DE LENTEPRIJSVRAAG MAANDAG 6 APRIL 1936 ÜE LEIDSCHE COURANT EERSTE BLAD - PAG. 2 Een lawine van oplossingen, welke op onze Lenteprijsvraag is bin nengekomen en aangroeide tot een respectabelen berg, hebben wij in enkele dagen moeten verwerken, en het is ons mogen gelukken met de schifting en beoordeeling van al deze inzendingen toch nog zoo tijdig gereed te komen, dat wij het genoegen hebben, thans den uitslag te kunnen vermelden. Intusschen zeggen wij allen, die de moeite van oplos sen genomen hebben, hartelijk dank voor hunne medewerking. De in de prijsvraag bedoelde, en in de diverse advertenties opgesloten slagzin luidt: „EEN BELANGRIJK VOORDEEL VOOR U IS, BIJ AL UW INKOOPEN, ONZE ADVERTENTIES DOOR TE LOOPEN." Bij loting zijn de prijzen, welke aan de winnaars en de winnaressen zullen worden toegezonden, aan de volgenden ten deel gevallen: 6 Heerenarmband-horloges: C. de Haas, Verl. Nassaustraat 9, Lei den; W. Halvensteijn, Schutterstraat 16a, Leiden; J. Raaphorst, van der Werfstraat 25d, Leiden; Mej. vcm Esveld, Leidschendam; S. de Boer, Str. ter Leede 98B, Warmond; I. G. Halverhout, Sluiskant 27, Leid schendam. 6 dames armband-horloges: Lena v. d. Drift, Hoogewoerd 116a, Lei den; J. A. van Dorst, Levendaal 176, Leiden; Mej. Wede. Schrijvers, D 106, Rijpwetering; Mej. Wede. J. van Haaster, Leimuiden; G. Pieterse, Lange- raar A 20, Ter Aar; Emma Kortekaas, Rooversbroekpolder 19, Lisse. 6 Klokjes: A. van der Horst, Lage Rijndijk, Leiden; Jozef Kuiters, Heijnsiusstraat 9, Leiden; D. Winkelman, Nieuwe Rijn 25, Leiden; A. Stik- kelman, Molenstraat 6a, Leiden; Mej. M. van Veen, Rijpwetering D 26, N. van Niekerk, Overtocht, Bodegraven. 6 Vulpenhouders: M. L. Heuzen, Langebrug 22, Leiden; Mej. A. C. van Zijp, Galgewater 13, Leiden; Mej. J. Ouwerkerk, Catharinastraat 7, Leiden; A. Speessen, Schelpenkade 60 I, Leiden; S. G. van Stijn, Dorp straat B 93, Warmond; A. Th. van Bezu, Nieuwstraat 7, Lisse. aantal aanwezige leden uitstekend was. Verder gaande in zijn openingswoord deel de spreker mede, dat drie leden bericht van verhindering gezonden hadden. Verder memoreerde de voorz. in het kort de lot gevallen van den ambtenaar in het alge meen, doch kon gelukkig constateer en, dat alhoewel wij in een somberen tijd leetden, de Leidsche afdeeling van ARKA. kon Imo gen op een gestadigen gropi van het aantal leden. Spr. spoorde daarom de leden aan, trouw te blijven aan het ARKA.-vaan, en stelde daarna voor om over te gaan tot het lezen van de notulen. Daar de 2e secreta ris door ambtsbezigheden niet aanwezig kon zjjn: las de 1ste secretaris, de heer Kriek, de notulen voor. Deze werden na voorlezing onveranderd goedgekeurd. Hierna was het de voorz. een groot genoe gen wederom drie nieuwe leden te kunnen installeeien. Het volgend agenda-punt was ingekomen stukken. Hieronder bevond zich een schrij ven van de R.K. Studentenvereniging St. Augustinus, waarin werd verzocht aan de ARKA-leden om op 3 Mei a.s. aanwezig te willen zijn bij de tooneeluitvoering in den Leidschen Schouwburg. De prijzen der plaatsen zijn resp. ƒ1, ƒ1.40 en ƒ1.75. Opgevoerd zal worden „De Gendarm van Europa''. De voorz. spoorde de leden aan deze opvoering zooveel moge lijk te bezoeken.. Hierna kwam aan de orde het jaarver slag van den secretaris. Uit dit verslag bleek dat de afdeeling in ledental was voor uitgegaan over het afgeloopen jaar. Tevens bleek uit dit verslag, dat er in Leiden nog zooveel R.K. ambtenaren waren, die lid zijn van een neutrale organistie. Dat was niet jammer, doch in hooge mate te betreu ren. Namen noemen gaat heel slecht, doch men zou verbaasd staan als men deze ver