MAANDAG 21 OCTOBER 1935 DE LEIDSCHE COURANT VIERDE BLAD - PAG. 12 Arthur Henderson, de voorzitter der ontwapeningsconferentie en Engelsch oud-minister van Buitenlandsche Zaken, is overleden lijk maakte hij deel uit van de beide mi nisteries van de Labourpartij in 1924 en 1929. In dit laatste kabinet deed hij als mi nister van buitenlandsche zaken ontzaglijk veel voor de ontwapening. Hij drong aan op het spoedig vergaderen van de ontwape ningsconferentie en geen wonder dus, dat men hem een voorzitterszetel aanbood. Als zoodanig heeft hij vele vergaderin gen met krachtige hand geleid, ondanks zijn zwakke gezondheid. Sinds eenige we ken was hij bedlegerig en vooral de laat ste dagen liet zijn ziekte zich hopeloos aan zien. MEXICO. GEESTELIJKEN BESCHULDIGD VAN SAMENZWERING TEGEN DE REGEERING. Te Kuadaljara (staat Jalisco) zijn 31 geestelijken gearresteerd, die in hoofdzaak afkomstg zijn uit de staten Michoanan en Colima Zij hielden een bijeenkomst in een particulier huis. Zij worden er van beschuldigd een sa menzwering tegen de regeering te hebben gesmeed. Een aantal brochures tegen het socialistisch onderwijs is in beslag geno- i BUITENLANDSCHE BERICHTEN AARDBEVING TEISTERT HELENA EN SPOKANE Steden door de inwoners verlaten Een aardbeving, die haar oorsprong vond in het rotsgebergte, heeft de steden Helena (Montana) en Spokane (Washington) ge teisterd. De twee steden zijn door de inwo ners verlaten. Het middelpunt van het gebied der aard bevingen is de stad Helena, waar reeds een week geleden 60 aardschokken van meer of minder groote sterkte werden ge voeld. Een bijzondere zware schok heeft daar de lichtleidrng vernield, zoodat de geheele stad in volslagen duisternis werd gehuld. Van de bevolking maakte zich een ver schrikkelijke opwinding meester, en voor al in de theaters en bioscopen speelden zich ware paniekscènes af. De bezoekers wor stelden onder een onafgebroken regen van brokken kalk vertwijfeld om de uitgangen te bereiken. Onder de puinhoopen van de ingestorte huizen liggen vermoedelijk nog talrijke, menschen bedolven. Nader wordt gemeld: De materieele schade, veroorzaakt door de aardbeving in Helena en Montana, wordt op een millioen dollar geschat. Tot nu toe zijn twee dooden geborgen. Minstens twin tig personen zijn zwaar gewond. Uit twin tig plaatsen tusschen de Canadeesche grens en Yellowstone zijn eveneens aardschokken gemeld. Bijna alle telefoonverbindingen zijn verbroken, STRAF MET TRAGISCH GEVOLG Vijf leerlingen van Fransche ambachtschool gedood Nabij Souillac, 100 K.M. benoorden Tou louse, is gistermiddag een ernstig ongeluk gebeurd. Zestien leerlingen van de hoo- gere ambachtsschool voor boerenzoons wa ren als disciplinaire straf gedurende den Zondagmiddag tewerk gesteld in eensteen- groeve achter de school, onder leiding van een leeraar, toen het gewelf der groeve be zweek en allen onder een lawine van stee- nen en aarde werden bedolven. Vijf hun ner werden op slag gedood en twee levens gevaarlijk gewond. De lijken konden eerst na urenlangen arbeid der in allerijl ont boden reddingsbrigade, die met kranen en hefboomen verscheen, geborgen worden. De jongens waren bijna onherkenbaar ver minkt. (Tel.) MEER OP IJSLAND VERDWIJNT Graealon, het Groene Meer, een van de gletscher-meren van IJsland is ongemerkt van den aardbodem verdwenen. Het meer lang aan den Westkant van den Skeidarar- gletscher op Zuid-IJsland en had, toen het de laatste maal werd opgemeten, een op pervlakte van twintig vierkante kilometer en een diepte van 200 meter. Het water blijkt zich een