WYJKEIIT y vircvfi NIEUW! RADIO-PROGRAMMA'S WOENSDAG 18 DECEMBER 1935 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD PAG. 9 GEMENGDE BERICHTEN AUTO MET VIJF PERSONEN OVER DEN KOP Drie gewonden in het ziekenhuis Op den provincialen weg, juist op de grens van Houthem en Meerssen heeft naar de „L. K." meldt een ernstig auto ongeluk plaats gehad, waarbij vijf perso nen min of meer ernstig werden gewond. Een luxe auto, waarin een familie uit Schaesberg gezeten was, kwam uit de rich ting Maastricht en de bestuurder moest in de vrij scherpe bocht voor, een wielrijder uitwijken. Hierbij is de wagen, hoogstwaarschijnlijk door de gladheid van den weg geslipt, ver volgens van den berm afgezakt en over den kop geslagen en tenslotte met de wie len omhoog op het aanzienlijk lager gele gen bouwland terecht gekomen. Daar de motor bleef doorloopen en hierdoor brand gevaar ontstond, heeft de bestuurder een ruit ingeslagen, waardoor de vijf inzitten den, n.l. een heer met zijn echtgenoote, dochter en zoontje en de bestuurder, den wagen konden verlaten. De verongelukten werden door de familie Nahmens in haar villa opgenomen en geestelijke en genees kundige hulp werd onmiddellijk inge roepen. Dr. Pinckers was spoedig ter plaatse en verleende de eerste hulp. De dame bleek er het ergste aan toe; zij bekwam zware hoofdwonden en waar schijnlijk een schedelbreuk. Haar echtge noot bekwam een vreeselijke snijwonde aan het achterhoofd, loopende langs" oor en wang en men vreesde het ergste voor zijn oog, dat hij denkelijk zal moeten mis sen. De dochter liep ook hoofdwonden op, doch gelukkig van minder ernstigen aard: ook haar arm werd deerlijk gekneusd. Het zoontje en de bestuurder kwamen er het beste vanaf; eerstgenoemde met een lichte hoofdwonde en de laatste met wat schram men. Allen zijn, na door dr. Pinckers be handeld te zijn, naar het St. Jozefzieken huis te Heerlen vervoerd. De drie ernstigst gewonden worden daar thans verpleegd. Tragische bijzonderheid is, dat de fami lie terugkeerde van Scherpenheuvel, waar heen men in verband met de ziekte van een zoontje van het echtpaar ter beevaart was geweest. ONGELUK BIJ BRUGBOUW TE UTRECHT Twee werklieden gewond Gistermiddag heeft op den Vleutensche- weg te Utrecht bij den bouw der onderbrug van het AmsterdamRijnkanaal een ern stig ongeval plaats gehad. Uit een heistelling voor het inbrengen van palen viel een stuk ijzer op twee werklieden, die er onder stonden. De ge volgen bleven niet uit en beide slachtof fers bleven ter plaatse zwaar gewond lig gen. Het zijn de 18-jarige C. Nederveen en de 33-jarige H. Meijer, beiden uit Rotter dam. De slachtoffers zijn per auto van den G.G. en G.D. naar de Rijksklinieken te Utrecht overgebracht. ROOFOVERVAL OP OUDEN MAN TE GELEEN. Uit Lutterade wordt aan de „Tel." ge meld: Op klaarlichten dag, gistermiddag om halfeen, is een roofoverval gepleegd op den alleen wonenden 70-jarigen Wetsels in de Peschstraat te Geleen. De dader, wien het, zooals hij later verklaarde, om geld te doen was geweest, bracht den ouden man met een hamer een groot aantal slagen op het hoofd toe, waardoor deze zwaar ge wond ineenzeeg. De man, de 23-jarige werklooze E. Ardema, kon nog gisteravond worden gearresteerd; hij legde bij zijn ver hoor een volledige bekentenis af. Het was gistermiddag een hevige con sternatie toen algemeen bekend werd, dat een onverlaat de kleine woning van den ouden man, die een boerderijtje benevens een hoi'logezaak drijft, was binnengedron gen. Een toevallige bezoeker vond den man in bewusteloozen toestand hevig bloedend op de:i grond liggen. Dadelijk was de straat in rep en