RADIOPROGRAMMA'S MAANDAG 16 MAART 1936 DE LE1DSCHE COURANT DERDE BLAD - PAG. 9 VOORTREFFELIJK GEMENGDE BERICHTEN AUTOBUS DOOR TREIN GEGREPEN. Verschillende arbeiders gewond. Zaterdagmorgen in alle vroegte is in de Boergoenschestraat, hoek Wolfaartsbocht te Rotterdam een autobus, waarin tien ar beiders waren gezeten door een stoomtram van de R. T. M. gegrepen en gedeeltelijk opengereten. Verschillende arbeiders be kwamen snij wonden. Een van hen, de 26- jarige T. Groene weg, uit de Kerkhoflaan, bekwam een vrij ernstige blessure aan de hand; de 23-jarige Cross, los werkman, werd vrij ernstig gewond. Hij kreeg een hersenschudding en een gebroken rib en werd door den G. G. D. paar het zieken huis aan den Coolsingel overgebracht. De bestuurder van de autobus, de 22-ja rige P. G. de J., reed in de richting van het Karei de Stouteplein. Bij het kruispunt BoergoenschestraatWolfaartsbocht geko men, zag de chauffeur te laat, dat de zoo als naast hem rijdende stoomtram (machi nist S. A. G., wonende Westerbeekstraat Rotterdam) links af zou slaan. Door ver goed als naast hem rijdende tram (machi- ven, trachtte hij den trein nog te passee- ren, hetgeen hem niet is gelukt. De ma chinist van den trein had de bus niet zien aankomen, zoodat de trein in volle vaart tegen de autobus aanbotste. De geheele zij wand van de autobus werd opengescheurd, alle ruiten werden vernield. Door den schok schoof de êerste wagon van den trein, waarin verscheidene passagiers wa ren gezeten, tegen den locomotief aan. Het voorbalcon van den wagon werd ern stig beschadigd, terwijl alle ruiten verbrij zeld werden. De passagiers kwamen met den schrik vrij. Het treinverkeer ondervond ernstige vertraging. AUTO TE WATER GEREDEN. Chauffeur door fietslamp verblind. Gisteravond laat reed de luxe auto van hotel de Gouden Karper te Hummelo op de z.g. Lange Brug in de richting van Doesburg. De chauffeur, de heer Vreemans, werd vermoedelijk door het licht van een van den tegenovergestelden kant komende fiets verblind. Zijn auto begon te slingeren en reed tegen een brugleuning. De wagen viel ongeveer vier M., doch kwam gelukkig nog juist aan den kant terecht. Er bevon den zich geen passagiers in den wagen. De chauffeur, die een schouderblad heeft gebroken, is door voorbijgangers uit zijn benarde positie bevrijd. Nadat den man de eerste hulp was verleend, kon hij huis waarts keeren. De auto is geheel vernield. HEVIGE AUTOBOTSING TE NIJMEGEN. Bestuurder „onder invloed". Zaterdagavond omstreeks half tien heeft op den Groesbeekschen weg te Nijmegen een ernstige autobotsing plaats gehad. Een auto van de firma v. d. H. reed aan de rechterzijde van den weg den Groesbeek- echen weg op, toen van den kant van Groesbeek een Chevrolet in slingerende vaart den weg kwam afrijden. De eerste auto, bestuurd door mej. v. d. rf., werd door den Chevrolet gegrepen en dwars over den weg gezet. Beide wagens werden zwaar beschadigd. Het mag een wonder heeten, dat de be stuurder van de Chevrolet, zekere E., die niet volkomen nuchter was, ongedeerd bleef. De chauffeur v. d. B., die naast hem zat, kreeg eenige spijwonden en diepe schrammen. Achter in de Chevrolet zaten nog twee personen, zekere A. en zekere