indien de keur ongewijzigd blijft, vooral nu het bestuur toepassing daarvan toegezegd heeft. Vele klachten werden geuit over het te ondiep zijn van de sloot, ook daarin is van bestuurszijde medewerking toegezegd. De rekeningen der vijf afdeellngen wer den alle met een nadeelig slot vastgesteld wat globaal genomen grooter is dan vorig jaar. Het ontstaan moet wel gezocht wor den in de slechte lasten-betaling. Ten aan zien daarvan deelde de voorz. mede, dat strenger opgetreden zal worden; de pen ningmeester houdt meer zitdagen, de bode komt aan huis ophalen. De begrootingen gaven geen reden tot besprekingen van bijzonderheden; de om slag voor alle afdeelingen werd ongewij zigd vastgesteld met uitzondering van af damming welke van f 4.20 op 4.50 moest worden gebracht. Tot leden der commissie van onderzoek der rekeningen 1936 wer den benoemd de heeren P. Akerboom, D. van Harten en J. J. Hoogervorst, als plaatsvervangend: A. C. Hoogervorst, C. v. d. Hoorn en C. van Straaten. Wanneer nog de gebruikelijke machti ging werd verleend tot het doen van af- en overschrijvingen op de begrootingen, en uitvoering van werken in eigen beheer, ging de voorz. over tot sluiting. WARMOND Fanfare. De Warmondsche Fanfare geeft hedenavond een uitvoering op de gemeentelijke muziektent onder leiding van den heer M. Bolderdijk. Bij deze ge legenheid zullen de nummers ten gehoore worlen gebracht, waarmede de Warmond sche Fanfare op de Pinksterdagen zal deel nemen aan het concours te Wassenaar. Villabouw. In den Klinkenbergerpol der alhier zal worden overgegaan tot den bouw van een landhuis voor rekening van den heer ir. Rosenwald te 's Gravenhage. De aanbesteding heeft reeds plaats gevonl den en het werk is gegund. Geboren: Bastiaan z. van J. C. de Koekkoek en A. J. van Ruitenburg Pe- tronella Maria d. van N. P. v. d. Horst en M J. v. da Haas. Leonardus Christian us. Jozef z: yan J. M. de Haas en A. A. Ter- steeg. Nicolaas Antonius z. van N. van Schie en G. v. d. Poel. Getrouwd: P. M. Sikking jm. 30 j. en J. G. Koppers jd. 28 j. G. Th. Wass,- naar jm. 25 j. en W. C. Koppers jd. 25 j. Q. G. Beugelsdijk jm. 20 j. en W. J. v. Eg- mond jd. 22 j. Overleden: A. Ruppert wed. van J. K. Pluim Mentz 94 j. G. Onderwater 60 j. J. van Schie wed. van P. v. d. Voort 73 j. W. Verkolff getrouwd met M. Ba der 79 j. TOONTJE VAN TEUTEN, DE MILLIONAIR. 39. De meneer van de keuringsdienst immers had stellig gedacht met een koe te doen te hebben. De slager was met het buitenkansje natuurlijk erg tevreden en verkocht gedu rende de dagen die volgden niets dan leeuwenbief en leeu- wenspek. 40. Zonder zich verder om zijn leeuw te bekommeren wandelde Toontje van Teuten verder en hij besloot een melksalon binnen te gaan om daar wat te eten. De kellner, die natuurlijk niet aanstonds zag dat Toontje een milionnair was, toonde zich aanvankelijk niet erg vriendelijk.

Leidsche Courant | 1936 | | pagina 15