[Rl AN0N-THE ATER Ginft HLPflR fS BAL IM SftVOY DE CHINEESCHE PAPEGAAI donderdag 30 januari 1936 de lêojsche courant eerste blad - pag. 3 VEILIG VERKEER. De Vereeniging voor Veilig Verkeer hield haar jaarvergadering in de Harmo nie, onder voorzitterschap van den heer yi. 'j. E. Kwint. Uit het jaarverslag van den secretaris, den heer P. C. Gillissen, stippen we aan dat het ledental, meer speciaal door de geslaagde vertooning van de Knacfilm in de Stadsgehoorzaal, in het afgeloopen jaar nog iets is gestegen, en thans 435 bedraagt. De Verkeersweek verliep ook dit jaar ■weer uitstekend; ongeveer 200 onderwij zeressen en onderwijzers volgden de cur sussen, gegeven door twee Jer inspecteurs van politie, alhier, de heeren van der Wal en van der Ham. Desniettegenstaande ver vult het aantal ongevallen, waarvan 4 doodelijk, dat in 1935 te Leiden wel iets terugliep, den secretaris nog met zorg. Temeer aanleiding voor het bestuur om op den ingeslagen weg met kracht voort te gaan. De geldmiddelen lieten dit jaar een ba tig saldo van f 2.50; de inkomsten werden dus vrijwel geheel aan lezingen, propa gandafilms, verkeersonderwijs, en alge- meene propaganda besteed. De penning meester, de heer B. J. Molenaar gaf uit drukking aan het feit, dat de geldmiddelen natuurlijk de propaganda mogelijkheden beheerschen. Hij deed daarom een beroep op de leden om zoo mogelijk een nieuw lid aan te brengen. Statuten en huishoudelijk reglement wer den, na eenige kleine wijzigingen, in den door het bestuur voorgestelden vorm, goedgekeurd. Bij de bestuursverkiezing werd voldaan aan het verzoek van den heer A. L. L. Ga- thier om ontslag wegens gezondheidsrede nen. De voorzitter bracht dank voor het werk, dat de heer Gathier ter voorberei ding van het verkeersonderwijs heeft ge daan. Candidaat werd gesteld de heer H. van Slooten Jr., hoofd van de kweekschool voor onderwijzers, voorzitter der Verkeers- onderwijscommissie. Deze heer werd bij acclan^atie gekomen, en nam zijn benoe ming aan. De rondvraag leverde verschillende in teressante opmerkingen en wenschen op. Het bestuur vond ook daarbij gelegenheid nog eens doel en werk, en het programma voor het najaar, uiteen te zetten. Naar den Landdag. De deelnemers aan den Landdag Van a.s. Zondag, die gezamenlijk wenpchen te rei zen, worden erop attent gemaakt, dat daar- toegelegenheid bestaat met den trein van 1.06 uur. Er zijn nog twee kaarten voor de parallelvergadering in Carré verkrijgbaar bij den heer Lombert, Stationsweg. Konings-uitvaart in Lido. De techniek gaat ver tegenwoordig. Dins dag had de begrafenis van koning George van Engeland plaats en gisteravond reeds werd de film van den pleohtigen stoet door Londen in het Lido-theater alhier vertoond. Dat is actualtieit! Mishandeling van een politie-agent. Aan het bureau van politie is gebracht de 23-jarige J. J. W. tegen wien proces-ver baal is opgemaakt wegens verzet tegen en mishandeling van een agent van politie, die aan de sommatie van de politie om door te loopen, toen hij bij het heiwerk aan de Korevaarstraat stond te kijken niet voldeed en den agent een bloedneus sloeg. Licht in een oude inbraak. Op 15 Augustus van het vorig jaar werd ingebroken te huize van prof. M. aan den Rijnsburgerweg 13. Voor een waarde van 800 aan sieraden werd aldaar ontvreemd. Enkele dagen geleden is gebleken, dat zich aan deze inbraak heeft schuldig ge maakt de 39-jarige R. J., zonder vaste woon- of verblijfplaats, thans gedetineerd in het Huis van Bewaring te Haarlem. Het onderzoek wordt verder voortgezet. Poging tot inbraak. Hedennacht te