PS RADIO-PROGRAMMA'S UIT DE OMGEVING VRIJDAG 17 APRIL 1936 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD - PAG. 11 ZATERDAG 18 APRIL. Hilversum I, 1875 M. KRO-Uitzending. 8.00 Morgenconcert. 10.00 Gramofoon. 11.30 Godsdienstig halfuurtje door pas toor Perquin. 12.15 Het KRO-orkest en gramofoon. 2.00 Halfuurtje voor de rijpere jeugd. 2.30 Gramofoon. 3.00 Kinderuurtje en gram 4.15 De KRO-boys en gramofoonpl. 5.30 Esperanto-nieuws en gram. 6.20 Journalistiek Weekoverzicht en gramof. 7.15 Kathol. Radio Volksuniversiteit. 7.35 Lichtbakens door Henri de Gree- ve Pr. 8.00 Berichten, actueele aetherflitsen en gram. 8.30 Bont om en ojn, m. m. v. het KRO- orkest, de KRO-boys en Gram.pl. (Te 9.30 Internat. Sportrevue). 10.30 Berichten en gramofoon. Hilversum II, 301 M. V ARA-Uiteznding. 8.00 Gram.pl. 10.00 Morgenwijding V.P.R.O. 10.15 Trio de Gorter VARA-Tooneel en voordracht. 12.00 Gram.pl. 12.30 Variatieconcert. 2.30 Lezing. 2.45 De Wielewaal, Gram.pl. 3.30 R'damsch Philh. Orkest, mannen koor „Orpheus" en soliste. (4.30 Lezing). 5.40 Causerie. 6.05 Orgelspel. 6.30 „Film Theater". Gram.pl. 7.15 Tersohellingsche uitzending. 8.00 Berichten en VARA-orkest en so praan. 8.55 Xylofoonduetten. 9.10 VARA-Maandrevue en VARA-Varia. 9.45 The Jungle Serenaders. 10.00 Berichten. VARA-Orkest. 11.00 Gram.pl. en VARA-Orkest, tooneel- spelers, en solisten. Droitwich, 1500 M. 11.20 BBC-Northern-orkest, m. m. v. so list. I.20 Commodore Grand Orkest. 2.20 BBC-Schotsch-orkest, m. m. v. zang- solist. 5.35 Dansmuziek. 7.20 Weekendprogramma. 8.05 Het Parkington Wwintet. 8.50 Variété-programma. 10.20 BBC-Theaterorkest, m. m. v. solist. 12.0012.20 Dansmuziek. R a d i o-P a r i s, 1648 M. II.20 Orkestconcert. 4.20 Pascalorkest. 8.20 Zang. 9.05 Radiiotooneel. 11.0512.35 Dansmuziek en populair con cert. Keulen, 456 *t. 11.20 Populair concert. 3.20 Vroolijk programma m. m. v. Om roeporkest, trio en solisten. 5.20 Omroepkwintet. 7.30 Dansmuziek. 9.5011.20 Orkest concert en solisten. Brussel, 322 en 484 M. 322 M.: 12.20 Klein-orkest. I.30 Zigeunermuziek. 3.20 Gram.pl. 5.20 Muzik. causerie. (Met gram.pl.). 6.20 Zigeunermuziek. 7.20 Zang. 8.20 Cabaret. 9.20 Klein-orkest. 10.30 Dansmuziek. II.20—12.20 Gram.pl. 484 M.: 12.20 Gram.pl. 12.35 Zigeunermuziek. I.30 Klemorkest. 2.20 Populair concert. 3.50 Gram.pl. 4.05 Pianorecital. 4.35 Dansmuziek. 5.35 Populair concert. 6.35 Gram.pl. 6.50 Zang en voordracht. 8.20 Symphonieconcert. 9.20 Cabaretprogramma. 9.50 Gram.pl. 10.30 Kamermuziek. II.20 Gram.pl. 11.3512.20 Dansmuziek. Deutschlandsender, 1571 M. 7.30 Dansmuziek. 9.20 Berichten. 9.50 Solistenconcert. 10.2012.15 Dansmuziek. Gemeentelijk Radio Distributiebedrijf te Leiden. 3e Programma. 8.00 Brussel VI. 9.20 Keulen. 12.20 Brussel VI. 13.35 Keulen. 14.35 Brussel Fr. 15.20 Keulen. 18.20 Brussel VI. 18.50 Brussel Fr. 19.35 Keulen. 19.50 Weenen of diversen. 21.00 London Reg. 22.00 Berlijn of Leipzig. 3e Programma. 8.05 Parijs R. 8.50 diversen. 10.35 London Reg. Pl.m. 12.35 Droitwich. 18.20 diversen. 18.50 London Reg. Pl.m. 20.05 Droitwich. 21.50 Weenen. 22.30 Boedapest of diversen. 