§H1 RADIO-PROGRAMMA'S MAANDAG 2 DECEMBER 1935 Ut LtlUSLHE LUUKANï öERDE BLAD - PAG. 9 GEMENGDE BERICHTEN LEEREN CHAUFFEUREN TEN KOSTE VAN EEN MENSCHENLEVEN Onbevoegd autobestuurder rijdt wielrijder aan Zaterdagavond omstreeks 11 uur heeft op den Utrechtschen straatweg te Jutphaas ter hoogte van het complex der Amster- dmasche Ballast Maatschappij een ernstig ongeluk plaats gehad. De 25-jarige Th. J. Bos, uit Utrecht, bracht zijn verloofde naar Jutphaas, waar zij woont. De beide jonge menschen reden per rijwiel rechts van den straatweg, toen zij achterop werden ge reden door een autb, bestuurd door den heer De V. uit Vreeswijk, die nog slechts enkele malen een auto had bestuurd en geen rijbewijs had. Naast den bestuurder zat de heer U. uit Doorn, die wel een rij bewijs heeft en toezicht op het besturen hield. De heer Bos werd door het rechter- voorspatbord van den auto gegrepen, te gen de voorruit geworpen en 25 meter meegesleurd, waarna hij in een sloot te recht kwam. De auto kwam eerst 80 meter tot stilstand. Het slachtoffer werd op den berm gebracht en nadat een medicus ter plaatse was gekomen, moest geconstateerd worden, dat de heer Bos het leven had ge laten. Het lijk is in beslag genomen, even als de auto, die vrij ernstig gehavend was, zoodat de botsing wel zeer hevig moet zijn geweest. KIND VAN VRACHTAUTO GEVALLEN EN GEDOOD. Zaterdagmiddag om vijf uur was de zes jarige A. v. d. L., wonende te Vlaardin- gen, achter op een stilstaande vrachtauto geklommen, welke aldaar in de Groen van Prinstererstraat stond. Toen de chauffeur, zeker J uit Vlaardinger-Ambacht, de auto in beweging zette om achteruit de Da Cos- tastraat in te rijden, viel het ventje eraf en kreeg hierbij het achterwiel over de borst. De kleine was onmiddellijk dood. HET AUTO-ONGELUK BIJ BORNE. Een tweede slachtoffer overleden. Het auto-ongeluk, dat den vorigen Zon dag op den rijksweg Hengelo-Borne ge beurde, heeft het leven van een tweede slachtoffer geëischt. Men herinnert zich, dat een auto uit Al melo in aanraking kwam met een autobus, waardoor deze tegen een boom opbotste. Hierbij werd een kindje van drie maan den gedood. De moeder, mevrouw van der Velde als meue de heer en mevrouw An- nink, allen uit Borne, werden ernstig ge wond naar het ziekenhuis in Hengelo over gebracht. Mevrouw Annink is daar gisteren aan de gevolgen overleden. AUTOBUS BEKNELD GERAAKT TUSSCHEN BRUGLEUNING EN TRAM Ongeluk, dat goed afliep Gisteravond tegen acht uur is op de brug over het Eemskanaal bij Appingedam een ongeval geschied, dat nog goed is afge- loopen. Een autobus van de N.V. Van Dam ge raakte bekneld tusschen de brugleuning en de Oost-Groningsche tram. Dank zij het krachtig remmen van den bestuurder van de tram kon een ernstig ongeluk worden voorkomen. De zijwand van de autobus werd gedeel telijk weggescheurd. Persoonlijke ongeluk ken hadden evenwel niet plaats. De pas sagiers van de bus zetten ine en andere autobus hun reis voort. De tram had ruim een kwartier vertraging. COMMENSAAL MOCHT NIET MEER ROOKEN. Krasse maatregelen mt noodlottig gevolg. Zaterdagmiddag omstreeks twee uur brak brand uit in de boerderij van Mie Beek, een uekend Blaricumsch vrouwtje, aan den Meentweg te Blaricum. De brand ontstond, doordat Mie Beek, die haar commensaal reeds meermalen het rooken verboden had, tot drastische maat regelen overging en hem, nadat zij hem de woorden „nu is het uit met dat rooken" toegevoegd had, de sigaar uit den mond nam. Zij tipte de asch van den sigaar af en deponeerde deze in de linnenkast. Het lin nengoed heeft daarop vlam gevat en in een oogwenk stond