Sch. Beiden werden gewond. De inzitten den van den eersten auto bleven onge deerd. NOG EEN DRONKEN CHAUFFEUR. Zondagavond om half elf is te Hoogkerk een personenauto in een scherpen bocht van den weg aldaar tegen een boom gere den. Van de drie inzittenden is de 25-ja- rige W. L. R. P. uit Winsum ernstig en de chauffeur de ongeveer 25-jarige E. H. K. K. uit Uithuizermeden licht gewond. De derde inzittende bleef ongedeerd. Door de poli tie is proces-verbaal opgemaakt. De chauf feur bekende sterken drank gebruikt te hebben. ONTPLOFFING PETROLEUM- GASTOESTEL. Zaterdagavond ontstond tengevolge van een ontploffing in een petroleum-gastoe- atel, brand in een bovenwoning van het perceel Noorderhaven 45a te Groningen, bewoond door Mevr. Albers. Een inwo nend student had om acht uur op zijn ka mer een petroleumgastoestel aangestoken en is toen de deur uitgegaan. Een uur la ter ontdekte Mevr. Albers die alleen thuis was en een verdieping lager woont, dat de boven gelegen etage in lichte laaie stond. De brandweer bestreed het vuur met twee stralen en was de brand binnen een half uur meester. De bovenste verdieping is totaal uitgebrand. Een brandweerman, die door de rook bevangen was, moest ge neeskundige hulp worden verleend. Brutale indringers over vallen huishoudster. Drie Amsterdammers gearresteerd. Westzaan is gisterochtend in opschud ding gebracht door een brutale inval in de woning van den rustenden predikant ds. Van Dokkum, gelegen aan de Dorpsstraat. Tijdens de afwezigheid van den 84-jari gen ouden heer, die tegen tien uur ter kerke was gegaan, vervoegde zich te half elf eerv tweetal mannen aan de woning van den predikant, die beweerden van een bank te komen en den dominé te willen spreken. Door het luikje in de deur gaf de huishoudster, de 28-jarige mejuffrouw T. Staal, hen te verstaan, dat de dominé niet thuis was. De mannen zeiden echter op zijn terugkomst te willen wachten en wer den toen binnengelaten. Daar maakten zij het zich gemakkelijk. Zij namen plaats, staken een sigaar op en lieten zich de koffie, welke de huishoudster hen bracht, goed smaken. Nadat zij zich even uit de kamer hadden verwijderd, kwam een der mannen terug, zwaaiend met een breek ijzer, de huishoudster toeroepend: „Je geld of je leven!" Mej. Staal, die nu de bedoeling van het tweetal doorzag, begon luid te schreeuwen, teneinde de aandacht van voorbijgangers te trekken. Zij kreeg toen eenige opstop pers en viel op den grond, waarna haar een doek in den mond werd gestopt. In- I middels was de andere onverlaat zijn strooptocht door het heerenhuis begon nen. Het hulpgeroep van de huishoudster, die zich krachtig verweerd had, werd ech ter door twee passeerende meisjes ge hoord. Een hunner woonde toevalllig dicht bij den vader van de huishoudster en deze werd dan ook dadelijk gewaarschuwd. De zestigjarige man spoedde zich onmiddellijk per fiets naar het huis van den dominé. Op zijn vraag, waar zijn dochter was, kreeg hij ten antwoord: „Die komt di rect". Daar de indringers geen aanstalten maakten de deur te openen, smeet de heer Staal zijn fiets door het raam naar binnen. Begrijpende, dat hun plan mislukt was, poogden de twee mannen de vlucht te ne men, hetgeen