RADIOPROGRAMMA'S M MAANDAG 4 NOVEMBER 1935 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD - PAG. 9 GEMENGDE BERICHTEN amsterdamsche autocar rijdt in belgie tegen winkelpui De chauffeur en vier passagiers gewond, doch niet ernstig Gisteravond te ongeveer half twaalf is in het dorpje Braschaet bij Antwerpen een autocar, uit Amsterdam, waarin ongeveer twintig passagiers waren gezeten, veron gelukt. De wagen, welke op weg was naar Brussel, had een flinke vaart, toen plotse ling vanuit een zijstraat een kleine per sonenauto den straatweg op reed, zonder •enter een signaal te hebben gegeven. Om •en aanrijding te voorkomen remde de chauffeur van de bus krachtig en gooide tegelijkertijd het stuur naar rechts om. Het gevolg was, dat inderdaad door deze manoeuvre werd voorkomen, dat de lichte auto werd verpletterd, doch de autocar kon niet meer tot stilstand worden ge bracht en schuurde langs eenige telegraaf palen, om vervolgens met kracht tegen de pui van een op den hoek staand winkel huis te botsen. Het voorste deel van den wagen drong de étalage, waarin eenige vleeschsnijmachnes waren geplaatst, bin nen, zoodat in den winkel een groote ra vage werd aangericht. Op dit oogenblik bevond zich niemand in de zaak, daar de winkelier juist een buurpraatje naast zijn huis stond te maken, hetgeen een gelukki ge omstandigheid kan worden geacht. De autobus werd aan de voorzijde geheel in gedrukt, doch de inzittenden konden den wagen aan den zijkant verlaten. Het bleek, dat de bestuurder en vier passagiers ver wondingen hadden bekomen, doch deze waren niet van ernstigen aard. Eenige mi litaire dokters van een in de nabijheid zijnd kamp verleenden de eerste hulp. De chauffeur van den bus en twee der ge wonde reizigers zijn naar Amsterdam te ruggekeerd. De overige passagiers zijn met een anderen autobus verder gereisd. het gevaarlijke „snijden" Gisteravond omstreeks tien uur wilde een automobilist, die in de richting Na ar den op den rijksweg AmsterdamAmers foort reed eei voor hem rijdenden wagen paseeren, toen uit tegenovergestelde rich ting eveneens een auto naderde. Er volgde een botsing, waarbij de auto, die uit de richting Naarden kwam, over den kop sloeg en aan den linkerkant van den weg terecht kwam, waar zij op zij viel en met den kop in de richting Naar den bleef staan. De inzittenden, de heer en-mevrouw Nihot uit Amsterdam, alsme de hun dochter en haar verloofde, werden allen gewond, hoewel niet ernstig. Zij konden na verbonden te zijn per taxi naar Amsterdam terugkeeren. De automobilist, die de aanrijding ver oorzaakt heeft is doorgereden. JONGEN DOOR PAARD GEDOOD Het 11-jarig zoontje van den landbou wer J. Berkvens te Asten is bij het naar de weide brengen van een paard onder dit paard geraakt en gedood. in een gierput verdronken Zaterdagmiddag is de 55-jarige mej. Christina Thijssen te Blerik, toen zij al leen op haar boerderij aan het werk was, in een gierput gevallen eii verdronken. BRAND IN MONUMENTALE BOERDERIJ Eenige vleugels uitgebrand Gistermorgen is brand ontstaan in de monumentale boerderij Sibbe-huisje", on der de gemeente OudValkenburg. Het vuur greep zeer snel om zich heen en woedde tegelijkertijd in verschillende vleugels, welke, volgens het oud-Limburg- sche type, in een vierkant gebouwd zijn. De plaatselijke brandweer tastte het vuur met stralen op de waterleiding aan, doch moest de assistentie inroepen der Heerlensche brandweer, welke spoedig met de motorspuit ter plaatse was. Men slaag de er toen in uitbreiding van het vuur te voorkomen. Slechts het voorhuis bleef ge spaarde De overige vleugels, waarvan een groot