weg te hebben gezocht door een opening tusschen den roitsbodem en den gletscher, heeft daarna ongeveer vijf tien kilometer langs den rand van den glet scher gestroomd om vervolgens in zee te verdwijnen. RECHTZAKEN De Ossche misdrijven OSSCHE MISDRIJVEN VOOR DE RECHTBANK TE DEN BOSCH. De derde zitting. De Rechtbank te 's-Hertogenbosch hield vandaag de derde strafzitting voor de be handeling der Ossche strafzaken. Even voordat de zitting begon, heeft er nog een incident plaats gehad in den vorm van een ontsnappingspoging van een der Ossenaren die met nog twee andere per sonen uit Oss voor den Officier van Justi tie werd voorgeleid. Hij rukte zich uit de handen van de po litie los en vluchtte uit het Paleis van Justitie naar buiten, achtervolgd door eenige agenten van politie uit Oss. De vluchteling werd achterhaald en onder hevig verzet naar boven gebracht. De roofoverval te Deurne. De eerste zaak heeft betrekking op den door Ceelen en Piet de Bie in den nacht van 3 op 4 Juli te Deurne gepleegden roof overval in de woning van den thans 76- jarigen Hendrik Geven. Terecht staat de 29-jarige arbeider M. van den Elzen, wien ten laste is gelegd, dat hij inlichtingen heeft verschaft. Verdachte ontkent. Bij zijn verhoor keert getuige Geven zich tot den verdachte en zegt: „En den dieën is daags tevoren nog komen spion nen. Hij is nog naar de buurvrouw ge weest om te vragen of ik nog geld had. 't Is een mooie meneer, zoogenaamd kip- penkoopman, maar 't is een kippendief". Het boertje wordt dan grimmig en zegt: „Voor een dubbeltje maakt dat gespuis ons kapot, maar jullie moeten ze in stuk ken hakken". Hierna kwam de wielrenner Ceelen ver tellen, dat de verdachte hem inlichtingen had verstrekt. Deze deed dit niet uit eigen beweging maar op aandringen van getui ge. Met z'n drieën zijn zij naar Deurne ge fietst. Van den Elzen wees hun de woning aan van den landbouwer Geven. Vervolgens vertelt Ceelen hoe hij de wonmg met Piet de Bie was binnengedron gen, terwijl Van den Elzen buiten stond te wachten. Eenige dagen later heeft ge tuige aan den verdachte nog geld aan geboden. Verdachte heeft geweigerd dit geld aan te nemen. De gedetineerde Piet de Bie kwam ver volgens de verklaring van Ceelen bevesti gen. De Officier van Justitie, Mr. van Ever- dingen, hierna requisitoir nemend, zeide, dat, daar eenerzijds net misdrijf niet ern stig is, en anderzijds de verdachte in het strafregister niet voorkomt, de straf niet bijzonder groot behoefte te zijn. Spreker requireerde tegen hem twee jaar gevangenisstraf met aftrek der preventieve hechtenis. De verdediger Mr. Wubbe wees op de onbetrouwbaarheid der Ossche getuigen en op de onvolledigheid van het onderzoek in deze zaak en vroeg vrijspraak. De uitspraak werd bepaald op 4 Novem ber a.s. Vervolgens werd behandeld de zaak tegen den 22-jarigen arbeider Hendrikus Antonius Reijnders en den 25-jarigen met selaar Johannes Antonius van Berne, verdacht, dat zij in den nacht van 4 op 5 Februari 1934 te Oss in de woning van den slager Johannes Janssen een hoeveelheid spek haden weggenomen, na in dat huis ingebroken te hebben. De twee verdachten bekennen, maar verdachte Reijnders zeide, dat hij in dron ken toestand heeft gehandeld. Hoe alles precies gegaan is, wist hij niet meer. De inspecteur van de Ossche gemeente politie, Piet van Kempen, geeft vervolgens, op verzoek van de Rechtbank, een uitvoe rige uiteenzetting van de situatie ter plaatse. Daar deze situatie zonder schetsteeke- ning niet duidelijk te maken was en ér tegenstrijdige verklaringen werden afge