RADIOPROGRAMMA'S DONDERDAG 19 MAART 1936 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD - PAG. 9 GEMENGDE BERICHTEN SPORT AUTOBOTSING IN DEN HAARLEMMERMEERPOLDER. Vier ernstig gewonden. Op den Spaarnwouderweg in den Haar- lemmermeerpolder is gisteren een perso nen-auto, waarin behalve de bestuurder R. uit Den Bosch nog drie personen gezeten waren, door een vrachtauto, rijdende in de richting Haarlem, aangereden. De bestuurder van de aangereden auto verloor de macht over het stuur, reed door de afrastering van den weg heen over het rijwielpad en kwam ten slotte in de sloot terecht. Alle vier inzittenden werden ern stig door de glasscherven gewond. Na in een woning in de nabijheid zijn binnengebracht, werden de slachtoffers door dr. K. verbonden, die het noodig oor deelde, dat twee inzittende dames, mevr. R. uit Den Bosch en mevr. V. uit Haarlem mermeer, naar het ziekenhuis werden over gebracht. Hun echtgenooten konden zich na verbonden te zijn, naar huis begeven. De bestuurder van de aanrijdende vracht auto reed door. De politie is er echter in ge slaagd te weten te komen wie de bestuur der was. Het bleek de heer S. uit Haarlem mermeer te zijn. Beide auto's zijn door politie in beslag genomen. AUTO MET ZES PERSONEN IN DROGE SLOOT. Twee ernstig gewonden. Gistermiddag omstreeks 2 uur is een auto van de garage-onderneming Putten en Vroon te Breskens op den provincialen weg tusschen Breskens en Groede in een droge sloot gereden. De auto botste tegen een dam, waartegen een muurtje was ge metseld, en werd geheel vernield. De zes inzittenden van den wagen, de bestuurder, twee vrouwen en drie kinderen, werden allen gewond. Nadat door dokter Jongsma uit Groede de eerste hulp was verleend, werden de gewonden met particuliere auto's naar het R. K. Ziekenhuis te Oost burg overgebracht. Nader vernemen wij dat het ernstige auto-ongeluk is geschied in den beruchten bocht van den provincialen weg, waar reeds verscheidene andere auto-ongeluk ken zijn voorgekomen. In den wagen wa ren gezeten de heer V/. Kets^lo, die chauf feerde, zijn echtgenoote en zijn beide kin deren alsmede zijn schoonzus te" mevrouw Bruinooge, en 'n kind van de laatste. Me vrouw Bruinooge werd bewusteloos uit den wagen gehaald; zij bleek ernstige ver wondingen aan het hoofd te hebben beko men. Het ergst was er echter aan toe het driejarig zoontje van de familie Kestelo, dat ook bewusteloos was en eveneens ern stig aan het hoofd gewond. Het knaapje zal een ~>og moeten missen en is naar het ziekenhuis te Vlissi'/»en overgebracht, waar de operatie zal plaats vinden. Het kind had verder een ernstige hersenschudding bekomen. Mevrouw Bruinooge is opgeno men in het R. K. Ziekenhuis te Oostburg. De heer Kestelo, die snij wonden aan het hoofd had opgeloopen en ook naar dit ziekenhuis was vervoerd, kon na te zijn verbonden huiswaarts keeren. Mevrouw Kestelo en de twee andere kinderen zijn ongedeerd gebleven. SCHILDER UIT EEN MAST GEVALLEN. Onmiddellijk gedood. Gistermiddag is de 23-jarige ongehuw de schilder Dreessens uit Maastricht bij het verrichten van werkzaamheden in een ongeveer 18 meter hooge mast van de hoogspanningslijn RoermondStaatsmijn Maurits onder de gemeente Horten, naar beneden gestort en op slag gedood. OUDE MAN VERDRONKEN. De politie te Eindhoven heeft gisteravond uit de haven van het Eindhovensch Ka naal het lijk'opgehaald van den 68-jarigen P. J. B. Tienh, die geboortig is uit Amers foort, en sinds 14 dagen uit een oude man- nengesticht aan de Kloosterdreeft werd vermist. SCHIPPER VERDRONKEN. Uit Zuidland (Z.