gedeelte uit ongeveer 1600 dateerde, brandden geheel uit. Al het vee werd ge red. De boerderij werd bewoond door de familie Schoenmakers. de ossche drama's Weer twee arrestaties Op verzoek van de gemeentepolitie te Oss is te Eindhoven aangehouden een ze kere F. de B., de vrouw van T. de B., als verdacht van brandstichting in haar wo ning, gepleegd op 6 Maart 1930. Zij is naar het politiebureau te Oss over gebracht. Voorts is door de gemeentepolitie aldaar aangemouden P. v. B., als verdacht van medeplichtigheid aan een roofmoord te Oyen, door het verstrekken van inlichtin gen. auto met geheime berg plaats Vijfduizend boekjes met sigarettenpapier in auto gevonden Dank zij de oplettendheid van een der ambtenaren der directe belastingen te Goirle is aan de grens een goede vangst gedaan. Deze ambtenaar kwam toevallig uit België, toen hij voor de grens een auto zag staan met een Utrechtsche letter. On der dien auto waren twee personen aan 't werk, hetgeen argwaan verwekte. De amb tenaar waarschuwde zijn collega's nog juist op tijd. Toen de kommiezen het stopteeken gaven, reed de autö toch door, maar een paar karabijnschoten brachten de inzitten den tot betere gedachten. Allen moesten uitstappen en de auto werd aan een nauw keurig onderzoek onderworpen. Aanvan kelijk werd niets verdachts gevonden, doch de ambtenaren bleven zoeken, daar ook de houding van de uitgestapte perso nen hun verdacht voorkwamen. Onder den auto ontdekten zij toen ruim ten, die bij een gewonen auto niet zijn aan gebracht, doch men kon den toegang tot die ruimten niet vinden. Eindelijk zag men die onder de zitting van den bestuurder. Men vond een groote hoeveelheid sigaret tenpapier, naar later bleek niet minder dan 5000 boekjes. De auto en boekjes wer den in beslag genomen en de inzittenden werden naar den wachtpost te Goirle ge bracht. De inzittenden, v. d. H. uit Amersfoort en S. uit Amsterdam, alsmede hun zuster en hun nicht uit Amersfoort, werden aan een scherp verhoor onderworpen. Daar deze personen zich op tal van pun ten tegenspraken werden zij aangehouden en opgesloten, om den volgenden dag op nieuw gehoord te worden. Intusschen stel de de inspecteur zich des nachts met Am sterdam en Amersfoort in verbinding met het gevolg, dat bij een der inzittenden uit Amersfoort in zijn woning nog een partij sigarettenpapier werd gevonden. Het bleek, dat hier de hand gelegd was op een onderdeel van een bende, die zich be zighoudt met het smokkelen van bovenge noemd papier. Nadat de aangehoudenen den volgenden morgen opnieuw waren gehoord, zijn zij op vrije voeten gesteld, nadat procesver baal was opgemaakt. Het onderzoek, dat zich ook nog over Utrecht heeft uitgestrekt, wordt voortgezet. DUIM AFGEHAKT VOOR 19.000 Verzekeringsmaatschappijen opgelicht Een inwoner van Bolsward, de ruim 50- jarige M. B., heeft zich door oplichting van twee verzekeringsmaatschappijen in het bezit weten te stellen van een bedrag van niet minder dan 19.000. Bij de Ver zekeringsmaatschappij „Ocean" te Zurich in Zwitserland had hij zich verzekerd voor een bedrag van 100.000, terwijl hij een tweede verzekreing had aangegaan bij de Algemeene Verzekering Maatschappij „De Philantroop" te Bolsward. In 1931 heeft B. zich een duim laten af hakken. Hoewel er onmiddellijk reeds verdachte omstandigheden waren, heeft mei toen niet kunnen bewijzen, dat het lichamelijk letsel opzettelijk was toege bracht, De Zwitsersche Verzekeringsmaat schappij heeft den heer B. toen een bedrag van 18.000 moeten utbetalen en de Ver zekeringsmaatschappij „De Philantroop" betaalde bovendien nog 1000. Gedurende den laatsten