de heer Staal trachtte te verhinderen. In den gang raakte hij met een hunner slaags, doch deze slaagde erin te ontsnappen, evenals zijn metgezel. Zon der zich tijd te gunnen naar zijn dochter om te zien, achtervolgde de heer Staal een der vluchtenden. Op zijn geroep kwamen omwonenden toegesneld en het resultaat was, dat de man kon worden gevat. Ook de andere kerel, die den anderen kant was opgegaan, kon worden gegrepen. Beiden werden aan de politie overgeleverd. Op korten afstand van het huis trof de politie nog een derden man aan, die tot het com plot behoorde en juist bezig was den mo tor van de auto, waarmede het drietal ge komen was, aan te slaan. Ook deze per soon werd gearresteerd. De mannen zijn ingesloten in het bureau van politie te Zaandam. Het zijn de Am sterdammers P. H., J. G. P. en H. D. B. Bij fouilleering werd op een hunner een gou den horloge en een beursje bevonden. In de woning van den predikant, die kort na het gebeurde thuis kwam, was alles overhoop gehaald. Er werd behalve het horloge en het beursje, waarin zeven acht gulden, niets vermist. De daders waren ongeveer 25 jaar oud. Zij zullen voor den Officier van Justitie te Haarlem worden geleid. De huishoudster was niet gewond, doch zij was begrijpelijk zeer over stuur. FELLE BRAND TE AMSTERDAM. In zaak van sanitaire artikelen. Een felle brand, welke de brandweer niettemin betrekkelijk spoedig meester was, heeft in den vroegen Zondagochtend gewoed in het gelijkstraatsche gedeelte van perceel Utrechtschestraat 31 te Am sterdam, waarin de drogisterij en handel in sanitaire artikelen van de weduwe Ja cobs en van der Kley is gevestigd. Het vuur had bij afwezigheid van de bewoners, die zich te Utrecht bevonden door onbekende oorzaak zijn oorsprong ge vonden in het achter den winkel gelegen vertrek. Weldra sloegen de vlammen aan den achterkant fel uit, terwijl, toen het eerste brandweermateriaal kort na half negen ter plaatse was, ook de winkel reeds was aangetast. Het achtervertrek is geheel, de winkel gedeeltelijk uitgebrand, terwijl de tweede verdieping, die onbewoond is doch pas was geverfd, brandschade heeft opgeloopen. De inventaris van den winkel is grootendeels verloren gegaan, zoodat met dit al de schade, die door verzekering wordt gedekt, aanzienlijk is. BOERDERIJBRAND. Gistermiddag is brand uitgebroken in de boerderij van den landbouwer J. Vos aan de Asserstraat te Beilen. De schuur brandde tot den grond toe af, terwijl de woning gedeeltelijk behouden bleef, door dat het vuur door een brandmuur werd gestuit. Het vee werd gered. Alles was verzekerd. De oorzaak is, dat het tienjarig zoontje met lucifers had gespeeld en het hooi in den schuur in brand had gestoken. LICHT IN EEN OUDE MOORDZAAK. Dader en medeplichtige aangehouden. Op Donderdag 9 November 1933 keerde een troepje kooplieden na afloop van de paardenmarkt te Heesch naar huis en deed onderwe'g het café „De Zwaan" te Heesch aan. Daar ontstond oneenigheid over den gevoerden handel, welke twist zoo hoog liep, dat de waardin het beter achtte, het gezelschap buiten de deur te zetten. Toen zij het gezelschap inderdaad buiten het café had gedreven, bleef een der mannen zitten. Het bleek, dat hij