mm RADIO-PROGRAMMA'S wsm MAANDAG 30 DECEMBER 1935 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD - PAG. 3 j GEMENGDE BERICHTEN DOOR AUTOMOBIEL GEGREPEN EN GEDOOD. Zondagmorgen omstreeks 11 uur is op den Kanaaldijk tusschen sluis 10 en 11 vari de Zuid-Willemsvaart onder de gemeente Someren de gehuwde, 30-jarige H. P. A. Arens, kellner te den Bosch, toen hij ach ter een autobus om plotseling den weg overstak, gegrepen door een autobus van den dienst B.B.A., die van Asten naar Hel mond loopt, en op slag gedood. Het voor- loopig onderzoek heeft uitgewezen, dat den chauffeur geen schuld treft. De ongelukki ge laat een vrouw en twee kinderen achter. Het slachtoffer was met een gezelschap in een autobus onderweg van den Bosch naar Maastricht, waar het een voetbalwed strijd zou bijwonen. Op de plaats van het ongeluk had de autobus rechts van den weg een oogenblik gestopt, teneinde eeni- gen inzittenden de gelegenheid te geven zich even te vertreden. Daarbij stak ge noemde Arens achter den wachtenden autobus om, plotseling den weg over, met het genoemde gevolg. WIELRIJDER DOOR AUTO GEDOOD. Zaterdagavond is op de Koningin Wil- helminalaan te Voorburg een wielrijder, een naar schatting 60-jarige man, door een auto aangereden, waardoor de man van zijn rijwiel werd geslingerd. Hij is daarna imet zijn vernielde fiets een eind de Laan opgeloopen en vervolgens in elkaar ge zakt. Een ontboden geneesheer kon slechts den dood constateeren. De auto die de aanrijding veroorzaakt had, is doorgereden. De identiteit van het slachtoffer heeft men nog niet kunnen vast stellen. De politie stelt een onderzoek in en meent een spoor van de auto te hebben gevonden. Het lijk is naar St. Antho- niushove te Voorburg overgebracht. DOODELIJKE VAL. Te Asten is bij werkzaamheden in de schuur de landbouwer J. Lomans van een strooschelf gevallen. Zonder tot bewust zijn te zijn gekomen, is het slachtoffer en kele uren later overleden. VROUW VERDRONKEN. Zaterdagochtend is de ongeveer 60-jarige vrouw Romberg te Delft, die reeds gerui- men tijd ziek te bed lag, vermoedelijk in een vlaag van benauwdheid naar buiten geloopen en in het water langs den Ver- wersdyk terecht gekomen. De vrouw werd spoedig opgehaald, doch de levensgeesten bleken reeds te zijn geweken.s HET VERGAAN VAN DE „SCH 135". Angstige oogenblikken op zee. De Brusselsche oorrespondent van de „Msbd." seint het volgende: De door de Ostendsche vissohers gered de bemanning van den Scheveningen traw ler „Scheveningen 135", die bij het licht schip Noordhinder is vergaan, heeft zich naar het commissariaat van de zeehaven te Ostende begeven en daarna tevens naar den Nederlandschen vice-consul in deze Belgische badplaats, waar zij een relaas hebben gedaan van hun wederwaardig heden. Het was tijdens een hevigen storm, zoo vertelden de geredden, dat de „Scheve ningen 135" die van de haringvangst op thuisreis was, gisterenavond is gezonken, op een afstand van zes zeven mijlen van het Belgische lichtschip Noordhinder. Zoo als reeds gemeld, werd de bemanning ge red door de Oostendsche visschersboot O 161 van de „Transport Union", die van de vischvangst aan de Engelsche kust naar Ostende voer. In de omgeving van het lichtschip ge komen, bemerkten de Vlaamsche visschers plotseling de noodseinen, die door de be manning van den Nederlandschen trawler werden gegeven, nadat reeds een aantal S.O.S.