half één is een poging tot inbraak gedaan ten huize van de fam. B. aan den Wassenaarsche weg. De bewoners hadden zich juist naar boven begeven om te gaan slapen, toen een hunner beneden ge- tommel hoorde. Bij een ingesteld onder zoek bleek dat een deur van de waranda openstond en een schrijfbureau in de bene denkamer was geopend. Er wordt evenwel niets vermist, zoodat de inbrekers waar schijnlijk overhaast gevlucht zijn. Handelsregister K. v. K. W ij z i g i n g e n: 2920. A. Hillen's Siga ren- en Tabaksfabriek N.V. (f.) Leiden, Sta tionsweg 49, hoofdz.: Delft. Oph. fil.: Lei den, Stationsweg 49. Uittr. beh. fil. Leiden: Ph. Brobbel. 6677. Papendrecht en Zonen N.V. Sas- senheim, Oude Haven 13. Kweeken van en handel in bloembollen enz. Volmacht ver leend aan: J. J. van den Bosch, Sassen- heim. Opheffingen: 5375. Sigarenmaga zijn C. Bol, Oegstgeest, de Kempenaerstr- No. 97. 6211. De Ridder's Woninginrichting. Al phen aan den Rijn, Buitenweg 11. Behan- gerij, stoffeerderij, manufacturenverkoop. Men verzocht ons mede te deelen, dat de heer Rosdorff, die in de vergadering van „De Hanze" sprak over de onderhoudswer ken van R. K. Scholen, is de heer J. A. Rosdorff. Men verzoekt ons de in „St. Hubert" ge organiseerde bakkersgezellen te willen wij zen op de belangrijkheid der agenda van de vergadering van hedenavond in den R.K. Volksbond. Aller opkomst dringend ver- Bocht. FILM-AVOND R.K. BOND VAN GEZINSHOOFDEN. Veel «chminck en rouge zullen de spelers en speelsters, die in de missiefilm „Haat en Liefde", optreden, wel niet gebruikt hebben en het resultaat was dan ook ontstellend. Tjonge! wat een leelijke mensdien! Onze Koningin heeft geen flauw vermoeden, dat zij in haar machtsgebied zulke leelijke on derdanen telt. De hoofdpersoon van dit, zich op het eiland Flores afspelende drama een meisje, dat trouwen wilde kon er nog juist mee door, maar met de mannen is op een schoonheids-show geen eer te behalen. Pater Buys S.VJD., die deze film inleidde, had de toeschouwers weliswaar op het erg ste voorbereid. Er zouden in deze film, zoo deelde father Buys mede, drie oude mannen, en drie jonge mannen optreden, maar het zou moeilijk zijn de heeren uit elkaar te houden, want zij waren gezessen zoo leelijk, dat allen op elkaar geleken! Bovendien passen deze Flores-filmsterren een eenvoudig foefje toe, om zich onken baar te maken, namelijk door hun tulband af te nemen en hun enorme haardos woest en wild te laten uitwaaien. Op deze wijze verstaan zij de kunst een zeer eenvoudig verhaal ijselijk ingewikkeld te maken, want het is ons, ondanks krampachtige pogin gen daartoe, niet gelukt vaders mét tul banden en zoons zonder tulbanden thuis te brengen in de vaders zonder tulbanden en zoons, welke zoo juist op sierlijke wijze deze hoofdbedekking hadden omgedraaid. Het verloop van de historie was om die reden moeilijk te volgen. Niettemin heb ben wij vol belagnstelling het leven van de Flores-bewoners gadegeslagen -r vooral hun krijgsverrichtingen en hun dansen. Te midden van dit goedhartige en kinderlijk- voelende, maar onzindelijk en primitief volkje, komt de Missionaris om de leer van het Kruis te prediken. Veel tegenwerking ondervindt de Missionaris èn bij de bevol king èn zelfs bij de regeeringsambtenaren. Veel ontbering ondergaat hij op deze af gelegen plek in de bergen maar zijn arbeid wordt gezegend. Het laatste ge deelte van de film en het meest boeiende is gewijd aan de kerstening van de Flo- resianen. Vooral de doop der nieuwe Chris tenen was een indrukwekkend schouwspel. Aan het begin van den avond heeft de