tijd waren de polite te Bolsward geruchten ter oore ge komen, die een bevestiging inhielden van de reeds in 1931 geuite vermoedens, dat hier oplichting in het spel was. Thans is de politie tot arrestatie van den heer B. overgegaan, die daarna een volledige be kentenis aflegde. Zaterdagochtend is B. naar Leeuwarden overgebracht en ter be schikking van de justitie aldaar gesteld. Intusschen zoekt de politie nog naar een tweeden persoon, die bij deze zaak be trokken schijnt te zijn. RECHTZAKEN haagsche politierechter. De koopman Adr. D. uit Voorscho ten zou zich hebben schuldig gemaakt aan beleediging en bedreiging. Verdachte ontkende. Hij werd geregeld uitgescholden door kinderen van T. uit Voorschoten. Hij was daarover verontwaar digd. Hij heeft wel een woordenwisseling gehad, maar..gescholden of gedreigd heeft hij niet. Bij gebrek aan bewijs werd verdachte vrijgesproken. De 58-jarige arbeider R. van L. uit Voorschoten heeft den gemeenteamb tenaar C. van Meurs uit Voorschoten, die belast is met de steunregeling, beleedigd Hij was niet tevreden over de behande ling van dezen ambtenaar. De Officier eischte één week gevangenis straf. De Politierechter heeft verdachte veroor deeld tot twee weken gevangenisstraf voorwaardelijk met één jaar proeftijd. De piqueur-trainer de M. uit Wasse naar was 26 Augustus bezig een paard af te richten. Bij iedere wending zou hij het paard met een karwats geslagen hebben. De brigadier van de marechaussée Th. v. d. Laan werd als getuige en deskundige gehoord. De getuige heeft gezien dat ver dachte het dier herhaalde malen zoo heeft geslagen, dat de striemen op het lichaam stonden. De piqueur verklaarde, dat het noodig was. Het was een jong dier van drie jaar en het wilde niet naar links wenden. Na de afstraffing was het dier gewillig. De heer Smits, redacteur van het blad „Het Paard" legde, als getuige a décharge eenige verklaringen af betreffende paar- .dendressuur. Deze getuige vond het na tuurlijk, dat een renpaard, na een afstraf fing „striemen" vertoond. Een renpaard heeft een dunne huid en een afstraffing is daardoor gauw zichtbaar. Hij kon de han delwijze van verdachte goedkeuren. De brigadier .v. d. Laan keurde de han delwijze af. Hij was van meening, dat hier bezadigder had kunnen worden opgetre den. De Politierechter heeft de zaak aange houden tot 22 November, om nog een des kundige te hooren. Hier pijn en daar pijn! Aspirin is de pijnstiller bij uitnemendheid. 1 a 2 Aspirin- tabietten verjagen Uw pijnen. ©Verwondert zult U mompelen: Zo'n Aspirientje helpt toch maar! Uitsluitend verkrijgbaar In de oranje-hnndbulsjei v»n 20 tabl. 70 ets. an oranjaiakjes van 2 tabl. a 10 os. (13) 6385 KANTONGERECHT TE ALPHEN AAN DEN RIJN. Vlaggenkwestie der N.S.B. te Bodegraven. Voor het kantongerecht te Alphen aan den Rijn hadden zich Vrijdagmorgen te verantwoorden een 3-tal leden van den Kring Bodegraven der N.S.B., die aldaar op 2 September j.l. in de Noordstraat een tweetal vlaggen w.o. een N.S.B.-vlag aan een perceel en over den weg hadden ge hangen. Allereerst moest zich verantwoor den de heer L. v. D. uit Bodegraven, zeepfabrikant, die zonder in het bezit te zijn van een vergunning van B. en W. der gemeente Bodegraven orders tot het op hangen der vlag had gegeven aan zekere J. J. S., daartoe geholpen door V. Verdachte bekende het ten laste geleg de en gaf toe geen vergunning te hebben gehad. Ook toen verdachte S., die op- zijn last de vlag had opgehangen, kwam zeg gen dat deze volgens aanzegging der po litie verwijderd moest worden, had ver dachte gezegd, laat maar hangen, ik neem alles voor mijn