22.50 London Reg. KATWIJK AAN DEN RIJN. 25-jarig Jubileum Boerenleenbank. Bestuur en leden der Boerenleenbank waren gisteravond in het parochiehuis bij een allereerst tot het houden der gewone jaarvergadering om daarna in feestverga- dering het 25-jarig bestaan der Bank te herdenken. De jaarvergadering werd geopend door den voorzitter, den heer L. van Paridon met een kort welkomstwoord waarna de secretaris, de heer J. v. d. Perk, de notu len las. Deze werden goedgekeurd. Dan volgde het ^inantieel verslag door den kas sier de heer Jac. Meijer. Bij het gedrukte financieel overzicht werd een toelichting gegeven door den kassier, dat zoo duide lijk was dat hierover geen vragen behoef den te worden gesteld. Aan spaargelden was ingelegd f 80.483.19 en terugbetaald 78.315.96. Aan voorschotten was ver strekt 5000.idem terubetaald f 5757.50. In rekening courant was i'itgegeven aan de leden 113.403.20 en terugontvangen 118.613.33. Gestort was bij de Centr. Bank 77.352.37 en bij de Centr. Bank opgeno men 68.538.29. Het winstcijfer over 1935 werd volgens een op voorstel van het be stuur genomen besluit bij de reservekas gevoegd die thans groot is 14.850.77. Over de rentebetalingen en aflossingen was niet te klagen. De vergadering keurde de Ba lans goed. Dank werd gebracht aan den kassier voor het geleverde werk. De af tredende bestuursleden R. /an Delft en Jac. Rietveld werden met bijna algemeene stemmen herkozen. Na rondvraag sluiting dezer jaarvergadering. Intusschen naderde het aangegeven tijdstip der te houden feestvergadering waarvoor de leden met hun dames waren uitgenoodigd benevens andere genoodigden. Op het aangegeven uur dan heette de voorzitter de vele aanwezigen hartelijk welkom in deze feestvergadering. Helaas, zeide spr., kan de Burgemeester wegens een hem overkomen klein ongeval niet aanwezig zijn, doch Wethouder Veltkamp was gaarne bereid, hetgeen le Burgemees ter had willen zeggen, te lezen. Spr. heette dan welkom wethouder Veltkamp en den heer Boekhoven, gemeente-secretaris, die zoo vriendelijk waren de vergadering met hunne tegenwoordigheid te vereeren. Dan bracht spr. hulde aan de oprichters der Bank en herinnerd? aan de vele moeilijk heden die het besturen eener.Bank met zich brengt. Ook dankte spr. zijn medebe stuursleden en den kassier voor de harte lijke samenwerking. Verder een herinne ring aan het feit, dat de heeren H. Ravens- bergen en J. v. d. Perk gedurende 25 jaar een bestuursfunctie vervuld hadden. Spr. hoopte dat het hun gegeven moge zijn nog vele jaren hun beste krachten aan de Bank te kunnen geven. Een daadwerkelijk bewijs van sympathie werd deze heeren dan aangeboden. Applaus. Vervolgens sprak de heer Veltkamp. Spr. feliciteerde het bestuur en den kassier na mens de zusterinstelling te Katwijk aan Zee. In hartelijke bewoordingen wees spr. op de goede verstandhouding en de sa menwerking die er steeds was. Vervolgens las de heer Veltkamp de reden van den Burgemeester, in welke rede naast woor den van gelukwensch ook .gewezen werd op de sterke opvoedende kracht, welke uitgaat van het deelnemen aan een Coöp. B. L. Bank voor de leden onderling. Dan was de