toen de geheele boer derij in lichterlaaie. Zij brandde tot den grond toe af. Niets kon worden gered. De bewoonster was niet verzekerd. LIMONADE FABRIEK AFGEBRAND. Zaterdagmorgen is te Kerkrade door tot inog toe onbekende oorzaak brand uitge broken in de limonadefabriek van den heer Heckmans aan de Julianastraat. Hoewel de brandweer spoedig ter plaatse was en met drie stralen het vuur bestreed, kon zij niet verhinderen, dat de fabriek, welke achter eenige huizen ingebouw was, ge heel uitbrandde. De rondom de fabriek staande woningen konden behouden blijven. De schade, die eenige duizenden gulden bedraagt, wordt slechts laag door verzekering gedekt. TUMULT BIJ DE OPVOERING VAN „DE BEUL" TE AMSTERDAM Tweehonderd personen uit den Stadsschouwburg verwijderd Bij de volksvoorstelling van „De Beul" in den Sadsschouwburg te Amsterdam heb ben gistermiddag ernstige ordeverstoringen plaats gehad. In het begin van de opvoering was het heel rustig in de zaal, maar het was be kend, dat een groot aantal N.S.B.'ers op alle rangen aanwezig waren. In den loop van het eerste gedeelte van de voorstel ling werd door een viertal aanwezigen ge protesteerd tegen godsdienstige uitlatin gen. Het viertal is door de politie onmid dellijk verwijderd. Tot aan de pauze kon de voorstelling daarop rustig voortgang vinden. Na de pauze, te ongeveer half vier, brak plotseling een waar tumult op alle rangen los. Het was klaarblijkelijk de vooropge zette bedoeling de verdere opvoering van het stuk te beletten. Van stinkbommen werd zelfs gebruik gemaakt* Langzaam werd echter doorgespeeld, ter wijl de politie in de zaal met kracht te gen de herriemakers optra.d. Wie niet goedschiks wilde heengaan, maakte ken nis met den gummiknuppel. Zoo werden on geveer een tweehonderdtal personen ver wijderd, zoowel uit loges en de parterre als uit de hooger gelegen rangen. Het stuk is tot het eind toe gespeeld. Bij het verlaten van den schouwburg werden vaderlandsche liederen aangehe- Op het Leidscheplein had zich na de voorstelling een groote menigte verzameld Het had de aandacht getrokken, dat er het een en ander in den schouwburg was ge beurd. Toen aan het bevel van de politie tot doorloopen niet aanstonds werd vol- daani, kwamen de wapenstokken voor den dag en werd eenige malen een charge uit gevoerd, waarbij flinke klappen vielen. Langzamerhand keerde ook op de straat de rust weer. Een verklaring van de direc tie der Amsterdamsche tooneel- vereeniging Naar aanleiding van deze wanordelijk heden publiceert de N.V. Amsterdamsche Tooneelvereeniging de volgende verkla ring: De directie van de Amsterdamsche Too neelvereeniging bericht, dat haar voor den aanvang van de voorstelling van „De Beul" op Zondagmiddag j.l. in den Stads schouwburg telefonisch medegedeeld werd, dat er door c.a. honderd fascisten georga niseerde wanordelijkheden zouden worden gepleegd. De directie nam dienovereenkomstig haar maatregelen, welke niet overbodig bleken. Voor den aanvang van de voorstelling heeft zij het woord tot het publiek gericht met het verzoek op deze georganiseerde provo caties niet in te gaan, aan welk verzoek door het overgroote deel van het publiek op voorbeeldige wijze werd voldaan. Dat deze wanordelijkheden georganiseerd wa ren bleek van den aanvang af. Het eerste bedrijf, dat in de middeleeuwen speelt en daartoe geen enkele aanleiding geeft, werd bij herhaling onderbroken door vijandige elementen, zoodat reeds tijdens dit bedrijf een tiental personen verwijderd moest worden. Nu burgerlijke en politioneele autoritei ten tegen de opvoering geen bezwaren had den, heeft men in