legd, vroeg de Officier van Justitie de zaak terug te wijzen naar den Rechter commissaris voor een nieuw onderzoek. De rechtbank willigde dit verzoek in. .Hierna had zich te verantwoorden de 35- jarige arbeider M. J- d. Brok, die verklaart, nergens van af te weten, en zelfs niet meer te weten, dat hij aan de politie een volledi ge bekentenis heeft afgelegd. Na verhoor van den anderen verd. in deze strafzaak J. J. Bevers, die verklaart, dat de Brok den inbraak mede heeft gepleegd, eischt de officier van justitie een gevange nisstraf van 6 jaar met aftrek van voor arrest. De laatste zaak betreft een roofoverval, gepleegd op 2 Nov. 1930 te Oss in de woning van den koopman J. Kuypers. Hiervoor staan gezamenlijk terecht de 29- jarige schilder W. A. Bloemers, de 31-jari- ge landbouwer F. de Reuver en de 26-jarige arbeider J. M. den Brok. De officier van justitie acht de schuld van verdachten onomstootelijk vaststaande, wijst op de ongunstige bekendheid van hen en requireerde tegen de verdachte Bloemers en den Brok een gevangenisstraf van 8 jaar, waarna hij tegen den verd. F. de Reu ver een gevangenisstraf van 6 jaar eischte. HET ZAANDAMSCHE COLPORTAGE- VERBOD. De advocaat-generaal bij den Hoogen Raad mr. Berger concludeerde heden in de zaak van J. C. V., die een principieele be slissing wilde uitlokken over de wettig heid van het Zaandamsche colportagever- bod en daarom dit verbod overtrad. Zoowel de kantonrechter als de recht bank te Haarlem hebben V. ontslagen van rechtsvervolging, waartegen de officier van justitie cassatie aanteekende. AUTOMOBIEL CLUB J Het ontslag van rechtsvervolging was gegrond op het feit, dat de betreffende ar tikelen der Zaandamsche politieverorde ning onverbindend zijn op grond, dat deze niet aan B. en W. uitvoeringsbevoegdheid geven, doch inhouden een delegatie van verordenende bevoegdheid, hetgeen niet is toegelaten. De advocaat-generaal concludeerde tot vernietiging van het ontslag van rechts vervolging en veroordeeling tot f 1. boete. Arrest 18 November as. HAAGSCH GERECHTSHOF. De chauffeur D. L. A. O. is door den Haagsche politierechter wegens diefstal door middel van verbreking, gepleegd op 14 Maart j.l. te Wassenaar, veroor deeld tot drie maanden gevangenisstraf. Conform het requisitoir van den advocaat- generaal heeft het hof thans deze straf ver anderd in een voorwaardelijke gevangenis straf van 2 maanden. Het legde bovendien een geldboete van 25.subs. 25 dagen op. UIT DE OMGEVING OEGSTGEEST. Crisis-Comité. Het cri^iscomité deelt mede, dat de in de week van 1219 Octo ber gehouden open-schaalcollecte 490. heeft opgebracht. Het comité dankt al degenen, die er toe hebben medegewerkt dit mooie resultaat te bereiken, en het vertrouwt, dat de inge zetenen in de komende winter waarin het comité nog veel hulp zal hebben te verlee- nen zullen blijven steunen, door de da mes, die wekelijks met het bekende „crisis busje" langs de huizen gaan, een gift niet te onthouden. Giften kunnen ook worden overgeschre ven op gironummer 188636 ten name van het crisis-comité Oegstgeest. De fancy-fair. Het moet voor 't comité van den Bond voor Groote Gezinnen wel een buitengewoon groote voldoening zijn, dat de fancy-fair aller belangstelling trekt. Zaterdagmiddag was een speciale kin dermiddag en nu is de vraag wie meer genoten hebben, de kinderen ofwel de grooteren, die met de kinderen meekwa men. Het was koddig om te zien. Den geheelen Zondagmiddag en avond was het bezoek buitengewoon groot en de resultaten zullen zeer zeker niet gering zijn. Heden is de fancy-fair