nam. Dezulken moeten weten, dat neutrale organisaties, als het op het principe aan komt anti-roomsch zijn. Verder zijn velen niet georganiseerd. Laten wij hopen, dat spoedig alle R.K. ambtenaren lid zijn van ARKA. Na verschillende mededeelingen van meer internen aard, werd tevens dank ge bracht aan de redactie van de „Leidsche Courant", voor het prompt opnemen van mededeelingen en verslagen. Na voorlezing van dit jaarverslag dankte de voorz. den heer Kriek voor diens keurig verzorgd ver slag, en voor al hetgeen de secretaris in het belang van de afdeeling in het afgeloo pen jaar had verricht. Hierna bracht de penningmeester, de heer Balsieben, het fi- nancieele verslag uit. Al is het uitbrengen van een financieel verslag droog, toch bleek uit dit verslag dat de fmanciënd gezond wa ren. Na een kleine toelichting van den pen ningmeester, dankte de voorz. den heer Balsieben voor diens verslag en keurig be heer. Vervolgens kwam in behandeling de begrooting 1936. Na bespreking werd deze goedgekeurd. Hierna werd verslag uitge bracht door de kascommissie en en werden als kasnazieners benoemde de heeren Huijts en Fraissen. Bestuursverkiezing volgde. De aftredende heeren Heemskerk en Balsieben werden wederom herkozen. Het 9de agen da-punt was, bespreking agenda voor het ARKA-congres. Dit nam veel tijd in be slag. Bij enkele punten meende de afdee ling opmerkingen en voorstellen te moeten indienen, o.a. bij bestuursbeleid, bij be noeming kasnazieners, en bij de wijziging van art. 6 sub 3 der statuten. Nadat deze agenda was doorgewerkt, kwam aana de erde de rondvraag. Enkele leden maakte hiervan gebruik en na beant woording door den voorz. sloot deze de jaarvergadering met den chr. groet. AGENDA LEIDEN. De avond-, nacht- en Zondagsdienst der apotheken wordt van Maandag 6 tot en met Zondag 12 April (lsten Paaschdag) waargenomen door apotheek C. B. Duyster, Nieuwe Rijn 18, telef. 523, Maandag 13 April (2den Paaschdag) nemen waar de apotheken: P. du Croix, Rapenburg 9, telef. 807 en E. B. de Metz, Kamerlingh Onneslaan 28, tel. 3553. Voor Oegstgeest worden, deze beide diensten waargenomen door apotheek: C. van Zijp, Wilhelminapark 8, telef, 274. Vereeniging van Mathesianen. Zaterdag jd. hield de Vereeniging van Mathesianen haar 9de ontwikkelingsavond van dit seizoen. Geen gewone lezing met een spreker als inleider, maar „eigen" werk. Een „Lezing wedstrijd" waaraan door een zestal le den der V. V. M. werd deelgenomen stond voor ditmaal op het program. Op een vervoegd aanvangsuur, 7.30 uur, heette de voorzitter der V. V. M., de heer G. J. J. van der Linden, de aanwezigen hartelijk welkom, en wel zeer in het bijzonder de leeraren van het Kon. Genootschap M.S.G. Hierna werden door leden der V. V. M., de vagende onderweruen behandeld, wel ke met lantaarnplaatjes en teekeningen toegelicht, te weten: Oorsprong en eerste ontwikkeling der Radio-techniek; Alge meen beknopt overzicht der lichtgasberei- ding; Bims betondakbedekking; Kunstma tige horizon; Teletype en het Metselwerk. Aan dezen wedstrijd waren enkele fraaie prijzen verbonden, welke door de jury, bestaande uit de heeren A. van der Hoogt, ir. A. van Dijk en ir. F. van Teu- tem worden toegekend aan de heeren: J. S. Gogel. J. v. d. Drift, L. L. Blok en J. Holle mans De voorzitter dankte hierna de jury-le den en ae deelnemers voor hun medewer king en de genomen moeite en herinnerde aan de excursie op Zaterdag 18 April as. Gistermiddag zjjn op het N.B.L.O.