-H.) wordt gemeld: Gistermorgen om half tien is op de rivier het Spui, tusschen de Oude Maas en het Haringvliet gelegen een ongeluk gebeurd, waarbij een schipper het leven heeft ver loren. De botter van den schipper G.van den Engel uit Nieuw Beierland raakte in het Spui nabij Zuidland vast op een zand plaat. De schipper besloot te wachten op den vloed om weer los te komen en wilde het anker in afwachting van den vloed uit werpen. Hij ging daartoe met zijn knecht in een roeiboot om het ankertouw te vie ren. Toen het anker reeds zonk bleef het ankertouw vastzitten aan een haak van de roeiboot. De roeiboot kapseisde hierdoor Beide mannen geraakten te water. De schipper, die niet zwemmen kon, ver dween onmiddellijk in de diepte. De knecht wist een balk te grijpen en kon na een kwartier door een passeerende schipper worden gered. Hoewel reeds vier uur naar den schipper gedregd is heeft men het lijk nog niet gevonden. Schipper «an den ,vas 54 jaar oud. HOLLEND PAARD RENT WINKEL BINNEN. Voerman bleef ongedeerd. Een vo9r een wagen gespannen paard, dat Woensdagmorgen den Korvelscheweg te Tilburg passeerde, sloeg plotseling op hol, doordat het dier schrok van het ge weld, dat een deksel van een rioolput1 waarop het trapte, maakte. De voerman die op den wagen zat trok de leidsels aan, doch toen deze braken was dit zoo moge- Ned. VOETBAL B Elftal-Southend United 4-0 Slechte tegenpartij Het Nederlandsch B-elftal heeft een flin ke 4O-overwinning behaald op de Engel- sche derde klasse prof-club Southend United. De cijfers t -onen duidelijk aan, dat hier moeilijk gesproken kan worden van een oefenwedstrijd voor de Nederlandsche voetballers. Onder een oefenwedstrijd ver staan wij n.l. iets anders. De bedoeling is, dat in een oefenwedstrijd verschillende spe lers goed aan de tand gevoeld worden, dat men hetzij in technisch, hetzij in tactisch opzicht, wat van de tegenpartij leert. Dat nu is gisteravond op het Haarlem-terrein geenszins het geval geweest. De tijd is voor bij, dat een Engelsche derde of tweede klasse profclub de onzen een lesje in voet bal komt geven. Het is een aardige wedstrijd geworden, een vlot tempo gespeeld met aan beide zijden vele momenten van werkelijk goed spel. Natuurlijk bleek het zwakke punt in de Engelsche club te schuilen in het schie ten, een fout, die men niet alleen bij Southend behoeft te zoeken. Wat de vijf voorhoedespelers daar gisteravond van te recht brachten, was werkelijk hopeloos. De voorhoede van het B-elftal bleek beter die kunst te verstaan, doch daarbij dienen wij onmiddellijk aan te teekenen, dat twee der Nederlandsche doelpunten ontstonden door zeer grove blunders van den Engelschen keeper. In het B-elftal hebben verschillende spe lers een verdienstelijke partij voetbal ten beste gegeven. In de eerste helft was doel man Mul van H. B. S. niet zoo op dreef, doch in de tweede helft had hij zich aan de omstandigheden, die bij een avondwed strijd nu eenmaal anders zijn, volkomen aangepast en verrichtte de Hagenaar zijn werk naar behooren. Het zal voor de Keuze Commissie moeilijk zijn om een keuze voor het Nederlandsch elftal, dat tegen België moet spelen, te doen, maar nu wij Ferwer- da te Rotterdam hebben zien spelen en Mul te Haarlem, zouden wij aan den Blauw Witter toch nog de voorkeur geven, al moe ten wü toegeven, dat de capaciteiten van beiden elkaar weinig of niets ontloopen. In de achterhoede was de Groninger Pienter de beste. Vooral in de eerste helft viel hij op door zijn uitstekend ingrijpen, het ver wegtrappen, het uitstekend plaat sen, het fraaie kopwerk. In de tweede helft werd zijn spel minder rustig, stelde zich niet altijd even juist op en miste daar