vanaf acht uur voor het laatst geopend; zonder twijfel zullen velen heden wederom met goed ge vulde beurs de fancy-fair met een bezoek vereeren. Vermelden we nog, dat de theeschen king gratis wordt verzorgd door „Het Kla verblad" uit Leiden. Woensdag wordt de actie besloten met een kinderuitvoering, waarvoor de plaats bewijzen nu reeds verkrijgbaar zijn. WASSENAAR. JONGEMAN DOOR AUTO AANGEREDEN Levensgevaarlijk gewond. Hedennacht te ongeveer kwart over 12 werd de 22-jarige A., die per rijwiel de weg overstak nabij Kerkehout, aangereden door een auto, bestuurd door Jhr. G. uit Den Haag. Hoewel de bestuurder nog zeer krachtig remde, dat de auto een halve slag draaide, was een aanrijding niet te voorko men. A. bekwam een ernstige schedelwond, een zware hersenschudding en een ont wrichte schouder. Hij is in levensgevaarlij ken toestand overgebracht naar het Acade misch Ziekenhuis te Leiden. Wrakstukken van vliegtuig aangespoeld. Van een F ranse h toestel? Gistermorgen zijn aan het strand onder de gemeente Wassenaar wrakstukken van een, waarschijnlijk Fransch, vliegtoestel aangespoeld. Op een der stukken waren de letters F.A. te lezen. De inspecteur van den Luchtvaartdienst van het departement van Waterstaat, de heer J. van der Heyden, heeft te Wasse naar en te Zand voort, waar gisteren soort gelijk wrakstukken zijn aangespoeld, een onderzoek ingesteld. Hij heeft geconsta teerd, dat het hier waarschijnlijk resten betreft van een in 1935 gebouwd Fransch postvliegtuig. Er is nog niet vastgesteld, onder welke omstandigheden dit toestel in zee is terechtgekomen. De wrakstukken zijn by de onderschei den politiebureaux in bewaring gesteld. UIT DE RIJNSTREEK ALPHEN AAN DEN RIJN. ElectriciteitsbedrijfAan het jaarver slag van het Electriciteitsbedrijf ontleenen «wij het volgende: Afgenomen werden van de Stedelijke fabrieken voor Gas en Elec- triciteit te Leiden 1.691.240 kwh (v.j. 1.802.070 kwh en van Boskoop 2.148 kwh (v.j. 2004 kwh) waarvan nuttig werden afgeleverd 1.553.600 kwh, tegen 1.624.596 kwh in 1933 of minder 70.996 kwh, zijnde een vermindering als boven gemeld van ca. 4.35%. 98 jaar. De oudste inwoner dezer ge meente nJ. de heer J. van den Akker, her denkt vandaag zijn 98sten geboortedag. Hoewel wat doof, mag de bijna 100-jarige zich overigens in een goede gezondheid verheugen. Boter zonder zegel. Door de crisis- drietal melkhandelaren geverbaliseerd we gens het vervoeiren van boter zonder de vereischte zegelmerken. Aanrijding. Zaterdagmiddag werd de wielrijder H. v. D. in de Emmalaan door een motorrijder aangereden. Uit de rich ting Leiden naderden op eenige afstand achter elkaar twee motorrijders. Nadat de eerste was gepasseerd, stak de wielrijder zonder richting aan te geven plotseling den weg over met gevolg, dat hij door de tweede motor werd aangereden. De wiel rijder en ook de motorbestuurder v. d. T. uit Veur kwamen te vallen. Het rijwiel werd zwaar, de motor licht beschadigd, terwijl v. D., behalve met gescheurde kleeren, er met een schaafwonde afkwam. BODEGRAVEN. Esto. Met ingang van heden is het voetbalsecretariaat, benevens het alge meen secretariaat van de R. K. Sportver- eeniging „Esto", gevestigd ten name van den heer W. v. Liempa, Hotel „Centraal" Julianastraat, Bodegraven. De heeren secretarissen worden beleefd verzocht, alle correspondentie dienaangaande, naar bo venvermeld adres te zenden. NOORDEN. Voetbal. Het weer was niet zoo mooi om te voetballen, maar V.V.L. was geko men en wijl de aangestelde scheidsrechter niet aanwezig was, werd met goedvinding van