M RADIO-PROGRAMMA'S HH DINSDAG 14 JANUARI 1936 DE LE1DSCHE COURANT DERDE BLAD - PAG. 9 WOENSDAG 15 JANUARI. GEMENGDE BERICHTEN ONDER EEN MUUR BEDOLVEN. Metselaar gedood. Gistermiddag was de metselaar De Fouw bezig met het sloopen van de eenigen tijd geleden verbrande schuur van den landbouwer Becu te Breskens. Bij het uit nemen van een deur, stortte een muur in, waardoor de Fouw getroffen werd. De man, die klaagde over inwendige pijn is naar het ziekenhuis te Oostburg overge bracht, waar hij in den loop van den avond is overleden. Hij laat een vrouw en twee jonge kinderen na. UITSLAANDE BRAND TE ROTTERDAM. Gisteravond omstreeks half tien bemerk te een surveilleerend agent van politie op den Kr eek weg te Rotterdam uitslaande vlammen uit een loods op het terrein van den houthandel van v. d. Lugt en Zn. Onmiddelijk waarschuwde hij de brand weer, die gezien de gevaarlijke omgeving waarin de brand woedde, met veel mate riaal naar het terrein van den brand trok. Een materiaalwagen en een reservewagen die ook uitgerukt waren, behoefden geen dienst te doen. De brand, die bleek te woe den in een loods, waarin een stapel ruwe planken van 15 meter hoogte was opge slagen, kon vrij spoedig met 3 slangen van het kleine materiaal gebluscht worden. Dit geschiedde onder leiding van hoofdman Keeman. De oorzaak van den brand heeft men nog niet kunnen vaststellen. De schade is niet groot. BOERDERIJBRAND. Twee personen bij het redden van vee gewond. Gistermorgen brak brand uit in de ka pitale boerderij van den heer M. Schaap te Mill (N.-B.). Het geheele achterhuis stond spoedig in lichter laaie. De brandweer uit Mill tastte het vuur met kracht aan en zij slaagde er in het woonhuis te behouden. Het achterhuis brandde evenwel geheel uit. Bij het in veiligheid brengen van het vee werd de heer Schaap door brandend hout getroffen en ernstig aan een der bee- nen gewond. Een buurman, de heer Veld- paus, die hem assisteerde, bekwam brand wonden aan gelaat en handen. Het woonhuis kreeg groote waterschade. Omtrent het ontstaan van den brand tast men in het duister. De boerderij was ver zekerd. DIEVENBENDE IN HET WESTLAND. Na de ontUekking van een dievencom- plot nu enkele maanden geleden, is thans in het Westlahd een ander gezelschap ont dekt, dat zich, aldus de „Rsb.", bezig hield met rooverijen. Het zondenregister dat aan vankelijk opgebiecht is door de leden van dit gezelschap, blijkt tamelijk uitgebreid te zijn, en geleidelijk komen nieuwe feiten aan het licht. Zoo is gebleken, dat reeds sinds den zomer van 1934 door een aantal jongelui voortdurend druiven op de kwee- kerijen werden gestolen, een bedrijf, dat in den zomer 1935 meer georganiseerd is voortgezet en waarvan acht kweekers de dupe waren. Behalve druiven waren het vooral ook rijwielbelastingmerken die de aandacht hadden. Zoo werden gedurende den afgeloopen zomer herhaalde malen rij wielbelastingmerken vermist van fietsen, die bij de Geref. Kerk aan den Maasdijk waren geplaatst. De aangehouden jongelie den hebben bekend zich ook aan deze fei ten te hebben schuldig gemaakt. Tegen tien personen is in verband met een en an der verbaal opgemaakt. DE MOORD TE EINDHOVEN. Betreffende den moord te Eindhoven, waarbij een vrouw haar man om het leven heeft gebracht, vernemen we nog het vol gende: De verslagene A. van B. was 30 jaar oud en caféhouder aan het Eindje te Woen- sel. Hij was gehuwd met de 23-jarige A. S., van wie hij gedurende eenige maanden gescheiden had geleefd; de vrouw onder hield betrekkingen met den 19-jarigen A. v. d. K., waardoor zij haar twee kinderen verwaarloosde. Zij