door ook verscheidene malen. Toch kan men over zijn totaal prestatie meer dan tevreden zijn. Wilders stond hem goed bij, al vormt bij den Blauw Witter het op stellen het zwakke punt in zyn spel. Hij zwerft teveel over het veld en kan zich dan niet snel genoeg herstellen. In de middenlinie viel voor de rust Bool op. Vergeleken met datgene, wat hij ver leden week Woensdag te Rotterdam heeft laten zien, stond zijn spel gisteravond veel hooger en in verschillende trekjes kon men duidelijk constateeren, dat er een ras voet baller in den HWer schuilt. Wegens een blessure moest hij zich een kwartier voor het einde laten vervangen door den Ajaxied Gischler. De beide andere middenspelers, spil Schoemaker en de Haarlemmer de la Mar waren matig. Vooral Schoemaker wisselde goede met zeer zwakke momenten af. In de voorhoede werd af en toe verdien stelijk gecombineerd. Voor de rust lukte het op rechts met den vleugel van der Vegt en Bijl zeer goed en dreigde van dien kant het meeste gevaar. In de tweede helft ging het links met KammeyerWoltjes veel beter en werd Bijl op de rechtsbui tenplaats minder. Middenvoor Den Hoed van MW bleek een goede doorzetteT te zijn, hij kreeg niet veel gelegenheid tot schieten, daarvoor werd hij als het ware automatisch bewaakt door den Engelschen spil Smith. In de eerste helft schoot na tien minu ten Bijl goed in, den Hoed liep op den En gelschen keeper in, deze liet den bal uit de handen vallen en het eerste doelpunt was gemaakt. Drie minuten voor rust ving de Engelsche keeper een schot van de la Mar uitstekend op, bij het wegwerken glipte het leder weer uit zijn handen en Kammeyer kon gemak- lijk voor het hollende dier aanleiding nog wat harder voort te rennen. Tenslotte vloog het dier bij het indraaien der Korvelsche- dwarsstraat door de spiegelru't van een winkel aldaar. Het dier sprong zelfs over de steenen pui, dóór de spiegelruit over de étalage heen en kwam eerst voor de toonbank tot staan. De in den winkel aangerichte schade was uiteraard aanzienlijk. Wonder boven wonder bekwam de voerman, die deze ca priolen geheel meemaakte, geen letsel. Het paard zelf was geheel bebloed door de verwonding met glasscherven, doch de toestand van het dier was toch nog zoo dat het met een paar weken rust wel her steld zal zijn. „M^b." GELD UIT ACTENTASCH GESTOLEN. Penningmeester voor 1150 benadeeld. Een penningmeester van een woning- bouwvereeniging te Haarlem heeft bij de politie aangifte gedaan van diefstal van 1150 ,aan bankpapier. Hij kwam met het geld in een gesloten actentasch op de bank, toen hij plotseling tot de ontdek king kwam, dat het was verdwenen. De politie stelt een uitgebreid onderzoek in, tot dusver zonder resultaat. kelijk den bal in het verlaten doel depo- neeren. In de tweede helft maakte van der Vegt tien minuten na de hervatting uit een keu- rigen voorzet van Kammeyer met een on houdbaar schot het derde punt en ruim een minuut later was het Woltjes, die na goed doorzetten van den Hoed No. 4 noteerde. Southend United wilde de eer redden, was het resteerend gedeelte vrijwel voortdu rend in den aanval, doch Pienter en Wil der» verdedigden goe en Mul in het doel gaf geen krimp. Ten slotte bleken Engelsche voor- waartsen zoo slechts te schieten, dat zelfs en kele haast niet te missen kansen daardoor verknoeid werden. Met 40 won het Ne derlandsch B-elftal dezen voor 6000 toe schouwers op het verlichte Haarlem-ter rein ge speelden wedstrijd. Het B-elftal zag er als volgt uit: Doel: Mul (H. B. S.). Achter: Wilders (Blauw Wit) en Pienter (Be Quick). Midden: de la Mar (Haarlem), Schoema ker (Quick, Haag), en Bool (HW). Voor: Bijl (the Rising Hope), Van der Vegt (H. B. S.), Den Hoed (MW), Woltjes (Veendam) en Kammeyer (Haarlem). Roode Dulvels-Zwaluwen 6-1 De Belgen verrassend goed Gisteravond werd te Luik op het veld van Tilleur de aangekondigde wedstrijd tusschen de Roode Duivels en een Zwalu wen-elftal gespeeld, waarbij zeer veel toe schouwers tegenwoordig waren. De leiding van dezen wedstrijd berustte bü den Luxemburger Hamus. De elftallen waren als volgt samenge steld. Roode Duivels: Doel: Christiaens (Liersohe Sport Kring) Achter: Paverick (Antwerp F. C.) en Smellinx (Union St. Gilloise). Midden: Dalem (Standaard Luik), Meul- dermans (Beerschot), en Henry (Daring). Voor: De Vries (Antwerp F. C.), Voor hoof (Liersche Sport Kring), A. Dedeken (Antwerp F.C.), Isenberghs (Beerschot) en F. Dedeken (Antwerp F. C.). Zwaluwen: Doel: Pöttgens (Bleyerheide). Achter: Van Stokken Sh. (DWS) en van Run (PSV). Midden: Visscher (NAC), Bosscher (BL Wit en Cools (NAC). Voor: Wels (Unites), Slot (DWS), Si mons (NAC), Van Spaendonck (Neptu- nus) en Holthuyzen (MW). De Roode Duivels begonnen tegen wind in, doch zetten onmiddellijk een offensief in. Een schot van Dedeken ging juist over de lat en na een aanval van rechts vloog een schot van Voorhoof juist naast. De Zwaluwen herstelden zich echter spoedig en nii ontwikkelde zich een snel spel aan beide zijden. Langzaam maar zeker echter kwamen de Belgen weer in de meerder heid en na een kwartier spelen wist A. Dedeken zich keurig vrij te maken, met het hoofd ging de bal naar Voorhoof, die met een goed schot de score opende. De Roo de Duivels bleven sterker en het aantal ma len, dat de Zwaluwen tot voor het Bel gische doel kwamen, was te tellen. Toch gelukte het na ruim twintig minuten spe len aan het Zwaluwen-elftal den gelijkma ker te scoren. Er ontstond n.1. een doel- worsteling voor het doel van Christiaens en toen Holthuyzen zyn kans zag, aarzel de hij niet gelijk te maken. Het groote ge vaar bij de Roode Duivels kwam van rechts, waar Voorhoof en De Vries uitste* kend met elkaar combineerden. De linker vleugel was minder voornamelijk door het tegenvallen van F. Dedeken. Vijf minuten voor de rust wist A. Dedeken op het mid denveld den bal te veroveren, hij passeerde enkele tegenstanders en met een onhoud baar schot wist hij ook keeper Pöttgens te verschalken. (21). Tweede helft. Twee minuten na de hervatting ontstond het derde Belgische doelpunt. F. Dedeken gaf uitstekend door naar Isenborghs, die onhoudbaar voor Pöttgens inschoot (31). De Zwaluwen gaven den moed niet op, doch de Belgische voorhoede bleef bijzon der goed spelen, waardoor het zwaarte punt steeds op de Nederlandsche helft kwam te liggen. De Nederlandsche verde diging moest alle krachten inspannen om het verdere scoren te beletten. De aanval len der Zwaluwen strandden op Paverick en Smellinx, die uitstekend in vorm waren. De halflinie der Roode Duivels stuwde voortdurend den aanval op en na ruim een kwartier spelen verhoogde Voorhoof den stand tot 41 voor de Belgen, toen hij van een goede gelegenheid gebruik maakte. Twee minuten later was de stand reeds 51, toen De Vries er alleen vandoor ging en met een zuiver onhoudbaar schot scoor de. De Zwaluwen waren nu volkomen in de minderheid en het was een kwartier voor het einde toen een keurige combina tie tusschen Dalem, de Vries en Voorhoof tot het zesde jen laatste doelpunt leidde. In de laatste tien minuten moest de Neder landsche verdediging al haar krachten in spannen om een verdere verhooging van den stand te vorkomen. Zoo kwam het einde met een 61 over winning van de Roode Duivels, een zege, die o.i. volkomen verdiend was. OVERMAAS—U. V. S. VRIJDAG 20 MAART. Hilversum II, 301 M. Algemeen Programma, vergorgd door de K. R. O. 8.00 Morgenconcert. 