tyd aangebroken om den inwendigen mensch te gedenken en een feestelijke tractatie had dan plaats. Een telegram van gelukwensch was intusschen ingekomen van het bestuur der Centrale Bank te Utrecht. Mede van Mej. Wed. Korpelshoek, de echtgenoote van wijlen de vorige voorzitter. De secretaris, de heer J. v. d. Perk gaf dan een overzicht van den gang der huishoudelijke aangelegen heden der Bank. Spr. memoreerde de op richters der Bank waren verschillende reeds overleden zijn. Vervolgens de wis seling van meerdere bestuursfuncties om tenslotte te eindigen met de beste wen- schen voor de bank en hare leden indivi dueel. De feestelijke stemming werd er dan voornamelijk ingebracht en in gehouden door de heer en mej. Leenhouts uit Den Haag die op schitterende, en bijna niet te verbeteren wijze het komische gedeelte verzorgden. Allen hebben door hun optre den heerlijk kunnen lachen, kunnen gie ren van het lachen om het gegevene. Het gezelschap Leenhouts kan er op bogen veel te hebben bijgedragen tot het wel slagen van dit feestelijk gedeelte. Het was af. Het was 12 uur toen de voorzitter aan kondigde dat er naast een tijd van komen, ook een van gaan was. Noodgedwongen ging men dan. Het was een mooie, ge slaagde, feestelijke viering van het 25-jarig bestaan geweest. Tuinbouw. Het is met de aanvoer van wiaiiterproducten vrijwel ten einde, 't Is nog wat uien, Witlof, Prei en Waschpeen, alles in kleine kwantums. En alleen waschpeen is een gevraagd artikel, dat in goede kwali teit van f 10 60 tot f 15.50 per 100 K G. op brengt. Witlof is al zeer laag in prijs. Dit artikel geeft groote teleurstellingen. Wat best is, is nog te verkoopen doch b.v. 2de kwaliteit brengt niets op, meerdere malen 1 ct. per K.G. De beste soort kan tot hoog stens f 7.per 100 K.G. halen, een verlies gevende prijs. Ook uien brengen slechts van f 2.60 tot f3.10 per 100 K.G. Die ze den geheelen winter door bewaard hebben kun nen alleen verlies boeken. De jonge groente is met het koude weer nog iets waard. Zoo dra een paar dagen het zonnetje schijnt is er zooveel, dat ook dit teLeurstelling geeft. Deze dagen ging spinazie voor f3.90 tot f4.60 per 100 K.G. en Radijs van f2.40 tot f2.70 per 100 bos. LISSE. Geboren: Johanens Jacobus, z. van P. G Vreeburg en M. A. C. Pouw Helena Wilhelmina, d. van P. G. Vreeburg en M. A. C. Pouw. Ondertrouwd: J. Groenen 29 j.,"te Voorhout en W. M. Hesseling 26 j., te Lis- se J. van Dijk 28 j. en W. M. van Zon neveld 25 j., beiden te Lisse T. Asschen- berg 27 j., te Lisse en W. Boeghorn 25 j., te Kortenhoef C. C. van der Vossen 28 j., te Hillegom en W. van Dongen 25 j., te Lisse P. G. van Nobelen 30 j., te Sassenheim en A. Warmerdam 25 j., te Lisse. Getrouwd: J. W. Korthagen en E. van Til, beiden te Lisse. Overleden: G. Bóterman 37 j. echtgenoote van W. Kulk G. Verhaar 71 j., echtgenoote van H. de Ree F. F. B. de Meulder 64 j., echtgenoot van A. W. A. Tak- kenberg P. N. Kuene 64 j., echtgenoot van E. C. Kres J. Borst 75 j., wede. van J. C. Mens. Gevestigd: M. A. Duymaer v. Twist geb. Oorthuis uit Voorschoten M. J. Je- lierse uit Haarlem J. de Leeuw uit Haar lemmermeer K. de Zwart uit 's-Graven- hage M. de Graaf uit Maasdam. Vertrokken: J. W. Korswagen en echtg. naar Breukelen B. S. M. van San ten naar Amsterdam M. Bruijnen naar Delft. LEIMUIDEN. GEMEENTERAAD. (Vervolg).. 