roer. De politie, die zeer spoedig ter plaatse was en een nauwgezet onder zoek instelde, nam den hamer, waarmede den ouden man de slagen op het hoofd wa ren toegebracht, in beslag. Een geneesheer constateerde zeer ernstige verwondingen aan het hoofd, ten gevolge van het ontel bare aantal hamerslagen, waardoor de man zoo goed als onherkenbaar was gewor den. Uit het verhoor van omwonenden kwam vast te staan, dat omstreeks genoemde uur een in deze gemeente wonende 23-jarige werklooze de woning van den ouden heer Wetsels was uitgekomen. Op dit spoor werkte de politie verder en zeer spoedig kon de vermoedelijke dader worden ge arresteerd. Deze werd hierop met zijn slachtoffer geconfronteerd waarbij de man een volledige bekentenis aflegde en o.a. verklaarde, dat het hem om geld te doen was geweest. Hij zal in arrest worden ge steld en heden voor de officier van jus titie worden geleid. De toestand van het slachtoffer, dat, daar het niet vervoerd mag worden in zijn huis verpleegd wordt, was gisteravond nog zeer ernstig. Of er iets ontvreemd wordt, kon tot heden nog niet worden vastgesteld. Blijk baar heeft de dader onraad vermoed en daarom geen kans gehad om alles te on derzoeken. Het is reeds eerder voorgekomen, dat men getracht heeft den ouden man te be- rooven. men neemt namelijk algemeen aan, dat hij tamelijk welgesteld is. WYBERT-SIROOP werkt oplossend bij vastzit tende hoest, verkoud heid, griep, bronchitis, kinkhoest. Aangename smaak kinderen zijn er dol op I MARGARINE-SMOKKEL-AFFAIRE ONTDEKT Op den Hoofdweg te Amsterdam zagen ambtenaren van den landbouwcrisis opsporingsdienst, die reeds geruimen tijd op zoek waren naar smokkelaars van Bel gische margarine, welke vooral in „Noord" den laatsten tijd werd verkocht, dat uit een bestelwagen van Van Gend en Loos een aantal kisten in een wasscherij werd binnengedragen. Daar de ambtenaren lont roken, stelden zij een onderzoek in en het bleek, dat de kisten totaal bijna 700 K.G. margarine, die uit België gesmokkeld was, bevatten. In het perceel werd by verder onderzoek nog een partij Belgische marga rine ontdekt van bijna 400* K.G. De ge- heele voorraad werd in beslag genomen, meldt de „Msbd." De bewoner van het perceel, die de bo ter in ontvangst had genomen, werd door de politie aan een streng verhoor onder worpen. Hij verklaarde daarbij de boter voor een ander in ontvangst te hebben ge nomen. Hij kon den naam van dien ander echter niet opgeven. Tegen hem is wegens overtreding der landbouwcrisiswet proces-verbaal opge maakt. Het is gebleken, dat reeds eerder op een soortgelijke wijze gesmokkelde margarine aan den bewusten man is afgeleverd. De expeditiefirma treft in dezen echter niet de minste schuld, aangezien de kisten met boter, volgens den vrachtbrief slechts ge reedschappen bevatten. De politie meent thans op het spoor te zijn van een groot en wijdvertakt com plot van smokkelaars in Belgische marga rine en zij verwacht dan ook, binnen af- zienbaren tijd tot nieuwe arrestaties te kunnen overgaan. DIEFSTAL VAN 700 Bij de politie te Nijmegen heeft zich een Amsterdammer aangemeld, die zich schul dig had gemaakt aan diefstal van ruim ze ven honderd gulden ten nadeele van een firma, waar hij in dienst was. De man is naar Amsterdam overgebracht en in het bureau-Warmoesstraat ingesloten. SCHAKEN HET EINDE VAN DE MATCH OM HET WERELDKAMPIOENSCHAP. Gelukwenschcn van de Regeering. OFFICIEUSE UITDAGING VAN ALJECHIN. De strijd om den hoogsten titel in de in ternationale schaakwereld is beëindigd. Drie maanden lang heeft de kamp Neder land in spanning gehouden. Hoe intens de belangstelling was, hoe groot de