10.00 GramofoonpL 11.30 Halfuurtje voor zieken en ouden van dagen. 12.15 Het K.R.O.-orkest en gram.pL 2.30 De KRO-boys en gram.pl. 3.40 Orgelconcert door Evert Haak en gram.pl. 5.10 Het KRO-orkest. 6.00 Land- en tuinbouwcauserie. 6.20 De KRO-Melodisten. 7.15 Het eeuwfeest van de Pickwick Pa pers, door N. C. Andriessen. 7.35 Gramofoonpl. 8.00 Berichten, waarna solistenconcert door het KRO-Symphonie-orkest. 8.50 Interview met Pijnenburg en Wals. 9.05 Bouwmeesters Revue „Lachende Ko medianten". 9.50 Bont programma van zang, KRO.- rkest, KRO-boys en gram.pl. (Te 10.30 Be richten). 11.15 Gram.pL Hilversum I, 1875 M. 8.00 VARA., 12.00 AVRO., 4.00 VARA., 8.00 VPRO., 11.00—12.00 VARA. 8.00 Gram.pl. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Voordracht en Gram.pL 11.30 Orgelspel. 12.00 Omroeporkest en gram.pl. 2.15 Lyra-Trio. 3.00 Causerie. Gram.pl. 5.05 Kinderuur. 5.30 Variatieconcert en gram.pL 7.00 Lezing. 7.30 Dialoog. 7.50 Berichten. Lezing. 8.30 Cello en plano. 9.00 Lezing. 9.30 Vervolg concert, 10.00 Lezing. 10.45 Berichten. Jazzmuziek. 11.30—12.00 Gram.pl. Droitwich, 1500 M. 11.20—11.50 OrgelspeL 12.10 Populairconcert. 12.50 Dansmuziek. I.352.20 Sopraan en plano. 2.50 BBC-orkest. 4.20 BBC-Midland-orkest m.m.v. solist. 5.35 Het Walker-Octet en soliste. 6.50 Kamermuziek. 8.20 Orkestconcert m.m.v. solist. 8.35 Radio-tooneel. 10.20 Nieuws uit Amerika. 10.40 BBC-orkest en solist. II.3512.20 Dansmuziek. Radio Paris, 1648 M. 12.35 Orkestconcert. 2.50 Zang en piano. 5.50 Orkestconcert. Het U. V. S.-elftal voor a.s. Zondag is ongewijzigd gelaten en dus als volgt: Doel: H. Kramp; achter: G. Burgy en A. J. Graafmans; midden: B. v. Duijl, B. L. uur, senioren 9 uur. 8.20 Viool-recital. 9.05 Operetteconcert. 11.051.05 Orkestconcert. Keulen, 456 M. 5.50 en 11.20 Orkestconcert. 12.35 Weragkamerorkest. 1.35 Gevar. concert. 3.20 Omroepstrijkkwartet en solisten. 7.30 Marchenconeert. 10.2011.20 Omroepkleinorkest en solis ten. Brussel, 322 en 484 M. 322 M.: 12.20 Dansmuziek. 1.302.20 Zigeunermuziek. 5.20 Piano-recital. 5.50 Gram.pL 6.35 en 7.20 Zigeunermuziek. 7.35 Zang. 8.20 Omroeporkest en Radio-tooneel. 10.30—11.20 Gram.pl. 484 M.: 12.20 Gram.pL 12.50 Omroeporkest 2.002.20 Gram.pL 5.20 Accordeonmuziek. 5.50 Piano-recital. 6.10 en 7.15 Gram.pL 7.35 Zang. 8.20 Symphonieconcert en zang. 10.30 Gram.pL 10.4511.20 Dansmuziek. Deutschlandsender, 1571 M. 7.30 Radio-tooneel. 8.20 Gram.pL 9.50 Gram.pl. 10.2011.20 Dansmuziek. Gemeentelijk Radio Distributiebedrijf te Leiden. Derde programma 8.00 Brussel (VI.). 9.20 Keulen. 10.35 Parijs R. 13.05 Brussel (VI.). 15.05 Kalundborg. 15.20 Beutsahl.s. 16.20 Parijs R. 17.20 Keulen. 19.20 Berlijn. 21.20 Ween en, 22.00 Leipzig. 23.20 Weenen. Vierde programma 8.05 Parijs R. 8.20 Diversen. 10.35 Londen Reg. 12.10 Droit wich. 13.35 Londen Reg. 17.35 Droitwich. 13.20 Diversen. 18.50 Londen Reg. 19.30 Brussel (VI.). 20.00 Gram.muz. G. R. D. 22.00 Londen Reg. 22.15 Brussel (VI.) 22.30 Londen Reg. (Wijzigingen voorbehouden). Wall aart en C. v. d. Reijden; voor: W. van Weizen, L. Platteel, C. van Goor, J. de la Bije en P. van Hoven. Het gezelschap vertrekt precies 12 uur vanaf de Doezastraat per touringcar. u. v. s. n—a. d. o. n. As. Zondag speelt het tweede elftal van U. V. S. een zeer belangrijken wedstrijd tegen A. D. O. IV op het terrein aan den Kanaalweg. Het elftal is eveneens ongewijzigd ge bleven en ziet er als volgt uit: Doel: H. Bosboom; achter: J. Delfos en D. K. Ouwehand; midden: N.N., C. Ver meulen en A. van Es; voor: P. Gertenaar, I. Beekman, N.N., A. Arbouw, en J. On- vlee. De wedstrijd vangt om 2 uur aan. C. G. W.HAECKS (Den Haag) 2—1. Gisteren werd op het L. F. C.