1. Naar aanleiding van een schrijven van de Rijksinspectie voor de Werkver schaffing te Noordwijk besluit de Raad toe getreden te blijven tot de loonbijslagrege- ling. 2. Schrijven van Ged. Staten d.d. waarbij de begrooting 1936 wordt terug gezonden voorzien van enkele opmei-kingen Ged. Staten willen enkele otnderhouds- posten voor gebouwde eigendommen be langrijk verlaagd zien. Burgemeester en Wethouders toonen echter met gegevens aan, dat verlaging onmogelijk is. De Raad besluit de bedragen uitgetroken voor on derhoud van gemeente eigendommen niet te verlagen. Voorts willen Ged. Staten geen enkel bedrag uitgetrokken zien op de post kosten van vergaderingen, verver- schingen enz. De Raad besluit echter te probeeren het bedrag te handhaven. De voorzitter deelt mede, dat na de inzending van de begrooting krankzinnigen voor rekening der gemeente moesten worden verpleegd. Besloten wordt de post Ver- pleegkosten voor Krankzinnigen met deze bedragen te verhoogen. Vtn Ged. Staten van Zuid-Holand is ingekomen een schrij- vij dd. 24 Maart 1936 waarin wordt mede gedeeld, dat Ged. Staten bij hun besluit van 24 Maart 1936 hebben besloten de goed keuring aan het besluit van den Raad van 3 Sept. 1935 tot verkoop van de openbare lagere school met onder wijzers woning voor de som van 4800.— te onthouden. Ged. Staten verzoeken het besluit in na dere overweging te nemen. Op voorstel van B. en W. wordt besloten in een vol gende vergadering o.« dit schrijven terug te komen. Op voorstel van B. en W. wordt door den Raad goedgunstig beschikt op den aanvrage van het R. K, Schoolbestuur ingevolge art. 72 der L. O. Wet 1920 om toekenning van gelden voor verbetering der closetten. 4. Nadat nog is vastgesteld een raadsbesluit, tot wijziging van de begroo ting 1935 tot een bedrag van 514.48 sluit de voorzitter de vergadering. LEIDSCHENDAM. Overplaatsing uitgesteld. De motoren- ploeg van de werkplaats der Ned. Spoor wegen, depot LeidscHendam-Voorburg, wel ke met April, dus deze maand, naar Haar lem zou worden overgeplaatst, heeft de aanzegging gekregen, dat de verplaat sing voorloopig is uitgesteld tot Septem ber a.s. Collecte. De hier ter plaatse gehou den collecte voor „Jonk Holland snakt naar werk" heeft opgebracht de somma van 166. Uitvoering K. J. C. Op de Zondagen 19 en 26 April a.s. zullen door de Kath. Jongens-Centrale te Veur-Leidschendam een tweetal uitvoeringen worden gegeven, welke in alle opzichten prettig en interes sant zullen worden, zoodat een bezoek aan het Patronaat op een van deze avon den alleszins aanbevelenswaard i£. Er wordt op een groote opkomst gerekend. Opgevoerd zal worden „De patatten van St. Felix", een prettige klucht in 1 bedrijf en het „Gastmaal van de kinderen", myste riespel in 3 bedrijven. Aanvang 8 uur. Er zijn nog kaarten verkrijgbaar bij sigaren magazijn Sormani, Damlaan te Veur. Ook zullen op beide Zondagen middag voorstellingen gegeven worden te 3 uur en wel op 19 April voor de meisjes en op 26 April voor de jongens. NOORDWIJKERHOUT. Noordzijderpolder. De Ingelanden van den Noordzijderpolder hebben een belang rijke vergadering gehouden. Deze vergade ring werd bezocht door 39 Ingelanden, te zamen kunnende uitbrengen 163 stemmen. De agenda bevatte 2 punten t.w.: Verkie zing van een voorzitter en Voorstel van het bestuur om machtiging tot het sluiten van een geldleening groot 10.000.