MAANDAG 3 FEBRUARI 1936 DE LEIDSCHE COURANT VIERDE BLAD - PAG. 11 DIT HET KATHOLIEKE KAMP. L V. C. B. De uitslagen. Zuid I le klasse: ChevremontValken burg 22, West I le klasse: EMMWZ 20; SDO Volendam 23. West II le klasse: DEMGDA 13; West 2e klasse A: WESantpoort II 30; VitesseLisse 22; Blauw ZwartGVO 2—2. SANTPOORT—S.J.C. 1—3. Als te half drie onder leiding van scheidsrechter Reekers wordt begonnen, telt S. J. C. een invaller voor v. d. Berg. De Noord wij kers openen direct den aanval, doch de Santpoortverdediging geeft niet thuis. Eenige aanvallen zoowel van Sant poort als van S. J. C. gaan wegens buiten spel verloren, terwijl het goede schot van Rietmeyer door den Santpoort-keeper keu rig wordt verwerkt, nogmaals krijgt Riet meyer een kans, maar zijn schot verdwijnt Juist langs het doel. S. J. C. is iets in de meerderheid, maar het gladde veld is veel al een belemmering om de goede kansen in doelpunten om te zetten. Na ruim een kwartier spelen komt Santpoort er beter in en gaat het spel gelijk ou en neer, een hard schot van Kaldenbach vliegt juist over het doel, een goede voorzet van Van Dam wordt niet benut, terwijl het harde schot van C. Berg door den Saptp. keeper wordt onderschept. Van lie veiled e krijgt S. J. C. weer eenig overwicht, maar voor het doel wil het niet vlotten. Een vlug op gezette Santpoort-aanval, wordt jammerlijk door Kaldenbach overgeschoten. Snel blij ven de aanvallen zich afwisselen, doch rust treedt in met blanken stand. Na rust komen de gastheeren geweldig opzetten, doch door een te peuterig .spel kan de S. J. C.-verdediging steeds tijdig ingrijpen. Het spel is veel sneller dan voor rust en S. J. C. moet alle zeilen bijzetten om stand te kunnen houden en door de stuwende kracht, welke van Hoogervorst uitging slaagde S. J. C. er volkomen in het spel minstens op gelijken voet te houden en met wisselende aanvallen ontplooit zich een aantrekkelijk spel. Toch duurt het nog bijna 20 minuten voor het eerste succes kwam. Bij een gevaarlijke S. J. C.-aanval slaat een Santp.-back hands in het doel gebied, de keiharde elfmeterschop van C. Berg brengt voor S. J. C. de leiding (01). Niet lang hadden de gasten hiervan plei- zier, want reeds na enkele minuten brengt Tromp den stand op 11. Nu de score geopend was, ging het bij de S. J. C.'ers van een leien dakje en waren de aanvallen niet van de lucht door een flink open spel. Een kwartier voor einde geeft Nico Rietmeyer den keeper het na kijken (12). Als weer is afgetrapt volgt eenig veldspel en reeds na eenige minuten weet Ruigrok 31 in de touwen te jagen. In de laatste 10 minuten verflauwt het spel bij Santpoort en oefent S. J. C. een flinke druk op het gastheeren doel, doch verdere doelpunten blijven uit en zoo eindigde deze spannende en mooie wedstrijd met een verdiende 31 overwinning voor S. J. C. Het 4e elftal speelde thuis tegen Steeds Hooger 2, welke met 90 werd ingemaakt, de A-junioren bewerkten een gelijk spel tegen N. V. C. b, doch onze b-jnioren stuur den de N. V. C.jun. c huiswaarts met een 72 nederlaag. Tezamen een succesvolle dag voor de S. J. C.-kamp. BLAUW ZWART—G. V. O. 2—2. Ondanks de vele regens der laatste dagen blijkt het BI. Zw.-terrein goed bespeel baar. Te 2.30 uur stellen beide partijen zich op. BI. Zw. heeft één invaller. G. V. O. komt er het eerst in en weet een corner te forceeren, welke tot tweemaal toe wordt weggewerkt. Weer komt het leer terug, de BI. Zw. rechtsback mist, waarvan G. V. O. profiteert en de stand is na 4 minuten 01. Blauw Zwart komt dan sterk in den aan val, maar alles is zonder succes. Dan komt er een doelpunt waar het niet verwacht wordt. Bij een meerderheid van Blauw Zw. trekt G. V. O. ten aanval, een schot volgt, de rechtsback doet den bal met zijn hoofd van richting veranderen en de bal ver dwijnt in de uiterste hoek (0—2). De BI. Zw. voorwaartsen brengen de bal steeds voor het G. V. O.