voorzitter van de afd. Leiden van den R.K. Bond van Gezinshoofden, de heer Heems kerk, een welkomstwoord tot de talrijke aanwezigen gesproken (de Graanbeurs was bijna geheel gevuld). Spr. wees op het ver blijdende feit, dat juist uit de groote ge zinnen zooveel priesters voorkomen. Deze avond was door het bestuur belegd om de onderlinge band tussohen de leden te ver sterken. Ook pater Buys heeft in zijn inleidend woord gewezen op het groote aantal pries terroepingen uit kinderrijke gezinnen. Een missionaris, zeide spr., heeft voor drie kwart zijn roeping te danken aan zijn ouders, die hem door hun godsvrucht en opofferings-zin het goede voorbeeld gege ven hebben. Na de missiefilm „Haat en Liefde" wer den eenige koddige teekenfilimpjes ver toond, waarna de heer Heemskerk deze wel geslaagde avond sloot met een opwekking det collecte voor het fonds „Moeder en Kind" goed te bedenken. Des middags had voor de kinder» der leden eveneens een filmvoorstelling plaats gehad. De zaal was tjokvol en de kleintjes hebben heerlijk genoten, vooral van de ver makelijke teekenfilmpjes. De Bond heeft zoowel aan de ouders als aan de kinderen der leden gisteren eenige prettige en leerzame uren bezorgd. UIT DE OMGEVING WASSENAAR DOODELIJK ONGELUK OP DEN RIJKSSTRAATWEG Jongeman door auto overreden Op den Rijksstraatweg nabij café Wen- tink werd gisteravond te ongeveer 6 uur de 22-jarige W. uit den Haag, die met zijn rijwiel aan de hand de weg overstak, aan gereden door een auto, bestuurd door den 22-jarige K. alhier. W. werd ongeveer 20 M. over den weg geslingerd, tengevolge waarvan hij beide onderbeenen brak en een hersenschudding bekwam. Na eerste hulpverleening door dr. Hub- beling is W. per ziekenauto overgebracht naar het ziekenhuis aan de Zuidwal te 's Gravenhage, alwaar hij in den loop van den nacht aan de bekomen verwondingen is overleden. De commissaris van politie alhier ver zoekt personen, die getuige zijn geweest van bovengenoemde aanrijding, zich ten spoedigste aan hem te willen bekend ma ken voor het verstrekken van inlichtingen. Een nieuwsgierige, die zyn auto had verlaten om naar het bovenvermelde tra gisch ongeluk te zien, deed later bij de re cherche aangifte van vermissing van een portefeuille inhoudende 500 en 800 Bel gische franken. KERKNIEUWS OEKRAINISCHE GESTIGMATISEERDE. Men meldt uit Lemberg aan de „Tijd": De Metropolitaansche Commissie van on derzoek, bestaande uit vooraanstaande pro fessoren aan de Universiteit alhier, onder voorzitterschap .van den Hoogeerw. Heer Kan, Prof. Dr. b. Lala, en in welke com missie eveneens zitting heeft de zeer be kende prof. dr. G. Kostelnyk als rappor teur, heeft na zeer nauwkeurige en lang durige observatie sinds 12 November 1935 verklaard, dat Anastasia Woloschyn inder daad sinds 27 September 1935, den feestdag van de H. Kruisverh eff ing, volgens O os ter - ache tijdrekening, gestigmatiseerd is. In verband roet belangrijke voorspellin gen, welke vooral de Oekraïne betreffen, heeft bovengenoemde commissie streng voorbehoud geboden en de opname van de gestigmatiseerde bij de E.E. Zusters Basi- lianessen te Lemberg gelast. LAND- EN TUINBOUW GELDELIJKE UITKEERING AAN TUINDERS. Die door misoogst werden getroffen. Zooals reeds bekend gemaakt is, ligt het in het voornemen van den Minister van Landbouw en Visscherij over te gaan tot het toekennen van een geldelijke uitkee- ring aan tuinders, die in het teeltjaar 1935 door misoogst zijn getroffen en dienten gevolge noodlijdend zijn geworden. Voor deze uitkeering komen alleen in aanmerking tuinders, aangesloten bij