hevig uit zijn zijde bloedde. Het was een koopman uit Uden, zekere I. van Boxtel, die den bijnaam had Mie van Os. Geneeskundige hulp werd spoedig ingeroepen en dr. Binsbergen uit Nistelrode moest een ernstigen messteek in de hartstreek constateeren. De man werd naar een ziekenhuis in 's-Hertogenbosch overgebracht, waar hij denzelfden avond overleed. De gemeentepolitie van Heesch en de marechaussee van Geffen stelden een on derzoek in. Een speurhond bracht hen naar het woonwagenkamp te Heesch, waar verschillende personen werden verhoord en zekere S. en M. als vermoedelijke da ders werden gearresteerd. Wegens gebrek aan bewijs moesten zij echter weer worden vrijgelaten. Dezer dagen heeft een hernieuwd onder zoek van de gemeentepolitie van Heesch onder leiding van den burgemeester, ge leid tot de arrestatie van Joh. S. uit Uden, die in een woonwagenkamp onder Grave vertoefde. De man heeft volledig bekend. Hij noemde als zijn medeplichtige M. R. uit Oss, die in een woonwagenkamp onder Stein verbleef. Ook deze is daarop gear resteerd. Beiden zijn te Heesch opgesloten. KOFFIE-SMOKKF.LAARS HEBBEN SUCCES. In den smokkelhandel in de Duitsche grensstreek valt in de laatste weken we derom een kleine opleving te bespeuren. De naar Duitschland gesmokkelde artike len bestaan hoofdzakelijk uit koffie, tabak en sigaretten, terwijl uit Duitschland daar entegen in hoofdzaak geld, alcoholhouden de dranken en vooral ook maggi fraudu leus worden ingevoerd. Door een toeval- ligen samenloop van omstandigheden zijn de Duitsche douanebeambten thans in Noord-Limburg een belangrijke koffie- smokkelarij op het spoor gekomen. Enkele smokkelaars uit Venlo waren er namelijk in geslaagd met een gehuurden vrachtauto beladen met 2000 K.G, onge brande koffie onder de grensgemeenten Arcen en Velden de Duitsche grens te overschrijden. Alle voorzorgsmaatregelen waren tevoren reeds genomen, zoodat het passeeren der Duitsche grens met den zwaarbeladen auto een vlot verloop had. De koffie was bestemd voor een koffie branderij gelegen in de nabijheid van München-Gladbach. De smokkelaars waren met den wagen ongeveer 25 K.M. de Duit sche grens over, toen zij in de nabijheid van het stadje Viersen autopech kregen. Bij onderzoek bleek, dat het defect aan den wagen niet dadelijk te herstellen was, zoodat de chauffeur van den smokkelwa- gen er op uit toog om een vrachtauto op te zoeken, die de lading zou overnemen. Het gelukte den smokkelaar weldra een Duitscher te vinden, die zich bereid ver klaarde tegen vergoeding de vracht naar de plaats van bestemming te brengen. Op de vraag van den Duitscher. wat zich eigen lijk in de zakken bevond antwoordden de smokkelaars, dat daarin zaadboonen wa ren verpakt. Toen de lading aan het bestemde adres was afgeleverd keerde de Duitscher naar Viersen terug, terwijl de smokkelaars zich eveneens huiswaarts begaven. Toen ech ter de Duitsche chauffeur den vrachtauto, waarmede hij den avond tevoren de vracht had vervoerd, den volgenden morgen we derom wilde gebruiken, bemerkte hij, dat in den laadbak een kleine hoeveelheid on gebrande koffieboon en lag. Hij stelde de Duitsche douane-beambten van een en an der in kennis. Dezen hebben zich toen