is daarom eenigen tijd terug uit de ouderlijke macht ontzet, en de kinderen waren ondergebracht bij de moeder van v. B. In den loop der vorige week had zij weer bezoek gehad van haar man, die zich met haar wilde verzoenen. Op den avond van den moord hadden zij samen een bios coop bezocht en zijn daarop een wandeling gaan maken. De vrouw droeg een revol ver bij zich, die zij van haar man in be waring had gekregen. Tijdens de wande ling kregen zij een woordenwisseling, waar bij de vrouw het wapen voor den dag haal de en haar man recht in het hart schoot, waardoor hij onmiddellijk dood was. De vrouw heeft nog eenige honderden meters langs het kanaal geloopen en toen de revolver in het water gegooid. Met een magneet is naar het wapen gedreigd, ech ter nog zonder resultaat. Ook v. d. K. is, zooals gemeld, door de politie gearresteerd als verdacht van me deplichtigheid. LIJK AANGESPOELD. Op het strand achter de Koog is bij paal 21 aangespoeld het in verren staat van ont binding verkeerend iijk van een mansper soon. naar schatting 40 a 50 jaar oud. In den mond bevinden zich aan den boven kant zes valsche tanden, waarvan twee gou den hoektanden bevestigd met een gou den plaat. Aan den onderkant bevinden zich eveneens twee hoektanden van goud. Het lijk was bijna geheel ontkleed. Alleen ;>an de voeten bevonden zich bruine sanda len. Overigens is geen bijzondere beschrij ving van het lijk te geven. SPORT VOETBAL DE WEDSTRIJD FRANKRIJKNEDERLAND. Unaniem oordeel over de verdiende Oranje-zege. Het behoeft geen verwondering te wek ken, dat de bladen unaniem den lof ver konden van het Oranje-elftal, dat Zondag zulk een schitterende zege op het Fran- sche elftal behaalde. De „Sportkroniek" schrijft, dat de ver keerde tactiek van het Fransche elftal in eerste instantie verantwoordelijk voor deze zware .nederlaag, is, die stellig een slag voor het Fransche voetbal beteekent; een nederlaag nota bene van professio nals tegen amateurs! De tricolores zijn met de gedachte in het veld gekomen, dat zij moesten beginnen met de Hollandsche spelers, die zij de gevaarlijkste achtten, te dekken. In principe is daar veel voor te zeggen, maar sterker dan ooit is gebleken, dat men een ploeg geen tactiek kan opleg gen, die niet met haar aard overeenkomt. Wij behoeven waarlijk niet te vertellen, dat wij veel kunnen voelen voor een met mate toegepaste W-formatie, maar, wan neer men de Franschen dat spel «wil opleg gen, dwingt men ze in een gareel, dat hun niet past. Wij willen hiermee niet te kennen geven dat de Fransche ploeg deze formatie thans steeds heeft toegepast, maar 'n feit is, dat de spil poogde als derde back te fungee- ren, póógde, 't mislukte hem echter grandioos, omdat hij er nu eenmaal de speler niet voor is. En wat deed de Fransche voorhoede? Die probeerden een spelltje te spelen, dat ietwat een imitatie van het Oostenrijksche zou kunnen zijn, maar dat er uiteraard wel heel veel bij tekort kwam. In technisch opzicht waren de Franschen nog zoo slecht niet en individueel deden enkele spelers soms zeer goed werk, maar over de bril jante techniek, noodig om deze speelwijze kort samenspel van man naar man productief te maken beschikken zij bij lange niet. Gevolg, 'n uit den treure spe len in de breedte van 't veld, waarop slechts de uitstekende midvoor Courtois een uitzondering maakte. Daar stelde onze ploeg een gezond Hol- landsch spelletje tegenover. De achterhoe de wist met 't spel van de Franschen best raad, alleen Courtois moest men wel eens laten glippen de middenlinie ver vulde vooral defensief een zóó belangrijke rol, dat ook