de Nederlandsche Groenten- en Fruitcentrale, ingedeeld in Groep A, die in het bezit zijn van een voor 1935 rechtmatig uitgereikte tuinbouwteeltv er gunning en: a. wier hoofdbedrijf tuinbouw is; b. wier tuinbouwbedrijf in 1935 is ge troffen door misoogst; c. wier met tuinbouwproducten beteelde oppervlakte in 1935 meer dan 50 aren be draagt; d. wier met tuinbouwproducten beteel de oppervlakte in 1935 meer dan 30 pet. bedraagt van de totale oppervlakte van hun bedrijf, volgens de gegevens, vermeld op hun tuinbouwteeltvergunning 1935, mits ook hier de met tuinbouwproducten beteelde oppervlakte in 1935 meer dan 50 aren bedraagt; e. wier producten geveild zijn op een bij de Nederlandsche Groenten- en Fruitcen trale aangesloten veiling; f. wier bedrijfsinkomsten inclusief steun in 1935 meer dan 25 pet. lager zijn dan in 1934, tenzij een wijziging der beteelde op pervlakte hierop invloed heeft uitgeoefend; g. wier financieele toestand zoodanig is, dat zij niet zijn aangeslagen in de inkom sten- en/of vermogensbelasting over het belastingjaar 19351936. Teneinde deze uitkeering zoo spoedig mogelijk te doen plaats vinden, dienen de telers, die hiervoor in aanmerking mee- nen te komen, uiterlijk vóór 15 Februari as. op de veiling, waar zij in 1934 en 1935 geveild hebben, een aldaar verkrijgbaar formulier in te vullen. Er wordt uitdrukkelijk op gewezen, dat opgaven, die na bovenvermelden datum binnenkomen, niet meer in behandeling kunnen worden genomen. LAATSTE BERICHTEN ACADEMIENIEUWS LEIDEN. Geslaagd: doctoraal examen Rechtsgeleerdheid de heeren W. van der Most, Rotterdam, R. A. Kok, Den Haag en G. Kroner, Den Haag. AFSLUITING VERKEER NABIJ GOUWSLUIS. De hoofd-ingenieur-directeur van den Rijkswaterstaat in de directie Zuid-Hol land maakt bekend, dat wegens herstelling van de ophaalbrug over de Gouwsluis, lig gende in den weg van Leiden naar Bodegra ven, te Alphen aan den Rijn, alle verkeer over die brug zal zijn gestremd van 31 Ja nuari 1936 zeven uur v.m. tot 3 Februari 1936 zeven uur v.m.of zooveel langer als die herstelling zal dorren. Motorrijtuigen, mits niet zwaarder dan 4000 K.G., zullen gebruik kunnen maken van den omweg, gaande langs de Brugge- straat en de brug over den Rijn, zoo te Al phen a. d. Rijn als te Zwammerdam en langs den weg over den Lagen Rijndijk be noorden den Rijn tusschen die beide brug gen. DE DIJKDOORBRAAK NABIJ BUITENHUIZEN In aansluiting aan de berichten (zie 3de blad), inzake de dijkdoorbraak, welke gis teravond langs den nieuwen betonweg van A'dam naar Velsen nabij Buitenhuizen heeft plaats gehad, vernemen wij nader, dat men den toevoer van water en mod der heeft kunen stoppen met zakken zand. Den geheelen nacht hebben arbeiders van de aannemingsfirma Bos en Kalis doorge werkt en al is het gat in den dijk niet ge heel gedicht, het doorgaand verkeer over den drukken verkeersweg kan weer nor maal voortgang hebben. Ten einde eerst de situatie goed te kunnen overzien, is het opspuiten voorloopig stopgezet. VIER WIELRIJDERS DOOR AUTOMOBILIST AANGEREDEN. Hedenmorgen is op de Deldenerstraat te Hengelo de automobilist van L. uit Ensche de op onverklaarbare wijze ingereden op een groepje van vier wielrijders, eveneens afkomstig uit Enschede, die op weg waren naar de werkverschaffing te Wiene Ambt- Delden. Twee der wielrijders H. en D. van der W. braken een been en E. V. en G. G. bekwa men ernstige hoofdwonden. De rijwielen werden geheel vernield. De auto kwam tegen een boom terecht en werd ook beschadigd. De gewonden zijn naar het ziekenhuis in Enschede overge bracht. De politie