on middellijk naar de plaats begeven, alwaar de koffie was afgeleverd en de geheele partij in beslag genomen. De Duitsche chauffeur was ook in staat aan de beamb ten het nummer van den Hollandschen vrachtwagen op te geven. In de geheele omgeving werd een uitgebreide controle ingesteld. De wagen werd echter niet meer gevonden. Het was den smokkelaars echter gelukt den ledigen vrachtwagen denzelf den nacht nog op eigen kracht naar Venlo te rijden, zoodat zij zonder herkend te zijn, wisten te ontkomen. UIT DE OMGEVING LOONTOESLAGREGELING BLOEM BOLLENSTREEK. Contactcommissie ingesteld. Op initiatief en onder leiding van mr. D. F. Pont, burgemeester van Hillegom, werd Donderdag in hotel Sistermans (de raadzaal bleek te klein) een vergadering gehouden van vertegenwoordigers van 18 gemeentebesturen der bloembollenstreek (Haarlem en Leiden inbegrepen), den Rijks inspecteur der werkverschaffing en afge vaardigden van werkgevers- en werkne mersbonden. Ofschoon de burgemeester voor volledi ge openbaarheid zich had uitgesproken en de pers verzocht had de vergadering te mo gen bijwonen, bleek van Rijkswege daar tegen bezwaar te bestaan er kwamen de persrapporteurs te vergeefs. Aan enkele bladen werd een verslag toegezonden (niet aan ale pers-vertegenwoordigers) waar aan wij het volgende ontleenen: de loon- bijslagregeling werd besproken, zooals de ze tot 1 Januari heeft gewerkt en de re sultaten, die na genoemden datum., hier van in de bloembollenstreek mogen wor den verwacht na de sinds 1 Januari 1936 gewijzigde regeling. De vergadering was unaniem van oor deel, dat de regeling zooals deze op 17 Juni j.l. ongevxraagd en volqomen onver wachts aan de Gemeentebesturen werd voqrgelegd een volslagen mislukking is gebleken en de beoogde werkverruiming niet heeft gebracht. De Regeering heeft op aandrang van di verse deskundigen dan ook na 1 Jan. een DINSDAG .17 MAART. Hilversum II, 301 M. KRO-uitzending. 4.00—5.00 HIRO. 8.00 Mor gen concert. 10.00 Gramofoonpl. 11.30 Godsdienstig halfuurtje door pas toor Perquin. 12.15 Gram.pl. en de KRO-Melodisten. 2.00 Vrouwenuurtje. 3.00 Modecursus. 4.00 Afgestaan aan de H. I. R. O. 5.15 Gram.pl. en K. R. O.-orkest. 6.40 Esperantonieuws. 7.15 Bizet-pro gramma door K. R- O.- orkest. 7.50 Berichten. 8.00 Lijdensmeditatie door pater Borromaeus de Greeve O.F.M. 9.10 Nathalie Wetschor zingt Russische liederen. 9.20 Fransch programma, door het Stede lijk Orkest van Maastricht, m.tn.v. Hans Gruys, mezzo-sopraan. 10.00 Gramofoon en zang door Natalie Wetschor. 10.30 Berichten, wa&rna aansluiting met Heek te Den Haag. 11.15 Gramofoonpl. Hilversum I, 1875 M. AVRO -uitzending. 5.30 VPRO., 6.30 RVU. 8.00 Gram.pL 9.00 Ensemble Jetty Cantor. 10.00 Morgenwijding. Gram.pl. 10.30 Ensemble Hetty Cantor. 11.00 Kookpraatje. 11.30 Orgel en zang. 12.30 De Octophonikers. I.30 Omroeporkest en declamatie. 3.00 Kniples. 4.00 Pianorecital. 4.30 Kinderkoorzang. 5.05 Voor de kinderen. 5.30 Bijbelvertelling. 6.00 Gram.pl. 6.30 Psychologische causerie. 7.00 Voor de kinderen. Viool en piano. 7.50 Engelsche les. 8.00 Berichten. Toespraak. 8.20 Omroeporkest en de „Harmony Kings". 9.40 Causerie. 10.05 Omroeporkest. 