spanning, dat heeft men Zondagavond jX in „Bel- levue" kunnen aanschouwen, toen door het maken van remise in de 30ste partij Euwe het wereldkampioenschap had behaald en de vele honderden hem een provisorische huldiging brachten. In het Carlton Hotel heeft de Koninklijke Nederlandsche Schaakbond, als gastheer optredend, volop gelegenheid gegeven den nieuwen wereldkampioen wat meer offi cieel te huldigen. Daar waren aanwezig de vertegenwoordigers van de Nederlandsche regeering, prof. dr. G. A. van Poelje, secre taris-generaal van het departement van Onderwijs, Kruisten en Wetenschappen, en de administrateur, chef der afdeeling Krui sten en Wetenschappen, de heer P. Visser, voorts de vertegenwoordigers van de stad Amsterdam, de wethouder van Onderwijs, de heer E. Boekman, alsmede de gemeente secretaris «jnr. S. J. van Lier. Wij merkten voorts nog op mr. A. Rueb, president van den Wereldschaakbond, B. J. van Trotsen- burg, voorzitter van den Koninklijken Ne der landschen Schaakbond, jhr. dr. H. Striok van Linschoten, oud-voorzitter van den Nederlandschen Schaakbond, dr. I. H. J. Vos, lid v4n de Tweede Kamer, E. van Dien, eere-voorzitter van het V. A. S., den voorzitter en secretaris van het EuweAl- jechin-Comité resp. mr. M. Levenbach en G. van Dam, de leden van dat Comité Th. M. Liket en G. van Harten, de schaak meesters dr. Tartakower, S. Flohr, H. Kmoch, de secondanten in de match F. G. Maroczy en S. Landau en voorts talrijke Nederlandsche meesters. Vanzelfsprekend zaten verscheidene meer intieme vrienden en kennissen van dr. Euwe bij dezen feest- diSch aan. Aan de hoofdtafel hadden naast den voorzitter van het 'EuweAljechin-Comi- té, mr. M. Levenbach, aan weerszijden plaats genomen prof. dr. van Poelje en me vrouw Levenbach. Rechts van den tafel president zaten Dr. Euwe en zijn echtge noote, links dr. Aljechin. die eveneens van zijn echtgenoote vergezeld was. Bij zijn verschijnen werd Aljechin een ovatie gebracht, welke hij met een glim lach en beleefd dankend in ontvangst nam. Bij den aanvang van den maaltijd ver zocht de heer Levenbach een dronk uit te brengen op H. M. de Koningin en H. K. H. Prinses Juliana, waarop spontaan het Wil helmus werd ingezet. Na ons Volkslied klonk de Marseillaise. Mr. Levenbach heette vervolgens de re geer ingsvertegenwoordigers en die van de gemeente 'Amsterdam welkom, verder den ex-wereldkampioen en den nieuwen titel houder, voorts den K. N. S. B.-voorzitter, bestuur van het I. C. A. en alle andere autoriteiten en belangstellenden. Gelukwensch van de Regeering. De minister, die niet in de mogelijkheid was, om gisteravond aanwezig te zijn, heeft er prijs op gesteld Euwe gistermiddag persoonlijk te feliciteeren. Bij zijn ver schijnen is dr. Euwe door het geheele de partementale personeel hartelijk toege juicht, aldus ving prof. van Poelje als eer ste spreker van dezen avond, zijn rede aan. In de eerste plaats richtte spr. zijn geluk- wenschen tot alle beoefenaren van het schaakspel, tot den Nederlandschen Schaakbond, tot de F. I. D. E. aan welke organisatie de nieuwe wereldkampioen ho pelijk zijn titel ter beschikking zal stellen, teneinde binnen het kader van den We reldschaakbond een volgende match te doen verspelen. De gelukwenschen gaan ook uit naar het Comité, dat gedurende twee jaar heeft ge arbeid om deze match tot een goed einde te kunnen brengen. Mijn gelukwenschen bied ik, aldus vervolgde spr., ook dr. Al jechin aan, die den strijd gestreden heeft, welke iedere wereldkampioen eenmaal móet strijden. Zich wendend tot den nieuwen wereld kampioen wenschte hij dr. Euwe geluk met het behalen van den titel. Aan een