beide ploegen een ander aanges^ld. Na tien minuten spelen wist D.S.V. de lei ding te nemen, doch V.V.L. had vlug den gelijkmaker in het net. Voor de rust wist D.S.V. nog eenmaal te scoren. Na de thee vergrootte de thuisclub den voorsprong tot 6—1. HAZERSWOUDE. Geboren: Anna Maria Jozina, d. v. P. J. de Groot en C. A. v. d. Poel. Johanna Gerdina Maria, d. v. G. M. v. d. Kolk en M. G. Perreijn. Jacob, z. v. M. Laban en A. H. Dorst. Margaretha Jacoba, d. v. S. P. H. Hoogeveen en C. M. Kaptein. Ondertrouwd: J. J. H. Vernet, 25 jaar en L. Wort man, 26 jaar. J. J. Bontje, 27 jaar en A. J. Zwetsloot, 23 jaar. J. den Haan, 26 jaar en A. M. v. Vliet, 26 jaar. LEIDERDORP. T.O.P. Gisteren vond in de versierde zaal van het patronaatsgebouw Zoeter- wpude H.R. het 1ste lustrumfeest plaats van de R. K. Dansclub T.O.P. Om 3.30 uur nam de receptie een aanvang, waarop vele belangstellenden het bestuur kwamen feli- citeeren en ook vele bloemstukken aange boden werdén. Ee strijkje zorgde voor de noodige gezelligheid, terwijl de thee ge serveerd werd. Om plm. 5 uur dankte de voorzitter, de heer C. Zandbergen, allen die door hun aanwezigheid, door het schenken van bloemstukken, blijk gaven van hun mede leven met deze vereeniging. Om zes uur gingen allen naar huis, om 's avonds in nog grooter getale voor het lustrumbal aan wezig te zijn. Bij den aanvang dankte de voorzitter alle ouders, leerlingen en oud leerlingen voor hun belangstelling en ca- deau's. Spr. wees erop, hoe ook een Dans club, mits R. K., ook werkelijk een cultu reel iets kan zijn, en dat ook het streven van het bestuur er steeds op gericht was, om naast gezelligheid en pleizier ook goed en netjes te laten dansen. Na een felicitatie voorgelezen te hebben van den zeereerw. heer Pastoor Meijer en na verschillende personen nog een extra woord van dank toegezwaaid te hebben, vond er een zeer geanimeerd bal plaats, onder leiding van den heer W. F. v. Wijk, met medewerking van Joop Taffijn's band tot 12 uur, waar na allen voldaan naar huis toe gingen. ZOETERWOUDE-LEIDERDORP. R. K. Volksbond. De leden worden nogmaals er aan herinnerd, dat Dinsdag avond een belangrijke ledenvergadering wordt gehouden. Gerekend wordt op een groote opkomst. KOOPT BIJ HEN, DIE IN UW 3ACBLAD ADVERTEEREN SPORT SCHAKEN DE MATCH EUWE—ALJECHDJ. Veranderingen in het programma. De afgebroken achtste partij van de match EuweAljechin wordt hedenmiddag te 4 uur in de Militiezaal te Amsterdam doorgespeeld. Dinsdag te zes uur wordt ge speeld in het Gemeentelijk Meisjes Ly ceum aan de Reinier Vinkelerkade. De vijftiende partij, welke op Dinsdag 5 November zou plaats vinden en eventueel Woensdag 6 November zou worden voort gezet, wordt niet gespeeld zooals ge meld voor de So ester Schaakclub, maar te Amsterdam. De 16e partij op Donderdag 7 en even tueel Vrijdag 8 November wordt niet te Amsterdam, maar te 's Hertogenbosch ge speeld, aangeboden door de 's Hertogen- bossohe Sohaakvereeniging en Schaak enthousiasten. MARKTBERICHTEN AMSTERDAM, 21 Oct. Vee. Ter vee markt waren heden aangevoerd 2 wagons geslachte runderen uit Denemarken. 