10.25 Schaales. II.00 Berichten en dansmuziek. Radio Paris, 1648 M. 11.20 Orkestconcert. 4.20 Saxefoonkwartet en piano. 5.50 Orkestconcert. 9.05 Radiotooneel. 11.0512.35 Dansmuziek en populair concert. Keulen, 456 M. 12.35 Leipz. Symphonie-orkest. 1.35 Gevar. concert. 5.20 Concert m.m.v. orkest en koor. 7.309.20 Kamermuziek en koorcon cert. Droitwich, 1500 M. 11.20—11.50 Orgelspel. 12.10 Kwintetconcert. I.202.20 BBC-Welsch-orkest. 3.103.55 Kwintetconcert en zang. 4.40 Trio en zang. 6.50 Kamermuziek. 8.20 Het Orchestre Raymond, 9.05 Gevar. programma. II.4012.20 Dansmuziek. Brussel, 322 en 484 M. 322 M.: 12.20 Gram.pL 12.50 Zigeunermuziek. 1.502.20 en 5.20 Gram.pl. 6.20 Dansmuziek. 7.20 Gram.pl. 8.20 Omroeporkest, zang en radiotooneeL 10.30—11.20 Gram.pL 484 M.: 12.20 Gram.pL 12.50 Omroeporkest. I.502.20 Gram.pl. 5.20 Zigeunermuziek. 6.35 Gram.pl. 6.50 Viool en zang. 8.20 Symphonieconcert. 10.3011.15 Gramofoonmuziek. Deutschlandsender, 1571 M. 7.30 Dansmuziek. 9.20 Berichten. 9.50 Kamermuziek. 10.2011.20 Opera-uitzending. Gemeentelijk Radio Distributiebedrijf te Leiden. 3eProgramroa. 8.00 Brussel (VI.). 9.20 Keulen. 9.35 DeutschLs. II.20 Kalundiborg. Pl.m. 12.15 Brussel (VI.) 15.10 Droitwich. 15.55 Deutsdhl.s. 16.20 Parijs R. 17.20 Brussël (VI.) 18.50 Brussel (Fr.). 19.20 Weenen of div. 20.55 Parijs P.P. of div. 21.55 Berlijn. 23.20 Weenen of div. 4eProgramma. 8.05 Parijs R. 8.50 Diversen. 10.35 Londen Reg. Pl.m. 12.10 Droitwich. 14.20 Londen Reg. 17.35 Droitwich. 18.20 Diversen. 18.50 Londen Reg. 19.10 Tuinpraatje door den heer J. Jon ker, Chef afd. Gem. PL 19.35 Beromunster. 20.20 Droitwich. 21.50 Londen Reg. 22.20 Droitwich. gewijzigde regeling het licht doen zien. Over de werking hiervan was men voor- loopig niet ontevreden, zoodat werd beslo ten, geen stappen te doen om het Rijk in negatieven zin te adviseeren. De Rijksinspecteur deelde mede, dat de Regeering een officieele contactcommissie wenscht, waarmede de inspecteur en het Departement regelmatig voeling kunnen houden. Bedoelde commissie zal bestaan uit 3 afgevaardigden der werkgeversorga- nisateis, 3 werknemersbonden en 3 verte genwoordigers uit de gemeentebesturen. Bij stemming werden door de gemeentebestu ren aangewezen de heeren mr. D. F. Pont, burgemeester van Hillegom, dr. S. F. A. C. M. Baron van Wijnbergen, burgemeester van Lisse en A. J. van Gerrevink, burge meester van Oegstgeest. Met den wensch, dat de commissie nut tigen arbeid in het belang der gansche bloembollenstreek moge verrichten en een dankwoord aan de afgevaardigden sloot de voorzitter deze geanimeerde vergadering, die 3 uren geduurd had. HILLEGOM. Vrouwenbond. De afd. Hillegom van den R.-K. Vrouwenbond hield jaarvergade ring in Hotel „Flora"; de belangstelling was best. De presidente opent de vergadering met gebed en memoreert, dat het weduwen- fonds in onze afdeeling nog slechts een klein aantal leden telt. Spr. hoopt, dat dit getal zal stijgen. Vervolgens worden de no tulen gelezen en de jaarverslagen uitge bracht. Hierna wordt het Bondslied gezon gen, waarna het woord verleend aan pater J. Woerdeman, die het onderwerp behan delde: „Het hart van onzen Godsdienst". Deze lezing behandelde het H. Misoffer, voortzetting van