-doel doch dan is het schot zoek en de gemakkelijkste kan sen blijven onbenut. Na de thee worde door BI. Zw. een klas se beter gespeeld, het G. V. O.-doel wordt onder schot genomen, doch de Noord-Hol- landsche keeper staat als ee rots in de branding. Na 9 min. moet hij echter zwich ten voor een kanonschot van den Blauw- Zw.-linksbinnen, welke via zijn handen in doel verdwijnt (12). Blauw Zwart is nu niet meer te houden. Menig hachelijk mo ment ontstaat voor het G. V. O.-doel, doch de,keeper keert alles of de paal brengt red ding. Bij een aanval van BI. Zw. breekt de rechtsbuiten door. Hij wordt in het beruch te gebied licht op zij gezet en de scheids rechter wijst naar de witte stip.De links binnen faalt niet (22). Q.i. was deze overtreding te zwaar gestraft. G. V. O. is nu geheel en al ingesloten, doch de doel- verdediger trekt zich er niets van aan en keert de onmogelijkste ballen. Hierna ont staan enkele gevaarlijke momenten voor het BI. Zw. doel, doch ook thans is de achterhoede er goed in en brengt menig maal redding. De tijd verstrijkt en de stand is nog steeds gelijk. 5 minuten voor het einde komt G. V. O. weer los. Tot driemaal toe wordt ingeschoten, doch ook de BI. Zw. achterhoede is op zijn post. Nog een uit- van van BI Zw. waarvan een corner het resultaat is. Deze goed voorgezet, vangt de G. V. O.-keeper op en meteen kondigt de scheidsrechter het einde aan. DIOC. HAARL. VOETBALBOND. De uitslagen. AFDEELING CENTRUM. Res. le kl. A: DOS 1—Vitesse 2 2—0. Res. 4e kl. GF: SJC 4—Meerburg 2 9—0. Res. 4e kl. G: ODV 2—Majella 2 3—10. AFDEELING ZUID. WLLenig en Snel 30. Junioren-competitie District Leiden. Afdeeling A: NVC b—SJC a 0—0. Afdeeling C: SJC b—NVC c 7—2. R.K. Sportvereen. „Leiden" Alle vastgestelde werdstrijden gingen wegens terreinafkeuring niet door. Donderdag a.s. indoortraining; aanvang jun. 8 uur, sen. 9 uur, in de zaal op het Pieterskerkhof. R.K. Sportvereen. „Rood Wit" De clubavond van de voetbalafdeeling wordt gehouden op Dinsdag 4 Februari en niet op 3 Februari zooals op het convocaat stond vermeld. Gelieve hiervan goede nota te nemen. R.-K. Sportver. „D. O. S.". De D. O. S.-reserven wisten het, hun Vi- tesse-collega's waren niet mis en het werd dan ook een uiterst spannende kamp, waar in echter zeer weinig mooi spel werd ver toond. De D. O. S.-voorhoede was slecht op dreef, terwijl bij Castricum eveneens de gevaarlijke schutter ontbrak. De eerste helft verstreek met blanken stand wat de verhouding vrijwel weergaf. Aan beide kanten werden vele corners genomen, maar daarbij bleef het. De tweede helft was ongeveer een copy van de eerste, maar toch kwam D. O. S. er toen een weinig beter in en doelpunten konden ten slotte niet uitblijven, van Ha meren passeerde den Vitesse-keeper, doch een der backs wil dan zijn plaats innemen, wat hem wel goed afgaat, doel. wat hem een elfmeterschop kost. Deze wordt door van Hameren onberispelijk ingeschoten (10). Vitesse zet dan alles op alles, maar weer begaat een achterspeler van Vitesse een overtreding en weer heeft den Vitesse- keeper geen schijn van kans (20). Met Vitese in den aanval komt het einde. D. O. S. 3 handhaafde haar ongeslagen record, al speelden gij gelijk, 't is toch een mooi resultaat tegen N. V. C. 2 (11). R.