heeft de zaak in onder zoek. KOKENDE THEE OVER HET LICHAAM Ten huize van den heer C. Hof te Eg- mcmd aan de Hoef heeft gisteravond het 2-jarig zoontje van den heer H. in een onbewaakt oogenblik een pot kokende thee over zich heen getrokken. In den afgeloo pen nacht is het ventje aan de opgeloopen wonden overleden. Rectificatie verslag Haagsche Rechtbank. Men verzoekt ons mede te deelen, naar aanleiding van het verslag van de Haag sche Rechtbank, dat het geheel onjuist is, wat mr. Weyl in zijn pleidooi zeide, n.l dat in het café „De Gouden Leeuw" te Voorschoten „beroovingen" hebben plaats gehad. Eenige jaren geleden is in het woonhuis van den café-houder ingebro ken, waarbij een der huisgenooten werd be roofd. In het café „De Gouden Leeuw", dat te goeder naam en faam bekend staat, heeft nog nooit een berooving plaats gehad. Bovendien deelt men ons mede, dat de beide personen, die voor de Haagsche Rechtbank terechtstonden, géén bezoek aan het café hebben gebracht. Tenslotte werd ons van andere zijde ver zocht er op attent te maken, dat het niet juist is, dat mr. Weyl de beide verdach ten ook reeds in eerste instantie had ver dedigd. De oorlog in Oost Afrika. DE OPMARSCH DER ITALIANEN IN HET ZUIDEN. Groote verwarring in Abessijnsche hoofdkwartier? DJTBOETI, 30 Januari (A.N.P.). Volgens uit Addis Abeba afkomstige berichten, aldus meldt het agentschap Stefani, heerscht groote verwarring in het Abessijnsche hoofdkwartier te Dessie, waar de ontstem ming jegens de blanke raadgevers met den dag toeneemt. Een troep krijgers heeft zich naai* het paleis van den keizer begeven, on der het roepen van „Weg met de blanke adviseurs". Zelfs het standpunt van den Negus jegens dezen laatst en schjjnt gewij zigd te zijn. Naar men verzekert, zou hij na de nederlagen van Dolo en Tembion zelfs openlijk erkend hebben, dat het de schuld der adviseurs was, dat de vijand het Abes sijnsche grondgebied was binnengedrongen. De Negus zou zelfs besloten hebben, Dessie te verlaten, om naar Addis Abeba terug te keeren, en het toezicht te houden op de ver dediging van de hoofdstad, die door gene raal Graziani wordt bedreigd, doch Tecle Hawariate, de vroegere Abessijnsche gede legeerde bij der Volkenbond, zou hem hier van hebben weerhouden, door o.a. op te merken, dat zijn vertrek een funesten in vloed op de troepen zou uitoefenen en het begin zou beteekenen van het uiteenvallen van het leger. HET ITALIAANSCHE LEGERBERICHT. ROME, 30 Januari (A.N.P.) Maar schalk Badoglio ^eint: Detachementen van het Eritreesche legercorps zijn thans bezig de door ons bezette stellingen in den sec tor van Tembien uit te breiden en te ver sterken. De jongste berichten bevestigen, dat de Abessijnen tijdens de gevechten, die van 2024 Januari plaats vonden, meer dan 5000 dooden telden, waaronder vele commandanten en onder-commandan ten, ongeacht het nog niet vastgestelde doch ongetwijfeld aanzienlijke aantal ge wonden. Van het Somali-front valt niets bijzon ders te vermelden. De luchtmacht voert verkenningsvluchten uit en bombardeeren met zichtbaar resultaat vijandelijke troe penconcentraties aan'het Eritrea-front ten Zuiden van Makallé en in de nabijheid van Dega Medo aan het Somali-front. BURGERLIJKE STAND LEIDEN. Geboren: Jannetje Hendrlka, d. v. H. J. Dreef en A. Beij. Martin us Theodorus, z. v. J. Hoogervorst en A. M. Zoetendaal. Jan, z. v. J. de Jong en M. Heemrood. Wouter Jacobus, z. v. W. Onderstal en J. W. J. v. Wilgen. Antonij Cornells, z. v. A. C. ten Broeke en M. v. Maris. Sjaak Anthony, z. v. A. J. Lagas en J. Zouten dijk. Hendrik, z. v. H. v. Diggele