-signalen met liohtpijlen eveneens was uitgezonden. Onmiddellijk zette de O- 161 koers naar de plaats, waar het schip zich in nood be vond. Wegens de hooge zee was het even wel onmogelijk van reddingsbooten ge bruik te maken. De Ostendsche vissdhers hebben toen een staaltje van stoute zee manskunst gegeven door, ondanks het ge weld van de baren, zoo handig te manoeu vreeren, dat ze ten slotte naast de „Sche veningen 135" kwamen te liggen. De bemanning van dezen trawler, be staande uit schipper Piet van der Zwan, acht visschers en vijf scheepsjongens werd onmiddellijk aan boord van de O 161 ge bracht. Nauwelijks was het laatste lid der Ne- derlandsche bemanning gered, of de „Scheveningen 135" zonk in de diepte. Aan boord van de Ostendsche visschersboot (hebben de geredden toen de reis naar Os tende voortgezet, waar zij laat in den avond arriveerden. De Nederlandsche visschers, die Vrij dagochtend te vier uur uit Scheveningen waren vertrokken, geraakten niet uitge sproken over het koene optreden van hun Vlaamsche collega's, ondanks den gewel digen storm en de onmogelijkheid om red dingsbooten uit te zetten. Vrijdagavond te zes uur stond de ma chinekamer van de „Scheveningen 135" reeds geheel vol water en vielen de mo toren stil. Op dat moment hebben de vis schers him eerste noodsignalen uitgezon den. De geredden werden te Ostende op de meest hartelijke wijze ontvangen en verzorgd. Felle brand in bootenhuis bij den Diemerplas. 32 MOTOR- EN ZEILJACHTEN EN 125 KANO'S VERBRAND. Eén kano was verzekerd. Een felle brand heeft Zaterdagavond tus schen zes en zeven uur gewoed in een groote loods van de werf „De Dollard", eigendom van J. Doornbos en Zoon, aan den Oosterringdijk vlak bij het Diep en den Diemerplas, onder den rook van Am sterdam. 32 luxe zeiljachten en motorboo ten, alsmede 125 kano's werden door het vuur vernield. Slechts één kano was ver zekerd. De brand ontstond even voor zeven juist aan de Zuidzijde van de loods, zoodat de Zuidelijke wind de vlammen met volle kracht joeg door het bouwwerk, dat 60 M. lang en 9 M. diep is. Het vuur vond in het kurkdroge hout zoo gretig voedsel, dat de geheele loods in minder dan geen tijd was herschapen in een laaiende vuurzee. De Noordelijk, loods is in vlammen op gegaan, de Zuidelijke is gespaard geble ven. Er was slechts één kano verzekerd, van de jachten en motorbooten daarente gen het meerendeel. Toen het eerste brand weervoertuig dezen uitermate feilen brand bereikte, was het bijna niet mogelijk met het materiaal de smalle dijken te passee- ren, omdat de vlammen wild uitsloegen en de brandweerwagens bedreigden. In aller ijl werd versterking aangevraagd, zoodat de babyspuit en nog enkele voertuigen uit rukten. Voor commandant Gordijn was het een uiterst moeilijke taak den brand te •bereiken. De dijk, die zeer smal is, was versperd door een krioelende menigte wiel rijders en voetgangers, die door de hoog oplaaiende vlammen, welke tot ver in de stad te zien waren, werden aangetrokken of uit het naburige Diemen waren gekomen om het fantastisch schouwspel bij te wo nen. De brandweer had echter nog an dere moeilijkheden te overwinnen. Een tweetal spoorwegovergangen moesten wor den gepasseerd, die natuurlijk gesloten iwaren. Op het terrein van den brand werd on middellijk begonnen het vuur met kracht aan te tasten. Zes stralen werden op de vlammen gericht en deze hoeveelheid wa ter deed spoedig haar uitwerking gelden, zoodat de tweede loods behoudeif kon blij ven. In de eerste loods was het groote aantal booten reeds zoozeer door het vuur aangetast, dat deze alle als reddeloos ver loren moesten worden beschouwd. De boot jes, althans