en ander zit voor mij, zeide prof. van Poelje, nog een bijzondere tint, omdat dr. Euwe nu eenmaal een man van het onderwijs is. U vervult het leeraarschap uit roeping, uit liefde en toewijding. Op deze wijze zijn taak vervullend, te midden van de jeugd, blijft de mensch jong! Als wethouder van Onderwijs van Am sterdam sprak de heer E. Beekman, dr. Euwe toe. Spr. was getroffen door de groo- te ernst, waarmede beide spelers hun taak hadden opgevat, Aljechin heeft bewezen een „good looser" te zijn, voor wien men slechts bewondering kan hebben. Wereld kampioen of niet, Aljechin blijft een klasse op zichzelf. De heer Boekman wenschte dr. Euwe geluk en de week extra-vacantie van het gemeentebestuur heeft hij dubbel en dwars verdiend. Voorts richtte spr. woorden van dank tot het Comité dat de match financieel en technisch heeft geor ganiseerd. Dat het schaken een uitnemend spel is, daarvan is een ieder overtuigd en dus ook de wethouder van Onderwijs. In navolging van Utrecht wil spreker geleidelijk aan te Amsterdam het schaken als facultatief vak op de scholen brengen. Daarbij hopen wij, aldus de wethouder, op voldoende mede werking van de zijde van de schaakwereld, opdat clubs worden gevormd en de jon gens en meisjes het spel leeren. Tot dit al les heeft deze match zeer veel bijgedra gen. - Namens den Kon. Nederlandschen Schaakbond bood de heer B. J. van Trot- senburg de echtgenooten van Euwe en Al jechin, alsmede de dames van de comité leden, een bloemenhulde aan. Dr. Euwe gelukwenschend met zijn titel sprak hij daarnevens dank uit voor den arbeid van het comité, dat, naar hij verwachtte, waar schijnlijk een permanent karakter zal krij gen. Zijn woorden liet de Bondspraeses vergezeld gaan van een stoffelijk blijk van waardeering. Nog éénmaal: Aljechin en Euwe! Toen achtte dr. Aljechin het juiste oogenblik gekomen het woord te voeren. De ex-wereldkampioen zeide ongeveer het volgende: Ik ben er zeker van, dat men in Euwe een kampioen heeft, die een gentleman is. En deze kampioen is een Nederlander. Ik ben de Hollandsche schaakwereld dank baar, dat zij deze match heeft mogelijk ge maakt. Het is hier niet de plaats om over den nieuwen match te discuteeren, maar ik hoop vóór eind 1937 als uitdager in een nieuwe match met u, dr. Euwe, te spelen, om den wereldtitel. Dr. Aljechin eindigde met zijn dank uit te spreken voor de ondervonden Holland sche vastvrijheid. Nadat het donderend applaus op Alje- chin's woorden gevolgd, wat bedaard was, stond dr. Euwe op. „Ik ben al twee dagen wereldkampioen, aldus Euwe, en ik heb reeds mijn ups and downs gehad. Er zijn oogenblikken ge weest, dat ik niet begreep, dat dit nu alle maal was om het ééne punt verschil. Maar nu ben ik even enthousiast als u allen. Ik stel zeer de aanwezigheid van de vertegen woordigers van de regeering en het ge meentebestuur van Amsterdam op prijs. Zich wendend tot dr. Aljechin zeide de nieuwe wereldkampioen: „Ik ben uw vriend en bewonderaar. Sedert 1927 bent u we reldkampioen, sedert Zondag ben ik het. Mijn egoisme zelf den titel te behalen heeft gezegevierd, mijn waardeering voor u is gebleven. Ik hoop zeei, dat we binnen de twee jaren elke ur in een nieuwe match zullen ontmoeten." Waarop Aljechin zeide: Dus. Herr Welt- meister, U waart men vriend en u zult altijd mijn vriend blijven. U bent een we reldkampioen, uw land waardig! Zichtbaar ontroerd drukten beiden el kaar de hand. Zijn toespraak vervolgend, dankte Euwe de leden van het comité voor alles, wat zij DONDERDAG 19 DECEMBER Hilversuml, 1375 M. 8.00—9.15 KRO. 10.00 NCRV. 11.00 KRO. 2.00—11.30 NCRV. 8.009.15 en 10.00 Gramofoonmuziek. 