bepaalde kringen blijk baar naar dit middel gegrepen om den autoriteiten door georganiseerde provocsties een verbod alsnog af te dwingen. De directie neemt maatregelen haar ver koopsysteem zoodanig te wijzigen, dat de kans op georganiseerde relletjes uiterst moeilijk zal zijn. w.g. A. van Dalsum. A. Defresne. KERKINBRAAK Gisternacht hebben ongenoode gasten een bezoek gebracht aan de Ned. Herv. Kerk te Zeerijp. De* inbrekers zijn door de achterdeur, welke geforceerd is, naar bin nengekomen. Zij hebben de offerblokken gelicht, waaruit een bedrag aan geld is ont vreemd. Hoe groot dit is staat nog niet vast. Tot nog toe ontbreekt van de daders elk spoor. ONEERLIJKE POSTBEAMBTE. De Bossche recherche heeft Zaterdag den 42-jarigen postbeambte T. M. de W. ge arresteerd, die verdacht wordt van diefstal van een enveloppe, inhoudende tien gul den. De enveloppe is bij fouilleering op hem bevonden. W. werd reeds geruimen tijd van het plegen van dergelijke feiten verdacht. Hij zal ter beschikking van den officier van justitie worden gesteld. EEN HUISELIJKE BOYCOT! De leerlingen van een Lagere School in Rotterdam-Zuid moesten de vorige week een les over Italië instudeeren. Een leerlinge had dit niet gedaan. Op de vraag van den onderwijzer naai de reden van deze schuldige nalatigheid antwoordde het meisje: „Omdat wij thuis Italië boycotten". En ze bracht als bewijs een briefje van haar ouders mee. LAND- EN TUINBOUW HET VOORZITTERSCHAP VAN „BLOEMBOLLENCULTUUR". De volgende beschouwing werd ons ter plaatsing toegezonden: De heer Krelage legt het voorzitter schap van de Algemeene Vereeniging voor Bloembollencultuur neer. Het komt mij voor, dat dit heengaan een zaak is van bijzondere beteekenis niet al leen voor de vereeniging zelf, maar ook voor alle bloembollenkweekers. Het kan immers niet worden ontkent, dat de heeren Krelage vader en zoon op de Algemeene Vereeniging niet alleen een bijzonder cachet hebben gedrukt, doch daarmede ook een zekere opvatting om trent zaken, een zienswijze omtrent han delen van alle bloembollenkweekers en -exporteurs hebben geinspireerd. De Algemeene Vereeniging omvatte vol gens haar Statuten alle bloembollenkwee- kersbelangen en voor zoover de tijdsom standigheden dit toelieten deed zij dit ook. Volledigheidshalve wil ik daarbij opmer ken, dat „men" van een vereeniging des tijds minder, of althans iets anders ver langde dan wat men nu verlangt. De Algemeene Vereeniging herdacht dit jaar haar 75-jarig bestaan en niemand zal willen ontkennen, dat de omstandigheden t.a.v. het vereenigingsleven toen heel wat anders waren dan thans. Uitgaande van de veronderstelling, dat Vereeniging steeds in de richting van het algemeene belang der bloembollenkwee- ker, later ook -exporteur. Iedere aanpas sing aan de gewijzigde tijdsomstandighe den liet zich aanzien als een beperking. Doch steeds scherper kwam het tot uiting, dat dit standpunt moest worden losgelaten, namelijk, dat de Algemeene Vereeniging toch niet het algemeen, lees: algeheel be lang der bloembollenkweekers en -expor teurs kon blijven verzorgen. Werd begon nen met vast te stellen, dat er voor iedere overtuiging (godsdienstige richting) plaats was, omdat hierover niet werd gesproken, later ook werd de politiek uit de bespre kingen gebannen. Toen volgde de mede- deeling, dat de Algemeene Vereeniging geen sociale vereeniging was. Deze beperkingen hebben als vanzelf- spekend het oorspronkelijk doel en wezen der Alg. Vereeniging gewijzigd, doch de meer ingewijde zal toegeven, dat een zui vere omlijning van wat overbleef nimmer heeft plaats gehad. De tijden zijn