daardoor de Fransche ploeg al niet veel kans kreeg om haar aanvallen af te maken. En de voorhoede speelde zoo goed, zoo verrassend vooral, dat wij niet aarzelen deze linie als een van de beste van Europa aan te merken. In tegenstel ling met die der Franschen werd het spel veelvuldig in de lengte gehouden en alle spelers voerden vijwel aldoor het motto: recht op het doel af! Daarbij was het posi tiespel bijzonder goed en iiet is wel op vallend, welke groote vorderingen op dit belangrijke onderdeel gemaakt zijn. De „N. R. Crt." zegt: De Nederlandsche ploeg was een mooi gaaf geheel en maakte een volkomen zekeren indruk. Ze heeft in elke periode van den wedstrijd het bes te gegeven. Zoowel tactisch als technisch. Moeilijke momenten waren er, want toen de Franschen na de rust zich ernstig voor namen om zich te herstellen, toen hun middenvoor Courtois een duivel bleek voor onze verdediging, toen was het de fensief talent van de ploeg van dien aard, dat het met vertrouwen de vinnige atta ques van de Fransche voorhoede kon af slaan. De overrompelingstaktiek, die de strategie van den Franschen aanvoerder met zich bracht, werd op volkomen juiste wijze beantwoord door een rustige verde diging onzer mannen, die, sterk door hun voorsprong, terugtrokken en een muur vormden rond het heiligdom van Halle, waar de stormloopen der Fransche voor hoedespelers zich te pletter liepen. Maar grandiozer nog en veel bevredigender voor de streeling van het nationaal gevoel wa ren de operaties van onze voorhoede in het vijandelijke kamp, waar de stalen schoten van Bakhuys en Drok, de snelle rennen van Van Nellen en Wels boeiden, gelijk de geheele opzet van den aanval, vooral het mooie, soepele korte samenspel van het binnentrio, prachtig gesteund door Anderiessen, Van Heel en Paauwe, die afwisseling brachten in hun wijze van aangeven en nu eens kort, dan weer lang passeerden, steeds verrassend voor de te genpartij, die dan overstuur raakte door de telkens nieuwe vondsten, die de Ne derlandsche spelers bedachten. De „Msb." vraagt zich af: Waren de Franschen dan zoo zwak? Geenszins! Deze heeren zijn de laatste jaren niet achter uit gegaan. Zij behooren tot de nette middelmaat van de Europeesche naties. Maar wij zijn naar den top geklommen. Was deze overwinning niet de elfde ach tereenvolgende op vreemden bodem sinds 1931, wanneer we het echec van Milaan even buiten beschouwing laten? Zegt dat wat of zegt dat niets? Als gevolg van deze successen-serie zijn we veeleischend ge- HET STOOMSCHIP „KERKPLEIN". Gistermiddag is van Maassluis uitgeva ren een lichter van de bergingsmaatschap pij L. Smit en Co. om voor de tweede maal de ankers uit te zetten van het te Egmond gestrande, s.s. „Kerkplein", het welk Zaterdag j.l. van zijn trossen en ka bels is losgeslagen. Men hoopt heden bij gunstig weer de losgeslagen ankers te lichten. Het noodige materiaal daarvoor is reeds te Egmond aan Zee aangekomen. worden en als ten onzent een speler niet van de extra-super-top-klasse is, zoeken we direct naar een ander, die wel voor vier-en-twintig karaats doorgaat. Nog eenige Fransche persstemmen. De Fransche bladen waren gisteren alle vol lof over het prachtige spel van het Nederlandsche elftal, En zij steken hun teleurstelling over het Fransche team niet onder stoelen of banken. Lucien Gamblin van de „Auto" spreekt van een bittere ontgoocheling. „Over de geheele linie", schrijft hij, „was het spel van het Fransche elftal een klasse bene den dat van den zeer superieuren tegen stander. De Fransche ploeg zwierf over het terrein van het Pare des Princes als een groep