10.15 Morgenwijding. 10.45 Gramofoonmuziek. 11.3012.00 Godsd. halfuur. 12.15 Gram.platen en orkestconcert. 2.00—3.00 Handwerkcursus. 3.15 Vrouwenhalfuur, en Gram.pl. 4.00 Bijbellezng. 5.00 Voor de jeugd. 5.30 Sopraan en piano. 6.45 Causerie. 7.15 Reportage en Lezing. 8.00 Berichten en Gramofoonmuziek. 9.00 Causerie. 9.30 Koor en orkest. (Om 10.00 Berich ten). 10.3011.30 Gramofoonmuziek. Hilversum II, 301 M. AVRO-uitzendin g. 8.00 GramofoonpL 9.00 Kookpraatje. 9.05 Ensemble Johnny Kroon. 10.00 Morgenwijding. Gewijde muziek. 10.30 Vervolg ensemble. 11.00 Voordracht en piano. 12.00 GramofoonpL I.30 Omroeporkest. 3.00 Knipcursus. 3.45 GramofoonpL 4.00 Voor zieken en ouden van dagen. 4.45 Voor de jeugd. 5.30 VPRO.: Causerie. 6.00 Omroeporkest. 6.30 Sportpraatje. 7.00 Voor de kinderen. 7.05 Zang en piano. 7.30 Engelsche les. 8.00 Berichten. Gramofoonmuziek. 8.15 Concertgebouw-orkest en solisten. In de pauze: zangdeclamatie. 10.30 GramofoonpL II.00 Berichten. 11.1012.00 Dansmuziek. Droitwich, 1500 M 11.25 Orgelconcert. 11.50 Causerie. 12.20 Het Rutland Sqaure en New-Vic- toria-orkest. I.05 Relais uit Palestina. 2.35 Het Crook-kwintet. 3.20 Vesper. 5.05 Orgelconcert. 5.35 Dansmuziek. 6.50 Pianorecital. 8.20 Het Campoli-trio. 8.50 Gevarieerd programma. 10.20 Kerkdienst. 10.40 BBC-orkest en solist. II.35—12.20 Dansmuziek. Radio-Paris, 1648 M. 12.35 Omroeporkest. 5.20 RadiotoOneel. 8.20 Zang. 9.20 Mozart-concert. 11.2012.35 Populair concert. Keulen, 456 M. 6.30 Het Bonner Kamerorkest. 11.20 Gevarieerd concert. 3.30 Gevarieerd concert. 4.20 Weragkamerorkest. 6.20 Omroepkwintet. 7.30 Mozartconcert. 8.30 Fluit en cello-concert. 9.5011.20 Populair orkest, balalaika ensemble en solisten. Brussel, 322 en 484 M. 322 M. 12.20 GramofoonpL 12.50 Omroeporkest. 1.502.20 GramofoonpL 5.20 Salonorkest. 6.35 Gram.pL 6.50 Orgelconcert. 7.35 GramofoonpL 8.20 Salonorkest en gramofoonpl. 9.05 Hoorspel. 9.35 Salonorkest en gramofoonpl. 10.3011.20 GramofoonpL 484 M.: 12.20 GramofoonpL 12.50 Salonorkest. I.502.20 Gram.pL 5.20 Omroeporkest. 6.50 Panorecital. 7.35 GramofoonpL 8.20 Omroeporkest. 10.3011.20 GramofoonpL Deutschla ndsender, 1571 M. 7.30 Het Elly Ney-Trio. 8.20 RadiotooneeL 9.20 Berichten. 9.50 Concert. 10.2011.20 Dansmuziek. Gemeentelijk Radio Distributiebedrijf te Leiden. 3e Programma. 8.00 Brussel VI. 9.20 Keulen. II.20 Kalundborg. 12.05 Parijs Radio. 13.15 Brussel VI. 14.20 Kalundborg. 15.20 London Reg. 16.20 Keulen. 17.20 Brussel VI. 18.35 Keulen. 19.10 Beromunster. 20.10 Rome of div. 21.20 Parijs Radio. 4e Programma. 8.05 Parijs Radio. 8.20 Diversen. 8.40 Parijs Radio. 10.35 London Reg. 12.20 Droitwich. 18.20 Diversen. 18.50 London Reg. 19.30 Sportpraatje door den heer J. G. A. Janssen, journalist. 20.00 London Reg. 20.20 Droitwich. 21.50 London Reg. 22.20 Droitwich. 22.40 London Reg. (Wijzigingen voorbehouden). HET INTERNATIONAAL KATHOLIEK RADIO-BUREAU (I.KJt.). Tweede congres te Praag. Naar de Directeur van het Internationaal Katholiek Radio-Bureau, Pater Lect. J. Dito O.P. ons mededeelt, zal het Tweede Congres van het I.K.R. van 4 tot 8 Mei 1936 in Praag gehouden worden. Voorbereidingen worden reeds getrof fen, terwijl sprekers van verschillende lan den o a. ook uit Amerika het woord zullen voeren. Hun namen en de door hen te be handelen onderwerpen zullen tegelijk met de verdere bijzonderheden van het pro gramma worden gepubliceerd. gedaan hadden. Als aandenken bood Euwe de leden van het Comité een fraaien si garettenkoker met inscriptie aan. En toen kregen „de drie Musketiers" Maroczy, Flohr en Kmoch, die Euwe in den strijd, ieder op zijn manier zoo