-terrein tijdens den korfbalwedstrijd Fluks II O.S.C.R. twee speelsters met elkaar in bot sing gekomen, waarbij de 21-jarige mej. H. M. Z. zoodanig geraakt werd, dat zij eenige oogenblikken bewusteloos bleef lig gen. Ter observatie werd zij naar het Acad. Ziekenhuis vervoerd. Zaterdagmiddag is op het terrein der Staatsspoorwegen aan de Witte Poort een j ongeluk gebeurd dat nog goed is afgeloo pen. Bij werkzaamheden aan de kraan aldaar, werd de lampenist der Ned. Spoor wegen H. Barthen door een terugspringen de slinger tegen de borstkas getroffen; waardoor hij ernstig gewond werd. Na voorloopig ter plaatse verbonden te zijn, werd hij voor verdere behandeling naar huis overgebracht. UIT DE OMGEVING VOORSCHOTEN. HOE WORDT HET WEER? BETROKKEN. DE BILT SEINT: Zwakke tot matige Noordelijke tot Wes telijke of Zuid-Westelijke, later weer rui mende wind, half tot zwaar bewolkt of betrokken, eenige kans op regen in het Noorden, in het Zuiden weinig of geen re gen, iets zachtei des nachts. Hoogste barometerst.: 770.8 te Blacksod. Laagste barometerst.; 746.1 te Stensele. In het Westen en Noord-Westen blijft de luchtdruk voortdurend hoog. Sedert Za terdag steeg de luchtdruk in het Zuiden en Zuid-Oosten, zoodat een strookvormig- gebied van hoogen luchtdruk zich uit strekt van den Oceaan tot Centraal Euro pa. Langs den Zuidrand hiervan waaien koude Oostelijke winden over het geheele vasteland, welke het weer guur maken tot aan de Pyreneeën en de kusten van de Middellandsche Zee. In Scandinavië stijgt en daalt de luchtdruk bij afwisseling snel, bij het voorbijtrekken van depressies die uit de Poolzee komen en naar Rusland verdwijnen. De activiteit der stationnaire depressie in het Zuid-Westen nam weer toe. Het hoofdminimum ligt echter zeer ver weg voor de kust van Afrika. Op IJsland zijn de luchtdrukschommelingen minder groot dan in Scandinavië. Het is te verwachten, dat het weer in hoofdzaak be ïnvloed zal worden door de depressie, die door het Noord-Oosten trekt en guur zal blijven met winden uit Noordelijke rich tingen. LUCHTTEMPERATUUR. 5.6 gr. C. L1CH1 OP VOOR FIETSERS e. a. Van Maandagnamiddag 7.09 uur tot Dinsdagmorgen 4.57 uur. HOOG WATER. Te Katwijk aan Zee: op Dinsdag 7 April voorm. 3.03 en nam. 3.17 uur. De werking van het Rijnlandsch Borg stel lingsfonds In een onderhoud, dat wij aldus de „N. R. Crt." dezer dagen hadden met den heer P. A. Colijn, lid van het dage lij ksch bestuur vaoi het Rijnlandsch t>org- stellingsfonds, dat sinds eenigen tijd met de steun verleening aan den kleinen mid denstand is begonnen, deelde deze ons me de, dat men over de tot dusver bereikte re sultaten alleszins tevreden kaïn zijn. Het fonds heeft den eersten tijd zijn be- staanrecht volkomen bewezen. Uit alle plaatsen van de Rijnstreek zijn aanvragen om steun binnen gekomen en van de 200 gegadigden, die zich tot dusverre hebben aangemeld, konden er reeds velen wor den geholpen. De meeste gevallen eischen echter een langduirge behandeling, omdat er, alvorens tot het verstrekken van steun kan worden overgegaan, gesaneerd moet worden. Het Borgstellingsfonds is geen cri sis-comité, dat zich ten doel stelt daarvoor in aanmerking komende personen met gif ten te helpen, maar zij bepaalt zich tot een borgstelling voor crediet. Het kapitaal van het fonds mag niet worden aangetast. Het risico, dat men op zich neemt, kan daardoor slechts betrekkelijk beperkt zijn en aller eerst wordt dan ook nagegaan, of het be drijf, waarvoor steun wordt gevraagd, in derdaad levensvatbaarheid heeft en, zoo ja, of het nog te redden is. In het laatste geval wordt dan meestal een accoord met de schuldeischers getroffen. Zoo wordt dan den betrokkene hulp verleend in den vorm van kwijting tegen een zeker percentage of door achterstelling van de vorderingen van