voorzoover het de kano's be treft, waren alle voor het grootste deel be zit van weinig kapitaalkrachtige eigena ren, wat reeds bleek uit het feit, dat slechts één verzekerd was. Na een uur van hard werken was de brandweer het vuur meester, zoodat met mablusschen kon worden begonnen, het geen nog geruimen tijd in beslag nam. De loods was verzekerd voor 6000. De oorzaak van den brand is onbekend. De politie stelt een onderzoek in. SIGARENWINKEL ANNEX WOONHUIS UITGEBRAND. Aangrenzende perceelen krijgen waterschade. Een felle brand heeft gistermorgen om streeks elf uur op den Verlengden Hooggra- venseheweg te Jutphaas, toen de bewoners de fa,m. v. d. Sprong, afwezig waren, een sigarenwinkel annex woonhuis in de asch gelegd. De brand werd ontdekt door den onder commandant van de brandweer, die ter stond groot alarm maakte, aangezien het vuur een dreigend karakter aannam. Met vijf stralen werd het blusschings- werk ter hand genomen, terwijl ook de mo torbrandspuit niet ontbrak. De brandweer heeft evenwel niet kun nen verhinderen, dat het gebouwtje af brandde. Eenige aangrenzende perceelen bekwamen veel waterschade. Omtrent de oorzaak is nog niets met ze kerheid te zeggen. De schade wordt door verzekering gedekt. DERDE ONTVLUCHTE MEISJE TE AMSTERDAM AANGEHOUDEN. De Kinderpolitie heeft gisteren ook het derde meisje, dat uit het observatiehuis „Beth-San" te Amsterdam was ontvlucht, aangehouden, zoodat thans de drie vluch telingen weer in veilige haven zijn. Het derde der meisjes, aldus de „Tel." is door inspecteur Smits in de hoofdstad aan getroffen. Naar het blad verneemt, had het kind wel buiten de stad vertoefd, doch zij was juist weer teruggekomen. JEUGDIGE DIEF IN OSS GEARRESTEERD. De politie te Oss is tot arrestatie over gegaan van den 21-jarigen broodbezorger J. v. d. D. aldaar. Tot tweemaal toe was er geld vermist, eenmaal een bedrag van 200, uit een portemonnaie in een wo ning, waar hij brood bezorgd had. Beide keeren ontkende hij daaraan schuldig te zijn, doch vergoedde de tweede maal het bedrag. De eigenaresse van de bakkerij ontsloeg hem echter, waarbij bleek, dat hij te haren nadeele ook geld verduisterd had door gelden van weekklanten te innen en niet af te dragen. Hij heeft een volledige bekentenis afgelegd en zal naar het Huis van Bewaring te 's-Hertogenbosch wor den overgebracht. DUITS CHE JUWEELEND IEP AANGEHOUDEN. Naar het „Hbld." meldt, heeft de Vreem delingendienst van het hoofdbureau van politie te Amsterdam in een pension in Zuid aldaar den 40-jarigen Duitscher gear resteerd, wiens aanhouding de Berlijn- sohe politie den 23sten dezer aan de Am- sterdamsche politie verzocht had. Ook aan andere Europeesche centra was de arres tatie van dezen in Polen geboren Duit- soher verzocht, maar reeds dadelijk werd vermoed, dat de man naar Amsterdam was vertrokken. Hij had van een juwelier te Berlijn een partij briljanten,ter waarde van ruim 25.000 Mark, in commissie ontvangen en nu wordt hij er van verdacht deze juweelen verduisterd te hebben. De geheele week heeft de Amsterdam- sche politie den man ijverig gezocht, alle hotels en pensions werden nauwkeurig ge controleerd en eindelijk kreeg men de ze kerheid, dat de aan het opgegeven signale ment beantwoordende. Duitschers in een pension in Zuid onder een aangenomen naam vertoefde. En daar is hij thans aan gehouden. De man had de verdwenen briljanten niet in zijn bezit, zij werden ook in zyn bagage niet gevonden en hij beweerde dan ook, dat hij geen verduistering of wat ook gepleegd