buitengewoon ge steund hebben, een beurt. Ook zij werden bedankt en kregen van den wereldkam pioen een persoonlijk aandenken. Ik kan niet allen en iedereen bedanken, het zijn er te veeL ging dr. Euwe voort. Maar één uitzondering wil ik maken en dat is voor mijn vrouw. Zij heeft de match meegeleefd op een wijze, die niet onder woorden te brengen is. Maar nu wil ik haar geven een ring met de inscriptie: „I shall never forget". Deze woorden vormen tevens het sym bool van de match, voor alles, wat men voor mij gedaan heeft. Nog tal van sprekers. Nog vele sprekers voerden na dr. Euwe het woord. Het werd een lange rij en een elkeen richtte op zijn wijze gelukwen schen aan den nieuwen wereldkampioen. Mr. Levenbach deelde nog vele geschen ken uit, dr. E. van Dien bracht gelukwen schen van het V. A. S. over, jhr. H. Strick van Linschoten, oud-voorzitter en eerelid van den Nederlandschen Schaakbond, voer de het woord en overhandigde dr. Euwe een tegel van Delftsch aardewerk en mevr. Euwe een blauw wandbord, waarop de „Porceleyne Fles" te Delft de bekende schaakemblemen niet achterwege had ge laten. Ten slotte kwamen nog prof. Schuch, hoogleeraar te Delft, dr. Tartakower na mens de schaakmeesters en journalisten en mr. A. Rueb voor den Wereldschaakbond aan het woord. En na hen was de vloed van huldebetuigingen nog lang niet voorbij. Tot diep in den nacht duurde het feest, dat voor alle aanwezigen onvergetelijk was. Spontane hulde der departements ambtenaren. Zooals reeds gisteren in het kort gemeld, is de wereldschaakkampioen schaken, dr. Max Euwee gistermiddag door den Minis ter van Onderwijs, Kunsten en Wetenschap pen, prof. dr. Slotemaker de Bruine, in audiëntie ontvangen. De Minister heeft den kampioen van harte geluk gewenscht met het resultaat van den wedstrijd. De audiëntie duurde ongeveer 20 minu ten. Toen dr. Euwe het werkvertrek van den Minister verliet, wachtte hem een aardige verrassing. De ambtenaren van het departement hadden zich opgesteld in de gangen en langs de trappen van het mi nisterie en toen de schaakkampioen ver scheen, had hij een ware ovatie in ont vangst te nemen. Met luid applaus en hoerageroep werd di'. Euwe begroet en beneden in de hal van het departement werd uit volle borst „lang zal hij leven" gezongen. Toen er een oogenblik stilte was, zeide dr. Euwe: „Ik dank u wel voor uw spon taneïteit, maar ik wist niet, dat er op de departementen zóó weinig te doen was". Op deze woorden barstte wederom een harte lijk gejuich los, dr. Euwe drukte vele han den en verdween toen door de groot® draaideuren naar buiten. Enkele oogenblikken later was de rust in de gangen van het departement weerge keerd. De competitie van den Schaakbond voor Leiden en Omstreken. Gisteravond speelden alhier in „In den Vergulden Turk" het tweede tiental van het L.S.G. en het eerste tiental der R.K. Schaakclub „Deliciae Nostrae" te Zoeter - woude een wedstrijd voor de le klasse der competitie. Voordat het spelen een aan vang nam, herdacht de vice-voorzitter, de heer D. de Jong, in enkele gevoelvolle woorden het overleden lid van L.S.G., wij len de heer S. P. Ouwerkerk Jr. De uitslag van den wedstrijd was, dat L.S.G. II een kleine overwinning behaalde, zooals uit onderstaand overzicht blijkt: M. Koert (L.S.G.)W. Demmendal V- Mr. C. J. GoudsmitF. de Bruyn 10 D. de JongJ. M. Volders 01 I. ZitmanB. J.. Wittenburg */-Vj W. B. HofmanH. Staats V-Vs J. KoetW. Hoogzaad V*V, B. J. Swart—H. v. d. Poel 1—0 Dr. J. F. Sirks—W. J. v. Niekerk 1—0 J. H. AalbersbergF. v. d. Poel 01 C. SlagmolenH. B. Stipdonk l/-y. Totaal 5'/,-

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 9