rekening, wat den ambte naar aanleiding gaf op te merken, dat dit onzin was, daar toch b.v. indien verdachte S. een geldboete kreeg, hij deze wel voor zijn rekening kon nemen, doch moeilijk b.v. hechtenis voor zijn rekening zou kun nen nemen. Verdachte beriep er zich op, dat hij had gemeend dat een en ander zonder toestem ming kon, daar bij de zelfde politieverorde ning ongeveer 2 jaar terug wel was toege staan een vlag uit te steken. Hieromtrent werd opgemerkt, dat indien de burgemees ter zulks ter voorkoming van ordeversto ring noodig acht, hij altijd kan gebieden het uitsteken van politieke vlaggen te ver bieden. Gelet op de houding die verdachte aannam die blijk gaf zich bewust te zijn van zijn verkeerde handelwijze, vorderde de ambtenaar een geldboete van 15. subs. 15 dagen, hechtenis. Nadat de kantonrechter had geïnfor meerd of verdachte voortaan zonder toe stemming wederom dergelijke vlaggen zou uitsteken, waarop deze antwoordde: „na tuurlijk niet, edelachtbare", werd hij con form den eisch veroordeeld met beschik king tot teruggave der inbeslaggenomen vlaggen. J. J. S. die de vlag had opgehangen en verklaarde zulks gedaan te hebben op last van de vorige verdachte, die als veront schuldiging naar voren bracht, meenende te moeten voldoen aan een opdracht van een hooger geplaatste in de beweging, wat de ambtenaar kwalificeerde als een machts verhouding, die wij hier in Nederland niet kennen, werd veroordeeld tot een geld boete van 5.subs. 2 dg. Ook D.V., die S. bij het ophangen of uit steken der vlaggen had geholpen, niet zooals hij zeide op last doch uit eigen be weging, werd tot eenzelfde boete van ƒ5.subs. 2 dg. veroordeeld. Deze laatste verdachte citeerde uit een brief van een advocaat, dat volgens daarin aangehaalde arresten van den Hoogen Raad in de dag vaarding aangegeven moest worden, dat de Noordstraat een openbare straat was, watin de dagvaarding was verzuimd, waarom hij meende dat deze nietig was. De ambtenaar en kantonrechter gaven echter een uiteenzetting dat zulks niet noodig was, in gevallen, waarin algemeen bekend is dat een straat openbaar is en zulks alleen geldt in gevallen van wegen die minder bekend zijn en toch openbaar De in deze zaak als getuige gedagvaard- de verbalisant, de agent van politie V. uit Bodegraven, kreeg het door de bekentenis der 3 verdachten zeer gemakkelijk en be hoefde niet te worden gehoord. UIT DE OMGEVING DOODELIJK ONGELUK Een 19-jarig meisje door auto doodgedrukt Zaterdagavond omstreeks 7 uur is al hier een auto-ongeluk gebeurd, dat een menschenleven heeft geëischt. De 19-jarige mej. Broekhof, in betrek king bij den heer J. van Houten aan de Van Tetsstraat, wilde de straat oversteken om een boodschap te doen. Een tweetal auto's bevonden zich daar: een met het ge zelschap van Frits Hirsch' operette en een andere. Het meisje had blijkbaar geen erg in een der wagens, die nog trachtte haar te ontwijken. Tusschen een paal en een der auto's werd het meisje bekneld en doodgedrukt. Een lichtpaal werd mede omver gereden en er ontstond nog een sto ring in het electrische licht, waardoor een gedeelte der Weeresteinstraat kort in donker kwam. Den autobestuurder treft geen schuld. Het gezelschap van Frits Hirsch stapte in een anderen wagen, zoo- DINSDAG 5 NOVEMBER. Hilversum I, 1875 M. KRO-uitzending. 8.00 Morgenconcert. 10.00 Gramofoonpl. 11.30 Godsdienstig halfurtje door pastoor Perquin. 12.15 Gram.pl. en de KRO-boys. 2.00 Vrouwenuurtje. 3.00 Modecursus. 4.00 Gram.pl. en K. R. O.-orkest. 6.15 Vraaggesprek met dr. Offerhaus over de Nederlandsche ambulance naar Abessynië. 6.40 Esperanto-cursus. 