heeft. Telegrafisch is de Berlijnsche politie van de succesvolle Amsterdamsche arrestatie op de hoogte gebracht en de Vreemdelin gendienst wacht thans op het verzoek om uitlevering, waarna de Duitscher ter be schikking van de justitie zal worden ge steld. OFFERBLOK UIT KERK GESTOLEN. Uit de St. Salvatorparochiekerk te Zui len is Donderdagavond een offerblok ont vreemd, hetwelk was opgehangen bij de Kerstkribbe. Terstond na den aanvang van het onderzoek meende de politie een spoor te hebben, dat naar Utrecht leidde. De kos ter verklaarde n,L, dat hij al een paar keer een stelletje jongens had moeten wegjagen en de verdenking viel op een elfjarigen jongen uit Utrecht. Na zijn aanhouding bleef het jongmensch hardnekkig ontkennen. Doch toen hij een poos was opgesloten legde hij een volledige bekentenis af en gaf uitvoerige aanwij zingen omtrent de plaats, waar het gesto len offerblok was verstopt. Zijn bekentenis hield, naar het uiterlijk te oordeelen, geen berouw in, want, alsof de affaire hem koud liet, vertelde hij op onverschilligen toon een en ander. Nadat hij door den koster was wegge jaagd, had hij later op den avond kans ge zien ongemerkt in het kerkgebouw bin nen te dringen en even ongemerkt zich met zijn buit te verwijderen. In de bus zat ongeveer twee gulden. POLITIE KOMT BERGRUIMTE TEKORT. De politie te Loenen (gemeente Apel doorn) heeft gistermiddag een alleen wonen den 50-jarigen man, zekere B. uit Loenen, aangehouden, als verdacht van diefstal van rijwielen, waschgoed, dekens, timmerge reedschap en andere goederen. De diefstallen waren reeds vanaf het be gin van het vorig jaar gaande en hadden de bewoners van Loenen en omgeving zeer verontrust. Behalve te Loenen heeft B. ook in Apeldoorn, Beekbergen, Eerbeek en Brummen zijn slag geslagen. De politie nam in de woning van B. vijf gestolen rijwielen en een groot aantal van diefstal afkomstige voorwerpen in beslag. Deze vulden tezamen twee politieauto's. B. heeft bekend de diefstallen gepleegd te hebben. Hij is voorloopig bij de politie te Brummen ondergebracht. SMOKKELEN VAN GLOEILAMPEN. Een drietal Tilburgers had in België een partij gloeilampen gekocht en trachtte die over de grens te brengen. In België wer den zij echter reeds aangehouden, doch twee dagen later werden de lampen vrij gegeven en zoo kwamen de smokkelaars met hun vracht over den rijksweg Goirle- grens binnen. Daar stieten ze op een kom- miezenpost en hier waren geen uitvluch ten te vinden. De lampen waren niet aan gegeven en niet vergezeld van de noodige papieren, meldt de „Msbd." De ambtenaren maakten derhalve pro ces-verbaal op en namen de lampen in be slag. Bij controle bleken de pakken niet minder dan 6000 lampen te bevatten. UIT DE OMGEVING ALKEMADE. Werkloosheid. Bij het plaatselijk or gaan dér Arbeidsbemiddeling stonden als werkzoekenden ingeschreven: 219 mannen en 6 vrouwen. In de werkverschaffing wa ren tewerkgesteld 12 personen. Geboren: Gerarda Columba d. van G. Teurmeulen en C. M. van der Meer Wilhelmina d. van J. van Wieringen en A. Vreeken Theodoras Johannes z. van Th. G.' van Hameren en L. J. van Haas trecht Theodoras Leonardus z. van J. N. van der Meer en A. M. C. Bosman. Ondertrouwd: W. J. Zoetemelk jm. 36 j. en G. W. Hogenboom jd. 28 j. DINSDAG 31 Hilversum I, 1875 M. 8.00 Morgenconcert. 9.30 Gezongen H. Mis uit de kerk van den H. Franciscus Xaverius te A'dam. 11.15 Gramofoon en K.R.O.-orkest. 1.05 Relais met Ned. O.-Indië. Oudejaars- rede van den G.-G. jhr. de Jonge. I.30 De K.R.O.