de schuldeischers ten opzichte van het nieuwe crediet. Dat een en ander vaak een langdurigen en veelomvattenden arbeid eischt, ligt, al dus de heer Colijn, voor de hand, maar het is verheugend, dat menige kleine winkelier, die door omstandigheden buiten zijn schuld in moeilijkheden was geraakt, bereids kon worden geholpen. Helaas komt het ook wel eens voor, dat men hulp moet weigeren, omdat het risico voor het fonds te groot wordt geacht, maar over het algemeen, zoo verzekerde ons de heer Colijn, blijkt de instelling volkomen aan haar doel te be antwoorden. Gistermorgen heeft de brandweer ten huize van J. S. C. v. H. in de Formostraat een schoorsteenbrandje gebluscht. Gisternacht te 4 uur werd de politie- brandweer gealarmeerd voor een brandje ten huize van een bewoner in de Sophia- 'poort aan de Uiterste Gracht. Daar had men een pan met vet op het vuur laten staan en midden in den nacht was de vlam in de pan geslagen. De bewoner wierp het rom meltje de straat op en de brandweer kon weer naar bed GEMEENTERAAD De Raad der gemeente Leiden vergader de hedenmiddag te 2 uur onder voorzitter schap van burgemeester mr. A. v. d. Sande Bakhuizen. Alvorens de vergadering aan te vangen, wenscht de voorzitter den heer Vos (V.D.) geluk met zijn herstel. (Applaus). De heer Vos (V.D.) dankt voor deze gelukwensch. Hij is dankbaar voor zijn herstel, daar hij niet anders gedacht had, dan dat zijn aardsche taak teneinde was ge weest. "De voorzitter deelt voorts mede, dat het, overeenkomstig een terzake aan hen uitgebracht advies van de Subcommissie voor de Steunverleening, in het voornemen van B. en W. ligt om de eventueele ver strekking van brandstof aan de daarvoor in aanmerking komende werkloozen, ook voor de komende winters in natura te doen plaats hebben. Agenda. lo. Voorstel tot het verleenen van ont slag aan een drietal hoofden van o.l scho len en aan een drietal onderwijzers Lo., wegens het bereiken van den zestigjari gen leeftijd. Goedgekeurd. 2o. Praeadvies op het verzoek van W. Koops, om ontslag als leer aar in de pae- dagogiek aan de Gemeentelijke Kweek school voor onderwijzers en onderwijze ressen. Goedgekeurd. 3o. Praeadvies op het verzoek van J. L. van Leeuwen om ontslag als onderwijzer bij het openbaar vervolgonderwijs. Goedgekeurd. 5o. Voorstel tot overplaatsing van een drietal hoofden van o.l. scholen. De heer Vos (V.D.) heeft in de stukken de gronden voor deze mutatie gemist. Hier geldt het overplaatsingen naar scholen, die opleiden voor M.U.L.O. Dit geldt alge meen als een promotie en daarom spijt het spr. dat een man is gepasseerd, die groote verdiensten heeft voor het onderwijs. Daar naast is deze promotie toegekend aan den heer Voorwinden, die slechts drie maanden in functie is Spr. klaagt overigens over de groote onbestendigheid bij het overplaatsen van schoolhoofden. De heer Groeneveld (S.D.A.P.) sluit zich bij den heer Vos aan. Speciaal de school Medusastraat B. wordt beschouwd als een soort doorgangshuis. Binnen 4 jaar tijd zijn daar niet minder dan 6 hoofden geweest. Wethouder T e p e (R.K.) wijst de verwij ten van den heer Vos van de hand. De over plaatsingen zijn niet voorgesteld als pro motie, maar uitsluitend in het belang van het onderwijs. De heer Vos heeft geen naam genoemd van dengene, die gepasseerd zou zijn. Hij heeft natuurlijk het oog gehad op den heer v. Schaik. De heer Vos (VD.): Precies. Wethouder Tepe (R.K.) heeft niets dan lof voor de werkzaamheid van dit school hoofd aan de 3 Oct oberstraat. Juist in het belang van deze school is handhaving van dit schoolhoofd daar ten zeerste gewenscht. Overgang van eindscholen naar