7.15 Liturgische voordracht door pastoor F. C. v. Beukering, waarna Musica Ca- tholica. 8.00 Berichten. 8.05 Anton Bruckner's Derde Symphonie Dkl.t., door het KRO-Symphonie-orkest. (Te 9 uur Internat. Sportrevue). 9.45 De match Eu weAljechin, vraag gesprek met dr. Lasker. Daarna mededee- lingen en gram.pl. 10.30 Berichten en aansluiting met Heek te Amsterdam. 11.00 Gram.pl. en Heek. Hilversum II, 301 M. AVRO-uitzending. 11.00 en 6.30 RVU, 5.35 V. P. R. O. 8.00 Gramofoonpl. 10.00 Morgenwijding. Gramofoonpl. 10.30 Ensemble Lismonde. (11.00 Cause rie). 12.30 Frankly's 16 Musical Stars. 2.00 Gramofoonpl. 2.15 Omroeporkest. 3.00 Knipcursus. 4.30 Radio-kinderkoorzang.. 5.00 Voor de kinderen. 5.30 Bijbelvertellingen. 6.00 Gramofoonpl. 6.30 Causerie. 7.00 Sohubert-recital. 7.30 Engelsche les. 12.35 Orkestconcert, muziek". 9.30 Omroeporkest. 10.20 Verslag schaakmatch EuweAlje chin. 11.00 Berichten, waarna gramofoonpl. Droitwich, 1500 M. 10.3510.50 Morgenwijding. 11.20 Orgelspel. 12.35 Trioconcert. I.20 Het Schotsche Studio-orkest. 4.40 G. Ferrari (tenor), en Cellokwartet. 5.35 Zigeunerorkest. 6.50 Koorconcert. 8.20 „The Trial of Madeleine Smith", hoorspel. 10.40 Het Walford Hyden Zigeuneror kest. II.3512.20 Lew Stone en zijn band. Radio Paris, 1648 M. 12.35 Oraestconcert. 4.20 Orkestconcert. 5.50 Symphonieconcert. 9.05 Zang. 11.0512.35 Dansmuziek. Kalundborg, 1261 M. 11.201.20 Strijkorkest. 2.202.40 Omroeporkest. 7.20 Concert uit Boedapest. 8.20 Paedagogisch concert. 9.55 Kamermuziek. 10.2511.50 Dansmuziek. Keulen, 456 M. 11.20 Omroepkleinorkest. 3.30 Cemablo, viool en fluit 4.20 Omroeporkest, koor en solisten 7.30 Pianorecital. 8.35 Uit Berlijn: Omroeporkest. Rome, 421 M. ;V 8.10 „I Granatieri", operette. Brussel, 322 en 484 M. 322 M.: 12.20 Gramofoonpl. 12.50 Salonorkest. 1.502.20 en 5.20 Gramofoonpl. 6.35 Omroeporkest. 7.35 Gramofoonpl. 8.20 Symphonieconcert.. 10.3011.20 Gramofoonpl. 484 M.: 12.20 Gramofoonpl. 12.50 Omroeporkest. I.502.20 Gramofoonpl. 5.20 Omroeporkest. 6.50 Gramofoonpl. 7.05 Zang. 8.20 Salonorkest. 10.3011.20 Gramofoonpl. Deutschlandsender, 1571 M. 7.30 Popuplair c oncert uit Stuttgart, m. m.v. solisten en orkest. 8.35 Richard Strausz dirigeert eigen wer ken. 9.20 Berichten. 9.50 Pianorecital. 10.05 Weerbericht. 10.2011.20 Kamermuziek. Gemeentelijke Radio-distributie te Leiden 4e Programma 9.20 Keulen. II.20 Kalundborg. 12.20 Brussel (VI.). 14.20 Kalundborg. 15.20 Deutschls. 16.20 Keulen. 17.20 Brussel (VI.). 18.25 Berlijn. 19.10 Beromunster. 21.20 Diversen. 21.50 Leipzig of Munchen. 23.20 Weenen. 3e Programma. 8.05 Parijs Radio. 10.05 Deutschls. 10.35 Londen Reg. 13.20 Droitwich. 14.20 Londen Reg. 17.35 Droitwich. 18.20 Diversen. 18.50 Londen Reg. 19.30 Weenen. 20.55 Londen Reg. 22.40 Droitwich. dat de voorstelling te Amsterdam kon doorgaan. Het verongelukte meisje was te Noord- wij kerhout woonachtig. De verslagenheid der familie Van Houten en der ouders is groot. Tweede lustrum Sint Joseph-Gezellen. Gisteren is op luisterrijke wijze het 10- jarig bestaan der St. Jos. Gez. gevierd. Vooraf was in Huize St. Joseph een Tri duüm ter voorbereiding gehouden. Zondag was de groote feestdag. In de rijkversierde St. Martinuskerk werd te 10.30 uur door den oud-praeses, pastoor W. C. van Benten van Middelhar- nis, de solemneele Hoogmis gecelebreerd. Als diaken assisteerde de weleerw. heer D. Schoenmaker, oud-praeses en kape laan te Den Haag, terwijl subdiaken was de weleerw. heer J. Voortwist, vice-prae- ses en kapelaan van St. Martinus. De Ge zellen hadden in de gereserveerde ban ken in het middenschip plaats genomen. Op het