inmiddels veranderd en wie niet al te conservatief is zal met mij getuigen, dat ook de doelstelling der Al gemeene Vereeniging eerstdaags positief zal moeten worden gewijzigd, niet alleen „naar het heet", maar in feite. Uitgaande van de veranderstelling, dat de bloembollenkweekers en dan in het bij zonder de leden der Alg. Vereenigingen ook in hun denken jonger zijn dan 75 ja ren en dus t.a.v. het vereenigingsleven niet geheel blind zijn voor de feiten, komt het mij voor,-dat zij een nieuwen voorzit ter zullen kiezen, juister kunnen kie zen, die met deze gewijzigde omstandighe den rekening zal houden. Die al zou dit ook een beperking van doelstelling betee- kenen de consequentie zal aanvaarden om positief het terrein der werkzaamhe den der Vereeniging te omlijnen zóó, dat zij buiten de werkingssfeer blijft van b.v. de politieke of sociale organisaties. De leden der Vereeniging kunnen een dergelijken voorzitter kiezen, mits zij niet zooals zoo vaak gebruikelijk dat over laten aan een paar mannetjes. In den aanvang van dit artikeltje merkte ik op, dat de Algemeene Vereeniging in vloed uitoefent op het geheele bloembol lenwereldje. Voeg daaraantoe de door haar in het leven geroepen instellingen als beurs, scheidsgerecht, enz. en vastgesteld kan worden, dat deze vereeniging er eene is die niet alleen haar sporen heeft ver diend, maar ook haar voortbestaan wet tigt. Maar dan dienen de leden er zorg voor te dragen, dat deze vereeniging zich niet en dan positief niet beweegt op terreinen, welke door andere vereenigingen, organi saties of bonden wórden betreden. Doet zij dit wel dan zal dit haar ondergang wor den. De persoon van den nieuwen voorzitter zal hierop veel invloed kunnen uitoefenen en daarom moge dit artikeltje er toe bij dragen om die leden der vereeniging, die overtuigd zijn van het bestaansrecht der politieke, sociale en principieele organi saties, er toe te brengen de keuze van een nieuwen voorzitter te beschouwen als een zaak van bijzondere beteekenis voor hun vereeniging niet alleen, maar ook voor alle bloembollenkweekers- en exporteurs. P. G. T. UIT DE OMGEVING LEIMUIDEN. Landarbeidersbond „St. Deus Dedit". In het café van den heer J. C. v. Graas hield de R K. Landarbeidersbond „St. Deus Dedit" zijn jaarvergadering. De voor zitter, de heer P. Kok, opende de vergade ring met den Chr. groet en heette allen van harte welkom in het bijzonder den geeste lijken adviseur en den spreker voor dezen avond den heer Salman, hoofdbestuurslid van den bond De opkomst was bijzonder goed te noe men. 28 leden waren aanwezig. De notulen en het jaarverslag van den secretaris wer den onder dank vastgesteld. De rekening en verantwoording van den penningmeester sloot met een nadeelig slot van 1.54. Bij de bestuursverkiezingen werden de aftredende heeren P. Kok, voorzitter, H. V. de Rijk, penningmeester en P. van Scha- gen als 2e voorzitter, met algemeene stem men herkozen. DINSDAG 3 DECEMBER Hilversum I, 1875 M. KRO-uitzending. 8.00 Morgenconcert. 10.00 GramofoonpL 11.30 Godsdienstig halfuurtje door pas toor Perquin. 12.15 Gramofoonpl. en KRO-orkest. I.30 De KRO-boys. 2.00 Vrouwenuurtje. 3.00 Modecursus. 4.00 Gramofoonpl. en KRO-boys. 6.00 Hilversum's kinderkoor en R.-K. Jeugdkoor. 6.40 Esperanto-cursus. 7.15 Jos. Veldman over de R.-K. Arbei dersbeweging. 7.35 Musica Catholica (gram.). 7.50 Liederen-recital door Clara Ras- saerts. 8.00 Berichten en gram.pl., waarna ver volg liederen-recital. 8.30 De KRO-Troubadours. 9.00 Internationale Sportrevue. 9.20 Vervolg KRO-Troubadours. 9.45 „De Wereldsolist" (hoorspel). 