opleidings scholen wordt wel eens als promotie fc>e- schouwd, maar als democraat kan spr. deze opvatting slechts ten deele onderschrij ven. Op eindscholen kan men juist werk zaam zijn in het belang van het volks kind. Bij de voorgestelde mutaties hebben de dienstjaren geen rol gespeeld. Toeval lig hebben aan de Medusastraatschool de laatste jaren eenige wijzigingen plaats ge had, doch dat had z:n oorzaak niet in het belang van de schoolhoofden doch van het onderwijs zelf. De heer Vos (V.D.): B. en W. mogen dergelijke overplaatsingen niet als een pro motie beschouwen, doch in onderwijskrin gen wordt dat wel zoo beschouwd. Het ver wondert spr. toch wel, dat B. en W. reeds na 3 maanden iemands geschiktheid kun nen beoordeelen. Daarna z. h. st. aangenomen. 4o. Benoeming van een tijdelijk leera- res in de Wis- en Natuurkunde aan de Hoogere Burgerschool voor Meisjes. Benoemd wordt mej. dra. A. Heemstra. 6o. Benoeming van eén hoofd der o.l. school aan de Medusastraat B. De heer Vos (V.D.) merkt op, dat de staat van dienst van de sollicitanten niet gevraagd is. Wel is thans een staat van dienst in de leeskamer neergelegd van hen, die op de voordracht voorkomen, docth dat is zi. te laat. Wethouder Tepe (R.K.) wijst er echter op, dat de staten van dienst der sollicitan ten reeds eerder bekend was aan B. en W. Benoemd wordt de heer J. G. A. v. Sluys te Uitgeest. 7o. Benoeming van een hoofd der o.l. school aan den Zuidsingel B. Benoemd wordt de heer J. Berkenbosch te Hooger-Smilde. 8o. Benoeming van een hoofd der o.L school aan de Vrouwenkerksteeg. Benoemd wordt de heer J. P. Paulusse te Zaltlxxmmel. 9o. Benoeming van 4 schoolartsen voor het tijdvak 1 April 19361 April 1938. De heer Jongeleen (S.D.A.P.) zegt, dat wederom geen rekening is gehouden met de reeds vroeger gemaakte opmerking om jonge geneesheeren aan te stellen. Spr. zal zich echter tegen deze voordracht dit maal niet verzetten. Wethouder v. Stralen (S.D.A.P.) er kent, dat deze wensch geuit is, doch de tijd was nog te kort om daarmede thans re kening te houden. Bij tusschentijdsche va cature zal spr. de uitgesproken wensch in overweging nemen. De functie van school arts is overigens in zekeren zin een vaste betrekking, daar zij ook zijn opgenomen in de pensioenregeling. De heer Goslinga (A.R.) merkt nog op, dat het stelsel meebrengt, dat deze functie wordt toegekend aan gevestigde art sen met ervaring. De heer Jongeleen (SD.A.P.) wijst nog eens op de moeilijkheden voor jonge artsen om zich te vestigen. De voorz.: De belangen van de kinde ren wegen zwaarder dan de belangen van de jonge artsen. Mej. dr. C. Hovens Grève en de heeren H. P. Veldhuyzen, W. J. E. M. Simons en A. J. B. Poortman worden daarop in hun betrekking van schoolarts bestendigd. (Wordt vervolgd). CONVERVATOR BIJ DE KINDER GENEESKUNDE. Dr. A. A. van der Dossen. Bij beschikking van den Minister van Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen is benoemd tot conservator bij de kinder geneeskunde aan de Rijksuniversiteit te Leiden, dr. A. A. van der Dussen. A.R.K.A. AFD. LEIDEN Jaarvergadering Viijdagavond hield bovengenoemde ver eeniging haar jaarvergadering in den Burcht. Om ongeveer half negen opende de voorzitter, de heer Heemskerk, de ver- gaderang met den chr. groet, en sprak een hartelijk welkom aan de aanwezige le den. Treurig vond spreker de opkomst, en wel voor een jaarvergadering, doch het •'"rh' ur'de sorelcer dat kwaliteit van het ERNSTIGE VECHTPARTIJ. Zaterdagavond te 10 uur heeft in de Leeuwerikstraat een steekpartij plaats ge had tusschen den 47-jarigen H. K. en diens 73-jarigen kostbaas J. W. D. L. Zij hadden