— ten be hoeve van het stichten en overname van twee water-inmajingsmachines voor den polder. Van de gelegenheid tot stemmen werd druk gebruik gemaakt. De vergadering werd, nadat de tijd van stemmen verstre ken was, geopend door den voorzitter, den heer J. H. Pennings. Hij sprak een woord van welkom en hoopte, dat de agenda vlot afgehandeld zou worden en de besprekin gen zakelijk zouden blijven. Eerst kwam aan de orde het voorstel der geldleening. Na een keurige inleiding van den voorzit ter werd door verschillende ingelanden het woord gevoerd. De vragen welke werden gesteld werden naar genoegen beantwoord. Hierna volgde stemming over het voorstel betreffende de geldleening. Het werd aan genomen met 120 stemmen voor, 43 stem men tegen en 7 blanco. Het bestuur werd tevens gemachtigd de gelden zoo billijk mogelijk te krijgen. Van de rondvraag werd weinig gebruik gemaakt, waarna de vergadering onder dankzegging door den voorzitter werd ge sloten. Hierna werd de stembus geopend. Uitge bracht waren 169 stemmen, waarvan met 161 stemmen werd herkozen de heer J. H. Pennings. Door de Ingelanden werd den voorzitter dus wederom een groot bewijs van vertrouwèn geschonken. NOORDWIJK. Gemeenteraad. Naar wij vernemen zal de raad dezer gemeente in openbare verga dering bijeenkomen op Woensdag 22 April n.m. 2 uur. Strandagenten. Door den burgemeester zijn benoemd tot tijdelijke agenten van po litie '(strandagenten) de heeren G. C. Tim- mers te Noordwijk en J. M. van Gils te Cuyk. ROELOFARENDSVEEN. JONGETJE DOOR AUTO AANGEREDEN. Vermoedelijk twee beenen gebroken. Donderdagmiddag te ongeveer vier uur werd het 9-jarig zoontje van den heer Hal vemaan te Nieuwe-Wetering, toen hjj per rijwiel den weg over wilde steken, door een dienstauto van de Stedelijke Lichtfa brieken te Leiden gegrepen. De bestuurder van de auto poogde door krachtig remmen de botsing nog te vermijden, doch tever geefs. De jongen kwam onder de auto te recht en geraakte zoodanig beklemd, dat de auto moest worden opgeheven om hem te bevrijden. De doktoren Van der Bijl van Oudewetering en Van Dooren alhier waren spoedig ter plaatse en verleenden de eerste hulp. De knaap, die vermoedelijk beide beenen heeft gebroken, is naar het Aca demisch Ziekenhuis te Leiden vervoerd. RIJNSBURG. Tuinbouw. Het zal spoedig met de winterproducten zijn afgeloopen. Het zijn nog maar heel enkele tuinders, die nog iets hebben aan te bieden. Kleine kwantums uien, knolselderie, prei en wat waschpeen. De waschpeen is voornamelijk in handen van de kooplieden, die zich bij de schaarsch- te tijdig voorzien hebben van een gedeelte om den cliënten te kunnen voorzien. Uien brengen van f2.70 tot f3.10 per 100 