en W. v. d. Hoogt. Alida, d. v. J. M. Hoogen- boom en A. C. Kennis. Pieter Johannes, z. v. J. Mak en B. J. Heuchel. Gerhard, z. v. K. Willems en A. A. J. C. v. Heyniin- gen. Johannes Eppo, v. E. H. Moens en J. M. Ledeboer. Johannes Hendrik, z. v. J. H. Griffioen en P. C. Schellinger hout. Gehuwd: Th. W. Budding jm en Th. v. Rossen jd. W. C. r. Heiningen jm en J. Nieuwenburg jd. Chr. P. Selier jm en A. v. Duyl jd. B. Th. G. Singeling jm en A. H. Slegtenh-orst jd. C. H. Wijkmans jm en C. H. Helvenstein jd. Th. Binnen dijk wedn. en A. Stienstra wed. Overleden: M. L. Nijssen dr. 6 wkn. A. J. P. v. Bruggen zn 23 j. G. Houwe- ling zn. 11 mnd. TELEGRAMMEN ZES GEWONDEN BIJ EEN VLIEGTUIG ONGELUK- DENTON (Texas), 30 Jan. (A.N.P.) In de nabijheid der stad is een vliegtuig der American Airlines, dat op weg was naar Fort Worthy gevallen. De piloot werd doo delijk gewond, terwijl de vijf passagiers minder ernstige verwondingen opliepen. HET WEER IN DE VEREENIGDE STATEN NEW-YORK, 30 Jan. (A.N.P.) De onder neming, die de waterkracht van de Niaga ra-vallen exploiteert, is gisteren voor het eerst in haar geschiedenis genoodzaakt ge weest, gebruik te maken van stoomturbines, in verband met het bevriezen der vallen. In New-York daarentegen is de tempera tuur Woensdag aanzienlijk gestegen. MARKTBERICHTEN LEIDEN, 29 Jan. Groen tenveiling. Per 100 stuks: roodekool 2.6014.10, savoye- kool 1.2012.40, groenekool 1.403.80, pieterselie f 0.50, prei 0.801.80, krop salade 0.903.00, selderie f 0.601.50, knolselderie 1.003.60, per 100 kg.: kro ten 1.203.90, kroten, gekookt 27, witloof 212 boerenkool 610, spi nazie 66, uien 12, wortelen 1.60 12, spruiten I 710, spruiten II 1.50 9.00, andijvie 723. GOUDA, 30 Jan. Vee. Aangevoerd in to- taaly 1251 stuks, waarvan: 67 slachtvar- kens, vette 16.517.5 cent en Londensche 1415 cent per pond levend met 2 pet. korting. 369 magere varkens 2025, 684 biggen 811, 119 nuchtere kalveren 3 7, Geldersche biggen 1114, 6 runde ren 100150, 6 bokken en geiten 25 per stuk. Handel redelijk. Kaas. Aanvoer 153 partijen. Prijzen: le kwal. met rijksmerk van 2021.50, 2e kwal. met rijksmerk 1819. Handel matig. Boter. Aanvoer 337 ponden. Goebo- ter 7580 cent en weiboter 7075 cent per pond. Handel vlug. DELFT, 29 Jan. Varkens. Aangevoerd 21 vette varkens, prijs 17.518 cent per pond. UTRECHT, 29 Jan. Kalveren. Aange voerd 85 nuchtere kalveren. Prijzen 46 per dier. Handel redelijk. VRIJDAG 31 JANUARI: DE BEKENDE HONGAARSCHE ZANGERES Verdere medespelenden OTTO WALBURG, FELIX BRESSART, ROSE BARSONY. - Muziek van PAUL ABRAHAM. - BAL EVI SAVOY is een prachtige film van spel, zang, muziek en grootsch van opzet. - BAL IM SAVOY is een film, welke niet in woorden is na te vertellen, doch welke men geniet, en zoo zeer bewon deren kan om de geniale regie. - OTTO WALBURG en FELIX BRESSART zijn komischer dan ooit. ALS 2e HOOFDFILM VOOR DE PAUZE: De groote spannende Detective-film: (CHARLIE CHAN'S COURAGE). In de hoofdrol de beroemde karakterspeler WARNER OLAND. Sensationeel en avontuurlijk van begin tot het einde. ZONDAG DOORLOOPENDE VOORSTELLING van 27.30 uur en een AVONDVOORSTELLING van 8—11.15 uur. - TOEGANG 14 JAAR. Als exlra actualiteit in ieders voorstelling: De Begrafenis plechtigheden van Z.M. Koning George van Engeland. Plaatsbespr. dringend aanbev. - Auto- en Rijwielstalling achter het Theater. ZATERDAG, WOENSDAG en DONDERDAG MATINéE met vertooning van het geheele Avondprogramma. Matinéeprijzen. B'J HET KIEZEH VflH UUJ VERfTlAflK.ZEGT U. Geef mu mnnR TRIOHOH

Leidsche Courant | 1936 | | pagina 3