-terrein al hier bovengenoemde wedstrijd gespeeld. Direct trekt Haeks ten aanval maar strandt steeds op het prachtig spelen der beide backs. Aan den anderen kant doet C. G. W. een uitval, maar de Haagsche backs, spelers uit V. U. C., doen wonderen. Het spel blijft steeds op het middenveld en als rechtshalf Leek van C. G. W. den bal krijgt lost hij van 25 meter afstand een kanonskogel, welke doel treft (10). Na de rust komt Haeks geweldig opzet ten en na 15 minuten is de stand gelijk door haar linksbinnen (11). Vlak hierna krijgt Haeks een strafschop je nemen, wel ke ze niet benut. Nu is C. G. W. aan de beurt, de voorhoede wordt goed gevoed door midhalf Kolderman, maar de Haeks- backs doen wonderen en als de linksback van C. G. W. den bal krijgt gaat hij er alleen vandoor. Hij passeert verschillende spelers en schiet keihard op doel. De kee per redt subliem, C. G. W. blijft in de meerderheid en als de rechtsbuiten den bal krijgt en direct voorzet is het de links binnen Binsbergen die 21 maakt. De laatste minuten zijn voor Haeks en het ein de komt met 21 in het voordeel van C. G. W. Deze wedstrijd stond onder goede leiding van J. Arnoldus en er was veel publiek. Dit is de eerste keer, dat Haeks in Leiden verloren heeft. Vrijdagmiddag 3 uur speelt op 't L. F. C.-terrein, Haagweg: Leidsche Studenten „Unitas" tegen Delftsche Studenten. Scheidsrechter de heer J. Crama. R. K. S. V. „LEIDEN". WATERPOLO de compet1t1e-indeeling. De waterpolo-commissie van den Kon. Ned. Zwembond heeft de indeeling van de om petitie bekend gemaakt. In totaal zijn er dit seizoen 23 dames- en 125 heeren zeventallen ingeschreven. Voor de le klasse en voor wat de clubs uit Leiden en Omgeving betreft is de in deeling als volgt: Dames le klasse: ADZ, HDZ, HZ en PC, UZC Heeren le klasse A.: Het Y, Dolfijn, HPC, Haarlem en LZC. Heeren le klasse B.: HZ en pc, zian, UZC, Zwemlust, Maas. Res. le klasse A.: IJ n, Dolfijn n, HPC n, LZC II, IJ in. 2e klasse C.: SVH, RZC, GZC, SZ en PC, de Zijl. 3e klasse D.: AZC, CJMV, DZV, Gouwe, Poelmeer, Elfhoeven. Res. 3e klasse C.: Haarlem II, HVGB III, Zijl II, LZC ra. h.Z. en p.C. V—De Zijl h 7—3. Voor de vierde afdeeling van den Haag- schen Zwemkring werd bovenstaande wedstrijd gespeeld en door de thuisclub met 73 gewonnen. Met rust was de stand 41 voor H.Z. en P.C. De stand is thans: zgesp. gew. gel. veri. v.t. pnt. HZ en PC 5 8 7 1 49—19 14 Zian 5 7 6 1 40—16 12 De Zijl 2 8 3 1 4 27—32 7 H. G. A. 7 2 1 4 19—28 5 H. U. S. 8 8 14—54 Hedenavond geen indoortraining. Het is verzet op Vrijdagavond in de zaal op het Pieterskerkhof; aanvang junioren 8 CRICKET KENT CRICKET CLUB—NED. ELFTAL. Op 12 en 13 September a.s. zal de Kent- Cricket Club met haar volledig County-elf- tal onder aanvoering van Chapman, waar schijnlijk op het H. C. C.-terrein in Den Haag, een wedstrijd tegen het Neder landsch elftal spelen. Valentine, Ames, Woolley, Ashown, Freeman en Todd, zullen voorts van de party zyn. Het elftal van Kent bestaat uit ama teurs en professionals. Chapman was vroe ger aanvoerder van Engeland. Teneinde het Nederlandsch elftal een behooriyke vooroefening te geven, ligt het in de bedoeling een Engelsche coach ge durende een drietal weken te laten over komen om de spelers, die voor het elftal in aanmerking komen, te trainen. Waarschynlijk zal Barsley, oefenmeester van de Winchester School benoemd wor den.

Leidsche Courant | 1936 | | pagina 9