K.G. op. Waschpeen in de goede kwaliteit van f 10.50 tot f 16.40. Knolselderie van f 2. tot f 3.60 per 100 en Prei van f 3.10 tot f 4.20 per 100 bos. Bloemenhandel. De maand Maart is in het algemeen niet ongunstig geweest. Soms waren de prijzen wel wat laag en het is moeilijk om van loonend te kunnen spre ken, doch bij een iets geringeren aanvoer over deze maand dan vorig jaar was de op brengst toch hooger. In totaal werd thans geveild voor een bedrag van f 143.898.16 te- gij f 126.762.84 in dezelfde maand van 1935. Dat is dus een meerdere omzet van f 17.135.32. Gedacht wordt dat April niet zulk een gunstig resultaat zal geven. SASSENHEIM DE KONINGIN KWAM IN DE BOLLENSTREEK En kocht seringen Gisteren stopte nabij de spooroverweg een hofauto voor het bloemeni^uisje „De Anemoon" van G. Prenen en Zn., In de auto waren gezeten H.M. de Koningin en een hofdame. H.M. liet zich eenige bloe men toonen en kocht toen eenige takken witte seringen. VOORSCHOTEN. Speldjesverkoop. De opbrengst der speldjesverkoop ten bate der R. K. werk- loozen, welke op den tweeden Paaschdag door den R. K. Volksbond is gehouden op het V.V.L.-terrein, bedroeg de som van i 30.—. WARMOND. Raadsvacaturc. De heer C. van Schie, die als opvolger van den heer G. Onderwa ter is benoemd tot lid van den Raad dezer gemeente, heeft zijn benoeming als zooda nig aangenomen. De heer van Schie had reeds vanaf 1920 zitting in den Raad, doch werd bij de laatstgehouden verkiezing niet herkozen. Vertrokken: H. J. Opdam naar Al kemade A. M. M. Moerkerk naar Lei den M. Vester naar Alphen a. d. Rijn R. P. Akkerman naar Oude Tonge J. A. M. Maas naar Venraay J. C. v. d. Rey- den naar Wassenaar M. Broekhoven naar 's Hertogenbosch. Gevestigd: E. Wulfert van Duitsch- land P. Vrijburg van Sassenheim S. L. v. d. Kraan van Sassenheim J. A. Kwits van 's Hertogenbosch. VOORHOUT Bijzondere Vrijwillige Landstorm. De afdeeling Voorhout van den B. V. L. heeft haar oefeningsseizoen onder leiding van den commandant der afd., den heer J. A. Verdegaal, gesloten met een avond, om prijzen te schieten. De edelachtb. heer burgemeester, G. Bulten, die mede aanwe zig was, loofde de som van ƒ2.50 uit voor den schutter, die dezen avond het hoogst aantal punten schoot. De heer B. W. Mosseveld werd de geluk kige winneer van deze gift, met een pun- tenaantal van 93 in twee series. Mede zij nog vermeld, dat hem tevens de eer van scherpschutter te beurt viel, gerekend over het geheele seizoen. De prijzen werden als volgt gewonnen door: Groep scherpschutters: le groep Theo Berbee met 86 p., 2e J. C. Boere 84 p., 3è J. A. Nijssen 82 p., 4e J. A. Verdegaal 79 p. Groep A: le pr. B. W. Mosseveld met 93 p., 2e pr. L. Lans 89 p., 3e J. Went 87 p., 4e P. Langeveld 85 p., 5e J. G. Turk 83 p. Ge G. G. Mens 79 p. Groep B: le pr. A. Th. v. Schie 83 p., 2e A. v. d. Geer 79 p., 3e Joh. Zuidhoek 75 p., 4e G. M. Prins 73 p., 5e N v. Wieringen 70 p., 6e P. Vlasveld 64 p., 7e M. Zonneveld 57 punten. De burgemeester G. Bulten reikte ver volgens de prijzen uit, en dankte den commandant, de heer J. A. Verdegaal, voor zijn energieke leiding, hetwelk met een hartelijk