-K. Sportver. „V. V. L." Gisteren speelde het 1ste elftal tegen Le nig en Snel op een goed, doch zwaar be speelbaar terrein. Reeds in de eerste minuten is V. V. L. in de meerderheid en al spoedig neemt V. V. L. de leiding, nog voor de rust weet V. V. L. voor de tweede maal te doelpunten. Na de rust komt L. en S. nog al eens in de meerderheid, maar zij kunnen het net niet vinden. Als V. V. L. dan nog eenmaal weet te doelpunten komt spoedig het ein de, hoewel de tegenstanders zeker een te- genpuntje verdiend hadden. Verder waren ale elftallen vrij wegens de slechte toestanden van de terreinen. R.-K. Sportver. „N. V. C." Van de vijf vastgestelde wedstrijden kon den er twee geen doorgang vinden wegens terreinafkeuring n.L Leiden IN. V. C. I en SMCa—NVCa. Het NVC-térrein was in prima conditie en zoo bond te half één N.V.C. den strijd aan tegen SJCa en wist zoowaar een punt loos gelijk spel te bewerken. Te half drie ving onder leiding van scheidsrechter Heuzen de wedstrijd N. V. C. 2DOS 3 aan. Voor de rust was het een mooie gelijk opgaande strijd met N. V. C. iets in de meerderheid, dat zij dan ook even voor de rust in een doelpunt kon uitdruk ken. Na de rust was echter 't meest D. O. S. aan 't woord, doch het duurde nog circa een half uur alvorens D. O. S. op fraaie wijze de alleszins verdiende glijkmaker kon scoren. (11) Verschillende malen kruipt het N. V. C.-doel nog door het oog van de naald, zelfs een penalty werd niet in een doelpunt omgezet en toen de scheidsrech ter dan ook het einde aankondigde was de stand nog 11 gelijk. De benjamins moesten ten slotte in het sterke S.J.C.-b hun meerdere erkennen. S. J. C. won met 72. R.-K. Sportver. „A. V. V.". Op een goed bespeelbaar terrein speelde A. V. V. 2 thuis tegen D. H. L. 4. A.V.V. is volledig, terwijl D. H. L. met een zeer ver sterkt elftal is opgekomen, zoodat A. V. V. vooral na de rust verre de mindere was. Als de scheidsrechter beginnen blaast, pakt A. V. V. dirett flink aan 'en het ziet er naar uit, dat zij niet de mindere zijn. Al spoedig maakt een de D. H. L.-back hands en uit de toegestande strafschop neemt A. V. V. de leiding (1—0). D. H. L. doet het voorloopig kalm aan, zoodat A. V. V. voortdurend in den aanval is en dan ook vrij spoedig den voorsprong vergroot (20). Dan laat D. H. L. zien, dat zij ook voetballen kunnen en spoedig de stand ge lijk 22. A. V. V. geeft den moed echter niet op en opnieuw weten zij bij een mooien aanval wederom de leiding te nemen 32. Nog voor de rust echter weet D. H. L. de leiding over te nemen en met 43 komt de rust. Na de rust gaat de strijd nog eenigen tijd gelijk op, doch langzamerhand wordt D. H. L. sterker. Ofschoon A. V. V. diverse mooie aanvallen opzet, weten zij, vooral door het goede spel van den D. H. L. links back, die als het ware met de A. V. V.- voorhoede speelde, geen doelpunten te ma ken. D. H. L. daarentegen had meer succes en zij wisten nog 3 maal te doelpunten, zoo dat zij, toen de scheidsrechter, die correct leidde, den stand op 73 hadden gebracht en daarmede een o.L onverdiende overwin^ ning behaalden, daar o.i. uit alles bleek, dat het elftal met enkele spelers uit een hooger elftal versterkt was. De wedstrijd A. V. V. 3Quick Steps ging niet door, daar Q. S. met slechts 7 spe lers op het appèl verscheen. R.-K. Sporvter. „§it. Bernardus". Van de drie vastgestelde wedstrijden vond er slechts een doorgahe n.l. Nic. Boys Jun.St. Bernardus Jun. Deze wedstrijd wisten de onzen met een verdiende over winning te beëindigen en wel met 12. R.