schipbreukelingen op een vlot, dat niet te besturen was. Wij kunnen niet anders dan ons buigen voor de waarde van de Nederlandsche voetballers, wier prestaties wij met eigen oogen hebben gezien. Een armzalige en trieste dag voor het Fransche voetbal, dat meer waard is, veel meer dan dergelijke momenten te bele ven en dat een vernedering als gisteren niet verdient." De „Paris Midi" heeft het over de arm zalige 'rertooning van de tricolore-ploeg, maar vreest, dat na enkele dagen van ge- jerimeer, alles bij het oude zal blijven en dat men niet zal probeeren om den geest te vernieuwen. lei tegenstelling hiermede wijst het blad op het medeleven der dui zenden Nederlandsche supporters en op de les in wilskracht, overwinningsverlangen en plezier in het spel van het Nederland sche team. En als voorbeeld van goede kameraadschap haalt het de geste van Bakhuys aan, die, koning van het veld, op Wels afstormde toen- deze het tweede doelpunt gescoord had en hem in triomf in zijn sterke armen meedroeg. De „Paris Soir" wijst eveneens op den kameraadschappelijken geest onder de Nederlandsche spelers. „Het einde van FrankrijkNederland was buitengewoon ontroerend. Ik houd van die sportieve manifestaties, die zuiver spontaan zijn zonder eenige bijgedachte, al die Holland sche spelers, toestormend op hun captain. Van Heel, die zijn vijftigsten internatio nalen wedstrijd vierde. Dit was een schouwspel, dat men in het Fransche elf tal nooit zal bijwonen. Bij ons geen kameraadschappelijkheid, geen eenheid." En verder: Deze woorden moeten ons niet de waarde van de Hollandsche ploeg doen vergeten, die ons in alle opzichten een compleet lesje gaf. Het is werkelijk een internationale ploeg van groote waar de die wij hebben zien spelen. De Hollan ders staan zeer zeker aan de spits van het continentale voetbal. Lof in andere landen. Het is wel zelden voorgekomen, dat een voetbalwedstrijd zoo uitvoerig in tal van landen werd besproken als de Frankrijk Nederland-match van jl. Zondag. Aan een Nederlandsche zege heeft men nimmer zooveel aandacht gewijd als thans. In Zwitserland roemen de bladen het prachtige spel van de Ned. ploeg, terwijl het Fransche vanzelfsprekend slechts te leurstelling opleverde. Zoo schrijft het sportblad „Sport" uit Zürich: „Met een waarlijk schitterende over winning keeren de Nederlandsche amateur voetballers uit de Fransche hoofdstad te rug, waar zij hun eersten landenwedstrijd van dit jaar hebben gespeeld. Men kan den trots van het Nederlandsche 'volk over deze nieuwe prachtige daad op voetbalge- bied begrijpen. Wij stellen er prijs op, onze Hollandsche vrienden met deze overwinning te felici- teeren. Mocht Holland er in slagen, dit prachtige elftal tot Augustus in vorm te houden, dan zal men er op het Olympisch voetbaltournooi nog sensatie van beleven. Met bij zonderen nadruk willen wij nog onderstreepen, dat Holland zijn overwin ningenreeks op buitenlandsche voetbal velden met werkelijke amateurs heeft be haald, die zonder eenig gewetensbezwaar den Olympischen eed kunnen afleggen. Bravo Holland!" Ook in Tsjecho-Slowakije en Duitsch- land is men vol lof over de prestaties der Hollanders. De „Ceske Slovo" schrijft: „De Hollan ders waren hun tegenstanders in ieder opzicht de baas." Het blad zegt, dat het in het belang van het Tsjechische publiek ware indien men de Nederlandsche natio nale ploeg zoo spoedig mogelijk te Praag zou kunnen begroeten. Het Duitsche blad „Der Mittag" wijst er op, dat het reeds bekend was, dat Ne derland een zeer sterk amateur-team be zit, maar dat thans, na de 53 overwin ning te Dublin op Ierland