-*boys. 2.00 Vrouwenuurtje. 3.15 Gramofoon en de K.R.O.-boys. 5.30 Het K.R.O. orkest en gram.pl. 6.40 Vraaggesprek met den commandant van de A'damsche brandweer. 7.15 Oude jaarsrede door kap. Drost en gram.pl. 8.00 Berichten. 8.10 Per K.R.O.-anicrofoon door 1935. 9.15 Een vroolijke Oudejaars-golf. 10.30 Berichten en gramofoon. II.40 Te Deum van Joh. Verhuls. 12.00 Zalig Nieuwjaar, door pastoor Perquin. Waarna gelukwenschen en gram. platen tot 12.30. H'lversum II, 301 M. AVRO-Uitzending. 7.00—9.00 VPRO. 0.30—2.00 VARA. 8.00 Gram.pl. 10.00 Morgenwijding. Gewijde muziek, 10.30 Jetty Cantor's Ensemble. 11.00 Kookpraatje. 11.30 Vervolg concert. 12.30 De Octophonikers. 1.10 Relais uit N. O.-Indië. I.25 De Octophonikers. 2.00 Voordracht. 2.20 Piano-recital en Omroeporkes. 4.30 Kinderkoorzang. 5.00 Voor de kinderen. 5.30 Gram.pl. en Renova-kwinet. 6.30 Nieuwjaarswensch in 9 talen. Gam.pl. 6.55 Voor de kinderen. 7.00 Kerkdienst. 8.15 Zang en piano. 9.00 Toespraak en Graim.pl. 9.35 Klankenoogst 1935. 10.35 Kovacs Lajos' orkest en solist. II.30 Orgelspel. Toespraak. 12.00 Klokslag. Carillonspel en Toespraak. 12.13 Nieuwjaarswenschen. Gram.pl. 0.302.00 Oudejaarsnacht-Programma m. m. v. spreker, orkest en solisten. Droitwlch, 1500 M. 11.20 Orgelspel. 12.50 Leicester Opera-orkest. 2.35 BBC-Schotsohe orkest m. m. v. so list. 3.35 B. Wilson's orkest m. m. v. solist. 4.40 Strijkkwartet en zang. 5.35 Sextetconoert. 6.50 Piano-recital. 7.25 Declamatie. 8.10 Trioooncert. 8.40 „Cinderella", van E. Longstaffe. 10.20 BBC-Theater-orkest. HILLEGOM. De „geheime" raadszitting. Ons wordt medegedeeld, dat wat de geheime zitting van den gemeenteraad (op Vrijdag 20 De cember.) de volgende besluiten genomen zyn: 1. Het tarief van het water wordt ver laagd van 20 tot 15 cent per M.3 en wel met ingang van 1 October j.l. 2. Het hek om het Wilhelminapark zal verplaatst worden naar het terrein van Openbare Werken. Er zal nu om het Wil helminapark een laag hek geplaatst wor den. Arbeidsbeurs. De laatste opgave van werkzoekenden, ingeschreven aan het ge meentelijk Arbeidsbemiddelingsbureau, vermeldt 770 personen tegen 740 vorige week en 775 op denzelfden datum van 1934. Maar 25! De laatste controle inzake de rijwielbelastingplaatjes leverde 25 slachtoffers. Men schijnt nooit wijzer te worden. KATWIJK Begrafenis Dr. J. Eikelenboom Onder groote belangstelling heeft Zater dagmiddag op de begraafplaats Rhijnhof nabij Leiden de begrafenis plaats behad van het stoffelijk overschot van dr. J. Eikelenboom, uit Katwijk aan Zee, oud lid van den gemeenteraad en bestuurslid van tal van vereenigingen. Aanwezig waren o.a. de burgemeester, rar. W. J. Woldringh van der Hoop, de wethouders J. Dubbeldam en C. A. Velt- kamp en de heer D. C. O. Boekhoven, se cretaris dezer gemeente en 2de voorzitter van de Katwijksche Reddingsbrigade, waarvan de overledene voorzitter was, als mede de overige bestuursleden van deze brigade de heer A. A, Bierlee, voorzitter en de heer Ph. J. van Veen, bestuurslid van den Ned. Bond tot Redding van Dren- kelngen uit Amsterdam, dr. Hermanides en de heer Jan v. Kan, namens de Noord- wijksche Reddingsbrigade, de heeren W. F. v. Ingen Schenau, voorzitter en G. de Kramer namens de Leidsche Reddings brigade, de heer G. A. Kinker, oud-secre taris van de Katwijksche vereeniging Stil le Strand, dr. M. D. Horst, directeur van G.G.D. te Leiden, de heer E. J. Rondeel, directeur en dr. Kuipers, bestuurslid van het Centr. Administratie Ziekenfonds, de heer J. H. de Bruyn, secretaris en dr. H. J. M. Boonacker, bestuurslid van de afd. Rijnland van het Roode Kruis, prof. dr. G. O. E. Lignac, vice-voorzitter van de af- DECEMBER. 