-K. Sportver. „Nicolaas Boys". De D. S. V.'ers hebben de 3—0-nederlaag van verleden week met een 4I-overwin ning gewroken en keerden met hun vele supporters plus een medaille huiswaarts. Meerdere malen was er gegronde hoop, dat N. B. een goal zou maken, maar het bleef bij hopen, terwijl de midvoor en rechts binnen uit Noorden den ruststand op 02 brachten. Toen met een goed genomen pe nalty de stand 12 werd, groeide de ver wachting op een gelijk puntental, doch de linksbinnen van D. S. V. vergrootte den voorsprong tot 13. Vlak voor het eindsig naal hadden de gasten nog een penalty voor het inleggen, wijl de N. B.-doelman ten on rechte meende, dat de arbiter 't mis had en zijn vesting uit protest onverdidgd ach terliet. Een verdiende zege voor de Noor denaren. N. B.a was evenmin gelukkig en moest in de laatste minuten met 12 .het loodje leggen tegen St. Bern. a. Geen training deze week. KON. NED. VOETBALBOND. De uitslagen. AFDEELING I. 1 e k 1.: XerxesRCH 55, AjaxSpar ta 3—3. 2e kl. A.: DOS—Het Gooi 4—3; Bloe- mendaalAlcm. Victrix 22; Kinheim AFC 0—3. 2e kl. B.: WFC—Velox 1—1. 3e kl. D.: APWCBodegraven 61, DonarUtrecht 02; BaamAm. Boys 3—0. Re». 3e kl. G.: UVV in—Holland II 4—3. AFDEELING II. le kl.: VUC—Blauw Wit 2—5; DHC DFC 5—4; Stormvogels—HFC 2—2. 2e kl. A.: HW—Steeds Hooger 50. Res. 2e kl. A.: Olympia IIVUC II 2—7. Res. 3e kL A.: UW III—HDV II 8—0; VUC IH—Laakkwartier II 3—5. AFDEELING IV. le kl.: Noad—NAC 2—4. AFDEELING V. le kl.: Achilles—GVAV 1—1; Sneek— Leeuwarden 14. DE TOESTAND VAN LEO HALLE. Zondagavond laat vernamen wij uit Deventer, dat, hoewel Leo Halle ernstig ziek is, zijn toestand hoopvol wordt ge acht. Het ziekteproces heeft tot dusverre een alleszins normaal beloop. Halle had gisteren een rustigen dag. C. G. W.L. S. C. (Morgenmiddag 2.30 uur speelt op het L. F. Cè-terrein C. G. W. I tegen het Leid- sche Studenten Corps-elftal om een zilve ren beker beschikbaar gesteld door de Stu denten. C. G. W. zal in nieuw sportcos- tuum verschijnen (Oranje blauw). VAN DE WESTELIJKE EERSTE KLASSERS AjaxSparta 3—<3. In de eerste mi nuten gaat het spel gelijk-op en beide aan vallen krijgen reeds eenige kansen, die on gebruikt worden gelaten. Een schot van Fischer wordt door Cohen minder safe ver werkt. Na ongeveer vijf minuten passeert Voor molen op uitstekende wijze eenige verde digers om daarna den bal langs den uit- geloopen Keizer in het Amsterdannsche doel te schieten (01). Er wordt meerma len slecht geplaatst en ook minder fraai voorgezet. Fischer mist een fraaie kans om gelijk te maken, als hij vrij voor doel komt te staan: de corner, die het resultaat van de^e situatie is, levert evenmin iets op. Langzamerhand komen de Amsterdammers eenigszins in de meerderheid en Gisohler heeft pech, als hij onverwachts, buiten het bereik van Cohen, tegen den paal schiet. Ajax is weinig gelukkig, als juist in deze periode het tweede Rotterdamsche doel punt tot stand komt: een blunder in de achterhoede en de aanstormende Sparta nen hebben weinig moeite om den bal, na 17 minuten spelens, opnieuw in het net te werken (02). Na een half uur, speelt een der Sparta- backs in de hitte van den strijd den bal met de hand en scheidsrechter van Moor- sel geeft penalty. Cohen stopt het schot, maar loopt te vroeg uit, en als Anderie- sen de penalty overneemt maakt hij geen fout (12). Onmiddellijk daarop ontkomt het Ajax-doel bij een hevige scrimmage, maar juist aan een doorboring. Mulders mist een goede kans, hem door Fischer ge boden, maar 8 minuten voor de rust komt de gelijkmaker, als Distelbrink 'n through- pass benut (2—2). Zoo hebben de Sparta nen him 20 voorsprong verloren. Maar -zij geven het niet op. Vijf minuten voor de rust weet Brandsma zich van zijn belagers te bevrijden en op zijn voorzet geeft Se- ten Sparta opnieuw de leiding (23). In de laatste minuten weet Cohen een scher pen schuiver nog juist corner te werken. De rust komt met 23. 