behaald, nog maals duidelijk is gebleken, dat Neder land in het a.s. Olympisch voetbaltour nooi als één der gevaarlijkste concurren ten van Duitschland te beschouwen zal zijn. Het blad geeft een uitvoerig verslag van dat de heer Zimdin immers bereid is het heid en het goede combinatiespel van ons team roemt. Speciale aandacht besteedt men aan Bakhuys, dien men als een der beste midvoors van Europa beschouwt. FrankrijkNederland naar Oost en West. Blijkens telegrafische berichten is het ooggetuigeverslag, dat door den heer Hol lander van den wedstrijd FrankrijkNe derland voor de A. V. R. O. gegeven werd, en dat tevens door de Phohi naar Hilversum n, 301 M. NCR V-uitzending. 8.00 Schriftlezing. 8.159.30 Gramjpl. 10.30 Morgendienst. 11.00 Alt en piano. 12.15 Gram.pl. 12.45 Concert. 2.30 Postzegelpraatje. 3.15 Orgelspel. 4.00 Het Haagsche Trio. 5.00 Kinderuur. 6.00 Landbouwhalfuur. 6.30 Afgestaan. 7.00 Berichten, Reportage. 7.30 Causerie. 8.00 Berichten. NCRV-orkest 9.00 Lezing. 9.30 NCRV-orkest. 10.00 Berichten, Lezingen. 10.35—11.30 Gram.pl. Hilversum I, 1875 M. VAR A-uitzending. 8.00 Gram.pl. 9.30 Kookpraatje. 10.00 Morgenwijding (VPRO). 10.15 Orvitropia en solisten. 12.15 De Flierfluiters en gram.pl. 2.00 Voor de vrouw. 2.15 De Zonnuekloppers. 3.00 Voor de kinderen. 5.30 VARA-orkest. 6.30 RVU. Causerie. 7.00 Sportpraatje. 7.15 Guarneri-kwartet. 8.00 Berichten. Radio-tooneel. 9.45 Residentie-orkest m.m.v. colist. 11.00 Berichten, waarna De Bohemians en solisten. Droitwich, 1500 M. 12.05 Orgelspel. 12.50 Ch. Manning's orkest. I.35 Orgelconcert. 3.10 Piano-recital. 3.35 Sted. orkest Bournemouth en solist. 5.05 Kwintetconcert. 5.35 De Continentals m.m.v. soliste. 6.50 Zang. 7.50 Revue-programma m.m.v. solisten, koor en orkest. 8.55 Sopraan en viool. 10.20 Cabaret. 10.50 BBC-orkest. II.3512.20 Dansmuziek. Radio Paris, 1648 M. 11.20 Populair concert. 2.50 Orkestconcert. 4.20 Piano-recital. Indië werd uitgezonden, aldaar uitstekend ontvangen. Deze uitzending werd voorts ook door het Nirom-zendernet in Indië gerelayeerd, zoodat de Indische luisteraars volop gele genheid hadden om dezen wedstrijd te volgen. Dank zij de samenwerking van den Ne- derlandschen en den Indischen omroep kan geheel Nederlandsch Indië medeleven met de landen wedstrijden; het altijd spannen de verslag van den heer Hollander wordt daar dan ook steeds met evenveel belang stelling gevolgd als hier in Nederland. OM DEN BEGEER WISSELPRIJS. Woensdagmiddag 2.15 uur speelt op het R. K. Sportpark aan den Haagweg C. G. W. I tegen Leidsch Stud. Corps om bo- vengenoemden prijs, welke verleden jaar gewonnen is door de studenten. L. S. C. zal met jongere nieuwe spelers uitkomen voornamelijk spelers uit H. V. V., H. B. S. en H. F. C. AMATEURWEDSTRIJD FRANKRIJK—HONGARIJE 2—1. Terwijl de Fransche profs een zware 61 nederlaag van de Nederlandsche amateurs te slikken kregen, speelden de Fransche amateurs tegen de Hongaarsche in Lyon voor 7000 toeschouwers. Zij brach ten het er heel wat beter af dan hun be taalde sportbroeders, want de Franschen sloegen de Hongaren met 21, nadat de rust met gelijken stand (11) was inge gaan. SCHAKEN EUWEALJECHIN. Invitatie voor Semmering door Aljechin aangenomen. Uit Weenen meldt de corr. van het „Hbld": Aljechin was sedert eenigen tijd onvindbaar. Eerst enkele dagen geleden telegrafeerde hij uit Dieppe zijn adres te Parijs. Zondagmorgen is hij aldaar, van een verblijf aan zee, teruggekeerd en heeft hij aan de directie van de Panhaus-onder- neming een telegram gestuurd, dat hij „zeer gaarne naar den Semmering komt". Men neemt hier aan, dat