handgeklap werd aanvaard. WASSENAAR. Geboren: Frederik Frans, z. van F. J. M. Goslings en H. Teilander Walther Karei, z. van A. Meershoek en M. J. Kuij- venhoven Maria Theodora, d. van A. F. Hooijmans en W. M. van Kempen Alexander, z. van G. Looijestjjn en J. v. d. Bliek Maria Johanna d. van J. Frijling en M. G. L. Titshof. Ondertrouwd: W. G. Kouwenhoven en G. J. Ruijgrok D. van Weel en J. J. Rens A. J. Kars en J. E. den Ouden G. T. Alkemade en C. M. van Wissen A. van der Ham en G. C. A. Zalenstedn. Gehuwd: A. Q. van Leeuwen en M. C. Looijestein. Overleden: Hendrika Maria Theodo ra Hassing, oud 2 maanden Jan Weij- gers, oud 63 j., echtgen. van R. Worst. Ingekomen: J. Brinkman geb. te Braak, uit Deventer, Hertenlaan 14. E. B. M. A. Iding, uit Velsen, Julianaweg 6. M. A. Korrubel. uit Rijswijk Z.H., Duin weg 16. W. F. J. Krols en vrouw, uit Voorburg, Prinsenweg 27. - K. Th. van der Voort, uit Sassenheim, v. d. Oudermeulen- laan 1. E. A. F. Heinemann, uit 's-Gra venhage, Wittenburgerweg 82. J. B, Chr. J. A. Arts, uit Frankrijk, Schouw weg 52. G. C. J. van Beest, uit 's-Gravenhage, Groot Hoefijzerlaan 61. P. Boutkan, uit Nieu- wenhoorn, Adrianastraat 7. P. H. Buite laar, hulp in de huishouding, uit Delft, Mid delweg 22. E. P. Goldschmidt en gezin, uit Katwijk, Laan van Koot 2. A. G. Haver, uit Sassenheim, van Heeckeren- straat 4. E. H. Hemerik, uit Leiden, Groot Haesebroekscheweg 21. S. Huisman, uit Noordwijkerhout, Katwijkscheweg 36. W. H. Julicher, uit Beesel, Konijnenlaan 18. A. B. Knappert, uit Rotterdam, Zijdeweg 28. S. M. Massaar, uit 's-Gravenhage, Ge- neesk. Inr., Nieuw Rijksdorp. A. H. J. Moll, uit Rotterdam, Zijdeweg 28. A. Meershoek en gezin, uit Voorschoten, Ro- zensteinstraat 14, M. A. Muck, uit Mün- ster, Eikenlaan 3/5. E. D. M. Schaepman, uit Berlijn, Lange Kerkdam 89. H. J. Schrage, uit Rijswijk, Schouwlaan 15. G. C. J. Smit en vrouw, uit den Haag, Ha venstraat 9. Ph. J. Stok en gezin, uit den Haag, Storm van 's-Gravesandeweg 25. P. C. Schilte, uit 's-Gravenhage, Eikenlaan 5. C. van der Woerd, uit Leiden, Gr. Haesebroekscheweg 21. M. C. van Proosdij, uit den Haag, Rijksstraatweg 276. E. M. W. H. Zelissen en gezin, uit den Haag, Rijksstraatweg 276. Vertrokken: J. Swijnenburg naar Oegstgeest, Rijnsburgerweg Zendingschool. A. H. Remers naar Bussum, Cereslaan 81. J. C. W. Hamel naar Voorburg, Kon. Wilhelimnalaan 79. Wed. A. P. ter Meu- len geb. Reijnders naar Amersfoort, Laan tje 3. Th. Faas., naar Haarlemmermeer, Lisserdijk 580. H. W. van der Lee naar Delft, van Leeuwenhoeksingel 39. C. A. Taconis naar Kamgoro b(j Madioen N.O.I. J. J. Vermaes en gezin naar Rijswijk Z.H., Cromvlietkade 19. C. Veenstra naar Rijs wijk Z.H., Cromvlietkade 19. Wed. L. F. G. van Druijnen geb. Wagner, naar 's-Gra venhage, Suezkade 147. G. Doornbos en gezin naar Haarlem, Verspronekweg 73. E. Schorghofer naar 's-Gravenhage, Sche- veningscheweg 15 W. van der Beek, naar 's-Gravenhage, Hoogwerflaan 11. S. Had- Ier naar Amsterdam, ten Katestraat 10 I. H. A. Lambert naar Haastrecht D 60. W. Hutschenruüter naar 's-Gravenhage, Bali- straat 40.

Leidsche Courant | 1936 | | pagina 11