10.30 Berichten en KRO-orkest. II.15 Gramofoonpl. Hilversum n, 301 M. AVRO-uitzending. 8.00 Gram.pl. 9.00 Omroeporkest. 10.00 Morgenwijding. Gewijde muziek. 10.30 Vervolg Omroeporkest, 11.00 Causerie. 11.30 Gram.pL 12.05 Kovacs Lajos' orkest en gram.pl. 2.15 Omroeporkest m.m.v. zang-soliste. 3.00 Kniples. 4.00 Zang en piano. 4.30 Kinderkoor. 5.00 Voor de kinderen. 5.30 Causerie. 6.00 De AVRO-Decibels. 6.30 Causerie. 7.00 Voor de kinderen. 7.05 Zang en piano. 7.30 Engelsche 1 s. 8.00 Berichten. Gram.pL 8.20 Concertgebouw-orkest o.Lv. Men gelberg. 9.30 RadiotooneeL 10.20 Verslag schaakmatch. 10.25 Bridgeles. 11.00 Berichten. 11.10—12.00 De AVRO-Decibels. Droitwich, 1500 M. 11.20—11.50 Orgelspel. 12.35 Trioconcert. I.292.20 BBC-Schotsche Orkest, mjn.v. vioolsolist. 4.40 Strijdkwartetconcert. 5.35 Dansmuziek. 6.50 Schützconcert. 8.20 BBC-Theater-orkest m.m.v. koor en zangsolist. 9.20 Piano-recital. 10.40 BBC-orkest m.m.v. koor en cello solist. II.3512.20 Dansmuziek. Radio Paris, 1648 M. 12.35 Populair concert. 4.20 Orkestconcert. 5.50 Dito. 8.20 Uit Warschau: Europeesch concert 9.35 Zang. 11.0512.35 Dansmuizek. Keulen, 456 M. 11.20 Omroepkleinorkest. 3.30 Pinano-recital. 4.20 Omroeporkest, militair orkest en so listen. 7.30 Pianorecital. 8.05 Omroeporkest. Brussel, 322 en 484 M. 322 M.: 12.20 en 1.30—2.20 Gram.pL 5.20 Salonorkest. 6.35, 6.50 en 7.35 Gram.pL 8.20 Symphonie-orkest m,m.v. bangso- list. 10.3011.20 Gram.pL 484 M.: 12.20 Gram.pL 12.50 Salonorkest. I.502.20 Gram.pL 5.20 Populair concert. 6.20, 6.50 en 7.35 Gram.pl. 8.20 Eurropeesch concert uit Warschau. Deutschlandsender, 1571 M. 8.20 Dansmuziek. 9.50 Berichten. 9.50 Concert. 10.05 Weerbericht. 10.2011.20 Dansmuziek. Gemeentelijk Radio-Distributiebedrijf te Leiden. 3e Programma. 8.05 Brusssel (VI.). 9.20 Keulen. II.20 Kalundborg. Pl.m. 12.15 Brussel (VL). 14.20 Kalundborg. 15.10 Droitwich. 15.55 Deutschl-s. 16.20 Parijs Radio. 17.20 Brussel (VL). 19.20 Keulen. 19.30 Weenen of diversen. 20.20 BrusseL 21.50 Munchen. 23.20 Weenen of diversen. 4e Programma 8.05 Parijs Radio. 10.05 Deutschls. 10.35 Londen Reg. 12.10 Droitwich. 14.20 Londen Reg. 17.35 Droitwich. 18.20 Diversen. 13.50 Londen Reg. Pl.m. 19.30 Sportpraatje door den heer J G. A. Janssen (journalist). 20.00 Londen Reg. 19.30 Londen Reg. 20.20 Droitwich. 21.50 Londen Reg. Op voorstel van het bestuur werd be sloten om met Kerstmis een H. Mis te doen opdragen voor den overleden vriend den heer Dekker. Tot leden van de controle-commissie werden benoemd de heer J. v. d. Breggen en C. van Velzen. Besloten werd om, indien het eenigszins mogelijk was. in den vastenavond week een gezellige avond voor de leden te geven. De voorzitter deelde mede, dat door het ge meentebestuur was besloten om weer toe slag op de kasuitkeering te geven. Nadat van de rondvraag een spaarzaam gebruik was gemaakt, kreeg de heer Sal man, de spreker voor dezen avond, het woord. Spr. zette op een krachtige en duidelijke wijze uiteen het belang om lid eener or ganisatie te zijn, vooral voor deze zoo don kere tijden is lidmaatschap voor den R. K. arbeider noodzakelijk. Spr. laat met voor beelden zien dat de toestand der arbeiders en der werkloozen in Duitschland en Rus land veel en veel slechter is dan in Neder land. Spr. eindigt dan met de aansporing tot de aanwezigen om vooral in deze tijden een trouw lid hunner organisatie te zijn. De geestelijke adviseur sprak hierna nog een kort woord en vertrouwde dat de leden dne raad van den spreker zooveel in htm vermogen was zouden opvolgen. De voorzitter sluit daarna de vergade ring met den Chr. groet. Filmvertoaning. Door