1 11.20 Geyar. programma. 12.05 Kerkdienst. 12.20 Nieuwjaarsgroet. 12.2512.50 Dansmuziek. Radio-Paris, 1648 M. 11.20 Orkestconcert. 5.5Ó Orkestconcert. 9.05 Oudejaarsavond-Programma. 11.052.20 Pascal-orkest. Keulen, 456 M. 11.20 Gevar. concert. 3.20 Populair concert. 6.05 Viool en piano. 7.20 Operette-uitzending. 9.201.20 Oudejaarsavond-programma. Brussel, 322 en 484 M. 322 M.: 12.20 Gram.pl. 12.50 Salon-orkest. I.502.20 en 5.20 Gram.pl. 6.35 Salon-orkest. 7.35 Gram.pl. 8.20 Gevar. concert. 10.30 Gram.pl. II.2012.20 Populair concert. 484 M.: 12.20 Gram.pl. 12.50 Omroeporkest. I.502.20 Gram.pk 5.20 Salon-orkest. 5.50 Gram.pL 6.50 Zang. 7.10 Vioolrecital. 8.20 Operaconcert. 9.35 Symphonieconcert. 10.30—11.15 en 11.20—12.20 Gram.pl. Deutschla ndsender, 1571 M. 7.20 Operetteconcert. 9.20 Gevar. programma. II.202.20 Toespraak en Dansmuziek. Gemeentelijk Radio Distributiebedrijf te Leiden. 3e Programma. 8.00 Brussel VI. 9.20 Keulen. 11.20 Kalundborg. Pl.m. 12.15 Brussel VI. 14.20 London Reg. 15.05 Keulen. 17.20 Brussel VI. 19.20 Keulen. 21.20 Leipzig. 4e Programma. 8.05 Parijs. Radio. 10.05 Deutschl.sender. 10.35 London Reg. 11.20 Droitwich. 9? 15.20 London Reg. 17.35 Droitwich. 18.20 diversen. 18.50 Droitwich. 19.15 London Reg. 22.00 diversen. 22.20 Droitwich. deeling Leiden van de Maatschappij tot bevordering der geneeskunst dr. A. In 't Veld, schoolarts in het district Katwijk, N. Haasnoot en D. F. E. Meerburg van de Ned. Visscherijschool, dr. D. Ouwehand, voorzitter van de Kiesvereeniging Ge meentebelang, dr. H. Ph. Ingwersen, Ger. predikant te Katwijk aan Zee en voorts vele collega's, patiënten en vrienden van den overledene. Met den stoet kwam o.m. mede het bijna voltallig bestur van de Vereeniging voor Vreemdelingenverkeer, van welke vereeni ging de overledene voorzitter was. De kist was met een groot aantal kran sen bedekt. Nadat de kist in de groeve was neerge laten, deelde ds. Ingwersen mede, dat het de wensch van den overledene is geweest, dat aan zijn graf niet gesproken zou wor den. Een broer van den overledene, de heer Eikelenboom, uit Rotterdam, dankte voor de betoonde belangstelling. NOOTDORP. Opbrengst Kerstcollecte. In grooten dank maakt het Plaatselijk Crisis-Comité van Nootdorp melding van de opbrengst van de gehouden Kerstcollecte. Deze is geweest f 109.09 en aldus bijna 3v< maal zoo groot als de gewone maandelijksche collecte. Het Plaatselijk Crisis-Comité ziet in deze opbrengst het bewijs, dat zijn werk door de inwoners gewaardeerd, wordt en aller instemming heeft. Aan allen wordt hartelijken dank gebracht. Aanbesteding Burgemeesterswoning. In de ten Raadhuize gehouden aanbe steding inzake den bouw van een ambts woning voor den burgemeester met bij komende werken onder* de aannemers uit Nootdorp werd als volgt ingeschreven: J. C. Gx-oenewegen f 13187.Fa. van Venrooij 12965.Gebr. J. en P. van Tilburg 12650.—. Steunuitkeering boter- en vleeschindu- strie. In verband met Nieuwjaarsdag zal de uitkeering aan werkloozen deze week plaats hebben op Dinsdag. Op dien dag wordt ook de goedkoope margarine verstrekt en heeft de uitdeeling van vleesch- en gehaktbonnen plaats. Warmvoedseluitdeeling. De warm- voedseluitdeeling ten huize van den heer van 't Wout, uitgaande van het Plaatselijk Crisis-Comité zal deze week gehouden worden op Dinsdag.

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 9