25 Minuten na de hervatting lost Voor molen een verraderlijk schot, dat Keizer op fraaie wijze corner stompt. Anderies- sen probeert met forsche trappen zijn voor hoede aan het werk te zetten. Maar de tijd verstrijkt en doelpunten blijven uit. Toch zien de Rotterdammers opnieuw hun voorsprong verloren gaan, als Mul ders, 13 minuten voor het einde, uit een corner scoort (33). XerxesR.C.H. 55. Reeds na 8 mi nuten geeft Lagendaal met een magnifiek schot Xerxesde leiding (10). Twee mi nuten later is het Polle, die een pass van Lagendaal benut (20). De doelpunten zijn goedkoop, want direct daarna weet Lenselink uit een hoekschop den achter stand te verkleinen (21). De Jong maak te een doelpunt, dat wegens buitenspel ge annuleerd wordt. Uit een voorzet van Paa- pe kopt v. d. Horst den gelij km aleer in het net (22). Er volgt dan weer een periode dat Xerxes in de meerderheid is, maar toch duurt het nog lang, voordat Lagen daal met een mooien kopbal Xerxes an dermaal de leiding geeft (32). Nog voor de rust maakt Vuyk er uit een hoekschop 42 van. Na de hervatting is het Hoogen- doorn, die met een kopbal den achterstand verkleint (43). Tot tweemaal toe mist v. d. Horst een gemakkelijke kans, doch direct daarna maakt Slot uit een voorzet van Lenselink met een kopbal gelijk (4-4) Tien minuten voor tijd wordt bij Xer xes v. d. Berg door Bosbach vervangen. De Haan is zoo onfortuinlijk om na een vrijen schop den bal in eigen doel te wer ken (45). In de allerlaatste minuut zorgt Lagendaal er voor, dat het resultaat 55 wordt. StormvogelsH.F.C. 22. Voor rust bleef aan weerszijden de verdediging in den aanval de baas, zoodat met 00 ge draaid werd. Na de hervatting liep vooral H.F.C. hard van stapel. Na 3 minuten ont stond een corner op het Stormvogels-doel, waarbij Chapon na eenig heen en weer getrap aan H.F.C. de leiding gaf (01). Nauwelijke was afgetrapt of weer deed H. F.C. een uitval. Hagenaar zette goed voor en de toestormende Kermer kopte in, waar bij Hallenberg de laatste stoot gaf (02). Kalm maar zeker speelde Stormvogels door en wist het spel naar de Haarlemsche helft te verplaatsen. H.F.C. moest volop verde digen. Zij deed dit aanvankelijk zeer goed. Zoo duurde het nog ruim 20 minuten voor dat Stormvogels door v. Pel verdiend er 12 van maakte. Het spel werd er niet zachtzinniger op. Bij H.F.C. werden v. d. Togt en Ten Have vervangen door Sebras en v. Baasbank. Stormvogels bleef het meest in den aanval, mede doordat enkele H.F.C.'ers vermoeid raakten. Toen er nog ongeveer een kwartier te spelen was, maak te v. d. Laan den gelijkmaker (22). V.U.C.Blauw Wit 2—5. Uit een hoekschop nam Blauw Wit na 4 minuten de leiding door een onhoudbaar schot van Van Nol (01). De gasten bleven wel het beste deel van het spel houden, doch hun samenspel is wel iets te kort om verdere successen mogelijk te maken. Na een half uur spelen loopt Weerman een voorzet van Van Gelder in eigen doel, waardoor de partijen weer gelijk staan (11). Doch 7 minuten later weet Blauw Wit opnieuw de leidng te nemen, als na goed samenspel Kolijn fraai scoort (12). Met dezen stand komt de rust In, de tweede helft is Blauw Wit sterk in de meerderheid en na 7 minuten komt het verwachte succes met een scherp hard schot van Bergman (1—3). In de 19de mi nuut vergroot Westphal met een mooi schot den voorsprong tot 14, en 12 mi nuten voor tijd profiteert van Nol van een fout van Kok om er 15 van te maken. Als er nog 5 minuten te spelen is kopt Smeraldi een voorzet van Van Gelder keu rig in, zoodat met 25 het einde komt. D.H.C.DJ.C. 54. Onmiddellijk na het begin namen de groen-zwarten de lei ding doordat Ditmars den bal in het Dordtsche doel kopte (10). De rood-wit- ten