zulks een ant woord is op de uitnoodiging aldaar 22 Fe bruari, met den gevolmachtigde van Euwe, den schaakmeester Kmoch, en den heer Zimdin over de revanche-match te komen beraadslagen. Aangezien het fi- nanciëele feitelijk reeds geregeld is, door dat de heer Zimdlin immers bereid is het voor deze match benoodigde bedrag volgens een verklaring van hemzelf aan Weensche journalisten, door hem begroot op ongeveer 80.000 schelling te four- neeren, zal men het op deze bijeenkomst op den Semmering in de laatste week van Februari wel voornamelijk moeten heb ben over den datum der ontmoeting. 5.50 Orkestconcert. 9.05 Radio-tooneel. 11.0512.35 Populair concert en dans muziek. Keulen, 456 M. 11.20 Populair concert. 3.50 Literair-muzikaal programma. 5.20 Orkestconcert en solisten. 8.05 Gevar. programma. 9.50—11.20 Omroeporkest, -kleinorkest en solisten. Brussel, 322 en 484 M. 322 M.: 12.20 Gram.pl. 1.302.20 Max Alexys' orkest. 6.20 Gram.pl. 6.35 Zang. 7.20 en 8.20 Gram.pl. 8.50 Symphonieconcert. Hierna tot 11.20 gram.pl. 484 M.: 12.20 Max Alexys' orkest. I.302.20 en 5.20 Gram.pl. 5.50 Kamermuziek. 7.20 Gram.pl. 8.20 Omroeporkest. 10.3011.20 Dansmuziek. Deutschland^ender, 1571 M. 8.05 Koor- en orkestconcert. 9.20 Berichten. 9.50 Cello- en piano. 10.2011.20 Kamermuziek. Gemeentelijk Radio Distributiebedrijf te Leiden. Derde programma -.rij 8.05 Parijs Radio. 9.05 Keulen. II.20 Kalundborg. 12.15 Brussel (VI.). Pl.m. 13.35 Keulen. 1^.20 Kalundborg. 14.50 Parijs Radio. 17.20 Keulen. 18.50 Weenen of div. 21.10 Rome, na afloop Keulen. 23.20 Weenen of div. Vierde programma. 8.00 Brussel (VI.) 9.30 Londen Reg. 12.05 Droitwich. 13.35 Londen Reg. 14.20 Droitwich. 18.20 Diversen. 18.50 Droitwich. 19.10 Londen Reg. Pl.m. 20.50 Droitwich. 21.50 Londen Reg. 22.20 Droitwich. DAMMEN COMPETITIE „DE RIJNSTREEK". De uitslagen van de door H. D. C. I en II te Alphen gespeelde wedstrijden voor de competitie van het Rijndistrict le klasse zijn als volgt: H. D. C. IMoordrecht I Joh. v. Of wegenJ. Bloot 20 A. M. Overvliet (res.)C. Terlouw 02 P. H. Fluiter—H. Verzaal 2—0 C. NoorlanderB. Boon 02 C. ZijlstraJ. v. d. Panne 02 H. de VosM. v. Halem 20 J. ZijlstraJ. Tuinder 20 A. v. OfwegenD. Alpenaar 20 Jac. v. OfwegenC. Turgt 11 S. BlomH. Visser (res.) 20 Totaal 13—7 H. D. C. II—Denk en Zet I G. van Weer enD. Schouten 02 P. WestmaasM. Potuit 11 Henk de VosW. Briemen 20 S. NoorlanderAdr. Blok 11 W. de RjjnsburgerJac. Potuit 02 D. v. KlaverenJ. Potuit 02 D. de JeuB. v. Dam 02 Totaal 410 WINTERSPORT SKISPRINGEN IN NOORWEGEN. Kongsgaard springt 90.5 meter. Bij de selectiewedstrijden, die het Noor- sche Olympische Comité Zondag op den schans bij Rena hield, heeft Arnold Kongs gaard met een fantastischen sprong van 90.5 meter een nieuw record gevestigd. De bekende springers Walberg en Beek be zetten de tweede en derde plaats. De vrije plaats was voor den onbekenden Bryntersen met sprongen van 72, 82 en 86 meter. In Garmisch zullen de Noren ook nu weer een hartig woordje mee spreken! POSTDUIVEN Leidsche Postduiven Club. De rangschikking der hokken, van de Zondag jl. gehouden postduiven-tentoon stelling, die door den heer A. B. Dekkers gekeurd is, luidt als volgt: 1. J. Laman 279.75 punt, 2. J. Bavelaar 279.75 punten, 3. H. de Nie, 276.75, 4. J. Fasel 276.25, 5. L. Duijm 276, 6. R. Pet 276, 7. T. Vlieland 275.25, 8. J. Laman 275. 9. F. de Haas 274, 10. R. Pet 273,75, 11. A. Krol 272.50, 12. H. de Nie 272.50, 13. H. Wallaard 271.25, 14. N. Siraa 268.25. 15. F. de Zwart 266.25, 16. J. v. Eisen 264.75, 17. D. Gaykema 260.75.

Leidsche Courant | 1936 | | pagina 9