meeningsverschil over een hond, welke tot gevolg had, aat K den ouden man door een deurruit duwde, waardoor L. echter niet ernstig bloedend werd verwond. L. greep daarna een zakmes en stak K. daar mede in den rechteroksel, tengevolge, waar van een slagader werd geraakt en de man veel bloed verloor. De dokter van den E.H.D. achtte overbrenging van beiden naar het Acad. Ziekenhuis noodzakelijk. De oude man was gisteren in zooverre her steld, dat hij uit het Ziekenhuis kon wor den ontslagen, waarna hij in arrest werd gesteld. De toestand van K. is niet on gunstig. Gouden doctoraat. Op Vrijdag 10 April a.s. zal het vijftig jaar geleden zijn, dat prof. dr. D. C. Hesse- ling, oud-buitengewoon hoogleeraar aan de Leidsche Universiteit, thans wonend te Wassenaar, aan deze universiteit promo veerde tot dcctor in de letteren en wijs begeerte. Lyceum te Wassenaar of Leiden. Vrijdagavond is in kasteel Oud-Wasse naar een bijeenkomst gehouden, ter be spreking van de vraag of te Wassenaar of Leiden een lyceum zou kunnen worden op gericht. Daarvoor waren gevormd een Leidsch en een Wassenaarsch comité. In deze samenkomst hebtoen prof. dr. A. E. v. Arkel en de heer Birmy het denk- beel nader toegelicht. Aangezien deze vergadering, waarvoor groote belangstelling bestond, louter een oriënteerend karakter droeg, is men niet tot een bepaalde conclusie gekomen. be comité's zullen, naar aanleiding van deze berpreking, nader de mogelijkheden onder oogen zien. Geslaagd voor het examen Machine- schrijven mej. J. M. Offringa, leerlinge van de Eerwaarde Zuster Pelikaanstraat, al hier. Een incident op Zondagmorgen. Zon dagmorgen werd een groep wielrenners, die in den regel op Zondag tegen kerktijd door hun rennen de straat voor de voet gangers onveilig maakt door de politie al hier aangehouden en tegen enkele perso nen procesverbaal opgemaakt wegens overtreding. Een burger, die per auto in de nabijheid was en blijkbaar de leider van de groep was, bemoeide zich met het geval en de politie sommeerde dezen heer door te loopen, waaraan hij niet voldeed. Toen werd hem procesverbaal aangezegd, doch hij weigerde zijn naam te noemen, waarna hij werd opgesloten in de cel on danks zijn verzet. Nader bleek, dat hij ook nog een vuurwapen bij zich droeg, gela den met 4 patronen. Na eenigen tijd in de cel te hebben doorgebracht, werd hij be dachtzamer en gaf zijn naam en adres op. Nadaf hij voor den loco-burgemeester, den heer J. A. Mens was geleid, werd hij op vrije voeten gesteld. Het bleek te zijn J. P. uit den Haag. Het vuurwapen werd door de politie in beslag genomen. WASSENAAR. EEN ZEVEN-JARIG KNAAPJE DOOR AUTO OVERREDEN. Op slag gedood. Op den Storm van 's Gravensandeweg alhier is gistermiddag de 7-jarige J. T., die daar emt zijn kameraadjes speelde, door een auto van den heer Van S. uit Was senaar overreden en vrijwel op slag ge dood. Het lijkje is naar het politiebureau te Wassenaar overgebracht. Auto-ongelukken. Een auto, bestuurd door P. uit Voorburg, reed op de Vam Zuy- len van Nijeveltstraat nabij de Zijllaan te gen een paaltje. Door de schok sloeg een in zittend 10-jarig dochtertje van den be stuurder met haar hoofd door de voorruit. Nadat haar ten huize van dir. Paanakker de eerste hulp was verleend, is zij overge bracht naar het ziekenhuis aan den Zuid- wal te den Haag. Vermoedelijk tengevolge van te groote snelheid geraakte een auto, bestuurd door K. uit den Haag en eigendom van garage v. d. K. uit den Haag nabij Maaldrift van den weg en bleef onderstboven liggen. Hoe wel de auto totaal is vernield, bekwam geen der inzittenden enni«

Leidsche Courant | 1936 | | pagina 2