toonden zich hieroor geenszins ont moedigd en niettegenstaande het gladde veld gaven de spelers een goeden, vrijwel gelijk opgaanden strijd te zien. Na 15 mi nuten slaagde Westhoven erin den gelijk maker te scoren (11). De Delftenaren lie ten zich niet onbetuigd en Buyink maakte er even* later 21 van. Uit een vrijen schop wist D.F.C. echter weer gelijk te maken, zoodat de stand op 22 werd gebracht. -Hoewel aan beide kanten nog verscheide ne aanvallen werden ondernomen en voor al het D.H.C. doel het hard te verduren had, brak met dezen gelijken stand de rust aan. Na de rust viel D.F.C. sterk aan en spoe dig leidden de rood-witten, want met een kranig schot bracht De Smit den stand op 23. Lang behielden de Dordtenaren de leiding niet, want al heel vlug scoorde v. Nellen den gelijkmaker (33), waarna Dit mars, die den bal uit een goeden voorzet van v. d. Sloot bemachtigde, het vierde doelpunt voor D.H.C. maakte (43). Geruimen tijd leverde de strijd dan geen nieuwe doelpunten op, doch nauwelijks vier minuten voor het einde, scoorde v. d. Sloot, daarmede den stand op 53 bren gende. Op het laatste oogenblik schoot Punt den bal in het Deltsche doel, waar door het einde van dezen kamp, welke door Boekman goed geleid werd, met een 54 overwinning voor D.H.C. kwam. KNOEIERIJEN ONTDEKT BIJ A. G. O. V. V. Penningmeester voorgesteld tot een schorsing van vijftien jaar. Dat het P. E. C.-muisje nog wel een staartje zou hebben en dat er ook van andere zijde(n) wel wat „los zou komen", was te verwachten. Zoo is, naar de, „Vooruit" uit betrouw bare.. bron verneemt, in nasleep van het gebeurde bij P. E. C., ook bij A. G. O. V. V. genoemd in verband met de omkoo- ping van een wedstrijd van P. E. C. een onderzoek ingesteld door dezelfde oom missie, die de Zwolsche zaak heeft onder zocht. Bij dit onderzoek zijn vreemde dingen aan het licht gekomen. Daarbij is o. m. ge bleken, dat tal van uitgaven niet behoor lijk verantwoord zijn en dat groote bedra gen van inkomsten niet aan den bond zijn opgegeven. Voorts vond men in de boeken, die evenals die van P. E. C. in beslag geno men zijn, schrikbarend hooge bedragen aan dokterskosten, en voor ongevallen, alsmede voor loonderving in verschillende vormen. Bovendien waren tal van posten in het kasboek onder geheel willekeurige hoofden geboekt. Eenig archief van den secretaris (o.m. notulen der bestuursvergadering) ontbrak verder geheel. Op grond van deze onderzoekingen wordt tenslotte geconcludeerd, dat de pen ningmeester, de secretaris, alsmede kas- oommissie ernstig in hun taak tekort ge schoten zijn, hun plichten schromelijk heb ben verwaarloosd en door wanbeheer de vereenigingsfinanciën hebben benadeeld. De commissie van onderzoek stelt daar om voor: le. C. Brouwer, ex-penningmeester van A. G. O. V. V. te schorsen voor den tijd van 15 jaar. 2e. J. de Graaf, secretaris van A. G. O. V. V. te schorsen voor den tijd van 5 jaar. 3e. W. Coers, voorzitter van A. G. O. V. V. een ernstige waarschüwing te geven. 4e. G. ten Berk de Boer, H. van Veen, F. J. D. Mensink, K. J. Schilder en T. Vos- selman, allen leden van A. G. O. V. V., die de laatste jaren de kascommissie heb ben, het recht te ontzeggen om gedurende vijf jaar eenige functie in A. G. O. V. V. of bij den K. N. V. B. aangesloten veree- nigingen te bekleeden. Voorts om de overtredingen betreffende de amateursbepalingen ter kennis te bren gen van de Amateurscommissie en de door A. G. O. V. V. aan den K. N. V. B. tekort gedane gelden te laten aanzuiveren. Ten aanzien van_de omkoopings-kwestie met P. E. C. kon de commissie bij dit on derzoek geen licht ontsteken.

Leidsche Courant | 1936 | | pagina 11