657 vette koeien, waarvan de prijzen waren: 4952, 4048 en 3038 cent per kg. slacht- gewicht, 107 melk- en kalfkoeien f 125170 per stuk, 120 vette kalveren 2e kwal. 42 46 en 3e kwal 3240 cent per kg. levend ge wicht, 80 nuchtere kalveren f 47 per stuk 56 schapen en lammeren:, schapen f 1720 en lammeren f 1113 per stuk, 452 varkens wegende van 90110 kg. 5455 cent, zware 5354 cent en vette varkens 5253 cent per kg. slachtgewicht, 9 paarden f 70110 per stuk. Overzicht: Vette koeien, ruime aanvoer, zeer stugge handel, prijzen gelijk vorige week. Melkkoeien gewone aanvoer en handel. Vette kalveren, geen eerste kwal., handed tamelijk vlug, prijzen iets minder dan vorige week. Schapen, aanvoer kort, stugge handel, onveranderde prijzen. Nuch tere kalveren, korte aanvoer, vlugge han del, constante prijzen. Varkens behoorlijke aanvoer, handel stil, dalende prijzen. Paar den aanvoer onbeduidend en stille handel. ROTTERDAM, 21 Oct. Vee. Totaal aan voer 2608 stuks. 586 vette runderen, 296 vette kalveren, 1019 schapen en lammeren, 695 varkens, 12 nuchtere kalveren. Prijzen per kg.: vette koeien 48 44 en 2834 cent, vette ossen 46, 42 en 3436 cent, vette kal veren 75, 65 en 4045 cent, varkens levend gewicht 46, 44 en 42 cent, schapen 38, 36 en 32 cent, lammeren 39, 37 en 32 cent. Prijzen per stuk: schapen f 171010, lam meren f 12108. Overzicht: Vette koeien en ossen, aanvoer iets korter, handel slee- pend, prijzen als vorige week, prima koe 52, prima os 48. Vette kalveren, aanvoer korter, handel tamelijk, prijzen onveran derd, prima 80. Schapen en lammeren, aan voer aanmerkelijk ruimer, handel zeer kalm, prijzen schapen lager, lammeren als 15 October. Varkens, aanvoer ruimer, han del traag, prijzen lager. Enkele partijen schapen werden voor export verkocht. DELFT, 19 Oct. Kaas. Aangevoerd 21 stapels komijnekaas. Prijs le soort 4346 cent, idem 2e soort 4042 cent, per kg. Handel gewoon. UTRECHT, 19 Oct. Boter 85—90 cent, kaas 2030 cent. Eieren f 4.005.20 per 100 stuks. Vee. Aan de marlet alhier waren heden aangevoerd 3470 stuks. De prijzen waren als volgt: stieren 1721 cent, slacht koeien 2e soort 2123 cent, 3e soort 1720 cent, alles per pond. Vaarzen f 100 170, pinken f 70100, meikoeien f 110200, kalfkoeien f 120210, varekoeien f 80145, magere kalveren f 2560, nuchtere kalve ren f 510, magere varkens f 2133, schrammen f 1521, biggen f 10—15, mage re schapen f 1120, lammeren f 712, alles per stuk. BOSKOOP, 19 Oct. Bloemenveiling. Rozen per bos van 10 stuks: Golden Ophe lia 612 cent, Marcel Rouyer 814 cent, Hadley 1625 cent, Claudius Pernet 20 35 cent, Columbia 1015 cent, Butterfly 12 22 cent, Wilh. Kordes 15 cent, Rosalandia 1526 cent, Florex 1220 cent, Phoebe 1430 cent, Chas. P. Kilham 1015 cent, Edith Helen 2040 cent, Aug. Noack 1016 cent, Else Poulsen 1830 cent, Ingar Ohl- son 2540 cent, Briarcliff 1422 cent, Chysanten, grootbloemig 60100 cent, id. tros 1018 cent, Physalis Franchetti 8—12 cent, Clematis Prins Hendrik 80110 cent, Pernettia 2040 cent, Gynerium 60 cent. DEN HAAG, 18 October. Fruit- en Groen ten veiling. Appelen: Zw. Heerenappel 5 10; Br. Bellefleur 57; Fr. Bellefleur 49 Lansberger Reiniet 68; Goudreinet 8 17; Ster 615; Jasappel 47; Princes No ble 48; Present of England 710; Cam- pagnezoet 56; Bloemé 3.508; Lemoen- appel 812; Goud permain 68; Roodjes 68; Peren: Leghiponts 1625; Beurré Clairgeau 1317; id. Superfin 58; St. Germain 36; IJsbouten 57; Nouveau Poiteau 814; Doyenné de Commice 8 20; William Duchesse 1217; Winterjan- nen 3.506; Bergamotten 56; Brederode 58; St. Remis 3.508; Giezemannen 48 Soldat Laboureur 68; Engletairs 46; Maiskolven 1.601.80 p. 100 st. Overige prijzen per 100 K.G. KATWIJK a. d. RIJN, 18 Oct. Groenten- veiling. Per 100 stuks: bloemkool I f 8.10 14.10, idem II f 1.80—5.30, roodekool f 10.80 12.40, gelekool f 1115, groenekool f 3.40 5.40, bospeen f 4.207.10, per 100 kg.: Eigenheimers f 2.003.70, Drielingen f 1.20 —1.60, uien f 1.70—2.30, peen f 5.10—7.00.

Leidsche Courant | 1935 | | pagina 12