het Kruisoffer. Hierna werden een drietal sacramentsliederen ge zongen, correct uitgevoerd door het koor van mej. Rie Kruijdenberg. De presidente spoorde nu nog aan te sparen voor de Re traite. Het plan voor een uitgaansdag werd besproken. Na het zingen van „Roomsche Blijdschap werd de vergadering gesloten. Kindervoeding in nood! Het ziet er naar uit, dat de Kindervoeding uit gaande van de Sint Vincentius der St. Jo- sephparochie zal moeten worden stopge zet, indien er niet direct een flinke hulp geboden wordt. Van begin Januari af werd reeds voor 300 aan brood opgegeten door 70 arme kinderen; en dat aantal zou nog grooter zijn, indien de vereeniging alle verzoeken kon inwilligen. Er is gegeven, edelmoedig gegeven, maar de kas is leeg, volmaakt uitgeput. En toch zou de St. Vin centius haar liefdewerk zoo gaarne voort zetten tot de Paaschvacantie! En onnoodig is dat niet, integendeel allernoodzakelijkst. Laat ons vertrouwen, dat spontaan en on verwijld hulp in geld of natura geboden wordt, opdat de arme kinderen niet met een leege maag naar school moeten gaan. Het bestuur vertrouwt op de parochianen en het zal o.i. niet beschaamd worden. Aanbesteding. Het verbouwen van een woonhuis aan de Van den Endelaan voor rekening van den heer Somsen is aanbe steed met den volgenden uitslag: Begroo ting ƒ1650; B. Imthorn en Zn 1565; J. van der Jagt en Zn. 1590; Th. van der Hoorn ƒ1749; De Vries en Couzijn ƒ1824; Verstegt en Gortzak 1875. Het werk is aan de fa. Imthorn en Zn gegund. VOORHOUT. Overleden: Bernardus Schulk 79 j. W. Th. M. Geurts 4 m. d. van J. F. Geurts en F. J. M. Hazendonk. Antonius v. d. Ploeg 72 j. gehuwd met C. Korstjens, Geboren: Bernardus z. v. C. Zwet sloot en M. v. d. Ploeg. Anna Helena Maria d. v. A. Groenen en A. H. M. v. d. Vlugt. Agnes Jacoba d. v. J. A. Zuid hoek en M. v. Steijn. Lodewijk z. v. J. de Groot en M. A. Verhagen. Cornelia Johanna d. v. C. A. Kraakman en M. J. Heer in gs. Dina d. v. G. K. Spierenburg en D. v. Diggelen. Adrianus Johannes z. v. H. W. v. d. Burg en G. M. Heerings. Leendert z. v. J. Bette en J. Hagemans. Johannes Petrus z. v. A. A, v. Kampen en S. E. Berbee. G e h u w d: L. v. d. Geer 62 p. wedr. van M. v. Hemert en P. A, v. d. Berg 61 j. Ingekomen: Q. L. M. Busman uit BloemendaaL J. G. Kaptein uit Bode graven. H. J. Roefsen uit 's-Graven- hage. A. M. Leo uit Heijthuizen. A. Zwager uit Heijthuizen. J. C. Koning stem uit IJsselmonde. A. J. Diemei en echtgenoote uit Sassenheim. Cl. A. Ven- ne uit 's-Gravenhage. A. Kinger uit Baarn. G. Hillebrink uit Assendelft. N. H. Niewenbroek uit 's-Gravenhage. R. Hofstra en gezin uit Sassenheim. Vertrokken: L. A. v. d. Lans en ge zin naar Hillegom. H. C. M. Verdegaal. M. M. Vlasveld, naar Amsterdam. A. W. Zeestraten naar Haarlem. J. A. v. Lieshout naar Heijthuizen. P. J. J. Slis- ser naar Heijthuizen. H. F. Langeveld naar Heijthuizen. C. B. van Leeuwen, naar Heijthuizen. H. M. v. d. Berg, naar Heijthuizen. G. J. Boerenkamp, naar Heijthuizen. J. E. Corsten, naar Heijt huizen M. J. v. Dortmond, naar Heijt huizen. J. N. v. d. Post naar Leiden. C. H. van Elzen en echtgenoote naar Noord- wijkerhout. J. Zoer. naar Wa"->«o-r

Leidsche Courant | 1936 | | pagina 9