priesterkoor merkten we op': pas toor Kosters van St. Martinus, pastoor van Leeuwen van St Joseph en kapelaan van Ettinger van dezelfde parochie. Het zang koor voerde zeer verdienstelijk de kerke lijke gezangen uit. Na het Evangelie be klom pastoor Kosters den kansel, om naar aanleiding van zijn tekst: „Doe de wapen rusting Gods aan", uiteen te zetten de groote beteekenis van het Gezellenwerk en dank te brengen aan God, aansporende alle jongelui, om lid van de Gezellen te worden. Onder de H. Mis naderden alle Gezellen tot de H. Tafel. Nadat door al len het Tantum ergo gezongen was en den zegen gegeven, werd door de geheeie kerk staande het Kolpingslied gezongen. Deze morgenplechtigheid duurde tot 12.15. Hierna toog men naar het eigen „home" aan de Hoofdstraat voor een gemeenschap pelijk ontbijt. Te rond half 2 ging men met het vaan del en met talrijke Gezellen vlaggen, voor op gegaan door de muziek en het keur corps der groote Amsterdamsche St. Jos. Gezellen, begunstigd door schitterend herfstweer, naar de St. Josephkerk, waar gemeenschapelijk werd gebeden. Na deze tocht werd naar het front der Martinus kerk gemarcheerd, waar een foto van de mooi, fleurige stoet werd gemaakt. Het slotfeest werd gevierd in hotel Flora, waar behalve de Gezellen, hun da mes en ouders, vele vooraanstaande per sonen van hun meeleven wilden getuigen. Kolping's lijfwacht leidde de laatste bin nen. Het woord werd hier gevoerd door den praeses, pastoor Kosters, terwijl pas toor van Benten de feestrede uitsprak. Een versterkt dubbel mannen-kwartet gaf onder leiding van mej. C. M. W, Hooger- vorst enkele mooie nummers. Na dit officieele gedeelte werd het een gezellig samenzijn, geopend door de Jazz band der St, Josephgezellen, afd. Haarlem. Tenslotte deed de bekende humorist August de Laat het overige. Zeker heeft dit feest den vriendschaps band en het godsdienstig leven der jubi- leerende vereeniging versterkt en zal deze schoone dag voor de niet-leden een aan sporing zijn, zich ook veilig te stellen on der Kolping's schutse. Arbeidsbeurs. Het aantal werkloozen, ingeschreven aan de gemeentelijke ar beidsbeurs bedraagt 290 tegen 285 vorige week. Afsluiting Pontstraat. Tot nader be richt is de Burg Pontstraat vanaf heden in beiden richtingen voor het rij verkeer afgesloten; de straat wordt geheel op nieuw bestraat, wat hard noodig is. lisse. 20-Jarig Pastoraat. Gisteren her dacht de zeereerw. heer H. J. Thomann Pastoor der St. Agathaparochie, den dgg dag dat hij 20 jaar geleden zijn intrede deed in die parochie. Bij deze gelegenheid werd de Hoogmis plechtig opgedragen en met het „Te Deum" besloten. De bijna 80-jarige grijze, maar nog steeds opgewekte herder, ontving vele blijken van belangstelling! Laf. De bloembollenkweeker J. N. al hier, kwam Zaterdagmorgen tot de min der aangename ontdekking,dat men van een partij bollen, welke op het land ston den en waarvan men aan het planten was, acht manden had leeggestort in de sloot, benevens een dekzeil. Vermoedelijk een soort wraakneming. Gelukkig voor N. wa ren de bollen van een partij en konden bijna alle weer worden opgevischt. Bond voor Groote Gezinnen. Vanwege den R. K, Vrouwenbond en den R. K. Bond voor Groote Gezinnen wordt a.s. Donder dagavond te half acht in het Bondsgebouw een buitengewone propaganda-vergadering gehouden, toegankelijk voor alle R. K. vrouwen en mannen. Als spreker treedt op de weleerw. heer Jos. de Boer uit den Haag met het onderwerp „In donkere da gen". De heer de Boer is alhier geen onbeken de en zal zeker een volle zaal trekken!

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 9