het winkel week Comité werd in de groote zaal van de Wed. J. Sneeboer de zakenfilm van de Klokzeepfabrieken vertoond. De zaal was aardig gevuld. Het Comité heeft dit jaar zeker eer van zijn werk. Het was een leer zame film, welke afgewisseld werd door enkele aardige attracties, die naar wij hopen wat geld in kas brachten. NOORDWIJKERHOUT. Propaganda-avond R.K. Blindenbond „St. Odilia". Maandag 9 Dec. des avonds 8 uur zal er onder auspiciën van de K.J.M.V. in café-rest. „De Zwaan" 'n groote propa ganda-avond gehouden worden ten bate van den R.K. Blindenbond „St. Odilia". Er zal 'n zeer interessante film vertoond wor den nJ. „Het inwendig licht". Geachte le zers en lezeressen, 't is natuurlijk niet noo- dig om u aan te sporen naar dezen avond te gaan, wanneer u zich indenkt voor wie die avond is. 't Zijn" de arme blinden, die u om 'n klein offertje vragen om daardoor hun leven aangenamer te maken en hun te helpen bij hun moeilijke strijd om 'n bestaan. In ons dagelijksch leven wordt er zoo weinig gedacht aan de misdeelden en daarom wordt er deze keer 'ns uw aan dacht voor gevraagd. We gaan 'n prettige St. Nicolaastijd tegemoet. We genieten van 't zien naar mooie etalages, mooie cadeaux en blijde gezichten en de arme blinden? Zij kunnen dit zoo niet genieten. Laten wij hun daarom deze keer 'ns 'n prettige St. Nicolaas bezorgen door te zorgen voor 'n stampvolle zaal, zoodat 'n goede opbrengst bij moge dragen tot verlichting van hun levenspad. Daarom zullen er in den loop van de week enkele jonge dames u bezoe ken, van wie u dan ongetwijfeld een of meer kaarten 25 ets. zult koopen voor dit mooie doel en om tevens naar de zeer mooie film te komen zien. 't Geheel zal op geluisterd worden door muziek. Des mid dags is er 'n kindervoorstelling welke aan vangt om 4 uur, entrée 10 ets. Intocht St. Nicolaas. Zondagmiddag heeft St. Nicolaas zijn intocht in ons dorp gehouden. Om ongeveer half 2 kwam de H. Bisschop aan op het station Piet Gijzen- brug, vergezeld van Zwarten Piet. Hij werd verwelkomd door de Muziekvereeniging „St. Jeanne d'Arc", alhier, waarna de goede Sint plaats nam in een met twee paarden bespannen koets. In optocht met de muziek voorop ving de reis naar het dorp aan, vergezeld van de Noordwijker- houtsche jeugd, terwijl de grooteren niet op het appel ontbraken. Langs alle straten, waar de optocht langs kwam, was veel pu bliek en de versnaperinger door St. Nico laas aan de kinderen uitgereikt, vielen als vanzelfsprekend in. goede aarde. Een dankwoord aan de winkeliers, die de Sint in staat stelden de versnaperingen uit te reiken, mag hier niet ontbreken. De col lecte voor de harmonie heeft opgebracht pl.m. ƒ44. Frauduleuse slachting. Bij H. van S. woonachtig Zilkerduinweg te Noordwijker- hout, is een frauduleus geslacht gestorven schaap door de gemeentepolitie in beslag genomen. Door den keuringsveearts is het schaap voor de consumptie afgekeurd en vernietigd. Door frauduleuse slachting wordt in den regel vleesch, schadelijk voor de gezondheid aan het publiek verkocht. Men doet dus goed slechts vleesch te koopvan van bekende slachters en er op te letten, dat het vleesch van goedkeuringsstempels is voorzien. ZILK. Prijsjassen. In café „Duinzicht" van Geerlings, aan den Ruigehoek, was Zater dagavond de gelegenheid opengesteld voor kaartliefhebbers om te prijskaarten om carbonade. Na een genoeglijk verloopen strijd werden de prijzen gewonnen door: lste prijs J v. Straelen en B. Ewijk; 2de prijs R. Bakker en C. Vermunnicht; 3de prijs G. Geerlings en C. v. d. Meer.

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 9